PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با سیستم ماقبل تاریخ(دوره کرتاسه!!!)

prong
03-02-2011, 22:58
سلام دوستان.من با یه سیستم خیییییلییییی قدیمی مشکل دارم.وقتی سیستم رو روشن میکنی بوق نمیزنه و تصویر نمیاد.سی پی یوش اینتله.روش نوشته سلرون ولی از ایناست که مثل کارت صدا تو شکاف پی سی آی نصب میشه.فرکانسش 333 مگاهرتز هستش.رم هم دی دی آر فکر کنم باشه یا یه همچین چیزی با فرکانس 133 مگاهرتز.دو تا شصت و چهار مگ.پاور نا معلوم.هارد 20 آی دی ای.لطفا کمک کنید ببینیم این سیستم چه مرگشه(احتمالا تاریخ انقضاءش تموم شده!!)
در ضمن این سی پی یو قدیمی تره یا اینتل پنتیوم mmx???
مرسی

prong
04-02-2011, 09:26
کسی از دوستان اطلاعی در این باره نداره؟؟؟؟

C0OPeR
04-02-2011, 09:48
با این تفاسیر اگه مطمئنی پاور سالمه و برق رسانی مشکل نداره پس مشکل از رم سیستم هستش .

hike
05-02-2011, 19:35
سلام دوستان.من با یه سیستم خیییییلییییی قدیمی مشکل دارم.وقتی سیستم رو روشن میکنی بوق نمیزنه و تصویر نمیاد.سی پی یوش اینتله.روش نوشته سلرون ولی از ایناست که مثل کارت صدا تو شکاف پی سی آی نصب میشه.فرکانسش 333 مگاهرتز هستش.رم هم دی دی آر فکر کنم باشه یا یه همچین چیزی با فرکانس 133 مگاهرتز.دو تا شصت و چهار مگ.پاور نا معلوم.هارد 20 آی دی ای.لطفا کمک کنید ببینیم این سیستم چه مرگشه(احتمالا تاریخ انقضاءش تموم شده!!)
در ضمن این سی پی یو قدیمی تره یا اینتل پنتیوم mmx???
مرسی
یادش بخیر سال 78 یکی از اینا خریدم. اینا از سری P II هستند. و جدیدتر از p1 mmx هستند. بندازش دور.
چون سرعت پایینش باعث فعال شدن سندروم ساعت شنی در شما میشه.

ANALIA2011
05-02-2011, 20:55
بندازیدش دور دوست عزیز این چیه اخه باید اسمشو از سیستم به سرطان تغییر بدید

bmw740il
17-02-2011, 14:21
سلام یادش بخیر واسه خودش شاخی بود زمان خودش معروف به slot1 ببین اولا رم شما 2 تا شیار داره و به sd معروفه ثانیابعضی از مین بوردایی که تو این دسته بودند با ست کردن جامپر run میشدند این ایراد البته میتونه از هالی شدن (پریدن) بایوس هم باشه