PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم حجم کـردن سـایت

voOroOjak0090
30-01-2011, 19:39
با سلام !
1 نرم افزار خیلی قوی می خواستم که حجم صحفه ی وب رو دانلود نکنه !!!
مرسی !!!
:11:

iceweek
30-01-2011, 19:52
یعنی چی؟!! یعنی صفحه را باز کنی و چیزی دانلود نشه؟همچین چیزی نداریم.ولی حجم کمتر را با opera turbo میشه.

a.l.d
30-01-2011, 20:33
با سلام !
1 نرم افزار خیلی قوی می خواستم که حجم صحفه ی وب رو دانلود نکنه !!!
مرسی !!!
:11:
بعضی نرم افزارها هستن وقتی که مثلا سایت P30world رابازمی کنیم برای دفعات بعد که همان سایت راباز می کتی فقط اطلاعات جدید رادوباره لود می کنه وبه ترتیب سرعتت بسیار بالا میره

voOroOjak0090
30-01-2011, 22:27
خیلی خیلی مرسی !!
ولی اسمشو نگفتی؟

Desperate
30-01-2011, 22:33
مثلا squid

a.l.d
01-02-2011, 19:35
خیلی خیلی مرسی !!
ولی اسمشو نگفتی؟

من خودم الان حضور ذهن ندارم ولی مثلا همون نرافزاری که دوستمون گفتن را امتحان کن یا یه درخواست بده تاکاربرای دیگه که دارن الانم ازاین نرم افزارها استفاده می کنند کمکت کنند

saeed774
01-02-2011, 20:04
وقتي صفحه اي رو باز ميکنيد بيشترين حجمي که مصرف ميشه مربوط ميشه به لود تصاوير و فلش هاي موجود در سايت حالا اگه برنامه اي باشه که بشه تصاوير و فلش ها رو لود نکنه حجم سايت لود شده خيلي پايين خواهد بود ، ميتوني از نرم افزار اينترنت اکسپلورر Avant Browser استفاده کني که تنظيمات مربوط به اينکارو داره يا از اپرا استفاده کني که اين تنظيمات رو فکر کنم داره دقيق نميدونم ولي خوب اينجوري باز وبگردي حال نميده. اما اگه از فايرفاکس استفاده ميکني افزونه اي بنام FasTun داره که سرورش مربوط به آلمان هست و ميتوني رايگان ثبت نام کني ، اين برنامه تمام فايل هاي تصويري و فلش ها رو به مقدار زياد فشرده ميکنه و حجم اونا تا حد زيادي کاهش ميده و به طبع اون هم کيفيت تصاوير خيلي پايين مياد ولي عوضش در مصرف حجم اکانتت خيلي صرفه جويي خواهد شد . چندساليه که ازش استفاده ميکنم و ازش کاهش حجم زيادي رو ديدم . تو سايت و اکانتي که ميسازي ميتوني حجم صرفه جويي شده رو ببيني :

براي نصبش به لينک زير برو ( با فايرفاکس بري و کليک کني که راحت نصب ميشه ولي اگه با براوزر ديگه اي رفتي کافيه فايل دانلود شده رو به حالت کشيدن و رهاکردن روي فايرفاکس ،‌ نصبش کني )
روي Install fasTun Tool from Mozilla.org کليک کن تا نصب بشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد در بالاي سايت و بخش Home روي Register کليک کن تا ثبت نام کني، بعد از نصب وفتي فايرفاکس رو باز کني علامت T در پايين و گوشه سمت راست اضاف خواهد شد روش کليک کن و يوزر و پسورد ايجاد شده رو بهش بده
زماني که آيکون برنامه سبز بشه يعني برنامه کار ميکنه و وقتي خواستي غيرفعالش کني هر موقع خواستي روش دوبار کليک کن.
تو سايت اصلي و واردشدن به اکانتت ميتوني تنظيمات مربوط به فشرده سازي رو انجام بدي بهتره روي حداکثر بذاري.

اگه عکسي رو خواستي با کيفيت بهتر ببيني کافيه روي عکس کليک راست کني و گزينه Reload Image By Passing FasTun رو بزني تا کيفيت اصلي نمايش داده بشه و اگه خواستي کل صفحه به حالت اول نشون داده بشه کافيه برنامه رو غيرفعال کني و همزمان کليدهاي Ctrl+F5 رو بزني تا صفحه بکل لود بشه.

اينم بگم اين برنامه فقط روي فايرفاکس ورژن 3.5 و 3.6 کارميکنه فعلا براي 4 توليد نشده .

---------- Post added at 08:04 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

راستي اين برنامه قبلا که کسي نميشناختتش به عنوان آنتي هيلتر قوي کار ميکرد ولي الان دستش تو ايران رو شده و اين امکانش رو بعضيا غيرفعال کردن:2:

voOroOjak0090
01-02-2011, 20:17
سعید جون واقعا شرمندم کردی !!!
انشاالله جبران کنم !!
حالا واسه گوگل کروم چیزی نیست چون من از گوگل کروم استفاده میکنم !!

saeed774
01-02-2011, 20:49
سعید جون واقعا شرمندم کردی !!!
انشاالله جبران کنم !!
حالا واسه گوگل کروم چیزی نیست چون من از گوگل کروم استفاده میکنم !!

خواهش ميکنم عزيز
متاسفانه اين فقط افزونه فايرفاکس هست و براي کروم پيدا نکردم . خوب فايرفاکس که بهتر از کروم هست البته نظر شخصي بنده هست جسارت نشه ، ميتوني از فايرفاکس استفاده کني

alireza1411
01-02-2011, 20:56
بله ... کروم 11 هم امروز اومده. کلا مرور بسیار خفنی داره میشه. ولی واسه ایران اپرا بهتر جواب میده.

سعید جان زحمت کشیدند چیز خوبی رو معرفی کردند.ولی برای اپرا ...

اپرا گزینه سمت چپ و پایین داره . اسمش Opera Turbo هستش. متن تا حدی فشرده میشه ولی خوبیش اینه که سمت راست پایین گزینه داره که عکسها نشون داده بشه یا نشه یا از روی کش لود بشه.

کروم 11 رو که امروز گرفتم به نظرم میاد استفاده از کش رو توش بهبود دادند و سایت های تکراری سریعتر لود میشه.بعد اگه شما کلا میخوای وب گردی کنی میتونی بری تو تنظیمات.

منوی ستینگ بخش زیر کاپوت (Under the Hood) رو پیدا کن. گزینه ی Content setting رو باز کن.گزینه ی Do not show any images رو بزن.

فقط من الان رو نسخه 11 گفتم و تو این نسخه ستینگ خودش تو تب جدید باز میشه و ممکنه کمی با نسخه 10 فرق کنه. ولی این گزینه حتما توش هست.

تو مازیلا 4 بتای 10 هم مسیرش اینه:
منوی آپشن، تب Content و گزینه ی Load Images Automatically باید تیک نداشته باشد.

تو اپرا هم مسیری داره که تنظیم کنیم دیفالت مثلا بی عکس باشه.:11::11::11:

خواهش ميکنم عزيز
متاسفانه اين فقط افزونه فايرفاکس هست و براي کروم پيدا نکردم . خوب فايرفاکس که بهتر از کروم هست البته نظر شخصي بنده هست جسارت نشه ، ميتوني از فايرفاکس استفاده کني

سعید جان فکر نمیکنم ها !!! البته من هم نظر شخصیم رو دارم میگم و جاش اینجا نیست ولی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید