PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد اپدیت تلویزیون ال سی دی سامسونگ

amirreza1362
27-01-2011, 20:44
با سلام خدمت همه دوستان تلوزیون من سامسونگ 550 هست فایل اپدیتشو از سایتش گرفتم ریختم رو فلش ولی اپدیت نمیشه ممنون میشم کسی منو راهنمایی کنه و ایا با این کار فارسی بهش اضافه میشه یا نه

t_tanhayam
27-01-2011, 23:17
با سلام خدمت همه دوستان تلوزیون من سامسونگ 550 هست فایل اپدیتشو از سایتش گرفتم ریختم رو فلش ولی اپدیت نمیشه ممنون میشم کسی منو راهنمایی کنه و ایا با این کار فارسی بهش اضافه میشه یا نه

-c550 ?
-وقتي فايل اپديت رو دانلود كردين بايد روش كليك كنيد تا extract بشه و مسير فلش خودتون رو بهش بدين در انتها
فلش رو بزنيد به hdtv و بعد مراحل اپديت

amirreza1362
28-01-2011, 17:00
دوست عزیز من فایل اپیدیت رو از سایت گرفتم همونطور که شماهم فرمودین همون مراحل رو هم رفتم ولی بعد از اسکن مموری میگه فایل اپدیت پیدا نشد

t_tanhayam
28-01-2011, 20:36
دوست عزیز من فایل اپیدیت رو از سایت گرفتم همونطور که شماهم فرمودین همون مراحل رو هم رفتم ولی بعد از اسکن مموری میگه فایل اپدیت پیدا نشد

-عذر ميخوام مدل hdtv تون و همينطور ادرس دقيق جايي كه فايل رو دانلود كردين رو ميفرمايين ؟

mahbod_j
03-04-2011, 15:47
سلاموفکر می کنم فقط باید همون فایل های firmware داخل فلش باشه(به تنهایی).samsung.ir یه فایل روش اپدیت کردن داره، اونتو نوشته

gh452003
04-07-2011, 06:06
با سلام
تلويزيون من ال اي دي 40 b7000 است نميدونم كجا بايد آپديتش رو بگيرم در صورتيكه لينك از محل مورد نظر داريد مرا مطلع فرماييد.
با تشكر

seyfolah1
17-12-2011, 20:11
با سلام
مدل تلویزیون من ال سی دی سامسونگ است که فایل اپدیت شو میخوام و همچنین منوی فارسی نداره و میخوام امکانانات منوی فارسی رو داشته باشه
MODEL : LE32A330J1
MODEL CODE : LE32A330J1XCS
اگه فایل آپدیت تلویزیون منو به ایمیلم بفرستین ممنون میشم

mx3000
19-12-2011, 22:57
احتمالا اخرین ورزن ابدیت رو ریختن رو تلویزیونتون وارد منوی مخفی بشید ببینید ورژن فعلی تلویزیونتون چی هست

atsoo_music
15-01-2012, 17:25
یه تلوزیون lcd مدل la46b670a5r دارم می خوام اپدیتش کنم اما هر چی می گردم چیزی پیدا نمی کنم
تو خود سایت سامسونگ ایران هم که میرم اصلا یه همچین مدلی رو نداره
خیلی احتیاج دارم به این اپدیت اگه میشه راهنمایی کنید

vsani
02-05-2012, 03:51
یه تلوزیون lcd مدل la37c575f1r دارم می خوام اپدیتش کنم اما هر چی می گردم چیزی پیدا نمی کنم

smhsh121
02-05-2012, 08:47
یه تلوزیون lcd مدل la37c575f1r دارم می خوام اپدیتش کنم اما هر چی می گردم چیزی پیدا نمی کنم

سامسونگ میاد اسمش مدلشو تو ایران عوض می کنه برای همین باید بدونی مدل تلویزیونت تو دنیا معادل چیه. به نظر من LA37C530F1R مدل جهانی تلویزیون شماست که آپدیتش رو می تونی از لینک زیر بگیری.اگه فایل آپدیت این باشه هم هیچی اگر این نباشه تلویزیون آپدیت رو قبول نمی کنه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iran%2Fsupport%2Fmodel%2FLA37C530F1RXHC-downloads)

ahmad0551
14-10-2012, 06:11
دوستان اگه کسی درمورد
LCDشارپ اطلاعاتی داره لطفا تو این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کمک کنه
باتشکر

atc2000
08-03-2013, 09:50
سلام منم میخاستم از شما راهنمایی بگیرم برای یافتن فایل آپگرید ال سی دی سری la40b580kr ممنون میشم راهنماییم کنید

matinpour
08-03-2013, 11:22
سلام منم میخاستم از شما راهنمایی بگیرم برای یافتن فایل آپگرید ال سی دی سری la40b580kr ممنون میشم راهنماییم کنید

دوست عزیز

اگر مدل تان را درست نوشته باشید مدل تلویزیون شما برای سال 2009 است و دیگر تولید نمی شود .و در هیچ سایتی دیگر پشتیبانی ندارد. و قاعدتا فریموری برای دانلود موجود نمی باشد.

