PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی مسائل و مباحث مربوط به هـک کنسول Play Station 3 (فقط اینجا)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6]

fk_u
16-04-2013, 14:48
هیچکی راهنمایی نمیکنه.....
یبار خواستیم گیم بزنیم بازی کار نمیکنه

محمدددد
11-05-2013, 18:36
سلام دوستان
من یه PS3 فت دارم که آپدیت ROGERO 4.30 روش هست
ولی یه مشکلی دارم اینکه وقتی بازی رو روی هارد اکسترنال میریزم نه آیکون بازی رو میاره نه بازی رو میشناسه و برنامه ی مولتی من رو وقتی روش کلیک میکنم باز نمیشه و این ارور رو میده:
AN EROOR OCCURRED THE START OPERATION (80010017)
الآن باید چه کار کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

Alex Fera
12-05-2013, 00:41
MultiMan رو یه بار پاک کنید و دوباره PKGـش رو نصب کنید،احتمالا درست میشه،اگه بازم ارور داد از طریق منوی ریکاوری دستگاه رو باید دیفال ریست کنید و دوباره Homebrewـها رو نصب کنی................

ariacenter
19-05-2013, 10:13
درود
دوستان یه سوالی داشتم من CFW دستگاهم ermac 4.30 هست
الان میخوام برگردونمش به 3.55 بعدش ROGgero 4.40 آپدیتش کنم
میخواستم بپرسم برای دانگرید کردن ermac 4.30 به 3.55 از چه دانگریدری استفاده کنم یکی لینک دانلود برام بزاره و یه توضیح مختصری آموزش بهمون بده ممنون میشم

ariacenter
19-05-2013, 11:49
کسی نیست راهنمایی کنه

Alex Fera
19-05-2013, 15:11
کسی نیست راهنمایی کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alone_son
30-05-2013, 14:14
سلام
آقایون من هارد کنسولم 300 گیگ هست الانم حدود 195 تاش خالیه می خوستم ببینم از کجا می تونم ببینم چی تو هارد کنسولم هست و چه جوری میشه
پاک کرد از رو هارد تنها اطلاعاتی که دارم اینه که میدونم از مولتی من میشه استفاده کرد در این زمینه ولی نمیدونم چه جوری لطفا اگه کسی میدونه همراه با عکس توضیح بده
ممنون:n16:

Arash.jafarzadeh
13-06-2013, 22:31
سلام دوستان عزیز یک سوالی داشتم ؟
من از روزی که فریمور 4.41.2 ریباگ را نصب کردم یک نوشته همیشه هنگام روشن شدن کنسول نمایان میشه و بعد از 3 ثانیه میره میخواستم بدونم کسی در این مورد میتونه راهنماییم کنه؟
BEFORE USING : READ PRODUCT DOCUMENTATION FOR IMPORTANT INFORMATION ABOUT YOUR HEALTH AND SAFETY

CRIS Joon CR7
14-06-2013, 00:11
سلام دوستان عزیز یک سوالی داشتم ؟
من از روزی که فریمور 4.41.2 ریباگ را نصب کردم یک نوشته همیشه هنگام روشن شدن کنسول نمایان میشه و بعد از 3 ثانیه میره میخواستم بدونم کسی در این مورد میتونه راهنماییم کنه؟
BEFORE USING : READ PRODUCT DOCUMENTATION FOR IMPORTANT INFORMATION ABOUT YOUR HEALTH AND SAFETY

چیز خاصی نیست ، نگران نباش ، واسه من هم مینویسه:n26:

sonixax
14-06-2013, 02:35
چیز خاصی نیست ، نگران نباش ، واسه من هم مینویسه:n26:

واسه من هم مینویسه :دی تازه من آخرین ورژن آفیشال سونی هستم .

BATMAN-LOVE
14-06-2013, 17:58
dlc وقتی نصب میکنی کاراکتر مورد نظر تو بازی ظاهر نشه یعنی با ریجن بازی فرق داشته یا میتونه دلیل دیگه ای هم داشته باشه؟
اصلا راهی برای تشخیص id دی ال سی هست؟
__________________________________________________ _________________________
اگه آیدی بازی اشتباه باشه تو منوی کنسول یه آیکون از بازی ایجاد میشه که روش کلیک میکنی ارور میده اما اگه آیدی بازی با دی ال سی یکی باشه آیکونی ایجاد نمیشه و راحت نصب میشه و اجرا

dragon2410
24-06-2013, 14:14
دوستان یک سوال الان ps3 من روی ورژن 5.45 هستش میشه اینو کپی خور کرد؟

Alex Fera
25-06-2013, 21:20
دوستان یک سوال الان ps3 من روی ورژن 5.45 هستش میشه اینو کپی خور کرد؟

همچین ورژنی نداریم اصلا دوست عزیز،مطمئنید درست نوشتید؟!

dragon2410
25-06-2013, 23:01
همچین ورژنی نداریم اصلا دوست عزیز،مطمئنید درست نوشتید؟!

ای بابا پس اشتباه گفتن
الان خروجی تصویر ps3 رو حالت hdmi هست و من الان کابل hdmi ندارم میشه یه راهنمای کنید بدون hdmi چجوری برش گردونم به حالت اول که بتونم فریمور رو ببینم؟

Alex Fera
27-06-2013, 13:01
دستتون رو نگه دارید رو دکمه پاور دستگاه تا دستگاه روشن بشه و یه بوق بزنه،بعد خاموش میشه،اگه خودش روشن که هیچ،اگه هم روشن نشد خودتون دوباره دکمه رو لمس کنید تا روشن بشه،خودش با سیستم TV شما ست میشه..................

dragon2410
27-06-2013, 15:55
دستتون رو نگه دارید رو دکمه پاور دستگاه تا دستگاه روشن بشه و یه بوق بزنه،بعد خاموش میشه،اگه خودش روشن که هیچ،اگه هم روشن نشد خودتون دوباره دکمه رو لمس کنید تا روشن بشه،خودش با سیستم TV شما ست میشه..................

مرسی دوست عزیز ورژن 4.25 هستش :n02:

Alex Fera
28-06-2013, 01:47
مرسی دوست عزیز ورژن 4.25 هستش :n02:

خواهش میکنم،کپی خور شدنش یه ورژن اولیش بستگی داره،چون مستقیم که کپی خور نمیشه این ورژن،اول باید دانگرید کنید که اونم بستگی به ورژن کارخونه داره.............
کلا باید دستگاتون به E3 flasher وصل بشه تا بشه فهمید میشه یا نه............

poonel
28-06-2013, 05:52
اساتید، من چند صفحه از این تاپیک رو خوندم اما هیچی نمی فهمم.

PS3 رو که روشن می کنم میزنه CFW 4.40 و ورژن 1.03

میخواستم Moto GP 13 رو از P30day دانلود کنم نوشته قابل اجرا روی CFW 4.41

چطوری 4.41ش کنم؟

poonel
28-06-2013, 17:43
الان تو setting/information رو نگاه کردم 4.41 نوشته. پس اون 4.40 اولی که موقع روشن کردن دستگاه میاره چیه؟

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

CRIS Joon CR7
28-06-2013, 17:49
الان تو setting/information رو نگاه کردم 4.41 نوشته. پس اون 4.40 اولی که موقع روشن کردن دستگاه میاره چیه؟

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

اون فریم ور اصلی هستش ولی اینا اسپوفر هستند یعنی موقته و یه حالت کلی نداره و بیشتر واسه ندیدن پیغام آپدیت در PSN هستش ...
الان سونی زحمت کشید فریم ور جدید داد بیرون و دوستان هـــکر هم زحمت کشیدن واسه اون هم اسپوفر دادن بیرون که در صورا استفاده از PSN
اون رو هم باید آپدیت کنید.

poonel
28-06-2013, 23:34
آخرین فریم ور و اسپوفر که باید آپدیت کنم نسخه شماره چند هستن؟

آموزش آپدیت و آخرین ورژن اسپوفر و فریم ور را از کجا باید بگیرم؟

ببخشید زیاد پرسیدم.

poonel
04-07-2013, 08:06

ببخشید زیاد پرسیدم.

سوال من تا کی باید اینجا خاک بخوره؟:n03:

ehsan_
16-07-2013, 22:54
الان rebug و rogero نسخه 4.41 کامل بیرون دادن که تایید شده اند ولی برای انلاین بازی کردن و بازی هایی که توی این چند هفته اومده باید روشون اسپوفر 4.46 نصب کنی یعنی مجازا 4.46 کنی
روجرو که احتمالا دیگه cfw نمیده بیرون می مونه rebug که خیلی کنده و احتمالا 1 ماه دیگه 4.46 اش میاد

البته الان یک شخصی به نام habib کاستوم 4.46 رو بیرون داره و 2 بار هم اپدیتش کرده
چندتایی میشناسم تست کردن بد نبوده
ولی چون نا آشناس این شخص و قبلا هم فعال نبوده خودم به شخصه از روی احتیاط نریختمش

emad_rowan
13-08-2013, 13:05
پاک شود
.......................................

popowoody
18-08-2013, 13:06
من 3.55 کپی خور دارم - چند تا بازی دانلود کردم که روی 3.55 اجرا نمیشن و فیکس هم ندارن - می خوام آپدیتش کنم به rogero 4.40 ( با فلش مموری و بدون دیسک تو دستگاه ) - می خواستم بدونم مشکلی که براش پیش نمیاد نه؟؟

Gamemaster
18-08-2013, 13:24
نه مشکلی نیست میتونی به بالاترم ارتقا بعدی برای بازیهای جدید

ErfanImmortal
18-08-2013, 18:51

ببخشید زیاد پرسیدم.

آخرین ورژن 4.46 هست که هم ریباگ و هم روجرو 4.46 هست و شما میتونید با اونها به آخرین ورژن برید
اما اگه میخواید اسپوف کنید با این اسپووف
بعد با این اسپوفر به 4.46 اسپوف کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ErfanImmortal
18-08-2013, 18:52
من 3.55 کپی خور دارم - چند تا بازی دانلود کردم که روی 3.55 اجرا نمیشن و فیکس هم ندارن - می خوام آپدیتش کنم به rogero 4.40 ( با فلش مموری و بدون دیسک تو دستگاه ) - می خواستم بدونم مشکلی که براش پیش نمیاد نه؟؟

پیشنهاد من ریباگ 4.46 رکس هست یا حتی لایت
پس سعی کنید به 4.46 آپگرید کنید نه 4.40

poonel
27-08-2013, 14:32
سلام. من دستگام رو به Rebug 4.46 آپگرید کردم قبلش 4.41 بود اما درست یادم نمیاد فکر کنم روجرو بود.

حالا میخوام مولتی من نصب کنم. طبق آموزشهای سایت ها میرم تو مولتی من قبلیم که 4.40 هست و Instal Package و فایل مولتی من که توی روت فلش هست رو می زنم و نوار نصب میاد و انجام میشه اما بعدش توی Information نگاه می کنم هنوز 4.40 ـه. چطوری باید نصبش کنم؟

poonel
27-08-2013, 14:43
مشکلم حل شد. سایتهای ایرانی واسه کسی که تازه میخواد یاد بگیره، اصلاً خوب توضیح نمیدن.

