PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور به خبر جعل می شود

Mig33
30-01-2011, 14:20
برام خیلی جالبه که سایت های درپیتی مثل گوشی شاپ دارند با خبر سازی سعی میکنند بازار کساد آیفون رو داغ کنند فطعا برای اونا منافعی داره حتما وارد کننده این نوع گوشی به نوعی هستند یا .... حالا بریم سر اصل ماجرا :
این خبری بود که من چند روز پیش خوندم که توی اون به صراحت اعلام شده که :
کاربران گوشی آندروئیدی وفادارترین افراد به سیستم عامل گوشی خودشون هستند جدول هم همینو نشون میده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی سایت گوشی شاپ چی زده !!!!!!

واقعا جای تاسف داره.

online_amin
30-01-2011, 14:31
بالاخره تحقیقه, یکی تحقیق کرده به یه نتیجه ای رسیده یکی دیگه به یه چیز دیگه رسیده.

Mig33
30-01-2011, 15:45
بالاخره تحقیقه, یکی تحقیق کرده به یه نتیجه ای رسیده یکی دیگه به یه چیز دیگه رسیده.

:41::41::41:

KAKHMAL
07-03-2011, 20:53
آره دیگه کلا همه جا اینجوره مثلا توی gsm الان ۳ تا گوشی وجود داره که امتیازی که گرفتن از ۱۰ بالا تر از ۱۰ هست!:18:
desire s: 74 از ۱۰

Nokia C3-01 Touch and Type:11از ۱۰

e7:۱۰.۵ از ۱۰

Pejman3
30-03-2011, 14:42
گوشی شاپ هم توی متنش نوشته که درصد بیشتری از کاربرهای آندروید می خوان دوباره گوشی با سیستم عامل آندروید بخرند. ولی در کل اشتباه ترجمه داره و دچار سردرگمی میکنه.
توی اون تحقیق هم درصد بیشتری از سیستم عامل iPhone رضایت دارند ولی وفاداری کاربرهای آندروید بیشتره.
البته من هم آندروید رو خیلی باحالتر از آیفون می دونم.

G4nd0lf
02-04-2011, 00:20
من واقعا نمی دونم این سیستم عامل بچگونه چی داره که شما ها ازش تعریف می کنید...........ببینم یکم فکر کنید به این نتیجه نمی رسید که اندروید هرچی داره از سیستم عامل هایی مثل ویندوز یا iOS یا سیمبین اسکی رفته؟؟؟؟نمونش همین افیس مسخره و پیش پا افتاده که رو سیستم عامل اسباب بازیش گذاشته....من Desier HD خریدم و انقدر از این سیستم عامل بدم اومد که رفتم یه هفته ای فروختمش....گوگل فکر کرده می تونه با ظاهر سازی و پرسونالیز کردن کاربراشو خر کنه؟؟؟؟؟یه پیشنهادم به دوستان هم وطنم می کنم ....مثل اینکه یادتون رفته گوگلی ها چه تحریم ها و توحیناتی به ایرانی ها کردند؟؟؟مثل اینکه یادتون رفته تو مپ هاشون از خلیج فارس و ایران به اسم اهمق خاور میانه و این چرتو پرتا یاد کردند؟؟؟؟؟حالا کسی یادش می یاد غول نرم افزاری دنیا یعنی ماکروسافت تاحالا بین ایرانی ها و سایر کشور ها فرقی گذاشته باشه؟؟؟؟؟؟؟برنامه های کاربردی اندروید واقعا ساده و پیش پا افتادن و واقعا به انگشت کوچیکه ی WP7 هم نمی رسن....و به نظر من حتی این سیستم عامل مثلا هوشمند حتی از سیمبین هم پایین تره چون واقعا خسته کننده و مسخرست در حالی که وینفون انقدر جذاب و تکراری نشدنیه که آدم وقتی باهاش کار میکنه لذت می بره.

iMosi
02-04-2011, 00:41
ببینید آندروید هیچی نداشته باشه...اصلا پشمکه.....فقط همین نکته رو داشته باش...

