PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ++ مشکل کرک ویندوز سون با اسلیپ در دل 1545 ++

varians
04-02-2011, 21:59
سلام دوستان
آقا من هر کرکی رو روی این سونم مینصبم حالت اسلیپش با مشکل بر میخوره دیگه نمی دونم چکار کنم
می ذارم رو حالت اسلیپ یا هنگ میکنه یا خاموش میشه
7Loader By Orbit30 & Hazar و Windows.7.Loader.1.9.5 و همچنین ورژن های قدیمیش رو نصبیدم بازم خراب میشه اما تا کرک رو uninstall میکنم درست میشه و راحت میره تو اسلیپ و راحتم بیرون میاد.
نمیدونم لپ تاپ من با این کرک ها مشکل داره یا همه کرکا اینجورین. چکار کنم ؟؟؟؟ کمک کنید ....
:40:

lida
05-02-2011, 08:19
فکر نمی کنی وئیدوزت مورد داره؟ یه نسخه دیگه نصب کن ترجیحا sp1ببین بازم میشه

varians
05-02-2011, 13:05
فکر نمی کنی وئیدوزت مورد داره؟ یه نسخه دیگه نصب کن ترجیحا sp1ببین بازم میشه
نه خوب اگه از ویندوز بود که بعد از برداشتن کرکش مشکل رفع نمی شد. البته نمی دونم، شایدم باشه ولی من نسخه اصل و اورجینال سون رو دارم که دی وی دی شو از تورنت دانلود کردم و کاملا دست نخوردست ( هش و تمام کد هاشو چک کردم کاملا با نسخه اورجینال مایکروسافت مطابقه اگر کوچکترین دستکاری بشه حتی فایل ایزو rename هم بشه کدهای hash تغییر میکنه)
نمی دونم دیگه والا از یه طرفم به قول شما به ویندوز شک میکنم اما از یه طرفم وقتی کرک رو برمی دارم مشکل حل میشه بعد با خودم میگم اگه از ویندوز باشه که قاعدتا بدون کرک هم باید مشکل باقی باشه :45:
دوستان دیگه نظری ندارن ؟ تورو خدا نگین ویندوز عوض کنم این همه برنامه و درایور نصبیدم روش :41:

lida
05-02-2011, 15:43
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالااینم چک کن یه بار هم وین عوض کن اگه نشود

H@mid-Vista
06-02-2011, 19:10
معمولا مشكل اسلیپ و هایبرنیت با درایور گرافیك هست كه باید به روز بشه

بهترین كرك وین 7 هم الان DAZ Loader 1.9 هست. بسیار تمیز كرك میكنه و بی دردسر هست.

درایورها:

درایور اتوماتیك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])