PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ویندوز میدیا پلیر ویندوز ؟؟؟؟ راهنمایی

kaivanika
01-02-2011, 04:05
سلام دوستان
میشه کاری کرد که ویندوز میدیا پلیر ویندوز ( هم ایکس پی هم ویندوز 7 )
تمام فرمتهای رو ساپورت کنه ؟؟؟
مثل k-lite - kmplayer
چطور میشه کاری کرد که همه فرمت ها رو ساپورت کنه ؟
مثل ts - hd,ts و .......
چه برنامه ای رو باید دانلود کرد و چه جوری تنظیم کنم :10:

mili_k
01-02-2011, 04:09
سلام دوستان
میشه کاری کرد که ویندوز میدیا پلیر ویندوز ( هم ایکس پی هم ویندوز 7 )
تمام فرمتهای رو ساپورت کنه ؟؟؟
مثل k-lite - kmplayer
چطور میشه کاری کرد که همه فرمت ها رو ساپورت کنه ؟
مثل ts - hd,ts و .......
چه برنامه ای رو باید دانلود کرد و چه جوری تنظیم کنم :10:

شما وقتی K-Lite رو نصب میکُنی ، ویندوز مدیا پلیر هم به صورت اتومات هر چیزی رو که K-Lite نشون بده نشون میده.

mobin
01-02-2011, 04:31
ترجیحا نسخه مگا رو نصب کن و موقع نصب تماما تیک مربوط به فرمتها رو فعال کن.

alireza1411
01-02-2011, 04:55
و مهمترین نکته اگر از لایبرری استفاده میکنی یعنی میری تو مدیا پلیر و بخش مثلا ویدئو میری و از اونجا فایل باز میکنی باید اول Matroska spliter و FFshow نصب کنی و بعد مدیا پلیر ویندوز رو برای اولین بار باز کنی !!! اگه بعدا چیز کنی نمیدونم چرا فایلهای mkv و سایر فرمتهای خفن رو تو مدیا پلیر اضافه نمیکنه :41:

راستی این دو تا که گفتم نصب کنی تو همون کدک پکی که دوستان گفتند هستش.

:11::11::11::11:

Ship Storm
01-02-2011, 14:37
این تاپیک جز مباحث نرم افزاری محسوب میشه
دوستان رعایت کنند تا نظم انجمن بهم نخوره و هر تاپیک با خودش در انجمن متناسب با اون ایجاد بشه
ممنون

kaivanika
01-02-2011, 18:46
این تاپیک جز مباحث نرم افزاری محسوب میشه
دوستان رعایت کنند تا نظم انجمن بهم نخوره و هر تاپیک با خودش در انجمن متناسب با اون ایجاد بشه
ممنون

ببخشید خیلی گشتم واسه یه جای مناسب برای ایجاد تاپیک . معذرت باید کجا مطرح میکردم ( از اینجا بهتر گیرم نیومد :11: ببخشید :41:

شما وقتی K-Lite رو نصب میکُنی ، ویندوز مدیا پلیر هم به صورت اتومات هر چیزی رو که K-Lite نشون بده نشون میده.

من اینکار رو میکنم اما ویندوز میدیا پلیر فرمت های ts و بعضی دیگه از فرمتها رو ساپروت نمیکنه

میشه جدیدترین ورژنهای k-lite و کدک های جدید رو معفی کنید و چطوری باید اینو به میدیا پلیر شناسایی کرد ؟؟؟

ترجیحا نسخه مگا رو نصب کن و موقع نصب تماما تیک مربوط به فرمتها رو فعال کن.

اینکارو کردم اما نمیشه

و مهمترین نکته اگر از لایبرری استفاده میکنی یعنی میری تو مدیا پلیر و بخش مثلا ویدئو میری و از اونجا فایل باز میکنی باید اول Matroska spliter و FFshow نصب کنی و بعد مدیا پلیر ویندوز رو برای اولین بار باز کنی !!! اگه بعدا چیز کنی نمیدونم چرا فایلهای mkv و سایر فرمتهای خفن رو تو مدیا پلیر اضافه نمیکنه :41:

راستی این دو تا که گفتم نصب کنی تو همون کدک پکی که دوستان گفتند هستش.

:11::11::11::11:

اصلا از لایبرری استفاده نمیکنم

با تشکر از تمامی دوستات عزیز

saeed774
01-02-2011, 19:43
اين نسخه رو نصب کن و به هنگام نصب گزينه Lots Of Stuff رو انتخاب کن :

K-Lite Mega Codec Pack 6.90

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ship Storm
01-02-2011, 20:43
ببخشید خیلی گشتم واسه یه جای مناسب برای ایجاد تاپیک . معذرت باید کجا مطرح میکردم ( از اینجا بهتر گیرم نیومد :11: ببخشید :41:
تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه های Media Player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

شـیـفــو
01-02-2011, 21:07
منم از کلایت مگا استفاده میکنم مدیاپلیرم همه فرمت ها رو دیگه بعد از نصب ساپورت میکنه فقط یه فرمت ddr. دارم که مدیاپلیر باز نکرد اما خود کلایت کلاسیک بازش کرد .
حتی فرمت mov. رو بعد از نصب باز میکنه .

kaivanika
02-02-2011, 04:01
از تمامی دوستان ممنون .
جناب ship strom عزیز میتونید تاپیک رو ببنیدید یا حذف کنید
با تشکر