PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسپیکر مناسب برای بلیرهای خانگی

marooned753
30-01-2011, 00:42
سلام به همه دوستان ::11:

من برای سیستم صوتی تصویری خونم یک DVD player سونی مدل DVP-NS728HP خریدم اینم عسکشه :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم مشخصات خروجی صداشه: :8:

مبدل دیجیتال /آنالوگ صوتی 192kHz/16bit
خروجی دیجیتال DD/DTS/MPEG
پاسخ فرکانس (DVD PCM 96kHz) ±1.0dB
نسبت سیگنال / نویز (dB) (CD/DVD) 83
DTS
خروجی دالبی دیجیتال
خروجی دیجیتال (TVS) 96kHz/24bit
صدای فراگیر مجازی تلویزیون (TVS)
سازگاری با A/V

حالا می خوام یک اسپیکر مناسب براش بگیرم که شرایط زیر رو داشته باشه ولی پیدا نمی کنم: :41:

1- مشکی باشه
2- پایه بلند باشه مثل اسپیکرهای سنماهای خانگی
3- 5.1 باشه
4- کیفیتش خوب و قیمتش مناسب باشه

در حدود 150 تومن می خوام هزینه کنم :6: آیا کسی از دوستان می تونه کمکم کنه؟ خودم هیچی پیدا نکردم به غیر از یه مدل microlab که ازش خوشم نیومد

یک دنیا ممنون :11:

marooned753
31-01-2011, 10:57
لطفا کمکم کنید. تا 20 روز دیگه قراره جهاز خونمونو بچینیم من هنوز گیر اسپیکرم. ممنون:41:

marooned753
10-02-2011, 20:11
خوب این چه تالاریه که هیچکی جوابتو نمیده؟ به چه درد می خوره پس؟؟؟؟؟؟؟ :41:

alivolvo
12-02-2011, 10:43
دوست من، بابت خريد دي وي دي پلير مباركتون باشه.
همچنين بابت چيدن جهاز منزلتون هم تبريك ميگم.
به نظرم اين مشخصاتي كه گفتين و بودجه تون كمي تناقض دارند.
با اين پول و اينكه حتما 5.1 و پايه بلند ميخوائيد بايد بريد سراغ برندهاي چيني كه در اين صورت كمي در زمينه تفكيك صداها (كيفيت صدا) ممكنه ضعيف باشند. اگر پايه كوتاه تمايل داشتيد و بودجه تون رو هم كمي بتونيد ارتقا بديد بنده چند مدل اديفاير رو پيشنهاد خواهم كرد و بعد از اون ميكرولب رو.
در غير اين صورت بايد سر بزنيد به جمهوري، مخصوصا طبقه سوم و چهارم پاساژ علاالدين از بين برندهاي چيني موجود انتخاب كنيد

marooned753
16-02-2011, 21:29
خیلی ممنون از توضیحاتتون من حالا به یک مشکل جدی تر بر خوردم

پشت پلیر من یک پورت نارنجی رنگ داره به نام Digital Audio coaxial Out که تو توضیحاتش نوشته خروجی 5.1 کواکسیال

من نمیفهمم چجوری از یک پورت میشه 6 تا هروجی صدا گرفت و اینکه اصلا اسپیکری هست که ورودی کواکسیال داشته باشه؟؟؟؟؟؟

alivolvo
20-02-2011, 12:46
دوست من خيلي از اسپيكرهاي معروف و معتبر اين پورت رو دارند. مثلا بنده S730 اديفاير رو دارم كه نه تنها پورت كواكسيل ديجيتال رو داره، پورت فيبر نوري (اپتيكال) رو هم داره كه بسيار از نظر كيفيت ميگند موثره. هنوز خودم پلير نخريدم و با لب تاپ استفاده ميكنم و نتونستم اين پورت رو تست كنم ولي حتما در آينده پليري ميخرم كه از اين پورت اپتيكال استفاده بكنه.
و اينكه چطور ميشه از يك زوج كابل براي چند تا خروجي استفاده كرد برميگرده به اينكه اين پورت آنالوگ نيست كه براي هر بلندگو دو سيم لازم باشه، ديجيتال هست. تفاوت عمده اش هم اينه كه بيت ريت بيشتري رو ساپورت ميكنه و كيفيت صدا در مورد اسپيكرها و پليرهاي مرغوب قطعا با خروجي انالوگ تفاوت خواهد داشت.

farhad_198262
24-07-2011, 12:44
سلام خدمت دوستان عزیزم
راستش من به یه مشکلی برخوردم که فکرمو بدجوری مشغول کرده
چند وقت پیش یه سیستم صوتی JVC - NX-DC3 واسه خونه خریدم که خیلی هم باهاش حال میکردم. بعدش یه تلویزیون LCD خریدم با این خیال که این ظبط به این تلویزیون می خوره و احتیاجی به سینما خانگی ندارم ولی هر کاری کردم که این دو تا رو به هم بخورونم نشد که نشد. حالا واقعا نمی دونم چی کار کنم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.