PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : F137 SONY يا XPS L501 DELL يا N61JQ ASUS مسئله اين است........

masuod D
29-01-2011, 23:14
اقا اين چه وضعيه؟:19:

هر جا تو اين تاپيك ها نگاه ميكني از اين سه مدل تعرف ميكنن .
نميان مثل بچه ي ... بگن بدي هاش چيه.

دارم ديونه ميشم الان نزديك 700 صفحه در مورد اين مدل ها تو همين تاپيك ها خوندم اما بيشتر از سر در گمي چيزي نصيبم نشده .:41:

دهناتون اسفالت البته از نوع مرغوبش:31:

چرا اينقدر تعصبي هستين. چرا نمي ياين درست و حسابي در مورد بدي لپ تاپتون بگين تا اونايي كه مثل من گير افتادن بتونن تصميم بگيرن.:37:

350 صفحه از N61JQ گفتين اما ......

خودتون بهتر ميدونين كه غير از تعريف چيزه ديگه اي ازش نشده:44:

در صورتي كه با تحقيقات بسيار گسترده به عمل اومده:5: فهميدم كه خيلي هم بدي داره.

1-صفحه نمايش بي كيفيت
2-ببخشيد اما صداي مزخرف (از نظر بلندي)
3-باطري نه چندان تعريفي
4-بر جا موندن اثر انگشت روي لپ تاپ
5-زاويه ي ديد بسيار كم صفحه نمايش
6....
بازم بگم

اقايوني كه F137 و XPS L501 دارن هم زياد خوشحال نشن چون مال اونا هم اره (منظورم اينه كه مشكلاتي دارن اما به روي خودشون نميارن و نميگن) :3:

ولي چرا اينقدر تعصبي هستين خدا ميدونه . دارم رواني ميشم واقعا بين اين سه مدل موندم .:9:

تورو خدا اگه مي خواين از اين سه مدل بنويسين فقط بدي هاش رو بنويسين تا كسايي كه مثل من ميخوان بخرن بعدا نخوره تو حالشون.:2:

جان ......تون بي تعصب:42:

لازم نيست عيب هاش چيزاي بزرگي باشه حتي اگه به نضرتون جاي قرار گرفتن پورت هاش مناسب نيستم بگين (اينو همينجوري گفتم تا از كوچكترن عيباشم بگين ):31:

راستي اگه بعضي جاها بي تربيتي كردم ببخشيد فقط قصدم از بي ادبي ها شوخي بوده و خشك نبودن تاپيك بوده همينو بس.

ولي خيلي از حرف هامم واقعا جدي بوده اما تو قالب شوخي.

بازم ميگم جان ......تون بي تعصب از كوچكترين عيب هاش بگين .

اگه هم بد و بي راهي / فحشي /چيزي بود من در خدمتم.:10:

gnulinux
30-01-2011, 08:21
اقا اين چه وضعيه؟:19:

هر جا تو اين تاپيك ها نگاه ميكني از اين سه مدل تعرف ميكنن .
نميان مثل بچه ي ... بگن بدي هاش چيه.

دارم ديونه ميشم الان نزديك 700 صفحه در مورد اين مدل ها تو همين تاپيك ها خوندم اما بيشتر از سر در گمي چيزي نصيبم نشده .:41:

دهناتون اسفالت البته از نوع مرغوبش:31:

چرا اينقدر تعصبي هستين. چرا نمي ياين درست و حسابي در مورد بدي لپ تاپتون بگين تا اونايي كه مثل من گير افتادن بتونن تصميم بگيرن.:37:

350 صفحه از N61JQ گفتين اما ......

خودتون بهتر ميدونين كه غير از تعريف چيزه ديگه اي ازش نشده:44:

در صورتي كه با تحقيقات بسيار گسترده به عمل اومده:5: فهميدم كه خيلي هم بدي داره.

