PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مجله ی گیم فقط و فقط برای پی سی ورلد.

VGS
02-02-2011, 20:01
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز در پی سی ورلد امید وارم که حال همگی خوب بشه هدف از ایجاد.
فقط و فقط یدونه پیشنهاده اینم این هست که چرا سایت پی سی ورلد مجله ی گیم نداره. اگه مدیران عزیز اجازه بدند و بچه ها هم کمک کنن. استارت کار را بزنیم و شروع کنیم برای سایت مجله ای با جدید ترین خبر های روز بدیم بیرون.البته به صورت الکترونیکی.البته لطف کنید داخل نظر سنجی شرکت کنید. و نظرات خودتون را بدید.

خود من می تونم توی گرافیک و طراحی و ترکیب صفحات کمک کنم پس اگه بچه ها آما ده هستند بیاند و نظر خودشون را بیان کنند.
-----------------------------------------------------------------
خوب در این جا پیست را ویرایش می کنم تا ببینم اصلا مراحل کار به چه صورتی هست:
خوب همین طور که می دونید تهیه یک مجله کار آسونی نیست ولی با بچه های پایه اصلا کار سختی نیست:31:
تنها کاری که در این ضمینه باید انجام بشه جمع آوری مطلب ترجمه ی مناسب از سایت های معتبر یک طراحی مناسب و در خور سایت و ارائه آن برای عموم است.خوب در حرف ساده ولی در عمل یکم مشکل.:5:

پس باید تیمی تشکیل بدیم.که در این تیم به افراد زیر نیاز مند هستیم

1. بچه های مترجم و افرادی که مسئول جمع آوری مطلب هستند
2.بچه هایی که مسئول ترکیب و چیدمان صفحات و طراحی داخل مجله هستند
3.افرادی که می تونند بهترین و جدید ترین منابع را معرفی کنند که توی فورم پی سی ورلد کم نیستن این بچه ها

از دوستانی که علاقه مند به هم کاری در هر ضمینه ای هستند و می تونند کمک کنند تا این مجله که در خور پی سی ورلد هم هست راه بیفته خواهش میکنم اعلام آمادگی کنند تا به امید خدا استارت کار هم مشخص بشه.

------------------------------------------------------

قابل ذکر است نام افرادی که در هر مجله کمک می کنند. در پایین مقاله ی خودشان ذکر می شود.

من از همه ی دوستانی که لطف می کنند و دوستانه پیشنهادات خودشون را دراین رابطه می دهند واقعا تشکر می کنم.ولی بنا به در خواستی که دوستان خوب پی سی ورلدی دادنند من روال کار را بهتر بیان می کنم تا دوستان بدونند در چه ضمینه ای می تونند توی کار کمک کنند.مانند هر مجله ی دیگه مجله ی پی سی ورلد هم به از تیم زیر تشکیل بشه:

1.مدیر مجله
2.بخش تحریریه
-سردبیر تحریریه هستش
-دبیرتحریریه و ویراستار هستش
3.مدیر مسئول مجله
4.اعضای تحریریه= بچه هایی که می خواهند مقالات و نقد و برسی هاشون توی مجله باشه.
5.دوستانی که مسئول جمع آوری تصاویر و کلا سورس برای گرافیست مرتبط با مجله هستند.
6.مدیر گرافیک مجله

اعضایی که در بالا معرفی شد لازمه ی تشکیل تیم مجله هست و غیر از این باشه نمیشه کار کرد.خوب فکر کنم مشخص شد که چه افرادی نیاز من هستیم .در صورتی که افراد مشخص شوند.وظایف هر کدام به صورت کامل برایشان شرح داده می شود.
در مورد مطالب قرار شده همین طور که دوستان گفتنند در صورتی که نق و برسی هر بازی از بچه های خود پی سی ورلد وجود داشته باشه کیفیت کار خیلی بهتر و بهتر می شه.
در رابطه با مطالب قرار داده شه می تونم بگم بیشتر تمرکز خودمان را باید در بخش های زیر قرار دهیم.
1.ارائه نقد و برسی هر بازی به صورت اختصاصی
2.ارائه مصاحبه هایی از افراد بازی ساز معروف در بازی سازی جهان
3.معرفی شرکت های بزرگ در زمینه صنعت بازی
4.ارئه نقد و برسی کنسول های بازی
5.فناوری های جدید در ضمینه ی بازی
6.برسی کنسول ها
7.ارائه بحث در رابطه با بازی های معروف از کنسول ها
8.بخش آموزش از ساخت بازی های کامپیوتری
9.ارائه بخش -- بازی های رایانه ای
10.ارائه اخبار داخلی بازی های ساخت داخل کشور
11.قیمت روز کنسول ها
و ....
--------------------------------------------------------------
89.11.18
خوب از دوستانی که تا به حال زحمت کشیده اند و آمادگی خودشان را برای مجله اعلام کرده اند کمال تکر را دارم.

در این قسمت لیستی از افرادی که اعلام آماگی کرده اند را قرار می دهم:

CATALONIA.1
Spiffy.2
.Erfan.3
sajad-tnt.4
Desperate.5
Steps-Rap.6
xxxj.7
Web Design.8
VGS.9
تعداد افراد گروه هنوز که هنوز است به حد نصاب نرسیده است.
من برای این که تعداد افراد گروه مشخص شود گروهی اجتماعی را راه اندازی کردم تا دوستانی که مایل هستند در هر ضمینه در این مجله کار کننده آمادگی خودشون را اعلام کنند.
دوستان برای عضویت در گروه مجله به لینک زیر مراجعه کنند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ادامه دارد .....

Spiffy
02-02-2011, 20:07
عالیه
باید یه چیزه متفاوت باشه چون مشابهش خیلیه
البته باید هم از سایت و پایگاههای های معتبر مطالب جمع آوری کنیم دیگه

Steps-Rap
02-02-2011, 20:31
من هم واقعا با این موضوع موافقم ولی به قول دوستمون به شرط این که واقعا متفاوت باشه...

Masoud King
02-02-2011, 20:33
نفس عمل خوبه ولی مطمئنا پایدار نخواهد بود ...

همه میان میگن ما هستیم ولی آخرش کسی نیست : دی

sajad-tnt
02-02-2011, 20:46
سلام دوستان.

من تا آخرش هستم !! (هستم اگر نيستم ، گر نروم ميروم :31::31:!!!).
هر كاري هم باشه انجام ميدم (:31:).

اميدوارم هميشه موفق و پيروز باشيد:40:.

Desperate
02-02-2011, 20:50
خوبه ما هم هستیم اگر نیستیم:31:

VGS
02-02-2011, 20:57
سلام خدمت همه دوستان ممنون از جواب ها تون ببیند دوستان این همه تاپیک درباره ی معرفی های گیم هست که افراد برای معرفی بازی های کامپیوتری زده اند تو همین پی سی ورلد خودمون.اگه دوستان کمک کنند و اعلام آمادگی کنند چرا که نشه.بچه ها ی پی سی ورلد چیزی از سایت های دیگه کم ندارند.و نظر من اینه پی سی ورلد با این سابقه ای هم که داره محاله کارش از سایت های دیگه پایین تر باشه.و اگر بچه ها کمک کنند این کار رد خور نداره.

VGS
02-02-2011, 21:19
نفس عمل خوبه ولی مطمئنا پایدار نخواهد بود ...

همه میان میگن ما هستیم ولی آخرش کسی نیست : دی

من از آقا مسعود تشکر می کنم و ممنونم از نظرتون ولی حداقل تلاشون را می کنم الان سایت های دیگه دارن همین طور مجله می دند چرا ما نتونیم حالا ببینیم چی می شه.اگه واقعا دوستان بخواهند می شه چرا که نشه
بای
:8:

CATALONIA
03-02-2011, 09:59
سلام ... 
فك خوبيه و من از نفس عمل حمايت ميكنم :دي 
ولي يه سري جزئييات ور بايد رعايت كرد ... 
اولش همونيه كه مسعود گفت ... 
بعدش اينه كه كار ادامه پيدا كنه .. 
بعدش يه مديريت قوي بايد داشته باشه ... 
و ...

حالا شما ادامه ي برنامه هات رو بگو ... مثلا چه برنامه هايي داري ... 
بعدش هم از افراد با تجربه سايت سعي كن بيشتر استفاده كني ( اشتباه نشه .. خودم رو نميگم ... ) 
و البته برو از كسايي كه راي مخالف دادن بپرس دليلشون چي بوده و سعي كن برطرف كني ... 

موفق باشي 

Erfan.
03-02-2011, 10:16
ایده خوبیه ولی به نظرم ترجمه از سایت های خارجی چندان جالب نیست :2:

میتونیم خودمون شروع به نقد و بررسی کنیم :5: درسته یه کم سخته ولی اون موقع ارزش کار بسیار میره بالا :21:

فقط نقش هایی مانند ویراستار هم باید داشته باشیم...

موفق باشید.

Mostafa NBA
03-02-2011, 10:31
به نظرم سوال نظر سنجی جالب نیست !!!! معلومه که همه ی ما میخوایم پی سی ورد مجله داشته باشه اما باید به پتانسیل موجود توجه کرد و با توجه به اون تصمیم گرفت. اگر سوال اینطوری میبود بهتر بود: " به نظر شما آیا داشتن مجله ی گیم اختصاصی پی سی ورد کاری به صرفه و امکان پذیر است ؟ "

VGS
03-02-2011, 10:34
سلام ...
فك خوبيه و من از نفس عمل حمايت ميكنم :دي
ولي يه سري جزئييات ور بايد رعايت كرد ...
اولش همونيه كه مسعود گفت ...
بعدش اينه كه كار ادامه پيدا كنه ..
بعدش يه مديريت قوي بايد داشته باشه ...
و ...

حالا شما ادامه ي برنامه هات رو بگو ... مثلا چه برنامه هايي داري ...
بعدش هم از افراد با تجربه سايت سعي كن بيشتر استفاده كني ( اشتباه نشه .. خودم رو نميگم ... )
و البته برو از كسايي كه راي مخالف دادن بپرس دليلشون چي بوده و سعي كن برطرف كني ...

موفق باشي

ممنون از نظرتون واقعا جای یک مجله گیم برای پی سی ورلد خالی هست من سعی می کنم.پیست اول را ویرایش کنم و اهداف را به صورت کامل مشخص کنم.همین طور که گفتید به افراد با تجربه واقعا نیاز هست این که حرفی نداره.قطعا به مثل هر مجله ی دیگه این مجله هم به مدیرانی احتیاج داره با تجربه ی بالا.من خوواهشم از دوستان که مایل هستند پی سی ورلد این مجله را داشته باشه کمک کنند تا استارت کار را با یک مجله ی 30 صفحه ای شروع کنیم.دوباره عرض می کنم.بستگی به بچه ها داره که کمک کنند یا نه.بازم بگم پیست اول را ویرایش می کنم و توضیحات را به صورت کامل قرار می دهم تا روال کار مشخص بشه البته اگه سر و سامان گرفت این مجله مشخص کردن روال کار دیگه با مدیران و سر دبیر و غیره و غیره هست. با آرزوی موفقیت برای دوستان.

halflife g
03-02-2011, 14:05
اولا به نظر من بهتره با هومان جان مدیر این بخش صحبت کنید چون ایشون شرایط و پتانسیل این بخش رو بهتر می شناسن.

دوما من خودم تو نظرسنجی به خیر رای دادم چون اون پتانسیل تو این فروم رو نمی بینم......حالا چرا؟؟

چون کلا بخش بازی این فروم در مقابل بخش بازی سایتای دیگه ضغیفه اینو نمیشه انکار کرد......علتشم اینه که سایت ما تخصصی بازی نیس که فقط به بازی بها بدیم ................. .

تازه وقتی دز سایتای دیگه مجله بیرون میدن یه نفعی واسه اون سایت و یا اعصای اون مجله داره(مثه بازینما یا بازی رایانه )ولی اینجا نفعش چیه؟؟؟

یه مساله دیگه هم که میمونه مساله اعضای این مجلس که باید از کسانی انتخاب بشه که هم به کنسولا و هم pc دسترسی داشته باشن و همشونو تجربه کرده باشه و هی هی هم اخبار رو دنبال کنن(من با اکثر اعصای تحریریه بازی سنتر و بازی رایانه دوستم و این شرایط تخصصی تحریره بودن رو در اونا می بینم و نشون میده اونا اعضایی دارن که تخصصی رو بازی کار می کنن) ..................چند نفر تو سایت ما این شرایط تخصصی بودن رو دارن؟؟؟؟؟؟

اینا رو یه جوابی بدین بعد ببینیم به کجا میرسیم...مرسی............:11:

VGS
03-02-2011, 15:02
اولا به نظر من بهتره با هومان جان مدیر این بخش صحبت کنید چون ایشون شرایط و پتانسیل این بخش رو بهتر می شناسن.

دوما من خودم تو نظرسنجی به خیر رای دادم چون اون پتانسیل تو این فروم رو نمی بینم......حالا چرا؟؟

چون کلا بخش بازی این فروم در مقابل بخش بازی سایتای دیگه ضغیفه اینو نمیشه انکار کرد......علتشم اینه که سایت ما تخصصی بازی نیس که فقط به بازی بها بدیم ................. .

تازه وقتی دز سایتای دیگه مجله بیرون میدن یه نفعی واسه اون سایت و یا اعصای اون مجله داره(مثه بازینما یا بازی رایانه )ولی اینجا نفعش چیه؟؟؟

یه مساله دیگه هم که میمونه مساله اعضای این مجلس که باید از کسانی انتخاب بشه که هم به کنسولا و هم pc دسترسی داشته باشن و همشونو تجربه کرده باشه و هی هی هم اخبار رو دنبال کنن(من با اکثر اعصای تحریریه بازی سنتر و بازی رایانه دوستم و این شرایط تخصصی تحریره بودن رو در اونا می بینم و نشون میده اونا اعضایی دارن که تخصصی رو بازی کار می کنن) ..................چند نفر تو سایت ما این شرایط تخصصی بودن رو دارن؟؟؟؟؟؟

اینا رو یه جوابی بدین بعد ببینیم به کجا میرسیم...مرسی............:11:
واقعیت هم همین هست من دقیقا درک می کنم.و سعی می کنم با هومان جان در این رابطه صحبت کنم.ممنون از نظرتون:10:

Spiffy
04-02-2011, 19:12
دوستان یه پیشنهاد:
خوب نیست عنوان تاپیکو عوض کنیم؟
راستی اینم یک طراحی بسیار مبتدی برای دورهمیه بروبچ:دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

VGS
04-02-2011, 20:20
دوستان یه پیشنهاد:
خوب نیست عنوان تاپیکو عوض کنیم؟
راستی اینم یک طراحی بسیار مبتدی برای دورهمیه بروبچ:دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام مرسی طراحی پیشنهاد بدید چی بزاریم اسم تاپیک را؟

xxxj
04-02-2011, 20:31
اقا من تقریبا با همه ی صحبت های بچه ها موافقم ولی مطمئن باشید این سایت تواناییشو دار ه من خودم یکی دو سایت قبلا کار کردم تو مجلاتش اگه اقای vgs خواستی ایدیمو که برایت پیام خصوصی کردم اد کن با هم هماهنگ کنیم من کلا پایه ام ولی اگه زیاد به درسم خدشه نخوره و در ترجمه که 21 ترم زبان خوندم ومیخونم خوبم و در نقد و از این جور کار ها هم دستی دارم بازم با خودت

Spiffy
04-02-2011, 20:58
سلام مرسی طراحی پیشنهاد بدید چی بزاریم اسم تاپیک را؟
مربوط باشه به محتوای تاپیک
مثلا یه چیزی تو مایه های این:
"تاپیک اختصاصی مجله گیم پی سی ورلد"

VGS
04-02-2011, 21:17
اقا من تقریبا با همه ی صحبت های بچه ها موافقم ولی مطمئن باشید این سایت تواناییشو دار ه من خودم یکی دو سایت قبلا کار کردم تو مجلاتش اگه اقای vgs خواستی ایدیمو که برایت پیام خصوصی کردم اد کن با هم هماهنگ کنیم من کلا پایه ام ولی اگه زیاد به درسم خدشه نخوره و در ترجمه که 21 ترم زبان خوندم ومیخونم خوبم و در نقد و از این جور کار ها هم دستی دارم بازم با خودت

سلام ممنونم از همه ی بچه چون واقعا دارند کمک می کنند ببینید ما اصلا نمی خواهیم به کسی خدشه ای وارد.و من خوشحالم که همه دست به دست هم دیگه دادند تا یه کار بزرگ انجام بدیم.آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

Danieh
05-02-2011, 06:11
سلام من با اين طرح موافقم
به نظرم هيچ كاري نشد نداره
فقط يه سوال داشتم
من تو كار مطبوعاتم آيا اخبار يا نقد و بررسي يا هر چيز ديگه اي از بازيها به صورت كپي شده با ذكر منبع به كارت مي آد؟ يا بايد مطلب رو به صورت ترجمه از سايتهاي معتبر game در آورد؟

