PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هاردم تركيد...!

*NashenaS*
21-05-2006, 14:21
با سلام ...

اقا من داشتم كامپيوتر يه بنده خدايي رو درست مي كردم سيستمش MSI بود با از اين هارد هاي ATA Serial اما مال خودم از اين معمولي ها بود...

بعد اصلا نمي شد ويندوز رو روش نصب كرد هي error مي داد...
من هارد خودم و گزاشتم روش + هاردي كه بود...(Master Slave) مي خاستم بكنم...

اما يه بار كه restart كردم هارد يه صدايي مثل جرقه زدن داد و عمرش و داد به شما... :worried:
البته برداشتم اينه كه كار نمي كنه چون ديگه انگار توش هيچ خبري نيست وقتي روشن مي كني اصلا صدا مدا نمي ده...
من بد بخت هم يه عالمه چيز داشتم توش كه بيچاره مي شم اگه از دستم بره... يعني عمرم!!! :sad:
لطفا بگين چي كار كنم كه اطلاعاتم رو بتونم برگردونم... :sad:
ممنونم...

Elfin-D
21-05-2006, 14:30
سلام
بهتره ببريد رو يك سيستم ديگه هارد به هارد كنيد
اگر هارد روشن بشه كه حله اگر هم نه كه به فكر قبر باشيد كه گرونه!

*NashenaS*
21-05-2006, 14:35
به فكر قبر
قبر؟ من هر طور شده به اين اطلاعات نياز دارم.... بايد برشون گردونم... :sad:

MaFia
21-05-2006, 14:36
اگه اطلاعاتت ارزشش رو داره 100% اونها رو ميشه برگردوند اما خب هزينه زيادي داره

ashkanbuffon
21-05-2006, 14:38
هارد یکی از رفیقام تا فی خالدونش سوخته بود!!! (عجب کلمه ای رو به کاربردم) بعدش داد به یکی از این تعمیراتی ها، کل اطلاعاتشو برگردوندن. البته براش 15 هزار تومان خرج برداشت.

*NashenaS*
21-05-2006, 14:46
اگه اطلاعاتت ارزشش رو داره 100% اونها رو ميشه برگردوند اما خب هزينه زيادي داره
مرسي مهراني...
ما راجه به چقد داريم صحبت مي كنيم؟

هارد یکی از رفیقام تا فی خالدونش سوخته بود!!! (عجب کلمه ای رو به کاربردم) بعدش داد به یکی از این تعمیراتی ها، کل اطلاعاتشو برگردوندن. البته براش 15 هزار تومان خرج برداشت.
موفق باشی هم نام!!!
مرسي داشي... مهم اينه كه بشه.. پولش مهم نيست چون 500 مگ عكس + ويدئو هاي دانشگام + تمام برگه هاي امتحاني و نامه ها و ... اوووووووووو...

خدايا بشه... :sad:

Hamid110
21-05-2006, 15:01
سلام اشكان جان ميگي هارد صدا داده يعني سوخته . . اطلاعاتش رو ميشه برگردوند . . اما خيلي گرونه . .

شما هر وقت ميخواي هار به هار كني و يا از اين جور كارها بايد كابل برق كامپيوتر رو از پريز بكشي بيرون . . ( كار از محكم كاري عيب نميكنه )
و همين مسترو اسليو خيلي مهمه . . و بايد دقت كرد . . اين مشكل براي يكي از فاميلامون هم رخ داده بود . .

اگه هارد ادم پاك بشه اعصابش خيلي ميرزه بهم / / . . من هم يك بار هاردم پاك شد . . يك هفته كسي با من نميتونست حرف بزنه .
اما اشكان جون اشكال نداره ميتوني اطلاعاتت رو بگيري . .

موفق باشي

saviss
21-05-2006, 15:07
مرسي مهراني...
ما راجه به چقد داريم صحبت مي كنيم؟

مرسي داشي... مهم اينه كه بشه.. پولش مهم نيست چون 500 مگ عكس + ويدئو هاي دانشگام + تمام برگه هاي امتحاني و نامه ها و ... اوووووووووو...

