PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فردا میخوام آیپاد تاچ بگیرم , لطفا کمک

saeedtahami
05-02-2011, 19:46
سلام
من فردا دارم میرم یه آیپاد تاچ4 هشت گیگابایتی بگیرم
حالا این سئوال رو دارم موقع خرید به چه نکاتی باید توجه کنم؟
چه لوازم جانبی موقع خرید بهتره همراهش بگیرم؟
پیشاپیش تشکر :11::10:

Download Master
05-02-2011, 20:05
سلام
من فردا دارم میرم یه آیپاد تاچ4 هشت گیگابایتی بگیرم
حالا این سئوال رو دارم موقع خرید به چه نکاتی باید توجه کنم؟
چه لوازم جانبی موقع خرید بهتره همراهش بگیرم؟
پیشاپیش تشکر :11::10:

این جوابی که میدم شاید هیچ ربطی به سوال شما نداشته باشه
به نظر من صبر کنی حدود 1 سال دیگه NGP یا همون PSP2 وارد بازار میشه که با توجه به قدرت و امکاناتش که تفاوت زیادی با آیپاد تاچ داره (سی پی یو 4 هسته ای 2 گیگاهرتزی در برابر سی پی یو 1 هسته ای 1 گیگا هرتزی ، وضوح بالاتر صفحه ، تاچ اسکرین بودن از پشت و جلو ، بازیهای انحصاری خفن و بعضی بازی های پرت شده XOBX 360 و PS3 و ... ) بهتره اون رو بگیرید.

دوست خود من یه آیپاد تاچ 4 32 گیگ خرید هفته پیش پشیمونه

از ما گفتن بود

roteal2007
05-02-2011, 20:20
این جوابی که میدم شاید هیچ ربطی به سوال شما نداشته باشه
به نظر من صبر کنی حدود 1 سال دیگه NGP یا همون PSP2 وارد بازار میشه که با توجه به قدرت و امکاناتش که تفاوت زیادی با آیپاد تاچ داره (سی پی یو 4 هسته ای 2 گیگاهرتزی در برابر سی پی یو 1 هسته ای 1 گیگا هرتزی ، وضوح بالاتر صفحه ، تاچ اسکرین بودن از پشت و جلو ، بازیهای انحصاری خفن و بعضی بازی های پرت شده XOBX 360 و PS3 و ... ) بهتره اون رو بگیرید.

دوست خود من یه آیپاد تاچ 4 32 گیگ خرید هفته پیش پشیمونه

از ما گفتن بود

برادر download master من قصد توهین رو ندارم اما حتما میدونی صبر برای تکنولوژی برتر مسخره ترین کار ممکن هست .....
در جواب استارتر تاپیک باید بگم...شما دستتو تاریک کن ببین از کنار های آیپتد نور میزنه بیرون؟
مشکل light leak.
به نظر من و تمام اپلی ها 8 گیگ خیلی کمه شما رو 32 فکر کن.
چیز دیگه ای به نظرم نمیاد....

Download Master
05-02-2011, 20:45
برادر download master من قصد توهین رو ندارم اما حتما میدونی صبر برای تکنولوژی برتر مسخره ترین کار ممکن هست .....
در جواب استارتر تاپیک باید بگم...شما دستتو تاریک کن ببین از کنار های آیپتد نور میزنه بیرون؟
مشکل light leak.
به نظر من و تمام اپلی ها 8 گیگ خیلی کمه شما رو 32 فکر کن.
چیز دیگه ای به نظرم نمیاد....

منم حرف شما رو قبول دارم ولی وقتی این تکنولوژی فاصله زیادی داشته باشه (مثل CPU های 4 هسته ای AMD که یک سال بعد از تبلیغاتش وارد بازار شد و خیلی از کساییکه پول زیادی هزینه CPU های تک هسته ای قوی کرده بودن ضرر کردن ) و ضمنا فاصله زمانی اومدن کم باشه ( حدود 8 ماه دیگه NGP وارد بازار میشه )
اون موقع ارزش صبر کردن پیدا میکنه

من نمیخوام شما رو دو دل کنم ولی به شخصه دوستمر و دیدم که حدود 450 تومن پول داده و الانم میخواد زیر قیمت بفروشه !

شما یه تحقیقی راجب به NGP تو نت بکنید خودتون تصمیم گیری کنید

HESAM_5700
05-02-2011, 21:40
سلام به هیچ وجه 8گیگ پیش نهاد نمیشه !!!!

درضمن تاپیک داشت آیپاد : دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لوازم هم به نظرم یه شارژر اصلی و یه کیس یا شیلد بگیرید !

saeedtahami
06-02-2011, 00:24
ممنون از نظراتتون:11::40:
اما باید این نکته رو هم بگم که من آیپاد رو برای موزیک و ویدیو و برنامه بیشتر میخوام تا بازی حالا بازم به نظرتون 8 گیگ کمه؟:13:

hellmayor
06-02-2011, 01:18
بازم بستگی داره ! مثلا چقدر ویدئو و موزیک ؟
نرم افزارها که که خجم زیادی ندارن اکثرا بازی ها حجمشون بالاست !

saeedtahami
06-02-2011, 01:24
بازم بستگی داره ! مثلا چقدر ویدئو و موزیک ؟
نرم افزارها که که خجم زیادی ندارن اکثرا بازی ها حجمشون بالاست !
مثلا نهایت 3 - 4 گیگ موزیک,ویدئو,فیلم
یه سئوال برای مثال بازی آسفالت که حجمی تقریبی 350 مگابایت داره وقتی نصب بشه همین مقدار فضا میگیره (اگه فضای بیشتری میگیره در مورد نرم افزار هام صادقه) :10:

Mehrdad092000
06-02-2011, 03:23
مثلا نهایت 3 - 4 گیگ موزیک,ویدئو,فیلم
یه سئوال برای مثال بازی آسفالت که حجمی تقریبی 350 مگابایت داره وقتی نصب بشه همین مقدار فضا میگیره (اگه فضای بیشتری میگیره در مورد نرم افزار هام صادقه) :10:

عزیز اسفالت 6 حجمش 600 مگابایته اونوقت اینستال شدش میشه 900مگابایت
شما 8 گیگ نگیر که شدید فضا کم میاری
اخه به شما 8گیگ که نمیده حدود 6گیگ خورده ای فضا داری تازه فریمور های بدی که اپ کنی بیشترم هستن