matinpour
08-03-2013, 11:30
دوستان اگه کسی درمورد
LCDشارپ اطلاعاتی داره لطفا تو این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کمک کنه
باتشکر

دوست عزیز

اول اینکه تایپیکی که وارد شدید مخصوص سامسونگ است دوم اطلاعات مدل تلویزیونتان را همیشه بطور کامل بنویسد چون حتما شارپ مدلها و سا یزهای زیادی دارد که به همین جهت اطلاعات شان با هم متفاوت است
به این تایپیک بروید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Abolfazl.A
29-04-2013, 14:00
دوستان کسی لینک اپدیت تلویزیون سامسونگ مدل 55ES8880M رو داره ؟
تو سایت خود سامسونگ که چیزی نبود .
البته باید بگم این مدل با UA شروع میشه ولی وقتی همراه با همین UA سرچ میکنم کلا چیزی پیدا نمیشه !

matinpour
29-04-2013, 15:15
دوستان کسی لینک اپدیت تلویزیون سامسونگ مدل 55ES8880M رو داره ؟
تو سایت خود سامسونگ که چیزی نبود .
البته باید بگم این مدل با UA شروع میشه ولی وقتی همراه با همین UA سرچ میکنم کلا چیزی پیدا نمیشه !

دوست عزیز
مدل نام گذاری ایران برای این محصول ES8880M و نام گذاری اصلی ES8000M است و شما برای دریافت فریمور تان می توانید از سایت امارات دانلود کنید اینم نشانی سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

drbehnam
18-07-2013, 17:20
اپدیت تلیزیون samsuang la37c585 رو کجا میتونم پیدا کنم:n29:

matinpour
19-07-2013, 15:26
اپدیت تلیزیون samsuang la37c585 رو کجا میتونم پیدا کنم:n29:

دوست عزیز
مدل نام گذاری ایران برای تلویزیون شما LA37C550J1R و نام گذاری اصلی la37c585 است در سری D هم از همین قاعده استفاده می شود
به این آدرس رفته و از مرکز دانلود جهانی از قسمن محصول خود را انتخاب کنید تلویزیون و بعد انتخاب lcd و بعد مدلی که برایتان گذاشتم را انتخاب و سفت ابزار یا همان فریمورتان را دانلود کنید.

davodvrj
05-08-2013, 15:42
آقا من LCD samsung 40 d575دارم می خواستم ببینم تصویر در تصویر هم می شه بهش افزود-ضمنا" کانالهاش هم دیر می یاد-مشکل سومش هم اینه که تصویری های دانلودی اینترنت رو نشون نمیده.

matinpour
05-08-2013, 16:09
آقا من LCD samsung 40 d575دارم می خواستم ببینم تصویر در تصویر هم می شه بهش افزود-ضمنا" کانالهاش هم دیر می یاد-مشکل سومش هم اینه که تصویری های دانلودی اینترنت رو نشون نمیده.

دوست عزیز
تصویر در تصویر در ورودی HDMI است یعنی هر وقت از کابل hdmi استفاده بکنید تصویر در تصویر فعال می شود و از قسمت منو-->سیستم--->تصویر در تصویر را روشن کنید
و دیر آمدن کانالها مشگلی نیست و شما نمی توانید از اینترنت بجز آپلکیشنها و فریمور چیز دیگری را روی تلویزیون دانلود کنید

simaorama
21-10-2013, 17:21
سلام
میشه منم راهنمایی کنید.
مدل ال سی دی LA32C475E1 آپدیت میشه؟ اگر قابل آپدیته و امکانش هست لطفا لینک مربوط و توضیحاتش رو بهم بگید.
ممنونم :)

matinpour
21-10-2013, 20:27
سلام
میشه منم راهنمایی کنید.
مدل ال سی دی LA32C475E1 آپدیت میشه؟ اگر قابل آپدیته و امکانش هست لطفا لینک مربوط و توضیحاتش رو بهم بگید.
ممنونم :)

دوست عزیز
لازم به ذکر است که مدل تلویزیون شما ممکن است نام گذاری ایران باشد و برای پیدا کردن مدل اصلی باید از داخل منوی مخفی و در قسمت OPTION مدل واقعی تان را ببینید.
از روی کنترول در حالت خاموش به ترتیب این دکمه ها را بزنید ولی آیتمهای داخل منو را تغییر ندهید که موجب زیان می شوید
در تلویزیون های قدیمی تر:
کد:
mute <---- 1< ---- 8 <---- 2 <---power
معمولا مدلهای سامسونگ از نظر فریمور در ردیف سری مدل باهم یکی هستند و شما برای این منظور می توانید به این سایت رفته و از قسمت انتخاب محصول اول تلویزیون و سپس LCD و بعد مدل تلویزیون LA32C454E3 و یا LA32C480H1 را انتخاب کنید و در همان قسمت روی دکمه پیدا کن زده و سفت ابزار یا همان فریمور تان را دانلود و نصب کنید که معمولا این کار را زمانی انجام می دهند که برای سیتم مشگلی بوجود آمده باشد
آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

simaorama
22-10-2013, 00:20
ممنونم از پاسختون
من چند تا مشکل دارم:
این منویی که میگید قابل اجرا نبود. من هم از سمت راست و هم از سمت چپ انجام دادم و حتی به خاطر اینکه تو نوشتن فارسی و انگلیسی (چپ به راست یا راست به چپ) دچار مشکل میشه اعداد رو هم جابجا زدم ولی کار نکرد. مشکل کارم کجاست؟
منظورتون از استخراج کردن چیه؟ اینکه میگید باید زیپ شده باشه، اگه نشده باشه فایل اشتباهه؟ به همین روشی که گفتین firmware یه تلویزیون دیگه رو دانلود کردم ولی وقتی رو فلش ریختم و از منوی ارتقای نرم افزار رفتم پیغام داد که فایلی پیدا نشد.

simaorama
22-10-2013, 00:47
بالاخره با یه روش دیگه تونستم وارد منوی مخفی بشم (info + menu + mute + power)
حالا مشکلم اینه که مدلی که اینجا نوشته la32c450 هست ولی تو لینکی که شما دادید 6 مدل با همین نام هست که انتهاشون فرق میکنه. چه جوری باید بفهمم کدومشون رو باید دانلود کنم؟

در ادامه مشکلی که تو نوشته قبلیم نوشتم، مدل la32c450e1 رو دانلود کردم و فایل firmware رو رو فلش ریختم اما عمل نکرد. حجمشون خیلی زیاده وگرنه برای تست همه رو دانلود میکردم

matinpour
22-10-2013, 20:24
بالاخره با یه روش دیگه تونستم وارد منوی مخفی بشم (info + menu + mute + power)
حالا مشکلم اینه که مدلی که اینجا نوشته la32c450 هست ولی تو لینکی که شما دادید 6 مدل با همین نام هست که انتهاشون فرق میکنه. چه جوری باید بفهمم کدومشون رو باید دانلود کنم؟

در ادامه مشکلی که تو نوشته قبلیم نوشتم، مدل la32c450e1 رو دانلود کردم و فایل firmware رو رو فلش ریختم اما عمل نکرد. حجمشون خیلی زیاده وگرنه برای تست همه رو دانلود میکردم

دوست عزیز
آن فایل فریمور را وقتی که دانلود می کنید در حالت زیپ است یعنی فایل فشرده سازی شده تا حجم آن کم و برای دانلود کردن راحت باشد پس بعد از دانلود باید آن را از حالت زیپ یا فشرده خارج کرد و آن فایل را که حالا از حالت فشرده خارج شده روی فلش بریزید تا در تلویزیون تان قابل نصب شود و باقی مطالب را دنبال کنید و آن فایلها هم همه یکی هستند و با هم فرقی ندارند و آن نام گذاری ها برای این است که در کشورهای مختلف با آن نام ها شناخته می شوند.

simaorama
22-10-2013, 22:47
ممنونم جناب متین پور بابت پیگیریتون
آن زیپش کردم ولی اون فایلهایی که تو راهنماش نوشته وجود نداره (از این راهنما دیدم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو فولدر ِ آن زیپ شده فریمور فقط فلدر image وجود داره، در صورتی که تو راهنما نوشته باید 5 تا فایل دیگه هم باشه.
این عکس ِ فولدریه که دارم:
شماره 1 فایل فریمور به همراه دو فولدری که بعد از آن زیپ شدن فریمور ایجاد شد هست.
شماره 2 محتویات فولدر اول ِ که فقط فولدر image هست بدون 5 فایلی که تو راهنماش هست.
شماره 3 محتویات فولدر image ِ که هیچکدوم از فایلهایی که توی راهنما هستند داخلش وجود نداره.

ببخشید که من خیلی خیلی مزاحمت ایجاد میکنم و خیلی سوال میپرسم، اما واقعا نمیدونم باید چی کار کنم. میشه باز هم کمکم کنید که باید چی کار کنم و اشکال کارم کجاست؟

matinpour
22-10-2013, 23:03
ممنونم جناب متین پور بابت پیگیریتون
آن زیپش کردم ولی اون فایلهایی که تو راهنماش نوشته وجود نداره (از این راهنما دیدم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو فولدر ِ آن زیپ شده فریمور فقط فلدر image وجود داره، در صورتی که تو راهنما نوشته باید 5 تا فایل دیگه هم باشه.
این عکس ِ فولدریه که دارم:
شماره 1 فایل فریمور به همراه دو فولدری که بعد از آن زیپ شدن فریمور ایجاد شد هست.
شماره 2 محتویات فولدر اول ِ که فقط فولدر image هست بدون 5 فایلی که تو راهنماش هست.
شماره 3 محتویات فولدر image ِ که هیچکدوم از فایلهایی که توی راهنما هستند داخلش وجود نداره.