یه سایت خارجی رفتم واضح و دقیق توضیح داد که توی منو Game خود PS3 بخش Install pakage باید برم نصب کنم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash2006
02-09-2013, 14:53
آیا جی تی ای V جدید اومده ؟ جدید ترین بازی های تاپی که اومده -- چیه ؟

arash2006
15-09-2013, 22:17
من تازه یه هارد سی گیت گرفتم با 300 گیگ بازی پی اس 3 توش اولین بار هم هست وصل میکنم یه سری بازی هم ریختم توش تو پوشه گیمز ولی بازی ها اجرا نمیشن مثلا بازی سونیک آنلش رو میزنم تو لودینگش میمونه همینطور سونیک میدوه اون گوشه و فقط میشه با دکمه وسط دسته بیرون اومد یا کال آف م 2 هم همین طور مشکل از کجاست
بازی اویل رولایشن هم این پیغام رو میده
an error occurred during the start operation
(80010017)
مولتی من من 1.16 هست جدید ترین نسخش چیه که مشکل ساز نباشه
ورژن هم 3.55 میخوام بدونم جدید ترین ورژن که بازی ها -- رو بخونه چیه ممنون[/QUOTE]

خواهشا جواب بدید تو پوشه بازی های ps3 سه تا فایل به ترتیب با هجم 3.3 گیگ و 2.4 گیگ و 2.8 گیگ با نام های زیر به ترتیب : فقط میخواستم بدونم اینا چی هستند باید نصبشون کنم ؟چون برم روشون زربدر بزنم میخواد نصبشون کنم ..... چون بازی ها همینجوری اجرا نشدن !!!!
AukOjdldsrxvlaENetOupDZpJXQylImOuVSJOZjOFUPaqGafoS BbcufRdrEagUGQ.pkg
buIy65dm2VBvJGWLobBVs6eCKXMqpjGmNuhMCrEnBuCsNY9RIQ fwAiXdOECYtDnor3k4KBurtwqEJjcwWIvXRsJwDEcWNlfJaoSF a.pkg
f4BACOef13ATErAimDf519Ry6LBv4oJogYtM1gSyuT0DqdE7ct Fvi9pE9hAopW2ejel4gTV3CHhjFuHSNnMFQXQCUPJjhPm0M8jk G.pk

و سوال دیگه اینکه از کجا بدونم باید کدوم مولتی من رو دانلود کنم
CEX & STEALTH

popowoody
20-09-2013, 01:42
من الان روجرو 4.41 دارم - اگه به روجرو 4.46 آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد ؟؟ ( دوستم می گفت برای آپدیت روجرو 4.41 به 4.46 باید اول دانگرید 3.55 کنی یا مستقیم به ریباگ 4.46 آپدیت کنی ! درسته؟)

mohsensamand
05-10-2013, 23:43
سلام به دوستان عزیز من امروز یک مشکل برام پیش اومد و اینکه من برنامه پلی استیشن 3 رو به وسیله خود اینترنت به روز میکردم درون خود دستگاه که دستگاه دوچار مشکل شد و ارور داد که بعد از اینکه دستگاه رو روشن می کنم میره توی مرحله نصب خود فریمور دستگاه درون سیستم اپدیت و کاری نمیشه کرد برای ریکاوری هم دست گاه مدل اخر ps3 بوده و برنامه اخرین فریمر کپی خور 4.6 روش بود که به این 4.50 در حال ارتقاع بود که دو چار مشکل شد دوستان خواهشن راهنماهی کنید ممنون

XXS
25-10-2013, 22:05
من الان 3.55 هستم میتونم باتوجه به اینکه 4.50 اومده مستقیم این فریموررونصب کنم ؟؟؟؟

Gamemaster
25-10-2013, 23:35
من الان 3.55 هستم میتونم باتوجه به اینکه 4.50 اومده مستقیم این فریموررونصب کنم ؟؟؟؟
آره می شه......

good_messi
04-11-2013, 00:35
با سلام

دوستان من بردم چندتا بازی ریختن رو هارد اکسترنال تو کامپیوتر هم نشونشون میده ولی وقتی میزنم پلی 3 هیچ اتفاقی نمیوفته تو مولتی من هم بازی های خوده هارده دستگاهو نشون میده
میشه منو راهنمایی کنید

Gamemaster
04-11-2013, 03:12
با سلام

دوستان من بردم چندتا بازی ریختن رو هارد اکسترنال تو کامپیوتر هم نشونشون میده ولی وقتی میزنم پلی 3 هیچ اتفاقی نمیوفته تو مولتی من هم بازی های خوده هارده دستگاهو نشون میده
میشه منو راهنمایی کنید
سلام
تو پوشه ریختین ؟ اگه نه باید بازیها تو پوشه باشن تا بشناسه
به این صورت
پوشه بازیها/External HDD : device_root:/GAMES

good_messi
04-11-2013, 11:27
بله تو پوشه gamez هست ولی بازم نشون نمیده

emad_rowan
21-11-2013, 16:31
سلام
من میخواستم کنسولم رو آپدیت کنم 4.50
برای format زدم full format همه چی یکجا رفت
مولتی من دیگه نیست!
چه کار کنم؟

Gamemaster
21-11-2013, 22:02
سلام
من میخواستم کنسولم رو آپدیت کنم 4.50
برای format زدم full format همه چی یکجا رفت
مولتی من دیگه نیست!
چه کار کنم؟
سلام
کاری نداره دوباره مولتیمنو بگیرن نصب کنید

Mahdi.M
22-11-2013, 08:01
سلامــ .
یه PS3 Fat 80 GIG دارمــ که از 2008 تا الانــ باهامــ بوده، چونــ X360 همــ داشتمــ نیازی ندیدمــ کپی خورش کنمــ تا دیروز که تصمیمــ گرفتمــ بفروشمــ به یکی از دوستانــ. ایشونــ می خوانــ بعد از خریدنــ، کنسول رو کپی خور کنن!
حالا سوالی که دارمــ اینه که
» آیا امکان کپی خور شدنش هست!؟ آپدیت ورژنــ4.50 روش نصب شده.
» اگه امکان کپی خور شدنــ رو داره، به صورت نرمــ افزاری خواهد بود یا سخت افزاری!؟ هزینه تقریبی کپی خور کردنــ رو همــ لطفا بفرمایید.
» سوالــ آخر همــ اینکه برای اجرای گیمــ های کپی نیاز به هارد اکسترنال خواهد بود؟ آیا نمی شه از همین 80 گیگ هارد برای نصب گیمــ ها (حداقل یک گیمــ) استفاده کرد!؟

ببخشید که وقتتونــ رو گرفتمــ، ممنون میشمــ راهنمایی بفرمایید. :n12:

mehran_moh2004
22-11-2013, 13:57
با درود
میتونم بپرسم نظر دوستان بین خرید ps4 و xbox-one رو کدومه ؟ البته میدونم به سلیقه بستگی داره ولی میخواستم یه مقایسه فنی بین سخت افزار و گرافیک بازی ها و بازی های انحصاری و نقاط ضعف و قوت هر کدوم و سازگاری با لوازم جانبیشون داشته باشین ممنون میشم . تصمیم گرفتم فعلا صبر کنم تا هردو کنسول بیاد تو بازار ایران و قیمت هاش افت کنه بعد اقدام به خرید کنم ، من تا حالا کنسول نداشتم و میخوام بین این دو یکیو انتخاب کنم و برا همین میخوام حتی المقدور انتخاب مناسب تری داشته باشم . در مورد ps3 , xbox360 خیلیا ps3 رو پیشنهاد کردن ولی تو نت که راجه به دو محصول جدید میخوندم اکثر سایت ها برتری xbox-one رو بیشتر میدونستن معمولا به دلیل بازی های بیشتر و انحصاری که براش منتشر شده و همراش هست و سازگاری بهتر با لوازم جانبیش . اینم بگم من فرصت بازی کردن زیادو ندارم اگه یدو سه بازی انحصاری مهیج هر کدوم از کنسول ها داشته باشه اون واسم مهم تره ، خب نظرات متفاوته میخوام بدونم شما اگه بخواین بین این دو کنسول یکیو انتخاب کنین کدومو انتخاب می کنین و به چه دلیل ؟ اگه کامل توضیح بدن دوستان تا از این سردرگمی بیام بیرون ممنون میشم .

j gh
06-12-2013, 16:50
با عرض سلام
من میخوام یک ps 3 super slim 500 gb بخرم که ورژنش 4.21 دو تا سوال دارم :
1 - آیا میشه ه/کش کرد و روش بازی کپی اجرا کرد (اگه توسط خودم میشه هکش کرد لینک آموزشش رو هم بدین و اگه باید بدم بیرون حدودا چقدر هزینه بر میداره ؟)
2 - یکی از دوستام گفته بازی های کپیش رو میتونه برام رو هارد اکسترنال بریزه آیا میشه از همین طریق تو دستگاه بازی ریخت

mosicr77
07-12-2013, 11:26
با عرض سلام
من میخوام یک ps 3 super slim 500 gb بخرم که ورژنش 4.21 دو تا سوال دارم :
1 - آیا میشه ه/کش کرد و روش بازی کپی اجرا کرد (اگه توسط خودم میشه هکش کرد لینک آموزشش رو هم بدین و اگه باید بدم بیرون حدودا چقدر هزینه بر میداره ؟)
2 - یکی از دوستام گفته بازی های کپیش رو میتونه برام رو هارد اکسترنال بریزه آیا میشه از همین طریق تو دستگاه بازی ریخت
داداش ی دستگاه کپی خور شده بگیر خودتو راحت کن

j gh
07-12-2013, 13:08
داداش ی دستگاه کپی خور شده بگیر خودتو راحت کن

مرسی
اونوقت میشه روی این دستگاه با هارد اکسترنال بازی ریخت ؟؟؟

irlahijan3
13-12-2013, 15:06
سلام دوستان ، خسته نباشید ...
چند تا سوال راجب به کنسول PS3 داشتم :
سوال ها :
امکان اجرا بازی های پی اس 3 از هارد اکسترنال هست ؟! با هر ظرفیتی ؟!با هر فرمتی ؟! اگه یه هارد هم Ntfs و هم Fat32 داشته باشه هر دو رو میشناسه ؟!
زمانی که یه بازی عرضه می شه حتماً باید منتظر بمونیم تا کنسول به یه درجه بالاتر کرک بشه تا بتونه اون رو اجرا کنه ؟!
گرافیک روونی داره نسبت به ایکس باکس ؟! برد سخت افزاریش با رده های دیگه اش فرق می کنه ؟! ( از لحاظ سگ جون بودنش می گم ) :n02:
هر بازیش حدوده چند گیگ فضا میخواد ؟!
آمار خرابیش نسبت به ایکس باکس 360 چطوره ؟!
کپی خور کردن دستگاه میتونه دست خودم انجام بگیره ؟!
حدوداً آک و دست دو اش چنده ؟!
کلاً هرکی ایکس باکس داره می گه ایکس باکس بهتره و هر کی PS داره میگه دستگاه خودش بهتره
در کل کدومش به نظرتون بهتره واسه خرید ؟!
یه تاپیک می زدم بهتر بود :n02::n02::n02::n05::n02:
دمتون گرم :n01::n02:

sonixax
14-12-2013, 04:57
با درود
میتونم بپرسم نظر دوستان بین خرید ps4 و xbox-one رو کدومه ؟ البته میدونم به سلیقه بستگی داره ولی میخواستم یه مقایسه فنی بین سخت افزار و گرافیک بازی ها و بازی های انحصاری و نقاط ضعف و قوت هر کدوم و سازگاری با لوازم جانبیشون داشته باشین ممنون میشم . تصمیم گرفتم فعلا صبر کنم تا هردو کنسول بیاد تو بازار ایران و قیمت هاش افت کنه بعد اقدام به خرید کنم ، من تا حالا کنسول نداشتم و میخوام بین این دو یکیو انتخاب کنم و برا همین میخوام حتی المقدور انتخاب مناسب تری داشته باشم . در مورد ps3 , xbox360 خیلیا ps3 رو پیشنهاد کردن ولی تو نت که راجه به دو محصول جدید میخوندم اکثر سایت ها برتری xbox-one رو بیشتر میدونستن معمولا به دلیل بازی های بیشتر و انحصاری که براش منتشر شده و همراش هست و سازگاری بهتر با لوازم جانبیش . اینم بگم من فرصت بازی کردن زیادو ندارم اگه یدو سه بازی انحصاری مهیج هر کدوم از کنسول ها داشته باشه اون واسم مهم تره ، خب نظرات متفاوته میخوام بدونم شما اگه بخواین بین این دو کنسول یکیو انتخاب کنین کدومو انتخاب می کنین و به چه دلیل ؟ اگه کامل توضیح بدن دوستان تا از این سردرگمی بیام بیرون ممنون میشم .

