PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی مسائل و مباحث مربوط به هـک کنسول Play Station 3 (فقط اینجا)

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6

cyruslogic
04-03-2012, 19:18
دوستان عزیز! کسی میدونه قضیه این دانگل جدید که مدعی شدن با قیمت حدود 18 دلار فرقی با دانگل گرونقیمت TB (که حدود 170 تومنه) نداره, چیه؟ اگه صحت داشته باشه که معرکه است. اینهم لینکش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vmali
04-03-2012, 20:03
ممنون .پس اگر صبر کنم فایده داره ؟

afsos
06-03-2012, 14:44
سلام دوستان عزیز
من هنوز دانگل نگرفتم ولی می خوام بگیرم
خسته شدم اینقد بازیای قدیمی بازی کردم
سراغ چندتا مغازه دار که رفتم واسه گرفتن دانگل با 2تا گزینه مواجه شدم
1-دانگل true blue که گفتن 180
2- دانگل jb-king که 140
خودشون گفتن true blue خیلی بهتره چون آپدیت میشه بازیای بیشتری رو ساپورت میکنه و اصلی تره و همین امکان آپدیت بهش اجازه میده که بازیای جدید رو هم بشه بازی کرد
حالا چکار کنم ؟؟؟ واقعا همینطوره یا نه؟؟؟
و یه لطفی کنید لیست بازیای قابل اجرا با true blue و jb-king رو آدرس بدید

cyruslogic
06-03-2012, 19:39
سلام دوستان عزیز
من هنوز دانگل نگرفتم ولی می خوام بگیرم
خسته شدم اینقد بازیای قدیمی بازی کردم
سراغ چندتا مغازه دار که رفتم واسه گرفتن دانگل با 2تا گزینه مواجه شدم
1-دانگل true blue که گفتن 180
2- دانگل jb-king که 140
خودشون گفتن true blue خیلی بهتره چون آپدیت میشه بازیای بیشتری رو ساپورت میکنه و اصلی تره و همین امکان آپدیت بهش اجازه میده که بازیای جدید رو هم بشه بازی کرد
حالا چکار کنم ؟؟؟ واقعا همینطوره یا نه؟؟؟
و یه لطفی کنید لیست بازیای قابل اجرا با true blue و jb-king رو آدرس بدید

دوست عزیز! با توجه به اختلاف قیمت نسبتا کم , بهتره True Blue رو بگیری که کیفیت و ساپورتش بهتره. لیست بازیهای این دانگل رو هم میتونی از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببینی. البته یک کلون دیگه از این دانگل هم اومده که ادعا داره مثل True Blue عمل میکنه منتهی با قیمت خیلی کمتر (ظاهرا حدود 18 دلار) که این رو باید اساتید تست کنن و ببینن واقعا اینطوره یا نه. من خودم برای یه دانگل کلون با قیمت پائین فعلا دست نگه داشتم. چون به نظر من True Blue ارزش این پرداخت رو نداره.

vmali
07-03-2012, 19:35
سلام دوستان اگر ps3 رو اپدیت ها روی هارد ذخیره میکنه یا روی ای سی یا چیز دیگه ای؟

Alex Fera
07-03-2012, 21:40
روی هیچ کدوم،ظرفیت داخلی داره،فکر کنم اسمش ناند بود،فریمور روی اون ذخیره میشه...................
اگه روی هارد بود که راحت میشد فریمور جدید روش رایت کرد،یا اگه مثلا روی IC بود هکـرها میومدن سریع IC کاستوم میدادن بیرون براش.......................

astatira
08-03-2012, 11:19
سلام دوستان.
الان اینقضیه -- ps3 هنوز مثل x360 راحت نشده؟

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

سلام دوستان.
الان اینقضیه -- ps3 هنوز مثل x360 راحت نشده؟

sajjadsa
08-03-2012, 13:24
نه ... سخت تر هم شده ...!

hossein6599
08-03-2012, 17:11
سلام بچه ها
میخوام PS3 بگیرم و بیشتر مد نظرم بازی کردن اختصاصی هاشه
اهل اینکه هر بازی بیاد تندی بخوام بازیش کنم هم نیستم
به نظرتون تو شرایط فعلی بگیرم یا نه
ممنون

nohsen
09-03-2012, 12:24
جیلبرک فریمور 3.7 چه طوری با دانگل یا نه

fk_u
09-03-2012, 13:03
روی هیچ کدوم،ظرفیت داخلی داره،فکر کنم اسمش ناند بود،فریمور روی اون ذخیره میشه...................
اگه روی هارد بود که راحت میشد فریمور جدید روش رایت کرد،یا اگه مثلا روی IC بود هکـرها میومدن سریع IC کاستوم میدادن بیرون براش.......................

خب NAND یا NOR ,.....
IC هستند الان با e3 که دانگرید میکنند میدونند فرمویر کجا هست فرمویر جدید نمیتونند -- کنند امنیتش بالا هست + drive Blu ray

vmali
10-03-2012, 19:04
سلام دوستان . میگم میشه بازی ps2 رو با ps3 اجرا کرد اگر میشه چطوری .اگر دانگرید ورژن 4.11 امد میشه خبر بدید.یک دستگاه بردم برای دانگرید یارور کفت این بردش امپرش ضیعفه دانگرید نمیکنم اگر کنم احتمال بسوزه یا off بشه بشه دستگاه از نوع fat بود ممنون اگر راهنماییم کنید.

mohsen_33
11-03-2012, 18:17
سلام
من یه پلی استیشن 3 اسلیم 320 خریدم تازه
حالا چند تا سوال دارم
چطور هکش کنم؟؟؟
دوم چجور میشه به سوییچ های بالاتر -- کرد مثلا 3.6
حتما دانگل true bllue میخواد
در ضمن کلا طریقه نصب و اجرای بازی های کپی رو بگید
خواهشا جامع و شفاف بگید چون من چیزی بلد نیستم

sajjadsa
12-03-2012, 03:15
سلام
من یه پلی استیشن 3 اسلیم 320 خریدم تازه
حالا چند تا سوال دارم
چطور هکش کنم؟؟؟
دوم چجور میشه به سوییچ های بالاتر -- کرد مثلا 3.6
حتما دانگل true bllue میخواد
در ضمن کلا طریقه نصب و اجرای بازی های کپی رو بگید
خواهشا جامع و شفاف بگید چون من چیزی بلد نیستم

به اولین پست همین تاپیک مراجعه میکردید همه جواباتون رو میگرفتید.

mehdiporbaba
12-03-2012, 07:42
سلام دوستان
یک سوال داشتم
دستگاه ما ورژن 3.5 هستش
من بازی pure football رو دانلود کردم
میخواستم یکی راهنمایی کنید که چطور میشه این بازی رو روی هارد دستگاه اجرا کنم
رفتم تو مولتی من کپی شد روی هارد ولی نمیدونم چطوری میشه بازی رو اجرا کرد؟؟؟یا به لیست بازیها اضافه کردش
میشه یکی یه توضیح کامل بده یا یک اموزش کامل در مورد اجرای بازیهای دانلود شده بهمون نشون بدن
البته زبان ساده باشه خیلی بهتره
از پست اول هم چیزی دستگیرم نشد

vmali
14-03-2012, 18:23
سلام دوستان . میگم میشه بازی ps2 رو با ps3 اجرا کرد اگر میشه چطوری .اگر دانگرید ورژن 4.11 امد میشه خبر بدید.یک دستگاه بردم برای دانگرید یارور کفت این بردش امپرش ضیعفه دانگرید نمیکنم اگر کنم احتمال بسوزه یا off بشه بشه دستگاه از نوع fat بود ممنون اگر راهنماییم کنید.

MILIN3M
17-03-2012, 15:33
سلام ما یه کنسول رسیده دستمون که طرف تا الان ارجینال باز بوده............ فریم ور دستگاهش هم 4 هست... حالا میخواد بزنه تو خط کپی.... کاری میشه کرد الان؟؟ چجوریاس .؟؟ راهنمایی کنید
ممنون

Alex Fera
17-03-2012, 21:28

درست گفته،برای فت ممکنه مشکل پیش بیاد بعد از دانگرید،دستگاه شما از چه مدلی هست؟؟؟
برای اجرای بازیهای PS2 به Swap Magic نیاز دارید....................

سلام ما یه کنسول رسیده دستمون که طرف تا الان ارجینال باز بوده............ فریم ور دستگاهش هم 4 هست... حالا میخواد بزنه تو خط کپی.... کاری میشه کرد الان؟؟ چجوریاس .؟؟ راهنمایی کنید
ممنون
بله میشه،آپدیت E3 Flasher دیشب اومد که تا نسخه 4 رو دانگرید میکنه،ببرید پیش تعمیر کاری که دستگاه رو داره،قیمت هم حدود 50 تومن میگیرن برای دانگرید............

MILIN3M
18-03-2012, 09:56
بله میشه،آپدیت E3 Flasher دیشب اومد که تا نسخه 4 رو دانگرید میکنه،ببرید پیش تعمیر کاری که دستگاه رو داره،قیمت هم حدود 50 تومن میگیرن برای دانگرید............

این دانگرید و هکش به صورت نرم افزاریه؟؟؟
امکان اینکه خودم انجامش بده هست یا نه؟>
سوال بعدی اینه که اگه -- شه تمام بازی های که تا الن اومده رو میشه بازی کرد دیگه؟؟
بازم شرمنده یه سوال اگه بازی ها خودم دانلود کنم میتون خودم بریزم ؟چجوریه
شرمنده سوالام زیاد شد

Alex Fera
18-03-2012, 19:26
این دانگرید و هکش به صورت نرم افزاریه؟؟؟
امکان اینکه خودم انجامش بده هست یا نه؟>
سوال بعدی اینه که اگه -- شه تمام بازی های که تا الن اومده رو میشه بازی کرد دیگه؟؟
بازم شرمنده یه سوال اگه بازی ها خودم دانلود کنم میتون خودم بریزم ؟چجوریه
شرمنده سوالام زیاد شد

خیر،باید دستگاه باز بشه و e3 به مادربرد دستگاه وصل بشه................
اگه e3 داشته باشید میتونید بله،کار زیاد سختی نیست................
خیر،برای بازیهای جدید باید دانگل تروبلو داشته باشید که قیمتش یه خورده بالاست،ولی بازیهای که به فریمور بالای 3.55 نیاز ندارن رو به راحتیو با هـک معمولی میشه بازی کرد..................
بله میتونید با هارد به هارد داخلی دستگاه انتقال بدید

amir.night
21-03-2012, 11:30
سلام دوستان چه خبرا عیدتون مبارک ه ک نشد نه ؟

دیگه خسته شدم به خدا دیگه تا کی صبر کنیم

از چی بگم

دوستام که xbox دارن میان پز بازی کردن رو میدن میگن فلان بازی روو کردی من هم میگم ........................

A.IvI.I.N
23-03-2012, 18:44
ظاهرا هیچ امیدی نیست.
فقط به اون یارو کاکاروتو امید بود که تو زرد دراومد.
خلاصه سونی داغ حــک رو به دلمون گذاشت.
همون دفعه که حــک شد خیلی ها اومدن گفتن کاره ps3 تموم شده و سونی هیچ غلطی نمیتونه بکنه حالا بیان تماشا کنن سونی چنان سیستمی درست کرده که یه دنیا تو حــکش زاییدن.
البته منکه زیاد وقت ندارم با همین چند تا دونه بازی اریج میسازم منتهی دلم برا شما کپی خورا میسوزه :31:

Alex Fera
23-03-2012, 21:16
یه راهی برای کپی بازی کردن هست که حدودای 200 تومن خرج داره،یه دونه True Blue بخرید و به راحتی تمام بازیها رو ران کنید،حتی Twisted Metal که تازه اومده،بیشتر بازیها با این دانگل اجرا میشن..............

ebllis
24-03-2012, 23:06
سلام تازگیا پچ سایلنت هیل جدیده و فاینال فانتزی و چندا جدیدارو تروبلو داده بیرون!!تازه فریموورشونم 4 به بالاست!!واقعا یا باید ایکس باکس خرید یا پول بدی فلش کوچک ناچیزه(تروبلو) 180تومنی بخریم

A.IvI.I.N
26-03-2012, 09:35
سلام تازگیا پچ سایلنت هیل جدیده و فاینال فانتزی و چندا جدیدارو تروبلو داده بیرون!!تازه فریموورشونم 4 به بالاست!!واقعا یا باید ایکس باکس خرید یا پول بدی فلش کوچک ناچیزه(تروبلو) 180تومنی بخریم

به نظر من يه دانگل با اين قيمت ارزش خريد نداره.
يه xbox دست دو بگيري بهتره تا دانگل.
ولي حالي كه PS3 با بازي هاي انحصاريش ميده كجا XBOX كجا...!!! :27:

matin350
27-03-2012, 07:55
به نظر من يه دانگل با اين قيمت ارزش خريد نداره.
يه xbox دست دو بگيري بهتره تا دانگل.
ولي حالي كه PS3 با بازي هاي انحصاريش ميده كجا XBOX كجا...!!! :27:

دوست عزیز با این قیمت دلار 3-2 تا بازی بخری باید 200 پول بدی.

فیفا 12 زیر 100 تومن گیر نمیاد... فیفا 11 رو دادم 55 هم سر دادم یه 12 کار کرده تقریبا آک بهم داد
کیل زون 3 هم که فقط آک بود مجبور شدم بخرم.
خوب اینم شد کار!
همون دانگل رو میگرفتم به صرفه تر بود.

A.IvI.I.N
27-03-2012, 15:38
والا اینجوری که با خبر شدم قیمت شوفاژ باکس شدیدا بالا رفته به نظرم شما همون دانگل بگیرین بهتره :46:
یه ندا میدادی بهت میگفتم kz3 از یه جا زیره قیمت بگیری.
حالا بازم اگه بازی خواستی 2 جا بهت معرفی میکنم بازی دست دوم زیره قیمت میدن میتونی بازی هم ببری باهاشون طاق بزنی.
اولی پاساژ لباف از پله که میری پایین (طبقه زیره همکف) سمت چپت 2 تا مغازه کناره هم جفتشون بازی دست دوم میفروشن.
دومی یه مغازه ضلع غربی توپخونه نبش خیابون قرار داره دقیقا میشه اخرین مغازه اونم خیلی با انصافه.

راستی یه جا اصلا نرین...!!!!
همون پاساژ لباف از پله که پایین میرین دقیقا روبروی پله اون ته سالن یه مغازه هستش که یه فروشنده با موی بلند اونجاس که نامرد تر از اون خوده حرو...زادشه...!!! بی شرف تکن هیبرید که شکسته بود و دسته دوم بود تو پک گذاشته بود میخاست 80 بجای نو غالب کنه تازه کلی هم منت میزاشت دارم ارزون میدم منم که شک کردم با وجود اینکه مخالفت میکرد بازش کردم :21: دقیق که نگاه کردم دیدم به اندازه 4mm وسط دیسک شکسته بود بعد جالب اینجاس که یارو انکار میکرد و میگفت نه دیسک سالمه شما میخای عیب بزار و خریدار نیستی...!!!:18:

Cristiano777
27-03-2012, 17:22
کسی یه لینک از رجیون 2 فریمور 3.55 نداره به ما بده افتضاح احتیاچ دارم.

hoooman_m
27-03-2012, 23:27
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان.منplaystion 3 60GIG دارم کبی خور شده version 3.50 .pakage 3.55 هم تازه اضافه کردم بازیهای assasins creed 3,uncharted 3,LA noir را اجرا نمیکنه.صفحه سیاه میشه دیگه هیچی نمیاد.لطفا کمک!!

Ali_p30
29-03-2012, 08:58
سلام دوستان
من ps3 ندارم ولی چون به خدای جنگ خیلی علاقه داشتم ps3 دوستمو ازش گرفتم
بازیه god of war 3 هم از یکی دیگه از دوستام گرفتم ریختم رو هارد اکسترنالم (یادم نیست 3تا ایمیج بود یا چهار تا)
حالا باید چی کارکنم تا بازی اجرا بشه؟؟؟؟؟؟

m2d1
01-04-2012, 20:16
با سلام من ps3 کپی خور شده میخوام بدونم اگه به اینترنت وصل بشم و از قسمت internet browsing برای وبگردی و دانلود استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد؟
با تشکر

Alex Fera
02-04-2012, 11:00
بهتره این کار رو نکنید،ولی فکر نکنم مشکلی پیش بیاد...................

pedramakaay
02-04-2012, 16:14
دوستان سلام...

آيا فريمور 3.7 كپي خور ميشه يا نه؟ ps3 320 گيگ با بازي اورجينال uncharted 3 يكي از دوستام خريده ولي فريمورش ميگه 3.7 هست...كپي خور نميشه؟ هيچ راهي نداره؟

با تشكر:11:

MILIN3M
05-04-2012, 13:31
من یه کنسول دارم که -- نشده تا حالا الانم ورژنش 4 ......... خواستم ببرم -- یکی گفت 80 تومن....
یکی گفت کنسولو بیار باید بببینم اون اول که از ما گرفتی اگه نمیدونم .3.5 باشه -- میشه 20 تومن . اگه 3.7 همچین چیزایی باشه باید بازشه.. 70 تومن..
راهنماییم کنید چی کار کنم
ایا خودم میتونم هکش کنم یا حتما بیرون...بعد چجوری هکش میکنن باز میشه با نرم افزاری یا با قطعه خاصی...
حدود قیمتش چنده

بعد میتونم خودم بازی ها رو دانلود کنم بریزم یا حتما بیرون
شرمنده شوالام زیاد شد
اگه همشونو جواب بدید واقعا لطف کردید

MH_FashisT
05-04-2012, 16:39
با سلام من ps3 کپی خور شده میخوام بدونم اگه به اینترنت وصل بشم و از قسمت internet browsing برای وبگردی و دانلود استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد؟
با تشکر

هیچ مشکلی پیش نمیاد
فقط برو تو setting بعد auto update رو خاموش کن

---------- Post added at 05:39 PM ---------- Previous post was at 05:36 PM ----------

دوستان سلام...

آيا فريمور 3.7 كپي خور ميشه يا نه؟ ps3 320 گيگ با بازي اورجينال uncharted 3 يكي از دوستام خريده ولي فريمورش ميگه 3.7 هست...كپي خور نميشه؟ هيچ راهي نداره؟

با تشكر:11:

به جز 3.55 هنوز هیج firmware دیگه کپی خور نشده
وقتی هم که بازیو بزاری تو ps3 میگه updat کنم به 3.7 که اگه اینکارو بکنین کپی خورتون میپره
دو راه دارین
یا Updat کنین به 3.7 یا نسخه ای که واسه 3.55 اماده کردنو تهیه کنین

MH_FashisT
05-04-2012, 16:45
من یه کنسول دارم که -- نشده تا حالا الانم ورژنش 4 ......... خواستم ببرم -- یکی گفت 80 تومن....
یکی گفت کنسولو بیار باید بببینم اون اول که از ما گرفتی اگه نمیدونم .3.5 باشه -- میشه 20 تومن . اگه 3.7 همچین چیزایی باشه باید بازشه.. 70 تومن..
راهنماییم کنید چی کار کنم
ایا خودم میتونم هکش کنم یا حتما بیرون...بعد چجوری هکش میکنن باز میشه با نرم افزاری یا با قطعه خاصی...
حدود قیمتش چنده

بعد میتونم خودم بازی ها رو دانلود کنم بریزم یا حتما بیرون
شرمنده شوالام زیاد شد
اگه همشونو جواب بدید واقعا لطف کردید

چون ورژن شما 4 هست هیچ راهی جز دانگرید سخت افزاری به 3.55 ندارین که با e3 flasher انجام میشه که تقریبا کاره شما نیست
ولی اگه 3.5 بود firmware شما خودتون به راحتی میتونسین نرم افزاری هـک کنین
رنج قیمتا الان همین حدود هست واسه سخت افزاری

vmali
07-04-2012, 17:05
سلام کسی جای سراغ نداره ps3 دانگرید کنند اگر داره ادرس یا شماره ای بده که دستگاه ببرم برای دانگرید ادرس تهران باشه ممنون

Teraxex
17-04-2012, 17:45
PS3 من درایوش پاک شده.بعضی وقتا میاد میره....قاط زده خودمم نمیدونم چطوری بگم چش شده.....ولی فقط دیسک های بلوری رو نمیاره.....مثلا دی وی دی فیلم و...میاره.میخوام بدونم ایراد از چیه؟؟؟از مولتی من یا کلا اینکه درایوم Time out شده؟؟؟؟از برنامه هاش نیست؟؟؟؟اخه هاردم کلا فرمت شد....راستی میرم تو مولتی من مینویسه: multiman cannot enable bd-rom emulator functionality may be restricted این برنامروهم ریختم(BDMEU)ولی فایده نداشت لطف میکنین راهنمایی کنین بیزحمت بهم ایمیل بزنین.باتشکر ایمیلم:Alireza.ahmadkhani@yahoo.com

@mahmoud
08-05-2012, 10:57
سلام به همه دوستان.من یه سوال داشتم ولی نخندیدا :دی/من کلی این صفحاتو گشتم و خوندم ولی به یه نکته ای که میخواستم بدونم نرسیدم اونم این که الان با این -- های نرم افزاریه بدون دانگل به بازی ارجینال هم برا اجرای بقیه بازیها نیاز هستش یا نه؟
کله بحث سره اینه که یه نفر الان یه پی اس ۳ داره میگه فقط درایوش خرابه ولی چون -- شده هستش مشکلی نیست و بازیها رو بدونه مشکل میاره/ولی من از یکی از دوستام که پرسیدم گفت که نمیشه و باید حتما یه بازی اصلی توش باشه که بتونه بقیه رو بیاره و چون این درایوش خرابه نمیاره و اینا /اگه راهنماییم کنید که میشه یا نمیشه یا اگه میشه چطور باید اینکارو کنم ممنون میشم/و اینکه چند میرزه اینو بخرم.این کنسول فته و گفته هارده ۳۲۰ انداخته روش...بازم ممنون ...:*

sajjadsa
08-05-2012, 22:48
بدون دانگل دیسک ارجینال میخواد
با دانگل نمیخواد

خلاص!

Amir_Aryan
11-05-2012, 13:47
سلام من میخوام خودم کپیخورش کنم ورژنشم 3.55 هست مدل slim 320 white
راهنماییم کنید

sajjadsa
13-05-2012, 21:28
در اولین پست همین تاپیک توضیح داده شده ...

m1981
22-05-2012, 16:12
آخرین نسخه از spoofer 4.00 روی سایت rebug.me هست ولی نمیشه دانلود کرد لینک مستقیمشو کسی نداره؟

rezidentevilone
29-05-2012, 13:46
دوستان 3.56 کپی خور می شه ؟

sajjadsa
29-05-2012, 18:31
یه جیلبریکی براش اومد که اگر نظر منو بخواین روش حساب نکنین. شما بهتره دانگرید کنید به 3.55 بعد -- کنید ...

rezidentevilone
29-05-2012, 20:22
چرا روش حساب نکنیم ؟

sajjadsa
29-05-2012, 23:03
برای اینکه از یه تیم نا معتبر بیرون داده شده ... کلا مشکوکه ...

rezidentevilone
30-05-2012, 14:33
یه سری مغاه ها دیدم که استفاده می کنند ازش...

یه سوال دیگه
از این لیست کدوم بازی ها برای اجرا شدن نیاز به دیسک خود شرکت تروبلو دارند ؟

1.FIFA 2012 :
2.PES 2012 :
3.battlefield3 :
4.ACE COMBAT:ASSAULT HORIZON:
5.Driver an fransisco:
6.Resistance 3 :
7.Sniper: ghost warriors:
8.Disgea 4 :
9.Battman:arkham city:
10.Spiderman:Edge of time

sajjadsa
30-05-2012, 19:10
تروبلو شرکت نیست. یه دانگل usb هست که شما میزنی به کنسول و بازی هارو برات اجرا میکنه. روال کار اینجوریه که شما دیتای پچ شده بازی هارو برا تروبلو میریزی رو کنسول و در حینی که دانگل به کنسول وصله میتونی بازی رو بازی کنی. در ضمن دانگل تروبلو فقط رو 3.55 جواب میده!
این بازی هارو میتونی بدون تروبلو هم بازی کنی البته رو 3.55 :
fifa 20212
battle 3
driver

با دانگل دیسک لازم نیست تو درایو داشته باشی.

rezidentevilone
31-05-2012, 12:21
تروبلو شرکت نیست. یه دانگل usb هست که شما میزنی به کنسول و بازی هارو برات اجرا میکنه. روال کار اینجوریه که شما دیتای پچ شده بازی هارو برا تروبلو میریزی رو کنسول و در حینی که دانگل به کنسول وصله میتونی بازی رو بازی کنی. در ضمن دانگل تروبلو فقط رو 3.55 جواب میده!
این بازی هارو میتونی بدون تروبلو هم بازی کنی البته رو 3.55 :
fifa 20212
battle 3
driver

با دانگل دیسک لازم نیست تو درایو داشته باشی.

بازی هایی مثل رزیستنس 3 و پرو 12 نیاز به دیسک کپی هایی دارند که خود شرکت رایت می کنه

sajjadsa
31-05-2012, 23:16
من خودم فیفا 12 رو به صورت فایل pkg. به راحتی و بدون دانگل نصب و بازی کردم. روی 3.55 و با هـک عادی ...

zeux
02-06-2012, 16:57
با سلام خدمت دوستان. یه دستگاه PS3 اوریج خور ... فریمور دستگاه 4.11 هستش ، تایپ کنسول " CECH-250xB with Date Code 1A " هستش. (معلوم نیست فریمور ابتداش چند بوده) خواستم بدونم به 3.55 دانگرید میشه ؟ یا راهی هست که بازی های کپی خور (بازی های قدیمی تر و احنصاری) رو روش نصب کرد ؟

پیشاپیش ممنون.

sajjadsa
02-06-2012, 21:48
بله باید ببرید بیرون با یه دستگاه به اسم Flasher براتون به 3.55 برمیگردونن. بعدش خیلی ساده میشه هکش کرد و استفاده کرد.

shahriar_669
05-06-2012, 23:06
سلام دوستان
یه سوال داشتم و چطور multinman رو update کنم که بازی های ps 1 رو اجرا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟(فقط 99)

خاهشا مشتی و کامل بگید من بلد نیستم
دمتون گرم

armenak
13-06-2012, 12:28
سلام
میشه یکی تمام بازیهایی تا الان که بعد 3.55 اومد ولی فیکسش کردن برا 3.55 لیست بده
میخوام برم بخرم میخوام جا نندازم
ممنون

sajjadsa
13-06-2012, 19:58
سلام دوستان
یه سوال داشتم و چطور multinman رو update کنم که بازی های ps 1 رو اجرا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟(فقط 99)

خاهشا مشتی و کامل بگید من بلد نیستم
دمتون گرم

توی صفحات مولتی من بگردی یکی از صفخات بالاش یه کلمه آپدیت نوشته. به اینتنت وصلش کن و از اون طریق آپدیتش کن. حواست باشه کنسول آپدست نشه.

سلام
میشه یکی تمام بازیهایی تا الان که بعد 3.55 اومد ولی فیکسش کردن برا 3.55 لیست بده
میخوام برم بخرم میخوام جا نندازم
ممنون

بازی هایی رو که میدونم برای 3.55 فیکس شده اینان:

Uncharted 3
Battle 3
Alice: Madness returns
Sonic generations
Death Spank
Deadhouse
Driver: Sanfrancisco

armenak
13-06-2012, 20:20
ممنون عزیز
همینان کلا؟
فوتبال نشده یعنی؟
نمیخوام جا بندازم راستی قشنگاشم بگو
از کجا نهیه کنم که فیکس شده آماده بهم یده؟حوصله دردسر ندارم قیمتشم خوب باشه هارد ببرم کپی کنم روش/خودت تهران نیستی؟داریشون؟

Karistias
13-06-2012, 21:48
فوتبال نشده یعنی؟

فوتبال هم FIFA12 فیکس شده

sajjadsa
15-06-2012, 00:59
من خودم دارم ولی تهران نیستم. بعضیهاشون به صورت فایل PKG هست که راحت نصب میشه. بعضیهاشم باید مستقیم بریزی رو هارد.
آنچارتد رو که میشه گفت ندیده شاهکاره ...
بتل 3 رو راستش خودم اصلا خوشم نیومد اصلا اکشن خوبی نیست ... بد قلق و خشکه
آلیس رو من خوشم اومد. یه جاهاییش یه ذره تکراریه اما تا تهش میشه رفت. فضای تخیلی و رویایی داره.
سونیک هم که بیشتر شبیه سازی نسخه سگاش هست
دث اسپانک هم که سازندش تیم شیفر خودمونه که کلا بازیهاشو میپرستم!!! البته اینو وقت نشد بازی کنم
دد هوس هم بازی نکردم اما قیافش به بازی درست و حسابی نمیخوره
سان فرانسیسکو هم یه رانندگی خوش دسته و باحاله

armenak
15-06-2012, 02:02
عزیز اینا رو میخوام

Uncharted 3
Battle 3
Alice: Madness returns
Fifa 12
Death Spank
L.A. Noire

پچ شده آماده
حجم کلشون چقدر میشه؟

sajjadsa
15-06-2012, 10:19
آنچارتد اصلش 45 گیگه اما سه بعدی نخوای بازی کنی میشه تا 25 هم حجمشو کم کرد
آلیس 4.5 گیگ
دث اسپانک 1 گیگ
سونیک 8.5 گیگ

بقیه رو نمیدونم

GOERING
17-06-2012, 14:55
سلام برای انلاین بازی کردن PS3 حتما کارت PSN لازم هست یانه؟؟؟

rz21
17-06-2012, 15:38
کسی خبر داره از -- جدید؟میگن که فیفا استریت 4 و نینجا هم فیکس شدن!به نظر یک خبر هایی هست!؟

yashar_silverboy
18-06-2012, 10:11
fifa street آره فیکسش اومده ولی خبری از ninja ندارم
من که خیال خودمو راحت کردم دانگل خریدم
یه سایت حراج گذاشته بود 130 خریدم . اورجینال اورجینال

Alex Fera
19-06-2012, 17:17
سلام برای انلاین بازی کردن PS3 حتما کارت PSN لازم هست یانه؟؟؟

اگه بازی اوریج و آخرین فریمور رو داشته باشید کاملا رایگان میتونین مولتی بازی کنین.................
اما برای خرید بازی از شبکه،DLC و داشتن اکونت و پلاس و بعضی کارای دیگه به کارت احتیاج دارید...................

mazimazimazi
24-06-2012, 17:53
خبری از -- جدید نشده؟

Mr.Pooya
24-06-2012, 18:21
...................................

Mr.Pooya
24-06-2012, 20:19
...........................................

LiverBarca
06-07-2012, 11:16
دوستان ps3 من فریمورش 4.10 هست،ازکجا بفهمم قابل دانگریده یا نه؟
ممنون

ronnine
08-07-2012, 21:35
سلام ... خوبید؟

من یه پی اس 3 دارم که ورژنش 3.55 بود ... که بر اثر گذاشتن بلو ری بازی جدید آپدیت شد و ورژنش شد 4.1 ... برنامه مولتی من روش نصب مونده بود ... دادم با 50 تومن برام باز کپی خورش کردن ... ولی ورژن همچنان 4.1 هستش ... میخوام بدونم مشکلی در آینده برای من پیش نمیاد؟ با توجه به بازی های جدیدی که تو راهه ... منم میتونم از دانگل استفاده کنم؟ کلا میشه یه توضیحی در مورد وضع من بدین که چطوریاست!

و یه سوالی که ... این کاری که من 50 تومن پاش دادم، آموزشش تو همین سایت موجود بود؟ ... من کلا باره اولم داده بودم بیرون برای کپی خور ... می خوام بدونم سخت بود یا نه راحت کلا بود؟

Alex Fera
09-07-2012, 19:09
دوستان ps3 من فریمورش 4.10 هست،ازکجا بفهمم قابل دانگریده یا نه؟
ممنون

قبلا کپی خور بوده؟!
ببین اگه دستگاه با فریمور بالاتر از 3.55 از کارخونه بیاد بیرون،دیگه هـک نمیشه اما اگه قبلا فریمورش 3.55 بوده باشه دوباره میشه دانگریدش کرد.................................

سلام ... خوبید؟

من یه پی اس 3 دارم که ورژنش 3.55 بود ... که بر اثر گذاشتن بلو ری بازی جدید آپدیت شد و ورژنش شد 4.1 ... برنامه مولتی من روش نصب مونده بود ... دادم با 50 تومن برام باز کپی خورش کردن ... ولی ورژن همچنان 4.1 هستش ... میخوام بدونم مشکلی در آینده برای من پیش نمیاد؟ با توجه به بازی های جدیدی که تو راهه ... منم میتونم از دانگل استفاده کنم؟ کلا میشه یه توضیحی در مورد وضع من بدین که چطوریاست!

و یه سوالی که ... این کاری که من 50 تومن پاش دادم، آموزشش تو همین سایت موجود بود؟ ... من کلا باره اولم داده بودم بیرون برای کپی خور ... می خوام بدونم سخت بود یا نه راحت کلا بود؟

ببینید دانگرید یه فرآینده سخت افزاری هستش و دستگاه باید باز بشه و فلشر به ناند دستگاه وصل میشه،کاره نسبتا سختی هم هستش،باید الکترونیک وارد باشی کلا......................
در مورد اون 4.1 هم که تو information خورده،نه،مشکلی پیش نمیاد،به خاطره همین سخت افزاری بودنه دانگریده،اصلا نرم افزار دستگاه تغییری نمیکنه................................

ronnine
09-07-2012, 19:58
ببینید دانگرید یه فرآینده سخت افزاری هستش و دستگاه باید باز بشه و فلشر به ناند دستگاه وصل میشه،کاره نسبتا سختی هم هستش،باید الکترونیک وارد باشی کلا......................
در مورد اون 4.1 هم که تو information خورده،نه،مشکلی پیش نمیاد،به خاطره همین سخت افزاری بودنه دانگریده،اصلا نرم افزار دستگاه تغییری نمیکنه................................

ممنون دوست من بابت جوابتون ... یه سوالی ... اگه مثلا فردا روزی فریمور 3.75 جیلبریک بشه، من تکلیفم چیه؟ نرم افزاری میشه درست کرد، یا نه سخت افزاری ه باز؟ اون موقع هم باز باید بدم بیرون برای ردیف کردنش، یا نه می تونم خودم درستش کنم؟ کلا میخوام بدونم تا هر وقت که 4.1 جیلبریک بشه، من همش باید سخت افزاری درست کنم درستگا همو؟
یه توضیح کامل بدین و من و کامل روشن کنید ممنون میشم!

Alex Fera
12-07-2012, 18:58
اگه فریمور های بالاتر از 3.55 هـک بشه شما به راحتی میتونید با فلش رو دستگاه رو آپ کنید و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد و اون 4.1 از بین میره و میشه اون فریمی که شما به دستگاه داددید برا آپدیت.....................
این یکی از شعارهای تبلیغاتی از طرفه سازنده E3 Flasher هستش...................

rz21
16-07-2012, 17:08
الان ps3 دسته دوم تمیز و یک سال کار کرده بدون دسته چند میخرند؟؟بفورشیم بدیم سیستم راحت بازیمونو کنیم!LOS ,Beyond هم یک کاریش میکنیم!

ronnine
22-07-2012, 13:31
دوستان الان تو سایت as-team خبر از اینکه ورژن 4.20 داره -- میشه هست ... بعد مثل اینکه در قدم اول فت -- میشه ... بعد اسلیم ... خیلی خوبه که دوستان ... من از اول دلم روشن بود ... برای همین نرفتم دانگل بگیرم ... دوستان فروم باز میتونن یه آمار بگیرن و خبرشو اینجا بذارن که ببینیم دقیقا چه خبره و چقدر باید صبر کنیم؟

مهم تر از همه ... خودمون میتونیم -- کنیم یا باید بدیم بیرون؟

aram24
22-07-2012, 20:51
سلام دوستان
من صفر صفرم
تازه یه ps3 گرفتم ورژنش 3.60 هست
1. برای اجرای بازیهای کپی چیکار بکنم؟
2. استفاده از دانگل چه مزایا و چه بدیهایی داره؟
3. -- کنسول و یا استفاده از دانگل برای آپدیت کردن کنسول مشکلی پیش نمیاره ؟
4. اصلا اگه دانگل باشه میتونیم از بازیهای کپی و اورجینال همزمان استفاده کنیم ؟
(یه نفر بهم گفت برای استفاده از دانگل باید اول کپی خور کنی بعد ورژن اصلی دستگاه من 3.60 هست)

ببخشید دیگه چون صفر بودم اینقد سوال شد

ronnine
22-07-2012, 21:23
سلام دوستان
من صفر صفرم
(یه نفر بهم گفت برای استفاده از دانگل باید اول کپی خور کنی بعد ورژن اصلی دستگاه من 3.60 هست)

تا اونجایی که میدونم دانگل روی 3.55 جواب میده ... بعدم دستگاه شما باید کپی خور باشه ... دستگاهی هم که کپی خور میشه، حداکثر ورژنش باید 3.55 باشه ... چون بیشتر ازون هنوز جیلبریکش نیومده!

aram24
22-07-2012, 22:04
سلام دوستان
من صفر صفرم

چطور میتونم هکش کنم *****

ronnine
22-07-2012, 22:45
سلام دوستان
من صفر صفرم

چطور میتونم هکش کنم *****

توضیح دادم خدمتتون ... باید حداقل 3.55 باشین ...