ببخشید که من خیلی خیلی مزاحمت ایجاد میکنم و خیلی سوال میپرسم، اما واقعا نمیدونم باید چی کار کنم. میشه باز هم کمکم کنید که باید چی کار کنم و اشکال کارم کجاست؟

دوست عزیز
شما چکار به محتوای داخل فولدر دارید شما فقط کافیست که آن فایل زیپ شده را آن زیپ کنید و روی فلش ریخته و به تلویزیون وصل و آن را اجرا کنید. همین!!

simaorama
22-10-2013, 23:07
همون اول که شما گفتین همین کارو کردم ولی پیغام میده که فایلی برای ارتقا موجود نیست. لطفاً کنترل کرده و دوباره امتحان کنید
من به تصور اینکه شاید مشکل از محتویات فولدر هست، محتویاتش رو با راهنما چک کردم.

matinpour
22-10-2013, 23:26
همون اول که شما گفتین همین کارو کردم ولی پیغام میده که فایلی برای ارتقا موجود نیست. لطفاً کنترل کرده و دوباره امتحان کنید
من به تصور اینکه شاید مشکل از محتویات فولدر هست، محتویاتش رو با راهنما چک کردم.

دوست عزیز
اگر تلویزیو نتان مشگلی ندارد نیازی به آبدیت نیست و اگر می خواهید مطمئن شوید که فریمور های دیگریاین مدل هم همین فایل را دارد یکی دیگر از همان مدل را دانلود و آن را باز کنید ببینید یکسان است یا خیر و اگر یکسان نبود آنرا استفاده کنید.

toon1367
26-12-2013, 13:43
سلام تلویزیون سامسونگ مدل LA40B690 سری 6 دارم برای پخش بعضی از فایل ها مثلا ویدیو با فرمت .MOV مشکل دارم واز این فرمت پشتیبانی نمیکنه، برای رفع این مشکل میگن باید فایل آپگرید رو داشته باشم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که از کجا فایل رو بگیرم.

matinpour
26-12-2013, 20:50
سلام تلویزیون سامسونگ مدل LA40B690 سری 6 دارم برای پخش بعضی از فایل ها مثلا ویدیو با فرمت .MOV مشکل دارم واز این فرمت پشتیبانی نمیکنه، برای رفع این مشکل میگن باید فایل آپگرید رو داشته باشم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که از کجا فایل رو بگیرم.

دوست عزیز
برای دانلود از اینجا دانلود کنید

آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

The_One_19
05-01-2014, 01:49
سلام و خسته نباشید به همگی
من یک تلوزیون سامسونگ خریدم و میخوام آپدیتش کنم ولی نمیتونم فایل رو برای دانلود پیدا کنم اگر میشه یه کمکی به من بکنید.
نام مدل: UA40F6350AM
ممنون

matinpour
05-01-2014, 20:26
سلام و خسته نباشید به همگی
من یک تلوزیون سامسونگ خریدم و میخوام آپدیتش کنم ولی نمیتونم فایل رو برای دانلود پیدا کنم اگر میشه یه کمکی به من بکنید.
نام مدل: UA40F6350AM
ممنون

دوست عزیز
اگر تلویزیونتان مشگلی ندارد آن را آبدیت نکنید چون ممکن است بعضی از آیتمهای آن خاموش شود و تلویزیونتان دچار مشگل شود و همچنین از گارانتی خارج شود ولی اگر اصرار به این کار دارید می توانید از اینجا دانلود کنید.
آبدیت کردن فریمور

The_One_19
05-01-2014, 21:38
خیلی ممنون با این شرایط آپدیتش نمیکنم.
یک سوال دیگه دارم این مدل خروجی هدفن نداره من یک تبدیل دیجیتال به هدفن خریدم ولی صدای خروجی بسیار ضعیفه و بیشتر هم نمیشه آیا راه دیگه ای برای اتصال هدفن وجود داره؟
تشکر فراوان

Mbox
01-02-2014, 19:18
سلام من یه مدل UA40F6450 به تازگی خریدم اولا فریم ویر جدیدش رو پیدا نتونستم بکنم دوما به منوی مخفی چطور دسترسی پیدا کنم چون کنترل تلویزیون از این مدل لمسی ها هست و سوما چه چیزهایی با اپدیت فریم ویر اضافه میشه
ممنون

matinpour
01-02-2014, 20:02
سلام من یه مدل UA40F6450 به تازگی خریدم اولا فریم ویر جدیدش رو پیدا نتونستم بکنم دوما به منوی مخفی چطور دسترسی پیدا کنم چون کنترل تلویزیون از این مدل لمسی ها هست و سوما چه چیزهایی با اپدیت فریم ویر اضافه میشه
ممنون

دوست عزیز
اولا سعی کنید تا تلویزیونتان مشگلی ندارد آن را آبدیت نکنید چون با آبدیت ممکن است که بعضی از آیتمها خاموش شود.
دوما برای ورود به منوی مخفی باید از کنترول معمولی استفاده کنید که سامسونگ ایران آن را از پکیج بعضی از محصولاتش حذف کرده ولی تمامی کنترولهای معمولی سامسونگ با هم سازگار هستند
دسترسی به منوی سرویس
با کنترول معمولی این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
در تلویزیون های جدید:
کد:
info > menu > mute > power
ثالثا با ورود به منوی مخفی تلویزیونتان از گارانتی خارج خواهد شد

رابعا مدل نامگذاری ایران برای تلویزیون شما UA40F6450 و نام گذاری اصلی UA40F6400 است و برای دانلود به این سایت بروید
آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید

nima_79
04-02-2014, 05:24
سلام.من يه تلويزيون سامسونگ B2330HD مدل LS23PTDSFSHD دارم که منوي فارسي ندارد و همه روش هايي که گفتيد انجام دادم( تنظيمات منوي مخفي.آپديت تلويزيون) اما درست نشد لطفا راهنمايي کنيد.

matinpour
04-02-2014, 20:40
سلام.من يه تلويزيون سامسونگ B2330HD مدل LS23PTDSFSHD دارم که منوي فارسي ندارد و همه روش هايي که گفتيد انجام دادم( تنظيمات منوي مخفي.آپديت تلويزيون) اما درست نشد لطفا راهنمايي کنيد.

دوست عزیز
بعضی از مدلها قابلیت فارسی سازی را ندارند و وقتی که شما تمامی موارد را انجام دادید ولی نتیجه نگرفتید ممکن است که تلویزیون شما هم جزء همین موارد باشد.

momo1364
04-02-2014, 21:19
اقا من ال ای دی سامسونگ 40 سری دی 5000 دارم... تیونر دیجیتالش چطوری فعال میشه؟ یکی از دوستان گفت باید به نت وصل بشی آپدیت کنی و بری منو مخفی.... من بدون گارانتی خریدم... مشکلی پیش نمیاد؟

matinpour
04-02-2014, 22:50
اقا من ال ای دی سامسونگ 40 سری دی 5000 دارم... تیونر دیجیتالش چطوری فعال میشه؟ یکی از دوستان گفت باید به نت وصل بشی آپدیت کنی و بری منو مخفی.... من بدون گارانتی خریدم... مشکلی پیش نمیاد؟

دوست عزیز
این مطلب را بخوان
دسترسی به منوی سرویس
با کنترول معمولی این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
در تلویزیون های جدید:
کد:
info > menu > mute > power

طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در
TV سامسونگ
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را بجای ed-Iran آن راed-INA انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر
ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group راarabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتالو هم منوی فارسی دارید. و در ضمن برای تنظیم ساعت تان هم به این تایپیک بروید

بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.

لطفا به آیتمهای دیگر دست نزنید چون ممکن است دچار خسارت جبران ناپذیر شوید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

momo1364
04-02-2014, 23:31
اقا ممنون از راهنماییت... فقط مورد اخر که لینک گزاشتی واسه چیه؟ من ساعت تلویزیونم تنظیمه... زبان فارسی هم خودش فعال بود... زیرنویس فیلم پخش میکنه....قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group راarabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنم!!!!! درسته لازم نیست برا تیونر

matinpour
05-02-2014, 22:13
اقا ممنون از راهنماییت... فقط مورد اخر که لینک گزاشتی واسه چیه؟ من ساعت تلویزیونم تنظیمه... زبان فارسی هم خودش فعال بود... زیرنویس فیلم پخش میکنه....قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group راarabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنم!!!!! درسته لازم نیست برا تیونر
دوست عزیز
اگر یک وقت زبان تلویزیونتان با فعال کردن آیتمهای دیجیتال تغییر کرد همان نوشته های قرمز رنگ را هم استفاده کنید.

arsalan051
10-02-2014, 00:14
کسی میدونه برای مدل 40d6960 کدوم فایل آپدیت رو باید بگیرم؟؟؟ داخل منوی مخفی مدل رو زده ua40d6600 اما پشت تلویزیون نوشته ua40d6960 فایل آپدیت هر دو مدل رو گرفتم اما توی هر دوتا وقتی داره آپدیت میکنه تو 3 درصد تلویزیون خاموش و روشن میشه و میگه دوباره امتحان کنید.

matinpour
10-02-2014, 20:04
کسی میدونه برای مدل 40d6960 کدوم فایل آپدیت رو باید بگیرم؟؟؟ داخل منوی مخفی مدل رو زده ua40d6600 اما پشت تلویزیون نوشته ua40d6960 فایل آپدیت هر دو مدل رو گرفتم اما توی هر دوتا وقتی داره آپدیت میکنه تو 3 درصد تلویزیون خاموش و روشن میشه و میگه دوباره امتحان کنید.

دوست عزیز
یکجا پست بدهید و از سوال تکراری بپرهیزید جواب شما را در اینجا دادم

RePac
11-02-2014, 20:15
سلام
مدل سامسونگ LA40A650A اپدیت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

matinpour
11-02-2014, 20:32
سلام
مدل سامسونگ LA40A650A اپدیت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز
این مدل فریموری برای آبدیت ندارد

RePac
11-02-2014, 21:05
دستشون درد نکنه..خیلی ممنون از شما

گیلا س
14-02-2014, 14:26
تلویزیون lcd مدل LA40S575F1RSHD دارم احتیاج به نرم افزار جدیدش دارم این مدل در سا مسونگ نبود لطفا فایل ابدیت جدیدشو برام بزارید با را هنمایی ممنون........:n19:.

matinpour
14-02-2014, 15:02
تلویزیون lcd مدل LA40S575F1RSHD دارم احتیاج به نرم افزار جدیدش دارم این مدل در سا مسونگ نبود لطفا فایل ابدیت جدیدشو برام بزارید با را هنمایی ممنون........:n19:.

دوست عزیز
این تیپ تلویزیونها سری پایین دارای فریمور نمی باشند

گیلا س
14-02-2014, 22:00
عزیز ولی ابدیت و بروز رسانی توسط usd داره ...:n13:.

:n16:

amir.hn
28-07-2015, 23:17
درود
اگر ممکنه پیج این مدل رو از سایت سامسونگ قرار بدید
بنده میخواستم LED رو آپدیت کنم که کدک X265 رو ساپورت کنه که دیدم کلا این مدل توی سایت سامسونگ نیست
ممنون میشم این زحمت رو بکشید.

@matinpour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

matinpour
29-07-2015, 08:51
درود
اگر ممکنه پیج این مدل رو از سایت سامسونگ قرار بدید
بنده میخواستم LED رو آپدیت کنم که کدک X265 رو ساپورت کنه که دیدم کلا این مدل توی سایت سامسونگ نیست
ممنون میشم این زحمت رو بکشید.

@matinpour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز
مدل تلویزیون شما چون 4k نیست نمی تواند از
کدک X265 پشتیبانی کند. حتی با آبدیت
مدل نام گذاری ایران برای مدل شما UA40F6350 و نام گذاری اصلی آن UA40F6100 است .

اینم لینک آبدیت

amir.hn
29-07-2015, 12:30
دوست عزیز
مدل تلویزیون شما چون 4k نیست نمی تواند از
کدک X265 پشتیبانی کند. حتی با آبدیت
مدل نام گذاری ایران برای مدل شما
UA40F6350 و نام گذاری اصلی آن UA40F6100 است .

اینم لینک آبدیت

ممنون از راهنماییتون
یعنی هیچ راه حلی نداره که کدک x265 رو نشون بده ؟
پس در این آپدیت چه چیزی اضافه میشه ؟
و میخواستم بدونم شما به چه صورت تشخیص میدید که این مدل یعنی UA40F6350 با این مدل UA40F6100 برابر است ؟ از روی کنجکاوی این سوال رو ازتون کردم .:n39:
ممنون از پاسخگویتون. @matinpour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

matinpour
29-07-2015, 19:54
ممنون از راهنماییتون
یعنی هیچ راه حلی نداره که کدک x265 رو نشون بده ؟
پس در این آپدیت چه چیزی اضافه میشه ؟
و میخواستم بدونم شما به چه صورت تشخیص میدید که این مدل یعنی UA40F6350 با این مدل UA40F6100 برابر است ؟ از روی کنجکاوی این سوال رو ازتون کردم .:n39:
ممنون از پاسخگویتون. @matinpour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزیز
خیر ندارد و یا فعلاً همچین امکاناتی را سامسونگ برای تلویزیونهای غیر 4k فعال نکرده و یا لایسنس مدیا پلیرش را برای این منظور فعال نشده است
در مورد اول آبدیت برای رفع مشگل سیستمی و یا ارتقاء بعضی از آیتمهای خاص است.
ودر مورد دوم کافی است که به منوی مخفی مراجعه کنید و در قسمت منوی option آن را خواهید دید .
لازم بذکر است که در صورتی که وارد به امور فنی و یا آشنایی با منوی مخفی ندارید وارد و یا به آیتمی دست نزنید چون ممکن است موجب خسارت شدید به تلویزیون و هزینه زیاد برای خودتان شوید.

msd1347
28-08-2015, 12:50
دوست عزیز
من یه تی وی سامسونگ lcd سری 6 رو دارم که مشخصات آن
model code LA40B650
SOFTWARE VERSION T-CHEAEAC-2006.0 را دارم در سایت سامسونگ گشتم چیزی پیدا نکردم لطف نمایید اگه کسی نرم افزارشو داره لطف کنه. درضمن الان چند روزیه که نمیدونم چه کسی با کنترلش بازی کرده و مرتبا اطلاعات تصویری در کنار تی وی ظاهر میشه هرکاری هم کردم قطع نمیشه. هی اطلاعات نمایان میشه و بعد چند ثانیه رفته مجددا ظاهر میشود.کلافه شدم گفتم شاید با آبدیت این مشکل برطرف بشه

matinpour
28-08-2015, 18:27
دوست عزیز
من یه تی وی سامسونگ lcd سری 6 رو دارم که مشخصات آن
model code LA40B650
SOFTWARE VERSION T-CHEAEAC-2006.0 را دارم در سایت سامسونگ گشتم چیزی پیدا نکردم لطف نمایید اگه کسی نرم افزارشو داره لطف کنه. درضمن الان چند روزیه که نمیدونم چه کسی با کنترلش بازی کرده و مرتبا اطلاعات تصویری در کنار تی وی ظاهر میشه هرکاری هم کردم قطع نمیشه. هی اطلاعات نمایان میشه و بعد چند ثانیه رفته مجددا ظاهر میشود.کلافه شدم گفتم شاید با آبدیت این مشکل برطرف بشه