VGS
05-02-2011, 18:42
سلام من با اين طرح موافقم
به نظرم هيچ كاري نشد نداره
فقط يه سوال داشتم
من تو كار مطبوعاتم آيا اخبار يا نقد و بررسي يا هر چيز ديگه اي از بازيها به صورت كپي شده با ذكر منبع به كارت مي آد؟ يا بايد مطلب رو به صورت ترجمه از سايتهاي معتبر game در آورد؟

سلام دوست خوبم DANIEH جان ممنونم که شما هم دارید کمک می کنید.ببینید در صورتی که اخبار یا نقدی قرار هست کپی بشه در صورتی که منبع خود نقد یا خبر اجازه داده باشه. هیچ مشکلی نداره.همش هم قرار نیست ترجمه باشه شاید 10 یا 15 صد کار را ترجمه کنند بچه ها. یکی از دوستان حرف خیلی خوبی زد می گفت در صورتی که نقد از خود بچه ها باشه این خیلی خیلی بهتر است تا کپی یا ترجمه.پس شما هم اگه می تونی در هر ضمینه ای کمک کنی دریق نکنید.

amin 2010
05-02-2011, 20:47
برام جالبه بیشتر دوستان اهل فن می گن کار نشدنیه !! بقیه همه پاین !!
خوب دوستانی که تا حالا یدی تو کار نقد داشتن بهتر نیست حداقل دوتا نقدشونو بزارن که این دوستمون بهتر بتونه تصمیم بگیره !؟همه میگن ما متخصص گیمیم و بهترین مترجم اما فعلا تو این سایت ازشون هیچ نقدی ندیدیم ، بعلاوه اینا مسئول این کار اگه قراره صورت بگیره بهتره یکی از بچه های مدیریت سایت باشه تا هم امکاناتشون تو سایت بیشتر باشه و هم همه قبولشون دارن
+
حرف مسعود تایید میشه شدید ، الان همه پاین بعد از یکی دو شماره کم کم همه ناامید میشن چون نه توش براشون سودیه و نه با توجه به تخصصی نبودن سایت روی این مجله مانور داده خواهد شد .
+
اگه دوستان واقعا جدین و بچه های فعال بخش هم همه موافقن این کار شاید شدنی باشه اما مهم اینه که یکی بتونه با ادمینای سایت درباره تبلیغ این مجله (حداقل تو خود همین فروم ) صحبت کنه که در این یه رابطه کار ، کار هومانه و بس

سلام دوست خوبم DANIEH جان ممنونم که شما هم دارید کمک می کنید.ببینید در صورتی که اخبار یا نقدی قرار هست کپی بشه در صورتی که منبع خود نقد یا خبر اجازه داده باشه. هیچ مشکلی نداره.همش هم قرار نیست ترجمه باشه شاید 10 یا 15 صد کار را ترجمه کنند بچه ها. یکی از دوستان حرف خیلی خوبی زد می گفت در صورتی که نقد از خود بچه ها باشه این خیلی خیلی بهتر است تا کپی یا ترجمه.پس شما هم اگه می تونی در هر ضمینه ای کمک کنی دریق نکنید.

!!!!
برادر من اگه قراره از منابع کپی استفاده کنیم که کلا خودمونو علاف کردیم !!! قراره یه مجله تخصصی گیم مختص p30world باشه ، نه اینکه از بازینما یا بازی نیوز برداریم خبر بزاریم به اسم مجله این فروم قرار بدیم !! در کل بنظر من بهتره شما حداقل یه توضیحی درباره ایده تون بدین تا ما هم روشن شیم چون با این پست بالاییتون کلا من فکر کنم شما یه دیدگاه متفاوت به این مجله داری

CATALONIA
05-02-2011, 21:13
برام جالبه بیشتر دوستان اهل فن می گن کار نشدنیه !! بقیه همه پاین !!
خوب دوستانی که تا حالا یدی تو کار نقد داشتن بهتر نیست حداقل دوتا نقدشونو بزارن که این دوستمون بهتر بتونه تصمیم بگیره !؟همه میگن ما متخصص گیمیم و بهترین مترجم اما فعلا تو این سایت ازشون هیچ نقدی ندیدیم ، بعلاوه اینا مسئول این کار اگه قراره صورت بگیره بهتره یکی از بچه های مدیریت سایت باشه تا هم امکاناتشون تو سایت بیشتر باشه و هم همه قبولشون دارن
+
حرف مسعود تایید میشه شدید ، الان همه پاین بعد از یکی دو شماره کم کم همه ناامید میشن چون نه توش براشون سودیه و نه با توجه به تخصصی نبودن سایت روی این مجله مانور داده خواهد شد .
+
اگه دوستان واقعا جدین و بچه های فعال بخش هم همه موافقن این کار شاید شدنی باشه اما مهم اینه که یکی بتونه با ادمینای سایت درباره تبلیغ این مجله (حداقل تو خود همین فروم ) صحبت کنه که در این یه رابطه کار ، کار هومانه و بس

!!!!
برادر من اگه قراره از منابع کپی استفاده کنیم که کلا خودمونو علاف کردیم !!! قراره یه مجله تخصصی گیم مختص p30world باشه ، نه اینکه از بازینما یا بازی نیوز برداریم خبر بزاریم به اسم مجله این فروم قرار بدیم !! در کل بنظر من بهتره شما حداقل یه توضیحی درباره ایده تون بدین تا ما هم روشن شیم چون با این پست بالاییتون کلا من فکر کنم شما یه دیدگاه متفاوت به این مجله داری
اين دوباره پيداش شد :دي 

مورد اول رو موفقم ... 
كسانيكه ميان آمادگي خودشون رو اعلام ميكنن ، بايد يه كاري چيزي از خودشون رو به عنوان مثال بزارن ...

+
حرف دوم رو موافق نيستم .. 
چرا ؟ 
چون كه الان كه بيشتر بچه ها بدون هيچ چشم داشتي دارن روي سايت و توي تاپيك ها نقد ها و بررسي هاي مختلف ميزارن .. اين كار باعث ميشه كه كار اون ها با هم جمع بشه يك جا ... وگرنه الان خيلي ها بدون هيچ چشم داشتي حتي خودت داري نقد و مقالله ميزاري .. فرقش جاي گذاشتن مطلب هست ..

مورد بعدي هم اصلش اينه كه ما بايد كار رو پيش ببريم و به يه جايي برسونيم بعد نشون ادمين بديم و بگيم ما الان اين قدر طرفدارد و دانلود دانيم به فرض ... نميان كه همينطوري الكي سودي كه از تبليغ به دست مياد و در قبال هيچي به ما بدن .. بايد كار تا يه جايي پيش بره بعد اقدام بشه ...

بحث بعدي هم اين كه اصلا مطالب كپي نبايد باشه توي مجله ... معني نداره كه !!

+
 يه اسم خوب هم براي مجله بايد پيدا كرد ... 
مجله اختصاصي پي سي ورلد نميشه .. چون اسمش حقوق داره .. نميشه استفاده كرد :دي 
بايد يه اسم جدا انتخاب كرد ..

+
 ارمين تو خدت بيا  تا با هم بچه ها رو جمع كنيم.. يه كار درست و حسابي راه بندازيم 

mosolim
05-02-2011, 22:37
سلام
ایده ی جالبی میتونه باشه در صورتی که دوستان همت کنن. نشریه بیرون دان کاره سختیه مخصوصا اگه تخصصی باشه ( شخص خوده من با یه عده از دوستان دانشگاهیم مسئول یه نشریه تخصصی رشته ی خودمون بودیم ) باید بگم که کار پر درسریه تازه با اینکه ما همه با هم در تعامل بودیم و همش با هم در ارتباط بودیم حالا اگه قرار باشه از طریق نت یا هر چی غیر از ارتباط رو درو این کار پیش بره واقعا روندش مشکل میشه . بهتره اول تصمیم بر این گرفته بشه که ایا کلا این کار انجام بشه یا نه که اونم بهتر ه نظرات اخر رو مدیرای انجمن بدن دادن یه نشریه تخصصی مخصوص بازی به نام انجمن فوق العاده میتونه باشه طوری که هم برای دوستان خوبمون که توانایی هاشون به رخ بکشن و هم برای انجمن که جایگاه ویژه ای بین سایت های گیم پیدا میکنه ( نظر در مورد صحبت مراد جان که گفتن بخش گیم انجمن ضعیفه و منم باش موافقم )

VGS
06-02-2011, 00:43
سلام به همگی
در رابطه با صحب هایی که دوست عزیزم امین جان کردن باید بگم که اصلا من قرار نیست این وسط تصمیم بگیرم من پیشنهادی دادم و گفتم همه ی دوستان کمک کنند تا این مجله راه اندازی بشه در پتانسیلی که توی فروم های گیم پی سی ورلد هست هیچ شکی وجود نداره.و این را همه می دونند چه از قسمت ساخت و ویرایش بازی های رایانه ای گرفته تا قسمت ها ی دیگر مثل همین انجمن که در رابطه با بازی های کامپیوتری هست.
و من از مدیران هم در خواست هم کاری کردم که حداقل نظراتی روی کار داشته باشند. و مدیرت کار را قبول کنند تا جای اشتباهی توی کار وجود نداشته باشه.ولی از دوستان مدیر به جزء catalonia جان هیچ کدام از مدیران نظری در این مورد ندادند.خوب بود حداقل نظرات خودشون را در این باره بیان می کردنند.

در باره ی حرف مسعود جان هم من خودم هم قبول دارم هیچ حرفی نیست ولی اگر یکم مثبت تر نگاه کنیم و یه تیمی از افراد حرفه ای از کاربر های فعال درست بشه فکر نمیکنم جای بحثی داشته باشه.

نکته ی دیگری هم که هست اینه که این تاپیک را اصلا برای چی زدم برای این که نظرات دوستان را در این رابطه بدونیم و بدونیم که آیا کسی هست که بخواد کمک کنه تا این مجله پا بگیره.خوب معلومه الان 10 روزه این تاپیک زده شده چهار صدو خورده ای بازدید کننده داشته تا العان 48 نفر رای مثبت دادنند و 8 نفر هم رای منفی.خوب خوبه هر نفری بنا به رای که داده بیاد اینجا دلایل خودشا بیان کنه.چه اون هایی که موافق هستند چه اون هایی که مخالف بودند.

چند تا از دوستان هم گفته بودنند نام تاپیک و نظر سنجی خوب نیست در باره ی نام تاپیک بگم چون الان این تاپیک روی هوا هست و هنوز معلوم نیست قراره این مجله باشه یا نه وهمین طور دوستان نطراتشون را اعلام می کنند امکان این نداره که نام تاپیک را برای مثال به نام تاپیک اختصاصی مجله ی گیم پی سی ورلد قرار بدیم.
در باره نظر سنجی باید بگم سوال مشخص هست. اگه کسی واقعا می خواد که پی سی ورلد مجله داشته باشه پس حاضر هم هست کمک کنه که این مجله پا بگیره و دوستانی هم که رای منفی یا همون خیر را دادنند معلونمه که نمی خواههند پا بگیره.موضوع کاملا مشخص هست.

در رابطه با صحبتی که من با Danieh جان داشتم
این را باید بگم ما هنوز گروه تشکیل نشده داریم در مورد کپی کردن مباحث صحبت می کنیم. ببینید حرف زدن در مورد این موضوع ها الان بیهوده و پوچ هست چون الان اصلا تا به حال 10 نفر هم آمادگی خودشون را برای کار اعلام نکردند.در صورتی هم که گروه به حد نصاب برسند این مدیران گروه هستند که در این باره بحث می کنند. من توی پست اول هم گفتم خود من قرار نیست مدیریت کنم و از مدیران خواهش کردم که مدیریت کار را بر عهده بگیرند.ولی خوب تا به حال هم که جوابی دریافت نکردم در این رابطه.البته در مورد علاف کرن و این مباحث قرار نیست از مطالب بازی نما یا بازی نیوز کپی کرد.این ها از دوتا از مجله های شناخته شده روز هستند بعدا حرف من اینه فکر کردید خود این مجله ها ی خودشون را از کجا مطلبشا جور می کنند.از روی سایت هایی مثل گیم اسپات و سایت های اینترنتی دیگه خوب اگه این طوری اصلا مجله ای نباید باشه.چون این ها هم دارند کپی می کنند.واقعیت را نمی شه انکار کرد.بازم می گم من کسی نیستم که در این رابطه تصمیم بگیرم اگه جور بشه و بچه ها پایه باشند و تیمی تشکیل بشه و مدیریت شکل بگیره این مدیران هستند که تصمیم می گیرند.

آنان من باید در مورد دید گاه هم صحبت کنم ببینید. اگه با من باشه و قرار باشه کاری انجام بشه من از خدام هست که این مجله پابگیره 20 الی 25 نفرد افراد با تجربه با سواد انگلیش باشند دستی در نقد داشته باشند شروع به کار کنند.برای هر کنسول بحث اختصاصی داشته باشیم.برای معرفی کردن سیستم هایی که افراد می خواهند برای بازی ببندند پیشنهاد سیستم داشته باشیم.بخش برسی جدید بازی های موبایل را داشته باشیم.جدید ترین گجت هایی که در ضمینه های گیم به بازار آمدند را معرفی کنیم.مصاحبه های با افراد و شرکت های بزرگ و کوچک بازی سازی در باره ی ساخت بازی ها داشته باشیم.آموزش هایی از دوستانی که در ضمینه ی ساخت بازی های رایانه ای فعال هستند داشته باشیم.معرفی سایت های توسعه دهنده ی گیم ها را داشته باشیم.نمایش گاه های بزرگ در ضمینه های بازی را معرفی کنیم.اخبار بازی سازی داخل را بدهیم.دوستانی که کم هم نیستند توی همین پی سی ورلد را معرفی کنی اکثرا هستند از بچه هایی که بازی هایی ساختند و دستی توی کار دارند.ولی اصلا شاید 200 نفر هم بازی های اونا را دانلود نکرده. باید مکانی باشه تا این ها را سر و سامون داد چه جایی بهتر از مجله پی سی ورلد.

بعدم شما فکر می کنید من بدم می یاد 20 تا 25 نفر افراد برای تحریریه داشته باشیم 5 تا 6 نفر باشند که منابع را جور کنند 2 تا 3 نفر برای گرافیک کار و ترکیب و چیدمان متون.4 تا 5 تا مدیر برای نضارت روی کار که کار های سر دبیری مدیر اجرایی، مدیر روابط عمومی ،مدیر بازار یابی مجله و .... داشته باشیم.
بله اگه حمایت بشه چرا که نشه.می شه یه مجله ی اختصاصی اختصاصی پی سی ورلد.
در باره ی دیدگاه با توجه به توضیحاتی که بالا دادم فکر نکنم جای صحبتی باشه.

بازم می گم تا افراد حرفه ای پاشون را توی این کار نگذارند میران ساپورت نکنند.گروهی تشکیل نشه مدیران قسمت های مختلف مجله ای وجود نداشته باشند.سمت ها مشخص نشه حرف زدن در باره ی این موضوع بیهوده هستش.این را جدا می گم.

درباره ی صحبت های catalonia جان باید بگم:
من کلا با این شون موافق هستم حرف حساب جواب نداره.
درباره ی پی سی ورلد راست می گه حتمی هم نباید اسمش از سایت گرفته بشه فقط باید معلوم باشه که این مجله از دل فروم پی سی ورلد بیرون می یاد.همین.

در مورد جمع آور بچه ها آقا اگه این کار را بکنید که ماهه

و درمورد همه ی این صحبت ها در این جا باید بگم که دوستان عزیز بازم ممنون از نظراتون امید ورم مدیران همچنین کمک کنند.بچه های فعال کمک کنند تا گروهی خوب تشکیل بشه.حالا چه ما توی این گروه باشیم چه نباشیم.من خودم خوب می دونم که این کار بیشتر از دست مدیران بر می یاد و بس.این حرفی توش نیست.پس همه کمک کنید.بای

VGS
06-02-2011, 00:54
سلام
ایده ی جالبی میتونه باشه در صورتی که دوستان همت کنن. نشریه بیرون دان کاره سختیه مخصوصا اگه تخصصی باشه ( شخص خوده من با یه عده از دوستان دانشگاهیم مسئول یه نشریه تخصصی رشته ی خودمون بودیم ) باید بگم که کار پر درسریه تازه با اینکه ما همه با هم در تعامل بودیم و همش با هم در ارتباط بودیم حالا اگه قرار باشه از طریق نت یا هر چی غیر از ارتباط رو درو این کار پیش بره واقعا روندش مشکل میشه . بهتره اول تصمیم بر این گرفته بشه که ایا کلا این کار انجام بشه یا نه که اونم بهتر ه نظرات اخر رو مدیرای انجمن بدن دادن یه نشریه تخصصی مخصوص بازی به نام انجمن فوق العاده میتونه باشه طوری که هم برای دوستان خوبمون که توانایی هاشون به رخ بکشن و هم برای انجمن که جایگاه ویژه ای بین سایت های گیم پیدا میکنه ( نظر در مورد صحبت مراد جان که گفتن بخش گیم انجمن ضعیفه و منم باش موافقم )

بله در صورتی که مجله یک مجله ی ناب بشه دانلود بیشتر بشه اونوقت فروم گیم پی سی ورلد هم می شه یک فروم صد در صد قوی تر از فروم های دیگه چرا همه نیان پی سی ورلد.این کار فقط و فقط بسته گی به افراد داره تا ببینیم چی می شه .....