یه سوالی ... دستگاه شما از اول 3.60 بوده؟ ... یا نه پایین تر بوده بعد به این آپدیت شده؟

aram24
23-07-2012, 13:07
از اول 3.60 بوده.

ممنون میشم به طور کامل توضیح بدید که چیکار باید بکنم . مخصوصا در مورد دانگل

متشکرم

ronnine
23-07-2012, 19:19
از اول 3.60 بوده.

ممنون میشم به طور کامل توضیح بدید که چیکار باید بکنم . مخصوصا در مورد دانگل

متشکرم

دستگاه شما در حال حاضر کپی خور نمیشه متاسفانه ...
باید صبر کنید در آینده روش های جدیدی که میاد ورژن 3.60 و جیل بریک کنه ...

دانگل هم تا اونجایی که میدونم روی 3.55 کار میده!

aram24
23-07-2012, 21:15
دستگاه شما در حال حاضر کپی خور نمیشه متاسفانه ...
باید صبر کنید در آینده روش های جدیدی که میاد ورژن 3.60 و جیل بریک کنه ...

دانگل هم تا اونجایی که میدونم روی 3.55 کار میده!

یعنی دستگاه من قابل دانگرید شدن هم نیست؟؟؟!!!:18:

ronnine
23-07-2012, 22:48
یعنی دستگاه من قابل دانگرید شدن هم نیست؟؟؟!!!:18:

دانگرید وقتی انجام میشه که مثلا شما الان 3.55 هستی ... بعد به صورت اشتباهی به ورژن بالاتر آپدیت میکنی ... بعد چون دستگاه شما قبلا 3.55 بوده میشه دانگریدش کرد ...

ولی شما میگی دسگاتون از اول از وقتی که آکبند گرفتین، 3.60 بوده ... پس متاسفانه نمیشه!

mehrunmastadons
30-07-2012, 18:56
با سلام!
من تو فروم خیلی گشتم ولی فقط گیج شدم چون خیلی وقته که دوروبر ps3 نبودم!واسه همین گفتم که بیام دوتا سوال بپرسم!
من2تا ps3 تازگیا دستم رسیده یه فت 80گیگ با فریمور3.77 و یه اسلیم250گیگ با فریمور4.11 که هردوش فریمور کارخونشون کمتر از 3.55 بوده.
میخواستم بدونم خودم برای جیلبریکشون کاری میتونم بکنم(منظورم نرم افزاریه طبیعتا)؟
و اگه جواب بله و با دانگرید باشه بازی های جدید(3.6+) رو میشه کپی و با همون فریمور بازی کرد (با دانگل و بی دانگل)؟

متشکر میشم از جوابتون.

mehrunmastadons
02-08-2012, 16:09
کسی نیست بتونه کمک کنه؟؟

fk_u
22-08-2012, 16:36
سلام
بنظرتون دانگل JB-king بود خریدش درسته یا نسخه اصلی ترو بلو بهتره؟
king تو سایت نوشته ابدیتش مثل ترو بو هست؟ فرقی نداره؟
سایت ps3j . c o m معتبره ؟ کسی از این سایت خرید کرده؟
ترو بلو زده 139 و کینگ زده 79 این اخری ابدیت شد گرون شد مثل ترو بلو شده تعداد بازی که اجرا میکنه
در کل احتمال داره cfw بیاد دانگل بیمصرف بشه؟
چرا بچه ها نیستند ما هم سال به سال گیمی میزنیم

sajjadsa
23-08-2012, 15:53
با سلام!
من تو فروم خیلی گشتم ولی فقط گیج شدم چون خیلی وقته که دوروبر ps3 نبودم!واسه همین گفتم که بیام دوتا سوال بپرسم!
من2تا ps3 تازگیا دستم رسیده یه فت 80گیگ با فریمور3.77 و یه اسلیم250گیگ با فریمور4.11 که هردوش فریمور کارخونشون کمتر از 3.55 بوده.
میخواستم بدونم خودم برای جیلبریکشون کاری میتونم بکنم(منظورم نرم افزاریه طبیعتا)؟
و اگه جواب بله و با دانگرید باشه بازی های جدید(3.6+) رو میشه کپی و با همون فریمور بازی کرد (با دانگل و بی دانگل)؟

متشکر میشم از جوابتون.

خیر برای دانگرید باید دستگاه باز بشه و به یه دستگاه جداگانه هم احتیاج هست. همون ببرید فروشگاه بهتره. بعد از دانگرید برای بازی های قدیمی میشه بدون دانگل بازی کرد اما برای بازی های جدید دانگل میخواد.

سلام
بنظرتون دانگل JB-king بود خریدش درسته یا نسخه اصلی ترو بلو بهتره؟
king تو سایت نوشته ابدیتش مثل ترو بو هست؟ فرقی نداره؟
سایت ps3j . c o m معتبره ؟ کسی از این سایت خرید کرده؟
ترو بلو زده 139 و کینگ زده 79 این اخری ابدیت شد گرون شد مثل ترو بلو شده تعداد بازی که اجرا میکنه
در کل احتمال داره cfw بیاد دانگل بیمصرف بشه؟
چرا بچه ها نیستند ما هم سال به سال گیمی میزنیم

من توصیه میکنم همون تروبلو رو بخرید. چون تیم های پشت این دوتا دانگل با هم سر جنگ دارن. این آپدیت میده علیه اون ... اون ضد آپدیت میده برای این!!!
کلا به نظر میاد تروبلو هم از نظر سخت افزاری و هم تیم پشتیبانی بهتر هست.
درباره CFW هم هیچی معلوم نیست. شاید همین فردا بیاد شایدم هیچ وقت نیاد.
اون سایت رو هم نمیشناسم.

wildfire.m
28-08-2012, 19:54
دوستان دستگاه من فعلا 4.20 هست چون ابدیتش کردم
چند سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید
شنیدم باید دستگاه فریمورش زیر 3.55 بوده باشه تا بشه با دنگرید بردش به 3.55
حالا منکه نمیدونم فریمورش از اول چند بوده چیکار باید بکنم؟

sajjadsa
29-08-2012, 08:58
دوستان ظاهرا یه خبرایی هست. از من میشنوید فعلا دانگل نخرید ...

Alex Fera
29-08-2012, 10:41
دوستان دستگاه من فعلا 4.20 هست چون ابدیتش کردم
چند سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید
شنیدم باید دستگاه فریمورش زیر 3.55 بوده باشه تا بشه با دنگرید بردش به 3.55
حالا منکه نمیدونم فریمورش از اول چند بوده چیکار باید بکنم؟

ببرید پیش یه تبدیل کار که میخواد کاره دانگرید رو براتون انجام بده،خودش بهتون میگه دانگرید میشه یا نه.........................

wildfire.m
31-08-2012, 12:00
دوستان بعد از -- کردن کنسول دیگه باید چیکار کرد؟

بازی ها رو میشه از طریق خرید سیدی اجرا کرد ؟

اصلا چطوری بازیهارو اجرا میکنند؟

wildfire.m
01-09-2012, 14:08

یکی هم منو راهنمایی کنه!
درضمن چندجای معتبر برای -- کردن معرفی کنید
تهران هستم
درکل کاره درستی میکنم میخوام -- کنم ؟؟؟
ممنون

ata.royalfalcon
01-09-2012, 14:42

سلام .
1. برای هـک کردن باید برنامه مولتیمن نصب بشه (ضمن اینکه ورژن فریمور باید 3.55 باشه) .
2. باید یک عدد بازی اورجینال در درایو PS3 قرار بدی .
3 باید هارد اکسترنال بخری تا بازیها رو در پوشه GAMEZ کپی کنی .
4. پس از متصل کردن هارد اکسترنال از طریق برنامه مولتیمن بازی مورد نظر رو اجرا میکنی .

wildfire.m
01-09-2012, 15:02
سلام .
1. برای هـک کردن باید برنامه مولتیمن نصب بشه (ضمن اینکه ورژن فریمور باید 3.55 باشه) .
2. باید یک عدد بازی اورجینال در درایو PS3 قرار بدی .
3 باید هارد اکسترنال بخری تا بازیها رو در پوشه GAMEZ کپی کنی .
4. پس از متصل کردن هارد اکسترنال از طریق برنامه مولتیمن بازی مورد نظر رو اجرا میکنی .
1)کل اینها که گفتی چند در میاد؟
2)دارم
3)بجای هارد میتونم از USB استفاده کنم؟

بازیهای کپی رو میشه سیدیش رو خریداری کرد بجای ریختن تو هارد؟
از دردسرهای بازیهای کپی هم یکم میشه بگید!مثلا شنیدم ارور داره ایبوت داره و......!!!
کجای تهران برای -- خوب هست؟؟

ata.royalfalcon
01-09-2012, 18:14
1)کل اینها که گفتی چند در میاد؟
2)دارم
3)بجای هارد میتونم از USB استفاده کنم؟

بازیهای کپی رو میشه سیدیش رو خریداری کرد بجای ریختن تو هارد؟
از دردسرهای بازیهای کپی هم یکم میشه بگید!مثلا شنیدم ارور داره ایبوت داره و......!!!
کجای تهران برای -- خوب هست؟؟

والا برای کپی خور کردن (دانگرید به 3.55 و سپس نصب custom firmware و سپس نصب مولتیمن) نمیدونم چقدر میگیرند و کجا بهترین هست !!! خودم برای خرید بازی یا موارد دیگه میدون ولیعصر میرم یه مغازه هست نه تنها بازی میفروشه (روی هارد اکسترنال فقط) بلکه ، دانگل ، دانگرید ، کپی خور (هـک) هم انجام میده .
بعضی از بازیها هستند که حجم خیلی زیادی دارند مثلا 40 گیگ . بنظر شما میصرفه این چهل گیگابایت روی سیدی 700 مگابایتی رایت بشه ؟؟ (حدود 58 تا CD میخواد) .
بعضی از بازیها هم ممکنه اجرا نشه که این مشکل نه تنها میتونه به خاطر ایبوت یا بد کپی شدن بازی باشه بلکه ممکنه نیاز به پیچی باشه که باید قبل از اجرای برنامه نصبش کرد .

wildfire.m
01-09-2012, 19:01
والا برای کپی خور کردن (دانگرید به 3.55 و سپس نصب custom firmware و سپس نصب مولتیمن) نمیدونم چقدر میگیرند و کجا بهترین هست !!! خودم برای خرید بازی یا موارد دیگه میدون ولیعصر میرم یه مغازه هست نه تنها بازی میفروشه (روی هارد اکسترنال فقط) بلکه ، دانگل ، دانگرید ، کپی خور (هـک) هم انجام میده .
بعضی از بازیها هستند که حجم خیلی زیادی دارند مثلا 40 گیگ . بنظر شما میصرفه این چهل گیگابایت روی سیدی 700 مگابایتی رایت بشه ؟؟ (حدود 58 تا CD میخواد) .
بعضی از بازیها هم ممکنه اجرا نشه که این مشکل نه تنها میتونه به خاطر ایبوت یا بد کپی شدن بازی باشه بلکه ممکنه نیاز به پیچی باشه که باید قبل از اجرای برنامه نصبش کرد .
اقا شما خیلی مردی:31:

راستش میخواستم بفروشمش چون دیدم از پس قیمته بازیهای اورج بر نمیام!
ولی بعد گفتم خب شاید -- کنم بهتر باشه!

اقا من زیاد اطلاعات ندارم در مورد این اصطلاحاتی که بکار بردی!
من الان باید -- کنم یا دانگل یا دانگرید؟!
اصلا فرقشون چیه؟
من بهتره کدوم رو انجام بدم؟

ata.royalfalcon
01-09-2012, 19:33
اقا شما خیلی مردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستش میخواستم بفروشمش چون دیدم از پس قیمته بازیهای اورج بر نمیام!
ولی بعد گفتم خب شاید -- کنم بهتر باشه!

اقا من زیاد اطلاعات ندارم در مورد این اصطلاحاتی که بکار بردی!
من الان باید -- کنم یا دانگل یا دانگرید؟!
اصلا فرقشون چیه؟
من بهتره کدوم رو انجام بدم؟

والا من در مورد ps3 حرفه ای نیستم .

صفحه اول این تاپیک هم در مورد نحوه کپی خور کردن (هـک کردن یا جیلبریک کردن) توضیح داده .

1. در درجه اول شما باید ببینی ورژن firmware چند هست . اگر بالای 3.55 باشه که باید دانگرید بشه .
2. پس از دانگرید شدن به 3.55 باید کاستوم فریمور cfw بریزی .
3. سپس برنامه مولتیمن رو نصب کنی .

اونوقت میتونی بازیهای قدیمی رو اجرا کنی نه بازیهای جدید . البته برای بعضی از بازیهای جدید با فیکس کردن قابلیت اجرا روی فریمور 3.55 رو دارند .

اون دانگل هم چیزی شبه فلش مموری هست برای اجرای بازیهای جدید (نه همه) روی فریمور 3.55 هست .

همین چند روز پیش resistance 3 خریدم ده هزارتومن !!! که اصلاً برای firmware 3.55 نبود که فیکس کردن تا بدون نیاز به این دانگل روی این فریمور قابل اجرا باشه .

WOLF PACK
02-09-2012, 23:31
دوستان این mgs hd collection که -- شده حجمش چقدره؟؟من دستگام 3.55 هستش و مولتی من هم نصبه برای اجراش که کار خاصی نباید بکنم؟

ruzbe1313
03-09-2012, 20:53
1- اونایی که فرمویر کارخونه ای 3.55 نباشن ولی با دانگرید کپی خور شن در اجرای

بلوری فیلم کپی / بازی های فیکس 3.55

تفاوت و مشکلی دارن؟

2- الان دیگه اصلا فرمویر استوک 3.55 کجا گیر میاد بیام تهران؟

nemesis_sim
04-09-2012, 07:51
با سلام به دوستان
من یک دستگاه p3s جیلبریک شده با3.55 Kmeav دارم. همه چی خوب بود تا اینکه چند روز قبل بازی Silent Hill Downpour را دانلود کردم و روی دستگاه ریختم تا اجرا کنم. بازی هم خیلی خوب اجرا شد و بازی میکردم تا اینکه بعد از چند روز سرعت دستگاه خیلی اومد پایین. مثلا سرعت load بازی خیلی کم شده یا اینکه در محیط بازی هر 1 دقیقه 4-5 ثانیه فرییز میشه. همچنین سرعت دستکاه در منوهای XMB هم کم شده. دستگاه p3 slim 240GB هستش و حدود 180GB هارد داخلی خالیه.
خیلی از بازی های قدیمی رو هم پاک کردم ولی اثری نکرد. کسی از اساتید میدونه باید پیکار کنم؟ آیا مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟

LiverBarca
09-09-2012, 21:34
دوستان دانگرید با e3 خطر بریک شدن دستگاه رو بالا میبره؟
چون من اینجا(تبریز)به هر مغازه ای میرم ازم 100 تومن میخوان واسه دانگرید و میگن با لحیم کاری دانگرید میکنن چون خطر بریک شدن با e3 زیاده!!!
کسی جایی رو اینجا سراغ نداره که به قیمت مناسب اینکارو بکنه!؟
من به شخصه نمیتونم بالای 50 تومن واسه این کار هزینه کنم و واسم فرقی هم نداره با کدوم روش دانگرید بشه...

legend761
09-09-2012, 22:57
سلام دوستان ... من تقریبا 3 سالی میشه ps3 گرفتم اما به دلیل زیاد بودن قیمت بازی ها نتونستم بازی های زیادی رو بازی کنم ... الان به این فکر افتادم که ps3 رو کپی خور کنم و آخرین بازی رو که انجام دادم آنچارتد 1 بوده که ورژن دستگاهم 3.50 هست ... ولی خیلیا میگن که وقتی کپی خور کنی کیفیت بازی ها میاد پایین و من واقعا گیج شدم یکی میگه خوبه یکی میگه ... حالا اومدم از شما دوستان که تجربه دارید سوال کنم که آیا واقعا کیفیت بازی های کپی روی ps3 کپی خور از بازی های فابریک روی ps3 غیر کپی خیلی کمتره .. خیلی ممنون میشم جواب سوالم رو بدید .

ata.royalfalcon
09-09-2012, 23:32
سلام دوستان ... من تقریبا 3 سالی میشه ps3 گرفتم اما به دلیل زیاد بودن قیمت بازی ها نتونستم بازی های زیادی رو بازی کنم ... الان به این فکر افتادم که ps3 رو کپی خور کنم و آخرین بازی رو که انجام دادم آنچارتد 1 بوده که ورژن دستگاهم 3.50 هست ... ولی خیلیا میگن که وقتی کپی خور کنی کیفیت بازی ها میاد پایین و من واقعا گیج شدم یکی میگه خوبه یکی میگه ... حالا اومدم از شما دوستان که تجربه دارید سوال کنم که آیا واقعا کیفیت بازی های کپی روی ps3 کپی خور از بازی های فابریک روی ps3 غیر کپی خیلی کمتره .. خیلی ممنون میشم جواب سوالم رو بدید .
سلام .
کیفیت بازی هیچ ارتباطی به اینکه کنسول کپی خور شده باشه یا نشده باشه نداره .

مشکلاتی که در هنگام اجرای بازی دیده میشه مثل هنگ کردن یا فریز شدن بیشتر ناشی از ایبوت یا حتی ناقص کپی شدن فایلها و ... میتونه باشه . برای اجتناب از این مشکلات بهتره که از فروشنده معتبر بازی رو بخرید .
خودم بازی resistance3 رو با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکلی روی کنسول کپی خور شده (3.55) اجرا و تمومش کردم .

wildfire.m
10-09-2012, 19:07
من از بابت اینکه دستگاهم رو بدم به مغازه دار میترسم!با خودم میگم یوقت دستگاه رو انگولک نکنه یا مثلا قطعه ی رو عوض نکنه و....
راهی هست که بشه اطمینان کرد؟!(من تهرانم شما کجا رو پیشنهاد میدین؟)

radikal021
11-09-2012, 09:56
دوستانی که ترس و یا اطلاعات کافی برای -- ps3 به ورژن 4.21 ندارن من می توانم برایشان انجام بدهم .

تهران - غرب هستم .

fk_u
11-09-2012, 12:32
سلام .
کیفیت بازی هیچ ارتباطی به اینکه کنسول کپی خور شده باشه یا نشده باشه نداره .

مشکلاتی که در هنگام اجرای بازی دیده میشه مثل هنگ کردن یا فریز شدن بیشتر ناشی از ایبوت یا حتی ناقص کپی شدن فایلها و ... میتونه باشه . برای اجتناب از این مشکلات بهتره که از فروشنده معتبر بازی رو بخرید .
خودم بازی resistance3 رو با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکلی روی کنسول کپی خور شده (3.55) اجرا و تمومش کردم .