سخت افزار قوی همه چیز نیست! فقط همین رو میتونم بهتون بگم .

سلام دوستان ، خسته نباشید ...
چند تا سوال راجب به کنسول PS3 داشتم :
سوال ها :
1 - امکان اجرا بازی های پی اس 3 از هارد اکسترنال هست ؟! با هر ظرفیتی ؟!با هر فرمتی ؟! اگه یه هارد هم Ntfs و هم Fat32 داشته باشه هر دو رو میشناسه ؟!
2- زمانی که یه بازی عرضه می شه حتماً باید منتظر بمونیم تا کنسول به یه درجه بالاتر کرک بشه تا بتونه اون رو اجرا کنه ؟!
3 - گرافیک روونی داره نسبت به ایکس باکس ؟! برد سخت افزاریش با رده های دیگه اش فرق می کنه ؟! ( از لحاظ سگ جون بودنش می گم ) :n02:
4 - هر بازیش حدوده چند گیگ فضا میخواد ؟!
5 - آمار خرابیش نسبت به ایکس باکس 360 چطوره ؟!
6 - کپی خور کردن دستگاه میتونه دست خودم انجام بگیره ؟!
7 - حدوداً آک و دست دو اش چنده ؟!
8 - کلاً هرکی ایکس باکس داره می گه ایکس باکس بهتره و هر کی PS داره میگه دستگاه خودش بهتره
9 - در کل کدومش به نظرتون بهتره واسه خرید ؟!
10 - یه تاپیک می زدم بهتر بود :n02::n02::n02::n05::n02:
دمتون گرم :n01::n02:

سلام ،
من توی نقل قول نوشته شما شماره زدم و به ترتیب همون شماره ها جواب میدم البته دو تای اول که مربوط به کپی خور کردن هست رو به روز نیستم .

1 - فکر میکنم بشه :دی
2 - قدیمها برای هر بازی پچ میومد . الان هم فکر نکنم برای بازیهای جدید مشکلی داشته باشید .
3 - در بازیهای انحصاری خیلی خیلی خیلی خیلی یه هزار تا دیگه خیلی از X-box جلوتره ولی در بازی های مالتی همون قدر خیلی عقبه . به خاطر اینکه X-Box از DX استفاده میکنه و Ps3 از OpenGL .
4 - بستگی به بازی داره ولی اگر انحصاری باشه اغلب 23-24 گیگ اگر نباشه حدود 9 گیگ .
5 - از نظر آماری بخوایم مقایسه کنیم نزدیک به صفر :دی
6 - بهتره که نکنید .
7 - من ایران نیستم نمیدونم .
8 - من هر دو تاش (+ چند تا دیگه) رو هم دارم و به جرات بهتون میگم اگر 360 و Ps3 رو با هم داشته باشید 360 اتون اکثر اوقات خاموشه !!
9 - به خودتون بستگی داره ، به سلیقتون و اینکه از کنسول چی میخواید . Ps3 بگیرید و کپی خورش بکنید باید قید آنلاین بازی کردن رو بزنید در صورتی که توی 360 این طوری نیست . از طرفی دردسر های کپی خور کردن 360 خیلی کمتر از Ps3 هستش و همچنین در 360 ما Xk3y ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو داریم که خودش برای خودش شاهکاریه . از این طرف اگر از نظر تهیه بازی اوریج مشکلی ندارید Ps3 حرف اول و آخر رو میزنه چون :

آنلاینش مجانیه
بازیهای انحصاریش شاهکارند
طول عمر باطری دسته هاش از هر نوع باطری شارژی که بخواید بخرید و توی دسته 360 بندازید بیشتره اگر ازش درست استفاده کنید .
خیلی خیلی خیلی کم سر و صدا تره! 360 هر مدلی که فکرش رو بکنید سر و صداش بلند تره (من هم اسلیمش رو دارم هم فتش رو)
توی PSN میتونید کلی بازی مجانی گیر بیارید و اگر اکانت Gold داشته باشید کلی از بازیهای پولی رو میتونید مجانی دانلود کنید . خود من LittleBigPlanet Karting و uncharted 3 drake's deception و چند تا بازی دیگه رو ازش مجانی گرفتم وقتی Gold داشتم .

اگر در تهیه بازیهای اوریج مشکل دارید و یک مقداری هم تحرک لازم دارید 360 بخرید چون :

با وجود بازی کپی به لایو و آنلاین دسترسی دارید
کینکت رو دارید که میتونه براتون سرگرم کننده باشه (من باهاش حال نمیکنم ولی خیلیها عاشقش هستند)
بازیهای انحصاری بدی نداره هر چند که مثل PS3 بازیهای انحصاری شاهکار زیاد نداره ولی به اندازه خودش داره عناوین بزرگی هم داره
برای بازیهای ریسنگ و حتی شخص اول دسته هاش خیلی خیلی مناسب تر هستند هر چند که با مصیبتی به نام تعویض و شارژ باطری باید دست و پنجه نرم کنید
در بازیهای مالتی حرف اول و آخر رو میزنه بر خلاف Ps3
محیط لایو برای کارهای سوای بازیکردن خیلی خیلی مناسب تر از PSN هستش که البته به کار آدمی مثل من نمیاد

10 - نه بهتر نبود :دی

دست آخر همه چیز به خودتون و سلیقه خودتون بر میگرده و به حرفهای من و بقیه گوش نکنید. پاشید برید توی یه دونه از این گیم نت ها چند تا از بازیها و سبکهایی که علاقه دارید رو روی هر دو کنسول بازی کنید ببینید با کدومش بیشتر حال میکنید همون رو بخرید . لایو و PSN و صدا و باطری و ... همگی جانبی هستند .

irlahijan3
14-12-2013, 10:07
سخت افزار قوی همه چیز نیست! فقط همین رو میتونم بهتون بگم .

سلام ،
من توی نقل قول نوشته شما شماره زدم و به ترتیب همون شماره ها جواب میدم البته دو تای اول که مربوط به کپی خور کردن هست رو به روز نیستم .

1 - فکر میکنم بشه :دی
2 - قدیمها برای هر بازی پچ میومد . الان هم فکر نکنم برای بازیهای جدید مشکلی داشته باشید .
3 - در بازیهای انحصاری خیلی خیلی خیلی خیلی یه هزار تا دیگه خیلی از X-box جلوتره ولی در بازی های مالتی همون قدر خیلی عقبه . به خاطر اینکه X-Box از DX استفاده میکنه و Ps3 از OpenGL .
4 - بستگی به بازی داره ولی اگر انحصاری باشه اغلب 23-24 گیگ اگر نباشه حدود 9 گیگ .
5 - از نظر آماری بخوایم مقایسه کنیم نزدیک به صفر :دی
6 - بهتره که نکنید .
7 - من ایران نیستم نمیدونم .
8 - من هر دو تاش (+ چند تا دیگه) رو هم دارم و به جرات بهتون میگم اگر 360 و Ps3 رو با هم داشته باشید 360 اتون اکثر اوقات خاموشه !!
9 - به خودتون بستگی داره ، به سلیقتون و اینکه از کنسول چی میخواید . Ps3 بگیرید و کپی خورش بکنید باید قید آنلاین بازی کردن رو بزنید در صورتی که توی 360 این طوری نیست . از طرفی دردسر های کپی خور کردن 360 خیلی کمتر از Ps3 هستش و همچنین در 360 ما Xk3y ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو داریم که خودش برای خودش شاهکاریه . از این طرف اگر از نظر تهیه بازی اوریج مشکلی ندارید Ps3 حرف اول و آخر رو میزنه چون :

آنلاینش مجانیه
بازیهای انحصاریش شاهکارند
طول عمر باطری دسته هاش از هر نوع باطری شارژی که بخواید بخرید و توی دسته 360 بندازید بیشتره اگر ازش درست استفاده کنید .
خیلی خیلی خیلی کم سر و صدا تره! 360 هر مدلی که فکرش رو بکنید سر و صداش بلند تره (من هم اسلیمش رو دارم هم فتش رو)
توی PSN میتونید کلی بازی مجانی گیر بیارید و اگر اکانت Gold داشته باشید کلی از بازیهای پولی رو میتونید مجانی دانلود کنید . خود من LittleBigPlanet Karting و uncharted 3 drake's deception و چند تا بازی دیگه رو ازش مجانی گرفتم وقتی Gold داشتم .

اگر در تهیه بازیهای اوریج مشکل دارید و یک مقداری هم تحرک لازم دارید 360 بخرید چون :

با وجود بازی کپی به لایو و آنلاین دسترسی دارید
کینکت رو دارید که میتونه براتون سرگرم کننده باشه (من باهاش حال نمیکنم ولی خیلیها عاشقش هستند)
بازیهای انحصاری بدی نداره هر چند که مثل PS3 بازیهای انحصاری شاهکار زیاد نداره ولی به اندازه خودش داره عناوین بزرگی هم داره
برای بازیهای ریسنگ و حتی شخص اول دسته هاش خیلی خیلی مناسب تر هستند هر چند که با مصیبتی به نام تعویض و شارژ باطری باید دست و پنجه نرم کنید
در بازیهای مالتی حرف اول و آخر رو میزنه بر خلاف Ps3
محیط لایو برای کارهای سوای بازیکردن خیلی خیلی مناسب تر از PSN هستش که البته به کار آدمی مثل من نمیاد

10 - نه بهتر نبود :دی

دست آخر همه چیز به خودتون و سلیقه خودتون بر میگرده و به حرفهای من و بقیه گوش نکنید. پاشید برید توی یه دونه از این گیم نت ها چند تا از بازیها و سبکهایی که علاقه دارید رو روی هر دو کنسول بازی کنید ببینید با کدومش بیشتر حال میکنید همون رو بخرید . لایو و PSN و صدا و باطری و ... همگی جانبی هستند .

