PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا" کمک کنید.(در رابطه با تنظیمات مودم وایرلس)

overlordJS
31-01-2011, 14:29
سلام دوستان . . .
من یه ADSL 128 از مخابرات گرفتم و وصلم هست الان منتهی چیزی که هست اینه که موقع نصب درایور مودمم (TP-Link Td-W8950ND) در نهایت که می خواد آخرین مورد رو توی Confirn Setting طی کنه پیغام میده که کانکتیویتی نت ورک یا شبکه ی Wlan رو چک کن و تمام مراحل رو هم درست رفتم(کابل ها درست وصلن و چراغ های لازم هم رو مودم روشنه اگر ممکنه کمک کنید....
راستی یه چیزایی هم که من متوجه نشدم در حین مراحل نصبش مثل VPIوVCIو Connection typeو... هم می خواست که اگر میشه توضیح بدین چیه و از کجا باید آورد .....

BZ7
01-02-2011, 14:31
دوست عزیز . شما انگار داری مودم رو با کابل USB به سیستم وصل میکنی . شما از کابل ethernet RJ45 استفاده کن و نیازی هم به هیچ درایوری نداره !

hraeissi
05-02-2011, 12:47
سلام دوستان . . .
من یه ADSL 128 از مخابرات گرفتم و وصلم هست الان منتهی چیزی که هست اینه که موقع نصب درایور مودمم (TP-Link Td-W8950ND) در نهایت که می خواد آخرین مورد رو توی Confirn Setting طی کنه پیغام میده که کانکتیویتی نت ورک یا شبکه ی Wlan رو چک کن و تمام مراحل رو هم درست رفتم(کابل ها درست وصلن و چراغ های لازم هم رو مودم روشنه اگر ممکنه کمک کنید....
راستی یه چیزایی هم که من متوجه نشدم در حین مراحل نصبش مثل VPIوVCIو Connection typeو... هم می خواست که اگر میشه توضیح بدین چیه و از کجا باید آورد .....

تنها در زمانی شما نیاز به نصب درایور هستید که از USB مودم استفاده نمائید که به گفته دوستمان توصیه نمی کنم
در مورد سئوال آخر هم تنظیمات کانکشن می باشد که موارد فوق می بایستی از سرویس دهنده دریافت شود

توصیه می کنم مودم را به حالت PPPOE تنظیم کنید و خودتان را درگیر مسائل دیگر نکنید