PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد راه اندازی سایت

sadegh571
30-01-2011, 18:17
با سلام خدمت دوستان عزیز
نمی دونم باید این مطلب رو اینجا می زدم یا نه . ( از مدیران تقاضا می کنم این تاپیک رو حذف نکنند )
بنده می خوام یک سایت طراحی کنم ( شما فرض کنید مثلا یه چیزی تو مایه های همین p30world ) ولی هیچ اطلاعاتی در زمینه برنامه نویسی و طراحی ندارم.
طلف کنید راحت ترین و سریع ترین راهی که بتونم صفحات رو طراحی کنم چیه در ضمن اگه آموزشی در این مورد دارید از این بنده حقیر دریغ نفرمایید.
البته من انقدر هم از مرحله پرت نیستم ، دامنه و هاست دارم و طرز کار با ftp رو بلدم.:46:
ببخشید که سرتون رو درد آوردم.
با تشکر از تمامی دوستان گل :11:

mohrd
30-01-2011, 18:56
سلام دوست عزیز.
در صورتی که شما هیچ اطلاعاتی از برنامه نویسی و طراحی صفحات وب ندارید، راه ترین راه براتون استفاده از CMS (سیستم مدیریت محتوا) است ... مثل سیستم های Wordpress، Joomla!، Movable Type و ... . با استفاده از این سیستم ها، تنها کاری که شما باید انجام بدهید نصب این سیستم روی هاست (آموزش نصب هر کدام معمولا در سایت خودش نوشته شده است) و ارسال مطلب است!
شما می تونید آدرس سایت این سیستم ها رو با گوگلینگ (جستجو در گوگل) به دست بیارید .. البته بسیاری از این سیستم ها پشتیبان فارسی هم دارند ..
موفق باشید ...

mohsensada
31-01-2011, 22:26
می بخشید من نباید اینجا مطرح کنم ولی منم مثل دوست خوبمون که در بالا مطرح کردن برای سایت فقط من سیستم جوملا را به کمک یکی از دوستام راه انداختم فقط نمی دونم چه جوری باید اون بالا نوشته ام رو بزارم راهنمایی کنید. اینم ادرسشه
com.کلیکام.www

sadegh571
01-02-2011, 16:16
سلام دوست عزیز.
در صورتی که شما هیچ اطلاعاتی از برنامه نویسی و طراحی صفحات وب ندارید، راه ترین راه براتون استفاده از CMS (سیستم مدیریت محتوا) است ... مثل سیستم های Wordpress، Joomla!، Movable Type و ... . با استفاده از این سیستم ها، تنها کاری که شما باید انجام بدهید نصب این سیستم روی هاست (آموزش نصب هر کدام معمولا در سایت خودش نوشته شده است) و ارسال مطلب است!
شما می تونید آدرس سایت این سیستم ها رو با گوگلینگ (جستجو در گوگل) به دست بیارید .. البته بسیاری از این سیستم ها پشتیبان فارسی هم دارند ..
موفق باشید ...

خیلی ممنون از پاسختون
من بعد از کلی تلاش طاقت فرسا و شبانه روزی بالاخره تونستم بوسیله وردپرس سایت بسازم اما این چیزی که من ساختم بیشتر شبیه وبلاگ هست تا سایت.
می خواستم بدونم اون دوتای دیگه هم به همین صورته.
در ضمن می خواستم طلف کنید یک نرم افزار در این زمینه معرفی کنید که کار با اون راحت باشه به قول معروف user friendly باشه و اگر آموزشی در این زمینه سراغ دارید ممنون میشم به ما بدید.
با تشکر از شما
لینک سایتم : sundownload.ir

mohsensada
01-02-2011, 16:27
ورد پرس فقط بدرد وبلاگ می خوره جوملا خیلی بهتره

sadegh571
01-02-2011, 16:42
جوملا فارسی رو از کجا باید بگیرم؟

mohsensada
01-02-2011, 17:29
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
می تونی بری توی سایت من فقط ثبت نام کاربری رو نگاه کن تا اخرش می فهمی
com.کلیکام.www

Desperate
01-02-2011, 17:31
وردپرس خیلی بهتر از جولاست.