دوست عزیز
دکمه INFO کنترول تان تحت فشار قرار گرفته آن را آزاد کنید یا کنترول را باز و آن را تمیز کنید. وگرنه کنترولتان را تعویض کنید.
و برای آبدیت سفت ابزار تان از این جا استفاده کنید.

msd1347
30-08-2015, 00:26
ایا این نرم افزاری که گذاشتین T-CHL7DEUC.exe با نرم افزاری که نوشتم یکی است MODEL:LA40B650 و SOFWARE : T-CHEAEAC-2006.0

msd1347
30-08-2015, 00:34
در ضمن من بارطری کنترل رو در اوردم و با هم این اتفاق می افتاد و در خصوص بعضی ویژه گیهای تی وی توضیح می داد مثلا یو اس بی مگاهرتز و چیزهای دیگه

matinpour
30-08-2015, 20:17
ایا این نرم افزاری که گذاشتین T-CHL7DEUC.exe با نرم افزاری که نوشتم یکی است MODEL:LA40B650 و SOFWARE : T-CHEAEAC-2006.0
دوست عزیز
این نرم افزار مخصوص مدل خودتان است نیازی با مطابقت دادن با چیز دیگری ندارید.

matinpour
30-08-2015, 20:21
در ضمن من بارطری کنترل رو در اوردم و با هم این اتفاق می افتاد و در خصوص بعضی ویژه گیهای تی وی توضیح می داد مثلا یو اس بی مگاهرتز و چیزهای دیگه
دوست عزیز
در رابطه با کنترول تان در پست بالا توضیح داده ام و اگر مورد رفع نشد یک کنترول دیگر بخرید و در مورد چیزهای دیگر با جستجو در اینترنت مطالب کاملی پیدا خواهید کرد.

msd1347
14-09-2015, 01:43
دوست عزیز طبق چیزی که گفته بودین عمل کردم و یه کنترل دیگه تهیه کردم و باطری کنترل خود تی وی رو خارج کردم و با کنترل جدید دکمه infu رو زدم ولی هیچ تغییری نمیکرد. برای یه لحظه میره ولی مجددا برمیگرده اصلا اعصاب آدم رو خراب کرده نمیدونم چکارش کنم اینجوری سمت چپ تی وی ظاهر میشن خواستم عکساشو بزارم ولی بلد نیستم بصورت عمودی و در سمت چپ
series
100hz
motionplus
ultra clear pane
medial2.
ecofrindly
و چیزهای دیگه و هر یک دقیقه هی تکرار میشن و اصلا قطع نمیشه لطفا راهنمایی کنید.من عکس تی وی رو در این حالات گرفتم ولی نتونستم در صفحه قرار بدم با تشکر

msd1347
14-09-2015, 02:12
تصاویر رو به هر صورتی بود به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که در پایین صفحه گذاشته بودین آپلود کردم منتظر جواب شما میباشم با تشکر

azx1233
14-09-2015, 13:55
سلام ممنون از تاپیک های خوبتون.
من یه led سامسونگ 48 اینچ h6400 از مریوان خریدم .زبان فارسی نداره تیونر دیجیتال هم نمی دونم داره یانه.از روشهایی که تو انجمن گفته شده استفاده کردم بازم جواب نگرفتم. اصلا میتونم موفق بشم یانه؟اگه میتونید کمکم کنید آخه فقط آنالوگ سرچ میکنه ممنون میشم زود پاسخ بدید . چون فروشنده قسم میخوره میگه دیجیتال داره.:n03::n40:

msd1347
24-09-2015, 23:47
دوست عزیز هنوز منتظر جوابم:n13::n13:

matinpour
24-09-2015, 23:58
سلام ممنون از تاپیک های خوبتون.
من یه led سامسونگ 48 اینچ h6400 از مریوان خریدم .زبان فارسی نداره تیونر دیجیتال هم نمی دونم داره یانه.از روشهایی که تو انجمن گفته شده استفاده کردم بازم جواب نگرفتم. اصلا میتونم موفق بشم یانه؟اگه میتونید کمکم کنید آخه فقط آنالوگ سرچ میکنه ممنون میشم زود پاسخ بدید . چون فروشنده قسم میخوره میگه دیجیتال داره.:n03::n40:
دوست عزیز
بله این مدل دیجیتال دارد. به این تایپیک مراجعه کنید . و بعد از مطالعه از روش سری H استفاده کنید.

alirafaat
25-09-2015, 14:02
سلام

تلویزیون های سامسونگ رو میشه دانگرید هم کرد ؟

( من 3روز قبل از سایت امارات فریموری گرفته و اپگرید کردم اما دیروز _ تا حالا - می بینم ورژن فریمور برگشته به ورژن قبل - ورژن قبل رو هم می ریزم رو usb تلویزیون قبولش نمی کنه )

matinpour
25-09-2015, 17:50
سلام

تلویزیون های سامسونگ رو میشه دانگرید هم کرد ؟

( من 3روز قبل از سایت امارات فریموری گرفته و اپگرید کردم اما دیروز _ تا حالا - می بینم ورژن فریمور برگشته به ورژن قبل - ورژن قبل رو هم می ریزم رو usb تلویزیون قبولش نمی کنه )