سلام
مطمعن هستید؟ چرا بازی heavy rain بعضی جاها از نزدیک نگاه میکردم بیکسل بیکسل بود و جاهایی با جهت دوروبر نگاه میکردم لگ میزد و تو صفحه خطی ظاهر میشد دقت میکردیم بازی هم هنگ نکرد یا فریز که بگیم ناقص بود ولی در عوض گرنتوریسمو باکیفیت بود
انچارتد1 هم گاهی دوربین میچرخوندم تصویر سریع میشد و نثل بازی بالا بود
یعنی مشکل از بازی ساخته شده هست؟

ata.royalfalcon
12-09-2012, 12:57
سلام
مطمعن هستید؟ چرا بازی heavy rain بعضی جاها از نزدیک نگاه میکردم بیکسل بیکسل بود و جاهایی با جهت دوروبر نگاه میکردم لگ میزد و تو صفحه خطی ظاهر میشد دقت میکردیم بازی هم هنگ نکرد یا فریز که بگیم ناقص بود ولی در عوض گرنتوریسمو باکیفیت بود
انچارتد1 هم گاهی دوربین میچرخوندم تصویر سریع میشد و نثل بازی بالا بود
یعنی مشکل از بازی ساخته شده هست؟

سلام .
میتونم اینو با اطمینان بگم که کپی خور بودن یا نبودن کنسول در کیفیت بازی مثل پیکسل پیکسل شدن ، لگ زدن و غیره بی تاثیر هست . خودم جدیداً بازی resistance3 رو با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکلی تمام کردم .
یکی از دلایل کاهش کیفیت در تصویر بازی میتونه به خاطر نوع TV یا مانیتور و همچنین نوع اتصال کنسول به TV باشه . مثلاً اگر از کابل HDMI استفاده بشه کیفیت خیلی بالاتری خواهید داشت نسبت به اینکه از طریق AV Cable به TV متصل شده باشه .

ps3love
13-09-2012, 17:15
سلام
دوستان من هم بیش از یکساله که ps3 دارم ولی بدلیل گرون بودن بازیها 2-3 بازی رو بیشتر نتونستم بخرم و تصمیم به کپی خور کردن کنسولم گرفتم.....
حالا میخوام بدونم اگر دستگاهم رو کپی خور کنم باز هم بازیهای اورجینالم تو اجرا میشه یا نه؟
واینکه که بعد از کپی خور شدن باز هم میشه به حالت قبلی بازگردوندش؟

sajjadsa
14-09-2012, 06:55
اگر ورژن سیستم عامل دستگاه 3.55 یا کتر باشه میشه
بله بازی ها اجرا میشه
بله قابل بازگشت هست.

m1981
14-09-2012, 18:58
فکر کنم دیگه نمیشه multiman رو از طریق خود دستگاه update کرد شاید سایتش هیلتره راه حل چیه؟(نمیخوام base از اول دانلود کنم)
نو سایت rebug.me یه پکیجایی داده کدوماش به درد میخورن؟ (4.11 spoofer ) ...
ممنون

fk_u
14-09-2012, 19:34
سلام .
میتونم اینو با اطمینان بگم که کپی خور بودن یا نبودن کنسول در کیفیت بازی مثل پیکسل پیکسل شدن ، لگ زدن و غیره بی تاثیر هست . خودم جدیداً بازی resistance3 رو با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکلی تمام کردم .
یکی از دلایل کاهش کیفیت در تصویر بازی میتونه به خاطر نوع TV یا مانیتور و همچنین نوع اتصال کنسول به TV باشه . مثلاً اگر از کابل HDMI استفاده بشه کیفیت خیلی بالاتری خواهید داشت نسبت به اینکه از طریق AV Cable به TV متصل شده باشه .

سلام
اوکی
hdmi وصل کردم و مانیتورم سامسونگ هست 2285 چطوره کیفیتش؟
از -- نباشه قبول تا حدی ولی چرا gt5 با کیفیت بخش میکنه فول اچ دی بود؟ ولی تو heavy rain , uncharted1 کمی یجاهایی نه همه جا خط خطی وسطا نشون میده
الان که داشتم این بست تایب می کردم یهو این نکته یادم اومد شاید Gt5 فول هست کیفیتش شاخ بود
uncharted 1 و Heavy rain شاید نوع بچ این ها باگ داره و .... کیفیتش چشم نزدیک led کنیم بیکسل ها معلومه بخاطر فول اچ دی نبودم بازی هست؟
بازی انحصاری باید فول اچ دی می ساختن اگه توانش ps3 داره و 100 گیگ نمیشه حجمش:13:
اولا ناراحت شدم چرا بازی Heavy rain یجاهایی اینطور خط خطی گاهی میاد تو تصویر به ندرت شد خیلی کم ولی انچارد 2 و ... خوب بود

syamak790
17-09-2012, 10:15
سلام

یه زمان حدود 2 سال پیش اینا بود فکر کنم همه بازیها برای کاستوم cf 3.55 میومد , یعنی نهایت 2 تا 3 هفته بعد ریلیز ، یه ایبوت و دانلود بازی و اجرا بازی

الانم همینجوریه ؟ من از این dex و اینا سر در نمیارم یعنی تازه شنیدم
کلا ه$$ک ps3 الان چجوریه / فرض مثال کلی پول بدم که دستگاه کپی خور 3.55 بگیرم ؛ راحت مثل قبل بازیهای جدید اجرا میشه یا نه ؟

ممنون

اگه از دوستان یه راهتمایی سریع بکنن خیلی لطف میکنن در حق بنده

MobinS
20-09-2012, 01:18
سلام دوستان
من چند وقت پیش پی اس 3 خریدم -- شده... یک سری بازی کردیم ، بعدا بازی Resistance 3 رو گرفتم که نوشت نیاز به آپدیت داره... آپدیت که کردم دیگه نرم افزار مولتی من (همون هکی که باهاش بازی ها اجرا میشد) دیگه اجرا نمیشه... ظاهرا این آپدیت جلوی اجرای اونو گرفته...
ورژن اول دستگاه رو نمیدونم ولی قشنگ آنچارتد 2 رو میشد بازی کنم ، الان توی سیستم اینفو نوشته:
System Software Version 3.66
و ورژن Multiman:
ver. 2.00
دیگه مولتی من اجرا نمیشه در نتیجه بازی ای نمیاد... می خواستم بدونم باید چیکار کنم دقیقا؟ مولتی من جدید بگیرم؟ از کجا ؟ چه ورژنی؟ از کدوم لینک؟
متشکر

Squall Leonhart
20-09-2012, 13:10
فکر میکنم باید دانگرید بشه به 3.55 و مراحلش هم سخت افزاری هست. ولی شاید روش های جدید هم اومده باشه چون زیاد پی گیر سونی سه نیستم.

sajjadsa
20-09-2012, 15:14
سلام دوستان
من چند وقت پیش پی اس 3 خریدم -- شده... یک سری بازی کردیم ، بعدا بازی Resistance 3 رو گرفتم که نوشت نیاز به آپدیت داره... آپدیت که کردم دیگه نرم افزار مولتی من (همون هکی که باهاش بازی ها اجرا میشد) دیگه اجرا نمیشه... ظاهرا این آپدیت جلوی اجرای اونو گرفته...
ورژن اول دستگاه رو نمیدونم ولی قشنگ آنچارتد 2 رو میشد بازی کنم ، الان توی سیستم اینفو نوشته:
System Software Version 3.66
و ورژن Multiman:
ver. 2.00
دیگه مولتی من اجرا نمیشه در نتیجه بازی ای نمیاد... می خواستم بدونم باید چیکار کنم دقیقا؟ مولتی من جدید بگیرم؟ از کجا ؟ چه ورژنی؟ از کدوم لینک؟
متشکر

دوست عزیز به زبان ساده باید بگم هـک کنسول شما پریده!!!
باید ورژن دستگاه رو روی 3.55 نگه میداشتین تا بتونین کپی بازی کنین. res3 هم میشد از راه های دیگه بازی کرد.
الان یا باید بازی ارجینال بازی کنید یا ببری بیرون برات دوباره دانگرید کنن رو 3.55 که البته خرج داره و دستگاه باید باز بشه.

MESI08
27-09-2012, 10:15
سلام دوستان اگه بخوام یه ps3 (کپی) بخرم که بتونم باهاش بازیهای روز مثل pes13 یا fifa13 یا مثلا این final fantasy جدیده رو بازی کنم حتما باید از دانگل استفاده کنم یا روش ارزونتری هم هست؟

Alex Fera
28-09-2012, 23:37
روش ارزونتری نیست،اگه میخواید از بازیهای محدود استفاده کنید،از PS3 اوریج خور استفاده کنید،لذت بیشتری داره............................

sonixax
03-10-2012, 18:19
این دانگرید های اینطوری چه قدر مطمئن و شدنی هستند ؟ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jookerr
07-10-2012, 10:17
کسی نیست جواب بده این روش کار میکنه یا نه تو کامنتها که همه راضی بودن !!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Karistias
08-10-2012, 23:38
دوستان ورژن ps3 بنده3.56 هستش یعنی قبلا پایین تر بود ولی توسط بازی C2 به این ورژن اومد
با این اوصاف دیروز رفتم قیمت دانگرید رو گرفتم که قیمتهای مختلفی میدادند 110 100 95 ولی رفتم یه مغازه که مشتریش بودم قیمت 75 تومان داد بعد گفتم این اپدیت جدیده که بازیهای جدید رو اجرا میکنه هم میریزی گفت باشه
گفتم 3,4 تا هم بازی میریزی توش گفت تو حالا دستگاتو بیار
یعنی در کل همه ی این کارهارو می کنه با قیمت 75 تومان
حالا می خواستم ببینم قیمتش خوبه دیگه

بعد یه مسئله دیگه این که
میخواستم ببینم اگه دانگرید بشه بعده ها برای د ستگاه ضرری نداره براش مشکلی پیش بیاد

ومسئله ی اخر این که وقتی دادم دانگرید یه وقت قطعه ای از دستگاهو برندارن با جنس متفرقه عوض کنند در کل برای دانگرید از این کارا میکنند ؟
البته طرف میگم اشناست یعنی یکی دوسا لیه مشتریشم ولی خوب محظ احتیاط میپرسم

در کل یکم ترس دارم دستگامو بدم برا ی دانگرید میتونید منو روشن کنید

پیشاپیش ممنون از نظرتون

hadi3d
10-10-2012, 07:30
دوستان ورژن ps3 بنده3.56 هستش یعنی قبلا پایین تر بود ولی توسط بازی C2 به این ورژن اومد
با این اوصاف دیروز رفتم قیمت دانگرید رو گرفتم که قیمتهای مختلفی میدادند 110 100 95 ولی رفتم یه مغازه که مشتریش بودم قیمت 75 تومان داد بعد گفتم این اپدیت جدیده که بازیهای جدید رو اجرا میکنه هم میریزی گفت باشه

بعد یه مسئله دیگه این که
میخواستم ببینم اگه دانگرید بشه بعده ها برای د ستگاه ضرری نداره براش مشکلی پیش بیاد

ومسئله ی اخر این که وقتی دادم دانگرید یه وقت قطعه ای از دستگاهو برندارن با جنس متفرقه عوض کنند در کل برای دانگرید از این کارا میکنند ؟

پیشاپیش ممنون از نظرتون

درود
به نظر من الان که داره همه بازی ها با fix 3.55 میاد دیگه لازم نیست کسی هزینه زیادی انجام بده الان چند وقتی هستش که دارن فیکس بازی های جدید رو تو سایتها قرار می دن حتی میشه گفت تقریبا بروز هستند من خودم با همون -- قدیمی FW3.55 کلیه بازی های جدید رو انجام دادن مثل fifa13 , maxp , .... ولی در هر صورت خودتون میدونید
با تشکر

Karistias
10-10-2012, 11:19
اینی که شما گفتید جواب سوال من نیست سوال من یه چیز دیگست به هر حال ممنون.:sq_1:

تقاضا دارم اگر کسی اطلاعات بیشتری داره در اختیار بذاره .:sq_25:

Karistias
10-10-2012, 19:54

بعد یه مسئله دیگه این که

پیشاپیش ممنون از نظرتون
نبود کسی ؟؟؟!!!

MohammadT15
14-10-2012, 00:49
دوستان راجع به -- بازی یه مطلبی رو میخواستم بهتون بگم چون خودم امتحان کردمو الان دارم ازش استفاده میکنم گفتم شما هم بدونید

جدیدا یه روش -- جدید اومده که خیلی آسونه . نرم افزاری هم هست نیاز به هیچ فیکس و دانگلی نیست .

شما میدی دستگاهت رو به یه روشی -- میکنن که تنظیماتش پای خودته . هر وقت خواستی دستگاه رو میاری روی ورژن 3.55 و بازیهای قدیمی رو انجام میدی . هر وقت خواستی میاری روی ورژن 4.21 و بازیهای جدید رو انجام میدی

اینی که چجوری دستگاه رو -- میکنن و روشش چیه من نمیدونم . من دستگاهم رو یه روز دادم مغازه و سالم تحویلم داد و -- کرد .

الان بازیهایی مثل Pes2013 . Fifa 13 . Resident Evil 6 . Darksider 2 و ... رو راحت میشه بازی کرد خود من الان دارم بازی میکنم .

بعدشم دیگه شما میتونی هم اورجینال بازی کنی هم کپی . یعنی دیگه اینجوری نیست دیسک اورجینال بذاری آپدیت بشه دستگاهت و هکش بپره . میتونین بازیه مورد علاقتونو اورجینال تهیه کنید و بازی کنید .

حالا این روش توی کل ایران جا افتاده یا نه نمیدونم . چون که یکی از بچه های مغازه تماشا توی توپخونه به این روش -- کرد پلی 3 رو و تا اونجا که من میدونم حتی مغازه های بغلی هم از این ماجرا خبر نداشتن چه برسه به بقیه .

حالا نمیدونم این روش رو میخوان انحصارن توی مغازه ی خودشون فقط اجرا کنن واسه مشتریاشون یا روش هکشون به بقیه هم میگن . اما فعلا برای اونایی که تو تهران هستن و به توپخونه دسترسی دارن میگم که مغازه تماشا این کارو انجام میداد هفته پیش حالا الان شاید بقیه مغازه ها هم بلد باشن . هزینش هم 100 هزار تومنه

البته قبلش باید تمام سیوهاتون رو توی یه فلش کپی کنید چون سیو ها پاک میشه

تنها ایرادش هم اینه که برای این کار باید یه هارد اکسترنال دیگه تهیه کنید . چون کلا باید توی یه هارد جداگانه ریخته شن بازیها

حالا اگه کسی خواست که حضوری بره که آدرس دادم اگرم کسی اینجا سوالی داره ازم بپرسه که فکر نکنم سوالی مونده باشه همه چیو کامل گفتم . اگرم کسی شماره تلفن مغازشونو میخواد کارتشونو دارم پیغام خصوصی بدین از روش براتون بخونم

fk_u
15-10-2012, 16:33
درود
این طور که بیدا هست قطعه e3flasher هست یا اسمش دقیق یادم نیست البته خبرش قدیم تو سایت خارجی خونده بودم.
e3 قبلا بود دانگرید میکرد ولی یک نوعی هم بود که خونده بودم به دستگاه وصل میشه سوییچ میکنه بین 3.55 و حالت اورجینال
چیز خوبیه ولی بازی جدید باید اورجینال خرید ولی شما گفتید بازی جدید دارد کبی بازی میکنید جالبه
بازی هایی که نام بردید هیچ کدوم روی 3.55 اجرا میشن؟
این بازیها کبی بازی کردید؟

این روش روی ورژن ها عمل میکنه یا فقط 3.5 ؟
شایدم روشی که گفتید چیز دیگه ای هست
مرسی

Layken
16-10-2012, 22:35

بعد یه مسئله دیگه این که

پیشاپیش ممنون از نظرتون

اگه بتونی قیمت 75 تومن که عالیه چند وقت پیش برا یکی از دوستان 100 تومن انجام دادن

نه ضرری برا دستگاه نداره ...ولی مطمئن بشید که درست دانگرید کرده باشه
همچین چیزی نمیشه که قتعاتشو عوض کنن چون سخت افزارش چسبیده به همه طوری نیست که بشه جداشون کرد همش روی یک برده
ولی خیلی می خوای مطمئن بشی سعی کن پیش خودش باشی ولی باز فک نمی کنم همچین کاری کنن شده من دوستام مغازه دارن
کنسول رو هفته ها دادن دست مغازه داری اونم فرستاده یک شهر دیگه و کلا بی خبر ولی هیچ طوری نشده

در کل خیالت راحت باشه

Karistias
16-10-2012, 23:36
دستت طلا بابت پاسخ دادن
من دو سه روز پیش دادم دستگاه رو دانگرید کردند البته از اون قیمت هم پایین تر در اومد با قیمت 60 تومان+ یک بازی اشانتیون

از یه نفر پرسیدم گفت ببر شرکت بانیان پرتو الکترونیک که بردم اونجا گفت قیمتش 60 تومانه و روشش هم اینجوریه که یه ای سی روی دستگاه نصب میکنه وگفت ده ها مدل میشه دانگرید کرد که این بهترین روششه.
حالا بانیان به نظرتون چه جور شرکتیه اصلا اسمشو شنیدید تا به به حال ؟

ویه سوال اینکه من سه تا بازی اوریج دارم که GT5 و KILLZONE3 وFIFA11 هستند حالا میخاستم ببینم من بعد دانگرید که زنگ زدم گفت فردا حاضره میتونم این بازی ها رو اجرا کنم
البته یه دونه CRYSIS 2 داشتم که مطمئن بودم نمیشه دیروز فروختمش 30 تومان .

Layken
18-10-2012, 01:08
دستت طلا بابت پاسخ دادن
من دو سه روز پیش دادم دستگاه رو دانگرید کردند البته از اون قیمت هم پایین تر در اومد با قیمت 60 تومان+ یک بازی اشانتیون

از یه نفر پرسیدم گفت ببر شرکت بانیان پرتو الکترونیک که بردم اونجا گفت قیمتش 60 تومانه و روشش هم اینجوریه که یه ای سی روی دستگاه نصب میکنه وگفت ده ها مدل میشه دانگرید کرد که این بهترین روششه.
حالا بانیان به نظرتون چه جور شرکتیه اصلا اسمشو شنیدید تا به به حال ؟

ویه سوال اینکه من سه تا بازی اوریج دارم که GT5 و KILLZONE 3 وFIFA11 هستند حالا میخاستم ببینم من بعد دانگرید که زنگ زدم گفت فردا حاضره میتونم این بازی ها رو اجرا کنم
البته یه دونه CRYSIS 2 داشتم که مطمئن بودم نمیشه دیروز فروختمش 30 تومان .