خدايا بشه... :sad:
اشكان جان اگه كه نسوخته كه ميشه با نرم افزار هاي ريكاوري برشون گردوند(ديسك ها چون در تماس يا جائي نيستند نمي سوزن نهايتا اگر هد در همون لحظه بر اثر شوك با ديسك ها تماس فيزيكي يا همون تاچ رو داشته باشه فقط اون قسمت بد سكتور ميگيره)
اگرم سوخته كه احتمالا قسمت ذخيره سازيش نيست وممكنه اشكال از تغذيه هد يا موتورش باشه هم زياد نبايد خرجي داشته باشه
ولي من يه هارد داشتم كه قفل كرده بود وبرام تموم اطلاعات رو ازش كشيدن بيرون وازم45 يورو (حدود50هزارزتومن)گرفتن ظرف يك شب تا صبح.....هاردمم دادن ببرم چال كنم!!
البته بسته به اينكه چي توش باشه و چقدر كار ببره قيمت ها فرق ميكنه همين كاررو توي تهران براي من ميگفت 500يورو ميگيره ولي من اينجا ارزونتر تمومش كردم
قيمت هارو به يورو گفتم كه راحتتر حساب كني
راستي بچه ها ساقي كجاس؟ينو يه با ر ديگه هم پرسيده بودم ...كم مياد يا من نميبينمش؟حالش خوبه؟

Wisdom
21-05-2006, 15:10
اشكان
من رو ياد خاطره بدي انداختي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اولين هارد به هاردي كه انجام دادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( شيپور مرگ ... )

ايشاالله كه مال تو رديف بشه

Dash Ashki
21-05-2006, 17:29
سلام اشکان جان
کمکی بهت نمیتون بهت بکنم .حس الانتو درک میکنم هارد منم یه دوره ای پر کشید که منم باهاش پرکشیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*NashenaS*
23-05-2006, 00:03
اقا سلام...
من رفتم پرسيدم براي برگردوندن اطلاعات...
گفتن مي شه اما 100 پوند مي گيرن...
من با اين 100 پوند نه تنها مي تونم يه هاردديگه بگيرم مي تونم باهاش يه دونه پروسسور هم بگيرم... :rolleye:
چي كار كنم؟ بفرستم ايران برام برگردنن؟ :sad:

Hamid110
23-05-2006, 00:26
سلام

اشكان جان به پول ايران چقدر ميشه ؟

تهران هم اگه بخواي اطلاعات رو برگردوني فكر كنم خيلي گرون باشه ( يعني از پول يك هارد بيشتره ) . . .

دوستان در تهران كسي ميتونه در اين زمينه كمك كنه . . . ! ؟

ممنون

*NashenaS*
23-05-2006, 00:29
سلام
اشكان جان به پول ايران چقدر ميشه ؟
تهران هم اگه بخواي اطلاعات رو برگردوني فكر كنم خيلي گرون باشه ( يعني از پول يك هارد بيشتره ) . . .
دوستان در تهران كسي ميتونه در اين زمينه كمك كنه . . . ! ؟
ممنون
حميد جون قربونت 100 پوند مي شه فكر كنم 150 هزار تومن...
كفم بريد بابا مگه مي خان ادم زنده كنن؟! :blink:

MaFia
23-05-2006, 00:51
تو ايران هم حدود 100 فكر كنم بشه اما خب دقيق نمي دونم
براي همين هم گفتم اگه ارزش داره اطلاعات اين كار رو بكن وگرنه براي فيلم و عكس و ... ارزش نداره
تصميم گيرنده خودت هستي فقط

Mehdi_Full
23-05-2006, 01:06
اينجاس كه ميگن آينده نگري خيلي خوبه اشكان جون اميدوارم كه اطلاعات هاردت برگرده اما بعد از اين تجربه بد برو يه DVD رايتر بخر هر چند وقت يكبار از اطلاعاتت يه Backup بگير تا الآن حاضر نباشي هر پولي رو خرج كني تا هاردت برگرده . در ضمن من هم با تو همدردي ميكنم چون منم همچين مشكلي داشتم ولي مال من با نرم افزار Get data Back خدا رو شكر برگشت اميدوارم مشكلت زودتر حل بشه .

