PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 206 اسپرت

pouria2011
29-01-2011, 19:50
سلام. دوستان من 3000000 دارم با یه 206. می خوام اسپرتش کنم:در خفاشی،سانروف،رینگ،ارتفاع، چراغ ها و سیستم. به نظرتون پولم کم نیست؟ اگه بیشتر تو خریدن قطعات کمکم کنین ممنون میشم. مثلا هزینه هاشو برام بگین

amin_dks
25-09-2011, 15:07
سلام داداش یه سفره کوچیک به بندره عباس داشته باش یه شهره کوچکی هست به اسم میشی قیمت خیلی ارزان

جنساش با کیفیت:10:

F A R I D
30-10-2011, 11:45
سلام
من میگم در خفاشی بدرد نمیخوره. فقط تزئینی هست. بعد از یه مدت هم ممکنه خراب بشه که احتمالش زیاده. تازه پلیس هم گیر میده. خودتم خسته میشی زود.
ولی سانروف خوبه. سانروف رو باید ببری ایرانخودرو برات نصب کنه چون ممکنه بعدا بهت گیر بدن. 700 تومن بابت سانروف میشه.
1 تومن هم رینگ و لاستیک.
500 تومن هم سیستم کارآمد. البته سیستم 5 تومنی هم داریم که خوب کارایی دیگه نداره. نمیدونم چرا بعضیا از این خرجا میکنن.

shadows_funeral
18-02-2012, 00:03
ببخشید شنیدم اگه سانروف رو ماشین نصب کنی قیمتش کلی افت می کنه. بخاطر اینکه می شه مثل ماشین چپی... بعد یه مدت هم به سر و صدا میوفته و از درزاش آب جاری می شه. تازه اینایی رو که خود ایرانخودرو نصب کرده. کسی نظری داره؟

mohamad skystar
18-02-2012, 00:09
ببخشید شنیدم اگه سانروف رو ماشین نصب کنی قیمتش کلی افت می کنه. بخاطر اینکه می شه مثل ماشین چپی... بعد یه مدت هم به سر و صدا میوفته و از درزاش آب جاری می شه. تازه اینایی رو که خود ایرانخودرو نصب کرده. کسی نظری داره؟

سانروف فقط موقعی خوب جواب میده که طرح روی قالب خودرو اعمال شده باشه
و به صورت فابریک روی خودرو باشه.
روی قیمت خودرو هم تاثیر چندانی نداره فقط برای معاینه فنی مشکل ساز میشه.

FC.Barcelona
18-02-2012, 01:05
اینایی که ایرانخودرو نصب میکنه مشکل برای معاینه فنی نداره و بهتون نامه میدند برای معاینه فنی

shadows_funeral
18-02-2012, 20:05
سانروف فقط موقعی خوب جواب میده که طرح روی قالب خودرو اعمال شده باشه
و به صورت فابریک روی خودرو باشه.
روی قیمت خودرو هم تاثیر چندانی نداره فقط برای معاینه فنی مشکل ساز میشه.

پس نصب سانروف جواب نمیده و این حرفهایی که میزنن میگن بعد یه مدت سروصداش در میاد و آب میده درسته! (حتی اگه خود ایران خودرو نصب کنه)

mohamad skystar
19-02-2012, 00:18
پس نصب سانروف جواب نمیده و این حرفهایی که میزنن میگن بعد یه مدت سروصداش در میاد و آب میده درسته! (حتی اگه خود ایران خودرو نصب کنه)

من مدل هایی که ایران خودرو نصب میکنه رو امتحان نکردم.
اما موارد زیادی بودن که متفرقه نصب شده و مشکلات فراوان به وجود اومده و پشیمونی

karvas
17-08-2012, 15:19
به نظر من ادم باید جوری اسپرت بکنه که اگه خواست بفروشه بتونه ماشینو به حالت استاندارد در بیاره مثل تعویض چراغ عقب جلو رینگ لاستیک سیستم خابوندنو بلند کردنو شیشه دودی کردنو دیگه اخرش عوض کردن سپر عقب جلو البته این اخری فکر کنم دستکاری بخواد ولی میشه به قبل برگردوند
کی دلش میاد ماشین تر تمیز رو طاقشو ببره