خب 60 تومن خیلی عالیه
من نه نمیشناسمش چون خودم هم کنسولم اوریج مصرف میکنم

خب من تا اونجایی که شنیدم باید از بازی کردن نسخه های اوریج روی کپی شده ها خودداری کنی
چون خب اپدیت میکنه و باز ممکنه نیاز به تکرار مراحل حک کردنش باشه ولی اگه از این سیستم های جدید کپی خور شده باشه که میتونی اوریج هم بازی کنی فک بشه
در این که می تونی اجرا کنی شکی نیست ولی ممکنه دانگریدت بپره و دوباره دانگیردش کنی این مورد هم بپرس حتما

Grand
19-10-2012, 12:01
درود
به نظر من الان که داره همه بازی ها با fix 3.55 میاد دیگه لازم نیست کسی هزینه زیادی انجام بده الان چند وقتی هستش که دارن فیکس بازی های جدید رو تو سایتها قرار می دن حتی میشه گفت تقریبا بروز هستند من خودم با همون -- قدیمی FW3.55 کلیه بازی های جدید رو انجام دادن مثل fifa13 , maxp , .... ولی در هر صورت خودتون میدونید
با تشکر

fifa 13 فیکس شده مگه؟

alitalker
21-10-2012, 14:35
سلام دوستان از امروز که دستگاه رو روشن میکنم با این پیغام مواجه میشم: The hard disk's file system is crroupted and will be restored
بعد که اکی رو میزنم و تا صد در صد پر میشه دوباره برمیگرده به همین پیغام... به نظر شما راه حل مشکل چیه ؟

alitalker
21-10-2012, 15:19
سلام دوستان من مشکلم حل نشد مجبور شدم کلا فرمت کنم ..... حالا دستگاه به حالت روز اول برگشته میخوام دوباره مولتی من نصب کنم..... لطفا راهنمایی کنید

shahin_mp3
24-10-2012, 03:09
سلام دوستان

الان اخرین بازی هایی که فیکس شده روی 3.55 کدوم بازی ها است

بعد این این روش جدید ه ک جدید که هم 3.55 هم اخرین ورژن مطمعن هست؟ کسی انجام داده ؟ اگه این جوری باشه PSN هم میشه رفت ؟

saeedazami
24-10-2012, 11:56
سلام دوستانالان اخرین بازی هایی که فیکس شده روی 3.55 کدوم بازی ها استبعد این این روش جدید ه ک جدید که هم 3.55 هم اخرین ورژن مطمعن هست؟ کسی انجام داده ؟ اگه این جوری باشه PSN هم میشه رفت ؟سلام.روش -- جدید که همون CFW 4.21 که توسط Rogero منتشر شده می باشد.دراین -- که مثل همون cfw 3.55هستش میشه تمامی بازی هایی رو که تاورژن 4.21 اومدن رو بدون پچ و فیکسو...بازی کرد فقط کافی بک آپ بازی رو روی هارد بریزی وشروع به بازی کنی.البته این نسخه ایراداتی هم داره که مثلا برای کنسول های دانگریدی احتمال بریک شدن وجود داره وبهتره فعلا کسایی این فریمور رو بریزند که فریمور کار خانه ای دستگاهشون 3.55 اورجینال باشه.به هرحال بهتره چند روزی صبر کرد تا ایرادات برطرف بشه وکنسول ps3به طور کامل کپی خور بشه.در مورد آنلاین بازی کردن هم بله الآن هم میشه با کنسول هایdexآنلاین بازی کرد.پس همین الآن هم میشه بدون فریمور جدید psnهم رفت.خبر های خوبی در پیش است.ps3داران کمی صبر کنید

saeedazami
24-10-2012, 13:41
سلام
خبر دیگه ای که در باره cfw 4.21وجود داره اینه که شما با نصب اون می تونید بازی های تا 4.21رو هم اجرا کنید البته این فریمور دارای اسپوف 4.25است که این اسپوف بیشتر به خاطر آنلاین بازی کردن هست.بازی هایی مثلRESIDENT EVIL 6,FIFA13,PES2013و...نیز بااستفاده از این فریمور میشه اجرا کرد.
البته در مورد اجرای بازی هایی که برای CFW 3.55فیکس شده اند باید گفت که برای اجرا بهتر است که ایبوت اورجینال وپارام اصلیشون رو نصب کرد ولی برخی از بازی ها مثل آنچارتد3 درحالی که با تغییرات زیادی در فیکسش صورت گرفته ولی باز هم روی CFW 4.21اجرا شده.
تیم ROGEROفعلا فایل دانلود فریمور رو از سایتش برداشته تا در مورد بریک شدن ها وبلک اسکرین های پیش اومده در بر خی از مدل های PS3راه حلی پیدا کنه.ولی مطمئنا به زودی راه حلی پیدا خواهد شد.به نظر من کسایی که کونسولشون روDEXکردن بهتره فعلا در مورد انجام این ه ک دست نگه دارند.همچنین کسانی که فریمور اصلی دستگاهشون غیر از 3.55هست.

alimorady
26-10-2012, 13:39
با سلام
من ps ام زبص3.55 حالا مي خوام بدونم از كجا بفهمم 3.55 اصلي هست يا دانگريد شده؟

Agame.Arash
26-10-2012, 14:04
سلام
خبر دیگه ای که در باره cfw 4.21وجود داره اینه که شما با نصب اون می تونید بازی های تا 4.21رو هم اجرا کنید البته این فریمور دارای اسپوف 4.25است که این اسپوف بیشتر به خاطر آنلاین بازی کردن هست.بازی هایی مثلRESIDENT EVIL 6,FIFA13,PES2013و...نیز بااستفاده از این فریمور میشه اجرا کرد.
البته در مورد اجرای بازی هایی که برای CFW 3.55فیکس شده اند باید گفت که برای اجرا بهتر است که ایبوت اورجینال وپارام اصلیشون رو نصب کرد ولی برخی از بازی ها مثل آنچارتد3 درحالی که با تغییرات زیادی در فیکسش صورت گرفته ولی باز هم روی CFW 4.21اجرا شده.
تیم ROGEROفعلا فایل دانلود فریمور رو از سایتش برداشته تا در مورد بریک شدن ها وبلک اسکرین های پیش اومده در بر خی از مدل های PS3راه حلی پیدا کنه.ولی مطمئنا به زودی راه حلی پیدا خواهد شد.به نظر من کسایی که کونسولشون روDEXکردن بهتره فعلا در مورد انجام این ه ک دست نگه دارند.همچنین کسانی که فریمور اصلی دستگاهشون غیر از 3.55هست.

داداشمون درس میگه ولی اگه خیلی مث من عجله داشتید :
Do not install on this models

CECH-2501B
CECH-2504A
-2504B

Safe to install on this models

SLIM MODELS

CECH-2001A
CECH-2011A
CECH-2101A
CECH-2104B
CECH-2004A
CECH-2004B (*possible bricks)
CECH-2504A (*possible bricks)
CECH-2511A

FAT MODELS

CECHL-01
CECHG-01
CECHK-01
CECHH-01
CECHJ-04
CECHL-04
CECHG-04
CECHK-11
CECHL-11

این می تونه کمک کنه ولی توصیه نمیشه !

CRIS Joon CR7
26-10-2012, 14:34
داداشمون درس میگه ولی اگه خیلی مث من عجله داشتید :
Do not install on this models

CECH-2501B
CECH-2504A
-2504B

Safe to install on this models

SLIM MODELS

CECH-2001A
CECH-2011A
CECH-2101A
CECH-2104B
CECH-2004A
CECH-2004B (*possible bricks)
CECH-2504A (*possible bricks)
CECH-2511A

FAT MODELS

CECHL-01
CECHG-01
CECHK-01
CECHH-01
CECHJ-04
CECHL-04
CECHG-04
CECHK-11
CECHL-11

این می تونه کمک کنه ولی توصیه نمیشه !

هنوز این کاستوم فریمور تکمیل نشده حتی سایت منتشر کننده هم گفته دست نگه دارید و نریزید
گرچه خیلی ها ریختند و راضی بودند ولی عده ای هم دستگاشون بریک شده
فعلا صبر کنید
فقط این امکان اتصال به PSN فراهم بشه چه حالی بده:sq_24:

Agame.Arash
26-10-2012, 15:56
هنوز این کاستوم فریمور تکمیل نشده حتی سایت منتشر کننده هم گفته دست نگه دارید و نریزید
گرچه خیلی ها ریختند و راضی بودند ولی عده ای هم دستگاشون بریک شده
فعلا صبر کنید
فقط این امکان اتصال به PSN فراهم بشه چه حالی بده:sq_24:

راستی تا قبل اینکه ورژن جدید بیاد eboot هاتون رو دوباره اورجینال کنید که مث من سه ساعت تو هارد و دی وی دی دنبال بازیاتون نگردید
هیچ کدوم از فیکسای 3.55 روش جواب نمیده

Sent from my Sony Xperia S using Tapatalk 2

saeedazami
26-10-2012, 18:19
با سلام من ps ام زبص3.55 حالا مي خوام بدونم از كجا بفهمم 3.55 اصلي هست يا دانگريد شده؟سلام.اگه کنسولتون آکبندبوده که به احتمال زیاد فریمور اصلیش 3.55 بوده.ولی اکه دست دوم خریدید باید به پلمب دستگاه نگاه بندازی اگه سالم بود که هیچ ولی اگه دیدید آثاری مثل کنده شدن روش بود احتمال داره که دانگرید شده باشه.اینا رو من میدونستم .دوستان اگه راه دیگه ای هم هست دوستمون رو راهنمایی کنید.

saeedazami
26-10-2012, 18:23
راستی تا قبل اینکه ورژن جدید بیاد eboot هاتون رو دوباره اورجینال کنید که مث من سه ساعت تو هارد و دی وی دی دنبال بازیاتون نگردیدهیچ کدوم از فیکسای 3.55 روش جواب نمیدهSent from my Sony Xperia S using Tapatalk 2درمورد فیکس وایبوت بازی ها این رو بگم که برخی بازی ها مثل آنچارتد3 در حالی که تغییرات زیادی در قسمت هاش اعمال شده ولی بازم روی cfw 4.21اجرا شده.ولی بازم اگه ایبوت وپارام اورجینال رو داشته باشیم بهتره.بعضی سایت ها ایبوت وپارام اورجینال رو برای دانلود گذاشتن.

saeedazami
27-10-2012, 10:10
سلام دوستان همان طور که میدانید(بعضی ها شاید هنوز ندونن)امروز ورژن1.09 ازcfw 4.21منتشر شد که تمامی باگ های نسخه ی اول رو بر طرف کرده.مثل:رفع کامل مشکل بریک شدن در مدلهای CECH-25xxرفع مشکل فریز شدن در هنگامی که قصد خروج از بازی با زدن دکمه ی PS را دارید.قابلیت نصب بر روی تمامی کنسولهااجرای بازیها بدون نیاز به دیسک اورجینال و از طریق آیکون App_homeبرطرف کردن تمامی باگ های ورژن اول.حالا شما باحداکثر امنیت می تونید این فریمور روجرو رو نصب کنید.(برای دانلود می توانید به سایت های مخصوص ه ک ps3مراجعه نمایید.) تا الآن بیشتر بازی هایی که واسه 3.55 فیکس شده بودن روی ورژن 1.09 از فریمور4.21 جواب دادن.

Agame.Arash
27-10-2012, 12:50
سلام دوستان همان طور که میدانید(بعضی ها شاید هنوز ندونن)امروز ورژن1.09 ازcfw 4.21منتشر شد که تمامی باگ های نسخه ی اول رو بر طرف کرده.مثل:رفع کامل مشکل بریک شدن در مدلهای CECH-25xxرفع مشکل فریز شدن در هنگامی که قصد خروج از بازی با زدن دکمه ی PS را دارید.قابلیت نصب بر روی تمامی کنسولهااجرای بازیها بدون نیاز به دیسک اورجینال و از طریق آیکون App_homeبرطرف کردن تمامی باگ های ورژن اول.حالا شما باحداکثر امنیت می تونید این فریمور روجرو رو نصب کنید.(برای دانلود می توانید به سایت های مخصوص ه ک ps3مراجعه نمایید.) تا الآن بیشتر بازی هایی که واسه 3.55 فیکس شده بودن روی ورژن 1.09 از فریمور4.21 جواب دادن.

تایید میشه ، رو همه ی نسخه های ps3 هم بدون نگرانی از بریک شدن نصب کنید:sq_25:... انگار یه صد نفری رو مامور کردن تست کنن و مشکلی نداشته ...

البته فریم ور کارخونه ای تون باید زیر 3.55 باشه و دان گریدی نباشه:sq_11:

Agame.Arash
27-10-2012, 18:32
آخرین CFW منتشرشده :
Rogero 4.21 V 1.09

کنسول هایی که میتونید روش نصب کنید :
کنسول های با CFW 3.55
کنسول های دانگریدی 3.55
کنسول های با Rogero 4.21 قبلی
کنسول های DEX شده
کنسول های با دانگل True Blue

!!!ویرایش :
رو کنسول فت نصب نکنید گفتن واسه بعضیا بریک میشه !!!!

saeedazami
27-10-2012, 18:55
به نظر من بهتره تا وقتی که خود روجرو به طور قطعی اعلام نکنه که نصب کنید این کارو نکنید.البته تیم Rebug هم اعلام کرده که می خواد فریمور 4.30 رو به زودی عرضه کنه که به نظر من ریباگ میتونه فریموری صددرصد مطمئن رو بده بیرون.منم منتظر ریباگ هستم .به احتمال زیاد تا اوایل ماه نوامبر کنسول ps3به طور کامل وبدون هیچ مشکلی ه ک خواهد شد.ولی یکمی زیادی طول کشید اما بازی های جدیدی که قراره توسال 2013بیان ارزششوداره....

Agame.Arash
27-10-2012, 20:41
به نظر من بهتره تا وقتی که خود روجرو به طور قطعی اعلام نکنه که نصب کنید این کارو نکنید.البته تیم Rebug هم اعلام کرده که می خواد فریمور 4.30 رو به زودی عرضه کنه که به نظر من ریباگ میتونه فریموری صددرصد مطمئن رو بده بیرون.منم منتظر ریباگ هستم .به احتمال زیاد تا اوایل ماه نوامبر کنسول ps3به طور کامل وبدون هیچ مشکلی ه ک خواهد شد.ولی یکمی زیادی طول کشید اما بازی های جدیدی که قراره توسال 2013بیان ارزششوداره....

بعد این همه خماری واسه بازی های جدید خداییش من که دیگه نتونستم نصب نکنم

راستی حواستون باشه این فرم ور رو از هر سایتی دان نکنید بعضیا تقلبیش رو هم گذاشتن که بریکتون میکنه!!!!

Agame.Arash
27-10-2012, 20:52
اینو همین الان تو یه فروم دیگه دیدم

یادتون باشه بالا گفتم رو فت ها نصب نکنید

Fat models
CECHA - Working
CECHB - Unknown
CECHC - Working
CECHE - Working
CECHG - Brick
CECHH - Brick
CECHJ - Working
CECHK - Most likely working (similar to checj)
CECHL - Working
CECHM - Working
CECHP - Most likely working (similar to checl/m)
CECHQ - Most likely working (similar to checl/m)

Agame.Arash
28-10-2012, 12:23
CFW 4.30 توسط E3 منتشر شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

صلوات !!!!

آموزش از فروم همسایه :

تیم E3DIY توانست با دسترسی به کلید های PS3 LV0 / Bootldr / Appldr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
که به تازگی منتشر شده بود CFW 4.30 را منتشر کند
آن ها اعلام کردند که ما تولنستیم به کلید های LV0 کنسول ps3 دسترسی پیدا کنیم پس از این به بعد هر فریموری که منتشر شد ما می توانیم CFW آن را به رایگان منتشر کنیم
همچنین این تیم اعلام کرده که تمامی مشکلاتبریک شدن کنسول ها در این ورژن برطرف شده است
نکات برای نصب این CFW :

برای نصب این فریمور باید روی CFW 3.55 یا 3.55 رسمی باشید
در صورتی که Rogero 4.21 نصب کردید با استفاده از Dehash ( همون QA Flag کردن ) و نصب Rogero 3.55 باید به 3.55 بازگردید سپس یان فریمور را بریزید
E3 در نظر داره که یک آپدیت برای فلشر خود با نام Update.BIN منتشر کنه که فلشر مستقیما به این فریمور دانگرید کنه (منظورش اینه که اگر فریمور بالاتر اومد)
این تیم یک بکاپ منیجر آماده کرده که برای اجرای بازی ها نیاز به آن دارید که در پایین برای شما قرار دادم

می توانید این CFW و Manager را از لینک زیر دانلود کنید

پسورد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فعلا Multiman با این CFW سازگار نیست لذا باید تا اومدن ورژن جدید مولتی من از منیجر خود تیم که درون فایل قرار داده شده استفاده کنید

با تشکر از جناب ORTEGOLI !

ضمنا من اکیدا توصیه می کنم با تمام چیزایی که نوشته شما نصب نکنید تا ورژن پایدار بیاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sonixax
28-10-2012, 16:50
میبینم که ملت هَکر خوب کار میکنند ها :دی

Agame.Arash
28-10-2012, 17:09
اطلاعیه برا فرم ور 4.30 e3 :

این فرم ور قابلیت دانگرید نرم افزاری نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه آپ کردین فقط از طریق سخت افزاری می تونین دانگرید کنید.

تو فروم های خارجی چند نفر تونستن نرم افزاری هم دانگرد کنن ولی شما بهتره هنوز صب کنید !!!!

میبینم که ملت هَکر خوب کار میکنند ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

آره داداش:sq_25:

این چن روزه حتی نمی دونیم بازی کنیم یا نه !:sq_8:
بس که هی cfw مختلف دادن بیرون
یه ورژن 4.11
سه تا 4.21
الان هم که 4.30 !:sq_6:

از تمام دوستان هم به خاطر بزرگ نوشتن عذر میخوام...

آخه این خبرای -- ps3 اونم بعد افتضاح true blue و این همه خماری واسه بازی جدید خیلی هیجان انگیزن !:sq_15:

CRIS Joon CR7
28-10-2012, 17:14
با همه ی این بحث ها ، به نظرم فعلا نیازی به ریختن کاستوم فریم ویر جدید نیست چون الان اکثر بازی های جدید برای 3.55 هم پچ میشن و نیازی به CFW جدید نیست.
بعدش تا بوجود اومدن امکان اتصال به PSN ریختن CFW جدید رو توصیه نمی کنم چون همه ی این ها نسخه های اولشون هست و تا نهایی شدنشون تعدادی از دستگاه ها فاتحشون خونده میشه.

Agame.Arash
28-10-2012, 17:21
با همه ی این بحث ها ، به نظرم فعلا نیازی به ریختن کاستوم فریم ویر جدید نیست چون الان اکثر بازی های جدید برای 3.55 هم پچ میشن و نیازی به CFW جدید نیست.
بعدش تا بوجود اومدن امکان اتصال به PSN ریختن CFW جدید رو توصیه نمی کنم چون همه ی این ها نسخه های اولشون هست و تا نهایی شدنشون تعدادی از دستگاه ها فاتحشون خونده میشه.

