PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه نامه طولانی : کمکککککککککککک

javad670
03-02-2011, 18:27
سلام به همگی
دوستان من قبلا هم باهاتون مشورت کردم ولی هنوز نمی دونم چی بخرم
لطفا بهترین گوشی را پیشنهاد بدین با دلیل:
موارد زیر مد نظر هست :
گزینه اول : سامسونگ wave : گوشیه توپیه فقط دو مشکل دارم باهاش:
1. میگن با گارانتی بگیر که گیر نمیاد و اگر گیر بیاد پولم نمیرسه (465000) >> شیراز نمایندگی سامسونگ بدون گارانتی با نصب فارسی (گفت پشتش نوشته made by Samsung) میده 390000
2. خیلی ها میگن به بادا اعتباری نیست و از این حرف ها : برنامه هایی که الان روی k750 دارم: دیکشنری فارسی به انگلیس+ انگلیس به فارسی +انگلیس به انگلیس+نقشه ایران+نقشه شیراز+چند کتاب الکترونیک+ برنامه ایران دارو+..

بادا چیا داره ؟
3. اگر بدون گارانتی بخرم، آیا از مزایایی به جز اصلی بودن گوشی محروم میشم(مثل دانلود نرم افزار یا آبدیت و ...)؟
4. ویو بخرم یا نه؟
گزینه 2: c7nokia : این هم امکانات خوبی داره+قیمتش با گارانتی نوکیا 380000 اما فقط :
1. میگن سیمبین قدیمی شده و خیلی هنگ میکنه
2. میگن عکاسی خوبی نداره(بدون فوکوس اتوماتیک)
3. میگن سیمبین 3 هنوز خیلی برنامه براش نیست
گزینه 3 : گوشی های آندروییدی که پیشنهادهای زیادی شده : به ترتیب : تو آندروییدی ها دو تای اولی بیشتر به چشمم میاد
- ال جی پی 500 (آپتیموس 1) : می تونم با دوربین 3.2 کنار بیام ولی فیلمبرداریش ضعیفه vga 18fps + دو تای بالایی کجا و این کجا( یه مغازه ای هم گفت نخر گالاکسی بخر << دلیلش یادم نیست!!! (
- گالاکسی 551و 550 : خوندم: فیلمبرداری و عکاسی ضعیف + رزولوشن صفحه نمایشش برا آندرویید حال نمیده
- موتورولاxt5 : خوندم : آندرویید قدیمی + ...
- وایلد فایر htc
- ...؟
ضمنا من گوشی الانم k750 هست ؛ خودتون استادید ؛ مثل این جدیدا آپشن های مختلف نداره پس اطلاعاتم ضعیفه
تو این چند مدت یه کم یه چیزایی فهمیدم ولی وقت نداشتم درمورد همش تحقیق کنم(گوش شیطون کر می خوام کنکور ارشد بدم) :
یه چیزایی میگید : مثل روت کردن و فریمور و آبدیت به نسخه بالاترو ...
اینا را جدید می خونم>>> خیلی سر در نمیارم
حالا از دوستان خواهش می کنم
از گوشی های بالا یا اگر گوشی دیگه ای سراغ دارند راهنمایی کنند
ضمنا اوایل اسفند می خوام گوشی بخرم ولی اگر بدونم چون طرفای عیده گرون تره، حتی تا اردیبهشت هم صبر میکنم
من که چهار سال این گوشی را دارم ؛ میشه چهارسال و سه ماه
ممنون از همگی

golmohammadi
05-02-2011, 08:23
اگه سامسونگ خریدی (هر مدلی) سعی کن با گارانتی بخری
چون گوشیهای سامسونگ اغلب ایراداتی دارند و داشتن گارانتی بهتره
در مورد بادا
خب بتدریج بهتر خواهد شد این بستگی داره به ساپورت سامسونگ و و اینکه چقدر گوشیهاش خرید باشه

گزینه 2: c7nokia : این هم امکانات خوبی داره+قیمتش با گارانتی نوکیا 380000 اما فقط :
1. میگن سیمبین قدیمی شده و خیلی هنگ میکنه
2. میگن عکاسی خوبی نداره(بدون فوکوس اتوماتیک)
3. میگن سیمبین 3 هنوز خیلی برنامه براش نیست
سی7 هم نسبت به پولش خوبه
فیلمبرداریش را دیدم عالیه
در مورد عکاسیش زیاد نمیدونم
1- درسته قدیمی ولی هر چی قدیمی باشه بده مگه ؟
سیمبیان الان بزرگترین عیبش نداشتن هوم اسکرین درست حسابی و برنامه هایی در این ضمینه، هست
که اینم برای شما عیب نمیشه چون گوشی قبلیت میشه کا750
2- اینم که گفتم نمیدونم زیاد
3- برنامه های مشهور وجود دارند اکثرا که بقیه هم اضافه خواهند شد

گزینه 3 : گوشی های آندروییدی که پیشنهادهای زیادی شده : به ترتیب : تو آندروییدی ها دو تای اولی بیشتر به چشمم میاد
- ال جی پی 500 (آپتیموس 1) : می تونم با دوربین 3.2 کنار بیام ولی فیلمبرداریش ضعیفه vga 18fps + دو تای بالایی کجا و این کجا( یه مغازه ای هم گفت نخر گالاکسی بخر << دلیلش یادم نیست!!! (
- گالاکسی 551و 550 : خوندم: فیلمبرداری و عکاسی ضعیف + رزولوشن صفحه نمایشش برا آندرویید حال نمیده
- موتورولاxt5 : خوندم : آندرویید قدیمی + ...
- وایلد فایر htc
- ...؟
انتخاب گوشی آندروئیدی هم بستگی به پولت داره
هر چقدر بیشتر همونقدر بهتر
به نظر من میتونی دیزایر را انتخاب کنی که پولش هم نزدیک هست به ویو با گارانتی
قیمت دقیق نمیدونم ولی زیر 500 هست
که از تمام گوشیهای آندروئید که نامبردی بهتره

گوشی نوکیا ان8 هم هست که گرونتره (حدود 550 بدون گارانتی)
اگه اینو بخری مطمئنا بهتر خواهد بود و حتی ارزششو داره کمی صبر کنی پول دستت برسه بخریش

گرافيكار
05-02-2011, 13:30
به نظر من يه waveII بدون گارانتي بگير
يا به اين خاطر كه گوشي قبليت سوني اريكسون بوده يه ايكس10 بگير و مطمئن باش كه براي كسي كه k750 دستش بوده راضي كننده اس

aRThaS_08
05-02-2011, 20:30
دیزایر 450.

ایکس10 سونی اریکسون هم که گرافیکار عرض کردن بنظرم بهترین انتخابه!

فک میکنم 400 باشه یا پایینتر.

سرتون کلاه نره! چون آندروید و آیفون فروشنده ها به بهانه ریختن برنامه و هزار کوفت و زهرمار که 1%ش هم بدرد نمیخوره کلی تو پاچه مشتری میکنن : دی

javad670
08-02-2011, 16:06
سلام مجدد به همگی
ممنون از راهنمایی هاتون
اگر بخوایم انتخاب های بالا را به سه انتخاب محدود کنیم :
1. ویو بدون گارانتی
2.c7 با سیستم عامل سیمبین و عکسبرداری ضعیف
3.آپتیموس وان با گارانتی کامتل (تو تاپیک ال جی گفته بود ساپورتش خیلی ضعیفه) + دوربین ضعیف
کدوم را پیشنهاد می کنید؟
ضمنا بعضی ها موتورولا را هم پیشنهاد دادند xt5 , defy
امروز از یک تعمیرکار گوشی که اصلا نمیشناختمش (یعنی نمی دونم تجربه اش چقدر بود ) پرسیدم:
گفت فقط نوکیا و سونی اریکسون بگیر چون اگر خراب شد راحت درست میشه >>> میگفت سامسونگ و اچ تی سی و این ها هرگز
راست میگه ؟
ضمنا xperia پیشنهاد کرده بودین>>>صفحش خیلی بزرگه من دیگه حداکثر 3.5 اینچ باشه
ضمنا تا الان که خیلی اهل بازی نیستم و گوشی را علاوه بر صحبت برا عکس و فیلم و اینترنت و دیکشنری و نرم افزار و گاهی آهنگی گوش کنم و ... می خوام
خودم >>> اول ویو >>> c7 >>> آپتیموس
لطفا از خطرات خریدن ویو بدون گارانتی هم بگید>>> + از کجا بفهمیم اصلیه ؟ + روت کردن گوشی یعنی چی ؟

javad670
08-02-2011, 16:15
خلاصه بگم
گوشیی می خوام که یه سه - چهار سالی دستم باشه
یعنی قابلیت آپدیت و این چیزا رو داشته باشه + برنامه های کاربردی و امکانات خوب

javad670
08-02-2011, 16:42
ضمنا این گوشی های جدید همگی جاوا ساپورت میکنن؟
یه جا خوندم ویو ساپورت نمی کنه
درسته؟