PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا میشود چند برنامه را پشت سر هم نصب کرد؟

mehdisatss
29-01-2011, 21:10
سلام. من یه سوال داشتم . میخواستم بدونم چطوری میشه یه فایل setup یا اتوران ساخت که چند تا برنامه رو یکی پس از دیگری به ترتیب خودش نصب کنه و آیا اصولا همچین کاری شدنی است ؟ البته بدون دانستن برنامه نویسی های پیچیده؟
تو توضیح بگم خدمتتون که یه بازی هست به اسم world of warcraft یا wow که همانطور که دوستان در جریان هستند یه فایل setup دی وی دی اولیه اش داره بعد سه تا expantion تا حالا براش اومده که هر کدوم رو باید به نوبت بعد از نصب بازی اولیه نصب کرد . بعد از نصب اونها هم هر چند وقت یک بار یه patch جدید براش میاد که اونها روهم باید نصب کرد . در نتیجه بطور خلاصه برای نصب واجرا شدن آخرین ورژن بازی همه expansion ها و patch های ریلیز شده رو به ترتیب پشت سر هم باید نصب کرد که هرکدومشون یک فایل setup جدا دارن. حالا من میخوام بدونم راهی هست که کسانی که این بازی رو میخوان نصب کنن بتونن با اجرای یک برنامه ای یا چیزی بشه همه رو با یک بار اجرای یک فایل installer همشو نصب کنن؟
ممنون میشم که دوستانی که از برنامه نویسی و نصب برنامه ها و ایجا فایل های اینستال شیلد سر رشته دارن راهنمایی بفرمایند. تشکر:20:

++morteza
30-01-2011, 11:12
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بستگی داره چه برنامه ای باشه.منظور شما از خودش نصب کنه چیه یعنی یه فایل ستاپ رو اجرا کنی و 5 تا برنامه رو نصب کنه؟؟خوب هر برنامه ای تنظیمات خودش رو داره.
میشه یه فایل ساخت که چند تا فایل نصبی رو اجرا کنه که اینجوری باید فایل های هر برنامه هم توی یه پوشه جدا باشن.
شما نمیتونی مثلا 10 تا برنامه رو که خودشون فایل نصبین رو دوباره باسشون فایل نصبی بسازی که.،اصلا این کار غیر قانونیه.!!

mehdisatss
30-01-2011, 18:26
ممنون از اینکه پاسخ دادید ولی من که منظورتون رو نفهمیدم. همونطور که نوشتم برنامه مورد نظر یک بازی است به اسم wow و هر چند وقت یک سری پچو آپدیت جدید واسش ریلیز میشه و باید هر پچ رو جدا جدا نصب کرد میخواستم ببینم میشه کاری کرد که همه پچ ها رو به نوبت یکی پس ار دیگری نصب بشوند؟ مثلا مثل اکسپرس ستاپ تو cd همراه مادربورد ها که به ترتیب اول مادر بورد بعد کازت صدا بعد مودم بعد کارت شبکه و... رو به نوبت خودش نصب میکنه؟ ولی مورد ما همانطور که گفتم patch های یک بازی هست که باید به ترتیب نصب بشن. نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه؟؟

mehdisatss
30-01-2011, 23:15
سلام. من یه سوال داشتم . میخواستم بدونم چطوری میشه یه فایل setup یا اتوران ساخت که چند تا برنامه رو یکی پس از دیگری به ترتیب خودش نصب کنه و آیا اصولا همچین کاری شدنی است ؟ البته بدون دانستن برنامه نویسی های پیچیده؟
تو توضیح بگم خدمتتون که یه بازی هست به اسم world of warcraft یا wow که همانطور که دوستان در جریان هستند یه فایل setup دی وی دی اولیه اش داره بعد سه تا expantion تا حالا براش اومده که هر کدوم رو باید به نوبت بعد از نصب بازی اولیه نصب کرد . بعد از نصب اونها هم هر چند وقت یک بار یه patch جدید براش میاد که اونها روهم باید نصب کرد . در نتیجه بطور خلاصه برای نصب واجرا شدن آخرین ورژن بازی همه expansion ها و patch های ریلیز شده رو به ترتیب پشت سر هم باید نصب کرد که هرکدومشون یک فایل setup جدا دارن. حالا من میخوام بدونم راهی هست که کسانی که این بازی رو میخوان نصب کنن بتونن با اجرای یک برنامه ای یا چیزی بشه همه رو با یک بار اجرای یک فایل installer همشو نصب کنن؟
ممنون میشم که دوستانی که از برنامه نویسی و نصب برنامه ها و ایجا فایل های اینستال شیلد سر رشته دارن راهنمایی بفرمایند. تشکر:20:

... همونطور که نوشتم برنامه مورد نظر یک بازی است به اسم wow و هر چند وقت یک سری پچو آپدیت جدید واسش ریلیز میشه و باید هر پچ رو جدا جدا نصب کرد میخواستم ببینم میشه کاری کرد که همه پچ ها رو به نوبت یکی پس ار دیگری نصب بشوند؟ مثلا مثل اکسپرس ستاپ تو cd همراه مادربورد ها که به ترتیب اول مادر بورد بعد کازت صدا بعد مودم بعد کارت شبکه و... رو به نوبت خودش نصب میکنه؟ ولی مورد ما همانطور که گفتم patch های یک بازی هست که باید به ترتیب نصب بشن. نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه؟؟

کسی بلد نیست راهنمایی کنه؟؟

++morteza
31-01-2011, 11:05
باید هر پچ رو جدا جدا نصب کرد میخواستم ببینم میشه کاری کرد که همه پچ ها رو به نوبت یکی پس ار دیگری نصب بشوند؟

اره میشه...!!:8:

mehdisatss
31-01-2011, 12:45
اره میشه...!!:8:
منظورتون چیه؟ یعنی چطوری میشه؟ با چه برنامه ای میتونم این کارو بکنم؟

++morteza
31-01-2011, 17:56
منظورتون چیه؟ یعنی چطوری میشه؟ با چه برنامه ای میتونم این کارو بکنم؟
میخوای اتوران باشه یا فایل نصبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdisatss
01-02-2011, 13:41
میخوای اتوران باشه یا فایل نصبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه فرقی میکنه؟ فقط میخوام اون کاری که بالا گفتم رو بتونم انجام بدم.

mehdisatss
07-02-2011, 11:32
کس دیگه ای اطلااعات بیشتری نداره که بتونه راهنمایی کنه؟

pars20
12-02-2011, 19:44
من هم دنبال یه همچنین چیزی هستم.اگه یه فایل رو زیپ کنیم میشه کاری کرد که موقع باز کردن بطور اتوماتیک یکی از فایل ها اجرا بشه.البته این راه حل نیست ولی شاید کمکی بکنه که راهی پیدا بشه