PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجراي يك فايل صوتي با كليك بر روي يك عكس

m p c
03-02-2011, 15:54
سلام دوستان تو سايت yahoo.com سمت چپ يه عكس هست ماله ياهم كه نوشته yahoo! وقتي رو ! كليك مي كني يه صدايي مي گه ياهوووووو من مي خوام يه كاري كنم كه تو سايتم وقتي رو يه عكس كليك مي كنه كاربر يك صدايي رو پخش كنه فايل صوتيش رو دارم ولي كدش رو نمي دونم لطفا كمكم كنيد :20::20:

hossin.esm
03-02-2011, 18:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m p c
03-02-2011, 19:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز ممنون ولي اين رو فاير فاكس ساپورت نمي كنه ولي ماله ياهو رو ساپورت مي كنه نمي شه يكي مثل ياهو بهم معرفي كنيد

Web Design
03-02-2011, 21:15
خوب اینکار رو میتونی با جاوا انجام بدی به اینصورت که تعریف میکنی که وقتی OnClick صفحه PopUp باز بشه و در اون صفحه کد شما باشه .
(میدونستم راهنمایی کنم میتونی انجام بدی اینطوری گفتم متوجه نشدی بگو توضیح بدم )

m p c
04-02-2011, 10:43
جاوا زياد بلد نيستم قوانين نوشتنش رو يه كم بيشتر توضيح بدين ممنون مي شم :40:

Web Design
04-02-2011, 17:04
با dreamweaver کار کنی آسونه
ببین روی window کلیک میکنی و تب behavior رو فعال میکنی » روی عکس مورد نظر کلیک میکنی » گزینه Open Browser Window رو میزنه » بعد تنظیم میکنی که وقتی موس رفت روش » تویاون صفحه با استفاده از گزینه start music رو میزنی
توی همه این مراحل سورس هارو خودش مینویسه

m p c
04-02-2011, 21:14
اين كار رو كردم ولي فايل صوتي رو با نرم افزار هاي خود كامپيوتر باز مي كنه در حالي كه مال ياهو چنين نيست

eAmin
04-02-2011, 23:53
سلام
شما می تونید از html5 استفاده کنید، دقت کنید که فرمت mp3 فقط در مرورگرهای Safari, Chrome و IE9 پشتیبانی میشه، شما برای اینکه مرورگرهای Firefox و Opera از این قابلیت استفاده کنند باید از فرمت ogg استفاده کنید. کد کامل رو می تونید در زیر مشاهده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگر هم اسرار دارید تا کاملا در تمامی مرورگرها از جمله ie6 و ie7 هم پشتیبانی بشه، پیشنهاد میکنم از soundmanager2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده کنید که از Flash برای پخش کردن فایلهای صوتی استفاده میکنه و اکثر فرمت ها رو هم مورد پشتیبانی قرار داده.

موفق باشید.

m p c
05-02-2011, 17:08
خيلي ممنون همين ogg رو مي خواستم كه firefox mp3 ساپورت نمي كرد ممنون

DaRiOuShJh
07-02-2011, 12:27
سلام
شما می تونید از html5 استفاده کنید، دقت کنید که فرمت mp3 فقط در مرورگرهای Safari, Chrome و IE9 پشتیبانی میشه، شما برای اینکه مرورگرهای Firefox و Opera از این قابلیت استفاده کنند باید از فرمت ogg استفاده کنید. کد کامل رو می تونید در زیر مشاهده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر هم اسرار دارید تا کاملا در تمامی مرورگرها از جمله ie6 و ie7 هم پشتیبانی بشه، پیشنهاد میکنم از soundmanager2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده کنید که از Flash برای پخش کردن فایلهای صوتی استفاده میکنه و اکثر فرمت ها رو هم مورد پشتیبانی قرار داده.

موفق باشید.

امین جان دستت درد نکنه
میگم این فرمت ها چون معمولا با دانلود منیجر ها ست هستند با اونا دانلود میشن! این کد هم همین مشکل رو داره؟

من معمولا از فلش برای این جور چیزا استفاده میکنم از همه چی مطمئن تره ساپورتش هم دیگه کلیه

eAmin
07-02-2011, 13:04
نه هنوز از طرف دانلود منیجرها ساپورت نشده و فکر می کنم یکمی اینکار براشون سخت تر از قبل باشه!
اگر هم مورد پشتیبانی قراربگیره مثل idm باید از کاربر سوال کنن که میخواید مستقیم دانلود کنم یا نه!؟

soundmanger2 هم از فلش استفاده میکنه، منتها می تونیم با JavaScript کنترل رو در دست بگیریم.