دمت گرم داداش بابت راهنمایی ... :n11:

راستی شاید دست دوم گرفتم از ebay :n02: ( یکی هست که برام بیاره ) ...
توی ps3 ها slim و توی xbox ها برد arcade Jasper از همه بهتر هستش واسه خرید ؟!
فرودگاه اینا که گیر نمیدن ؟! :n02:

sonixax
15-12-2013, 05:06
دمت گرم داداش بابت راهنمایی ... :n11:

راستی شاید دست دوم گرفتم از ebay :n02: ( یکی هست که برام بیاره ) ...
توی ps3 ها slim و توی xbox ها برد arcade Jasper از همه بهتر هستش واسه خرید ؟!
فرودگاه اینا که گیر نمیدن ؟! :n02:

خواهش میکنم :n16:
قطعا اسلیم بهتر از فت هستش :دی
توی فرودگاه گیر که نمیدن هیچ، اگر طرف با ویزای توریستی اومده باشه و فاکتروش رو نشون بده مالیاتش رو هم پس میگیره :دی

irlahijan3
15-12-2013, 11:47
خواهش میکنم :n16:
قطعا اسلیم بهتر از فت هستش :دی
توی فرودگاه گیر که نمیدن هیچ، اگر طرف با ویزای توریستی اومده باشه و فاکتروش رو نشون بده مالیاتش رو هم پس میگیره :دی

مگه کالا دست دو قاکتور می خواد ؟! :n29:

sonixax
15-12-2013, 18:51
مگه کالا دست دو قاکتور می خواد ؟! :n29:

از Ebay یا GameStop و آمازون بخرید بهتون فاکتورش رو هم میدند .
از شخص بخرید نه . که پیشنهاد من اینه از شخص نخرید چون گارانتی نداره .
آمازون و GameStop خودشون دستگاه رو یک سال گارانتی میکنند حتی اگر دست دوم باشه .

irlahijan3
15-12-2013, 22:17
از Ebay یا GameStop و آمازون بخرید بهتون فاکتورش رو هم میدند .
از شخص بخرید نه . که پیشنهاد من اینه از شخص نخرید چون گارانتی نداره .
آمازون و GameStop خودشون دستگاه رو یک سال گارانتی میکنند حتی اگر دست دوم باشه .

اگه از خود سایت بگیرم هم هزینهش بالاتر در میاد هم اکثراً Refurbished هستن ، مگه اینها جزء وسایل شخصی حساب نمی شن ؟! گیر می دن به نظرت ؟!
یه چیزی حدود 150 $ می خوام بگیرم ، دست دو زیاده ولی میخوام بگردم سرم کلاه نره :n02:
پی اس 3 می خوام بگیرم ، قید اینترنت رو زدم :n02:
راستی از کجا بفهمم دستگاه کپی خور هستش یا نه ؟!
واسه دست دو خریدن باس به چیا توجه کنم ؟!
دمت گرم :n16:

sonixax
15-12-2013, 23:25
اگه از خود سایت بگیرم هم هزینهش بالاتر در میاد هم اکثراً Refurbished هستن ، مگه اینها جزء وسایل شخصی حساب نمی شن ؟! گیر می دن به نظرت ؟!
یه چیزی حدود 150 $ می خوام بگیرم ، دست دو زیاده ولی میخوام بگردم سرم کلاه نره :n02:
پی اس 3 می خوام بگیرم ، قید اینترنت رو زدم :n02:
راستی از کجا بفهمم دستگاه کپی خور هستش یا نه ؟!
واسه دست دو خریدن باس به چیا توجه کنم ؟!
دمت گرم :n16:

از روی سایت دست دوم هم میتونید بخرید . حتی نو هم میتونید بخرید:دی
چند وقت پیش من یه 360 خریدم 90 یورو آکبند . GameStop یک شعبه جدید باز کرده بود به مناسبت اون شعبه جدیدش توی سه روز اول 360 رو میفروخت 90 یورو :دی
من هم خریدم فروختم به همسایمون :دی
از کدوم کشور میتونید بخرید ؟!
کپی خور Ps3 رو وقتی روشنش کنید میفهمید کافیه یه چیزی مثل Multiman روش نصب باشه.
برای دست دوم خریدن هم نشانه خاصی نیست مثل ماشین که بگی انقدر راه رفته و اینها سالم باشه درست کار کنه و تر و تمیز باشه کفایت میکنه.

irlahijan3
16-12-2013, 13:59
از روی سایت دست دوم هم میتونید بخرید . حتی نو هم میتونید بخرید:دی
چند وقت پیش من یه 360 خریدم 90 یورو آکبند . GameStop یک شعبه جدید باز کرده بود به مناسبت اون شعبه جدیدش توی سه روز اول 360 رو میفروخت 90 یورو :دی
من هم خریدم فروختم به همسایمون :دی
از کدوم کشور میتونید بخرید ؟!
کپی خور Ps3 رو وقتی روشنش کنید میفهمید کافیه یه چیزی مثل Multiman روش نصب باشه.
برای دست دوم خریدن هم نشانه خاصی نیست مثل ماشین که بگی انقدر راه رفته و اینها سالم باشه درست کار کنه و تر و تمیز باشه کفایت میکنه.

از Uk ...
ولی یه جنس رو وقتی طرف واسه فروش گذاشته باشه رو نمی تونم بگیرم تست کنم و اگه نبود پس بدم :n02:
مزایده ای هستن و ریسک دارن 50 -50
هر چی کمتر باشه بهتره فقط می خوام سالم باشه ، قیمت ایکس باکس ارزونتر هستش نسبت به پی اس ، البت فیمت دست دو رو دارم می گم ...
نمی دونم چی بگم والا :n01:

sonixax
17-12-2013, 02:57
از Uk ...
ولی یه جنس رو وقتی طرف واسه فروش گذاشته باشه رو نمی تونم بگیرم تست کنم و اگه نبود پس بدم :n02:
مزایده ای هستن و ریسک دارن 50 -50
هر چی کمتر باشه بهتره فقط می خوام سالم باشه ، قیمت ایکس باکس ارزونتر هستش نسبت به پی اس ، البت فیمت دست دو رو دارم می گم ...
نمی دونم چی بگم والا :n01:

از اینجا پیدا کنید که بتونید برید دم در خونه طرف همونجا تست کنید بخرید :دی

irlahijan3
17-12-2013, 20:54
از اینجا پیدا کنید که بتونید برید دم در خونه طرف همونجا تست کنید بخرید :دی

آقا یه سوال راجب به Refrbished ها ، به دستگاه هایی می گن که تو دست طرف خراب می شه و می ده گارانتی و بعد درستشون می کنن و میذارن واسه فروش ؟!
اعتماد هست بهشون ؟! :n02:
وسوسه کنندست قیمتشون :n05:

sonixax
18-12-2013, 00:42
آقا یه سوال راجب به Refrbished ها ، به دستگاه هایی می گن که تو دست طرف خراب می شه و می ده گارانتی و بعد درستشون می کنن و میذارن واسه فروش ؟!
اعتماد هست بهشون ؟! :n02:
وسوسه کنندست قیمتشون :n05:

معلومه که هست! اون دستگاه رو خود کمپانی داره بهتون میفروشه و گارانتی داره .
البته همیشه هم این طوری نیست که تعمیری باشه! خیلی وقتها ته بار انبارهاست که فروش نرفته بعد یهو مدل اسلیم میاد یا مدل اسلیم تر میاد یا نسل جدید تر میاد اونها رو ارزون میکنند که فروش بره.

irlahijan3
18-12-2013, 11:30
معلومه که هست! اون دستگاه رو خود کمپانی داره بهتون میفروشه و گارانتی داره .
البته همیشه هم این طوری نیست که تعمیری باشه! خیلی وقتها ته بار انبارهاست که فروش نرفته بعد یهو مدل اسلیم میاد یا مدل اسلیم تر میاد یا نسل جدید تر میاد اونها رو ارزون میکنند که فروش بره.

دمت گرم واسه جوابت :n11:
این سایت gumtree سایتش خوبه ، طرف تل می زاره می شه بهش زنگ زد چونه زد سر قیمت :n02:
دسترسی به گارانتی ندارم وقتی بگیرمش از اون لحاظ می گم ، معلوم نیست چه بلایی سر refubished ها اومده که ...
فقط من موندم چطوری بفهمم دستگاه کپی خور هست با نه ، به ندرت پیش میاد که کسی زده باشه
دیشب داشتم نیگاه می کردم یه طرف Fat رو زده بود 60 پوند ، بعنی حدود 300 تومن :n02:
گفتم نه فقط اسلیم ... :n05:
Merkel دوباره صدرالعظم باقی ماند :n02:

sonixax
18-12-2013, 17:20
دمت گرم واسه جوابت :n11:
این سایت gumtree سایتش خوبه ، طرف تل می زاره می شه بهش زنگ زد چونه زد سر قیمت :n02:
دسترسی به گارانتی ندارم وقتی بگیرمش از اون لحاظ می گم ، معلوم نیست چه بلایی سر refubished ها اومده که ...
فقط من موندم چطوری بفهمم دستگاه کپی خور هست با نه ، به ندرت پیش میاد که کسی زده باشه
دیشب داشتم نیگاه می کردم یه طرف Fat رو زده بود 60 پوند ، بعنی حدود 300 تومن :n02:
گفتم نه فقط اسلیم ... :n05:
Merkel دوباره صدرالعظم باقی ماند :n02:

اینجا کسی کپی خور نمیفروشه! اونهایی هم که میکنند 1 در میلیون هستند.
بده همون ایران برات ردیفش کنند.
راستی در هر صورت باز هم خرید کنسول از خود کمپانی ریسکش کمتره.

irlahijan3
18-12-2013, 20:26
اینجا کسی کپی خور نمیفروشه! اونهایی هم که میکنند 1 در میلیون هستند.
بده همون ایران برات ردیفش کنند.
راستی در هر صورت باز هم خرید کنسول از خود کمپانی ریسکش کمتره.

طبق تحقیقات من واسه کپی خور کردن باس ورژن فریمور دستگاه 3.56 باشه که فریمور الان 4.5 هستش :n02:
اگه بدم اینجا کپی خورش کنن 400 تا 450 میگیرن که پول خوده دستگاه هستش و نمی صرفه ... :n13:

sonixax
18-12-2013, 22:28
طبق تحقیقات من واسه کپی خور کردن باس ورژن فریمور دستگاه 3.56 باشه که فریمور الان 4.5 هستش :n02:
اگه بدم اینجا کپی خورش کنن 400 تا 450 میگیرن که پول خوده دستگاه هستش و نمی صرفه ... :n13:

450 هزار تا برای کپی خور کردن !!!!!!!
چه خبره ؟ :دی

irlahijan3
18-12-2013, 23:52
450 هزار تا برای کپی خور کردن !!!!!!!
چه خبره ؟ :دی

چفدره پس ؟!
از این دانگل ها می شه استفاده کرد ؟! اینها دائمی هستند ؟!

sonixax
19-12-2013, 05:30
چفدره پس ؟!
از این دانگل ها می شه استفاده کرد ؟! اینها دائمی هستند ؟!

راستش من خیلی وقته ایران نیسم نمیدونم! زمان ما با این قیمت میشد یه 360 و چند تا بازی و یه دسته اضافی خرید دوستان رو هم شیرینی کنسول نو دعوت کرد چلوکبابی چیزی :دی فکر کنم تهش هم باز یه چیزی میموند :دی
راستش در مورد این دانگلها چیز زیادی نمیدونم فقط میدونم که امکان داونگرید کردن کنسول هست فقط باید آدمش رو پیدا کنید.

irlahijan3
19-12-2013, 11:48
راستش من خیلی وقته ایران نیسم نمیدونم! زمان ما با این قیمت میشد یه 360 و چند تا بازی و یه دسته اضافی خرید دوستان رو هم شیرینی کنسول نو دعوت کرد چلوکبابی چیزی :دی فکر کنم تهش هم باز یه چیزی میموند :دی
راستش در مورد این دانگلها چیز زیادی نمیدونم فقط میدونم که امکان داونگرید کردن کنسول هست فقط باید آدمش رو پیدا کنید.

