PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایو C پیغام access is denied رو میده

بهنازی
30-01-2011, 19:05
با سلام نمیدونم چی شد امروز اصلا ویندوزم اجرا نشد مجبور شدخ یه ویندوز دیگه تو یه درایو دیگه نصب کنم ولی درایو سی رو که میخوام باز کنم این پیغامو رو میده access is denied کلی هم دیتا توش دارم نمیخوام فرمتش کنم علتش چیه و چجوری میتونم بازش کنم ؟

ممنون میشم کمکم کنید

hike
30-01-2011, 19:17
با سلام نمیدونم چی شد امروز اصلا ویندوزم اجرا نشد مجبور شدخ یه ویندوز دیگه تو یه درایو دیگه نصب کنم ولی درایو سی رو که میخوام باز کنم این پیغامو رو میده access is denied کلی هم دیتا توش دارم نمیخوام فرمتش کنم علتش چیه و چجوری میتونم بازش کنم ؟

ممنون میشم کمکم کنید
کلیک راست کنید روی c بعد properties بعد گزینه security بعد انتخاب اسم کاربریتون. بعد ببینید ایا همه گزینه های allow تیک خورده یا نه. اگر نشد با اکانت administrator امتحان کنید.

joe_satriani
30-01-2011, 19:32
با سلام
در ادامه ي گفته هاي دوستمون؛
روي درايوي كه باز نميشه كليك راست كنيد
گزينه ي properties رو انتخاب كنيد
سپس به تب security بريد
حال administrator رو ادد كنيد و تمامي مجوزهاي دسترسي كه در پايين همون كادر هست رو بهش اعطا كنيد

** اگه تب security نبود؛ بريد توي Folder Option و بعد View رو بريد
سپس گزينه ي آخر يعني use simple file sharing رو تيكش رو برداريد

موفق باشيد.
موفق باشيد.

بهنازی
30-01-2011, 22:45
برنامه ای برای درست کردن این مشکل وجود نداره؟

بهنازی
31-01-2011, 15:34
ممنونم این درایو باز شد ولی فایلها رو این درایو میخام باز کنم باز همون ارور رو میده ؟
این هم گفتم که چون درایو سی من این مشکل رو داشت ویندوز من اجرا نشئ مجبور شدم یه ویندوز دیگه رو یه درایو دیگه باز کنم الان این تغییرا رو از ویندوز جدید اعمال میکنم
ممنون میشم کمک کنید چجوری میتونم این مشکل جدید رو هم درست کنم ؟

Masоud
31-01-2011, 15:48
ممنونم این درایو باز شد ولی فایلها رو این درایو میخام باز کنم باز همون ارور رو میده ؟
این هم گفتم که چون درایو سی من این مشکل رو داشت ویندوز من اجرا نشئ مجبور شدم یه ویندوز دیگه رو یه درایو دیگه باز کنم الان این تغییرا رو از ویندوز جدید اعمال میکنم
ممنون میشم کمک کنید چجوری میتونم این مشکل جدید رو هم درست کنم ؟

سلام

این تاپیک رو ببینید :

عدم دسترسی به محتویات یک پوشه در ویندوز
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید :40:

hike
31-01-2011, 15:53
از همون tabه security بعد از کلیک روی اکانت خودتون گزینه advance رو بزنید بعد گزینه Replace permission entries on all child objects with entries shown here that apply to child objects رو تیک بزنید . ببینید درست میشه؟

بهنازی
31-01-2011, 18:03
با سلام دوباره
من دوباره ویندوز قدیمی رو خواستم استارت کنم ولی دوباره کل درایو باز همون ارور رو میده
قبلا هر هچی تو لیست permession enteries بود رو حذف کردم و الان فقط یه دونه المیت توش هستش تیک پایینش هم میزنم و اوکی میکنم یه چیز های کپی میکنه ولی تیک پایین صفحه هم اصلا برنمیداره
تو رو خدا کمک کنید این لامصبو چیکار کنم
ممکنه اون تغییرات تو ویندوز قبلی بوده ولی الان یه ویندوز جدیده

forhuonly
31-01-2011, 18:07
پست 6 توضیحاتش کامله. حالا چرا حذف کردید؟!

بهنازی
31-01-2011, 18:15
آخه همشونو حذف کردم درایو باز شد ولی فابلها باز نشدن ولی بعد دوباره درایو هم باز نشد
در ضمن من تو این ویندوز جدید فقط ادمین دارم یوزر نیست

forhuonly
31-01-2011, 18:21
شما ویندوزت چیه؟ با اکانت administrator وارد میشید؟