PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من دنبال templates براي phpbb ميگردم

Wisdom
21-05-2006, 13:19
دوستان سلام

من دنبال templates براي phpbb ميگردم
FI Subsilver Shadow
اگه شما آدرس داريد ممنون ميشم

Wisdom
22-05-2006, 09:51
دقت كردين فروم به اين عظمت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يك دونه قالب فروم توش نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sa3er
22-05-2006, 11:03
سلام

دقت کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم قالبی که می خواستید:

Wisdom
22-05-2006, 18:30
سلام من فقط اين تاپيك رو ديدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و همون اول درخواست كننده اش گفته بود

آقا يه سايتي كه قالب انجمن فارسي بده سراغ دارين؟
البته phpbb نباشه هاااا

براي همين ديگه نگاه نكردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسي و ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كمك بزرگي كردين

ولي انجمن هاي ديگه خيلي روي phpbb مانور ميدن و حتي براش يك انجمن مستقل دارن ولي چرا پي سي روي اين سيستم زياد استقبال نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sa3er
22-05-2006, 20:53
ولي انجمن هاي ديگه خيلي روي phpbb مانور ميدن و حتي براش يك انجمن مستقل دارن ولي چرا پي سي روي اين سيستم زياد استقبال نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فعلا چون بحثها و سوالات کاربران در رابطه با سیستمهای مدیریت محتوا در فروم p30 به اون صورت وسیع و گسترده نیست، در رابطه با کلیه سیستمها در همین انجمن سيستم هاي مديريت محتواي سايت بحث خواهد شد تا بعد.

siavashmusic
07-06-2006, 04:45
متاسفانه یه بخش مستقل نداریم

LOVEMT
08-06-2006, 01:01
قالب دیگه ای نبود احتیاجات زیاده
----------------------------------------
ممنون میشم اگه یه قالب مذهبی PHPbb بزارین