PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یخچال فریزر ساید بای سایدتا 2 میلیون چی پیشنهاد میشه

pouyan33
29-01-2011, 17:32
یخچال فریزر ساید بای سایدتا 2 میلیون چی پیشنهاد میشه مصرف A داشته لاشه یخ دان با آب سرد کن داشته باشه

imanwarm
31-01-2011, 19:55
دوست عزیز وقتی می خوای ساید با ساید بگیری الانه برندهاب بالای بازار همه A هستند یا B
اگه توجه کنید این تفاوت در حجم شان هست که با نیاز به روز و نیاز فرداتون که چقدر نیاز به یخچال و فریزر دارید

من اکثر دیدم B بودن توی این قیمت که گفتید چون بزرگ و خوب هستند از نظر من شاید برای شما و خانمتون زیادی بزرگ باشه

من از این برندها نسبت خرابی پایین و ظاهر و کارایی که الان جواب داده رو دوو رو معرفی می کنم
البته برندهای مثل بوش هم هستند تاپ
و از همه تاپ تر جنرال موتوره که ظاهر خوبی نداره ولی کارایی بالا یی داره

vvc
31-01-2011, 20:06
یخچال فریزر ساید بای سایدتا 2 میلیون چی پیشنهاد میشه مصرف A داشته لاشه یخ دان با آب سرد کن داشته باشه
LG مدل امپراتور با کارایی وکیفیت بالا گزینه خیلی خوبیه البته کمی بالاتر از 2 تومنه
ولی ارزش خرید داره
:5::40:

pouyan33
08-02-2011, 18:22
LG مدل امپراتور با کارایی وکیفیت بالا گزینه خیلی خوبیه البته کمی بالاتر از 2 تومنه
ولی ارزش خرید داره
:5::40:
این مدل سامسونگ چطوره3HKMR
25 فوتی هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

faded
10-02-2011, 19:02
بوش خیلی خوبه اگر هم دوست دارین از این چهار درب ها بگیرید بد نیستن چون چهار درب دارن و طبقه بندی دارن همون طبقه که لازمه باز میشه و این جوری خیلی بهتره .

tempo1986
23-03-2011, 00:52
سلام
چند ماهی که یه یخچال فریزر ساید whirlpool خریدم سرما و نگهداری کیفیت غذا خوبه ولی از لحاظ صدا بسیار بد. دائما موتورش روشنه و در صورتیکه فاصله تا اتاق خواب کم باشه اصلا نمیشه خوابید. قیمت پرداختی 2 میلیون و 700 ولی حیف پول. مدل یخچال 25RW-D4pt فروشنده انقدر تعریف کرد و ظاهرا ساخت ایتالیا هم هست. قبل از خرید حتما با کسانی که مدل انتخابی و دارند مشورت کنید.

jabarsink2000
23-03-2011, 21:53
من به دوستانی که قسط خرید ساید دارند ساید پایونیر ال جی را پیشنهاد میدهم قابلیت های این مدل نصبت به مدل های دیگر:
1. استفاده از چراغ led برای روشنایی داخل.
2. بالا رفتن فضای داخلی.
3. در مدل های قبل بعضی وقت ها قالب یخ گیر میکرد که اکنون یک هیتر گرمایی داخل محفظه قرار گرفته که به یخ گرما وارد کند و به راحتی جدا شود.
4. در مدل های قبل اب سرد کن در لیوان اول و دوم اب سرد نبود ولی در این مدل با تغییر مکان اب سرد کن لیوان اول اب سرد دارد.
5.طول زمان نگاه داشتن مواد تازه در محفظه جادویی بالا رفته است.
6.مصرف انرژیA.

arash_a59
07-04-2011, 07:07
با سلام
دوست عزیز من الان نزدیک به دو سال هست که ساید ال جی دارم
بشدت ازش راضی هستم و اگه باز بخوام ساید بخرم ال جی میخرم!
یخچال کنار اتاق خواب هست اما روشن و خاموش بودنش به سختی مشخص میشه(از لحاظ صدا)
الان ساید های جدید ال جی همه مصرفشون A هست.