PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه نظرتون start tv چطوره؟

Fatemeh.V
03-02-2011, 21:08
به نظرتون star tv چطوره؟ مزايا و عيبهاش چيه؟

aRThaS_08
03-02-2011, 22:25
شما درطی هفته گذشته 8تاپیک بیمحتوا در انجمن زدید و معلوم نشده آخرشون به چی رسیده :|

اول بودجتون 600تومن بود حالا میاید در مورد گوشی 150تومنی میپرسید!

شما با خودتون اول کنار بیاید بعد بیاید انجمن مشاوره :|

Fatemeh.V
03-02-2011, 23:28
1- براي 700 تومن بايد يك ماه كار كرد! اميدوارم معني يك ماه كار كردن رو عملا تجربه كرده باشي و از اينا نباشي كه 700 تومنو از جيب بابا برميدارن و مثل راحت الحلقوم قورتش ميدن.

2- شما يه بار پست اول منو بخون.
در همون پست اول هم گفتم به TV و دوسيمكارته عادت كردم و فك كنم خودتون star tv رو معرفي كردين.
(گفتم شايد بقيه گوشيها مزايايي داشته باشه كه بتونم از اينا دل بكنم)

3- در مورد محتوا هم، در همون پست اول گفتم كه خيلي از گوشي سر در نميارم.

4- مشكل مادي نيست(تا 700 تومن). شما اگر ميتوني يه گوشي خوب مثل گالكسي كه tv هم داشته باشه معرفي كن، من ديگه پست نميزنم.

5- سوالات من، جاي سوالات شما رو تنگ كرده؟! يا هر بار سوال كردم، گفتم حتما شما بايد جواب بدي؟!

لطفا از دوستان، اگر كسي از مزايا و عيبهاي Star tv خبر داره، توضيح بده.

گرافيكار
04-02-2011, 02:03
4- مشكل مادي نيست(تا 700 تومن). شما اگر ميتوني يه گوشي خوب مثل گالكسي كه tv هم داشته باشه معرفي كن، من ديگه پست نميزنم.
فكر نميكنم همچين گوشيي پيدا بشه
اگه تي وي براتون مهمه همون استار تي وي خوبه
عيب اصليش نداشتن سيستم عامل و كند بودنشه
در ضمن مگه تي وي توي گوشي چقدر اهميت داره
اگه فقط براي تي وي ميخواين نميخواد زياد خرج كنيد با 70 تومن يه تي وي موبايل چيني بگيرين

Fatemeh.V
04-02-2011, 19:07
اگه فقط براي تي وي ميخواين نميخواد زياد خرج كنيد با 70 تومن يه تي وي موبايل چيني بگيرين

ظاهرا گوشي هاي چيني، هيچ استانداردي رو رعايت نميكنن و امواجشون خطرناكتر از بقيه گوشي هاست.

سازنده هاي معتبر مجبورن حد مشخصي رو در شدت امواج رعايت كنن.

متاسفانه در ايران امكان نظارت روي اين موارد وجود نداره (البته اخيرا آزمايشگاهي در دانشگاه تهران ايجاد شده كه ميتونه شدت امواج گوشي ها رو محاسبه كنه)

aRThaS_08
04-02-2011, 19:11
تلویزیون ارزش اینکه آدم یه گوشی بیکلاس بگیره دستش رو در عین اینکه توانایی خریده یک گوشی خوب رو داره نداره! : دی

اما بهرحال گوشیهای قدیمی باکلاسی هم وجود دارن!

Nokia N92 از این قبیله!