PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی مسائل و مباحث مربوط به هـک کنسول Play Station 3 (فقط اینجا)

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

Grand
03-02-2011, 10:40
PS3 JAIL BREAK

سلام دوستان همانطور که اطلاع داریداین کنسول قدرتمند ه ک شده و برای ه ک کردن این کنسول راه های متعددی وجود داره که من در اینجا ساده ترین و بهترین راه رو برای شما آموزش میدم.
شمای کلی کار:
OFW(ORIGINAL FIREMWARE)کنسول رو به یکی از ورژن هایی که باگ داشتن و هکر ها تونستن بهشون نفوذ کنن ارتقا میدیم این ورژن ها فعلا عبارت است از3.41و3.55 و بعد کنسول رو به حالت جیل بریک میبریم و بعد برنامه های مخصوص رو که برای اجرای بازی ها تعبیه شدن رو نصب میکنیم
نکته:برای بردن کنسول به حالت جیل بریک راه های زیادی وجود داره مانند استفاده از دانگل وcfw(CUSTEM FIREM WARE)ها که به علت سهولت کار درCFWها من این راه رو برای آموزش انتخاب کردم.(برخی از CFWها عبارت است از:KMEAW-GEOHOT.KAKAROTO.REBUG
خوب بریم سراغ آموزش
فایل های مورد نیاز:
OFW(من توصیه میکنم از ورژن جدیدترOFWکه3.55میباشد استفاده کنید)
OFW3.55:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
OFW3.41:
CFW(ما کاستوم فریم ور های متعددی داریم که هر کدوم ویژگی های خاص خودشونو دارند ولی من توصیه میکم از CFWKMEAWویاREBUGاستفاده کنید چون خیلی کارآمد ترن اگه از بین این دو تا یکی رو انتخاب میکنید قطعاKMEAWبهتره چون ریباگ یه سری باگ هایی داره که بعضا تا حالا هم حل نشده)
CFW KMEAW 3.55:
REBUG 3.55.2:
REBUG3.41.3:
نکته:به طور مثال اگر شماOFW3.55را انتخاب کرده باشید باید یکCFWمتناسب با ان انتخاب کنید بعنی متناسب با3.55.
نکته:شما خودتون هم باKMEAWخام میتوانید یکKMEAWآماده بسازید ولی این کار توصیه نمیشه چون بعضا به خاطر اشتباه موجب بریک شدن کنسول میشه ولی من این آموزش رو هم قرار میدم:
اول باید برنامهCFW PATCHERرو دانلود کنید:
بعد فرم ور خام رو دانلود کنید:
KMEAWرو از حالت فشرده خارج کنید فایلPATCHFILEرو از حالت فشرده خارج کنید و نام این فایل رو بهPS3UPDATE.PUP.bsdiffتغییر بدید
نرم افزارcfwpatcherرو اجرا کنید

1-فایلBSPATCHرو معرفی کنید.
2-OFW3.55رو معرفی کنید.
3-جایی که میخواهید فریم ور در آنجا ذخیره شود معرفی کنید.
4-آدرس فایلPS3UPDAT.PUP.bsdiffمعرفی کنید.
بر روی علامت(<)کلیک کنید و PS3UPDAT.PUP.bsdiffرو انتخاب کنید
اگر تمام فلش ها سبز شدند دکمهexecuteرو بزنید تاcfwساخته بشه
(من بازم این روشو توصیه نمیکنم.....دنبالش نرید)
BACKUP MANAGER(بگاپ منیجر های مختلفی توسط گروه های مختلف ساخته شده ولی قطعا بهترینشونMULTI MAN هست چون هم پشتیبانی خیلی خوبی داره و هم اینکه برنامه توان مندیه)
شما همه روزه میتوانید آخرین نسخه های برنامهMULTI MANرو از لینک زیر دانلود کنید:(آخرین نسخه2.07.01میباشد)
توجه:ورژن 2.07.03برنامه هم ریلیز شده که پس از نصب برنامه میتونید به آخرین ورژن آبدیت (در قسمت نکات ضروری توضیح داده شده است.)
نکتهدر مورد نسخه های مختلف برنامهMULTI MAN:
BASE:اگر برای اولین بار از این برنامه استفاده میکنید با توجه به حجم کمی که دارد میتونه گزینه خوبی باشد ولی مهمترین مشکل آن عدم نشان دادن کاور بازی های است.
FULL:همونطور که از اسمشمشخصه کاملترین نسخه این برنامه هست و تمامی کاور های بازی را پشتیبانی میکنه ولی مهمترین عیب اون حجم بالاش هست که برای کاربران ایرانی قطعا آزار دهنده خواهد بود.
UPDATE:این نسخه برای کسانی هست که از قبل یکی از نسخه های این برنامه رو داشته باشند در واقع این نسخه فقط فایل های تغییر یافته رو اعمال میکنه
MEGA:در ورژن های جدید برنامه این نسخه پیدا نمیشه و تقریبا مثل ورژنFULL هست با چند پوسته اضافه تر.
و دو نکته حیاطی:
1-md5
این کار برای اینه که مطمئن بشیدcfwوofwاصلی رو دانلود کردید که از بریک شدن جلو گیری میکنه
برنامهmd5 chekerرو دانلود کنید:

1-cfwیاofwرا انتخاب کنید
2-کد مربوطه رو کپی کنید:
Ofw:ca595ad9f3af8f1491d9c9b6921a8c61
فرم وری که خودتون ساختید:2be5e87a22bf1e7f48e98fcabd38977b
Rebug3.55.2: 2fcddc377a01f9b9ed82475b2ffa97be
اگه برنامه به رنگ سبز دراومد مشکلی وجود نداره.
2-play load
برای اجرای بازی ها در برنامهmulti manنیاز به یک نوعplayloadاست.playloadهایی مثلlv2patcherوbdmeuبهترین انتخابbdmeuاست.میتوانید آخرین ورژن یعنیbdmeu2رو از اینجا دانلود کنید:
اگر ازkmeawاستفاده میکنید بایدbdmeu-355km.pkgروانتخاب بکنید
آموزش انجام کار و جیل بریک کردن کنسول
گام اول:ofwتون رو به یکی از ورژن های -- شده ارتقا بدید(3.55بهترین گزینه هست)بدین منظور فایل رو دانلود و از حالت فشرده خارج کنید درusb flashخود بک پوشه به نامPS3بسازید و درون اون پوشه پوشهUPDATEرو بسازید و فایل رو داخل اون پوشه قرار بدید(پوشهoFWرو قرار ندید تنها فایلPS3UPDAT.PUPرو قرار بدید)
نکته:فلش از قبل فرمت شده باشه و هنگام قطع کردن فلش از کامپیوتر حتما اول برق فلش رو قطع کنید و بعد فلش رو جدا کنید
گام دوم:کنسول رو روشن کنید به قسمتSETTINGبرید وsystem updateرو انتخاب کنید و بعد آپدیت از طریق فلش(ممکن است هنگام آبدیت کنسول ریستارت شود)
گام سوم:cfwانتخابی خود را از حالت فشرده خارج کنید و مانند روش بالا روی کنسول خود بریزید و نصب کنید.
گام چهارم:در این مرحله نحوه ریختنmulti man رو توضیح میدم برای این کار فلش خود تون رو فرمت کنید و فایل اصلیmulti manرو که معمولا با multi man_ver_...شروع میشه رو مستقیما توrootدستگاه بریزید بعدbdmeu2رو هم توrootبزارید و بعد به کنسول وصل کنید برید به قسمتgameوinstall package filesرو انتخاب کنید و برنامهnulti manرو نصب کنید حالا آیکون این برنامه وارد قسمتgameشده
نکته:bdmeu2رو هم مانندmulti manنصب بکنید
خوب حالا کنسول شما -- شده و در حالت جیل بریک قرار داره .
در زیر نکات ضروری و سوالات متداول دوستان رو قرار میدم.
سوالات متداول:
1-آیا میتوان به شبکهpSNوصل شد؟
نه خیر- برای کسانی که جیل بریک کرده اند این امکان وجود ندارد ولی بعضا موقعیتی پیش می آید که میتوان برای مدت محدود به این شبکه وصل شد ولی فعلا راه قطعی وجود ندارد(تیمREBUGبه شدت روی این مساله کار میکند)
2-آیا با این روش میتوان همه ی بازی هارا اجرا کرد؟
نه خبر- در حال حاضر هیچ روشی وجود ندارد که بتواند همه ی بازی های کپی را پوشش بدهد بازی های جدید برای اجرا نیاز به آبدیت فرم ور دارند که فرم ور های جدید جیل بریک نمیشوند(خبرهایی مبنی بر جیل بریک شدن ورژن3.56 وجود دارم ولی قطعی نیست و در عین حال نمیتواند زیاد کارآمد نمیباشد)
3-آیا راهی برای داونگرید از ورژن های بالاتر وجود دارد؟
چند راه برای این کار وجود دارد که معمولا یا بسیار سخت میباشد یا اکثرا باعت بریک شدن کنسول میشود اما به تازگی وسیله ای به نامE3FLASHERمنتشر شده که فرم ور3.7را به3.55داونگرید میکند ولی فعلا در ایران وجود ندارد و به علت قیمت بالا و تعداد کم شاید نتواند گزینه خیلی خوبی باشد.(این دانگل از فریم ویر3.72 نیز پشتیبانی میکند)
4-از کجا هنگام خرید کنسول میتوان فهمید که کنسول -- شده یا نه؟
برای این کار لازم است که کنسول را روشن کنید و ورژن فریم ویر آنرا بررسی کنید اگر 3.55ویا3.55به پایین بود میتوانید آنرا کپی خور کنید . راه دیگه این هست که کنسول رو جلوتون تست کنه و بازی کپی رو اجرا کنه.
5-آیا کنسول کپی خور شده با هارد های اکسترنال مختلف مشکل دارد؟
نه خبر-اگر هارد شما از نوعUSB2باشد وfat32فرمت شده باشد هیچ مشکلی نخواهد بود البته میتوان ازntfsهم استفاده کرد .
6-از چه راهی میتوان فهمید که ورژنmulti manمورد استفاده چه میباشد؟
بدین منظور برو روی آیکونmulti manمثلث را بزنید و سپس در قسمتinformationورژن برنامه خود را ببینید.
نکات ضروری:
نحوه بروز رسانی برنامهmulti man:
برای اپدیت این برنامه 2روش وجود دارد
1- فایل هایupdateاین برنامه که قبلا در موردش توضیح دادمرو مانند نصب برنامه که بازم در موردش صحبت کردم نصب میکنید
2-اینه که برید و از طریق اینترنت آپدیت کنید برای این کار مطمین بشید که کنسول به اینترنت وصله بعد تو قسمتgameروی آیکونmulti manمثلث رو بزنید و از طریق گزینهupdateبرنا مه رو updateکنید.این فایل در مسیر/dev_hdd0/game/BLES80608/USRDIR/TEMPذخیره شده.پس از تموم شدن کار تایید کنید و برید به قسمتinstall package filesو فایل آپدیت رو که دانلود کردید نصب کنید.
ماونت کردن بازی:
برای این کار بازی رو که میخواهید دامپ کنید انتخاب کنید.(از لایهfile managerانتخاب نشود)بعد روی بازی مربوطه ضربدر را بزنید. حال شما از بازی خارج خواهید شد و بازی دامپ شده در بخشgameموجود خواهد بود.
کپی گرفتن از بازی اورجینال شما:
برنامه multi manرا اجرا کنید و دیسک اورجینال را داخل دستگاه قرار دهید.بعد کلید مربع را فشار دهید سپس گزینهbackup/copyرا انتخاب کنید و بعد ضربدر را فشار دهید برنامه عملیات را آغاز میکند.از شما سوالی پرسیده خواهد شد اگر میخواهید بازی در هارد خارجی کپی شودnoرا بزنید و اگر میخواهید در هارد داخلی کپی شودyesرا بزنید.هنگامی که عملیات تمام شد با فشار دادن کلید ضربدر به حالت قبلی برگردید.
انتقال بازی از هاردی به هارد دیگر:
از این روش میتوانید برای انتقال بازی از هارد داخلی به خاری یا بلعکس استفاده کنید.
روی بازی مورد نضر مربع رو بزنید سپس گزینهBACKUP/COPYرا انتخاب کنید و سپس مانند روش بالا عمل کنید.

sadeghbb
03-02-2011, 11:35
مرسی دوست عزیز
فعلا که میگن برا لایو مشکل داره فک کنم ...آنلاین باز ها هنوز از همون دانگل استفاده میکنن

Grand
03-02-2011, 15:22
خیلی از دوستان لایو هم بازی کردند و مشکلی نداشتن، حداقل تا حالا که این طور بوده... اما من پیشنهاد میکنم فعلاً طرف لایو نریم تا یک مقدار زمان بگذره تا ببینیم چی میشه.

