PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در صفحه بوت اسکرین در مانیتور LED) LG) با استفاده از خروجی dvi کارت گرافیک

Dariushtanha
31-01-2011, 02:29
با سلام خدمت دوستان
مانیتور ال ای دی LG مدل E1950T دارم.
وقتی سیستم را روشن می‌کنم قبل اینکه ویندوز بالا بیاد 3-4 صفحه سیاه رنگ وجود داره که باید طی بشه تا ویندوز بالا بیاد،مشکل اینجاست که توی 2 صفحه دوم و سوم صفحه‌ها که می‌خوان عوض بشن 1/4پائین صفحه مانیتور قاطی نشون میده و خطوط و چهارخونه‌های درهم میاد و در عرض 1-2 ثانیه میره...
تازه 3 روزه مانیتور را خریدم از کابل dvi استفاده می‌کنم.(با کابل VGA تست کردم مشکلی بوجود نمیومد)کارت گرافیکم 8500GT برند Gainward
مشکل از کجاست؟:41:

EXTREME
31-01-2011, 07:45
اگه با vga درسته پس هم گرافیک سالمه و هم مانیتور
اول از همه با یه کابل dvi دیگه امتحان کنید مطمئن بشید که کابل درست جا خورده باشه
با تبدیل vga به dvi هم امتحان کنید ببینید درست میشه؟

Dariushtanha
31-01-2011, 23:37
کابل را چک کردم درست جا خورده..
با استفاده از تبدیل هم مشکل همچنان باقیه..

EXTREME
31-01-2011, 23:46
کابل را چک کردم درست جا خورده..
با استفاده از تبدیل هم مشکل همچنان باقیه..
درایور گرافیک رو نصب کردید؟
آپدیت هست؟

Dariushtanha
01-02-2011, 00:16
آره نصبه و آپدیت
ولی اگه نصب هم نبود نباید این مشکل بوجود بیاد چراکه قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد این مشکل وجود داره
یعنی در حالتی که اصلا کارت گرافیک بطور کامل کار نمیکنه

EXTREME
01-02-2011, 08:54
آره نصبه و آپدیت
ولی اگه نصب هم نبود نباید این مشکل بوجود بیاد چراکه قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد این مشکل وجود داره
یعنی در حالتی که اصلا کارت گرافیک بطور کامل کار نمیکنه
قبل از اینکه سیستم بوت بشه برو تو safe mode و درایور گرافیک رو پاک کن ببین ویندوز میاد بالا؟
با اتصال dvi اینکارو بکن

Dariushtanha
02-02-2011, 21:33
آره بالا اومد...

EXTREME
02-02-2011, 21:44
ممکنه این مشکل با dvi باشه و مانیتور نتونه ساپورت کنه از همون vga استفاده کنین کاری قکر نکنم بشه کرد

Dariushtanha
03-02-2011, 01:13
خب اگه ساپورت نمیکرد که ورودی واسش نمیگذاشتن و پولش را هم نمی‌گرفتن!

Dariushtanha
10-02-2011, 15:54
کسی به این مشکل برنخورده؟:13:

EXTREME
10-02-2011, 20:25
کسی به این مشکل برنخورده؟:13:
قبل اینکه سیستم بوت بشه برید تو safe mode و ریزولیشن گرافیک و مانیتور رو تغییر بدید ببینید مشکل حل میشه یا نه ولی درایور گرافیک رو پاک نکنید فقط ریزولیشن گرافیک رو تغییر بدین
وقتی وارد ویندوز شدید درایور مانیتور رو هم نصب کنید

Dariushtanha
11-02-2011, 13:37
مشکل باقیه...
فکر کنم مشکل از خود مانیتوره ولی مادیران زیر بار نمیره و میگه این یه مسئله عادیه!!!!

EXTREME
11-02-2011, 15:21
مشکل باقیه...
فکر کنم مشکل از خود مانیتوره ولی مادیران زیر بار نمیره و میگه این یه مسئله عادیه!!!!
فکر نکنم مانیتور ایراد داشته باشه چون با vga تصویر دارین هرچی هست مربوط به ریزولیشن و درایور مانیتوره

Dariushtanha
11-02-2011, 17:49
مانیتور در قسمت dvi مشکل و ضعف داره..با یه نمایندگی فروش صحبت کردم و خودش بهم گفت که این یه ایراد از مانیتوره...
اگر مشکل از رزولوشن باشه باز هم نشان از ایراد مانیتوره چرا که باید بتونه اون رزولوشنی که استانداردشه را بدون مشکل نمایش بده...

Dariushtanha
12-02-2011, 15:59
امروز بردم گارانتی مادیران
تست کردن ،اونجا بدون پرش و بدون مشکل بود!!!
این نشون میده مشکل با خروجی کارت گرافیکمه...یا یه جورائی ناسازگاری...
پیشنهادی ندارین:19:

EXTREME
12-02-2011, 18:07
امروز بردم گارانتی مادیران
تست کردن ،اونجا بدون پرش و بدون مشکل بود!!!
این نشون میده مشکل با خروجی کارت گرافیکمه...یا یه جورائی ناسازگاری...
پیشنهادی ندارین:19:
من گفتم که مانیتورتون سالمه و مشکلی نداره
احتمالش کمه که پورت خروجی dvi گرافیک ایراد داشته باشه و من نظرم اینه که سازگاری نداره با مانیتور
شما برای اینکه مطمئن بشید گرافیکتون رو روی یه سیستم دیگه امتحان کنید و به ورودی dvi مانیتور او سیستم وصل کنید ببینید بازم موقع لود ویندوز مشکلی هست یا نه

amin_knight
02-07-2013, 00:23
سلام این که کاملا واضحه !!!!!!!!
برای حل مشکلت باید بری توی سایت مادربوردت و بایوستو آپدیت کنی .
مادربردهای قدیمی به علت بایوس های قدیمی و آپدیت نشدن dvi ساپورت نمیکنن. در صورتی که آپدیتی جدیدتر نیومده برای بایوستون دو راه دارین : 1 _ استفاده از کابل rgb زمانی که تو بایوس کار دارین .2-استفاده از مین جدید .

مطمین باشین جواب همینه :n26: