PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا کسی یک رده بندی معتبر کیفیت لپ تاپ داره؟؟

coder188
27-01-2011, 21:32
سلام
برای خرید لپ تاپ اول باید مارک رو انتخاب کنیم که کار خیلی سختیه!
آیا رده بندی یا آماری دارید که بین تمامی مارکها صورت گرفته باشه؟؟
مثل آمار از نظر کیفیت , زیبایی,کارایی , خدمات پس از فروش , مشکل سخت افزاری و از این قبیل.

Mig33
27-01-2011, 22:41
سلام
برای خرید لپ تاپ اول باید مارک رو انتخاب کنیم که کار خیلی سختیه!
آیا رده بندی یا آماری دارید که بین تمامی مارکها صورت گرفته باشه؟؟
مثل آمار از نظر کیفیت , زیبایی,کارایی , خدمات پس از فروش , مشکل سخت افزاری و از این قبیل.

برای خرید هر چیزی ... نه نوت بوک ، اول نیازتون رو مشخص کنید. هر برندی دارای فرازها و فرود هائی در تولیدات خودشون هستند .
رده بندی ها معمولا توسط بعضی از سایت ها سالانه اعلام میشه و وحی منزل و کلی در این خصوص نداریم
اینم به خاطر بالا و پائین تر شدن کیفیت محصولاته که به هزار فاکتور وابسته است.

x_zarbat
27-01-2011, 22:56
به نظرم اول اپل بعد سونی بعد توشیبا بعد اچ پی و در اخر دل هست!

biostar
27-01-2011, 23:06
بستگی به قیمتی که می خواهید پرداخت کنید داره

تو هر قیمتی یک برند حرف وسه گفتن داره ، و اینکه کاربرد شما چی هست

Logintm
28-01-2011, 00:04
به نظرم اول اپل بعد سونی بعد توشیبا بعد اچ پی و در اخر دل هست!

بعد یعنی Asus هم بوقه؟ :biggrin:

coder188
28-01-2011, 01:38
بله اینو کاملا قبول دارم که برای هر نیازی یک برند پیشرو هست ولی بعضی مواقع میشه به رده بندی های کلی اعتماد کرد.
من خودم سونی داشتم که بعده 6 ماه فنش هی صدا درآورد.الان هم برای یکی از دوستام دارم تحقیق میکنم.قیمتی که میخواد خرج کنه 700 تا 850 هزار تومنه.صفحه نمایش حداقل 15 اینچی با گرافیک خوب و کاربرد خانگی و مستحکم بودن از معیارهای اصلیشه .اگه هم کارت گرافیک آنبرد نباشه که عالیه.برای cpu هم حداقل intel core3i و اصلا amd نمیدوستیم.هارد هم حداقل 320 و رم هم حداقل 4
چی میگین؟
درضمن به نظرتون کدوم یک از برندها طول عمر بیشتر و مشکل سخت افزار کمی داره؟
نظرتون راجع به acer چیه ؟
asuse هم واسه دوستمون خیلی پیشنهاد شده؟؟؟؟؟؟
sony هم من تایید نمیکنم.ولی باز خوشحال میشم از نظراتتون استفاده کنم.

coder188
28-01-2011, 02:14
hp یادم رفت بپرسم.
به نظر مقاوم میان آیا جدا اینطوره؟؟
میگن زیاد داغ میکنه چی میگین؟
لطفا صادقانه بگین نه از روی تعصب

Mig33
28-01-2011, 10:23
بله اینو کاملا قبول دارم که برای هر نیازی یک برند پیشرو هست ولی بعضی مواقع میشه به رده بندی های کلی اعتماد کرد.
من خودم سونی داشتم که بعده 6 ماه فنش هی صدا درآورد.الان هم برای یکی از دوستام دارم تحقیق میکنم.قیمتی که میخواد خرج کنه 700 تا 850 هزار تومنه.صفحه نمایش حداقل 15 اینچی با گرافیک خوب و کاربرد خانگی و مستحکم بودن از معیارهای اصلیشه .اگه هم کارت گرافیک آنبرد نباشه که عالیه.برای cpu هم حداقل intel core3i و اصلا amd نمیدوستیم.هارد هم حداقل 320 و رم هم حداقل 4
چی میگین؟
درضمن به نظرتون کدوم یک از برندها طول عمر بیشتر و مشکل سخت افزار کمی داره؟
نظرتون راجع به acer چیه ؟
asuse هم واسه دوستمون خیلی پیشنهاد شده؟؟؟؟؟؟
sony هم من تایید نمیکنم.ولی باز خوشحال میشم از نظراتتون استفاده کنم.

خب عزیز من اینو اول میگفتی تا اساتید بیان راهنمائی کنند من فکر کردم به بحث فلسفی داریم :46::31:
سونی رو شما تایید نمی کنید ولی من یک ساله که دارم و کاملا تائید میکنم
حالا نظر شخصی من :
اگه من دوستی داشته یاشم که بخواد یه نوت بوک بگیره و پولم حسابی بخواد خرج کنه بسنه به نیازش من دو برند اپل و سونی رو پیشنهاد میکنم .
تو این رنج فیمتی که شما فرمودید من باشم و برای خودم بخوام بگیرم یا به دوستی بخوام پیشنهاد کنم ایسوس :5: این مدل k42jc ایسوس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته یکی از دوستان این مدلو با cori3 گرفته ... تاچ پدشم مولتی تاچه :46: تنها تقاوت با اونچیزی که شما فرمودید سایز صفحه اینه که 14 اینچه ولی رابطه صفحه نمایش با وزن نوت بوک رو در نظر داشته باشید وزن هم بکی از نکات اساسی در خرید نوت بوکه ....موفق باشید

x_zarbat
28-01-2011, 10:24
دل 4030 اینسپایرون تقریبا مشخصاتی که میخوای داره راستی اون سونی که فنش صدا میداد چند گرفتی؟ و کی؟

coder188
28-01-2011, 10:29
دل 4030 اینسپایرون تقریبا مشخصاتی که میخوای داره راستی اون سونی که فنش صدا میداد چند گرفتی؟ و کی؟

cw21fx
اوایل امسال

coder188
28-01-2011, 10:33
دوستان لطفا دقت کنید بنده فعلا دارم روی برندها بحث میکنم .اگه برندی انتخاب بشه انتخاب مدل خیلی راحت میشه.
اگه بشه روی برندها توضیح بدین که مثلا فلان برند طول عمر زیادی داره یا خدمات پس از فروشش در ایران خوبه.یا اینکه فلان برند کارت گرافیک خوبی داره.

bess0098
28-01-2011, 10:53
سلام به نظر من اول توشیبا بعد دل من خودم دل دارم ازش راضیم :27: و سونی هم به نظر من فقط پول برند شو میگیره :41:

pooriya_hp
28-01-2011, 11:47
قیمت های بالا :

Apple
Sony

قیمت های متوسط به بالا :

hp
asus

قیمت های پایین :

acer
dell

موفق باشید

Pami
28-01-2011, 16:36
دوست عزیز coder188 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بارها گفتیم مقایسه ی کلی برندها اشتباه هست ، برندها نباید با همدیگه بر اساس هر معیاری مقایسه بشن ، بلکه باید روی مدلهای همرده مقایسه انجام داد ، مثلا دو مدل Acer Aspire 5742G و Dell Inspiron 5010 رو میشه با هم مقایسه کرد ولی دو برند دل و ایسر رو نه ، چون هر کدوم مدلهایی مشخصی در هر محدوده دارن و بطور یکسان فعالیت میکنن .

coder188
28-01-2011, 16:38
سلام به نظر من اول توشیبا بعد دل من خودم دل دارم ازش راضیم :27: و سونی هم به نظر من فقط پول برند شو میگیره :41:

توشیبا رو تا حالا کسی نه نگفته ولی دل چرا!!

coder188
28-01-2011, 16:40
دوست عزیز coder188 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بارها گفتیم مقایسه ی کلی برندها اشتباه هست ، برندها نباید با همدیگه بر اساس هر معیاری مقایسه بشن ، بلکه باید روی مدلهای همرده مقایسه انجام داد ، مثلا دو مدل Acer Aspire 5742G و Dell Inspiron 5010 رو میشه با هم مقایسه کرد ولی دو برند دل و ایسر رو نه ، چون هر کدوم مدلهایی مشخصی در هر محدوده دارن و بطور یکسان فعالیت میکنن .
بله من هم نیازم رو گفتم که چه چیزی میخوام و برای اون یک رده بندی میخوام.

softwarepc
03-02-2011, 22:33
با سلام:
بر ساس آخرین آمار رده بندی سازمن LTOاول ازهمه سونی-اچ پی-ایسوس-دل -توشیبا-...

---------- Post added at 12:33 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

با سلام:
بر ساس آخرین آمار رده بندی سازمان LTOاول ازهمه سونی بعد-اچ پی بعد-ایسوس بعد-دل -توشیبا-...

armin_punisher6
03-02-2011, 23:09
hp یادم رفت بپرسم.
به نظر مقاوم میان آیا جدا اینطوره؟؟
میگن زیاد داغ میکنه چی میگین؟
لطفا صادقانه بگین نه از روی تعصب
ببین من 1 ساله و برادرم 5 ساله اچ پی داریم.لپ تاپ من بعضی روزا 20 ساعت هم روشنه و تاحالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم.داغ میکنه ولی برای اچ پی طبیعیه و هیچ مشکلی نداره.تنها مشکلم سرعت هاردشه که 5400 هست اگه میخوای بگیری حتما 7200 بگیر.من با 7200 اچ پی 3174 کار کردم خیلی هارد سریعی داره.مطمئن باش از خریدت پشیمون نمیشی.البته اینم بگم تنها ضعفش در مقابل سونی کیفیت ال سی دیشه.

linekhat
03-02-2011, 23:54
به نظر من notebookcheck بهترین سایتی هست که لپ تلپها رو طبقبندی کرده

hasansoft
04-02-2011, 18:28
به نظر من notebookcheck بهترین سایتی هست که لپ تلپها رو طبقبندی کرده

این سایت هم یک سایت کاملا مستقل و بدن قرض نیست

اشتباه هم در سایتش وجود داره ، ولی در کل خوبه

فاروم NOtebook review نیز خوبه