SamGun
07-02-2011, 17:17
به احتمال زیاد SONY برای استفاده کنندگان از این CF مجازاتی به غیر از BAN شدن هم در نظر خواهد داشت که یکی از آنها دستور OFF شدن سیستم بعد از Start کنسول است !! پس مراقب باشید

omidps3
07-02-2011, 20:50
aga dastet dard nakone mersi

Grand
09-02-2011, 15:29
aga dastet dard nakone mersi

خواهش میکنم دوست عزیز

امیدوارم تونسته باشی PS3 تو هـک کنی...

dontsee
20-02-2011, 20:32
من چجوری میتونم در برنامه multiman بین هارد داخلی و اکسترنال سوییچ کنم؟

M A X I M U M
24-02-2011, 00:18
من الان PS3 دارم با ورژن 3.41 الان کاستوم فریمور خودم رو هم ساختم و آماده است
شما گفتید که باید اول به ofw 3.55 ارتقا بدم بعد cfw 3.55 رو نصب کنم در حالی که اونطور که من خودم اگه مستقیما ofw3.55 رو به cfw3.55 ارتقا بدم مشکلی پیش نمیاد
میتونید توضیح بدید ؟

ویرایش : یه سوال دیگه بعد از نصب فریم ور 3.55 اصلی مگه موقع نصب فریم وور کاستوم 3.55 دستگاه نمیگه " دستگاه شما بروز است ! " ؟

M A X I M U M
24-02-2011, 10:49
به احتمال زیاد SONY برای استفاده کنندگان از این CF مجازاتی به غیر از BAN شدن هم در نظر خواهد داشت که یکی از آنها دستور OFF شدن سیستم بعد از Start کنسول است !! پس مراقب باشید

تا الان 2367 نفر از PS3 با لاگ جمر هم استفاده کردند !
البته بازم توصیه میشه PSN رو بی خیال بشید ارزششم داره بشین خدای جنگ 3 دو تومنی حالشو ببر :31:

jiiin
25-02-2011, 17:55
با سلام
من تموم کارها رو انجام دادم ( فريمور اصلي کنسول رو از 3.42 به 3.55 به روزرسانی کردم ) ولی بعد از نصب برنامه ی multiMAN وارد این برنامه که شدم قبل از شروع این خطا رو میده تو این مایه ها
cannot enable bd rom.functionly may be restricted
از بازی resistance : fall of man کپی گرفتم ولی اجرا نمیشه . مشکل چیه ؟
در ضمن کنسول من دست دوم و هرگز بازی های کپی روش اجرا نشده ولی به اینترنت وصل شده
با تشکر :13:

M A X I M U M
25-02-2011, 22:43
دوست عزیز من بسته سفارشام فردا میرسه
فردا کار -- و کپی رو انجام میدم
44 تا بازی هم سفارش دادم که اونم فردا می رسه
هر موقع انجام دادم و تونستم میام کمکت می کنم
فکر می کنم این تاپیک استقبال کننده چندانی نداره

Alex Fera
26-02-2011, 14:00
خوب همون طور که همه ميدونيد اين کنسول قدرتمند حدود يک سالی هست که هـک شده
مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

Grand
04-03-2011, 11:11
من چجوری میتونم در برنامه multiman بین هارد داخلی و اکسترنال سوییچ کنم؟

متاسفانه من هارد اکسترنال ندارم که بتونم کمکتون کنم. اما گویا اگه هارد اکسترنال به کنسول متصل باشه بدون هیچ کار اضافه ای بازیهای روی هارد رو لیست میکنه، البته فرمت هارد شما باید FAT32 باشه مگر اینکه از نسخه جدید مولتی من استفاده کنید که میتونه فورمت NTFS رو برای کپی بازیها روی هارد داخلی ساپورت کنه.

نسخه جدید رو میتونید از اینجا دانلود کنید:

multiMAN v1.16.03

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من الان PS3 دارم با ورژن 3.41 الان کاستوم فریمور خودم رو هم ساختم و آماده است
شما گفتید که باید اول به ofw 3.55 ارتقا بدم بعد cfw 3.55 رو نصب کنم در حالی که اونطور که من خودم اگه مستقیما ofw3.55 رو به cfw3.55 ارتقا بدم مشکلی پیش نمیاد
میتونید توضیح بدید ؟

ویرایش : یه سوال دیگه بعد از نصب فریم ور 3.55 اصلی مگه موقع نصب فریم وور کاستوم 3.55 دستگاه نمیگه " دستگاه شما بروز است ! " ؟

اینکه چرا اول باید فریمور رو به 3.55 ارتقا داد و بعد کاستوم فریمور رو نصب کرد باید از کسی که این کنسول رو -- کرده پرسید. آموزشی که گذاشته شده به این روال بوده.

با سلام
من تموم کارها رو انجام دادم ( فريمور اصلي کنسول رو از 3.42 به 3.55 به روزرسانی کردم ) ولی بعد از نصب برنامه ی multiMAN وارد این برنامه که شدم قبل از شروع این خطا رو میده تو این مایه ها
cannot enable bd rom.functionly may be restricted
از بازی resistance : fall of man کپی گرفتم ولی اجرا نمیشه . مشکل چیه ؟
در ضمن کنسول من دست دوم و هرگز بازی های کپی روش اجرا نشده ولی به اینترنت وصل شده
با تشکر :13:

پیشنهاد میکنم از امولاتور Gaia Manager استفاده کنید. زیبایی مولتی من رو نداره اما سرعت خوبی داره.
جدیدترین نسخه Gaia Manager v2.07 رو از اینجا میتونید دانلود کنید:

مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

نه والا...:31:

Grand
04-03-2011, 13:58
مولتی من جدید برای من که جواب نداد! مجبور شدم به ورژن قبلی برگردم. گیگا مننجر 2.7 هم نتونست بازیهای داخل هارد رو برام لیست کنه.

kaka_q2000
05-03-2011, 17:33
دوست عزیز من و دوستم که علاقه زیادی به ps3 بازی هاش داریم . می خوایم دو تا ps3 بخریم ولی موندیم اگه این کار جواب نده چیکار کنیم . اینو واسه این گفتم که اینجا کسی نیست که برامون کپی خورش کنه . هزینه خریدشم تقریا بالاست اما اگه این روش 100 در 100 جواب میده ؟. میخریم . اینم تا یادم نرفته بگم که با تکیه به کلام شریف تون میخریم. مر30 منتظر اوکی تون هستم

Grand
06-03-2011, 16:30
دوست عزیز من و دوستم که علاقه زیادی به ps3 بازی هاش داریم . می خوایم دو تا ps3 بخریم ولی موندیم اگه این کار جواب نده چیکار کنیم . اینو واسه این گفتم که اینجا کسی نیست که برامون کپی خورش کنه . هزینه خریدشم تقریا بالاست اما اگه این روش 100 در 100 جواب میده ؟. میخریم . اینم تا یادم نرفته بگم که با تکیه به کلام شریف تون میخریم. مر30 منتظر اوکی تون هستم

والا چه عرض کنم! من با همین روش کنسول خودمو بدون مشکل کپی خور کردم. نه که فقط من بلکه خیلی‎های دیگه‎ام همینطوری کنسول خودشون رو هـک کردن. این دیگه نظر شماست که می‎تونید این ریسک رو انجام بدین یا نه...

در ضمن اگه شما در شهری زندگی میکنید که کپی خور نمی‏کنند احتمالاً برای گیر آوردن بازی‎ها و ریختنشون روی هاردتون هم به مشکل می‎خورید.

من پیشنهاد میکنم به نزدیکترین شهر محل سکونتتون که کنسول رو هـک می‎کنند برین و بگین تا همونجا هم براتون کپی‎خور کنند و هم کلی بازی بریزید روی کنسولتون، بعد ورش دارین بیارین خونه حالش رو ببرید.:46:

frank780
06-03-2011, 20:38
من همه کارهارو کردم هالا چطور کپی بگریم از دیسک

Grand
07-03-2011, 08:37
من همه کارهارو کردم هالا چطور کپی بگریم از دیسک

وارد مولتی من بشید و روی نام بازی که داخل درایو کنسول قرار داره دکمه دایره رو بزنید.

O = Backup

بعد از زدن دایره یک پیغام براتون ظاهر میشه که باید Yes رو انتخاب کنید. بعد شروع به کپی گرفتن از دیسک میشه و بسته به حجم بازی بین 10 تا 20 دقیقه طول میکشه تا بک آپ گیری تموم بشه.

موفق باشید

kaka_q2000
07-03-2011, 10:50
سلام خدمت دوست عزیز . نرم افزار اولی رو طبق دستورالعمل انجام دادم 3.55 و آپدت هم شد اما پس از ریختن نرم افزار دوم یعنی PS3_355_KMEAW_CFW طبق روش اول با این پیام رو به رو شدم . The current version has been installed there is no need to install again. از دایره برای تائید نصب مجدد خبری نیست و فقط زربدر است بخاطر برگشت. در مورد ترجمه جمله بالا این رو بگم که . میگه که ورژن فعلی روی دستگاه نصب است و نیازی به نصب مجدد نیست . لطفا از استاد خواهش مندم که راهنمائی بفرمایند. من دستگاه رو خریدم و بازی هاش هم اینجا گیر نمیاد ولی یکی از دوستان بازی هاش رو رویه حارد دیسک اکسترنال داره و میگه برام کپیشون میکنه. منتظره جوابه تون هشتم .

frank780
07-03-2011, 12:12
0 رو میزنم گزینه yes رو هم میزنم ولی هیچ اتفاقی نمی یوفته اسمه بازی هم نیمیاد و میزنه دیسک را خارج کنید و بلوری بگذارید اگه می شه یه راهنمای کامل کنید من بدون دانگل -- کردم دانگل هم دارم

frank780
07-03-2011, 23:12
بازیهای اصلی رو کپی میکنه ولی کپی رو نه برنامه های منجر دیگه هم انجوریه عیب از کجاست

Grand
08-03-2011, 08:07
سلام خدمت دوست عزیز . نرم افزار اولی رو طبق دستورالعمل انجام دادم 3.55 و آپدت هم شد اما پس از ریختن نرم افزار دوم یعنی PS3_355_KMEAW_CFW طبق روش اول با این پیام رو به رو شدم . The current version has been installed there is no need to install again. از دایره برای تائید نصب مجدد خبری نیست و فقط زربدر است بخاطر برگشت. در مورد ترجمه جمله بالا این رو بگم که . میگه که ورژن فعلی روی دستگاه نصب است و نیازی به نصب مجدد نیست . لطفا از استاد خواهش مندم که راهنمائی بفرمایند. من دستگاه رو خریدم و بازی هاش هم اینجا گیر نمیاد ولی یکی از دوستان بازی هاش رو رویه حارد دیسک اکسترنال داره و میگه برام کپیشون میکنه. منتظره جوابه تون هشتم .

یک بار دیگه مراحل رو به دقت تکرار کنید. ممکنه باز هم دارین با فریمور اصلی آپدیت میکنید. بعد از آپدیت اصلی و قبل از ریختن کاستوم فریمور روی کول دیسک، فلش رو کوئیک فورمت کنید.

0 رو میزنم گزینه yes رو هم میزنم ولی هیچ اتفاقی نمی یوفته اسمه بازی هم نیمیاد و میزنه دیسک را خارج کنید و بلوری بگذارید اگه می شه یه راهنمای کامل کنید من بدون دانگل -- کردم دانگل هم دارم

اگه می‏تونید یک تصویر از صفحه مولتی من برامون بگذارید. معمولاً کار برای کسانی که قبلاً از دانگل استفاده می‎کردند کمی مشکل هست. یادتون باشه که دانگل به کنسول متصل نباشه.

---------- Post added at 09:07 AM ---------- Previous post was at 09:06 AM ----------

بازیهای اصلی رو کپی میکنه ولی کپی رو نه برنامه های منجر دیگه هم انجوریه عیب از کجاست

متوجه منظورتون نشدم

Blue Stars
08-03-2011, 13:09
با سلام و درود

یه سوال دارم

با این روش امکان پخش فیلمهای 3d BluRay از بین نمیره؟

شما امتحان کردین؟

با سپاس:11:

frank780
08-03-2011, 14:06
نمیدونم چطوری عکس رو برباتون بفرستم

frank780
08-03-2011, 14:09
بازیهای اصلی رو کپی میکنه ولی بازیهای کپی رو نه
بدون دانگل دستگاه رو -- کردم
دانگل هم دارمps3 breack1.2
می شه با دانگل حالا هکش کنم اگه میشه یه راهنمایی کامل کنید
با سپاس

frank780
08-03-2011, 14:18
و به جای عکس بازی لوگوی مولتی من میاد
یا یه تصویر سیاه

Grand
08-03-2011, 14:53
با سلام و درود

یه سوال دارم

با این روش امکان پخش فیلمهای 3d BluRay از بین نمیره؟

شما امتحان کردین؟

با سپاس:11:

امکان پخش 3D در فریمور 3.56 اضافه شده. پس با این فریمور (3.55) در حال حاضر امکان پخش 3D وجود نداره. باید منتظر باشیم تا کاستوم فریمور برای ورژن جدید بیرون بیاد تا بتونیم هم بازی‎های کپی رو اجرا و هم فیلمهای 3D رو پخش کنیم.

Grand
09-03-2011, 08:22
نمیدونم چطوری عکس رو برباتون بفرستم
با دوربین گوشی موبایلت عکس بگیر بذار اینجا.

بازیهای اصلی رو کپی میکنه ولی بازیهای کپی رو نه
بدون دانگل دستگاه رو -- کردم
دانگل هم دارمps3 breack1.2
می شه با دانگل حالا هکش کنم اگه میشه یه راهنمایی کامل کنید
با سپاس
بازیهای اصلی روی بلوری هستند و ما ازشون بک آپ میگیریم روی هارد. بازیهای کپی که می‏فرمائید کجا قرار دارند که شما نمی تونید کپیشون کنید؟!

و به جای عکس بازی لوگوی مولتی من میاد
یا یه تصویر سیاه

حالا عکس رو بذار ببینیم چیه...

frank780
09-03-2011, 19:58
بازیهای روی dvd هستن از مانیا سافت گریفتم
garn turismo5
unchartede2

frank780
09-03-2011, 21:04

frank780
09-03-2011, 21:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

frank780
09-03-2011, 21:16
این عکس مولتی منps3 است
که دی وی دی انچارتد2 داخل دستگاه قرار دارد ولی عکس و اسم بازی نمی اید

Grand
09-03-2011, 22:13
عکس باز نمیشه!

Grand
10-03-2011, 08:40
امروز جایی خوندم که با فریمور 3.55 هم میشه 3D پخش کرد!

البته تا خودم امتحان نکنم مطمئن نمیشم.

خوب امروز تست کردم؛ به خوبی 3D رو ساپورت و پخش کرد...

frank780
10-03-2011, 10:19

frank780

frank780

frank780
10-03-2011, 10:20
دوباره فرستادم

Grand
10-03-2011, 19:36
به جای دیگه آپ کنید لطفاً...

alipsp
11-03-2011, 13:20
این باگ برنامست شما بازی رو لود یا بک آپ بگیر درست میشه

Grand
12-03-2011, 23:51
این عکس مولتی منps3 است
که دی وی دی انچارتد2 داخل دستگاه قرار دارد ولی عکس و اسم بازی نمی اید

شما از چه ورژنی از مولتی من استفاده میکنید؟

اگه ورژن 1.15.00 به بالا نصب کردید باید این فایل رو هم نصب کنید:

BDEMU

CFW KM رو نصب کنید.

CHEGUEVARA.
29-03-2011, 16:51
Grand جان دستت درد نکنه ممنون....
من کنسولم رو ه ک کردم فقط دو تا سوال داشتم اگه جواب بدی ممنون میشم....:20:
1.حتما" باید دیسک اورجینال باشه تا بازی اجرا بشه....؟؟
2.آنلاین میشه بازی کرد خطری که نداره.....؟؟
3.میشه از بازی های خود کنسول که رو بلوری هست ایمیج گرفت و رو هارد کنسول کپی کرد موردی نداره که.....؟؟؟
ممنون:10:

SHAYAN_SPIDER
29-03-2011, 19:10
یه سوال فقط لطفا سری جواب بدید من یه ps3 slim 250 دارم با یه هارد a-data 500 gb هارد نمی خونه یعنی هنوز -- نکردم اون برنامه هارد و می خونه یا نه باید خود Ps3 هم بخونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مر30

CHEGUEVARA.
31-03-2011, 11:56
3.میشه از بازی های خود کنسول که رو بلوری هست ایمیج گرفت و رو هارد کنسول کپی کرد موردی نداره که.....؟؟؟
چی شد پس....؟؟؟؟:19:

Alex Fera
31-03-2011, 19:52

1-برای اجرای تمام بازیها حتما باید یه BD اوریجینال داشته باشید به جز GT5 که بدون دیسک هم میاد...
2-خیر،فعلا اصلا نمیشه آنلاین بازی کرد...
3-شماره برو توی منیجرت،بعد برو روی اسم بازی رو دایره رو بزن تا از بازی برات بک آپ بگیره روی هارد...

یا حق

Alex Fera
31-03-2011, 19:59
یه سوال فقط لطفا سری جواب بدید من یه ps3 slim 250 دارم با یه هارد a-data 500 gb هارد نمی خونه یعنی هنوز -- نکردم اون برنامه هارد و می خونه یا نه باید خود Ps3 هم بخونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مر30

شما وقتی بری تو منیجر،گوشه سمت چپ پایین میتونی اسم هاردت رو ببینی که وقتی میای روش،بازیهایی که توی هارد ازشون بک آپ گرفتی رو نشون میده...

SHAYAN_SPIDER
01-04-2011, 16:27
شما وقتی بری تو منیجر،گوشه سمت چپ پایین میتونی اسم هاردت رو ببینی که وقتی میای روش،بازیهایی که توی هارد ازشون بک آپ گرفتی رو نشون میده...

یعنی همه ی هارد ها رو ps3 می خونه محدودیت نداره الان؟؟؟؟

zhobeys
04-04-2011, 20:56
آقا من یه سوال دارم ، بعد از این کار اگر به هر دلیلی سیستم به مشکل برخورد کنه ، میشه اون رو به حالت اولش ریستور کرد یا نه ؟
و این که برای PSN باید حتماً آخرین آپدیت که الان 3.6 هست داشت تا وصل شد؟

SamGun
05-04-2011, 00:20
آقا من یه سوال دارم ، بعد از این کار اگر به هر دلیلی سیستم به مشکل برخورد کنه ، میشه اون رو به حالت اولش ریستور کرد یا نه ؟
و این که برای PSN باید حتماً آخرین آپدیت که الان 3.6 هست داشت تا وصل شد؟

با آپدیت کردن کنسول به نسخه ی بالاتر همه چی Reset میشه و کنسول به حالت Original بر میگرده.

filmer man
10-04-2011, 16:41
اقا من تو مرحله دوم موندم
وقتی فایلی که از این ادرس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود کردم نصب میکنم
سیستم پیغام میده شما اخرین نسخه اپدیت نصب کردید وفقط گزینه کنسل میمونه
ودیگه اون آيکونی که گفتین اضافه نمیشه
باید بگم مرحله اول درست انجام شد و نسخه دستگاه 3.55 شد .
حالا اگه کاری هم نمی شه لااقل بگین چه جوری به 3.41 برگردونم چون دانگل دیگه کار نمیکنه.
اگه کسی هست لطفا مک کنید.:2:

mr-xahaba
12-04-2011, 01:16
سلام من با geohot jailbreak هك كردم موقع ورود به multiman ارور cannot enable bd rom functionally may be restricted ميده ميخواستم بدونم مشكلي وجود داره ؟بعد يه سوال ديگه اينكه اگه من هارد اكسترنال ببرم كه برام بازي بريزن بعد بخوام با ftp بريزمش رو هارد ps3 جاي خاصي بايد انتقالش بدم لطفا آدرس دقيقشو بدين ممنون؟ و سوال آخر اينكه اگه خواستم كاستمم رو تغيير بدم بايد چكار كنم؟ در ضمن اضافه كنم كه من براي نصب multiman فقط خود فايل pkg رو توي فلش مموري كپي كردم و ديگ فايل هارو انتقال ندادم

mmf72
12-04-2011, 20:46
آيا آپديت جديدكه3.60 هست اگه بازيهاي جديدبه اين آپديت احتياج داشته باشن اونوقت چه بايدكرد؟

Grand
12-04-2011, 22:37
وقتی فایلی که از این ادرس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود کردم نصب میکنم
حالا اگه کاری هم نمی شه لااقل بگین چه جوری به 3.41 برگردونم چون دانگل دیگه کار نمیکنه.

نگران نباشید، مشکل شما راهه حل داره منتها من الان خاطرم نیست که چطوری این مشکل رو باید رفع کرد. حالا اگه وقت کردم واستون راه حل رو میذارم.

سلام من با geohot jailbreak هك كردم موقع ورود به multiman ارور cannot enable bd rom functionally may be restricted ميده ميخواستم بدونم مشكلي وجود داره ؟بعد يه سوال ديگه اينكه اگه من هارد اكسترنال ببرم كه برام بازي بريزن بعد بخوام با ftp بريزمش رو هارد ps3 جاي خاصي بايد انتقالش بدم لطفا آدرس دقيقشو بدين ممنون؟ و سوال آخر اينكه اگه خواستم كاستمم رو تغيير بدم بايد چكار كنم؟ در ضمن اضافه كنم كه من براي نصب multiman فقط خود فايل pkg رو توي فلش مموري كپي كردم و ديگ فايل هارو انتقال ندادم

شما به احتمالا زیاد از مولتی من ورژن بالا استفاده کردید که باید یک برنامه دیگه هم در کنارش نصب کنید تا مشکلتون حل شه.

abol_fa
14-04-2011, 21:41

بعضی از ورژن های مولتی من این مشکلو دارن الان ورژن های جدید اومده یه فایله .pkgتوش هست اونو نصب کنید درست میشه.
اگه گایا رو از قبل نصب کردید بعد مولتی من رو اضافه کردید میتونید اول گایا رو اجرا کنید بعد برید تو مولتی من
بازم کار میکنه:10:

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

آيا آپديت جديدكه3.60 هست اگه بازيهاي جديدبه اين آپديت احتياج داشته باشن اونوقت چه بايدكرد؟
چنتا راه هست:
1-Spoof 3.60 که وقتی کنسول رو روشن میکنید 3.60 هست اما در واقع 3.55 هستین
2-با ادیت کردن بعضی از فایل های بازی میشه اجرا کرد(PARAM.SFO یا EBOOT.BIN)
3-دستگاه رو با CFW 3.60 راه اندازی میکنید که هنوز خبری نیست!
4-میرین بازی اصل میخرین و لذت هم میبرین!:31:

Grand
15-04-2011, 22:57

اینم از راه حل شما:

اگر در هنگام آپدیت اروری مشاهده کردید که میگه کنسول شما به آخرین ورژن آپدیت شده باید از Recovery mode برای آپدیت اقدام کنید، برای رفتن به recovery menu دستگاه رو خاموش کنید، دکمه پاور رو نگه دارید تا ps3 روشن شود و خودش دوباره خاموش بشه، وقتی خاموش شد دکمه پاور رو نگه دارید تا وقتی که 2 تا بوق بشنوید، پس شنیدن بوق دکمه پاور رو رها کنید، شما باید دسته رو با کابل usb به کنسول متصل کنید، حالا recovery menu نمایش داده خواهد شد.

Maziar_69
15-04-2011, 23:04
سلام دوستان یه راهنمایی فوری فوتی میخوام.
من تازه PS3 خریدم و میخواستم بازی توش کپی کنم.
هارد اکسترنال ندارم و میخوام رو هارد خودش بریزم.
دستگاه هم با روش -- دائمی که روی 3.55 نصب میشه کپی خور هست و MultiMan روش نصب هست.
حالا من یه FTP.PKG روش نصب کردم و تنظیمات اینترنت کانکشن رو هم امجام دادم هم رو PC و هم رو PS3. ولی وقتی میخوام کانکت بشم با اون FTP ارور میده و وصل نمیشه.

میشه خواهشا مراحل رو یه بار دیگه برام توضیح بدین ببینم اصلا درست عمل میکنم یا نه.
ممنون میشم زودتر جواب بدین چون تا 2-3 روز دیگه فقط امشب به اینترنت دسترسی دارم.

abol_fa
16-04-2011, 12:13
سلام دوستان یه راهنمایی فوری فوتی میخوام.
من تازه PS3 خریدم و میخواستم بازی توش کپی کنم.
هارد اکسترنال ندارم و میخوام رو هارد خودش بریزم.
دستگاه هم با روش -- دائمی که روی 3.55 نصب میشه کپی خور هست و MultiMan روش نصب هست.
حالا من یه FTP.PKG روش نصب کردم و تنظیمات اینترنت کانکشن رو هم امجام دادم هم رو PC و هم رو PS3. ولی وقتی میخوام کانکت بشم با اون FTP ارور میده و وصل نمیشه.

میشه خواهشا مراحل رو یه بار دیگه برام توضیح بدین ببینم اصلا درست عمل میکنم یا نه.
ممنون میشم زودتر جواب بدین چون تا 2-3 روز دیگه فقط امشب به اینترنت دسترسی دارم.

تنظیماتی رو که انجام دادین میشه بگین؟
من کارایی که کردم و جواب داد این بود
توی ps3 تنظیمات internet connection رو به صورت manual انجام بدید یه IP به صورت دستی بش بدید مثلا 192.168.1.100 بعد DNS هم یه چیزی همینطوری بدید بره من 4.2.2.4 دادم..

حالا توی کامپیوتر باید به آیپی که به PS3 n دادید کانکت شید توجه داشته باشید که ایپی که به PS3 میدید نباید با Ip کامپیوتر یکی باشه

واسه چک کردن ایپی کامپیوتر هم میتونید توی CMD تایپ کنید ipconfig اگر با Ps3 یکی بود عوض کنید

واسه وصل شدن به PS3 هم میتونید از برنامه cuteFTP استفاده کنید

filmer man
16-04-2011, 12:58
اقایان مدیر چی شد
بابا این سوال مارو بزارید مردم ببینن تا یه جوابی واسش پیداشه دیگه
ما با طناب شما رفتیم تو چاه

mmf72
16-04-2011, 18:37
يه سوال داشتم آيا مورتال كمبت ps3 اومده و اينكه آيا آپديت 36.0رو براي بالا اومدن نياز داره؟

flasher_for_nokia
19-04-2011, 11:01
چند سوال دارم
1- چطور میشه فهمید چه ورژنی از multiman رو دستگاه نصب شده؟
2- اگه بخوام به آخرین ورژن multiman 1.17 آپدیت کنم چطور باید مولتی من جدید رو نصب کنم؟
3- جریان فایل BDEMU چی هست آیا به اون نیازی هست و اگر هست چطور نصبش کنم؟

persiandvd
21-04-2011, 18:44
خیلی خیلی از آموزش خوبتون ممنونم

amrs
22-04-2011, 03:55
داشم من cfw 3.60 گرفتم اما اون دوتا گزینه واسه نصب مولتی من نداد. لینکشم بخای میدم بت

Alex Fera
22-04-2011, 12:08
چند سوال دارم
1- چطور میشه فهمید چه ورژنی از multiman رو دستگاه نصب شده؟
2- اگه بخوام به آخرین ورژن multiman 1.17 آپدیت کنم چطور باید مولتی من جدید رو نصب کنم؟
3- جریان فایل BDEMU چی هست آیا به اون نیازی هست و اگر هست چطور نصبش کنم؟

1-روی آیکون مولتی من در XMB مثلث رو زده و برید روی Information ضربدر رو بزنید تا در فیلد ورژن،ورژن مولتی من رو ببینید........
2-تموم فایل های فلش رو پاک کنید و محتویات فولدر مولتی من رو توی فلش کپی کنید((توجه کنید که با فولدر کپی نکنید و محتویاتش در روت فلش باشه)) بعد فلش رو بزنید به دستگاه و از گزینه Installer package files فایل ها رو نصب کنید.......
3-در مولتی من هایی که ورژنشون از 1.16.15 بالاتر هستش BDEMU نیاز هستش تا مولتی من بتونه درایو BD رو بخونه و عین همون مولتی من نصب میشه.........

موفق باشید

abol_fa
22-04-2011, 16:36
داشم من cfw 3.60 گرفتم اما اون دوتا گزینه واسه نصب مولتی من نداد. لینکشم بخای میدم بت
CFW 3.60?!!!!

CFW 3.60?!!این تازه Exploit اش اومده که!!!

amrs
22-04-2011, 20:04
حالا گرفتم انم لینکش

دو تاس از هردوتا سرور میشه اما بدون
kmeaw

amrs
23-04-2011, 12:44
یه سوال دیگه میشه این ورژن 3.60 بیاری پایین؟ یه چیزی مثل flash کردن گوشی؟

abol_fa
23-04-2011, 17:21
حالا گرفتم انم لینکش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددو تاس از هردوتا سرور میشه اما بدون
kmeaw
دوست عزیز!
این لینکی که شما دادید لینک OFW هست یعنی اپدیت اصلی!
3.60 هنوز ه-ک نشده که!
اون دوتا گزینه هم واسه همین نیومده!
اگر هم دانگرید میشد الان همه 3.60 ای ها 3.55 کرده بودن PS3شون رو!

ehsan_r_77
25-04-2011, 10:23
سلام دوستان
من یه سوال دارم
تویه فرومی خوندم که بعضی از مدلها -- نمیشن!درسته؟
این مدلها

CECHA = 256MB (PS3 Fat NAND)
CECHB = 256MB (PS3 Fat NAND)
CECHC = 256MB (PS3 Fat NAND)
CECHE = 256MB (PS3 Fat NAND)
CECHG = 256MB (PS3 Fat NAND)

باید از کجا بفهمیم چی مدلی هست البته من هنوز نگرفتم ps3?

مرسی

Alex Fera
25-04-2011, 12:01
سلام دوستان
من یه سوال دارم
تویه فرومی خوندم که بعضی از مدلها -- نمیشن!درسته؟
این مدلها

CECHA = 256MB (PS3 Fat NAND)
CECHB = 256MB (PS3 Fat NAND)
CECHC = 256MB (PS3 Fat NAND)
CECHE = 256MB (PS3 Fat NAND)
CECHG = 256MB (PS3 Fat NAND)

باید از کجا بفهمیم چی مدلی هست البته من هنوز نگرفتم ps3?

مرسی

با روش CFW کل مدل های PS3 چه فت چه اسلیم هــک میشن و ربطی به مدل یا ساله ساخت نداره.........

armenak
26-04-2011, 13:09
من cfw 3.55 ه ک کردم multiman 1.17.02 ریختم
شنیدم باید BDEMU هم نصب کنم ولی کدومشو:
BDEMU-355KM یا BDEMU-355WT ؟

Alex Fera
26-04-2011, 16:16
من cfw 3.55 ه ک کردم multiman 1.17.02 ریختم
شنیدم باید BDEMU هم نصب کنم ولی کدومشو:
BDEMU-355KM یا BDEMU-355WT ؟

ورژن BDEMU-355KM رو باید نصب کنی........
با kmeaw هــک کردی دیگه......

armenak
26-04-2011, 16:19

آره با PS3_355_KMEAW_CFW ه ک کردم
ممنونم دوست من
بعد اینو نصب میکنی چی میشه؟

armenak
26-04-2011, 16:27

داداش ی سوال خارج از موضوع این کلمه ه ک رو که نوشتی (هــک) چجوری کشیدیش اینجوری؟

Alex Fera
26-04-2011, 16:34
آره با PS3_355_KMEAW_CFW ه ک کردم
ممنونم دوست من
بعد اینو نصب میکنی چی میشه؟

داداش ی سوال خارج از موضوع این کلمه ه ک رو که نوشتی (هــک) چجوری کشیدیش اینجوری؟

ببین من خودم از هـک استفاده نمیکنم،اورجینال بازی میکنم،ولی این BDEMU باعث میشه که مولتی من بتونه درایو بلو-ری دستگاه شما رو بخونه........
طریقه نصبشم تو صفحه قبل هستش.......

یه دونه ه میزاری بعد شیفت رو نگه میداری و یه دونه ت میزنی و یه دونه ک مینویسی،اینطوریه که دیگه هیچ حا نمیتونن شناسایی کنن این کلمه غریب چی هستش:31::31::31:

armenak
26-04-2011, 16:38
ایول دوت گرم موفق شدم

هــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــک

:40:

ehsan_r_77
27-04-2011, 23:13
سلام
یه سوال دارم
موقع ابدیت fw و cfw اگه برق بره چی میشه؟
یعنی برای دستگاه اتفاق خاصی میفته؟اگه اره چکاری میشه کرد که مشکل پیش نیاد؟
مرسی

Alex Fera
28-04-2011, 12:09
اگه برق بره یا اصلا خود به خود وسط آپدیت دستگاه هنگ کنه((بعضی مواقع پیش میاد)) میشه از منوی ریکاوری برش گردوند..........
البته این برای OFW هستش و برای درست کردن CFW به دانگل نیاز خواهید داشت.....

maaahi
02-05-2011, 09:17
سلام .. من multiman 1.16.00 رو دستگاهم نصبه .. ۳ تا بازی هم رو هارد خود دستگاه هست .
یه هارد fat32 WD 250gb دارم که توی multiman هم شناخته میشه
اما نمیدونم که اگر این هارد رو بدم توش بازی بریزم چطوری باید اجراش کنم ؟
یا اصلا میشه روی fat32 بازی کپی کرد ؟
بعد باید بازیهارو رو دستگاه ریخت یا از روی هارد خارجی اجرا میشن؟

kilik33112pak
03-05-2011, 19:42
سلام پلی استشن من کپی خور است اگر برم داخل اینترنت مشکلی نداره

Alex Fera
04-05-2011, 11:35
با CFW اصلا نمیتونید وارد اینترنت یا PSN بشید که مشکلی هم بخواد پیش بیاد،اگه هم بتونید وارد شید در کمتر از 10 دقه کیک میشید............

amrs
07-05-2011, 17:39
سلام
بگس چه خبر از -- 3.60 ؟

senator1352
07-05-2011, 21:02
سلام - من قبلا دانگل داشتم که بعضی از این بازی های جدید مثل deadspace2 رو اجرا نمی کرد- طبق راهنمایی صفحه اول شما Kmeaw3.5 رو نصب کردم .حالا بیشتر بازیهایی رو که قبلا اجرا نمی کرد ، الان اجرا می کنه ولی بعضی از بازیهای قبلیمون که با Jailbreak اجرا می کرد دیگه اجرا نمیکنه. باید چیکار کنم ؟ ممکنه آپدیتی یا ترفندی لازم داشته باشه؟ لطفا راهنمایی کنید.

alipsp
08-05-2011, 16:52
سلام
بگس چه خبر از -- 3.60 ؟

هیچی

سلام - من قبلا دانگل داشتم که بعضی از این بازی های جدید مثل deadspace2 رو اجرا نمی کرد- طبق راهنمایی صفحه اول شما Kmeaw3.5 رو نصب کردم .حالا بیشتر بازیهایی رو که قبلا اجرا نمی کرد ، الان اجرا می کنه ولی بعضی از بازیهای قبلیمون که با Jailbreak اجرا می کرد دیگه اجرا نمیکنه. باید چیکار کنم ؟ ممکنه آپدیتی یا ترفندی لازم داشته باشه؟ لطفا راهنمایی کنید.
اون بازی ها که اجرا نمیشه به خاطر اینه که فایلهاشون دستکاری شده و شما باید دوباره این بازیهارو مخصوص این -- جدیده دستگاهتون تهیه کنید

MULTIMAN 2.00

abol_fa
09-05-2011, 10:25
سلام
بگس چه خبر از -- 3.60 ؟

There is never going to be a CFW 3.60

According to hackinblack (or Waninkoko) on his Twitter, there will never be a 3.60 CFW. Sad news for people who updated.

منبع:

darkshark
09-05-2011, 21:44
با عرض سلام و خسته نباشید من ps3 -- کردم همطور که فرموده بودید اکثر بازی ها رو اجرا میکنه اما توی black ops ارور میده و میگه شما نمی تونید از بازیهای چند قسمتی استفاده کنید

redbehnam110
14-05-2011, 19:36
jiiin داداش باید bdemu فایل , multie man رو نصب کنی newsinside.org

jookerr
16-05-2011, 07:39
سلام آموزش کپی کردن بازی از روی فلش به هارد ps3 رو می خواستم قبلا دستگاه رو -- کردم

Alex Fera
16-05-2011, 13:58
سلام آموزش کپی کردن بازی از روی فلش به هارد ps3 رو می خواستم قبلا دستگاه رو -- کردم

یه پوشه تویه هارد جانبی یا همون به قول شما فلش میسازی به نام GAMEZ بعد از اینکه بازی رو توی اون پوشه کپی کردی فلش رو به کنسول وصل میکنی،وارد منیجرت میشی و روی بازی که میخوای کپی دایره رو میزنی تا بازی رو دستگاه کپی بشه.........

jookerr
18-05-2011, 06:51
همه اینکارارو انجام دادم کپی کردم دو تا فایل تو جیا منیجرم اومد به این اسم PS3_GAME , PS3_UPDATE رو هر کدوم که انتخاب میکنم میاد بیرون از منیجر بعد وقتی رو app_home میرم بازی اجرا نمیشه و ارور میده!!!!!!!:41: (باید یه دیسک اورجینال تو دستگاه باشه؟)

Alex Fera
18-05-2011, 12:48
منظورت رو کامل نفهمیدم،ولی برای اجرای بازیها باید حتما یه دیسک اورجینال توی دستگاه باشه و دستگاه گول بخوره:31:

jookerr
19-05-2011, 09:08
من بازی رو از اینترنت دانلود کردم تو فولدر تا فایل بود game با update یه فولدر درست کردم به اسم gamez همرو ریختم توش بعد رفتم کپی کردم تو هارد دستگاه وقتی میرم اجراش کنم دو تا فایل به اسم همونی که دانلود کردم هست وقتی انتخاب میکنم میاد بیرون نمیدونم باید چیکار کنم اگه میشه برام کامل توضیح بدید

Alex Fera
19-05-2011, 14:13
وقتی شما بازی رو میریزی رو حافظه جانبی،توی منیجر اسم بازی میاد نه چیز دیگه ای...........
در ضمن بلو-ری اورجینال هم حتما باید توی دستگاه باشه برای ران کردن بازی......

abol_fa
19-05-2011, 16:38
من بازی رو از اینترنت دانلود کردم تو فولدر تا فایل بود game با update یه فولدر درست کردم به اسم gamez همرو ریختم توش بعد رفتم کپی کردم تو هارد دستگاه وقتی میرم اجراش کنم دو تا فایل به اسم همونی که دانلود کردم هست وقتی انتخاب میکنم میاد بیرون نمیدونم باید چیکار کنم اگه میشه برام کامل توضیح بدید
2تا پوشه PS3_GAME وPS3_UPDATE هردو باید تو یه پوشه دیگه قرار داشته باشن یعنی زیر مجموعه یه پوشه دیگه باشن!بعد شما باید اون پوشه مرجع رو توی پوشه GAMEZ کپی کنید و اجراش کنید

Alex Fera
20-05-2011, 13:38

2تا پوشه PS3_GAME وPS3_UPDATE هردو باید تو یه پوشه دیگه قرار داشته باشن یعنی زیر مجموعه یه پوشه دیگه باشن!بعد شما باید اون پوشه مرجع رو توی پوشه GAMEZ کپی کنید و اجراش کنید

در تکمیل پست ابولفضل جان بگم که اسم اون پوشه هم به احتمال 95% اسم بازی باید باشه.......

amirgooz
30-05-2011, 00:28
salam man mikham narm afzarhaye ke baraye kopy khor kardan ps3 lazeme be soorate jodagane roye usp bekharam tehran hastam albate in modele jadido k ba molti mane kasi age foorooshi dare bezange man maghaze daram mikham kopy khor konam 09194354450

amirgooz
30-05-2011, 00:35
سلام من مي خوام كه اين يو اس پي ها رو كامل و پر بخرم در روش جديد مولتي من كسي داره با من تماس بگيره من اينتر نت پر سرعت ندارم 09194354450

reza-habibi
04-06-2011, 19:11
سلام میخواستم بدونم ورژن 3.56 رو هم میشه -- کرد یا نه ؟

Alex Fera
04-06-2011, 21:20
سلام میخواستم بدونم ورژن 3.56 رو هم میشه -- کرد یا نه ؟

خیر فقط تا فریمور 3.55 براش CFW اومده و بالاتر رو نمیشه هـک کرد.....

babak_zn88
17-06-2011, 11:26
ببخشيد من تمام بازيها رو با multiman به راحتي اجرا ميكنم جز fifa 100 و fifa world cup كه اينها در هنگام بازي كرش زيادي دارند.. ميخواستم ببينم چطور ميشه اين مشكل حل كرد؟آيا با آپديت multiman حل ميشه و يا مشكل چيز ديگه هست؟

Alex Fera
17-06-2011, 11:58
ببخشيد من تمام بازيها رو با multiman به راحتي اجرا ميكنم جز fifa 100 و fifa world cup كه اينها در هنگام بازي كرش زيادي دارند.. ميخواستم ببينم چطور ميشه اين مشكل حل كرد؟آيا با آپديت multiman حل ميشه و يا مشكل چيز ديگه هست؟

در حال حاضر از کدوم ورژن MultiMan استفاده میکنید؟؟؟؟

babak_zn88
18-06-2011, 11:08
در حال حاضر از کدوم ورژن MultiMan استفاده میکنید؟؟؟؟

من خودم multiman نريختم..از كجا بايد بدونم ور‍ژن multiman رو بدونم؟

Alex Fera
18-06-2011, 12:42
من خودم multiman نريختم..از كجا بايد بدونم ور‍ژن multiman رو بدونم؟

برید روی آیکون MultiMan و مثلث رو بزنید و از توی information میتونید ورژن برنامتون رو ببینید.............

babak_zn88
19-06-2011, 23:01
برید روی آیکون MultiMan و مثلم رو بزنید و از توی information میتونید ورژن برنامتون رو ببینید.............

ورژن 1:15 بود دوست عزیز..حالا میفرمایید برای رفع مشکل چیکار کنم؟

Moayeri1372
20-06-2011, 00:57
سلام .می خواستم بدونم -- فقط تا finware 3.55 اومده یا ورژن بالاتر هم هست؟اینجا رو یه نگاه بندازین
درضمن Multiman ورژن 2 هم اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میگن Multiman2 احتیاج به بلوری اورجینال برای اجرای بازی نداره درسته؟
باتشکر

Moayeri1372
20-06-2011, 11:14
سلام .می خواستم بدونم -- فقط تا finware 3.55 اومده یا ورژن بالاتر هم هست؟اینجا رو یه نگاه بندازین
درضمن Multiman ورژن 2 هم اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باتشکر
کسی نبود جواب ما رو بده؟

Alex Fera
20-06-2011, 15:08
باتشکر

1-بعد از 3.55 هیچ فریموری هـک نشده.........

2-ورژن 2 که خیلی وقت هستش اومده.............

3-بیشتر بازیها بدون بلو-ری ران میشن،ولی توی لودینگ های سنگین گیر میکنن............

Alex Fera
20-06-2011, 15:16
ورژن 1:15 بود دوست عزیز..حالا میفرمایید برای رفع مشکل چیکار کنم؟

این:

یا این:

رو دانلود و نصب کنید،به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه...............

babak_zn88
20-06-2011, 15:29
این:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا این:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرو دانلود و نصب کنید،به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه...............

ببخشید که من یه مقدار مبتدیم..اول اینکه لازم نیست ورژن قبلی multiman رو حذف کرد ؟
دوم این برنامه rogero manager چه کارایی داره؟ با تشکر از راهنمایاتون

Alex Fera
20-06-2011, 15:44
ببخشید که من یه مقدار مبتدیم..اول اینکه لازم نیست ورژن قبلی multiman رو حذف کرد ؟
دوم این برنامه rogero manager چه کارایی داره؟ با تشکر از راهنمایاتون

خیر لازم نیست،خودش پاک و آپدیت میشه بعد از نصب نسخه جدید............

توی همون لینکی که دادم کارایی این برنامه هستش،ولی فکر کنم این نسخه بتونه اون دو تا بازی که براتون اجرا نمیشد رو اجرا کنه............

hamid_c
27-06-2011, 09:21
سلام
شرمنده من یکم آماتور هستم اطلاعات زیاد ندارم در این زمینه:31:
اگه نسخه ی فریمور مثلا 3.60 باشه میشه به 3.55 دانگرید گرد؟؟؟

ata.royalfalcon
27-06-2011, 09:27
سلام

سلام
تا اونجايي كه ميدونم امكان دانگريد از 3.60 به 3.55 وجود ندارد.

Alex Fera
27-06-2011, 10:40
سلام

راه های برای دانگرید به 3.55 هست ولی خیلی خطرناکه و 90%ممکنه دستگاتون Break بشه................

بهتره صبر کنید تا برای 3.60 هم CFW بیاد..............

abol_fa
29-06-2011, 09:50
Phat PS3: Firmware 3.6x Downgrade via Infectus

دوستان لحظه موعود داره نزدیک میشه:دی

و
Gitbrew Confirms that they are Working on a Possible 3.56+ Exploit

Alex Fera
29-06-2011, 10:43
خوب خدا رو شکر...........
ملتی رو از نگرانی در آووردن....................

hamid_c
29-06-2011, 12:37
ببخشید نصب این نسخه multiMAN ver 02.01.00 (20110619-020500) چه تفاوتی با اونی که در پست اول ذکر شده داره؟؟؟
داخلش این فایل ها هم هست
multiman[last game].rar
multiman[eboot fix].rar
bdrom_reset.pkg
usb.cfg
اینا هم باید نصب بشه؟؟؟
ترتیبش نصبشون چه جوریه؟؟؟
باید چه چیزای دیگه ای غیر از این فایل ها نصب بشه؟؟؟

Alex Fera
29-06-2011, 13:57
خیر،هیچ فرقی نداره..........

بهتره فایل Last Game رو هم نصب کنید،با نصب این فایل یه گزینه به گزینه های منوی گیم توی XMB اضافه میشه که با اون میتونید بازی قبلی که از MultiMan انتخاب کردید رو بدون وارد شدن به برنامه و از XMB اجرا کنید.............

بقیش احتیاج به نصب نداره...........

hamid_c
29-06-2011, 14:06
یکی از دوستان در صفحات قبل گفته بود که واسه نسخه های جدید مولتی من باید فایل BDEMU رو هم نصب کنیم؟؟؟
داخلش 2تا فابل هست
کدوم باید نصب بشه؟؟؟؟

Alex Fera
29-06-2011, 14:32
اونی که پسوند KM داره.............

Alireza_king64
30-06-2011, 19:04
سلام
بچه ها دست گاه من ورژنش 3.56 است ایا میتونم حک کنم یا نه؟
میشه دانگرید کرد؟ اگه میشه ریسکش چقدره:11:

Alex Fera
02-07-2011, 12:50
برای ورژن های بالاتر از 3.55 هم داره CFW میاد،یه خورده صبر کنید،خطر دانگرید کردن زیاده....................

mehdijagvar
07-07-2011, 11:33
کمک فوری دوستان لینک دانلود cfw 3.55 خرابه (وسطهایه دانلود قطع میکنه)اگه میشه لینک بهتری معرفی کنید:41:

shn.am
07-07-2011, 11:43
سلام دوستان!
من ps3 ایم را با همین روشی که گفتید کپی خور کردم البته با آخرین ورژن مولتی من یک بازی هم دانلود کردم و ریختم تو فولدر GAMES منتها وقتی میزنم که بازی اجرا بشه بعد از ریست شدن بازی همون بازی که تو بلو ری دستگاه هست را اجرا میکنه!کسی میدونه مشکلش چی!؟

ata.royalfalcon
07-07-2011, 12:13
سلام دوستان!
من ps3 ایم را با همین روشی که گفتید کپی خور کردم البته با آخرین ورژن مولتی من یک بازی هم دانلود کردم و ریختم تو فولدر GAMES منتها وقتی میزنم که بازی اجرا بشه بعد از ریست شدن بازی همون بازی که تو بلو ری دستگاه هست را اجرا میکنه!کسی میدونه مشکلش چی!؟

سلام
شما اول باید وارد برنامه مولتی من بشید و سپس بازی مورد نظر که در هارد اینترنال ریختید رو انتخاب کنید و سپس خودبخود از مولتیمن میپره بیرون و میره صفحه اصلی و سپس روی درایو مجازی (کلمه بهتری پیدا نکردم) که اسم بازی مورد نظر رو قبلا انتخاب کردین رو انتخاب و اجرا میکنین تا بازی اجرا بشه

sajjadsa
07-07-2011, 12:15
آقا کاش دوستان یه زحمتی می کشیدند این آموزش پست اول رو به روز می کردند. مثلا گفته مولتی من آخرین ورژن 1.15 که تا دوشم اومده و یا اگر مثلا ذکر می شد با نصب مولتی من 1.16 به بالا BDEMU هم می خواد خیلی بهتر بود. خلاصه اگر به روز بشه ملت دیگه مجبور نیستند تا آخر تاپیک رو بخونن تا کامل یاد بگیرن. مرسی

Alex Fera
07-07-2011, 16:17
کمک فوری دوستان لینک دانلود cfw 3.55 خرابه (وسطهایه دانلود قطع میکنه)اگه میشه لینک بهتری معرفی کنید:41:

این ببهترین لینک برای دانلود CFW 3.55 هستش..............

Boroki.us1
13-07-2011, 18:18
اقا لطفا ژست اول رو اپديت كنين

لينك ها رو تصحيح كنين

Alex Fera
14-07-2011, 12:53
تمام لینک های صفحه اول سالم هستند و به روز،به جز Multiman که اونم نسخه های جدیدش توی نت پره...........
+
البته پست اول آپدیت میشه

meha
15-07-2011, 11:34
مدلهایی که توی بازار هست چقدرش بالاتر از 3.55 هست؟!

راهی برای دانگرید هست؟

SamGun
15-07-2011, 12:30
با توجه به رأی ناظرین بخش و نبود تاپیک جامع در رابطه با ه-ک کنسول PS3 این تاپیک رو برای این بخش در نظر گرفته ایم.

از این به بعد تمامی مباحت و مسائل ه-ک کنسول PS3 و اخبار اون رو در این تاپیک دنبال خواهیم کرد .

از دوستان خواهشمندم با زدن پست با مضمون ه-ک کنسول در تاپیک های مشابه جدا خودداری فرمایند.

s.j-rez
15-07-2011, 13:33
سلام دایی من با آخرین ورژنی که تو نت هست آپدیت کرده میشه اینو -- کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Alex Fera
15-07-2011, 15:43
سلام دایی من با آخرین ورژنی که تو نت هست آپدیت کرده میشه اینو -- کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

شما برو توی مسیر زیر ببین چه ورژنی هستش فریمور دستگات..............
Setting>System Setting>System information

مدلهایی که توی بازار هست چقدرش بالاتر از 3.55 هست؟!

راهی برای دانگرید هست؟

راهی برای دانگرید نیست،ورژن FW باید حتما 3.55 یا پایینتر باشه برای CFW زدن..................

FC Realmadrid
15-07-2011, 17:42
تمام لینک های صفحه اول سالم هستند و به روز،به جز Multiman که اونم نسخه های جدیدش توی نت پره...........
+
البته پست اول آپدیت میشه

دوستان من مولتیمن 1.15 رو دارم..بخوام به 2.02 آپدیت کنم سیو بازیا از بین نمیرن؟!

Gamemaster
15-07-2011, 17:47
هیچ مشکلی‌ نیست

Gamemaster
15-07-2011, 18:08
چطور میشه سیو بازی رو از روی هارد اکسترنال کپی کرد؟

باید تو فلدر باشه

HO3IN-Life
15-07-2011, 18:16
سلام

ممکنه بعد از -- فریمور 3.6+ بشه به psn وصل شد؟

با دستگاه -- شده. :27:

SamGun
15-07-2011, 18:59
سلام

ممکنه بعد از -- فریمور 3.6+ بشه به psn وصل شد؟

با دستگاه -- شده. :27:

محمد جان خارج از مسائل مربوط به BAN و ... برای اتصال به PSN توسط CFW نیاز داریم که همیشه آخرین ورژن OS دستگاه ه ک بشه

وگرنه هر چند وقت یکبار که ورژن جدید برای PS عرضه میشه خب نیاز به Update هست که در صورت وصل شدن به PSN اگر میخواهید از محیط Online استفاده کنید

باید دستگاه رو Up کنید.

البته روش هایی مثل Rebug و Spoof کردن هم یه زمانهایی جواب میده که مثلا با ورژن های پایین تر بشه تو PSN بازی کرد.

اما همیشه جواب گو نیست

ata.royalfalcon
16-07-2011, 09:59
دوستان سلام
ميخوام آخرين ورژن مولتيمن رو بريزم توي ps3 يعني ورژن 02.02.00
اين BDEMU رو هم دانلود كردم كه پس از نصب مولتيمن ، نصبش كنم .
فقط يه سوال
دوتا BDEMU داخل فولدرش هست به نامهاي
BDEMU-355KM.pkg
BDEMU-355WT.pkg
كدومشو بايد نصب كنم ؟؟ چون من نميدونم با كدومش هك شده ، با kmeaw هـك شده يا با چيز ديگه هـك شده . اصلا نيازي به نصب اين هست ؟؟ با توجه به اينكه ورژن قبلي مولتيمن من 2.00 هست و بازيها رو اجرا ميكنه !!!

Alex Fera
16-07-2011, 10:21
دوست عزیز شما باید BDEMU-355KM.pkg رو نصب کنید چون به احتمال زیاد با kmeaw هـک شده...................
اگه جواب نداد اون یکی رو نصب کن،البته نصب این فایل های PKG ضرری به دستگاه نمیرسونه چون هیچ حجمی ندارن...........

mohammad_dj_kazin
17-07-2011, 11:05
سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
یک سوال داشتم
من میخوام ps3 بگیرم بعد اینجا توی شهرمون (قم) قیمت گرفتم حدود 600 قیمت دادن
بعد میخوام برم مکه در مورد اونجا هم تحقیق کردم انگار اونجا حدود 400 تومن هست تازه با یک سری لوازم جانبی که اینجا ازش خبری نیست
اما از یکی شنیدم اون دستگاه هاییی که توی نمایندگی های سونی توی مدینه هست ورژنش جدیده H*a*c*k ننمیشه تا بازی های کپی رو روش اجرا کنم
میخواستم ببینم واقعیت داره یا نه
ممنون میشم:40:

Alex Fera
17-07-2011, 13:27
اگه نمایندگی سونی باشه که 100% فریمورهارو بردن بالای 3.55 تا هـک نشه،حالا شما میتونی از اونا سوال کنی تا بهت بگن فریمور دستگاها چند هستش..............
چون فکر نکنم عربستان زیاد روی کپی رایت تعصب داشته باشن..........