1-صفحه نمايش بي كيفيت
2-ببخشيد اما صداي مزخرف (از نظر بلندي)
3-باطري نه چندان تعريفي
4-بر جا موندن اثر انگشت روي لپ تاپ
5-زاويه ي ديد بسيار كم صفحه نمايش
6....
بازم بگم

اقايوني كه F137 و XPS L501 دارن هم زياد خوشحال نشن چون مال اونا هم اره (منظورم اينه كه مشكلاتي دارن اما به روي خودشون نميارن و نميگن) :3:

ولي چرا اينقدر تعصبي هستين خدا ميدونه . دارم رواني ميشم واقعا بين اين سه مدل موندم .:9:

تورو خدا اگه مي خواين از اين سه مدل بنويسين فقط بدي هاش رو بنويسين تا كسايي كه مثل من ميخوان بخرن بعدا نخوره تو حالشون.:2:

جان ......تون بي تعصب:42:

لازم نيست عيب هاش چيزاي بزرگي باشه حتي اگه به نضرتون جاي قرار گرفتن پورت هاش مناسب نيستم بگين (اينو همينجوري گفتم تا از كوچكترن عيباشم بگين ):31:

راستي اگه بعضي جاها بي تربيتي كردم ببخشيد فقط قصدم از بي ادبي ها شوخي بوده و خشك نبودن تاپيك بوده همينو بس.

ولي خيلي از حرف هامم واقعا جدي بوده اما تو قالب شوخي.

بازم ميگم جان ......تون بي تعصب از كوچكترين عيب هاش بگين .

اگه هم بد و بي راهي / فحشي /چيزي بود من در خدمتم.:10:

سلام دوست عزیز من n61 jq دارم

با شماره یک موافق نیستم:20: صفحه نمایش ضعیف نیست اما زاویه دید محدوده اما نه بسیار:31:

به نظر من که صداش خیلی هم خفنه از لحاظ بلندی جز بهتریناست شاید شما دنبال امپلی باشی:46: یه خورده

فکر کن بعدشم با قطعاتی که توش هست خوب معلومه باتری چرند میشه :11:

جا موندن اثر انگشت کاملا حق باشماست

بازم بگو .........راستی یه چیزیو بگم مرگ نداره خدا میدونه چه جوری ازش کار میکشم (اینو واقعا جدی میگم )

pro64jq
30-01-2011, 15:56
من اون دوتا لپ تاپ دیگه رو از نزدیک ندیدم و با هاشون کار نکردم اما با تفحسی که در مورد لپ تاپ خودم کردم فهمیدم کمپانی ایسوس در ساخت این مدل از بهترین کارخانجات قطعه جمع کرده که عملکرد وعمر بالای اون رو تضمین میکنه
دوما با این کانفیگ سنگین انصافا خیلی خنک کار میکنه که باز رو عمرش تاثیر میذاره
ولی با این حال هر لپ تاپ جدیدی که بیاد مطمئنا از لپ تاپهای موجودبهتر خواهد بود

masuod D
31-01-2011, 01:10
دست هر دو تا داداش گلم درد نكنه:11:

يه سوال دارم اونم اينه كه چند ثانيه طول ميكشه تا بياد تو ويندوز؟:20:

هنوزم هم از ويندوز اورجينال استفاده مي كنيد؟

چون بعضي از اون هايي كه دارن از سرعتش مي نالن و مي گن انگار نه انگار كه سي پي يوش cori7 ته.

يكي از كاربرهاي همينجا مي گفت 5 دقيقه طول مي كشه تا بالا بياد. تاييد ميكنيد؟

براي شما چند ثانيه طول ميكشه ؟:20:

خوهشا صادقانه:42: مرگ من بدون تعصب :31:

x_zarbat
31-01-2011, 10:37
سلام من f136 دارم بخ نظرم تنها عیبش بزرگیشه ولی اتصافا بزرگیش زیبایی بی نظیری هم به همراه دار
وزنش یکم بالاست باطریش هم استفاده عادی مثالا وب گردی با وای فای 2.5 ساعت کار میکنه ولی ایکس پی اس دل تا 4 ساعت و اینکه ایکس پی اس بدنه فلزیش جریان الکتریکی داره و یک مشکل دیگه سونی به نظرم اداپتور شارژ از دل بزرگتره و سنگین تر از زمان شارژ باطری نزدیک 3.5 ساعته خالی ولی دل 2 ساعت البته هر چی ارووم تر شارژ شه عمر باطری بیشتر میشه که سونی برای همین شارژ اروم را انتخواب کرده و توی شارژ اصلا باطری گرم نمیشه اما دل باطری هاش گرم میشه من به جز این سونی دل را هم گرفتم برای خواهرم موقه شارژ باطری داع میشه و همون طور که میدونید تنها دشمن باطری های لیتیومی گرما هست!!!

masuod D
31-01-2011, 15:21
سلام من f136 دارم بخ نظرم تنها عیبش بزرگیشه ولی اتصافا بزرگیش زیبایی بی نظیری هم به همراه دار
وزنش یکم بالاست باطریش هم استفاده عادی مثالا وب گردی با وای فای 2.5 ساعت کار میکنه ولی ایکس پی اس دل تا 4 ساعت و اینکه ایکس پی اس بدنه فلزیش جریان الکتریکی داره و یک مشکل دیگه سونی به نظرم اداپتور شارژ از دل بزرگتره و سنگین تر از زمان شارژ باطری نزدیک 3.5 ساعته خالی ولی دل 2 ساعت البته هر چی ارووم تر شارژ شه عمر باطری بیشتر میشه که سونی برای همین شارژ اروم را انتخواب کرده و توی شارژ اصلا باطری گرم نمیشه اما دل باطری هاش گرم میشه من به جز این سونی دل را هم گرفتم برای خواهرم موقه شارژ باطری داع میشه و همون طور که میدونید تنها دشمن باطری های لیتیومی گرما هست!!!

در كل از نظر سرعت كدوم بهتره؟
يه مقايسه كلي ميكني . منظورم از نظر حرارت دستگاه و صداي فن و ....به هر كدوم چند نمره ميدي؟:31:

pooriya_hp
31-01-2011, 16:01
sony f137

asus n61

del xps 501

aka_karkas
01-02-2011, 10:17
سلام منم N61JQ دارم مرگ نداره اینو با اطمینان میگم می دونی لپ تاپه خیلی مردیه!:31: داداش نمی خوای خاله بازی کنی که جاش بمونه خب یه دستماله دیگه قوربونت:5:حالا چیزی که مشخصه زمان خرید مثل من آخرش به این میرسی: اول سونی بعد ایسوز و ..... اما خوب بودجه مهمتر از همه اینهاس ... امیدوارم کمکی کرده باشم بهت

x_zarbat
01-02-2011, 10:27
در كل از نظر سرعت كدوم بهتره؟
يه مقايسه كلي ميكني . منظورم از نظر حرارت دستگاه و صداي فن و ....به هر كدوم چند نمره ميدي؟:31:

سلام دل بیشتر داغ مشه صدای فنشون تو یک مایه هست اما دل فنش 3 دوره و مولتی دور نیست مثل سونی و وقتی دل فنش میره رو 2و3 صداش اذیت میکنه ولی سونی اینجور نیست ولی دل در حالت عادی رو 3 نمیره مگر کانورتی چیزی بخوای بکنی

دله سبک تره شارژر کوچکتری داره و اندازشم کوچیک تره

سونی خیلی زود تر بالا میاد دل حدود 1تا 1.5 دقیقه تا لود کامل میشه البته رم اون دله 6 هست من روی این سونی 8 گیگ دارم شاید مال اینه نمیدونم!

نکته دیگه که یادم اومد سی دی رام سونی خیلی محکم تر هست یعنی موقع باز کردن تکون نمیخوره اگر بالا پایین کنی یعنی لغی نداره (داره ولی کم از دله کمتره) اما دله سی دی رامش لغی داره و شل و ول هست!
منظورم از سی دی رام همون درایور نوری هست

دیگه دیگه....
اها سونی تو لود صفحات اینترنت سریع تره نمیدونم چرا هر 2 هم مرورگر گوگل کروم هست و هر 2 به یک اینترنت وصل بودن ولی دله 2-3 ثانیه دیرتر صفحه باز میکرد!!!

حرارت هم دله بیشتر گرم میشه مخصوصا روی دستگاه و کیبرد تو تست حرارت تو لود کامل سونی تا 72 رفت بالا تر نرفت دله تا 80 رفت تو همین تست بدنه روی سونی و کیبرد و موسش گرمایی را حس نمیکردم شاید در حد 40 شده بود اما دله قشنگ کرما رو هس میکنی مخصوصا کنار موسش دست کم 50درجه میشه دمای روی دستگاه شاید به خاطر بدنه فلزیش هست! و دماش ازار دهنده هست تا حدودی مخصوصا اگر با موس خود لپتاپ کار کنی

ویرایش یک نکته دبگه بگم دل واقعا باطری عالی داره تو حالت عادی 4 ساعت شارژ داره

Jamal.M
02-02-2011, 12:02
منم xps l501 دارم و به نظرم 4 تا عيب داره: صداي زياد فن، گرم شدن ،داشتن جريان الكتريسيته در بدنه(البته اگه پريز ارت داشته باشه بدنه لپ تاپ برق نداره)و كيفيت نه چندان بالاي صفحه
و 3 تا هم حسن داره: باتري 9 سل،بدنه محكم ،گرافيك دو گيگ،

masuod D
02-02-2011, 15:22
ممنون از همه:11:

ايشالاه عمري باشه جبران كنيم:31:

x_zarbat
03-02-2011, 00:38
حالا چی گرفتی؟

You Were Mine
07-02-2011, 16:14
سلام دوست عزیز

حالا شاید وقتی این پست را میزنم شما تصمیمتو گرفتی و لپ تاپ خودتو خریدی اما گفتم اینجا پست بزنم و از ایراد های لپ تاپ خودم بگم تا بعدا کسی خواست بخره مشکلی براش پیش نیاد :

اول از همه در مورد صفحه نمایش هست که به نظر منم ضعیف نیست خیلی هم خوبه اما زاویه دید محدوده و انعکاس نور توی صفحه هم وجود داره.
صداش خیلی خوبه کیفیت خیلی خوبی داره اما بلندیش اونقدر نیست که بخوای توی 1 پارتی به عنوان سیستم صوتی استفاده کنی :31:
در مورد باطریش هم اره به نظر من یکم ضعیف . در حالت بازی خیلی نگهداره 1.30 ساعت هست در حالت عادی هم تا 2 ساعت میره.
در مورد اثر انگشت هم چون سطح روییش براقه اثر انگشت میمونه اما خیلی راحت پاک میشه.
به نظر من دیگه هیچ مشکلی نداره این لپ تاپ فقط توی بعضی از دستگاه ها نه همشون ( شانسی هست ) صدای چکیدن قطره اب میاد که اونم زیاد محسوس نیست و همیشه نمیاد اما اگه ادم خیلی حساسی باشی روی اعصابت راه میره ( در ضمن مثل اینکه چند تا از بچه ها رفته بودن نمایندگی و مشکل را نمایندگی از هارد بیان کرده )

Asus N61JQ

farhad moradi
09-02-2011, 20:05
داداش من بجات بودم L501 رو میگرفتم. اصلا این دو مدل باهاش قابل مقایسه نیستن از نظر امکاناتش.

عیباش اینن که یکم سنگینه . البته از سونی سبکتره. از نظر گرما و صدای فن هم بستگی به شرایط کاریتون داره.
مثلا تو باز دور فن بالا میره. بنده خدا با این همه فشار که بهش میاد گرمش میشه و باید خودشو خنک کنه .
صفحه نمایشش هم خوبه . یعنی من ازش راضیم. زاویه دید خیلی خوبی هم داره.
ولی اینا در مقابل امکاناتی که داره هیچی نیستن. یه سر با لینک زیر یزن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 08:05 PM ---------- Previous post was at 08:03 PM ----------

سلام دوست عزیز

حالا شاید وقتی این پست را میزنم شما تصمیمتو گرفتی و لپ تاپ خودتو خریدی اما گفتم اینجا پست بزنم و از ایراد های لپ تاپ خودم بگم تا بعدا کسی خواست بخره مشکلی براش پیش نیاد :

اول از همه در مورد صفحه نمایش هست که به نظر منم ضعیف نیست خیلی هم خوبه اما زاویه دید محدوده و انعکاس نور توی صفحه هم وجود داره.
صداش خیلی خوبه کیفیت خیلی خوبی داره اما بلندیش اونقدر نیست که بخوای توی 1 پارتی به عنوان سیستم صوتی استفاده کنی :31:
در مورد باطریش هم اره به نظر من یکم ضعیف . در حالت بازی خیلی نگهداره 1.30 ساعت هست در حالت عادی هم تا 2 ساعت میره.
در مورد اثر انگشت هم چون سطح روییش براقه اثر انگشت میمونه اما خیلی راحت پاک میشه.
به نظر من دیگه هیچ مشکلی نداره این لپ تاپ فقط توی بعضی از دستگاه ها نه همشون ( شانسی هست ) صدای چکیدن قطره اب میاد که اونم زیاد محسوس نیست و همیشه نمیاد اما اگه ادم خیلی حساسی باشی روی اعصابت راه میره ( در ضمن مثل اینکه چند تا از بچه ها رفته بودن نمایندگی و مشکل را نمایندگی از هارد بیان کرده )

داداش اگه مدلشو هم بگی ممنون میشیم. :31:

mashkooni
09-02-2011, 22:22
منم l501 رو به اون دوتا ترجح میدم اگه کانفینگ اصلیشو بخری از اون دو تا خیلی سر تره اینو مطمئن باش

mokhtar
10-02-2011, 12:35
دل رو بگیر من برند های دیگه رو هم قبول دارم ولی فعلان این تو این رنج بهتره

pro64jq
17-02-2011, 15:24
ویندوز n61 من اصلیه و در مدت 1دقیقه و30 ثانیه کاملا آماده به کار میشه که البته اگر نرم افزار تشخیص چهره smart log on را غیر فعال کنم تو یک دقیقه بالا میاد

