PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار reconnect

EMAN.T
28-01-2011, 12:37
سلام
من برنامه reconnect برای ویندوز 7 میخواستم
میخوام شبانه دانلود داشته باشم ولی اینترتم هر 1 ساعت یکبار قطع میشه و همینطور میخوام که شب ها به طور اتوماتیک کانکت بشه
ممنون

rassool
28-01-2011, 12:51
صبانت یک ساعتی یک بار قطع میشه . میتونی تو تنظیمات مودم یوزر و پس بدی که خودش اوتوماتیک کانکت بشه . (البته این واسه من نشد نمیدونم چرا هرچی میزنم نمیشه فکر کنم مشکل از این مک هست که صبا نت گذاشته ) یا میتونی به اینترنت دانلود منیجر یوزر و پس بدی خودش سر یه ساعتی کانکت بشه وقتی هم قطع میشه باز شروع میکنه کانکت شدن تا بتونه وصل بشه تا هر ساعتی که خواستی .

saeed774
28-01-2011, 14:38
یا میتونی به اینترنت دانلود منیجر یوزر و پس بدی خودش سر یه ساعتی کانکت بشه وقتی هم قطع میشه باز شروع میکنه کانکت شدن تا بتونه وصل بشه تا هر ساعتی که خواستی .

این حالت بهتر و مطمئن تر هست و برای این کار باید وارد تنظیمات مودم بشی و حالت کانکت رو از PPPoE به حالت Bridge تغییر بدی و از منوی کانکشن ویندوز کانکشن جدید با یوزر و پسورد مربوطه بسازی و در Idm تنظیم کنی که اگه ارتباط قطع شد بطور اتومات دوباره کانکت بشی .

تو انجمن برای این روش ، تاپیک های مختلفی ایجاد شده سرچ کنی به نتیحه میرسی تا جایی که یادم میاد یه تاپیک با عنوان " تنظیمات کامپیوتر برای دانلود شبانه " بود .