من 4.30 رو ندارم ولی تو ps3hax گفتن به psn هم وصل میشه داداش...

saeedazami
28-10-2012, 18:46
CFW 4.30 رو تا این لحظه که بدون هیچ بریکی تونستن نصب کنن.پس فعلا از این لحاظ از روجرو بهتره.اما همون طور که می دونید فعلا منیجرش قاطی داره (E3 MANAGER)وباید منتظر موند که یا مولتیمن جدید واسش پچ بشه ویا این که تیمE3 منیجرشو آپدیت کنه.:sq_6:
درمورد دانگرید هم الآن میشه به صورت نرم افزاری انجام داد.پس خیالتون راحت....:sq_8:
PSNهم میره...:sq_13:
ولی تمام این فریمور های جدید همون مشکل قبلیا رو دارم این که نمیشه روی+ 3.55 نصبشون کرد وحتما باید دستگاه یا 3.55 باشه و یا قابل دانگرید به3.55.....:sq_11:

Agame.Arash
28-10-2012, 20:53
سونی اعلام کرد که 4.30 رسمی باگ داره خیلی زود منتظر فرم ور بعدی باشید

E3 هم اعلام کرد CFW رو نصب نکنید که باگ داره !

اصلا نمیشه یه دقیقه کامپیوترو خاموش کنی همین جور داره خبر فرم فر اومدن و -- شدن میاد!

saeedazami
28-10-2012, 22:03
سونی اعلام کرد که 4.30 رسمی باگ داره خیلی زود منتظر فرم ور بعدی باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم اعلام کرد CFW رو نصب نکنید که باگ داره !اصلا نمیشه یه دقیقه کامپیوترو خاموش کنی همین جور داره خبر فرم فر اومدن و -- شدن میاد!دیگه سونی هم داره شورشو درمیاره.البته بهتر چون میدونه دیگه کاری از دستش بر نمیاد همش فرتو فرت فریمور میده بیرون.(سایته زبانش ژاپنیه یا چینی یا کره ای یا تایلندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

Agame.Arash
29-10-2012, 01:24
دیگه سونی هم داره شورشو درمیاره.البته بهتر چون میدونه دیگه کاری از دستش بر نمیاد همش فرتو فرت فریمور میده بیرون.(سایته زبانش ژاپنیه یا چینی یا کره ای یا تایلندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

Jp که اول لینکش نوشته یعنی ژاپنی
دیگه اینقدا هم بیکار نیست هیچ کدوم از ps3 هایی که فریمور بالا ی 3.55 داشتن -- نمیشن
هیچ کس هم امیدی به -- شدنشون ندارن

Agame.Arash
29-10-2012, 02:55
ورژن جدید 04.08.01 multiMan با پشتیبانی کامل از CFW 4.30

ویژگی ها:

1-پشتیبانی کامل از CFW 4.30
2-اضافه شدن پشتیبانی از Payload های Standard و Hermes برای CFW 4.30
3-اضافه شدن پشتیبانی از BD-Mirror برای CFW 4.30
4- آپدیت شدن فایلهای 6 زبان

saeedazami
29-10-2012, 11:23
سلام.
یه خبر توپه دیگه. ساعاتی قبل وقتی که ما خواب بودیم روجرو فریمور4.30 رو داد بیرون که دیگه حرفی واسه گفتن باقی نزاره اینم مشخصات این فریمور:

ویژگی های این CFW:

رفع کامل مشکل بریک شدن در تمامی مدلها
رفع مشکل فریز شدن در هنگامی که قصد خروج از بازی با زدن دکمه ی PS را دارید.
اجرای بازیها بدون نیاز به دیسک اورجینال و از طریق آیکون App_home
برطرف کردن تمامی باگ های ورژنهای قبل
اتصال به شبکه PSN/SEN
قابلیت نصب بر روی تمامی کنسولها
نکته:
در هنگام نصب فریمور به هیچ وجه در درایو بلوری دیسک اوریجینال نباشد.

مراحل اصلی نصب:
مرحله اول:کنسول خود را QA Flag کنید.
مرحله دوم:کنسول خود را به 3.55 آپگرید کنید.
مرحله نهایی:بر روی کنسول خود ورژن جدید CFW 4.30 را نصب کنید
ودر آخر نصب آخرین نسخه از مولتیمن....
موفق باشید..............

Squall Leonhart
29-10-2012, 11:31
میشه چند تا از سایت های مرجعی که در زمینه ه ک سونی سه فعال هستن رو معرفی بکنین؟

saeedazami
29-10-2012, 12:08
میشه چند تا از سایت های مرجعی که در زمینه ه ک سونی سه فعال هستن رو معرفی بکنین؟پ.خ شد دوست عزیز....

Agame.Arash
29-10-2012, 12:10
سلام.
یه خبر توپه دیگه. ساعاتی قبل وقتی که ما خواب بودیم روجرو فریمور4.30 رو داد بیرون که دیگه حرفی واسه گفتن باقی نزاره اینم مشخصات این فریمور:

ویژگی های این CFW:

رفع کامل مشکل بریک شدن در تمامی مدلها
رفع مشکل فریز شدن در هنگامی که قصد خروج از بازی با زدن دکمه ی PS را دارید.
اجرای بازیها بدون نیاز به دیسک اورجینال و از طریق آیکون App_home
برطرف کردن تمامی باگ های ورژنهای قبل
اتصال به شبکه PSN/SEN
قابلیت نصب بر روی تمامی کنسولها
نکته:
در هنگام نصب فریمور به هیچ وجه در درایو بلوری دیسک اوریجینال نباشد.

مراحل اصلی نصب:
مرحله اول:کنسول خود را QA Flag کنید.
مرحله دوم:کنسول خود را به 3.55 آپگرید کنید.
مرحله نهایی:بر روی کنسول خود ورژن جدید CFW 4.30 را نصب کنید
ودر آخر نصب آخرین نسخه از مولتیمن....
موفق باشید..............

آقا سعید میشه راحت دانگرید کرد از این ورژن؟؟

saeedazami
29-10-2012, 17:25
آقا سعید میشه راحت دانگرید کرد از این ورژن؟؟ Sent from my Sony Xperia S using Tapatalk 2ببخشید دوست عزیز که نتونستم زود جواب بدم مدرسه(پیش دانشگاهی)بودم تازه رسیدم خونه.درباره دانگرید وبرگشت به 3.55 جواب بله می باشد وراحت از طریق دانگرید نرم افزاری میتونید برگردید.دقیقا مثل فریمور4.21.منظورم از راحت اینه که دیگه دانگل نمیخواد.

Agame.Arash
29-10-2012, 19:40
ببخشید دوست عزیز که نتونستم زود جواب بدم مدرسه(پیش دانشگاهی)بودم تازه رسیدم خونه.درباره دانگرید وبرگشت به 3.55 جواب بله می باشد وراحت از طریق دانگرید نرم افزاری میتونید برگردید.دقیقا مثل فریمور4.21.منظورم از راحت اینه که دیگه دانگل نمیخواد.

خداروشکر...
میریم برا نصب !

saeedazami
30-10-2012, 18:07
سلام دوستان.این خبری که می خوام بگم یکمی قدیمی شد .چون صبح می خواستم اینو بنویسم که متاسفانه برق رفت.خب بریم سر اصل مطلب:کاستم فریمور Novo CFW - ErmaC 4.30 CFW v1.0 منتشر شد . خب اینم ویژگی هاش:- هیچ دستگاهی بریک نشده است . ( تست شده روی انواع دستگاه های فت و اسلیم ) - قابلیت اتصال انلاین - ساین شده کلیدهای 4.30 - حتما می بایست از فریمور 3.55 اپدیت کنید . - قابلیت دانگرید به 3.55

saeedazami
30-10-2012, 19:18
ساعاتی قبل فریمور 4.31 توسط سونی منتشر شد. :sq_11:

علت انتشار این فریمور فریز شدن بازی Monster Hunter Portable 3rd HD در فریمور 4.30 بود.:sq_6:

البته احتمال میره که نصب این فریمور اختیاری باشه .:sq_8:
چون تا این لحظه psnبرای کپی باز ها برقرار است وپیغام آپدیت داده نشده.:sq_2:

saeedazami
30-10-2012, 19:31
یه خبر دیگه بگم و برم:sq_25: :

دقایقی قبل ورژن04.09.00از منیجر مولتیمن منتشر شد:sq_8:

ویژگی ها:

1- بر طرف شدن مشکل دانلود کاور بازی ها
2-ساپورت برنامه های جانبی مولتی من در cfw 4.30
3-اپدیت showtime به 04.01.208
4- اضافه شدن hidden option.bin در قسمت تنظیمات مولتی من

اینم لینکش(ورژن کامل):

master3D
31-10-2012, 23:28
سلام به همه دوستان

اول از همه بگم تا حالا ps3 نداشتم و کلا بوقم تو مسایل هگ,فریمور...

داداشم چند روز دیگه از ژاپن برمیگرده و میخوام بگم یه ps3 با خودش واسم بیاره.

سوال :

1 . چه مدلی بگیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 . چطور بفهمه فریمورش چیه ؟
3 . قابل هگ هست ؟
4 . فت یا اسلیم بگیره ؟

کلا چی بگیره اصلا ارزش داره از اونجا تا اینجا بیاردش یعنی هگ میشه ؟

دمتون گرم اگه زودتر و تخصصی جواب بدین . چون تا 1 هفته دیگه میاد(داداشم)

مرســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــی

fk_u
01-11-2012, 00:30
درود....
اخر -- شد یا نه؟
نمیدونم ورژن اصلی 3.5 بود که 3.55 برام -- کردند یا نه 3.55 بود . فک کنم 3.5 بود
الان -- نرم افزاری و بریک بشه دیگه کنسول تو سطل باید بندازیم....
کی -- کرده دیگه مولتی من و اینا نمیخاد سیستم -- عوض شده منظورم تیم -- هست
مثل اینکه بازی های 3.55 ما رو -- جدید اوکیه یچیزی خوبیش اینه دیسک اورج لازم نیست
مرسی

sajjadsa
01-11-2012, 09:42
سلام من دو تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین

1- الان دستگاه من CFW 3.55 داره. شنیدم یه راه هایی هست که بشه به PSN وصل شد و آنلاین زد. خب باید چجوری این کارو بکنم؟ اگه بشه میخوام U3 رو آنلاین تجربه کنم. لینک راهنمایی چیزی ...

2- دستگاه من وقتی خریداری شده ورژنش اصلا رو 2 و خورده ای بوده و تا 3.55 آپدیت شده. الان کلا میشه از CFW جدید استفاده کنم؟

saeedazami
01-11-2012, 10:58
سلام من دو تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین1- الان دستگاه من CFW 3.55 داره. شنیدم یه راه هایی هست که بشه به PSN وصل شد و آنلاین زد. خب باید چجوری این کارو بکنم؟ اگه بشه میخوام U3 رو آنلاین تجربه کنم. لینک راهنمایی چیزی ...2- دستگاه من وقتی خریداری شده ورژنش اصلا رو 2 و خورده ای بوده و تا 3.55 آپدیت شده. الان کلا میشه از CFW جدید استفاده کنم؟1-شما می تونید کنسولتون رو به rogero cfw 4.30آپدیت کنید .در این صورت هم می تونید آنلاین بازی کنید وهم این که جدید ترین بازی هارو بدون فیکس وایبوت انجام بدید.2-اولا کسانی که ورژن اسوک دستگاهشون تا3.55 باشه به راحتی می تونن ه ک کنند.که شما هم جزء این افراد هستید.دوما تمامی کنسول هایی که قابلیت دانگرید به 3.55رو دارند نیز می تونن ه ک کنند.آدرس سایت ها رو هم براتون پ.خ می کنم.

saeedazami
01-11-2012, 11:12
درود....اخر -- شد یا نه؟نمیدونم ورژن اصلی 3.5 بود که 3.55 برام -- کردند یا نه 3.55 بود . فک کنم 3.5 بودالان -- نرم افزاری و بریک بشه دیگه کنسول تو سطل باید بندازیم....کی -- کرده دیگه مولتی من و اینا نمیخاد سیستم -- عوض شده منظورم تیم -- هستمثل اینکه بازی های 3.55 ما رو -- جدید اوکیه یچیزی خوبیش اینه دیسک اورج لازم نیستمرسی1-ه ک شد ولی چه ه کی فقط از روی 3.55 میشه نصب کرد.2-فرقی نمیکنه الآن مهمه که روی 3.55هست3-برای هر مشکلی راه حلی هست اگه کنسولی بریک بشه 3سوته میشه برش گردوند.4-چرا مولتیمن میخواد ولی کار کردم باش راحت تر شده.5-بله میشه بازی های 3.55 رو روی این -- جدید اجرا کرد حتی بدون دیسک بوت.منم مرسی

sajjadsa
01-11-2012, 11:14
من هنوز هیچ پیغامی نگرفتم. ممنون میشم بفرستین. پی اس 3 هکس خوبه؟

abol_fa
07-11-2012, 18:17
من Rebug 4.21.1 نصب کردم اما call of duty mw 3 روش اجرا نمیشه
کسی دیگه هست این مشکلو داشته باشه؟
Resistance 3 اجرا میشه+fifa 13
اگه ممکنه یکی eboot و فایل های .self این بازی رو برام آپدیت کنه

reza91
07-11-2012, 23:30
سلام من یه پی اس 3 فت با ورژن 4.21 دارم و تا الان هم بازی کپی استفاده نکردم اما حالا می خوام به صورت نرم افزاری کپی خور بکنمش می گن که باید دانگرید بشه لطفا برای من کامل توضیح بدین که ایا امکانش هست که کپی خور بکنمش یا نه؟
با تشکر

reza91
08-11-2012, 16:27
سلام من یه پی اس 3 فت با ورژن 4.21 دارم و تا الان هم بازی کپی استفاده نکردم اما حالا می خوام به صورت نرم افزاری کپی خور بکنمش می گن که باید دانگرید بشه لطفا برای من کامل توضیح بدین که ایا امکانش هست که کپی خور بکنمش یا نه؟
با تشکر
سلام از دوستان خواهش می کنم یکی جواب من رو بده من واقعا سر این مساله گیر افتادم نمیدونم چی کار کنم

sajjadsa
08-11-2012, 20:52
فکر میکنم با دانگرید به احتمال زیاد بتونید هکس کنید.

fk_u
12-11-2012, 17:17
درود
شاید بچه ها هم مثل من وقت ندارند تو نت بیان و ...
چند تا -- اومده و بازی فیکس کردند بازی جدید اوکی شده اجرای بازی
نمیدونم فرمویر جدید نصبش بهتره یا فیکس بازی ها کدوم دردسرش کمتره
همین طوری برسیدم برای اطلاعات من که وقت بازی که نه وقت تمرین باشگاه رفتنم کم شده

filmbazz
14-11-2012, 22:25
دوستان من 1 هفته پیش فریمور 4.10 رو ریختم و اویل 6 و موست وانتد 2 و اویل رکون سیتی و 3 تا بازی دیگرو خیلی راحت دارم بازی میکنم.البته خودم نریختم دادم فروشنده برام ریخت 20 ت هم گرفت

filmbazz
14-11-2012, 22:27
درود
شاید بچه ها هم مثل من وقت ندارند تو نت بیان و ...
چند تا -- اومده و بازی فیکس کردند بازی جدید اوکی شده اجرای بازی
نمیدونم فرمویر جدید نصبش بهتره یا فیکس بازی ها کدوم دردسرش کمتره
همین طوری برسیدم برای اطلاعات من که وقت بازی که نه وقت تمرین باشگاه رفتنم کم شده
فریمور جدید رو بریز خیالت راحت میشه دیگه.من که ریختم دارم زرت و زرت بدون مشکل بازی میکنم.تازی مولتی منم زبان فارسی داره.ولی فیلمهای mkv رو باز میکنه

fk_u
14-11-2012, 23:36
درود...
حتما بچه ها هم مثل من وقت ندارند وگرنه یک اموزش بروبیمونی میزاشتند که تک باشه...
باید از جایی که بازی میگیرم سوال کنم بازی با لیبوت اورجینال دارند یا فیکس شده اخه فرمویر روجرو با ایبوت اصلی کار میکنه درسته؟
بازی هایی که داریم روی 3.55 کار میکنند روی فرمویر جدید هم کار میکنه؟
مثلا بازی که من میگیرم ایبوت فیکس شده باشه ایبوت حجمش کمه میشه دانلود کرد ؟ گرفتاری بیدا کردن داره حوصله ندارم با وقتش نیس
مشکل بریک شدن نداره؟
راستش روشش تو نت خوندم ولی این فروم بچه ها گذاشتند انجام میدم که خیالم راحت باشه
ممنون

sajjadsa
15-11-2012, 23:36
با فریمور های جدید باید بازی رو بدون دستکاری بریزی رو دستگاه.
بله روی ورژن جدید همه کار میکنن.
نه بریک نمیشی.

fk_u
16-11-2012, 03:09
درود
بچه ها کسی روش -- rogero میخاد تو فروم بزاره؟ با لینک دانلود فرمویر و .......
فروم های دیگه گذاشتن ولی خوب توضیح ندادن نمیدونم باید اول ofw 3.55 نصب کنم یا چی بچیه...
اگه کسی تو ین فروم اموزش قرار ه برازه ما صبر میکنیم
مرسی

Rooz
21-11-2012, 22:19
دوستان اگه کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم .
کنسول من قبلا کپی خور بود اما با یه بازی جدید اپدیت شد به ورژن 3.72 الان میخواستم بدونم غیر از دانگرید سخت افزاری دانگرید نرم افزاری هم وجود داره اگه هست راهنمایی کنید؟ بدجوری گیر افتادم لطفا راهنمایی کنید؟

behnam 207
23-11-2012, 09:59
سلام آقا من تازه یه ps3 خریدم جیلبریک شده فروشنده به من گفت به هیچ وجه به اینترنت وصل نشو چون اتوماتیک آپدیت میشه،می خواستم به پرسم واقعا هیچ راهی نیست ؟

sajjadsa
23-11-2012, 17:07
دوستان اگه کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم .
کنسول من قبلا کپی خور بود اما با یه بازی جدید اپدیت شد به ورژن 3.72 الان میخواستم بدونم غیر از دانگرید سخت افزاری دانگرید نرم افزاری هم وجود داره اگه هست راهنمایی کنید؟ بدجوری گیر افتادم لطفا راهنمایی کنید؟

تا جایی ک من میدونم شما راهی جز دانگرید سخت افزاری ندارید.