Danieh
06-02-2011, 04:07
ايول بابا اينجا همه به پست من حمله ور شدن، همه يه جوراي پست منو نقد كردن!!
اين همه منتقد هست بعدا شما ميگين نميشه مجله اي زدو توش به نقد و بررسي پرداخت!!!
جا نزدم ولي شايد اين آخرين پستي باشه كه اينجا ميزنم چون دوستان حسابي نااميدم كردن.
فقط خواستم يه مطلبي رو راجع به كپي بگم:
اولا من اسمي از بازي نيوزو... نياوردم
دوما من يه سوال از همتون دارم حتي از مديران انجمن ، شما همه ي اطلاعاتي كه راجع به دنياي it از بازي گرفته تا سخت افزار و نرم افزارو... هر چي كه فكر كنيد،همشو از راههاي تجربي بدست آورديد؟ آيا از همون اول بازي خور بوديد؟
مثلا كسي كه مونتاژ pc رو بلده و در اين ضمينه استاده از بدو تولدش مونتاژ كار بوده؟ به نظر شما اون يه كپي كار نيست؟ يعني هيچكدوم از ماها هيچ كتابي در اين ضمينه نخونده؟ همه ي اين اطلاعات غريزيه؟
منظورم از تمام اين سوالا اينه كه ما مقلدي هستيم كه در كنار تقليد از تجربياتمون استفاده ميكنيم،غير از اينه؟
سوما من گفتم: كپي با ذكر منبع به دردت ميخوره؟ نگفتم كپي رو مستقيما بذار تو مجله، اگه اينجوري بود كه نميشد مجله ميشد مشق شب! منظورم اين بود كه در كنار اين مطالب از تجربيات استفاده كنيم و مطلبي كه مينويسيم بشه توپ، اين بده؟
چهارم شما هر مجله هر روزنامه... كه نگاه كني ميبيني كه همه ي مطالب از خودش نيست،درسته؟ ساده ي ساده: يه روزنامه برداريد ببينيد اوله چند تا از مطالبش نوشته شده <به نقل از....> يا آخرش نوشته: "منبع:...."؟
به فرض من ميخوام يه بازي رو كه تازه انتشار يافته تحليل كنم خب براي اين كار بايد يا اون بازي رو تا آخر انجام بدم يا بايد اونقد بازي كنم تا تمام خصوصيات بازي دستم بياد تا بتونم يه تحليل قوي و صحيح بنويسم، اما اين كار مستلزم زمانه، و وقتي اين زمان طي بشه خيلي ها از من جلوتر اين تحليلو نوشتن اونوقت اين ميشه علافي!!!. پس براي به روز بودن يه جاهاي نياز به كپي هست، ما نياز داريم به اينكه از يه جايي مطلب بگيريم تا راجع به چيزي كه ميخوايم بنويسيم اطلاعات داشته باشيم.اين قانون نويسندگي و نقد و بررسيه.
چشاتونو بيشتر از اين خسته نميكنم و از همه اساتيد معذرت ميخوام كه تو كارشون دخالت كردم
ولي به روز بودن شرط اصلي اول بودنه
اين نظر من بود
بازم شرمنده.

Erfan.
06-02-2011, 08:44
در مورد کپی کردن که صرفا "کپی" به درد نمیخوره... "منبع" داشتنو Danieh جان گفتن که اصلا به نظر من مشکلی نیست... مگه میشه مثلا بدون کمک VG247 اخبار نوشت!!!

----------------------------------------

در مورد :

بعدم شما فکر می کنید من بدم می یاد 20 تا 25 نفر افراد برای تحریریه داشته باشیم 5 تا 6 نفر باشند که منابع را جور کنند 2 تا 3 نفر برای گرافیک کار و ترکیب و چیدمان متون.4 تا 5 تا مدیر برای نضارت روی کار که کار های سر دبیری مدیر اجرایی، مدیر روابط عمومی ،مدیر بازار یابی مجله و .... داشته باشیم.

بازم می گم تا افراد حرفه ای پاشون را توی این کار نگذارند میران ساپورت نکنند.گروهی تشکیل نشه مدیران قسمت های مختلف مجله ای وجود نداشته باشند.سمت ها مشخص نشه حرف زدن در باره ی این موضوع بیهوده هستش.این را جدا می گم.

به نظرم استارت کار باید زده بشه تا کم کم یه تیم حرفه ای بوجود بیاد... یکی دو شماره که بگذره افراد غیر حرفه ای ریزش میکنن و یه تیم نسبتا خوب پایدار باقی میمونه...

مورد بعدي هم اصلش اينه كه ما بايد كار رو پيش ببريم و به يه جايي برسونيم بعد نشون ادمين بديم و بگيم ما الان اين قدر طرفدارد و دانلود دانيم به فرض ... نميان كه همينطوري الكي سودي كه از تبليغ به دست مياد و در قبال هيچي به ما بدن .. بايد كار تا يه جايي پيش بره بعد اقدام بشه ...

همین رو دقیقا میخواستم بگم... کار باید به یه جایی رسونده بشه که بشه روش مانور داد.

Spiffy
06-02-2011, 09:27
درضمن میتونیم به پروژه های اینچنینیه دیگر هم تو p30world توجه کنیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
امیدوارم مجله بازی مثله این نباشه

VGS
06-02-2011, 19:48
من با حرف های عرفان جان و سامی موافق هستم.

Masoud King
06-02-2011, 20:25
یکی از بچه های مدیریت سایت باشه تا هم امکاناتشون تو سایت بیشتر باشه و هم همه قبولشون دارن
مخصوصا اگه همکار بازنشسته انجمن بازی باشه : دی
هومان داره زن میگیره وقت نمیکنه به مجله برسه : دی

به فرض من ميخوام يه بازي رو كه تازه انتشار يافته تحليل كنم خب براي اين كار بايد يا اون بازي رو تا آخر انجام بدم يا بايد اونقد بازي كنم تا تمام خصوصيات بازي دستم بياد تا بتونم يه تحليل قوي و صحيح بنويسم، اما اين كار مستلزم زمانه، و وقتي اين زمان طي بشه خيلي ها از من جلوتر اين تحليلو نوشتن اونوقت اين ميشه علافي!!!. پس براي به روز بودن يه جاهاي نياز به كپي هست، ما نياز داريم به اينكه از يه جايي مطلب بگيريم تا راجع به چيزي كه ميخوايم بنويسيم اطلاعات داشته باشيم.اين قانون نويسندگي و نقد و بررسيه.
چشاتونو بيشتر از اين خسته نميكنم و از همه اساتيد معذرت ميخوام كه تو كارشون دخالت كردم
ولي به روز بودن شرط اصلي اول بودنه
اين نظر من بود
بازم شرمنده.
این همه سایت بازی خارجی یکی دو هفته زودتر نقدش رو میده بیرون و یکی دو هفته بعد!!
پس یکی داد بقیه نباید بدن؟!
نظر مهمه ... دیدگاه به بازی مهمه... نه اینکه چون یکی زودتر نوشت دیگه تموم شد ... آدم همیشه باید نظر و دیدگاه خودش رو داشته باشه ... وگرنه گفتن چیزایی که همه میگن همچی جالب نیست..
+
بعدشم بچه ها واقعا شما می تونین کلی وقت بزارین برای مجله؟
+
آرمین هم حرف خوبی زد... اونایی که میگن ما هستیم یه نمونه کاری بزارن تا بشه دید واقعا میشه همچی کاری کرد یا نه
+
به حرفای این ناظر انجمن هم گوش ندین ... این هنوز فکر میکنه قراره از این روزنامه دیواری ها درست بشه : دی

amin 2010
06-02-2011, 23:24
این همه سایت بازی خارجی یکی دو هفته زودتر نقدش رو میده بیرون و یکی دو هفته بعد!!
پس یکی داد بقیه نباید بدن؟!
نظر مهمه ... دیدگاه به بازی مهمه... نه اینکه چون یکی زودتر نوشت دیگه تموم شد ... آدم همیشه باید نظر و دیدگاه خودش رو داشته باشه ... وگرنه گفتن چیزایی که همه میگن همچی جالب نیست..
+
بعدشم بچه ها واقعا شما می تونین کلی وقت بزارین برای مجله؟
+
آرمین هم حرف خوبی زد... اونایی که میگن ما هستیم یه نمونه کاری بزارن تا بشه دید واقعا میشه همچی کاری کرد یا نه
+
به حرفای این ناظر انجمن هم گوش ندین ... این هنوز فکر میکنه قراره از این روزنامه دیواری ها درست بشه : دی

