PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای افزایش پهنای باند یا قطع کانکشن ها

Highbury
04-02-2011, 12:57
با سلام.
آیا برنامه ای هست که در خوابگاه بیشتر پهنای باند را بگیرم و یا اینکه بعضی کانکشن ها را قطع کنم یا بیرون کنم.؟
متاسفانه در محل ما شخصی یا اشخاصی با برنامه ای خاص پهنای باند اینترنت وایرلس اینجا را برای خود افزایش میدهند. طوریکه وقتی آنها استفاده نکنند سرعت اینترنت 200 کیلوبایت در ثانیه هست و اما وقتی که انها استفاه کنند حتی نمیتوانم صفحه را باز کنم.اگر بیست نفر هم استفاه کنند این مشکل پیش نمی آید اما یک نفر این کار رو میکنه.
و گاهی اوقات از شبکه من بیرون میرم.

Ship Storm
04-02-2011, 14:13
با سلام.
آیا برنامه ای هست که در خوابگاه بیشتر پهنای باند را بگیرم و یا اینکه بعضی کانکشن ها را قطع کنم یا بیرون کنم.؟
متاسفانه در محل ما شخصی یا اشخاصی با برنامه ای خاص پهنای باند اینترنت وایرلس اینجا را برای خود افزایش میدهند. طوریکه وقتی آنها استفاده نکنند سرعت اینترنت 200 کیلوبایت در ثانیه هست و اما وقتی که انها استفاه کنند حتی نمیتوانم صفحه را باز کنم.اگر بیست نفر هم استفاه کنند این مشکل پیش نمی آید اما یک نفر این کار رو میکنه.
و گاهی اوقات از شبکه من بیرون میرم.

نرم افزاری که برای این زمینه باشه موجود نیست و اون شخص احتمالا باید ادمین شبکه باشه که بتونه پهنای باند رو کنترل کنه
من تو شرکت با همچین نرم افزارهایی که پهنای باند اینترنت رو تقسیم میکرد بین کاربران کار کردم ولی فقط و فقط ادمین شبکه میتونه مشخص کنه که به هر کاربر چقدر پهنای باند اختصاص پیدا کنه و به خودش چقدر پهنای باند

Highbury
04-02-2011, 14:38
نه ادمین نیست.
من توی خوابگاه هستم و اینجا وایرلس داریم.مدتی پیش متوجه شدیم شخصی این کار را میکند که بعد ازاینکه از اینجا رفت سرعت اینترنت بهتر شد اما مدتی هستش که دوباره اینجوری شده من احتمال میدم که به دوستاش گفته که چطوری میشه این کار رو کرد.
ایا برنامه ای هست که بفمیم چه کسانی در شبکه هست و آنها را بیرون کنیم.