سلام آقا من تازه یه ps3 خریدم جیلبریک شده فروشنده به من گفت به هیچ وجه به اینترنت وصل نشو چون اتوماتیک آپدیت میشه،می خواستم به پرسم واقعا هیچ راهی نیست ؟

میشه تنظیم کرد تا خودکار آپدین نشه. با Rogero CFW میشه به اینترنت هم وصل شد.

mohammad_dj_kazin
23-11-2012, 19:19
خوب دوستان آموزش آپگرید از 3.55 به rogero cfw 4.30 رو میشه بزارین ما هم بتونم آنلاین بازی کنیم ؟ :دی

ehsan_
27-11-2012, 12:17
سلام
دوستان بعد از عمری بازی با ایکس باکس کنسولمو با یک ps3 عوض کردم می خوام همه انحصاری هایشو درو کنم جدید و قدیمی
ps3 دست یک بچه مثبت از آشنایان بوده و خودش چیز زیادی نمی دونه فقط می دونه کپی خوره و 3.55 وظاهرا دانگل هم استفاده نشده
منم زیاد سردر نمیارم از ps3:31:
می خواستم بدونم چطور بفهمم ورژن multiman و cfw روش چنده و آیا ebooter اورجینال داره یا نه
این درسته که با multiman فول جدید بازی های True Blue رو هم میشه بازی کرد ؟
[جریان DEX و CEX چیه؟

ehsan_
03-12-2012, 19:39
Rogero Releases 4.30 CFW v2.03کسانی که به 4.30 v1 و یا v2 اپدیت کرده بودند بدون نیاز به دانگرید می تونن به این ورژن اپگرید کنن

HADI roni
03-12-2012, 23:28
سلام.
دستگاه من ورژنش 4.11 هستش.
روی مالتی من هم میرم و تو قسمت Information میزنه ورژن 1.16.
خواستم بدونم همچین چیزی میشه؟ پس این 3.55 داستانش چیه؟
الان بخوام اپدیت بکنم مالتی من رو چی کار باید کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

ehsan_
05-12-2012, 00:22
سلام.
دستگاه من ورژنش 4.11 هستش.
روی مالتی من هم میرم و تو قسمت Information میزنه ورژن 1.16.
خواستم بدونم همچین چیزی میشه؟ پس این 3.55 داستانش چیه؟
الان بخوام اپدیت بکنم مالتی من رو چی کار باید کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

داداش داری اشتباه ورژن هارو می گی؟ 4.11 ورژن مولتی من هست یا فریمور؟

HADI roni
05-12-2012, 20:37
داداش داری اشتباه ورژن هارو می گی؟ 4.11 ورژن مولتی من هست یا فریمور؟

ببینید من میرم تو قسمت System Information اونجا اینو میبینم.
بعد میرم تو قسمت Game و روی Multiman مثلث رو میزنم تو قسمت Information میگه ورژنش 1.16
حالا خودمم گیجم الان.پس 3.55 چیه؟و کجاست؟

ehsan_
06-12-2012, 14:53
ببینید من میرم تو قسمت System Information اونجا اینو میبینم.
بعد میرم تو قسمت Game و روی Multiman مثلث رو میزنم تو قسمت Information میگه ورژنش 1.16
حالا خودمم گیجم الان.پس 3.55 چیه؟و کجاست؟
ورژن مولتی من شما 1.16 هست که خیلی قدیمی و الان ورژن 4.14 ریلیس شده
شما برای اینکه ببینید ورژن دستگاهتون چیه مولتی من رو اجرا کنید(نه اینکه روش مثلث بزنید!) بعد که اجرا شد به قسمت sitting برید بعد system info اونجا ورژن دستگاه شما رو نوشته
اموزش ارتقا مولتی من رو هم بهت می گم
راستی الان دستگاهتون کپی خوره؟

HADI roni
06-12-2012, 18:06
ورژن مولتی من شما 1.16 هست که خیلی قدیمی و الان ورژن 4.14 ریلیس شده
شما برای اینکه ببینید ورژن دستگاهتون چیه مولتی من رو اجرا کنید(نه اینکه روش مثلث بزنید!) بعد که اجرا شد به قسمت sitting برید بعد system info اونجا ورژن دستگاه شما رو نوشته
اموزش ارتقا مولتی من رو هم بهت می گم
راستی الان دستگاهتون کپی خوره؟

خب با توجه به توضیحاتی که دادید ورژن دستگاه من 4.11 هستش.
بله کپی خوره.از جایی که خریدم خودش اوکی کرده.
الان بخوام مولتی من رو اپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟
اصلا چه جوری این کارو بکنم از خود کنسول میشه؟

ehsan_
06-12-2012, 21:29
خب با توجه به توضیحاتی که دادید ورژن دستگاه من 4.11 هستش.
بله کپی خوره.از جایی که خریدم خودش اوکی کرده.
الان بخوام مولتی من رو اپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟
اصلا چه جوری این کارو بکنم از خود کنسول میشه؟

مولتی من 4.14 رو دانلود کن بعد یک فلش با فرمت fat32 پیدا کن اگه نبود خود با ویندوز فرمتش رو fat32 کن. فایل اصلی مولتی من که فرمت pkg هست رو بریز توی روتش یعنی بدون هیچ فولدری بریز توی فلش بزن به کنسولت
بعد توی لیست بازی ها که اخریش مولتی من هست بگرد یک گزینه هست به نام install pkg files اونو بزن بعد این فایلی که روی فلش هست رو پیدا می کنه بزن خودش مولتی من جدید رو نصب می کنه
تمام
راستی جلوی ورژن 4.11 چی نوشته؟ hermes ? rogero? ......
من فکر می کنم ورژن شما 3.55 که روش اسپوف 4.11 نصب شده ! یعنی ظاهری به 4.11 رسوندنش ولی باطنی 3.55 هست!

shahin_mp3
12-12-2012, 03:42
سلام دوستان

الان جدید ترین روش ه ک چیه ورژن هم 3.55

psn هم میشه رفت ؟

دانگرید نرم افزاری هم داره ؟

sajjadsa
12-12-2012, 21:23
سلام
بهترین روش استفاده از Rogero CFW 4.30 v2.03 هست + مولتی من 4.14 هست.
بله PSN هم داره.
دانگرید سخت افزاری هم داره.
کلا همه چیزایی که آرزوشو داشتیم داره !!!

CRIS Joon CR7
12-12-2012, 21:49
سلام
بهترین روش استفاده از Rogero CFW 4.30 v2.03 هست + مولتی من 4.14 هست.
بله PSN هم داره.
دانگرید سخت افزاری هم داره.
کلا همه چیزایی که آرزوشو داشتیم داره !!!

ممنون...
پس قضیه این که سونی کلا هر کی که با CFW بره PSN رو بن میکنه و حتی میگفتن شاید به سخت افزار هم آسیب بزنن چیه؟
من تعدادی بازی روی هارد دارم، اگه این Rogero CFW 4.30 v2.03 که میگی با اون مولتی من ، بازی ها رو باید چکار کنم!؟ کار خاصی باید روشون انجام داد؟
لیست بازی ها :
UC2 UC3 MGSCollection KZ2 FIFA13 Journey Batman.AC

sajjadsa
13-12-2012, 15:17
ممنون...
پس قضیه این که سونی کلا هر کی که با CFW بره PSN رو بن میکنه و حتی میگفتن شاید به سخت افزار هم آسیب بزنن چیه؟
من تعدادی بازی روی هارد دارم، اگه این Rogero CFW 4.30 v2.03 که میگی با اون مولتی من ، بازی ها رو باید چکار کنم!؟ کار خاصی باید روشون انجام داد؟
لیست بازی ها :

تا مدتی میشد از psn استفاده کرد. بعد سونی شروع کرد به بن کردن. بعد دوباره مولتی من ورژن های stealth رو داد بیرون که دوباره رو دست سونی بلند شد. در مورد صدمه سخت افزاری فکر نمیکنم درست باشه. من تازه از شما شنیدم ...
الان میشه اسفاده کرد. فقط مولتی من باید به روز باشه. الان 4.15 ...
البته حتی در صورت بن شدن برای آنبن شدن هم را حلی هست.
تمام بازی ها به راحتی کار خواهند کرد. حتی اگر u3 شما از اون نوع پچ شده برای 3.55 باشه بازم کار میکنه. از این به بعد هم نیازی به پچ بازی ها نیست. کافیه بازی دست نخورده رو داشته باشی.

sajjadsa
13-12-2012, 22:57
سلام دوستان
مگه وقتی با حافظه fat32 بازی اسپلیت شده میریزی رو کنسول نباید خود به خود فایل هارو سر هم کنه؟ قبلا ها مولتی من اینکارو میکرد اما نمیدونم چرا جدیدا نمیکنه. البته بازی اجرا میشه اما اسپلیت شده میمونه ...

ehsan_
15-12-2012, 16:24
ممنون...
لیست بازی ها :

بجز بازی های psn بقیه اجرا میشن البته منظورم psn فیکس شده هست مثل فیفا 12
اونهایی هم که اجرا نشدن رو باید eboot اورجینال جایگزین کنی
برای بازی های psn من eboot اورجینال جایگزین کردم اما پیغام میده باید وصل بشی به plystore که وقتی وصل بشی بهت می گه سریال بازی رو دوباره پول بده بخر !!
البته بعضی بازیهای psn فیکس 4.30 دارن که بریزی حله ولی اونها که ندارن رو نمیشه کاریشون کرد
این رو هم بگم که اگه از نسخه stealth مولتی من استفاده نکنی به هفته نمی کشه که بن میشی چون من بن شدم :n03:

ehsan_
15-12-2012, 16:26
سلام دوستان
مگه وقتی با حافظه fat32 بازی اسپلیت شده میریزی رو کنسول نباید خود به خود فایل هارو سر هم کنه؟ قبلا ها مولتی من اینکارو میکرد اما نمیدونم چرا جدیدا نمیکنه. البته بازی اجرا میشه اما اسپلیت شده میمونه ...

تا اونجا که می دونم هارد خود دستگاه پلی فت 32 هست پس قاعدتا نباید دوباره سر هم بشن
شما برای بازی به حجم بالای 4 گیگ برخورد کردید یا فیلمی چیزیه؟

arash_monsef
16-12-2012, 00:29
سلام
فریمور کنسول من به خاطر شیرین کاریه خودم 4.31 ofw شده می خواستم بدونم چه جوری میشه به 3.55 برشگردونم ؟:n27:

Alex Fera
16-12-2012, 10:51
سلام
فریمور کنسول من به خاطر شیرین کاریه خودم 4.31 ofw شده می خواستم بدونم چه جوری میشه به 3.55 برشگردونم ؟:n27:

راه نرم افزاری و آسونی نیست که خودتون بتونید انجام بدید،باید یه متخصص الکترونیک که تجربه داره انجام بده،در ضمن E3 Flasher لازم دارید برای دانگرید کردن...............
کلا بهتره یه یه تعمیرکار مطمئن بسپارید این کارو................
هزینه هم بین 30 تا 50 میگیرن معمولا......................

pirlo62
16-12-2012, 21:21
سلام.من روی دستگاهم مولتی من 3.55 نصب است.الان اگه بخواهم بازی های جدید را اجرا کنم.باید چه ورژنی نصب کنم.که مشکل بریک هم نداشته باشه.در ضمن هزینه این کار هم چقدر هست.من شنیدم میگن بازی ها واسه 3.55 فیکس شده؟لطفا کامل توضیح دهید.

tati63
16-12-2012, 23:11
سلام دوستان
در شهرهای تبریز و ارومیه مغازه داری را میشناسید که دستگاهم را ببرو انگرید کند منم به 4.31 رفتم
لطفا شماره و ادرس را برام پیام بزنید با تشکر

ehsan_
17-12-2012, 12:56
سلام.من روی دستگاهم مولتی من 3.55 نصب است.الان اگه بخواهم بازی های جدید را اجرا کنم.باید چه ورژنی نصب کنم.که مشکل بریک هم نداشته باشه.در ضمن هزینه این کار هم چقدر هست.من شنیدم میگن بازی ها واسه 3.55 فیکس شده؟لطفا کامل توضیح دهید.
اونی که 3.55 هست اسمش کاستوم فریمور هست نه مولتی من
که می تونی بدی با 30 تومن جدیدترین و بهترین ه-ک موجود یعنیRogero 4.30 v2.03 رو برات بریزن

به ه-ک جدید ارتقا بدید دیگه نیاز به فیکس و... نیست و تقریبا همه بازی هارو می تونی براحتی اجرا کنی احتمال بریک هم نزدیک صفره
iهمراه ه-ک جدید باید مولتی من 4.14 رو هم بریزن اما اگه نریختن یاداوری کنید...هزینه اضافه نباید بگیرن

پس از انجام این کارها ورژن دستگاه شما از 3.55 میشه 4.30 روجرو (نمی گن مولتی من 4.30 ...)

pirlo62
17-12-2012, 13:21
اونی که 3.55 هست اسمش کاستوم فریمور هست نه مولتی من
که می تونی بدی با 30 تومن جدیدترین و بهترین ه-ک موجود یعنیRogero 4.30 v2.03 رو برات بریزن

به ه-ک جدید ارتقا بدید دیگه نیاز به فیکس و... نیست و تقریبا همه بازی هارو می تونی براحتی اجرا کنی احتمال بریک هم نزدیک صفره
iهمراه ه-ک جدید باید مولتی من 4.14 رو هم بریزن اما اگه نریختن یاداوری کنید...هزینه اضافه نباید بگیرن

پس از انجام این کارها ورژن دستگاه شما از 3.55 میشه 4.30 روجرو (نمی گن مولتی من 4.30 ...)
خیلی ممنون

arash_monsef
17-12-2012, 23:08
راه نرم افزاری و آسونی نیست که خودتون بتونید انجام بدید،باید یه متخصص الکترونیک که تجربه داره انجام بده،در ضمن E3 Flasher لازم دارید برای دانگرید کردن...............
کلا بهتره یه یه تعمیرکار مطمئن بسپارید این کارو................
هزینه هم بین 30 تا 50 میگیرن معمولا......................
دوست عزیز من خودم تعمیرکاره لپ تاپ و پی سی هستم و برای پروگرم کردن ic هم پروگرمر دارم البته نه E3 Flasher
مسئله پولش هم نیست می خوام خودم انجام بدم
اگه فایل bin آیسی رو دارین زحمت بکشین لینک دانلودش رو برام بزارین

Alex Fera
18-12-2012, 21:22
دوست عزیز من خودم تعمیرکاره لپ تاپ و پی سی هستم و برای پروگرم کردن ic هم پروگرمر دارم البته نه E3 Flasher
مسئله پولش هم نیست می خوام خودم انجام بدم
اگه فایل bin آیسی رو دارین زحمت بکشین لینک دانلودش رو برام بزارین

والا من خودم E3 Flasher دارم،اما فایل BIN رو ندارم متاسفانه،یه سرچ بزنید پیدا میکنید................
اگه میخواید ادامه بدید بهتره یه E3 Flasher تهیه کنید،هم دسته دومش هست هم آکبندش جدیدا قیمتش اومده پایین...........................

arash_monsef
18-12-2012, 22:03
والا من خودم E3 Flasher دارم،اما فایل BIN رو ندارم متاسفانه،یه سرچ بزنید پیدا میکنید................
اگه میخواید ادامه بدید بهتره یه E3 Flasher تهیه کنید،هم دسته دومش هست هم آکبندش جدیدا قیمتش اومده پایین...........................
ممنون میشم قیمت تقزیبی جفتشونو بهم بگین

Alex Fera
19-12-2012, 20:47
آکبندش چندتا پک مختلف داره،فولش حدود 150 تا 180 هستش....................
دسته دومش هم بین 50 تا 100 خرید و فروش میشم...............

massna
26-12-2012, 09:01
سلام ورژن دستگاه من 4.21 جای مطمئن توی پایتخت یا پشت شهرداری سراغ دارید برای اینکه دستگاه رو کپی خور بکنم؟؟ بعدم اینکه ورژن بالاتر دستگاه به چه دردی می خوره؟یعنی فرق بین 3.35 با 4.21 من چیه که مثلاً اگه برای منم بشه 3.35 چه تغییراتی به وجود می یاد توی دستگام ببخشید می دونم سوالم خیلی ابتدایی یه چند صفحه ای هم از فروم خوندم اما چیزی دستگیرم نشد

Ali940
08-01-2013, 15:01
نمی دونم به این فروم ربط داره با نه من یه USB 16G Transcend دارم فرمتش FAT32 من دیده بودم می نوشتن نمیشه فولدر بالا تر از 4G توش ریخت ولی یه بازی 7G راحت ریختم توش بعد به ps3 وصل کردم بازی ارو راحت و بدون مشکل ریختم روش Multiman م دو یعنی کامپیوتر اشتباه می گه USB من FAT32 و USB من NTFS؟:n18:

fk_u
08-01-2013, 16:20
درود....
اول مثل همه بیزی هستم و نشد از کسی که لینک ایبوت مستقیم کرد تشکر کنم thank you man
بازم ایبوت دارم نمیدونم چرا نمیتونم دانلود کنم از این سایت اگه کسی اوکی کنه مرسی
خوبه 10 تا بازی کمتر دارم کلی دنبال ایبوتشم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com/files/hmvrwy1zf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرسی

jamshidjap
08-01-2013, 17:39
نمی دونم به این فروم ربط داره با نه من یه USB 16G Transcend دارم فرمتش FAT32 من دیده بودم می نوشتن نمیشه فولدر بالا تر از 4G توش ریخت ولی یه بازی 7G راحت ریختم توش بعد به ps3 وصل کردم بازی ارو راحت و بدون مشکل ریختم روش Multiman م دو یعنی کامپیوتر اشتباه می گه USB من FAT32 و USB من NTFS؟:n18:

من خودم بازی که 13گیگ حجمش بودم ریختم و بدون هیچ مشکلی بازی کردم

Ali940
09-01-2013, 16:12
من خودم بازی که 13گیگ حجمش بودم ریختم و بدون هیچ مشکلی بازی کردم
یعنی فقط می شه ریخت نمی شه از توش بازی کرد؟

fk_u
09-01-2013, 18:46
درود...
rogero 2..3 ایبوت که بیدا نکردم اومدم دیدم بازی که تو هارد کنسول ریختم فایل ها اسبلیت شده هستند قدیم تو 3.55 مولتی من خودکار سرهم میکرد
بازی اجرا میکردم صفحه سیاه میشد بعدم کنسول لعنتی از خودش خاموش میکردم مشکل ایبوته یا اینی که گفتم
اخر بای دبرتش کنم از بنجره بیرون خودم راحت کنم

mrmaster
09-01-2013, 19:23
سلام ورژن دستگاه من 3.55 میخواستم -- Rogero 4.30 v2.03 3.55 بریزم که بتونم بازی های جدیدو اجرا کنم . میخواستم بپرسم که نیاز به E3 Flasher هست یا نه؟ ممنون میشم جواب بدید.

fk_u
09-01-2013, 19:57
بچه ها کسی ایبوت اورجینال bces 00 484 موتوراستورم نداره؟
مرسی

ninja001
09-01-2013, 21:35
سلام من slim دارم با اينرنت از 3.55 به 4.31 آپديت كردم .حالا چه خاكي تو سرم بريزم؟هزينش چقده؟

mrmaster
09-01-2013, 23:48
یه سوال مجیط xmb چیه دقیقا :n02: ؟

Grand
10-01-2013, 01:34

فرمت FAT32 نمیتونه فایلهای بالاتر از 4 گیگ رو ذخیره کنه، نه فولدرهای بالای 4 گیگ رو...
به عنوان مثال شما نمیتونید یک فایل ویدیویی 5 گیگ رو روی USB با فرمت FAT32 ذخیره کنید اما میتونید مجموع 5 فیلم که هر کدوم یک گیگ حجم دارند رو به راحتی به فلش مموریتون انتقال بدید.
بعضی بازیها درسته که بیش از 4 گیگ حجم دارند اما چون فایلی با حجم بالاتر از 4 گیگ ندارند شما میتونید اونها رو روی فلش کپی کنید.
امیدوارم متوجه اصل مطلب شده باشید...