sadegh571
01-02-2011, 18:37
یک سوال فنی
چه طوری می تونم یک فایل زیپ رو روی ftp اکسترکت کنم

Desperate
01-02-2011, 18:49
گزینه اکسترکت تو هاستت وجود داره یا انزیپ.

sadegh571
01-02-2011, 20:42
گزینه اکسترکت تو هاستت وجود داره یا انزیپ.
واقعا خسته نباشی
اگر وجود داشت که نمی پرسیدم

یک سوال دیگه
قالب های جوملای فارسی رو باید از کجا بگیرم؟

Desperate
01-02-2011, 21:17
باید یه گزینه مشابه اینا داشته باشه. حتی gigfa هم unzip داره. اگه هاست تو نداره که خیلی درپیته:31:
برای قالب هم با سرچ تو گوگل سایتای خوبی در این رابطه پیدا میکنی

mohsensada
01-02-2011, 21:18
وقتی که سیستم رو نصب کردی یه قسمت داره برای قالب ولی بازم اطلاعات بیشتر خواستی

mohrd
01-02-2011, 22:47
خیلی ممنون از پاسختون
من بعد از کلی تلاش طاقت فرسا و شبانه روزی بالاخره تونستم بوسیله وردپرس سایت بسازم اما این چیزی که من ساختم بیشتر شبیه وبلاگ هست تا سایت.
می خواستم بدونم اون دوتای دیگه هم به همین صورته.
در ضمن می خواستم طلف کنید یک نرم افزار در این زمینه معرفی کنید که کار با اون راحت باشه به قول معروف user friendly باشه و اگر آموزشی در این زمینه سراغ دارید ممنون میشم به ما بدید.
با تشکر از شما
لینک سایتم : sundownload.ir

بستگی داره دوست عزیز .. تا چه سایتی باشه ..
این دوستمون ظاهرا سایت دانلود دارند .. پس وردپرس جزو بهترین گزینه هاست (چند تا نمونه در پایان پست نوشته ام).
شما می تونید قالب وردپرس رو عوض کنید .. تا وبلاگتون شبیه به سایت بشه .. مثل همین نمونه ها ...
وردپرس قالب ها، و پلاگین های زیادی داره .. و کار با اون بسیار بسیار راحت تر از جوملاست (البته برای کاربران معمولی)

به هر حال جوملا برای سایت های بسیار! حرفه ای و شرکتی مناسب هست .. به نظر من ..
---
نمونه ها:

sadegh571
02-02-2011, 08:37
بستگی داره دوست عزیز .. تا چه سایتی باشه ..
این دوستمون ظاهرا سایت دانلود دارند .. پس وردپرس جزو بهترین گزینه هاست (چند تا نمونه در پایان پست نوشته ام).
شما می تونید قالب وردپرس رو عوض کنید .. تا وبلاگتون شبیه به سایت بشه .. مثل همین نمونه ها ...
وردپرس قالب ها، و پلاگین های زیادی داره .. و کار با اون بسیار بسیار راحت تر از جوملاست (البته برای کاربران معمولی)

به هر حال جوملا برای سایت های بسیار! حرفه ای و شرکتی مناسب هست .. به نظر من ..
---
نمونه ها:

ممنون از پاسخ خوبتون
ولی من هر چی گشتم( در سایت وردپرس فارسی ) همچین قالب هایی نتونستم پیدا کنم. قالب هایی که بود به درد کار من نمی خورد.

mohsensada
02-02-2011, 11:13
اینم ادرس قالب های جوملا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsensada
03-02-2011, 09:07
می دونم نباید اینجا بگم ولی از دوستان خواهش دارم که یه نگاه به سایت بندازند و بگند قالب سایت خوب شده یا نه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کلیکام.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کلیکام.com)
یا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sadegh571
09-02-2011, 19:55
چطوری می تونم صفحات نوشته های قبلی سایت رو در پایین سایت نمایش بدم
منظورم اینه که مثلا وقتی تعداد نوشته ها از 10 تا بیشتر شد صفحه ی نوشته های قبلی در پایین سایت نمایش داده بشه.

sadegh571
14-02-2011, 00:24
لطفا راهنمایی کنید منتظرم