:n02::n02::n02::n02:

Alex Fera
19-12-2013, 15:10
لطفا آدرس سایت قرار ندید،ممنون./

miiinaa
29-12-2013, 20:55
Hey bachz! Ino taxe gereftam, pishnahadatetuno bedid, cravk konam ya nakonam? Asan crack mishe? Age crack nakonam, bazio ke ru hard rikhtam mitunam baz RAHAT befrusham be yeki dg? Ya dango fang dare? Mer c[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MohammadZero
02-01-2014, 13:40
Hey bachz! Ino taxe gereftam, pishnahadatetuno bedid, cravk konam ya nakonam? Asan crack mishe? Age crack nakonam, bazio ke ru hard rikhtam mitunam baz RAHAT befrusham be yeki dg? Ya dango fang dare? Mer c[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام گرامی منظورت اینه میخوای کپی خورش کنی >؟
اره میشه اما با کیت کبرا ولی از قیافه می افته این حیفه کپی بشه خوراک آنلاین زدنه

soroosh_cz
24-01-2014, 22:06
سلام
دوستان ببخشید اینجا سوالمو میپرسم.
ریجن های مختلف دستگاه از لحاظ سخت افزاری چه فرقی دارن؟ توی اجرای بازی ها تاثیری میذاره؟ البته دستگاه کپی خور هست. اگر من یه بازی رو روی دستگاهی با ریجن ۳ یا ریجن ۲ اجرا کنم، تفاوتی هم میکنه؟
اصن تفاوت پلی ۳ ریجن ۳ با ریجن ۲ چیه؟ منظورم دستگاهه نه بازی.

Sent from my ST15i using Tapatalk

ehbas
02-03-2014, 21:15
سلام
آقایون خانوما کمک لطفا

یکی از آشناهای ما تو خارج از کشور یه دستگاه PS3 خریده جدیدا مدل CECH-4201A که نسخه نرم افزاریش هم 4.55 هست.

با توجه به اینکه اونجا دانگل و اینجور چیزا یکم (شایدم خیلی) سخت پیدا میشه، لطف میکنید مراحل ه-ک(کپی خور شدن) این دستگاه رو به صورت ساده برام توضیح بدید.

فکر کنم منظور از کپی خور شدن اینه که بازی های کپی شده (که از اینترنت دانلود شده) رو بتونه اجرا کنه

sonixax
02-03-2014, 21:21
سلام
آقایون خانوما کمک لطفا

یکی از آشناهای ما تو خارج از کشور یه دستگاه PS3 خریده جدیدا مدل CECH-4201A که نسخه نرم افزاریش هم 4.55 هست.

با توجه به اینکه اونجا دانگل و اینجور چیزا یکم (شایدم خیلی) سخت پیدا میشه، لطف میکنید مراحل -- (کپی خور شدن) این دستگاه رو به صورت ساده برام توضیح بدید.

اتفاقن اینجا دانگل و اینجور چیزهای خیلی راحت پیدا میشه!
میتونید از این سایت آنلاین بخرید :

ehbas
02-03-2014, 22:11
اتفاقن اینجا دانگل و اینجور چیزهای خیلی راحت پیدا میشه!
میتونید از این سایت آنلاین بخرید :

اولا ممنون که اینقدر سریع جواب دادید.
اگه بشه با یک فلش معمولی و با استفاده از custom firmware ها این کار رو انجام داد که خوب خیلی بهتره (مجانی میشه) :n06:

راستی این لینکایی که فرستادید دانگل برای downgrade هست یعنی نسخه دستگاه که 4.55 هست رو به نسخه های پایین تر که ه-ک شدن downgrade میکنه؟ بعد از این کار اونوقت کار دیگه ای هم باید انجام داد؟ اونوقت فرقی نمیکنه که نسخه فعلی دستگاه چی باشه؟ هر چی باشه این دانگل ها میتونن downgrade کنن؟

یه مطلب دیگه اینکه من تو نت خوندم که PS3 برای همیشه توسط گروه سه تفنگدار ه-ک شد. اون سیستمش چطوریه برای همه نسخه ها قابل انجامه؟ رایگان هن بود ظاهرا

sonixax
03-03-2014, 02:37
اولا ممنون که اینقدر سریع جواب دادید.
اگه بشه با یک فلش معمولی و با استفاده از custom firmware ها این کار رو انجام داد که خوب خیلی بهتره (مجانی میشه) :n06:

راستی این لینکایی که فرستادید دانگل برای downgrade هست یعنی نسخه دستگاه که 4.55 هست رو به نسخه های پایین تر که ه-ک شدن downgrade میکنه؟ بعد از این کار اونوقت کار دیگه ای هم باید انجام داد؟ اونوقت فرقی نمیکنه که نسخه فعلی دستگاه چی باشه؟ هر چی باشه این دانگل ها میتونن downgrade کنن؟

یه مطلب دیگه اینکه من تو نت خوندم که PS3 برای همیشه توسط گروه سه تفنگدار ه-ک شد. اون سیستمش چطوریه برای همه نسخه ها قابل انجامه؟ رایگان هن بود ظاهرا

من راستش خیلی در مورد اون دانگل مجانیها و فرمور و اینها نمیدونم!
در مورد اینها گویا میتونند از هر ورژنی دانگرید کنند چون دستگاه رو روی سرویس مود بوت میکنند. بعد میتونید نسخه های قدیمی تر که قابل هَک شدن هستند رو بریزید و باقی داستهان.
در مورد گروه سه تفنگدار هم هیچی نمیدونم راستش رو بخواید. دوستانی که توی کار جیل بریک هستند بهتر از من میدونند:n16:

33505775
03-03-2014, 21:15
بچه ها من یه خرده در زمینه اطلاعات در مورد ps 3 نوبم دو سوال :
1- الان میشه ps3 که فریمور 4.40 با یه cfw ای مثل rebug4.46 یه ps3 را براحتی کپی خور کرد
2- بازی های ps3 را می شه تو خود هارد ps3 کپی کرد یا نه؟

Sent from my C2105 using Tapatalk

33505775
04-03-2014, 23:21
کسی نیست جواب سوالات ساده منو بده

Sent from my C2105 using Tapatalk

Gamemaster
05-03-2014, 01:16
سلام

نه حتما باید 3.55باشه

بله می‌شه

aref_Him_777
13-03-2014, 01:21
سلام حرفه ای ها راهنمایی كنید لطفا . نظرتون چیه یك ps3 slim 320 ارجینال بخرم . تو بازار بدم كبرا روش نصب كنن . به صرفه تر نیست؟ و قیمت كبرا چقد در میاد؟ آیا باید هارد اكسترنال باشه برا كپی ؟ ممنون

Dark Shine
06-05-2014, 17:14
آقا مـا الان با Format Mass Storage هاردِ دستگاه رو فرمت کردیم [ Quick Format ] . بعدش دیگه از مولـتی من خبری نیست :‌(
یعنی مولتـی من پاک شده ؟!
بعدنوشت : الان آخرین ورژن مولتـی من رو گرفتم و نصب کردم .

HaXToR
22-05-2014, 15:16
سلام

بازی های 5تا 15 تومنی که تو بازار هست رو پلی استیشن بدون کپی خور میاد یا نه؟

یا حتما باید از این 120 تومنی ها باشه؟

اخه من تو بوشهرم نمیتونم به جایی اعتماد کنم:n01:

cyruslogic
24-06-2014, 18:45
دوستان عزیز! نمیدونم اینجا جاش هست یا نه. من یه کنسول دارم با مشخصات و متعلقات زیر. یکی از همکارام برای پسرش میخواد. میخواستم بدونم چه قیمت باید بهش بگم:
1- کنسول PS3 کپی خور (3.55) اسلیم با هارد 160gb (در حال حاضر Rebug روش نصبه) به همراه یک دسته دوال شاک
2- دو عدد کنترلر موو با دوربین
3- شارژر مخصوص کنترلر موو و ناویگیشن (دارای 4 استند شارژ)
4- هارد یک ترابایت اکسترنال seagate
4- تعدادی از بهترین عناوین بازی شامل Uncharted 2,3 - God of war 3,4 - Last of US و.... به همراه دیسکهای نصب بازیها (خریداری شده از سایتهای معتبر) به ارزش حدود 200.000 تومان
5- کارکرد کنسول کمتر از 100 ساعت (بسیار تمیز و سالم)

با تشکر

HADI roni
04-07-2014, 17:28
با سلام
میشه اموزش کامل دانگرید کنسول رو بزارید برام؟
هرچی سرچ کردم توی انجمن پیدا نکردم
الان روی Habib 4.60 هستم میخوام به Habib 4.55 برگردم.
ممنون میشم کمک کنید

khalilpakbaz
08-07-2014, 05:15
سلام
دوستان ی پی اس 3 داریم میخوام هکش کنم , الان بهترین روش برا -- کردن چیه؟ تاریخ اولین پست تاپیک رو دیدم خیلی قدیمی بود و ی سوال دیگه اینکه هارد دستگاهم 250 گیگ هست میتونم بازی روش کپی کنم و بازی کنم بدون استفاده از دی وی دی؟

Ali Angel
12-07-2014, 18:32
دوستان Ps3 120g Slim ورژن 4.21 -ه-ک- نرم افزاری میشه؟

zadis
12-07-2014, 21:49
دستان کمک کنید . من الان کنسولمو ریست و فرمت کردم هیچی روش نیست . ولی قبلا از ریست کپی خور و مولتیمن روش بود . میشه توضیح بدین الان دقیقا باید چیکارکنم که بتونم مثل قبل بازی کنم ؟؟ چون کنسولو دسته دوم گرفتم . تازه گرفتم هیچی نمیدونم . الان دقیقا کدوم رو بریزم اینه همه چیز هست آدم سر درگم میشه دقیفا باید چیکار کرد . ممنون میشم یکی کمک کنه آموزشش رو بزاره. فریمور هم نمیدونم قبل از ریست چه ورژنی نصب بوده !!!!! پست اول که خیلی سخته انجام دادنش . یعنی من ریست و فرمت کردم فریمور رو باید دوباره بریزم یا فقط مولتی من بریزم حل میشه

alipsp
26-07-2014, 12:10
سلام
دوستان ی پی اس 3 داریم میخوام هکش کنم , الان بهترین روش برا -- کردن چیه؟ تاریخ اولین پست تاپیک رو دیدم خیلی قدیمی بود و ی سوال دیگه اینکه هارد دستگاهم 250 گیگ هست میتونم بازی روش کپی کنم و بازی کنم بدون استفاده از دی وی دی؟
ورژن دستگاه چنده؟
رو هارد کنسول هم بله میشه میشه بازی ریخت

دوستان Ps3 120g Slim ورژن 4.21 -ه-ک- نرم افزاری میشه؟
نه نمیشه.باید سخت افزاری دانگرید و کپی خور بشه

دستان کمک کنید . من الان کنسولمو ریست و فرمت کردم هیچی روش نیست . ولی قبلا از ریست کپی خور و مولتیمن روش بود . میشه توضیح بدین الان دقیقا باید چیکارکنم که بتونم مثل قبل بازی کنم ؟؟ چون کنسولو دسته دوم گرفتم . تازه گرفتم هیچی نمیدونم . الان دقیقا کدوم رو بریزم اینه همه چیز هست آدم سر درگم میشه دقیفا باید چیکار کرد . ممنون میشم یکی کمک کنه آموزشش رو بزاره. فریمور هم نمیدونم قبل از ریست چه ورژنی نصب بوده !!!!! پست اول که خیلی سخته انجام دادنش . یعنی من ریست و فرمت کردم فریمور رو باید دوباره بریزم یا فقط مولتی من بریزم حل میشه
شما مولتی من رو بریز فقط.
درضمن اگه بازیهات تو هارد خود دستگاه بوده احتمال زیاد پاک شدن و باید دوباره بازی بریزی

babak1372
11-08-2014, 10:37
:n18:
سلام ب اساتید محترم
حدود 5 روز دیه ی ps3 fat 80gbاز کانادا میرسه دستم وحتما -- نشدس میخوام بدونم میشه نرم افزای هکش کرد کارخونه ای زیر 3.55 بوده اپدیت شده
سوال بعدی هم هارد تا چه ظرفیتی ساپورت میکنه(اینترنال):n02:

pedramakaay
16-08-2014, 09:42
دوستان سلام...

