PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درمان ایدز بدون دارو

siamakdadashi
28-01-2011, 20:39
با سلام خدمت دوستان عزیز.شاید این خبر خوشحال کننده ای برای همه باشه.
من و یکی از همکلاسی هایم در رشته روانشناسی دانشگاه آزاد تبریز روشی برای درمان ایدز ارائه کرده ایم که در آن بدون دارویی خاص ، و با تکنیکهایی که از روانشناسی نشاءت میگیرید بدن را بر علیه بیماری تحریک میکنیم و بیماری ایدز را درمان میکنیم.الان هم در حال ترجمه مقاله به زبان انگلیسی برای سمینار بین المللی علوم پزشکی هستم.
انشالله بعد از ارائه ، اطلاعات تکمیلی داده خواهد شد.

x935
29-01-2011, 00:49
خيلي جالبه تا حالا موفق شدين يه بيمار ايدزي رو درمان كنين

dr_sohrab
29-01-2011, 01:04
نه فعلا" دارن در مورد تئوریش فکر میکنند

---------- Post added at 03:04 AM ---------- Previous post was at 03:03 AM ----------

اول نتیجه بگیرین از تحقیقات س÷س به عنوان خبر خوش اعلام کنین

Alireza SM
01-02-2011, 10:19
اين حرفها هم شعاره . با دارو نميتونن اين بيماري رو به خاطر تغيرات مكرر آنتي ژن هاي ويروسش درمان كنن اونوقت دوست شما ميخواد با روانشناسي!!! درمانش كنه ؟
نكنه دوست شما ميخواد مثل ايشون درمان كنه ايدز رو ؟‌

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

forhuonly
01-02-2011, 12:53
با سلام خدمت دوستان عزیز.شاید این خبر خوشحال کننده ای برای همه باشه.
من و یکی از همکلاسی هایم در رشته روانشناسی دانشگاه آزاد تبریز روشی برای درمان ایدز ارائه کرده ایم که در آن بدون دارویی خاص ، و با تکنیکهایی که از روانشناسی نشاءت میگیرید بدن را بر علیه بیماری تحریک میکنیم و بیماری ایدز را درمان میکنیم.الان هم در حال ترجمه مقاله به زبان انگلیسی برای سمینار بین المللی علوم پزشکی هستم.
انشالله بعد از ارائه ، اطلاعات تکمیلی داده خواهد شد.

لطفا بگویید تئوری انگیزش! از گذشته ای دور برای درمان بیماریها استفاده میشده. (نظیر تلقین، داروهای بی اثر و...)
در هر صورت موفق باشید

siamakdadashi
01-02-2011, 12:58
ببخشید دوست عزیز روانشناسی الان خیلی جلوتر از پزشکی هست.اینو یادتون نره.پزشک به یه مریض سرطانی میگه سرطا داری.طرف قرار بوده 6 ماه حداقل زنده باشه میره در عرض یه هفته میمیره.
روانشناس به یه بیمار سرطانی چنان تکنیکهایی بکار میبره که چندین سال عمر میکنه.

x935
01-02-2011, 13:13
ببخشید دوست عزیز روانشناسی الان خیلی جلوتر از پزشکی هست.اینو یادتون نره.پزشک به یه مریض سرطانی میگه سرطا داری.طرف قرار بوده 6 ماه حداقل زنده باشه میره در عرض یه هفته میمیره.
روانشناس به یه بیمار سرطانی چنان تکنیکهایی بکار میبره که چندین سال عمر میکنه.

منم كاملا قبول دارم اگه روان قوي بشه ممكنه خود بدن بتونه با ويروس مبارزه كنه و حتي نابودش كنه
من خيلي خوشبينم به نتايج كار اين دوستمون

eMer@lD
01-02-2011, 15:37
◄◄ تاپیک جامع پرسش و پاسخ در مورد ایـــــــــــــدز ►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])