PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد مهمانی

Maziar_69
31-01-2011, 11:04
سلام دوستان. خسته نباشین.
در مورد مهمان شدن چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.

1- برای مهمان شدن به تهران درخواست بدم راحت قبول میکنن؟ چون تا اونجا که میدونم هرکس میتونه 2 ترم مهمان بشه به شهر خودش. حالا میترسم درخواست بدم موافقت نکنن.
2- این امکان هست که به دو تا شهر درخواست مهمانی بدم که اگه با تهران موافقت نشد برم اون یکی؟ چون تا بخوان درخواست رو بررسی کنن کلی طول میکشه و از مهلت درخواست دادن میگذره.
3- من میخوام نیمسال دوم امسال رو مرخصی بگیرم و برای سال بعد درخواست بدم. آیا امکانش هست و مشکلی پیش نمیاد؟ چون از یکی شنیدم میگفت که برای مهمانی باید حتما ترم قبلش مشغول به تحصیل باشیم.

خیلی خیلی ممنون میشم در مورد این سوالا جواب بدین.

maziarb
31-01-2011, 12:13
من از تجربه های خودم میگم! من از یه شهرستان به یه محل سکونتمان درخواست دادم و درخواستم رو خودم نوشتم و دادم به دانشگاه که 20دی جوابشو دادن و رد شد، اما اکثر کسانی که از طریق سازمان مرکزی دانشگاه آزاد(تهران) اقدام کردن و نامه از طرف نماینده مجلس:18: آورده بودن موافقت شد:12: واسه تهران سختتر میدن ندیدم کسی واسه دوجا همزمان درخواست بده،
درخواست واسه مهمان حدود 2ماه قبل از شروع ترم جدید بمدت 1ماه هستش، این ترم از 20آذر تا 20دی بودش، نه نباید حتماً ترم قبلش مشغول تحصیل باشی

Maziar_69
01-02-2011, 12:07
شما آزاد بودین؟
چجوری میشه از نماینده نامه گرفت؟
راستی کمیسیون پزشکی دارن خود دانشگاه یا وزارت علوم؟
آخه دکتر تو فامیل داریم میخواستم ببینم اگه تایید کنه مثلا من یه بیماری چیزی دارم راهی هست؟

راستی من صنعتی شاهرود هستم و میخوام یا به دانشگاه تهران یا بین المللی قزوین درخواست بدم.
خیلی ممنون.

sahar008
04-02-2011, 01:14
سلام دوستان. خسته نباشین.
در مورد مهمان شدن چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.

1- برای مهمان شدن به تهران درخواست بدم راحت قبول میکنن؟ چون تا اونجا که میدونم هرکس میتونه 2 ترم مهمان بشه به شهر خودش. حالا میترسم درخواست بدم موافقت نکنن.
2- این امکان هست که به دو تا شهر درخواست مهمانی بدم که اگه با تهران موافقت نشد برم اون یکی؟ چون تا بخوان درخواست رو بررسی کنن کلی طول میکشه و از مهلت درخواست دادن میگذره.
3- من میخوام نیمسال دوم امسال رو مرخصی بگیرم و برای سال بعد درخواست بدم. آیا امکانش هست و مشکلی پیش نمیاد؟ چون از یکی شنیدم میگفت که برای مهمانی باید حتما ترم قبلش مشغول به تحصیل باشیم.

خیلی خیلی ممنون میشم در مورد این سوالا جواب بدین.

نه دوست عزیز نمیشه برای 2 جا در خواست داد.هستن کسایی که واسه تهران هم مهمانی گرفتن.همین نیمسال 2 در خواستتو بده انشالله که میشه:20:

Maziar_69
04-02-2011, 12:59
آخه مهلتش گذشته. من خبر نداشتم مهلتش تا کی هست. واسه همین تا اومدم درخواست بدم دیدم 5 روز گذشته. :41:

درباره این نامه نماینده مجلس اطلاعاتی ندارین؟
ممنون.

مهدي31
07-02-2011, 10:23
توجه داشته باش (در دولتی)
از روزانه به شبانه میهمان میشوند
در مورد مرخصی باید ترم هات از حداکثر خارج نشه ترمی که رفتی مرخصی را هم حساب میکنند من رفتم مرخصی کلی به مشکل خوردم مجبور شدم انصراف دادم دوباره کنکور شرکت کردم

Maziar_69
07-02-2011, 18:13
ممنون دوستان.
اما کسی از این نامه ی نماینده مجلس هیچ اطلاعاتی ندادا!

Maziar_69
07-02-2011, 20:27
راستی دوستان یه سوال دیگه.
شنیدم اگه با درخواست مهمانی موافقت بشه و مهمان بشیم باید شهریه هم بدیم.
حالا میزان این شهریه چقدره؟؟؟

mr7
08-02-2011, 14:45
واسه رشته های مهندسی حدود 350-300 در میاد

avator20002000
20-02-2011, 23:55
سلام بچه ها من دانشگاه اشتیان it قبول شدم . امسال ولی نرفتم ثبت نام کنم
می خواستم ببینم راهی داره بتونم انتقالش بدم به تهران؟
من کفالت اگه بگیرم شنیدم میشه؟
یعنی مرکز نامه بده دانشگاه قبول می کنه؟
خودمون دانشگاهو انتخاب می کنیم؟