من یک PS3 دارم کپی خور شده...از این قدیمی ها است و فکر کنم ورژنش 3 است ولی دقیق نمی دونم.

کی خواستم بدونم کجا می توانم ببرم و اون رو آپگرید کنم و باید به چه ورژنی آپگرید بشه؟ مثلا می خوام اون god of war ای که بعد از god of war 3 آمد را بازی کنم اما نمیاره.

ممنون

dooste.man83
27-08-2014, 23:11
دوستان راهنمایی می کنید
من حبیب 4.60 رو ریختم رو کنسول ( کنسول ه ک نرم افزاری هست ) و مولتی من 4.60
تا حالا به PSN برای بازی آنلاین وصل نشدم
برای اتصال به PSN دقیقا باید چیکار کنم ؟ و همینطور برای اینکه بن نشم ؟

این مولتی من از روش بازی رو اجرا کردن برای آنلاین باعث بن شدن نمیشه ؟
چون میگن اگر مولتی من رو اجرا کنید باعث بن میشه پس چجوری باید بازی رو اجرا کرد برای آنلاین ؟
ممنون

dooste.man83
27-08-2014, 23:13
راستی اگر بازی ممکن باعث بن شدن بشه هم ممنون میشم اسم هاشون رو بفرمایید

و اینکه نیاز به استفاده ازSEN Enabler برای من هست با خیر؟

و در آخر ps store رو آپدیت کنم یا نباید این کار رو بکنم ؟ ( ( دفعه اول که اکانت میسازم پیغام میده آپدیت کنم یا نه ) )
مجدد تشکر

dooste.man83
29-08-2014, 10:33
سلام

دستگاه من اسلیم و از سری CECH -20 که CPU =45 NM و RSX = 65 NM هست و بیش از 3 سال دارمش و در جای کاملا باز نگهداری میشه ... چند سوال دارم

1- این برنامه فن کنترلر آیا آسیبی به دستگاه یا آیسی تشخیص دمای دستگاه نمیزنه ؟

2-این برنامه در حالت تشخیص خودکار در بازی دمای رو نمیزاره از 70 بالاتر بره اما دائما سرعت فن بالا و پایین میره ...این مورد برای دستگاه و فنش مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ ( یکی نوشت بود ایسی تشخیص دور فن ممکنه بسوزه و یکی دیگه نوشته بود دستگاه ممکن زود چراغ زرد بده !! )

3- از این برنامه بهتر هست استفاده بشه یا نه برای دستگاه من ؟( چون بعضی ها میگن اسلیم مشکل گرمایی کلا نداره )

4- دمای من در مولتی من 4.6 . با حبیب 4.6 بعد از نیم ساعت CPU = 72 و RSX = 80 هست که بنظرم دمای بالایی هست ... قبلا بعد خارج شدن از بازی ها دمای من CPU = 68 و RSX = 74 بود با کاستوم روجرو 4.55 ... حالا نمیدونم مشکل از کاستوم حبیب هست یا مشکل جای دیگست
البته در بازی تا حالا هنگ نکرده و اخطار دما هم نداده ...نظرتون چیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید سریعتر من رو

dooste.man83
29-08-2014, 13:05
چند سوال دیگم دارم

1- روی payload بزارم یا دستی بهش سرعت بدم ؟ ( اگر دستی باید بدم چند بزارم ؟ )

2- روی payload دائما فن دورش کم و زیاد میشه بنظرتون آسیبی به فن نمیرسه ؟

3- نصب برنامه فن کنترلر باعث بن شدن در psn نمیشه ؟ ( چون آیکونش در مولتی من نیست و جدا هست )

ممنون اگر پاسخ بدید

s.a.e.i.d
01-10-2014, 21:45
با سلام
من یه PS3 خریدم و ورژن دستگاه رو نوشته 3.66
آیا میشه کپی خورش کرد؟

SamGun
01-10-2014, 22:35
با سلام
من یه PS3 خریدم و ورژن دستگاه رو نوشته 3.66
آیا میشه کپی خورش کرد؟

بعله دوست عزیز به یک تعمیرکار یا فروشنده معتبر مراجعه کنید براتون انجام میدن

s.a.e.i.d
02-10-2014, 09:57
من یه فروشگاه رفتم بهم گفتن ورژن های 3.55 به بعد کپی خور نمیشه ، هزینه کپی خور کردن دستگاه با ورژن 3.66 چقدر میشه ؟ اگه ممکنه راهنمایی کنید ممنون.

alipsp
04-10-2014, 15:52
من یه فروشگاه رفتم بهم گفتن ورژن های 3.55 به بعد کپی خور نمیشه ، هزینه کپی خور کردن دستگاه با ورژن 3.66 چقدر میشه ؟ اگه ممکنه راهنمایی کنید ممنون.

دستگاه شما باید باز بشه و به صورت سخت افزاری دانگرید و کپی خور بشه
بسته به مدل دستگاه از 50 تومن هست تا 150 حدودا

merkousha
05-10-2014, 17:00
سلام دوستان ، من یه PS3 دارم که ورژن فریمورش Rogero 4.46 هست ، مولتی من هم همون ورژنه ، میخوام باهاش آنلاین بازی کنم ، یا اصلن اکانت PSN بسازم ، میگه باید آپدیت کنی به 4.6.5 منم یه چک کردم تو نت مثل اینکه اینجوری میزنه سرویسم میکنه .. لطفن راهنمایی کنید و در صورت امکان لینک فریمور و مولتی من لازمه رو بزارین .. پیشاپیش خیلی ممنونم

majidadib
17-10-2014, 17:57
سلام خدمت اساتید
می خوام یه PS3 بخرم و کپی خورش کنم
خودم هارد اکسترنال دارم
چه مدلی به نظرتون بخرم؟
دستگاه کپی خور نرم افزاری باشه بهتره یا سخت افزار؟
برای هر مدل کپی خور ورژن فریمور دستگاه باید چند باشه؟
سپاس

sina.asghari
06-11-2014, 17:05
سلام بچه ها
من امروز یه ps3 خریدم ورژن 3.6 میشه کپی خورش کرد ؟؟؟
خودم می تونم این کارو بکنم .
لطفا سریع راهنمایی کنین ممنونتون می شم

alipsp
06-11-2014, 23:05
سلام بچه ها
من امروز یه ps3 خریدم ورژن 3.6 میشه کپی خورش کرد ؟؟؟
خودم می تونم این کارو بکنم .
لطفا سریع راهنمایی کنین ممنونتون می شم

خودتون نمیتونید باید ببرید بیرون براتون دانگرید کنن.
کاش قبل خرید یکم تحقیق میکردید.ورژن 3.55 به بالا باید دانگرید سخت افزاری بشه.

sina.asghari
07-11-2014, 22:31
خودتون نمیتونید باید ببرید بیرون براتون دانگرید کنن.
کاش قبل خرید یکم تحقیق میکردید.ورژن 3.55 به بالا باید دانگرید سخت افزاری بشه.

ممنون از جوابتون .
آموزشی واسه دانگرید نیست ، امروز کسولو بردم جایی گفت 450 تومن می گیرم کپی خورش می کنم (به صورت سخت افزاری) !!!

sina.asghari
09-11-2014, 15:30
ای بابا یعنی هیچ راه حلی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Alex Fera
09-11-2014, 23:36
ای بابا یعنی هیچ راه حلی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راه که هست،اما نیاز به تخصص داره،کنسول باید باز بشه و یک دستگاه بهش متصل میشه و دانگرید میشه............
هزینش هم معمولا بین 40 تا 70 میگیرن توی بازار،بیشتر از این هزینه نکنید............

The Lizard King
02-12-2014, 19:19
سلام دوستان
من میخوام PS3 بخرم
1.از یه مغازه داری پرسیدم گفت ps3 های نو کپی خور نمیشن و باید دسته دوم بگیری,این حرف درسته؟
2.و خودش پیشنهاد داد که یه ps3 دست دوم کپی خور با یک سال گارانتی میتونه بهم بده به قیمت 1 میلیون,قیمت خوبی پیشنهاد داده؟
3. یه ps3نو که کپی خور بشه یا کپی خور باشه الان پیدا میشه؟اگه هست به چه قیمتی؟

HOJ-JAT
03-12-2014, 19:46
1.از یه مغازه داری پرسیدم گفت ps3 های نو کپی خور نمیشن و باید دسته دوم بگیری,این حرف درسته؟ کپی خور نرم افزاری نمیشه سخت افزای با برد کبری که قیمتش ۲۵۰-۳۰۰ هست میشه

2.و خودش پیشنهاد داد که یه ps3 دست دوم کپی خور با یک سال گارانتی میتونه بهم بده به قیمت 1 میلیون,قیمت خوبی پیشنهاد داده؟فت یود یا اسلیم؟؟ چ نوعی کپی خور بود؟؟؟ چند سال کار میکرد؟؟؟ تو گیم نت بوده یا دست مشتری؟؟

3. یه ps3نو که کپی خور بشه یا کپی خور باشه الان پیدا میشه؟اگه هست به چه قیمتی؟
شما توی سایت دیجی کالا برو هر مدلی که ps3 هست با برد کبری کپی خور میشه قیمت کمسول رو +۳۰۰ کن

The Lizard King
04-12-2014, 10:17
فت یود یا اسلیم؟؟ چ نوعی کپی خور بود؟؟؟ چند سال کار میکرد؟؟؟ تو گیم نت بوده یا دست مشتری؟؟

اسلیم 120 GB ,کپی خور نرم افزاری,دست مشتری بوده اما 1 سال گارانتی داره,قیمت خوبی هست 1 تومن؟(الان این رو سفارش دادم و تا جمعه میرسه دستم)
کپی خور های دانگل کبری شنیدم هارد دستگاه میپره و ممکنه مشکل دار بشه و همچنین از گارانتی هم در میاد,درسته؟

HOJ-JAT
04-12-2014, 13:42
۱ تومن بد نیست...ولی اگر پولشو ندادی ازش تخفیف بگیر..
گارانتی واسه لپتاپ ها کاری مفیدی نمکنه چ برسه ب کنسول!!!! ولی داشتنش از نداشتنش بهتره
برد کبری ی پورت usb جدید ایجاد میکنه شما هر بازی رو بصورت ios روی فلش یا هارد میریزی و بهش وصل میکنی..میتونی بازی های پلی ۱ و ۲ رو هم بازی کنی(الیته با نوعی خاص از کپی خور نرم اقزری هم میشه)..هارد دستگاه هم دیگه بی استفاده میشه..

Bobby Sands
03-01-2015, 09:02
دوستان من میخوام یه PS3 بگیرم . چند سوال دارم اگر ممگنه عزیزان پاسخ بدن چون کلا در این زمینه بوق بوقم.
1- از اونجایی که کلا به جنس دست دوم اونم الکترونیکی اعتقادی ندارم میخواد حتما آک بگیرم تا خیالم راحت باشه . میگن این سری جدیدا رو میشه فقط با کیت کبری کپی خور کرد. حالا این کیت کبری هم گویا چندین ورژن داره. میشه دوستان راهنمایی کنین از کجا و به کی مراجعه کنم تهران تا این کار رو برام انجام بده؟ از کجا بفهمم چه ورژنیه؟ چه فرقایی با هم دارن این ورژنها؟
2- اینی که میگن هارد خود دستگاه بلااستفاده میشه درسته؟اگر اینطوریه بنظرتون بصرفه ترین راه این نیست دستگاهی بگیرم که کمترین هارد داخلی رو داره ؟
3- با کیت کبری میشه آنلاین بازی های کپی رو بازی کرد؟ آپدیت اینا میخواد یا نه؟
4- برای بازی کردن باید یه بازی اورجینال داشت تو دستگاه که کار کنه مثل این کپی خور نرم افزاریا؟
5- تا چه حجمی از هارد رو میشه به دستگاه وصل کرد؟
6- ممکنه مشکلی برای دستگاه مشکلی پیش وقتی با برد کبری کپی خور میشه؟

BEST 2
07-01-2015, 18:37
با درود
چند تا سوال داشتم

1. این DCL و UPDATE برای بازی که میاد چه کاربردی داره؟؟؟؟ و این که متمایز میشن به BLUS30418 و BLES00680 برا چی هست(از کجا بفهیم کدومشو باید نصب کرد)؟
این چیت بازی چیه دیگه؟؟؟؟

2.کاستوم فریمور CFW و CEX و SPOOF فرقشون چیه؟چرا همه کبری رو دارن؟و الان کدوم کاستوم فریمور بهترین و کاملترین و بی نقصترین هست؟ کدوم کاستومر کارش بهتره؟مولنی من جدید هم همون کاستومر میده برای فریمور خودش؟

3.ار کجا بفهمیم که فریمور دستگاه من چنده؟ و کلا چند فریمور روی دستگاه هست؟یعنی باید خود فریمور سونی و کاستوم فریمور باشه؟و اگه به فریمور جدید اپدیت کنیم دستگاه رو ممکنه به ورژن قبل برگردونیم باز و یا از فریمور یه کاستمور دیگه استفاده کنیم؟؟؟؟

4.کلا چند نوع بازی داریم مثلا میگن بازی PSN و ..... ابن که میگن فیکس بازی برای فلان ورژن فریمور هست باز با اومدن فریمورهای جدید مثل 4.66 کاربرد داره؟؟

5.این سیو بازی که میزارن برا چی هست؟؟

6.کلا من دیگه با این که کنسولم کپی نرم افزاری هست نمیتونم از اینترنت دستگاه استفاده کنم چون ممکنه کپیش بپره؟ و کلا از چه کارهایی باید حذر کرد برای این که قابلت کپی خوری دستگاه از بین نره و بیفتی تو دردسر؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم بزرگی از دوستان جواب سوالاتم رو کامل با حوصله جواب بده.چون مبتدی هستم و با دونستن این جوابها خیلی از مشکلاتم رفع میشه؟؟؟

safir_filthy
09-01-2015, 15:42
سلام دوستان من p3اسلیم 250 دارم میخواستم ببینم چجوری ورژن مولتی منو می توانم اپدیت کنم.
ورژن دستگاه :4.31
ورژن مولتی من:04.18.00
داخل مولی من ورژن دستگاه و firmware 4.30 زده
ممنوم میشم راهنمایی کنید

majidadib
28-01-2015, 13:38
سلام خدمت اساتید
من یه تازه کارم
قصد دارم ورژن مولتی من رو به 4.66.10 آپدیت کنم
در حال حاضر irisman 3.30 نصبه
ورژن سیستم 4.65 هست
ممکنه راهنمایی کنید چیکار کنم؟
فایل مولتی من 4.66.10 رو دانلود کردم
روی هارد هم ریختم
سپاس

light
12-02-2015, 03:26
فایلهای pkg رو داخل فلش یا هارد میریزد (تو پوشه نباشه ) ، و از install package نصب میکنید
مولتی من رو اینجوری نصب میکنید

armin26armin
09-03-2015, 16:54
سلام اینجا کسی کمک نمیکنه؟؟؟:n35::n28::n41:

virus2009
23-03-2015, 14:35
سلام دوستان

من می خوام یک ps3 بگیرم، چندتا بازی انحصاری انجام بدم ردش کنم بره ( شاید هم نگه داشتمش، حداقل تا زمانی که ps4 کرک بشه )
الان آک ps3 slim 320 قیمتش 830 تومنه
یک مورد دسته دوم کپی خور گیر آوردم با هارد 160 و دوتا دسته میده 1 تومن، به نظرتون میارزه ؟ بعدا میشه تا 900 - 950 فروختش ؟
مدل fat کپی خور شده با هارد 60 میدن 600
به نظرتون 400 بیشتر می ارزه اسلیم بگیرم ؟ ( بیشتر بحث ضرر کردن بعد از فروشه، مشکل مالی ندارم )

HOJ-JAT
23-03-2015, 22:03
سلام دوستان

من می خوام یک ps3 بگیرم، چندتا بازی انحصاری انجام بدم ردش کنم بره ( شاید هم نگه داشتمش، حداقل تا زمانی که ps4 کرک بشه )
الان آک ps3 slim 320 قیمتش 830 تومنه
یک مورد دسته دوم کپی خور گیر آوردم با هارد 160 و دوتا دسته میده 1 تومن، به نظرتون میارزه ؟ بعدا میشه تا 900 - 950 فروختش ؟
مدل fat کپی خور شده با هارد 60 میدن 600
به نظرتون 400 بیشتر می ارزه اسلیم بگیرم ؟ ( بیشتر بحث ضرر کردن بعد از فروشه، مشکل مالی ندارم )

این نکته رو مد نظر داشته باشید که اگر پلی ۴ کرک بشه دیگه پلی ۳ را مفت نمیخرن چون دیگه کسی نمیره سراغش میشه مثل پلی ۲ همین الانشم اگر کسی پلی ۴ رو ببینه دیگه نمیتونه ۳ بخره

مدل های فت ۲۰۰۶ اومدن تو بازار مدل های اسلیم ۲۰۰۹
پس فت ها بیشتر کار کرده اند...
البته چون شما سیستم خفنی داری بنظر من اصلا نگیر چون گرافیک پلی ۳ قایل تحمل نسبت به سیستم شما نیست حتی باز های انحاصاریش ...خودم یک ماه پیش اومدم ۳ بخرم بازی لاست اوف اس رو اورد خیلی گرافیک ضایعی داشت قبلش با پی سی میزدم ...دیگه رفتم پلی ۴ خریدم...به شما پیشنهاد میدم یا پلی ۴ بخر یا هیجی ...قیمت پلی ۴ هم خیلی مناسب شده ۱۴۰۰ تازه دس دو هم گیر میاد

titanium_zarin
12-04-2015, 19:00
سلام .
این نمونه هک که سخت افزاری هست یعنی چی ؟؟ یعنی باز میکنن و یه برد جدید می زارن ؟؟
خب اینجوری که ممکنه خیلی زود خراب بشه !!

چیزی که من فهمیدم این بوده که یا نرم افزاریه یا سخت افزاری ... نرم افزاری که معلومه ... اما سخت افزاری چی ؟؟
اونوقت این قضیه دانگل چیه ؟؟

یه سوال دیگه :
اگر سخت افزاری هک کنیم ایا هارد غیر قابل استفاده هست ؟؟

matrix_3s
17-04-2015, 14:13
سلام خسته نباشین دوستان
یه پلی استیشن هست که واسه یکی از دوستامه. روش نه مولتی من هست و ن گزینه install package .
ورژنش هم 4.70 هست. میخوایم هارد اکسترنال وصل کنیم اما نمیشه مولتی من نصب کرد.
ممنون میشم راهنمایی کنین

webpower
24-06-2015, 15:22
دوستان من یه ps3 دست دو گرفتم ک ب صورت کاستوم فریم ور (cfw) کپی خور شده
راجع ب مواردی ک میتونه کنسولو خراب کنه میخوندم ی جا گفته بودن چون کنسول جل بریک میشه و امکان دسرسی ب فایلای سیستمی هس ممکنه تصادفا پاک بشن
و پاک شدنون راه حلی نداره
این فایلها کجا دقیقا قرار دارن؟ تو همون محیط XMB قابل دسرسین؟ من این کنسولو میدم دست برادر کوچیکم واسه همین میخوام پاک نکنه چیزیو
یه سوال دیگه این xmb(رابط کاربری اصلی ps3) همون cfwه؟ منظورم اینه ک اگه حس کنم xmb کند شده یا... با نصب دوباره فریم ور اونم درست میشه؟
دوستان من تا موقعی ک ب صورت تمام وقت با pc کار میکردم خیالم راحت بود هر مشکل بزرگی رو با فرمت و نصب دوباره ویندوز حل میکردم ولی متاسفانه الان فرصت یادگیری ندارم دست کم میخوام بدونم در صورت بروز مشکلات نرم افزاری (با توجه ب کپی خور بودن) راه حل واسه نصب دوباره سیستم عامل و کپی خور کردن دستگام هس؟ مشکل نرم افزاری وجود داره ک غیر قابل حل باشه؟

webpower
24-06-2015, 15:22
دوستان من یه ps3 دست دو گرفتم ک ب صورت کاستوم فریم ور (cfw) کپی خور شده
راجع ب مواردی ک میتونه کنسولو خراب کنه میخوندم ی جا گفته بودن چون کنسول جل بریک میشه و امکان دسرسی ب فایلای سیستمی هس ممکنه تصادفا پاک بشن
و پاک شدنون راه حلی نداره
این فایلها کجا دقیقا قرار دارن؟ تو همون محیط XMB قابل دسرسین؟ من این کنسولو میدم دست برادر کوچیکم واسه همین میخوام پاک نکنه چیزیو
یه سوال دیگه این xmb(رابط کاربری اصلی ps3) همون cfwه؟ منظورم اینه ک اگه حس کنم xmb کند شده یا... با نصب دوباره فریم ور اونم درست میشه؟
دوستان من تا موقعی ک ب صورت تمام وقت با pc کار میکردم خیالم راحت بود هر مشکل بزرگی رو با فرمت و نصب دوباره ویندوز حل میکردم ولی متاسفانه الان فرصت یادگیری ندارم دست کم میخوام بدونم در صورت بروز مشکلات نرم افزاری (با توجه ب کپی خور بودن) راه حل واسه نصب دوباره سیستم عامل و کپی خور کردن دستگام هس؟ مشکل نرم افزاری وجود داره ک غیر قابل حل باشه؟

mocuishla
30-06-2015, 15:38
سلام من یک دستگاه ps3 گرفتم که برد کبری اون مشکل داره از ناحیه پشت قسمتی که qsb یا همون قسمت یو اس بی خورش هست جدا شده بخاطر پارگی کابل
نرم افزارش هم تو منو های کنسول نیس و میگه که دستگاه رو ریست کرده و بهمون خاطره