برای پاک کردن عکس از photo آیفون باید گوشی رو وصل کرد به پی سی وبا آیتوز پاکس کرد....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جان من این سیستم عامله یا حامله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iMosi
02-04-2011, 00:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

s-a-l-i-m
02-04-2011, 02:17
ولی من تو مجله خوندم که اندرویدی ها وفادارترین هستند و می خوان دوباره با اندروید کار کنند.
مجلش اسمش یادم نیست ولی یکی از چند مجله ای که معمولا می خونم بود :20:

Vahab60
23-05-2011, 15:33
من واقعا نمی دونم این سیستم عامل بچگونه چی داره که شما ها ازش تعریف می کنید...........ببینم یکم فکر کنید به این نتیجه نمی رسید که اندروید هرچی داره از سیستم عامل هایی مثل ویندوز یا iOS یا سیمبین اسکی رفته؟؟؟؟نمونش همین افیس مسخره و پیش پا افتاده که رو سیستم عامل اسباب بازیش گذاشته....من Desier HD خریدم و انقدر از این سیستم عامل بدم اومد که رفتم یه هفته ای فروختمش....گوگل فکر کرده می تونه با ظاهر سازی و پرسونالیز کردن کاربراشو خر کنه؟؟؟؟؟یه پیشنهادم به دوستان هم وطنم می کنم ....مثل اینکه یادتون رفته گوگلی ها چه تحریم ها و توحیناتی به ایرانی ها کردند؟؟؟مثل اینکه یادتون رفته تو مپ هاشون از خلیج فارس و ایران به اسم اهمق خاور میانه و این چرتو پرتا یاد کردند؟؟؟؟؟حالا کسی یادش می یاد غول نرم افزاری دنیا یعنی ماکروسافت تاحالا بین ایرانی ها و سایر کشور ها فرقی گذاشته باشه؟؟؟؟؟؟؟برنامه های کاربردی اندروید واقعا ساده و پیش پا افتادن و واقعا به انگشت کوچیکه ی WP7 هم نمی رسن....و به نظر من حتی این سیستم عامل مثلا هوشمند حتی از سیمبین هم پایین تره چون واقعا خسته کننده و مسخرست در حالی که وینفون انقدر جذاب و تکراری نشدنیه که آدم وقتی باهاش کار میکنه لذت می بره.

به این میگن یک اظهار نظر احساسی و بدون فکر ! ما ایرانیها واقعا چیو به چی ربط میدیم !! سیاست رو به سیستم عامل گوشی !!

lost.hesam
21-06-2011, 09:16
تو برو همون امضاتو بزن:31:

5ive
01-08-2011, 20:55
به جون خودم این دوست عزیز اصلا با اندروید کار نکرده
فقط از......دیده.....نه....

amirreza_r143
03-08-2011, 23:08
واقعا این خنده دار ترین متعصبانه ترین جملاتی بود که میشد شنید محض اطلاعتون اگه اخبار رو دنبال کنید میبینید که در نسخه جدید ios این سیستم عامل از اندروید اسکی رفته در ضمن دلایل اصلی که ما ایرانی ها پیشرفت نمیکنیم همینه که هر چیز بی ربطی که مطابق میلمون نباشه به هم ربط میدیم در ضمن شک نکن اگه وینفون هم اندازه اندروید طرفدار داشت اونم ما رو تحریم میکرد والا اتفاقا برنامه های اندروید رو فوق العاده دیدم نمیدونم چجوری اونو با وینفو یا سیمبین حتی مقایسه میکنی همین بس که این سیستم عاملی که این همه ایراد الکی ازش گرفتی الان پرفروشترین سیستم عامل جهانه و به سرعت داره پیشرفت میکنه و اکثریت غول های گوشی ساز رو به طرف خودش کشونده و یادت نره که تا گوگل هست اندروید هر روز بهتر از روز قبل میشه در ضمن اینم بگم سیستم عاملی که(وینفون) واسه بلوتوث و کپی پیست باید زجر کشید بدرد جرز لای دیوار میخوره