PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور اطراف یک عکس چنین حالتی ایجاد کنم؟

edris60
22-05-2006, 08:09
سلام :)
چطور اطراف یک عکس چنین حالتی ایجاد کنم؟
مثل عکس زیر:
از فیلتر استفاده شده؟ :blink:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیشاپیش از توجه شما ممنونم.

hamidak
22-05-2006, 08:51
دوست عزيز اين كار به نظر من با براش هاست

silver
22-05-2006, 11:30
منهم با نظر حميد خان موافقم ... شما از بين براشها براشي با لبه هاي ناصاف و متخلخل ( سوراخ سمبه دار) با سايز مناسب و رنگ سفيد برداشته شيفت را نگه داريد و دور قاب عكستان بكشيد

sary
22-05-2006, 12:16
از دكمه eاستفاده كنيد البته opacity و fill را بالا در ننظر بگيريد يك brush مناسب انتخاب كنيد و با تنظيم دلبخواهي موارد ذكر شده در مورد براشها كار تمام است لبه ها را هم بكشيد تا زياد زق نباشد

hadi.masoudi
22-05-2006, 12:42
چندین هزار راه برای این کار وجود داره.یکیش استفاده از براشهاست خصوصا براشهای ایل هست که وقت میبره.یه راه دیگه که خیلی سریع و آسونه استفاده از فیلتر هاست.فیلترهایی هم که استفاده میشن معمولا ocean ripple و ripple و wave هست.(امیدوارم بدونی چطوری باید از اونا برای ساخت فریم استفاده کنی اگه نمیدونی بگو میگم)با این کیفیت عکسی که گذاشتی به نظر میاد از ocean ripple استفاده کرده.
یه چند تا مورد آماده هم فتوشاپ در این زمینه داره.این مسیر کمکت میکنه.window>action>frame>spatter frame یا هر کدوم از فریم ها که دلت بخواد امتحان کن.اینها نمونه های آماده هستند برای آشنایی بیشتر که چطوری باید بسازی

edris60
22-05-2006, 13:26
سلام دوستان :)
خیلی ممنونم از توجهتون

امیدوارم بدونی چطوری باید از اونا برای ساخت فریم استفاده کنی اگه نمیدونی بگو میگم)ب
متاسفانه نمیدونم ، ممنون میشم بگین

.window>action>frame>spatter frame
من این مسیرو نتونستم پیدا کنم ! من از فتوشاپ 7 me استفاده میکنم ، وقتی از منوی window تیک action رو فعال میکنم تو اون پانل ادامه مسیرو پیدا نمیکنم
ممنون میشم راهنمائی بفرمائید.

اگه یه توضیحی هم در مورد تفاوت فیلترها و اکشنها بدین خیلی عالیه! :blush:

با سپاس فراوان

silver
22-05-2006, 13:44
فيلترها براي اعمال افكت هاي خاص روي عكسها به كار مي روند

اكشن ها در فتوشاپ براي جلوگيري از انجام كارهاي مشابه و متوالي تكراري است يعني شما مثلا مي خواهيد عكستان 20 بار دوبل شده سپس 10 پيكسل پايين آمده سپس يكي از فيلترها رويش اعمال شده و سپس بچرخد بجاي اينكه اينكار را 20 بار انجام دهيد از اكشن استفاده مي كنيد يعني اين مراحل را يك بار انجام داده بصورت اكشن سيو مي كنيد سپس فقط با فشار يك كليد ميانبر تمام اين مراحل بطور خودكار انجام خواهد شد

zodiac
22-05-2006, 16:28
مثل عکس زیر:

سلام عزيزجان
يه پلاگ اينز براي فتوشاپ هست به اسم Filter Unlimited 2.0 كه انواع حالت هاي دلخواه را با آن مي توان ايجاد كرد .... از جمله اين فريم مورد نظر شما . حجم اون هم 3.5 مگابايت است .
براتون روي راپيدشر آپلود كردم .
لينك را هم متعاقبا در پست قرار مي دهم.
اين هم لينك براي دانلود فول ورژن است )

hadi.masoudi
22-05-2006, 17:23
این خودش یه آموزش جدا هست.البته من قبلا مطلبی راجع به این دیده بودم ولی لینکشو پیدا نکردم واسه همین خودم یک ساختم شرمنده یکم عجله ای شد.
در مورد اکشن هم این شکلو ببین

edris60
22-05-2006, 22:20
سلام
ممنون از همه دوستان

این خودش یه آموزش جدا هست.البته من قبلا مطلبی راجع به این دیده بودم ولی لینکشو پیدا نکردم واسه همین خودم یک ساختم شرمنده یکم عجله ای شد.
ممنون هادی جان
شرمنده کردین ، خیلی عالی بود :)
انشاالله از حضور شما در این انجمن همیشه بهره مند باشیم

سلام عزيزجان
يه پلاگ اينز براي فتوشاپ هست به اسم Filter Unlimited 2.0 كه انواع حالت هاي دلخواه را با آن مي توان ايجاد كرد .... از جمله اين فريم مورد نظر شما . حجم اون هم 3.5 مگابايت است .
براتون روي راپيدشر آپلود كردم .
لينك را هم متعاقبا در پست قرار مي دهم.
اين هم لينك براي دانلود فول ورژن است )
سلام zodiac جان
ممنون از لطفتون
اگه در مورد طرز کار با پلاگین ها یه توضیحی بدین ممنون میشم.

سیلور جان مثل همیشه ممنون

zodiac
23-05-2006, 12:43
جالبه كه اين نرم افزار يك روز بعد از معرفي اون توسط من ـ يكدفعه از صفحه اصلي سايت سر در آورده و Ali جان بدون توجه به اينكه اضافات اين نرم افزار از جاي ديگه جمع آوري شده و توي فولدر Filter Unlimited قرار داده شده . لينك اي كه من شخصا آپلود كرده بودم را دانلود و سپس با يك آدرس ديگه روي راپيدشير گذاشته .... حداقل همين آدرس را ميگذاشتي ( زحمت و هزينه خودت كمتر مي شد ) .؟!!!

Mishel
08-06-2006, 09:11
مثل عکس زیر:

فقط كفيه دور عكست رو به شكلي سلكت كني كه كمي از لبه هاش بيرون بمون. بعد سلكتت رو ريورز كني و مقدار كمي بهش فيدر بدي. و در نهايت از افكت Wave با تنظيماتي خاص استفاده كني. احتمال قوي اگر كمي با گزينه هاي اين افكت ور بري به جلوه مورد نظرت خواهي رسيد.