Ali940
10-01-2013, 09:13
مرسی خیلی کمک کرد ممنون:n26:
می خواستم تشکر کنم اما بلد نبودم رو چی بزنم به بزرگی خودتون ببخشید:n03:چون تازه کارم

Ali940
10-01-2013, 13:41
یه سوال مجیط xmb چیه دقیقا :n02: ؟
همون صفحه اصلی ps3 همونی که گیمو ستینگو از اینجور چیزارو توش انتخاب میکنی در واقع یعنی این

Grand
10-01-2013, 21:16
مرسی خیلی کمک کرد ممنون:n26:
می خواستم تشکر کنم اما بلد نبودم رو چی بزنم به بزرگی خودتون ببخشید:n03:چون تازه کارم

خواهش میکنم دوست عزیز، هدف کمک رسانی بود که انجام شد؛ تشکر لازم نیست :happy:

fk_u
11-01-2013, 19:09
درود....
تو -- 4.30 روجرو بازی heavy rain تو هارد کنسول ریختم دیدم فای های بیگ مولتی من سرهم نکرده اسبلیت گذاشته ؟؟؟؟؟؟؟؟ -- 3.55 خودش سرهم میکرد
راهش چیه؟؟
بازی که اجرا نکرد
دیسک اورج داخل نزاشتم گفته بودن این -- اکثرا دیسک اورج لازم نداره شنیدم موتور استورم دیسک اورج میخاد و ... بس الکی 4.30 کردیم همون 3.55 که همه فیکس میشدن بازی ها درسته؟؟
مرسی

Alex Fera
11-01-2013, 19:48
درود....
تو -- 4.30 روجرو بازی heavy rain تو هارد کنسول ریختم دیدم فای های بیگ مولتی من سرهم نکرده اسبلیت گذاشته ؟؟؟؟؟؟؟؟ -- 3.55 خودش سرهم میکرد
راهش چیه؟؟
بازی که اجرا نکرد
دیسک اورج داخل نزاشتم گفته بودن این -- اکثرا دیسک اورج لازم نداره شنیدم موتور استورم دیسک اورج میخاد و ... بس الکی 4.30 کردیم همون 3.55 که همه فیکس میشدن بازی ها درسته؟؟
مرسی

بهتر بود همون 3.55 نگه میداشتید دستگاه رو،الان دیگه همه بازیها برای 3.55 دارن فیکس میشن..................
دیسک اوریج هم بهتره توی دستگاه باشه،بیشتر بازیها بدون دیسک اوریج اجرا میشن،اما اگه BRD توی دستگاه باشه خیلی راحت و روون تر میتونین بازی بکنین....................
با مولتی من بازی رو اسکن کنید توی آپشن برید قسمت اسپیلت،اگه پیدا نکردید به کسی مراجعه کنید دستگاه رو براتون آپدیت کرده...................

توصیه میکنم دانگرید کنید به 3.55،البته اگه واستون پولش مهم نیست....................

fk_u
11-01-2013, 21:28
درود...
مرسی
این کنسول خسته کرد شاید ردش کنم بره
هزینه که نداره حوصله ندارم کنسول ببرم مغازه
دفه قبل خودم نصب کردم فقط برنامه مسخره که ریکاوری میبره مشکل ساز شد بهترین کار ریکاوری رفتن همون روش دستی هست
یک سوال دفه قبل برنامه ریکاوری رفتن بازی در اورد مجبور شدم رو هم 7 8 10 بار دکمه باور نگه دارم تا خاموش روشن بشه و بره ریکاوری تا کارم راه بیوفته عمر دستگاه کم شده یا ضربه دیده؟ ؟
اخر هم با روش دستی رفتم ریکاوری نه با برنامه مسخرشون
این نسخه 4.30 pkg خاستم نصب کنم 3 4 بار دستگاه ریست شد یا موقع بازی ایبوت میخاست دستگاه قفل کرده 4 5 بار با باور خودش Off کردم اگه عمر دستگاه کم شده بفروشمش راحت کنم؟؟؟

اگه باعث خرابی دکمه باور یا سخت افزارش در اینده نشده و نیمسوز نشده نفروشم به چه 3.55 تبدیل کنم روجرو یا ریباگ کدوم بهتره مرسی
مرسی الکس فرا

leonredfield
12-01-2013, 20:02
دوستان یه PS3 فت 40 گیگ گرفتیم دو روز باهاش بازی کردیم بعد خود به خود صفحه قرمز شد. RSOD
بردیم پیش فروشنده یه روز انگولک کرد درست نشد که نشد پس هم نگرفت. (گفت نصف قیمت پری روز ور میدارم!)
حالا میگه 250 تومن خرج داره و باید مادر بردش عوض شه.
حالا این مادر برد ها چطورن؟ نو میندازه یا ممکنه یه گندشو بندازه روش؟
راهی برای درست کردن صفحه قرمز دائمی هست؟ (میدونم چند نوعه، مال ما ظاهرا اون بده هست)
حسابی اعصابمون به هم ریخته لطفا کمک کنید. ممنون.

Alex Fera
15-01-2013, 20:04
دوستان یه PS3 فت 40 گیگ گرفتیم دو روز باهاش بازی کردیم بعد خود به خود صفحه قرمز شد. RSOD
بردیم پیش فروشنده یه روز انگولک کرد درست نشد که نشد پس هم نگرفت. (گفت نصف قیمت پری روز ور میدارم!)
حالا میگه 250 تومن خرج داره و باید مادر بردش عوض شه.
حالا این مادر برد ها چطورن؟ نو میندازه یا ممکنه یه گندشو بندازه روش؟
راهی برای درست کردن صفحه قرمز دائمی هست؟ (میدونم چند نوعه، مال ما ظاهرا اون بده هست)
حسابی اعصابمون به هم ریخته لطفا کمک کنید. ممنون.

نمیدونم از کدوم پدر..... ای خریدی،اما خیلی آدم.... بوده واقعا.................
اون دستگاهی که به شما داده 100 % ریفر بوده و مشکل حرارتی داشته،تو ایران دستگاه ریفر زیاد اومد که بیشترشون مشکل دار بودن،حالا مشکلشون فرق میکرد،یکی عین ماله شما،یکی درایوش،یکی برقش،کلا زیاد مشکل داشتن.....................
توصیه میکنم به هیچ وجه اون 250 تومن رو به طرف ندید،با قیمت خیلی پایین تر افراد دیگه میتونن واستون ردیفش کنن،البته اگه تهران باشید......................
البته راه دائمی نداره اصلا،Yellow Dead هم راه دائمی نداره،اینم راه دائمی نداره،بدترین مشکلی که سری فت داره اینه که شما ممکنه الان یه قسمتش خراب بشه و درستش کنی ولی چند وقت بعد یا دوباره اونطوری میشه یا یه جای دیگش دوباره خراب میشه..................

حالا اگه تهران بودبد و تعمیرکار خوب خواستید به من PM بدید تا بهتون معرفی کنم................

leonredfield
19-01-2013, 01:51
نمیدونم از کدوم پدر..... ای خریدی،اما خیلی آدم.... بوده واقعا.................
اون دستگاهی که به شما داده 100 % ریفر بوده و مشکل حرارتی داشته،تو ایران دستگاه ریفر زیاد اومد که بیشترشون مشکل دار بودن،حالا مشکلشون فرق میکرد،یکی عین ماله شما،یکی درایوش،یکی برقش،کلا زیاد مشکل داشتن.....................
توصیه میکنم به هیچ وجه اون 250 تومن رو به طرف ندید،با قیمت خیلی پایین تر افراد دیگه میتونن واستون ردیفش کنن،البته اگه تهران باشید......................
البته راه دائمی نداره اصلا،Yellow Dead هم راه دائمی نداره،اینم راه دائمی نداره،بدترین مشکلی که سری فت داره اینه که شما ممکنه الان یه قسمتش خراب بشه و درستش کنی ولی چند وقت بعد یا دوباره اونطوری میشه یا یه جای دیگش دوباره خراب میشه..................

حالا اگه تهران بودبد و تعمیرکار خوب خواستید به من PM بدید تا بهتون معرفی کنم................

ممنون
من دیگه واقعا نمیدونم اعتماد چیز خوبیه یا چیز بدیه.
متاسفانه نمیتونم کنسولو بیارم تهران. به هر حال ممنون.
اون مادر ... ای هم که کنسولو ازش خریدم بالاخره به چیزی که لیاقتش رو داره میرسه.

king-1
30-01-2013, 17:30
من دستگاهمو با کاستوم 4.30 -- کرده بودم الان که دوباره از -- در اوردمش و ورژن رسمی رو زدم هر بار کی سی دی میزارم داخل دستگاه باید تنظیمات دستگاه را ریست کنم تا سی دی رو بخونه وقتی یک سی دی دیگه میزارم بازهم باید اینکارو کنم تا سی دی رو بخونه. میخواستم بدونم مشکل دستگاه من چیه چطور باید درستش کنم. البته وقتی هم -- بود ابتدا که وارد بازی میشدم دستگاه قفل و ریست میشد تا سی دی رو میخوند و بازی رو اجرا میکرد

Alex Fera
02-02-2013, 00:19
دستگاتون به احتمال زیاد از لحاظ نرم افزاری و ناند مشکل پیدا کرده،بهتره به تعمیر کار مراجعه کنید و ازش بخواید با ریکاوری کنسول رو بیاره بالا و آخرین فریمور رو براتون نصب کنه..................

HADI roni
10-02-2013, 15:47
سلام به همه.
ببخشید شاید سوالم قدیمی باشه اما اگر ممکنه جواب بدین.
من وقتی کنسول رو روشن میکنم یه نوشته به اسم Rogero میادش و توی این صفحه وقتی میرم System info ورژن دستگاه رو زده 4.11
اینجا یعنی CFW من 4.11 هستش؟
بعدش وقتی مولتی من رو باز میکنم و داخل مولتی من میرم System info اینجا ورژن دستگاه منو زده 3.55
این یعنی OFW من 3.55 هستش؟
کلا هدفم اینه ورژن دستگاه رو بیارم رو 4.30.
لازمه که اول CFW رو بیارم رو 3.55 یا از طریق همین ویزارد میتونم 4.30 نصب کنم؟
ممنون میشم پاسخ بدین.

رامینم
10-02-2013, 16:09
سلام دوست عزیز . میخواستم بدونم کنسولتون در اصل ورژنتون چنده. اگه 4 به پایین باشه باید CFW رو بیارید رو 3.55 . اما اگه 5 به بالا بود باید از طریق همین ویزارد میتونید 4.30 نصب کنید.

HADI roni
10-02-2013, 16:27
سلام دوست عزیز . میخواستم بدونم کنسولتون در اصل ورژنتون چنده. اگه 4 به پایین باشه باید CFW رو بیارید رو 3.55 . اما اگه 5 به بالا بود باید از طریق همین ویزارد میتونید 4.30 نصب کنید.

خب از کجا بفهمم ورژنش چنده؟ تو 2 تا مسیر 2 تا ورژن مختلف میبینم.
من وقتی کنسول رو روشن میکنم یه نوشته به اسم Rogero میادش و توی این صفحه وقتی میرم System info ورژن دستگاه رو زده 4.11
بعدش وقتی مولتی من رو باز میکنم و داخل مولتی من میرم System info اینجا ورژن دستگاه منو زده 3.55

spidey
11-02-2013, 00:36
سلام بچه ها , من cod.mw3 و ace combat رو تو cfw قبلیم بازی میکردم ولی بعد از آپدیت به CFW 4.20 ROGERO این دو تا بازی که گفتم دیگه اجرا نمیشن , لطفا بگین چیکار کنم , خواهش میکنم:n12:

spidey
11-02-2013, 00:38
سلام بچه ها , من cod.mw3 و ace combat رو تو cfw قبلیم بازی میکردم ولی بعد از آپدیت به CFW 4.20 ROGERO این دو تا بازی که گفتم دیگه اجرا نمیشن , لطفا بگین چیکار کنم , خواهش میکنم:n12:

hosein badali
22-02-2013, 20:32
خواهش میکنم دوست عزیز

امیدوارم تونسته باشی PS3 تو هـک کنی...

سلام کنسول من کپی خور بودهکه پس از آپدیت توسط اینترنت به 4.55 تبدیل شده لطفا کسی رو معرفی کنید که کمکم کنه.

alimorady
01-03-2013, 13:12
با سلام اگه به فريمور 4.30 راجرو كنسول را ببريم ايا مي توان فيلم 3d bluray ديد ؟

Alex Fera
01-03-2013, 15:58
با سلام اگه به فريمور 4.30 راجرو كنسول را ببريم ايا مي توان فيلم 3d bluray ديد ؟

بله میشه،تا اونجایی که من میدونم رو هر دستگاهی میشه 3D اجرا کرد،ربطی به هـک نداره.....................

sam09ft
06-03-2013, 12:24
سلام دوستان حرفه ای یه سوال
چرا گوشی ها ویندوز و .... همه و همه خیلی سریع -- میشن(کپی خور میشن) ولی کنسول ها(از جمله ps3 ) انقدر دیر و سخت -- میشن؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید

armint
08-03-2013, 14:55
سلام
CFW 4.31 رو دانلود کردم ولی فایل فشرده هست و پسورد میخواد!
کسی لینک دانلود بدون نیاز به پسورد یا احیاناً پسورد این فایل رو (از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود شده) رو نداره؟!
پیدا کردم!!!

Aramis_312
13-03-2013, 17:35
سلام
CFW 4.31 رو دانلود کردم ولی فایل فشرده هست و پسورد میخواد!
کسی لینک دانلود بدون نیاز به پسورد یا احیاناً پسورد این فایل رو (از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود شده) رو نداره؟!
پیدا کردم!!!
پسوردش چی بود؟
میشه از فریمور 3.6 اینکار را انجام داد؟

Aramis_312
13-03-2013, 21:22
بچه های اصفهان کسی اصفهان سراغ دارین که دانگرید انجام بده؟؟؟

hosein ati
16-03-2013, 16:14
سلام دوستان.
من داشتم اسپوفر 4.11 رو از فریمور 3.55 kmeaw پاک میکردم که رد اسکرین شدم.(اول اسپوفر رو deactive کردم بعد هم گزینه ی unistall رو زدم اومد تو xmb ولی دوباره ایکون اسپوفر اونجا بود به همین خاطر دوباره روش دایره زدم که همون لحظه رد اسکرین داد.)
الان رفتم تو ریکاوری مود چند گزینه هست ولی نمیدونم باید کدومشو بزنم؟لطفا کمک فوری بکنید.
راستی بعد از رد اسکرین دستگاه رو خاموش کردم و دوباره روشن کردم ولی تصویر نداد.
دستگاه اسلیم 160 گیگ هست.
دوستان اینطوری که من گشتم تو اینترنت دو تا راه هست. یکی اپدیت کردن فایل 355-NOTHEROS-RSOD از ریکاوری و یکی هم اپدیت ofw 3.55.
البته یه راه هم هست که cfw 3.55 kmeaw هست که قبل از رد اسکرین روش بود بود اونو برگردونم.
حالا من نمیدونم کدومش برای من کارسازه.

Alex Fera
17-03-2013, 21:49
سلام دوستان.
من داشتم اسپوفر 4.11 رو از فریمور 3.55 kmeaw پاک میکردم که رد اسکرین شدم.(اول اسپوفر رو deactive کردم بعد هم گزینه ی unistall رو زدم اومد تو xmb ولی دوباره ایکون اسپوفر اونجا بود به همین خاطر دوباره روش دایره زدم که همون لحظه رد اسکرین داد.)
الان رفتم تو ریکاوری مود چند گزینه هست ولی نمیدونم باید کدومشو بزنم؟لطفا کمک فوری بکنید.
راستی بعد از رد اسکرین دستگاه رو خاموش کردم و دوباره روشن کردم ولی تصویر نداد.
دستگاه اسلیم 160 گیگ هست.
دوستان اینطوری که من گشتم تو اینترنت دو تا راه هست. یکی اپدیت کردن فایل 355-NOTHEROS-RSOD از ریکاوری و یکی هم اپدیت ofw 3.55.
البته یه راه هم هست که cfw 3.55 kmeaw هست که قبل از رد اسکرین روش بود بود اونو برگردونم.
حالا من نمیدونم کدومش برای من کارسازه.

اول OFW 3.55 رو با ریکاوری مود بزن،بعد Kmeaw رو بزن،احتمالا ردیف بشه..............

sam_ly
03-04-2013, 18:42
من یه کنسول PS3 FAT دارم تقریبا همون اوایل خریدم ...آّپدیتش کردم به 3.60 ...بعدها که CFW ها اومدن فهمیدم نمیشه با 3.60 روش نصب کرد ...الان راهی وجود داره واسه دانگرید؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید چون من تقریبا از اون وقتی که کنسول و خریدم جز 5 6 تا بازی باهاش بازی دیگه ای نکردم :( :|

Alex Fera
03-04-2013, 22:41
من یه کنسول PS3 FAT دارم تقریبا همون اوایل خریدم ...آّپدیتش کردم به 3.60 ...بعدها که CFW ها اومدن فهمیدم نمیشه با 3.60 روش نصب کرد ...الان راهی وجود داره واسه دانگرید؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید چون من تقریبا از اون وقتی که کنسول و خریدم جز 5 6 تا بازی باهاش بازی دیگه ای نکردم :( :|

بله،با E3 فلشر دانگرید میشه............
هزینه هم در تهران حدود 50 تا 100 هستش................

light
04-04-2013, 23:36
بهترین cfw کدومه ؟
مال من roger 4.30 2.5 هست ولی gow4 & tomb raider رو اجرا نمیکنه
rogero 4.40 چطوره ؟ یا rebug 4.30 ?
میتونم ریباگ 4.30 الآن نصب کنم ؟ چجوریاس

fk_u
09-04-2013, 17:44
درود به همه بچه ها
بازی tomb raider جدید 2013 برای ps3 گرفتم کنسول هنگ میکنه
تو تنظیم بازی هربار یک ایتم لعنتی تیک زدم باز نشد
مولتی من جدید دارم و cfw از 4.30 هر دو ورژن جدیدش ریختم نشد الان 4.40 rogero ریختم باز نشد
دریلبید ما

میتونم cfw به 3.55 یا 4.30 برگردونم همین طوری سوال کردم
این بخش خوابیده همه به سمت موبیل رفتنا