! تو چقدر منطقی بودی ما نمیدونستیم !!!دی:
شهاب من که کلا میدونی شدیدا علافم پس اگه تصمیم جدی گرفتی من هستم ، هومانم بهتر نیرو کمکی داره !!نقد دو نفری میده
+
این حامد و مراد و پدرام ( سرش شلوغه البته ) و همین سهیلم باشن جالب میشه ها !!! (اون ته مها جا بود بزار مسعودم بیاد دلش نشکنه !!دی: )
+
برادرا من هر چی پستمو خوندم ندیدم جایی نوشته باشم خودمون باید خبرا رو بدست اورده باشیم ، من گفتم کپی کردن از منابع فارسی کار مسخره ای هست .
+
شهاب اگه یه درصد امید داری به این مجله باید بخاطر اعتبار کلی فروم باشه ( در زمینه گیم البته زیاد نیست) ، پس بهتره بری (مسعودم ببر ) با یکی از این برادرای ادمین صحبت کنی یه جورایی کارو به صورت مجله رسمی این فروم تو بخش بازی جلوه بدی،یعنی فروم برای پیشرفت بخش گیمش روش برنامه ریزی کنه

779
07-02-2011, 02:09
چه جالبه! تویه این 4 صفحه یک نفر که حداقل ثابقه ی کاریش زیاد باشه نیومده بیاد بگه من هستم :دی
بابا گنده ها بیان جلو تا ما کوچیکا هم بیایم دیگه! الان مسعود خودت واسه چی نمیای؟ حال میده ها کلی میخندیم :دی
در ضمن به نظره من اینجا یکم قضیه Preview بد در رفته!
دوستان Preview رو نباید ترجمه کنید! باید اینقدر حرفه داشته باشین و اینقدر اطلاعاتتون از بازی بالا باشه ( با دیدن تریلر ها و اطلاعات و .. ) و به قوله مسعود با نظریه و عقیده ی خودتون Preview رو خودتون بنویسید! مثله Review تفاوتش اینکه که این خیلی سخت تره ( چون بازی رو نکردین )

havas_1980
07-02-2011, 12:48
دو روز زد و من نبودم... قطعی داشتیم!... البته از یه لحاظ بدم نشد. چون لااقل این تاپیک پربار شد از نظرات و دیدگاه ها و حالا میشه فهمید چی به چیه... همه پست ها رو هم نگاه کردم. VGS جان! پیغامت رو هم خوندم...

درسته! این کار نشد نداره... اما... اما... جلوی این زدن مجله یه سری مانع و صحبت های حسابیه.

کسانی هستن که زحمت میکشن و نقد و پیش نمایشی مینویسن. اما حالا این افراد اونقدر وقت خالی هم دارن که مطالب دیگری رو هم بنویسن برای قرار گرفتن مجله؟ این دوستان همین که مطالبشون رو در این انجمن میزارن واقعا جای خسته نباشید داره براشون و واقعا هنر میکنن ولی دیگه من خودم پتانسیل اضافی و وقت اضافی رو براشون نمیبینم که بیان و این بار مطالب دیگری رو برای مجله مهیا کنن. واسه اینکار نیاز هست که افراد بیشتری در انجمن مشغول به نقد نویسی و پیش نمایش نویسی باشن که اونم موجود نیست. روحیه و حال نوشتن نقد و پیشنمایش و امثال اون چیزیه که فقط دست یه عده بسیار محدود من اونو می بینم. مسابقاتی از طرفم مدیر سابق انجمن حسین جان استارت خورد برای نقد نویسی. اما باید قبول کنیم که تعداد شرکت کننده ها کافی نبود... چرا بقیه نیومدن خودشو در این امر محک بزنن؟

پیشرفت این انجمن برمیگرده به اینکه خودت بیایی و سعی کنی در مورد بازی مورد علاقه و مورد انتظارت نقد بنویسی + پیش نمایش بنویسی + مطالبی اموزشی بزاری + خبر رسانی کنی + کار ترجمه انجام بدی + روحیه نقد پذیری داشته باشی... سعی کنی کارت رو طوری بالا ببری که کمتر سوال کننده و خواننده باشی... البته تمامی اینا در سایه یه انجمن کاملا تخصصیه که این انجمن در این حد نیس... حالا این بحث حمایت ادمین دیگه چیه؟ ادمین میاد بابت یه مجله الکترونیکی یک زیر انجمن که خودش بخشی از یک مجموعه بزرگه حمایت میکنه؟ اصلا سابقه داشته جایی و آیا صرف داشته؟تو انجمن های دیگه ایا مجله ایی می بینین؟... اگه حمایتی حسابی بود این انجمن وضعش به این صورت نبود. اینطوری نبود که با یک انجمن که کاملا نصفه و نیمه تفکیک شده (بهتره بگم از نصفه و نیمه هم پایینتر) طرف باشیم! این حمایت بابت جلوه نشون دادن مجله واقعا پیش کش... شرمنده. ولی خب حقیقته!

هومان داره زن میگیره وقت نمیکنه به مجله برسه : دی
اون کی بود تو پروفایلم هوار میکرد من زن میخوام؟! رور رو برم هی... :31:

لااقل اینطوری تلخ تموم نشد حرفام!!

CATALONIA
07-02-2011, 14:54
وبه حداقل يه نفر اومد اينجا يه حرف منطقي زد :دي 
نه اين كه همينطوري بيان بگن نميشه و اين حرفا !!! 
+
حرفا ي هومان درسته ... 
ولي به نظر من اگه استارت كار زده بشه و كار با هميني كه هست پيش بره ، خودش باعث ميشه كه هم انجمن پيش رفت كنه و هم اين كه افراد جديد خود به خود بيان تو كار ... بلاخره يه انگيزه نصف و نيمه بايد باشه ..
( البته اينم بگم كه توي تابستون كه به نظرم تمام اين ايرادات از بين ميره و خيلي از بچه ها ميان تو كار دوباره ) 
هومان تو ببين اين همه فرد با تجربه و با استعداد چه قديمي و چه جديد تو انجمن وجود داره ، هر كس يه مقاله هم بنويسه قضيه حله ...
+
نبايد كه يه مجله 200 صفحه اي بديم كه .! 
اولش كه كار كم شروع بشه ، بعد ش پيش ميره...

مشكل اين انجمن بيشتر از همه اينه كه ديگه اون شور و شوق گذشته وجود نداره ...
وقتي حسين مياد مسابقه ميزاره و 4 نفر شركت ميكنن ، چي ميشه گفت ! 
ولي بايد اين انگيزه رو دوباره به وجود آورد ..
الان خيلي از افراد هستن كه ميتونن كمك كنن .. 

تو موافقت كني هومان ، قضيه حله .. :دي 

+
ارمين ييه بحث كشيدي وسط ، همه رو كشوندي وسط :دي 
ادمين كه نمياد از اين حمايت كنه ، قبلا هم گفتم .. 
فعلا اين قضيه رو بيخيال باش ... 

+
اميدوارم بقيه ي دوستان هم كه تجرب اون ها تو انجمن ثابت شده است بيان و نظر بدن ... 
ممنون

Killzone2
07-02-2011, 15:16
این که یک کاری انجام بشه باید اونقدر قوی باشه که همه خوششون بیاد نه اینکه وقتی وسط کار رسید همه جا بزنن و خیلی ها پایه ثابت نیستن و اگر تو بخشی فعالیت دارن نباشن اون قسمت ناقص میمونه و شاید کسی هم نباشه جایگزین کرد.جمع کردن مطالب و ... که بهش اشاره شد هم بسیار مهم هست.همکاری کامل و پشتکار برای شروع کار باید باشه.خیلی ها زحمت میکشن و اگر همچین مجله ای باشه با تمام توان میان تا این کار رو به بهترین نحو جلو ببرن که در این شکی نیست.این که باشه باید یک گروه ثابت مشخص بشه در کنارش هم گروهی برای همکاری بیاد تا بشه به بودن مجله امیدوار بود.

VGS
07-02-2011, 16:05
دو روز زد و من نبودم... قطعی داشتیم!... البته از یه لحاظ بدم نشد. چون لااقل این تاپیک پربار شد از نظرات و دیدگاه ها و حالا میشه فهمید چی به چیه... همه پست ها رو هم نگاه کردم. VGS جان! پیغامت رو هم خوندم...

درسته! این کار نشد نداره... اما... اما... جلوی این زدن مجله یه سری مانع و صحبت های حسابیه.

کسانی هستن که زحمت میکشن و نقد و پیش نمایشی مینویسن. اما حالا این افراد اونقدر وقت خالی هم دارن که مطالب دیگری رو هم بنویسن برای قرار گرفتن مجله؟ این دوستان همین که مطالبشون رو در این انجمن میزارن واقعا جای خسته نباشید داره براشون و واقعا هنر میکنن ولی دیگه من خودم پتانسیل اضافی و وقت اضافی رو براشون نمیبینم که بیان و این بار مطالب دیگری رو برای مجله مهیا کنن. واسه اینکار نیاز هست که افراد بیشتری در انجمن مشغول به نقد نویسی و پیش نمایش نویسی باشن که اونم موجود نیست. روحیه و حال نوشتن نقد و پیشنمایش و امثال اون چیزیه که فقط دست یه عده بسیار محدود من اونو می بینم. مسابقاتی از طرفم مدیر سابق انجمن حسین جان استارت خورد برای نقد نویسی. اما باید قبول کنیم که تعداد شرکت کننده ها کافی نبود... چرا بقیه نیومدن خودشو در این امر محک بزنن؟

پیشرفت این انجمن برمیگرده به اینکه خودت بیایی و سعی کنی در مورد بازی مورد علاقه و مورد انتظارت نقد بنویسی + پیش نمایش بنویسی + مطالبی اموزشی بزاری + خبر رسانی کنی + کار ترجمه انجام بدی + روحیه نقد پذیری داشته باشی... سعی کنی کارت رو طوری بالا ببری که کمتر سوال کننده و خواننده باشی... البته تمامی اینا در سایه یه انجمن کاملا تخصصیه که این انجمن در این حد نیس... حالا این بحث حمایت ادمین دیگه چیه؟ ادمین میاد بابت یه مجله الکترونیکی یک زیر انجمن که خودش بخشی از یک مجموعه بزرگه حمایت میکنه؟ اصلا سابقه داشته جایی و آیا صرف داشته؟تو انجمن های دیگه ایا مجله ایی می بینین؟... اگه حمایتی حسابی بود این انجمن وضعش به این صورت نبود. اینطوری نبود که با یک انجمن که کاملا نصفه و نیمه تفکیک شده (بهتره بگم از نصفه و نیمه هم پایینتر) طرف باشیم! این حمایت بابت جلوه نشون دادن مجله واقعا پیش کش... شرمنده. ولی خب حقیقته!

اون کی بود تو پروفایلم هوار میکرد من زن میخوام؟! رور رو برم هی... :31:

لااقل اینطوری تلخ تموم نشد حرفام!!

من خیلی خیلی از هومان عزیز تشکر می کنم به خاطر این که نظر خودشون را به صورت واضح بیان کردند و حدااقل دلیلی برای حرف های خودشون آوردند.و کلا موضوع را باز کردند و با این قضیه منطقی برخورد کردند.

ببینید به نظر من تاسیس یه مجله حتی به صورت آزمایشی فکر نمی کنم هیچ ضرر یا زیانی به فروم بزنه یا به هر یک افراد فروم.به نظر من تا به حال 8 نفر اعلام آمادگی کرده اند.و گفته اند که می تونند کمک کنند.

احتیاج به 2 تا 3 تا از افراد پر تجربه و فعال انجمن هست که نقش مدیران را این وسط قبول کنند و حدااقل برای 1 الی 2 الی 3 شماره به صورت آزمایشی این کار را قبول کنند تا بازده کار راببینند. مدتی پیش سایت پرشین دیزاینر هم مجله ای به صورت 60 صفحه ای بیرون داد. محتوا و عمل کرد خوب بود ولی خبری از نسخه دوم نسیت حداقل تا به حال شاید می خواستند بازده کار را ببینند.به نظر من هیچ مشکلی نه برای بچه ها و نه برای سایت پرشین دیزاینر به وجود آمد.غیر از این که یک سری مطالب آموزنده را برای افراد به اشتراک گذاشتند.

من خواهشم این هست حالا که افرادی هستند که می خواهند کمک کنند و استارت کار را بزنند چرا جلوی اونا را بگیریم.بعد هم این کار به صورت فول تایم نیست برای هر فرد هرکس کافی در هفته حدودا 2 الی 3 ساعت وقت خودش را روی این کار بزاره و مطلب بنویسه.چون قراره که این کار به صورت اشتراکی بین بچه ها باشه اصولا فکر نمی کنم فشار زیادی به بچه ها بیاد.البته بازم این عقیده من هستش.

من از خود هومان ،مسعود ،آرمین و CATALONIA جان می خوام که بیاند و مدیریت گروه را قبول کنند. تا استارت کار زه بشه.

بازم می گم نسخه هایی با عنوان آزمایشی بیرون بدیم بازده را مشاهده کنیم.چه بسا به قول خودتون هومان جان این فرومی که روزگاری پر رونق بود دوباره به کار بیفته و بتونیم از جا های دیگه افراد را به پی سی ورلد بکشیم حتی برای دانلود مجله هم که شده.

Hunter lord
07-02-2011, 18:41
دوستان من سابقه کار هم دارم . به رزومم اضافه کنید . :31:

قبلا تو مجله های اینترنتی کار می کردم ولی بی خیالش شدم چون وسط کار ول کردن ولی اگر این کار ثابت باشه منم هستم . اگر هم نشد برام زیاد مهم نیست و

اگر بخواهید نیرو من تو بخش نقد بازی های PSP و PS3 هستم و از اونجا که ADSL هم دارم بازی ها رو زود نقد می کنم . نمونش بازی Dead space که سومین نفر توی فروم تمومش کردم .

779
07-02-2011, 21:56
نمیدونم کی این فرهنگ مسخره رو رایج کرده که هرکی زودتر تموم کنه پس حتما کارش درسته...
الان حتمی Gamespot که همیشه دیر تر از بقیه Review میکنه حرفه ای نیست...
بچه ها واسه ثابت کردن خودشون چه دلایلی میارند!!!!!

shab_2008
07-02-2011, 23:26
سلام

بر و بچز اگه پول توی کار هست منم هستم!!:31:

بالاخره هرچی باشه ما اصفهونیم دیگه!!:31:

(گفتیم بعد کلی وقت 1271 مین اسپممون رو بدیم یه وقت عقده ای و سیگاری نشیم!! :31:

amin 2010
07-02-2011, 23:31

ها ببین چقدر منطقیه !! ادم کیف می کنه میشینه نگاه می کنه اینا رو !دی: کلا همه چیو گفت دیگه .

من از خود هومان ،مسعود ،آرمین و CATALONIA جان می خوام که بیاند و مدیریت گروه را قبول کنند. تا استارت کار زه بشه.

ارمینشو با من بودی !!!دی:

ارمين ييه بحث كشيدي وسط ، همه رو كشوندي وسط :دي
ادمين كه نمياد از اين حمايت كنه ، قبلا هم گفتم ..
فعلا اين قضيه رو بيخيال باش ...

دیگه از هومان ادمین تر کی مخوای !!!دی: من همین جا اعلام وجود کرده میگم پایم !

بابا گنده ها بیان جلو تا ما کوچیکا هم بیایم دیگه

خب دیگه از اونجا که مطمئن بودم منظورت منم من رفتم جلو حالا شمام بیا !!دی:

eimanpaladin
08-02-2011, 03:25
به نظر من به نتیجه نمی رسه
ما می خواستیم مجله پی سی ورلد اصلی با موضوع نرم افزار بزنیم من مدیر بخش گرافیک بودم
که به نتیجه نرسید و همه زیر کار فرار کردند
حالا اگه گرافیست خواستید در خدمت هستیم

Hunter lord
08-02-2011, 13:21
نمیدونم کی این فرهنگ مسخره رو رایج کرده که هرکی زودتر تموم کنه پس حتما کارش درسته...
الان حتمی Gamespot که همیشه دیر تر از بقیه Review میکنه حرفه ای نیست...
بچه ها واسه ثابت کردن خودشون چه دلایلی میارند!!!!!

