PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست شعرهاي سنتي از بيت هاي معروف حافظ و سعدي

baba barghi
22-05-2006, 12:07
سلام دوستان
من مي خوام كه كساني كه شعر هاي مشهور حافظ و سعدي و مولانا و ... رو خوندن رو مي خواستم دانلود كنم مثلا:
توانا بود هر كه دانا بود زدانش دل پير برنا بود
ميازار موري كه دانه كش است كه جان دارد و جان شيرين خوش است
و ..............
مثلا يكي اومده باشه اين شعرها رو با صداي ناز خونده باشه مثلا افتخاري يا شجريان و از اين جور خواننده ها با ريتم كند خلاصه يه چنين چيزي مي خوام هر كي هر چي داره بزاره

ممنون
باي

Mehran
22-05-2006, 19:13
سلام.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشكر مهران...

baba barghi
22-05-2006, 19:37
سلام مهران جان
قبلا 1000 بار ديده بودمش ولي الان يادم نبود به هر حال شرمنده اين دفعه اشتباه از من بود بازم شرمنده
اون لينكي كه دادي دانلود نشد ولي بازم خوب شد اون تاپيك رو يادم انداختي

ممنون
باي

Babak
23-05-2006, 00:02
بابا برقی عزيز لينک سالمه ظاهراً شما برای دانلود از رپيد شر مشکل دارين درسته ؟
آموزش دانلود از Rapidshare.de برای مبتدیان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4+%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF)

baba barghi
23-05-2006, 11:50
بابا برقی عزيز لينک سالمه ظاهراً شما برای دانلود از رپيد شر مشکل دارين درسته ؟
آموزش دانلود از Rapidshare.de برای مبتدیان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4+%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF)
سلام بابك جان
دستت درد نكنه
بعد از يه عمر دانلود كردن حالا مي گي بلد نيستم دانلود كنم :ohno: .مثل اينكه خودم اصلا سايت راپيد شير رو درست كردم به هر حال من بلد هستم دانلود كنم ولي من كه تست كردم و اومدم هر لينكي رو از راپيد شير دانلود كنم ارور مي داد و دانلود نمي شه در ضمن من يه دو روزي هست ويندوز عوض كنم ممكن هست اشكال از سيستم من باشه؟؟؟يا اشكال از سرور اينترنت؟؟؟

ممنون
باي

baba barghi
23-05-2006, 11:56
سلام بابك جان
الان دوباره با يه كارت ديگه تست كردم مي گه File Not Find يعني اينكه ......

ممنون
باي

Mehran
23-05-2006, 14:56
لینک قبلی هم سالم بود...ولی.

با تشکر مهران...

baba barghi
23-05-2006, 19:14
سلام مهران جون
دمت گرم حالا دانلود شد بي زحمت اگر از اين شعرهاي معروف باز هم داريد بزاريد ممنون مي شم خيلي لازم دارم راستي شما نمي دونيد براي چي از راپيد شير من نمي تونم دانلود كنم؟؟؟

ممنون
باي

Mehran
24-05-2006, 15:09
سلام
فکر میکنم اگه توی تاپیک
آموزش دانلود از Rapidshare.de برای مبتدیان
مشکلت رو مطرح کنی دوستان بتونن کمکت کنن تا دانلود کنی از راپید.

با تشکر مهران...

baba barghi
24-05-2006, 18:27
سلام رفيق
يعني ما هم مبتدي فكر كنم بعد از 10 سال كار با كامپيوتر و 1 سال عضويت در پي سي ديگه لااقل هيچي كه نباشم يه كاربر متوسط كه هستم علت رو هم پيدا كردم
اشكال از دانلود دپ بيد

ممنون
باي