میخواستم ببینم چطور میشه فهمید برد اصلی سالمه
چطور دوباره میشه نرم افزارش رو نصب کرد.:n27::n27::n27:

mocuishla
02-07-2015, 15:37
ماشاالله این همه مدیر و حرفه ای تو این سایت هستن یک نفر نمیکنه بمن پاسخ بده .
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:n35::n35::n35::n35::n35:

anahita_eng
16-08-2015, 12:45
چطور میشه دستگاه پلی استشن اورجینال رو سی دی خور کرد؟

HOJ-JAT
16-08-2015, 17:10
چطور میشه دستگاه پلی استشن اورجینال رو سی دی خور کرد؟
:n04::n04:
دیسک رو داخل داریورش قرار بدی خودکار مکشش میکنه
البته حتما منظور دیگه ای داشتین از این سوال

mhoseini487
22-10-2015, 23:35
سلام دوستان خسته نباشید،میخوام ی کنسول بازی بخرم ولی نمیدونمps3بخرم خوبه یاxbox360؟اگر میشه ی راهنمایی خووب بکنیدم2-ایا این دو کنسول به تلویزیون های معمولی هم وصل میشن؟؟

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk

Snake5
11-11-2015, 14:37
ویرایش شد ممنون

SOLY021
31-12-2015, 22:52
سلام
من ورژن آپدیت دستگام 3.66 ایا راهی هست کپی خور شه ؟

fat 80 gig
کارخونه ای 3.66 نبوده.

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

باتشکر
:n12:

ommolfesad
04-03-2016, 16:21
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

سال قبل من کنسول ps3 رو فروختم که ورژن دستگاهم 3.55 مونده بود و کبی بازی میکردم .

بعد ps4 خریدم و حالا چون همه بازی های باحال رو نمیشه خرید و بازی کرد میخوام ps3 بخرم که بازی های جدید رو هم بازی کنم حالا:

الان یه کنسول 3 بیدا کردم میگه برد کبری داره . اگه این رو بگیرم :
1: دیگه دنگ و فنگ برای بازی های جدید دارم ؟
2: داشتن برد کبری مزیت هست یا ایراد ؟
3: به چه نکته ای توجه کنم تو خرید ؟
4: اینها آ\دیت هم میشن ؟

ممنون

HOJ-JAT
04-03-2016, 16:38
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

سال قبل من کنسول ps3 رو فروختم که ورژن دستگاهم 3.55 مونده بود و کبی بازی میکردم .

بعد ps4 خریدم و حالا چون همه بازی های باحال رو نمیشه خرید و بازی کرد میخوام ps3 بخرم که بازی های جدید رو هم بازی کنم حالا:

الان یه کنسول 3 بیدا کردم میگه برد کبری داره . اگه این رو بگیرم :

ممنون
این مسله بار ها و بار ها همنیجا گفته شده
عزیزانی که نسل ۸ کنسول ها رو خریده اید اصلا و ابدا نیازی نیست برید دیسک نو بخرید و نگه دارید!
دس دوم بخرید پس از بازی بفروشید یکی دیگه بخرید خیلی منطقی هست فقط سرمایه میخواد ی ۱۵۰ تومنی
.
.
سوال بعدی از شما کدوم بازی جدید ps4 واسه ps3 اومده بیرون؟؟؟:n04:

.
.

اصلا بازی جدید واسه ps3 نمیاد که دنگ و فنگ داشته باشه

ایراده چون ۳۰۰ تومن گرون تره هارد دستگاه بی استفاده میشه و ظاهرا زیاد کرش میکنه

والا شما میخوای ۱میلیون و ۳۰۰ بدی کنسول سال ۲۰۰۶ بخری چون پول بازی های کنسول روز رو نداری!!!
با این پول میشه تا اخر نسل روی ps4 بازی کرد به روش بالا که گفتم

ommolfesad
04-03-2016, 17:32
این مسله بار ها و بار ها همنیجا گفته شده
عزیزانی که نسل ۸ کنسول ها رو خریده اید اصلا و ابدا نیازی نیست برید دیسک نو بخرید و نگه دارید!
دس دوم بخرید پس از بازی بفروشید یکی دیگه بخرید خیلی منطقی هست فقط سرمایه میخواد ی ۱۵۰ تومنی
.
.
سوال بعدی از شما کدوم بازی جدید ps4 واسه ps3 اومده بیرون؟؟؟:n04:

.
.

اصلا بازی جدید واسه ps3 نمیاد که دنگ و فنگ داشته باشه

ایراده چون ۳۰۰ تومن گرون تره هارد دستگاه بی استفاده میشه و ظاهرا زیاد کرش میکنه

والا شما میخوای ۱میلیون و ۳۰۰ بدی کنسول سال ۲۰۰۶ بخری چون پول بازی های کنسول روز رو نداری!!!
با این پول میشه تا اخر نسل روی ps4 بازی کرد به روش بالا که گفتم

بازی جدیدی که برای ps4 اومده و برای ps3 هم اومده : Fifa 16 , call of duty 3 و ...
قیمت 1.300 نیست ، همین الان تو فروم ها کارکرده تمیز رو با برد کبری 550 میشه پیدا کرد البته نه کنسول سال 2006 که حداقل باید 2011 یا 2013 باشه چون سوپر اسلیم هست
:n02:
اگه شما قبلا" ps3 داشته باشی میدونی فرق بین اینکه یه بازی رو انجام بدی بعد بفروشی تا بری سراغ یه بازی دیگه با اینکه تو هاردت 10 یا 15 تا بازی رو داشته باشی و هر وقت رو مود یه بازی بودی بری سراغ اون و هر وقت تو مود دیگه ای بودی بری سراغ بازی خود همون مود !(متوجه منظورم شدی ؟)

در کل با پول 3 یا 4 تا بازی ps4 یه کنسول داری که میتونی هی دانلود کنی و پرش کنی مگر اینکه دیگه کم کم و یواش یواش بازی های جدید برای ps3 تولید نشن که بعید میدونم به این زودی ها همچین اتفاقی بیوفته چون تو سایت سونی خوندم که هنوز داره کنسول ps3 تولید میشه و چرخه تولیدش متوقف نشده !!!!

HOJ-JAT
04-03-2016, 19:05
بازی جدیدی که برای ps4 اومده و برای ps3 هم اومده : Fifa 16 , call of duty 3 و ...
قیمت 1.300 نیست ، همین الان تو فروم ها کارکرده تمیز رو با برد کبری 550 میشه پیدا کرد البته نه کنسول سال 2006 که حداقل باید 2011 یا 2013 باشه چون سوپر اسلیم هست
:n02:
اگه شما قبلا" ps3 داشته باشی میدونی فرق بین اینکه یه بازی رو انجام بدی بعد بفروشی تا بری سراغ یه بازی دیگه با اینکه تو هاردت 10 یا 15 تا بازی رو داشته باشی و هر وقت رو مود یه بازی بودی بری سراغ اون و هر وقت تو مود دیگه ای بودی بری سراغ بازی خود همون مود !(متوجه منظورم شدی ؟)

در کل با پول 3 یا 4 تا بازی ps4 یه کنسول داری که میتونی هی دانلود کنی و پرش کنی مگر اینکه دیگه کم کم و یواش یواش بازی های جدید برای ps3 تولید نشن که بعید میدونم به این زودی ها همچین اتفاقی بیوفته چون تو سایت سونی خوندم که هنوز داره کنسول ps3 تولید میشه و چرخه تولیدش متوقف نشده !!!!

اگر بلك ابس ٣ و فيفا ١٦ دوتا كنسول رو يكي ميدوني بهتره پلي ٣ بخري
منظور از سال ٢٠٠٦ معماري كنسول هست
درضمن اگر ديويژن انچاردت ٤ هيتمن فال اوت واسه پلي ٣ ميامد ميشد گفت داره ساپورت ميشه و گر نه بازي هاي هر ساله مثل فيفا فقط تغييرات ليگ را اپديت ميكند
در هر حال تصميم نهايي با شماست من تحربيات رو گفتم

amink69
31-03-2016, 08:31
سلام
من يك ps3 دارم
اخر سريالش Cech 2503A هستش
تو يك فرومى خوندم نوشته بود كپى خور ميشه
سه تا ورژن ٤.٧٨ رو نصب كردم روى ٧٠ درصد پيغام خطاى 8002F957 مي داد و مي نوشت فابل خرابه
rebug,habib,forrex,Teamzero هيچكدوم نصب نشد.
راهى هست بشه؟

amink69
03-04-2016, 08:09
سلام
من يك ps3 دارم
اخر سريالش Cech 2503A هستش
تو يك فرومى خوندم نوشته بود كپى خور ميشه
سه تا ورژن ٤.٧٨ رو نصب كردم روى ٧٠ درصد پيغام خطاى 8002F957 مي داد و مي نوشت فابل خرابه
rebug,habib,forrex,Teamzero هيچكدوم نصب نشد.
راهى هست بشه؟

کسی نیست ؟!!!!

Hassan Huseini
06-12-2018, 17:04
سلام من پلی۳ خودمو از طریق اینترنت اپدیت کردم و کپی خوریش پریده دستگاهم Slim ps3 320 GB هست ایا راهی هست که دوباره به حالت کپی خوریش برگردانم خیلی ممنون میشم یکی بهم کمک کنه

Hassan Huseini
06-12-2018, 17:10
سلام من پلی۳ خودمو از طریق اینترنت اپدیت کردم و کپی خوریش پریده دستگاهم Slim ps3 320 GB هست ایا راهی هست که دوباره به حالت کپی خوریش برگردانم خیلی ممنون میشم یکی بهم کمک کنه

Hassan Huseini
06-12-2018, 17:12

kalantarahura
10-12-2018, 09:25
سلام باید بدین واستون دستگاه رو باز کنن و سخت افزاری فلش کن به ورژن 3.55 و بعد کپی خور کنن. البته اموزش فلش با قطعه E3 Flasher هم توی اینترنت هست و باید اون قطعه رو داشته باشین که اگر تخصصی ندارین توصیه نمیشه.

aryamehr1368
17-08-2019, 18:17
سلام باید بدین واستون دستگاه رو باز کنن و سخت افزاری فلش کن به ورژن 3.55 و بعد کپی خور کنن. البته اموزش فلش با قطعه E3 Flasher هم توی اینترنت هست و باید اون قطعه رو داشته باشین که اگر تخصصی ندارین توصیه نمیشه.
سلام یک سوال دارم یکی از دوستان ps3 برای فروش داره کپی خور شده الان میشه بازیهای جدید رو از طریق psn با ps3 بازی کرد؟اگه بن بشه راه رفع بن هست فقط نمیدونم با ps3 میشه انلاین زد یا نه