خوش باحال تو که بازی ها رو دیرتر از بقیه تموم میکنی . :13:

hosseincode2008
08-02-2011, 13:59
آقا منم هستم یکی از خوانندگان پروپاقرص شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud King
08-02-2011, 14:25
دیگه از هومان ادمین تر کی مخوای !!!دی: من همین جا اعلام وجود کرده میگم پایم !
برو بابا کی حرفای تو رو گوش میده : دی

آقا منم هستم یکی از خوانندگان پروپاقرص شما
بیاین اولین خواننده هم پیدا شد
+
بچه ها بیاین مجله صوتی بدیم..... یه فایل صوتی که تمام مطالب توش هست... فقط عکس نداره : دی
+
به نظر من باید نظر سنجی رو هومی عوض کنه و بزاره آیا مجله بازی پی سی موفقیت آمیز خواهد بود یا نه
اینطوری بازخوردش بیشتره!!
+

من به نیایت از خودم شهاب رو می فرستم : دی

CATALONIA
08-02-2011, 16:31
من به نیایت از خودم شهاب رو می فرستم : دی

يه نكته بگم كه منو بيخيال بشين براي مديريت ...
من جدا براي مديريت اين مجله بين اين همه كاربراي باسابقه ( مثله مسعود :دي ) منا سب نيستم ...

Hamid Hamid
08-02-2011, 17:48
من جدا براي مديريت اين مجله بين اين همه كاربراي باسابقه ( مثله مسعود :دي ) منا سب نيستم ...

حالا هي همه پاس ميدن به هم :دي
آقا اصلا من ميگم من بشم مدير مجله در قسمت بازيهاي زير خاكي و تاريخي :دي بعد در مورد فوتبال 92 و 94 سگا و فوتبال 99. PS 1 , رزيدنت اويل 1 و 2 و 3 نقد مينويسم :دي بعد ميگيم ما 20 ساله سابقه ي مجله داريم !! تبليغ هم ميشه :دي
وحيد Vahidgame هم چون تا حالا نيومده تو تاپيك مديريت اصلي رو بديم بهش :دي

vahidgame
08-02-2011, 19:07
اوه اوه چه خبره! کم مونده فقط مجله رو به چاپ هم برسونید : دی

وحيد Vahidgame هم چون تا حالا نيومده تو تاپيك مديريت اصلي رو بديم بهش :دي
پیشنهاد بشه مورد بررسی قرار میدم : دی

پس باید تیمی تشکیل بدیم.که در این تیم به افراد زیر نیاز مند هستیم

1. بچه های مترجم و افرادی که مسئول جمع آوری مطلب هستند
2.بچه هایی که مسئول ترکیب و چیدمان صفحات و طراحی داخل مجله هستند
3.افرادی که می تونند بهترین و جدید ترین منابع را معرفی کنند که توی فورم پی سی ورلد کم نیستن این بچه ها
این توی پست اول بود
به نظر من فقط اینا کافی نیست!
مجله که کل مطالبش فقط ترجمه شده باشه فایده نداره
باید یه سری افرادی هم باشن که اولا بتونن بازی ها رو نقد کنن و دوما از اون سختر بتونن پیش نمایش از بازی ها بنویسن
یعنی بدون توجه به پیش نمایشی که سایت های خارجی گذاشتن براساس اطلاعات و ویدئوهایی که از بازی میاد بتونن یه پیش نمایش کامل از بازی بذارن
اینجوری کیفیت کار خیلی بالاتر میاد ....

779
08-02-2011, 19:11
خوش باحال تو که بازی ها رو دیرتر از بقیه تموم میکنی . :13:
خوش به حاله تو که واسه ثابت کردنه خودت به دیگران میگی من نفر سوم بازی رو تموم کردم... جایه تاسف داره...

eimanpaladin
09-02-2011, 08:00
بابا دعوا سر چیه ؟؟؟:31:
یکی مدیر بشه دیگه
اصلا یه کاری بکید چند تا را منتخب کنید کاربرا به اونا رای بدن .
همین جوریخیلی هم خوبه

Spiffy
09-02-2011, 10:22
دوستان متبحر اگه نیان وسط افراد تازه کاری مثله من جاشونو پرمیکنه

چه من باشم چه بازی خور حرفه ای هدف مجله ایه که واسه خودمونه و بومیه و کار زیادی از دست امثال بنده برنمیاد و ممکن برنیاد
من در اولش اعلام آمادگی کردم تا یکی از شماها باشم هر چند کاری ازدستم برنمیاد(نسبت به شما)

آریا ایرانی
11-02-2011, 09:18
آیا مایل هستید پی سی ورلد مجله ی گیم داشته باشد یا نه؟
نه خیر (خود گروه P300Word رو می گم، نه دوستان دلسوز و با فرهنگ و با شعور)
چون کسانی که جنبه ی مدیریت ندارن چه جوری می خوان کار خبری اونم از نوع تجزیه و تحلیل رو داشته باشن؟
بازی هایی رو که می خوان بفروشن رو می گن خوبه!!!
فکر نمی کنم ایجاد مجله ی تبلیغاتی ایراد داشته باشه ولی خبری حتمی ایراد داره چون نیاز به تخصص و مرام داره.
مگر اینکه واقعا تغییر کنن! :46:

YAHYA-PRO
11-02-2011, 12:39
به نظر من به نتیجه نمی رسه
ما می خواستیم مجله پی سی ورلد اصلی با موضوع نرم افزار بزنیم من مدیر بخش گرافیک بودم
که به نتیجه نرسید و همه زیر کار فرار کردند

ایضا سر مجله گرافیکی پی سی ورلد همین بلا اومد +_+

VGS
16-02-2011, 23:31
ایضا سر مجله گرافیکی پی سی ورلد همین بلا اومد +_+

بله این طور که معلوم هستش همه سره این قضیه دو دل هستننندغیر از چند نفر از این همه بازدید کننده بیش از 10 نفر اعلام امادگی نکردنند از افراد با تجربه هم که چی بگم که نگفتنم بهتره.

Erfan.
16-02-2011, 23:40
دوستان برای عید میشه یه شماره کوچیک داد... اگه بشه شروع کنیم خیلی خوب میشه...

Edit: مثلا لازم نیست سنگین باشه نقد Dead Space 2 و یکی دوتا گیم دیگه + اخبار + یکی دوتا مطلب دیگه برای استارت خوبه...

sajad-tnt
17-02-2011, 09:43
سلام دوستان.

من پايه هستم :31:!! .
اگر ميخوايد تا من يه نقد كوچولو در مورد كنسول جديد PSP بنويسم :31:!!! OK :10:؟؟!!!
هميشه موفق و پيروز باشيد :40:.

Erfan.
17-02-2011, 10:50
مطالبی که به ذهنم رسیده برای عید:

1- نقد و بررسی Dead Space 2

2- نقد و بررسی Assassins Creed Brotherhood

3- نقد و بررسی Killzone 3 (البته نمیدونم توی ایران موجوده یانه؟ چون خودم فقط PC دارم :31:)

4- نقد و بررسی COD Black OPS (البته نمیدونم شاید زیادی دیر شده باشه:13:)

5- پیش نمایش گیم های جدید (عنوان ها رو نام نمیبرم ولی دوستانی که میتونن خودشون عنوان های معتبر رو انتخاب کنن مثلا DA Origins 2 و ...)

6- اخبار گیم های جدید و در کل اخبار صنعت گیم

7- اگه لازم باشه پیشنهاد سیستم مخصوص بازی

8- دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!

فقط امیدوارم بتونیم برای اول عید آماده کنیم... کاری نداره اگه از الآن شروع کنیم...
فقط یک Leader نیاز هست که همه رو هماهنگ کنه... لطفا یکی از مدیران یا ناظران انجمن این مسئولیت رو بر عهده بگیره.

با تشکر.

VGS
17-02-2011, 14:44
منم بگم آمادم

Erfan.
19-02-2011, 21:55
دوستان کسی نمیخواد مدیریت رو بر عهده بگیره؟ ناظران مدیران ؟؟!!!

xxxj
21-02-2011, 11:44
من میتونم مدیریت رو قبول کنم ولی خوب تو پی سی ورلد کاره ای نیستم و کوچیک همه هستم و لی تجربه ی این کار رو دارم بازم اگه کسی قبول نمیکنه من قبول میکنم فقط میمونه تایید شما دوستان تا شروع کنیم .