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:20 PM ----------

من هم اگر قیمت برام مهم نبود سونی رو انتخاب میکردم اما الان از انتخاب خودم کاملا راضییم

pouyan33
07-03-2011, 10:54
لب تابیDell XPS L501 میخواهم با همین کاریی ولی تصویرش 16 یا 17 باشه و صفحه کلید عددی داشته باشه

avator20002000
07-03-2011, 22:13
اگه میشه g73 هم بهش اضافه کن چون بهترین لپ تاپ گیم امسال شد از نگاه سی نت
در ضمن f136 دیگه قدیمی شده

masuod D
14-03-2011, 00:56
اگه میشه g73 هم بهش اضافه کن چون بهترین لپ تاپ گیم امسال شد از نگاه سی نت
در ضمن f136 دیگه قدیمی شده

100% همينطوره كه شما ميگين:5:

اما نسبت به اين سه تا وزن ابعاد ومهم تر از اين ها قيمت بالاتري داره:31:

Xilevens
14-03-2011, 17:25
دوست عزيز يه كم صبر كن از اين مدل ها بهترش تو راهه
ولي شما نگفتي ملاك انتخابت چيه
تا چه قدر ميخواي پول بدي

gorzdaran
15-03-2011, 04:33
انتخاب بین این ۳ مدل واقعا سخته

masuod D
16-03-2011, 05:14
دوست عزيز يه كم صبر كن از اين مدل ها بهترش تو راهه
ولي شما نگفتي ملاك انتخابت چيه
تا چه قدر ميخواي پول بدي

اخرش ما كه نفهميديم صبر كنيم يا قيمت بديم :9:

ملاكم مولتي مديا بودنه:3: . يعني واسه همه كاري مي خوامش مثل بازي كانورت كردن ديدن فيلم اينترنت برنامه نويسي و....:5:

انتخاب بین این ۳ مدل واقعا سخته

اقا واقعا ممنون كمك بزرگي كردي:42: واقعا نمي دونم چطور تشكر كنم:23:

داداشي گرفتي ما رو :blink: خوب برادر من اگه سخت نبود كه نظر ديگران رو نمي خواستم:27:

Xilevens
16-03-2011, 14:51
ببين عزيز
تو بايد ببيني ملاك اصلي واسه انتخاب لپ تاپ چيه
مثلا لپ تاپ هاي سوني صفحه نمايش بهتري دارن زيباتر هستن اما قيمتشون بالاتره كارت گرافيكشونم ضعيفتره

لپ تاپ دل كه من خودم به شخصه هيچ سري رو واسه دوستام نگرفتم مگه اينكه فقط كارش اداري بوده باشه چون خيلي بايد باهاش راه بياي كيفيت عالي هم نداره قيمت خيلي پاييني داره البته اين سري xps خيلي خوبه

اين مدل اسوس هم مدل خيلي خوبيه البته ديگه چون توليد نميشه كم پيدا ميشه از همه نظر خيلي خوبه البته وزنش خيلي زياده و مانيتورش كيفيت سوني رو نداره

كانورت فيلم رم و مخصوصا پردازنده بالا ميخواد كه سندي بريدج ها بهتر عمل ميكنن
واسه برنامه نويسي كه من خودم هم كار كردم خيلي قدرت گير باشه IDE قوي باشه وگرنه با يه لپ تاپ 700 تومني هم كار راه ميفته
واسه فيلم ديدن هم اين مدل ها به غير دل خيلي دوست داشته باشن 1 ساعت و نيم ميرن
البته نه اوايل كار

mhadishirani
17-03-2011, 18:31
دوست عزیز صفحه نمایش رو قبول دارم
صدا رو هم میشه از بایوس زیاد کرد که میشه بیش از دو برابر که گوش رو کر میکنه اونی که گقته بلد نبوده این رو
باطری رو هم اگه تنظیماتش رو درست کنید تا 1:40 قشنگ جواب میده .
اثر انگشت هم چون متالیکه طبیعیه
زاویه دید هم خیلی کم نیست ولی در مقایسه با لپتاپ های روز یمقدار کمه حدود 100 درجس

hasansoft
06-04-2011, 23:17
XPS L501 DELL هم قیمتش خوبه و هم کانفیگش