PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي نصب سيستم عامل هاي مختلف در يك كامپيوتر

geysar
04-02-2011, 18:01
من نرم افزاري براي نصب كردن دو سيستم عامل به طور هم زمان در يك كامپيوتر ميخوام
كه يه درايو مجازي در كامپيوتر ايجاد كند تا سيستم عامل ديگه را در روي اون اجرا كنم

xeNociDe
04-02-2011, 18:08
اگر منظورتون نرم افزاری هست کـه بشه بـه طور مثال در ویندوز 7 از ویندوز اکس پی هم استفاده کـرد ؛ میتونید از نرم افزار Virtual PC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید .

alireza1411
04-02-2011, 19:04
Virtual Box یا Oracle Sun Virtual Box با حجم 72 مگابایت (نسخه 4) هم شدیدا توصیه میشه چون هم رایگانه و هم امکانات توپی داره. در نظر سنجی ها هم معمولا 50 درصد از این برنامه و 30 درصد از VMWare استفاده می کنند.

برای دیگر سیتسم های عامل هم داریم که اسم و مشخصات اصلیشون در:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

geysar
05-02-2011, 21:33
من میخوام درروی این سیستم عاملی که به طور مجازی ایجاد شده ویروس وبد افزار اجرا کنم ایا برای سیستم اصلی من مشکل ایجاد میکنه ویا نه مشکلی نداره (منظورم اینه که ویروس به سیستم اصلی من سرایت نکنه )

saeed774
06-02-2011, 00:17
من میخوام درروی این سیستم عاملی که به طور مجازی ایجاد شده ویروس وبد افزار اجرا کنم ایا برای سیستم اصلی من مشکل ایجاد میکنه ویا نه مشکلی نداره (منظورم اینه که ویروس به سیستم اصلی من سرایت نکنه )

هيچ مشکلي وجود نداره و تهديد هم نميکنه فقط در داخل ويندوز مجازي کارت شبکه رو Disable کن تا ارتباط با ويندوز اصلي کاملا قطع بشه چون بعضي از ويروس ها از طريق شبکه نفوذ ميکنن. من خودم يه چند تا وجود نصبيدم و بخاطر اينکه ويروس سيستم عامل مجازي رو هم از کار نندازه از نرم افزار Deep Freeze استفاده ميکنم تا بعد از داغون شدن ويندوز با يک ريستارت به حالت اول برگرده

geysar
18-03-2011, 08:16
هيچ مشکلي وجود نداره و تهديد هم نميکنه فقط در داخل ويندوز مجازي کارت شبکه رو Disable کن تا ارتباط با ويندوز اصلي کاملا قطع بشه چون بعضي از ويروس ها از طريق شبکه نفوذ ميکنن. من خودم يه چند تا وجود نصبيدم و بخاطر اينکه ويروس سيستم عامل مجازي رو هم از کار نندازه از نرم افزار Deep Freeze استفاده ميکنم تا بعد از داغون شدن ويندوز با يک ريستارت به حالت اول برگرده
چطوری میتونم کارت شبکه را disable کنم از کجا برم؟ :31:
واگه اینکارو بکنم ایا با سیستم مجازی میتونم به اینترنت وصل شم ؟

***Spring***
18-03-2011, 09:35
سلام ...

Parallels Workstation نصب سیستم عامل های مختلف در ویندوز / تمامي ورژنها در اين تاپيك
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینوکس را به ویندوز بیاورید Wubi 7.04.04
+++++++

آموزش نرم‏افزار VirtualBox - امیرمسعود ایرانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش برنامه Virtual Pc ( نصب چند سیستم عامل ، در داخل یک ویندوز )
آموزش تصویری کار با نرم افزار VMware Workstation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])