FX64 Dual Core
23-05-2006, 14:50
با سلام

اقا سلام...
من رفتم پرسيدم براي برگردوندن اطلاعات...
گفتن مي شه اما 100 پوند مي گيرن...
من با اين 100 پوند نه تنها مي تونم يه هاردديگه بگيرم مي تونم باهاش يه دونه پروسسور هم بگيرم... :rolleye:
چي كار كنم؟ بفرستم ايران برام برگردنن؟ :sad:
آقا اشکان ممکنه که شما فقط با تعویض برد ( بدون پرداخت هزینه برای بازیابی اطلاعات ) به اطلاعات موجو در درایو خود برسید اما ریسک از دست دادن مقداری و یا تمام اطلاعات شما در این شرایط وجود داره.

METAL-BOY
27-05-2006, 00:36
ناراحت نباش عزیزم برو بازار رضا طبقه سوم یه 20 تومنی پیاده میشی اما عوضش اگه حتی سوخته باشه همرو ریکاوری میکنن

saviss
27-05-2006, 01:05
منم چشام زد بيرون وقتي تهران گفتن 500يورو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتي بهشون اعترض كردم گفتن بسته به اطلاعاتي كه توش دارم ممكنه كه به مبالغ ميليوني هم برسه تازه اينو يكي از نمايندگي ها بهم گفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب اطلاعات روي هارد من برام خيلي ميارزيد با50يوروي كذائي هم ميتونستم يه هارد بخرم ولي همه اطلاعات كاري و اداري ام روي همون هارد بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا درسي كه گرفتم اينه كه سيستم هاي شركتم رو شبكه كردم وهركدوم پشتيبان اون يكي هستن تازه يه هارد نو هم خريدم وهر ماه همه اطلاعاتمو ميريزم توش ميذارم توكمد
دركل ببين اطلاعاتي كه توش داشتي چقد ميارزه ارزش داره؟يانه؟
بازم قيمت هارو برات به يورو گفتم كه راحت تر باشي

*NashenaS*
05-06-2006, 12:53
دوستان سلامي ديگه...
خدمت شما عرض كنم كه با هزار مكافات هاردم رو فرستادم ايران (الان تو راهه).. :laughing: .
مي خام قبلا از 12 June به دستم برسه دوباره (يعني برگرده اينجا) ... كسي مياره برام..

مي خام ببينم كدوم از شما جايي سراغ دارين كه بشه من ارزون حساب كنم؟ يعني با من ارزون حساب كنن... رفيقي .. آشنايي.. خلاصه يه جايي كه ما رو خوشحال كنه ديگه...
آدرس بدين خيلي ممنون مي شم...

قربون شما.. :blush:

MaFia
05-06-2006, 13:06
دوستان سلامي ديگه...
خدمت شما عرض كنم كه با هزار مكافات هاردم رو فرستادم ايران (الان تو راهه).. :laughing: .
مي خام قبلا از 12 June به دستم برسه دوباره (يعني برگرده اينجا) ... كسي مياره برام..

مي خام ببينم كدوم از شما جايي سراغ دارين كه بشه من ارزون حساب كنم؟ يعني با من ارزون حساب كنن... رفيقي .. آشنايي.. خلاصه يه جايي كه ما رو خوشحال كنه ديگه...
آدرس بدين خيلي ممنون مي شم...

قربون شما.. :blush:
ارزون رو نمي دونم اما يه جا حرفه اي سراغ دارم كه تخصصي بيد در اين موضوع

my friend
05-06-2006, 13:06
هاردم تركيد...!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*NashenaS*
05-06-2006, 14:02
ارزون رو نمي دونم اما يه جا حرفه اي سراغ دارم كه تخصصي بيد در اين موضوع
مهران جان ...
خوب بگو .. ميشناستت؟ ارزون هم ممكنه حساب كنن؟

my friend : :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
چيه؟ :biggrin:

my friend
07-06-2006, 13:05
چيه؟

سلام
هیچی
فقط یاد پارسال افتادم
هارد من هم خراب شده بود ، رفتم بدمش درستش کنند ، طرف یه سوتی عظیم اونجا داد.
این رو که خوندم یاد اونموقع افتادم !