Gamemaster
17-07-2011, 13:51
سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
یک سوال داشتم
من میخوام ps3 بگیرم بعد اینجا توی شهرمون (قم) قیمت گرفتم حدود 600 قیمت دادن
بعد میخوام برم مکه در مورد اونجا هم تحقیق کردم انگار اونجا حدود 400 تومن هست تازه با یک سری لوازم جانبی که اینجا ازش خبری نیست
اما از یکی شنیدم اون دستگاه هاییی که توی نمایندگی های سونی توی مدینه هست ورژنش جدیده H*a*c*k ننمیشه تا بازی های کپی رو روش اجرا کنم
میخواستم ببینم واقعیت داره یا نه
ممنون میشم:40:

سری جدید که می‌خواد بیاد با فرم جدیدی میاد هنوز که نیومد گفتن تا sep میاد

mohammad_dj_kazin
17-07-2011, 13:53
سری جدید که می‌خواد بیاد با فرم جدیدی میاد هنوز که نیومد گفتن تا sep میاد

پس هنوز نیومده
یعنی اگه الان من از مکه بگیرم کپی خور میشه دیگه؟

Gamemaster
17-07-2011, 13:55
بله مشکلی‌ نیست

Alex Fera
17-07-2011, 14:33
دوستان توجه کنید که اگه نمایندگی اصلی سونی باشه نه عین این نمایندگی های در پیت ایران،خوده سونی بهشون میگه که دستگاه رو با فریمور 3.55 یا زیر اون نفروشن.................
جلوی شما از پلمپ در میاره دستگاه رو به مثلا 3.56 آپدیت میکنه و میده به شما تا نتونی هـک کنی دستگاه رو...........

Gamemaster
17-07-2011, 14:51
خبرهای خوش با PNM Project - Coming Soon, and Logo Contest

حالا باید نشست و منتظر ماند
PNM is open-hardware and open-source. With advancements in being able to DUMP/COPY your PS3 (NOR), as well as downgrade methods, the possibility of 3.6x+ Key Decryption/CFW, and even a true Dual Firmware are closer then ever.

koroshfe
17-07-2011, 15:11
من بعد از این که cfw نصبشو شروع کردم ، مثل همه ی آپدیت ها اول کپی می شه . بعدش هم ری ستارت می شه و میاد بالا . داره چک می کنه که آپدیت جدیدی هست یا نه . بعدش می گه آخرین آپدیت نصب شده و آمادس و نیازی نیست که نصب کنین .
اما می رم تو قسمت گیم اون دو تا فایل نیست . اشکال از چیه ؟؟؟
با تشکر

Gamemaster
17-07-2011, 15:14
CFW مال کدوم گروه?

koroshfe
17-07-2011, 15:15
kmeaw . همونی که تو صفحه ی اول هستش .

Gamemaster
17-07-2011, 15:18
ببین ورژن چند دستگت نشون میده

koroshfe
17-07-2011, 15:19
3.55 دیگه . همونی که صفحه ی اول رو من انجام دادم . راستی من هستم . شما هم باش . همین جا منو راهنمایی کن که امروز ما هم به جمع ایرانیان کپی خور بپیوندیم :دی ممنون

Gamemaster
17-07-2011, 15:22
عجیب که اونا نیستن دوباره بنسب خو

اگه بازم نشد از sys restore استفاده کن

koroshfe
17-07-2011, 15:24
اوکی . راستی این پی اس ما مال خیلی وقت پیشه . از 2.80 اوردمش 3.55 .

Gamemaster
17-07-2011, 15:26
یعنی‌ چقدر قدیم؟

koroshfe
17-07-2011, 15:27
آقا من یه جایی الان خودنم می گه اگه اینجوری شد باید از ریکاوری مود نصبش کنید . من برم اینکارو بکنم اگه نشد میام . خیلی قدیم دیگه . 3 سال پیش یا 4 سال پیش از دوبی خریدم .

Gamemaster
17-07-2011, 15:34
همون می‌خواستم بگمrec اشتباه گفتمrestore:31: آره دیگه آخرین راه همینه یا اینکهِ CFW دیگه تست کنی‌

koroshfe
17-07-2011, 15:36
دوستان ، ایم کار کرد ، خواهش می کنم که این مطلب رو به پست اول انتقال ( ویرایش یا آپدیت ) بدین . ممکنه خیلیا این مشکل رو داشته باشن . با تشکر فراوان .

koroshfe
17-07-2011, 15:49
من مولتی من و اونی که ارورشو می داد نصب کردم . مولتی من 2.2 رو . الان می رم تو مولتی من یه صفحه باز می شه بالاش هلپ و تم و اینا داره . کارم درسته تا الان ؟ برای اجرای بازی ها باید چیکار کنم ؟؟؟
با تشکر

koroshfe
17-07-2011, 16:23
دوستان من بازی ها رو دارم . برنامه ها رو هم همرو نصبیدم . چیجوری باید بازی ها رو اجرا کنم ؟؟؟ لطفا کامل توضیح بدید . با تشکر فراوان
راستی دوستان ، من با بازی پس 11 دارم اینکارو می کنم . 7.4 گیگ ه . تو مولتی من پیداش می کنم . می زنم روش یه چی باز می شه چند تا فولدر و عکس و ... داره . مثل همونی که تو پی سی فولدرشو باز می کنم .
ممنون می شم راهنمایی کنید .

Gamemaster
17-07-2011, 18:45
multiMAN ver 02.03.00 FULL (20110717-170000)

koroshfe
17-07-2011, 21:20
الان اینو دانلود کنم ؟؟؟ دوستان لطفا سوال های قبلی رو جواب بدید . به خدا خیلی ضروریه . ممنون

MH_FashisT
17-07-2011, 22:35
دوستان من بازی ها رو دارم . برنامه ها رو هم همرو نصبیدم . چیجوری باید بازی ها رو اجرا کنم ؟؟؟ لطفا کامل توضیح بدید . با تشکر فراوان
راستی دوستان ، من با بازی پس 11 دارم اینکارو می کنم . 7.4 گیگ ه . تو مولتی من پیداش می کنم . می زنم روش یه چی باز می شه چند تا فولدر و عکس و ... داره . مثل همونی که تو پی سی فولدرشو باز می کنم .
ممنون می شم راهنمایی کنید .

pes 11 من 9.5gb :13:
خوب از الان تو file manager هسی
R1 بزن یه دفعه :31:
ببین چه خشگل میشه :31:
بعد عکس بازیو بیارو X بزنو.......................

Gamemaster
17-07-2011, 23:02
FBAnext (Multi-Arcade) Emulator: Build r478

koroshfe
18-07-2011, 13:30
pes 11 من 9.5gb :13:
خوب از الان تو file manager هسی
R1 بزن یه دفعه :31:
ببین چه خشگل میشه :31:
بعد عکس بازیو بیارو X بزنو.......................

سلام . ممنون
من اینکارو کردم . اون زیر هم نوشته نکس مود هستش این دکمه . ولی هی صفحه عوض می شه و اما خوشگل نمی شه :دی راستی اینم باید بگم که هی یه صفحه ی سیاه میاد و بالاش نوشته اینسرت بلوری دیسک و زیرشم یه چیزایی نوشته . اینم باید بگم که این دستگاه مال خودم نیست و یه مشکلی داشت ( خودشونم نمی دونن چشه ولی این بود که بازی ها رو اجرا نمی کرد ، بازی های اصلی رو که هنوز کرک نیومده بود ) برای اجرای بازی های کپی باید دیسک اصل بازی توش باشه ؟؟؟
کلا راهنمایی کنید دیگه :دی

MH_FashisT
18-07-2011, 13:42
سلام . ممنون
من اینکارو کردم . اون زیر هم نوشته نکس مود هستش این دکمه . ولی هی صفحه عوض می شه و اما خوشگل نمی شه :دی راستی اینم باید بگم که هی یه صفحه ی سیاه میاد و بالاش نوشته اینسرت بلوری دیسک و زیرشم یه چیزایی نوشته . اینم باید بگم که این دستگاه مال خودم نیست و یه مشکلی داشت ( خودشونم نمی دونن چشه ولی این بود که بازی ها رو اجرا نمی کرد ، بازی های اصلی رو که هنوز کرک نیومده بود ) برای اجرای بازی های کپی باید دیسک اصل بازی توش باشه ؟؟؟
کلا راهنمایی کنید دیگه :دی
اره بعضی بازیا دیسک اورجینال میخوان (هر بازی میخواد باشه)
بعضی بازیا فقط رو هارد اکسترنال اجرا میشن بعضیا رو هارد داخلی
اگه صبر کنی یه راهنمایی کامل واست پ.خ میکنم :31:

finalfantezy
21-07-2011, 03:03
آقایون این داستان ریباگ چی شد که تبدیل می شه به ظاهر به 3.66 ؟

یکی یه توضیح بده ما هم بفهمیم ؟

MH_FashisT
21-07-2011, 16:14

کجا خوندی این مطلبو؟
:13:

Gamemaster
21-07-2011, 18:53

اون فقط بدرد اینکه اشتباها آپدیت نشه

Master Game
24-07-2011, 01:39

یعنی چی ؟

__________________________________________________ __________________

Master Game
24-07-2011, 02:27

ببخشید ولی منظورتون چیه ؟

koroshfe
24-07-2011, 12:29
ببخشید ولی منظورتون چیه ؟

منظورشون اینه که برای مثال این برنامه کاری می کنه که انگار اون فریمور جدیده رو دستگاهت نصبه ، به همین دلیل فریمور جدیده رو به اشتباه آپدیت نمی کنه یا نمی شه . برای مثال همین کپی خور کردن ، ما نمی خوایم بریم فریمور بعدی چون دیگه نمی شه کپی خور کرد ، اما ممکنه اشتباه کنیم و فریمور بعدی رو نصب کنیم ، این اینجا به درد می خوره .
با تشکر

Gamemaster
24-07-2011, 13:02
CobraUSB Update (3.55 Cobra CFW)

** Blu Ray Movie region free functionality
** Allows you to play Blu Ray movie ISO’s from HDD
** Allows you to play DVD movie ISO’s from HDD
** Integrated support to play PS1 game ISO’s from HDD
** Enjoy PS3 games with files >4GB on external USB HDD
* Supports FAT and SLIM PS3 consoles any region
* Supports versions up to 3.50 (console must be running 3.41)
* Play PS3 games from internal HDD
* MCU firmware and flash firmware updatable using easy to use free PC updater
* First class customer support and free regular firmware upgrades
* No need to open your console, just plug and play
* High quality components and materials used throughout
* Unique and built from scratch Cobra USB manager featuring slick U.I. and customized options with easy navigation
*Actel based encryption engine onboard to prevent device cloning
* Fast onboard 2 Mbyte SPI flash for firmware storage
* High quality onboard MCU
* Easy mode selection via switch (PC update, PS3 downgrader, regular PS3 device mode)
* Downgrader functionality included free of charge, allowing users to upgrade firmware to and from 3.41 at will.
* Multi lingual user interface (English, Spanish and French as standard with more languages to be supported later)

You can download the latest updates and get a list of retailers to buy it from on their site at

Gamemaster
27-07-2011, 12:58
Showtime (Repack Unofficial Build) ver3.1.22

Gamemaster
06-08-2011, 22:24
Showtime Repack v3.1.35

v3.1.35 (Aug 05, 2011):

•i18n: Add documentation for making translations
•i18n: Make it possible to load translation via HTTP server
•i18n: Skip utf-8 BOMs in lang files
•l10n: Add translation for swedish language
•i18n: Initial work on NLS (Native Language Support)
•Fix typo
•trap handler: Resolve symbol for fault address.
•Add support for PROP_MOVE_CHILD in prop_concat filter

gladiatur
09-08-2011, 01:36
من تا حالا چند بار ps3 slim رو -- کردم. امروز یکی از دوستام یه ps3 fat 40 gig خریده بود . اونو داد به من که هکش کنم. من اول مثله همیشه فریمور ارجینال 3.55 رو ریختم روی دستگاه و کامل آپدیت شد. بعد cfw 3.55 kmeaw رو ریختم روی دستگاه ولی وقتی که دستگاه 100% رو پر میکنه و ریسیت میشه. بعد از اینکه ریسیت شد پیغام میده که آخرین فریمور موجود نصبه و نیازی به آپدیت فریمور نیست. یعنی cfw رو نصب نمیکنه.
آیا مشکل از فایل cfw هست ؟ یا ps3 fat 40 gig رو باید کاره دیگه ای انجام داد?
در ضمن من تا حالا از ریکاوری استفاده نکرده بودم ولی الان که از ریکاوری وارد شدم وقتی گزینه آخری system update رو میزنم پیغام میده که فلش رو وصل کنم به دستگاه و frimware 3.55 or later رو نصب کنم. در صورتیکه فلش من به دستگاه وصله ولی مثله اینکه cfw 3.55 رو نمیشناسه . چند بار هم فلش رو در اوردم و دوباره زدم ولی فایده ای نداره. البته داخل فلش من من cfw رو داخل پوشه UPDATE و PS3 گزاشتم مثله آپدیت معمولی . لازم نیست برای ریکاوری اون رو داخل root فلش و بدون پوشه بریزم؟
نمیدونم کجا اشتباهه من تا حالا چند تا slim رو -- کردم ولی این fat واسه cfw گیر میده. لطفا یه راهی جلو پام بزارید.

soroush747
12-08-2011, 18:45
سلام
من تازه عضو شدم و یه سوال دارم
برنامه ای که من برای کپی بازی کردن استفاده میکنم مولتی من نیست یه چیزی هست تو مایه های گایا منیجر یه همچین چیزی!!!
میخواستم ببینم با مولتی من چه فرقی داره؟؟؟

toraj
12-08-2011, 22:03
من تا حالا چند بار ps3 slim رو -- کردم. امروز یکی از دوستام یه ps3 fat 40 gig خریده بود . اونو داد به من که هکش کنم. من اول مثله همیشه فریمور ارجینال 3.55 رو ریختم روی دستگاه و کامل آپدیت شد. بعد cfw 3.55 kmeaw رو ریختم روی دستگاه ولی وقتی که دستگاه 100% رو پر میکنه و ریسیت میشه. بعد از اینکه ریسیت شد پیغام میده که آخرین فریمور موجود نصبه و نیازی به آپدیت فریمور نیست. یعنی cfw رو نصب نمیکنه.
آیا مشکل از فایل cfw هست ؟ یا ps3 fat 40 gig رو باید کاره دیگه ای انجام داد?
در ضمن من تا حالا از ریکاوری استفاده نکرده بودم ولی الان که از ریکاوری وارد شدم وقتی گزینه آخری system update رو میزنم پیغام میده که فلش رو وصل کنم به دستگاه و frimware 3.55 or later رو نصب کنم. در صورتیکه فلش من به دستگاه وصله ولی مثله اینکه cfw 3.55 رو نمیشناسه . چند بار هم فلش رو در اوردم و دوباره زدم ولی فایده ای نداره. البته داخل فلش من من cfw رو داخل پوشه UPDATE و PS3 گزاشتم مثله آپدیت معمولی . لازم نیست برای ریکاوری اون رو داخل root فلش و بدون پوشه بریزم؟
نمیدونم کجا اشتباهه من تا حالا چند تا slim رو -- کردم ولی این fat واسه cfw گیر میده. لطفا یه راهی جلو پام بزارید.

مشکل از cfw هست باید یه cfw دیگه گیر بیاری.

Alex Fera
13-08-2011, 16:52
سلام
من تازه عضو شدم و یه سوال دارم
برنامه ای که من برای کپی بازی کردن استفاده میکنم مولتی من نیست یه چیزی هست تو مایه های گایا منیجر یه همچین چیزی!!!
میخواستم ببینم با مولتی من چه فرقی داره؟؟؟

فرق زیادی نداره،اما MM از Ntfs پشتیبانی میکنه و سرعت بهتری تویه Load بازیها داره و چندتا امکانات دیگه...........

Gamemaster
14-08-2011, 14:53
Showtime Repack v3.1.164

ali gamma
14-08-2011, 22:09
دوستان این فروم ور های جدید سونی چند مدته که -- نشدند؟

Aramis_312
14-08-2011, 22:10
یه سوال...
من هاردم رو ntfs کردم ولی دیگه PS3 نمیشناستش
مگه مولتیمن ntfs پشتیبانی نمیکرد؟
( مولتیمن ورژن 2 و هارد A-DATA NH01 )

Gamemaster
14-08-2011, 22:43
دوستان این فروم ور های جدید سونی چند مدته که -- نشدند؟

7-6 ماه

متن ارسال شما بیش از اندازه مختصر و کوتاه هست . متن ارسال شما باید حداقل 10 حرف داشته باشد

mohammad_dj_kazin
15-08-2011, 02:28
سلام دوستان
آقا من دستگامو -- کردم
حالا یه سری بازی هست که برای اجرا شدن به دانگل نیاز داره
حالا اون کسی که -- کرد برام گفت برای اجرای این بازی ها نیاز به یه فایل EBOOT دارم
ممنون میشم کمکم کنید

Gamemaster
15-08-2011, 16:33
سلام دوستان
آقا من دستگامو -- کردم
حالا یه سری بازی هست که برای اجرا شدن به دانگل نیاز داره
حالا اون کسی که -- کرد برام گفت برای اجرای این بازی ها نیاز به یه فایل EBOOT دارم
ممنون میشم کمکم کنید

اسم بازیتو بگو

mohammad_dj_kazin
15-08-2011, 18:54
اسم بازیتو بگو

gran turismo 5
call of duty black ops
البته اگر اسم این بازی ها رو درست نوشته باشم
پیشاپیش ممنون:46:

Alex Fera
15-08-2011, 19:56
یه سوال...
من هاردم رو ntfs کردم ولی دیگه PS3 نمیشناستش
مگه مولتیمن ntfs پشتیبانی نمیکرد؟
( مولتیمن ورژن 2 و هارد A-DATA NH01 )

شما برو تویه Setting و از اونجا گزینه Switch Between NTFS & Fat32 رو انتخاب کن تا هاردت رو بشناسه............

Gamemaster
15-08-2011, 21:50
gran turismo 5
call of duty black ops
البته اگر اسم این بازی ها رو درست نوشته باشم
پیشاپیش ممنون:46:

برو اینجا هرچی‌ بخوای پیدا می‌شه
ps3iso . com

mohammad_dj_kazin
15-08-2011, 22:20
برو اینجا هرچی‌ بخوای پیدا می‌شه
ps3iso . com

سایتش باز نمیشه
یک سوال دیگه
کسایی که با پست اول این تاپیک ps3 خودشون رو ه ک کردن برای اجرا کردن بعضی بازی های به Eboot نیاز دارن
یا فقط مال من اینطوریه
میخوام ببینم ه/ک من اشکال نداشته باشه

Gamemaster
15-08-2011, 22:28
سایتش باز نمیشه
یک سوال دیگه
کسایی که با پست اول این تاپیک ps3 خودشون رو ه ک کردن برای اجرا کردن بعضی بازی های به Eboot نیاز دارن
یا فقط مال من اینطوریه
میخوام ببینم ه/ک من اشکال نداشته باشه

سایت چون سرش شلق سرور کم ییر برای همین باز نمی‌شه بعضی‌وقتا

نه ربطی‌ به اون نداره

Gamemaster
16-08-2011, 12:35
آیا دستگاهو آپدیت کردی ؟

آیا پشیمونی؟

نگران نباشید رحل بزودی میاد(اگه باز طرف یادش نر)

Successful Downgrade from v3.70 via ProgSkeet - Tutorial Coming Soon

s.j-rez
16-08-2011, 19:05
آقا ورژن3.56فرم ور -- میشه؟

MH_FashisT
16-08-2011, 19:26
آقا ورژن3.56فرم ور -- میشه؟

چیکاره 3.56 داری دیگه...اپدیت میکنی به 3.7 بعد دانگرید میکنی
خبرشو تو

گفتم
ولی امید نداشته باش که فردا بیان واست با این کیت دانگرید کنن
هنوز تو ایران نیومده......
تو اروپاشم هنوز به طور کامل پخش نشده
اینم منبع خبر

اینم سایت این کیت واسه اطاع بیشترت

mohammad_dj_kazin
18-08-2011, 02:38
یه سوال
یکی از دوستان اینجا گفت برای وصل شدن به psn باید فریمور دستگاه رو آپدیت کنیم .
حالا اگر اون فریموری رو که باهاش میشه به psn وصل شد ه ک کنند اونوقت با دستگاه ه ک شده میشه آنلاین بازی کرد یا نه؟

MH_FashisT
18-08-2011, 11:25
یه سوال
حالا اگر اون فریموری رو که باهاش میشه به psn وصل شد ه ک کنند اونوقت با دستگاه ه ک شده میشه آنلاین بازی کرد یا نه؟

تا چند وقت که سونی تو شوکه میشه بازی کرد:27:

Gamemaster
18-08-2011, 13:23
یه سوال

۲تا احتمال داره که

۱-بن بشی‌

۲- ony$ سریعِ فرمور جدید میده بیرون

------------------------------------------------------------
3.70 Spoof for PS3MFW Builder - Plus Two More Tasks - by RazorX

ehsan1376
18-08-2011, 16:38
ممنونم ؛تونستم با اجرای مواردی که ذکر کرده بودید ps3 را -- کنم

shahin_mp3
18-08-2011, 20:43
ممنونم ؛تونستم با اجرای مواردی که ذکر کرده بودید ps3 را -- کنم

باريكلا :31:

Gamemaster
19-08-2011, 13:23
Rebug - 3.70 Version Spoofer 2.0
This will NOT WORK on Rebug Firmware. This does NOT allow for PSN use, or 3.70 backups use
DOWNLOAD HERE

shahin_mp3
19-08-2011, 19:50
Rebug - 3.70 Version Spoofer 2.0
This will NOT WORK on Rebug Firmware. This does NOT allow for PSN use, or 3.70 backups use
DOWNLOAD HERE

اين چيكار ميكنه؟:31:

MH_FashisT
19-08-2011, 22:35
اين چيكار ميكنه؟:31:

خلاصه بگم ظاهرا دستگاتو 3.7 نشون میده
واسه جلوگیری از اپدیت اشتباهی
البته این یکی از کارایی هست که انجام میده

MH_FashisT
20-08-2011, 15:01
مولتی من 2.04 ریلز شد

mohsenazizi
20-08-2011, 15:06
با سلام به همه دوستان
کنسولم -- شده با فریمور3.55 هستش . میخوام بازی call of Duty: Black Ops بصورت 3D اجراش کنم ولی هر کاری میکنم نمیشه در اپشن بازی گزینه تنظیمات 3D هم خاموشه . TV هم مارکش سونی و 3D رو پشتیبانی میکنه و تنظیماتشم مطمئنم که درسته . یه متخصص پیدا نمیشه جواب بده ؟
فک کنم کنسول که -- میشه برای پخش بازی ها و فیلم های 3D به مشکل برمیخوره . یا شاید بازی یه پچ میخواد نمیدونم والا...
ما آخر متوجه نشدیم وقتی کنسول -- میشه فیلم و بازی های 3D اجرا میشه اجرا کرد یا نه !!!

Gamemaster
20-08-2011, 16:16
multiMAN ver 02.04.00 BASE (20110820-130000
base:

full:

Gamemaster
22-08-2011, 23:28
multiMAN ver 02.04.00 UPDATE (20110822-211700).pkg

(1.76 MB)

shahin_mp3
23-08-2011, 00:05
multiMAN ver 02.04.00 UPDATE (20110822-211700).pkg

(1.76 MB)

چي اضافه كرده مشكل داشته دوباره اپديت كرده :31:

Gamemaster
23-08-2011, 20:27
چي اضافه كرده مشكل داشته دوباره اپديت كرده :31:

اینرو اضافه یا تغییر داده:

* XMMB Settings Column -> "Theme Audio" -> "Music" - random playback of audio tracks at startup
* XMMB Mode -> [TRIANGLE] opens SIDE menu for PHOTO, MUSIC, VIDEO and RETRO columns

Gamemaster
25-08-2011, 11:39
PS Multi Tools v3.5 for Windows 7
Changelog:
- Only for Windows 7!
- MultiMAN Logo Updated
- PSP Management updated:
> New Design
> User friendly
- MultiMAN updated
Informations:
- This Release is ONLY for Windows 7
- There will be no never version
- This version will not be released for Windows Vista, XP or Mac OS X

Alex Fera
25-08-2011, 12:07
گیم مستر جان خیلی دوست دارم اینو دانلود کنم اکا لینکش باز نمیشه متاسفانه،لینک دیگه ی نداری؟؟؟

Gamemaster
25-08-2011, 13:03
نه همینو فقط گذاشته بود

Gamemaster
25-08-2011, 13:08
گیم مستر جان خیلی دوست دارم اینو دانلود کنم اکا لینکش باز نمیشه متاسفانه،لینک دیگه ی نداری؟؟؟

برات اینجا آاپ کردم

S.J-REZ2
26-08-2011, 09:53
اههه من قاطی کردم الان ما با آخرین ورزن که تو psnبود آپ کردیم ولی.....الان میشه -- کرد یا نه...؟

Gamemaster
26-08-2011, 12:12
Showtime Repack - v3.1.188 - Unofficial Build

HO3IN-Life
26-08-2011, 20:21
سلام

اگه کسی خواست با لینک مستقیم دانلود کنه :

multiMAN_ver_02.04.00_FULL__20110820-130000 :

* Added: Display of embedded JPEG images in MP3 files for XMMB Music column
* Added: Pulsing of selected entry/title in XMMB display mode
* Added: Czech, Hungarian, Catalan, Galician and Indonesian languages
* Added: Other various tweaks and changes
* multiMAN LOGO Contest Winner: TheForce
* Cover server updated with latest 2644 game covers
* Changed "Download Themes" server back to my primary one

Gamemaster
26-08-2011, 21:06
multiMAN ver 02.04.00 UPDATE (20110826-113500).pkg (1.77 MB)

mohammad_dj_kazin
26-08-2011, 21:29
دوستان برای عوض کردن eboot بازی ها بازی ها باید روی هارد اکسترنال باشه؟
یا اگه بازی روی هارد ps3 باشه هم میشه eboot رو عوض کرد
اگه میشه چجوری؟

HO3IN-Life
26-08-2011, 21:33
اگه میشه چجوری؟

دوست عزیز از داخل هارد خود ps3 هم میشه eboot ها رو عوض کرد ...

اگه از multiman استفاده می کنید برید به بخش backup manager

shahin_mp3
26-08-2011, 23:43
multiMAN ver 02.04.00 UPDATE (20110826-113500).pkg (1.77 MB)

باز اپديت كرد خوب بگو مگه مرض داري نسخه جديد بدي بعد هي اپديت بدي:31:

اين دفعه چي اظافه كرده :31:

shahin_mp3
26-08-2011, 23:50
اگه میشه چجوری؟

دوست عزیز از داخل هارد خود ps3 هم میشه eboot ها رو عوض کرد ...

اگه از multiman استفاده می کنید برید به بخش backup manager

ميتوني به كامپيوترم وصل كني ولي خوب با MultiMan ديگه نمي خواد وصلش به كامپيوتر :31:

shahin_mp3
27-08-2011, 00:26
Showtime Repack - v3.1.188 - Unofficial Build

ورژن هاي بالاتر نيومده ؟:31:

mohammad_dj_kazin
27-08-2011, 13:57
سلام بچه ها
یه جا خوندم ورژن 3.70 ه-ک شده
درسته؟؟
آخرین ورژنی که برای وصل شدن به psn نیازه چنده؟؟
یه سوال دیگه من این multi manager که دوستان همینجا گذاشته بودن رو دان کردم چجوری باید نصبش کنم؟؟
یه فایل rar بود که توش چند تا فایل rar دیگه بود کدومو بریزم توی فلش ؟؟؟

Mehrdad092000
27-08-2011, 16:32
سلام
دوستان ن توی هارد اکسترنالم دوتا پارتیشن ساختم بازی رو توی fat میریزم اما نمیشناسه رفرش هم میزنم نشد
پوشه GAMEZو GAMES امتحان کردم نشد
کاره خاصی باید انجام بدم؟

shahin_mp3
27-08-2011, 19:49
سلام بچه ها
درسته؟؟
یه سوال دیگه من این multi manager که دوستان همینجا گذاشته بودن رو دان کردم چجوری باید نصبش کنم؟؟

RAR ها رو باز ميكني اونايي كه اخرش .PKG است رو ميريزي تو فلش و ميزني به PS3 بعد هم نصبشون مي كني :31:

خبري هم از هك فكر نكنم باشه :31:

mohammad_dj_kazin
28-08-2011, 02:50
RAR ها رو باز ميكني اونايي كه اخرش .PKG است رو ميريزي تو فلش و ميزني به PS3 بعد هم نصبشون مي كني :31:

خبري هم از هك فكر نكنم باشه :31:

چرا بابا اومده دیگه
سایت زیر رو ببین

shahin_mp3
28-08-2011, 03:23
چرا بابا اومده دیگه
سایت زیر رو ببین

نمي دونم والا تو سايت هاي خارجي هم نديدم تنها چيزي كه معلومه 3.70 به 3.55 كه تو ايران هم فكر نكنم اومده باشه

حالا يه زنگ ميزنم به اين سايتي كه گذاشتي ببينم چي ميگه :31:

MH_FashisT
28-08-2011, 12:45
سلام بچه ها
درسته؟؟

هــــک نشده....
دانگرید شده,یعنی میتونی با یه کیت و دو تا هارد سوییچ کنی به 3.70 یا برعکس

اخرین ورژنم همین 3.7 هست

در مورد فایلای multiman اینجا نوشتم میتونی ببینی

S.J-REZ2
28-08-2011, 14:04
-- نشده..دانگرید شده,یعنی میتونی با یه کیت و دو تا هارد سوییچ کنی به 3.70 یا برعکس

اخرین ورژنم همین 3.7 هست

این دانگرید اومده یا قراره بیاد؟اگه اومده میشه بگید چه جوری میشه این کارو کرد؟

MH_FashisT
28-08-2011, 17:27
این دانگرید اومده یا قراره بیاد؟اگه اومده میشه بگید چه جوری میشه این کارو کرد؟

دانگرید یه 10 روزی میشه اومده...

میتونی بین 3.7 ,3.55 سوییچ کنی

هنوز اون کیت که اسمش progskeet هست تو ایران نیومده

اینجا هم توضیحات بیشتر:

mohammad_dj_kazin
28-08-2011, 20:08
هــــک نشده....
دانگرید شده,یعنی میتونی با یه کیت و دو تا هارد سوییچ کنی به 3.70 یا برعکس

اخرین ورژنم همین 3.7 هست

خوب یعنی حالا با این نفاسیر میشه با بازی های کپی آنلاین بازی کرده یا نه؟؟

MH_FashisT
28-08-2011, 22:18
خوب یعنی حالا با این نفاسیر میشه با بازی های کپی آنلاین بازی کرده یا نه؟؟

نه خیر :31:
مثلا دوتا هارد داری...رو یکیش 3.55 هست که وقتی بخوای کپی بازی اونو وصل ps3 میکنی

وقتی هم بخوای psn وصل شی اون یکی هاردو وصل میکنی که 3.7 روش هست...

توضیح بیشتر میخوای بگو بهت میدم....

DUDU
29-08-2011, 01:39
ببخشيد چطور ميشه اين هارها رو عوض كرد يعني دستگاه رو باز كنيم و تعويض كنيم يا راه ديگه اي داره؟ البته من تا به حال داخل دستگاه رو نديدم و نميدونم هم هاردها به چه صورت هستن يعني مثل هارد كامپيوتر هست ؟ ميشه يه كوچولو توضيح بديد ممنون ميشم .

MH_FashisT
29-08-2011, 01:59
ببخشيد چطور ميشه اين هارها رو عوض كرد يعني دستگاه رو باز كنيم و تعويض كنيم يا راه ديگه اي داره؟ البته من تا به حال داخل دستگاه رو نديدم و نميدونم هم هاردها به چه صورت هستن يعني مثل هارد كامپيوتر هست ؟ ميشه يه كوچولو توضيح بديد ممنون ميشم .

با این عکس همه چی دست میاد

اینم توضیح کاملش تو اینجا....

hosein ati
29-08-2011, 02:26
مثلا دوتا هارد داری...رو یکیش 3.55 هست که وقتی بخوای کپی بازی اونو وصل ps3 میکنی

داداش راستش رو بخوای داری اطلاعات غلط به مردم میدی.اونی تعویض میکنن تا بشه سوییچ کرد قطعه ای هست یه نام NAND و اگر شما هارد رو هم عوض کنی نمیتونی فریمور سوییچ کنی چون فریمور روی هارد ذخییره نمیشه که با تعویض هارد بتونی فریمور عوض کنی.برای این کار باید NAND ها رو عوض کنی که کار ما نیست .کار هکر های حرفه ای هست.باید دستگاه باز بشه تا این NAND سوییچ بشه.اگه خواستی بگو کاملتر توضیح بدم.

shahin_mp3
29-08-2011, 02:46

داداش راستش رو بخوای داری اطلاعات غلط به مردم میدی.اونی تعویض میکنن تا بشه سوییچ کرد قطعه ای هست یه نام NAND و اگر شما هارد رو هم عوض کنی نمیتونی فریمور سوییچ کنی چون فریمور روی هارد ذخییره نمیشه که با تعویض هارد بتونی فریمور عوض کنی.برای این کار باید NAND ها رو عوض کنی که کار ما نیست .کار هکر های حرفه ای هست.باید دستگاه باز بشه تا این NAND سوییچ بشه.اگه خواستی بگو کاملتر توضیح بدم.

منم فكر نكنم با يه هارد جابجا كردن همچين چيزي بشه اخه فريمور به هارد چي كار داره يه چيزي حتما اين وسط هست

كه يه كاري ميكنه كه سوييچ بشه :31:

mohammad_dj_kazin
29-08-2011, 05:46
حالا یکی هست بگه چجوری میشه این کار رو کرد حداقل چند تا بازی رو که اورجینال داریم آنلاین بازی کنیم

MH_FashisT
29-08-2011, 11:09

اینم منبع حرفای من...(بازی سنتـــــــرو ولش کن اینو نگاه کن)

اینم دومین منبع حرفای من...(به اسم postesh نگا کن)==>'

FAST-SWAP' Between v3.55 CFW and v3.70 OFW with ProgSkeet and Two HDDs
(تعویض سریع بین cfw 3.55 و ofw 3.70 با progskeet و 2 هارد)

اینم ترجمه شدش که از همین سایت psx-scene هست

shahin_mp3
30-08-2011, 02:06
اینم منبع حرفای من...(بازی سنتـــــــرو ولش کن اینو نگاه کن)

اینم دومین منبع حرفای من...(به اسم postesh نگا کن)==>'

FAST-SWAP' Between v3.55 CFW and v3.70 OFW with ProgSkeet and Two HDDs
(تعویض سریع بین cfw 3.55 و ofw 3.70 با progskeet و 2 هارد)

اینم ترجمه شدش که از همین سایت psx-scene هست

اونجوري كه شما گفتي هارد و عوض ميكردي تموم بود تو خود اين ترجمه هم كه گذاشتي كلي دنگ و فنگ داره

كيتم كه بايد لحيم كني خوب اين همه كار داري مي كني اينا رو مي گفتي بعد مي گفتي جاي هارد و عوض مي كنيم

:31:

MH_FashisT
30-08-2011, 02:22
اونجوري كه شما گفتي هارد و عوض ميكردي تموم بود تو خود اين ترجمه هم كه گذاشتي كلي دنگ و فنگ داره

كيتم كه بايد لحيم كني خوب اين همه كار داري مي كني اينا رو مي گفتي بعد مي گفتي جاي هارد و عوض مي كنيم

:31:

چون هنوز تو ایران خبری نیست در موردش منم دلیلی ندیدم کامل توضیح بدم:10:

حالا شما ببخشین:31:

shahin_mp3
30-08-2011, 02:59
چون هنوز تو ایران خبری نیست در موردش منم دلیلی ندیدم کامل توضیح بدم:10:

حالا شما ببخشین:31:

خواهش مي كنم اخه از شما بعيد بود :31:

لا مصبا نمي خوان حالا يه حالي به اين PS3 بدن :27:

mohammad_dj_kazin
30-08-2011, 05:55
سر جمع من نفهمیدم که میشه این کار رو توی ایران کرد یا نه؟!

MH_FashisT
30-08-2011, 11:33
سر جمع من نفهمیدم که میشه این کار رو توی ایران کرد یا نه؟!

من ندیم تو هیچ سایتی...

حتی نشنیدم که این کارو بکنن
...........................................

Gamemaster
31-08-2011, 11:32
Ps3 XMB Theme Emulator

HO3IN-Life
31-08-2011, 17:10
سلام دوستان

این طور که بچه های X360 میگن microsoft اولین بازیش رو که دارای قفل بیرون داد!!

یعنی روی دستگاه های کپی خور اجرا نمیشه ...

به نظر من اگه کسی میخواد x360 بگیره یا ps3 رو واسه x360 بفروشه دست نگه داره... فکر کنم یه خبراییه

Gamemaster
31-08-2011, 19:33
multiMAN ver 02.05.00 BASE (20110831-170000)

multiMAN ver 02.05.00 FULL (20110831-170000)

shahin_mp3
01-09-2011, 05:59
multiMAN ver 02.05.00 BASE (20110831-170000)

multiMAN ver 02.05.00 FULL (20110831-170000)

اين مولتي من هم چه جو گير شده :31:

اين دفعه چي اضافه كرده :31:

Gamemaster
01-09-2011, 13:19
اين مولتي من هم چه جو گير شده :31:

اين دفعه چي اضافه كرده :31:

* Added: SIDE menu in XMMB mode to access various functions (access the menu with [TRIANGLE])
* Added: SIDE menu option for XMMB Settings column to switch between ADVANCED and STANDARD settings
* Added: SIDE menu function "UPDATE" Showtime in XMMB Video column when "Start Showtime" is selected
* Added: SIDE menu function "UPDATE" in XMMB RETRO column to check/download EMULATOR updates by squarepusher2
* Added: Option in XMMB Settings to change SIDE menu background color
* Changed: UPDATE function in GAME SETTINGS menu will not download updates for higher than your current PS3 firmware version
* Changed: UPDATE function in GAME SETTINGS can now check/download updates for SNES/FCEU/VBA/FBA/GEN+ Emulators by squarepusher2
* Changed: All options in the XMMB Settings column are now selectable via the SIDE menu (much like in the regular XMB mode)
* Added: Option in XMMB Settings column: [Write access to /dev_flash via /dev_blind]
* Added: Permissions check upon loading a title
* Added: VP6 file extension to recognizable video formats
* Added: Support for browsing USB devices and Internal HDD in XMMB Photo, Music, Video and Retro columns
* Added: Larger icons when browsing devices in XMMB mode
* Added: Indication in "browse mode" when playing music (a note sign will appear next to Device or Folder icon)

Gamemaster
02-09-2011, 12:00
02.05.02 minor update is available
multiMAN ver 02.05.02 UPDATE (20110901-180400).pkg (1.25 MB)

* Fixed setting wallpaper after PNG file was used as wallpaper
* Color labels when selecting the color for the SIDE menu
* Fixed sorting order in XMMB for PS3 HDD and USB device icons.
* Fixed MP3 playback (when sometimes audio plays in wrong frequency)
* Added animation/slide effect when browsing USB/PS3HDD devices in XMMB mode
* Fixed freezing in coverflow when fast-browsing over 100 titles

shahin_mp3
02-09-2011, 23:44
02.05.02 minor update is available
multiMAN ver 02.05.02 UPDATE (20110901-180400).pkg (1.25 MB)

* Fixed setting wallpaper after PNG file was used as wallpaper
* Color labels when selecting the color for the SIDE menu
* Fixed sorting order in XMMB for PS3 HDD and USB device icons.
* Fixed MP3 playback (when sometimes audio plays in wrong frequency)
* Added animation/slide effect when browsing USB/PS3HDD devices in XMMB mode
* Fixed freezing in coverflow when fast-browsing over 100 titles

فكر كنم مواتي من يه طوريش شده :31: ضرت و ضرت اپديت ميكنه :31:

اگه با خود مولتي من اپديت كنم مشكلي كه پيش نمياد؟ براي هك؟ :31:

Gamemaster
03-09-2011, 00:30
فكر كنم مواتي من يه طوريش شده :31: ضرت و ضرت اپديت ميكنه :31:

اگه با خود مولتي من اپديت كنم مشكلي كه پيش نمياد؟ براي هك؟ :31:

خیر مشکلی‌ پیش نمیاد

Gamemaster
03-09-2011, 11:14
Showtime Repack - Unofficial Build v3.1.213
Add support for floating point audio in audio pipeline.
libspotify v9
Implement our own pool allocator
Improve read-ahead cache a bit
linux: Remove d-bus interface. It's buggy and crashes

MH_FashisT
03-09-2011, 17:40
یکی بیاد فوری (در حد مرگ) این ofw 3.55 سونیو واسم بزاره

در ضمن از یه سایت با پدر مادر باشه نمیخوام یعد نصب یه جا 3.55 بنویسه 3.7

و در ضمن تر پست اول ofw 3.55 حذف شده
tnx

HO3IN-Life