دوشت عزیز
دانگرید کزذن خیلی تخصصی است و پروسه خاص خودش را دارد. و بعد از آبدیت کردن دیگر همان ورژن را نمی توانید دیگر دوباره به تلویزیون بشناسانید . اگر مشگلی دارید باید تا آبدیت بعد منتظر باشید.

msd1347
26-09-2015, 13:29
اقای متین پور عزیز بعد از توضیحات اینجانب دیگه به بنده جواب ندادین
با سپاس:n40::n40:

matinpour
26-09-2015, 14:19
اقای متین پور عزیز بعد از توضیحات اینجانب دیگه به بنده جواب ندادین
با سپاس:n40::n40:
دوست عزیز
مشگل شما نیاز به بررسی از نزدیک دارد و ممکن است نیاز به ریست ایپیرام داشته باشد.

msd1347
27-09-2015, 09:01
چجوریه آیا میتونم خودم انجامش بدم آیا با آپگرید کردن مرتفع میشه

matinpour
27-09-2015, 11:39
چجوریه آیا میتونم خودم انجامش بدم آیا با آپگرید کردن مرتفع میشه

دوست عزیز
برای اینکار شما نیاز به کنترول مخصوص و یا دست ساز دارید و اینکه اطلاعات اولیه سیستمتان
LOCAL SET- TYPE-FRONT COLOR- BASIC MODELرا باید اول یادداشت کنید تا در صورت اتمام کار با ورود دوباره به منوی مخفی دوباره آنها را وارد کنید.
برای این منظور از لینک زیر و از قسمتی که مطلب آن با رنگ قرمز نوشته شده است استفاده کنید.
نکته: اگر وارد به این امور نیستید از یک فرد آگاه به این امور کمک بگیرید وگرنه اول مطلب را بدرستی بخوانید و بعد مو به مو به دستورالعمل آن عمل کنید.

alirafaat
11-10-2015, 23:07
سلام

اپدیت محصولات مخصوص ایران با فریمور امارات مشکلی (پنهانی ) برا تلویزیون مشکلی ایجاد نمی کنه ؟
( در ادامه پشتیبانی های عالی در ایران سام سرویس بعد از گذشت حدود ۳ ماه از وارد کردن سری جدید هنوز حتی نام محصولات جدید رو تو سایتش نداره چه برسه به فریمور)

به خود سایت امارات که ایمیل زد گفتند این کار اشتباهه و و ارجاع داد به پشتیبانی ایران
پشتیبانی ایران هم الحمدالله به ایمیل جواب نمیدن میگن به شماره فلان زنگ بزن اونجا هم که کارشناس هاش ماشاالله !!

matinpour
12-10-2015, 10:17
سلام

اپدیت محصولات مخصوص ایران با فریمور امارات مشکلی (پنهانی ) برا تلویزیون مشکلی ایجاد نمی کنه ؟
( در ادامه پشتیبانی های عالی در ایران سام سرویس بعد از گذشت حدود ۳ ماه از وارد کردن سری جدید هنوز حتی نام محصولات جدید رو تو سایتش نداره چه برسه به فریمور )

به خود سایت امارات که ایمیل زد گفتند این کار اشتباهه و و ارجاع داد به پشتیبانی ایران
پشتیبانی ایران هم الحمدالله به ایمیل جواب نمیدن میگن به شماره فلان زنگ بزن اونجا هم که کارشناس هاش ماشاالله !!

دوست عزیز
خیر مشگلی بوجود نمی آید من خودم به شخصه تمامی آبدیتهایم را از سایت امارات گرفتم و مشگلی هم نداشتم.

alirafaat
13-10-2015, 10:12
سلام

راهی برای فهمیدن تغییرات ایجاد شده در یک فریمور جدید(change log ) در مورد فریمورهای سامسونگ هست ؟

matinpour
13-10-2015, 11:15
سلام

راهی برای فهمیدن تغییرات ایجاد شده در یک فریمور جدید(change log ) در مورد فریمورهای سامسونگ هست ؟

دوست عزیز
تا آنجایی که من می دانم خیر راهی ندارد ولی معمولاً در چیز های اساسی تغییری پیدا نمی شود و فقط در رابطه با استفاده از فریمورهای کشورهای دیگر که با ما منطبق نیستند گاهی آیتمی خاموش و یا فعال می شود که بدرد نمی خورد و یا کیفیت تصویر و صدا و سرعت پردازش آنها تغییر می کند و یا عیبهای که گاهی بوجود آمده برطرف می شود.

mohamad.rezania
29-12-2015, 12:47
کمک

کمک

کمک

کمک

سلام .تلویزیون من LED SAMSUNG مدلUA40F6350AM هست 40 اینچ
رفتم تو منوی تنظیمات مخفی
info-menu-mute-power که ساعت سیستمو درست کنم پیدا نکردم و تلویزیونو خاموش کردم البته تو یه تنظیمات دیگش رفتم که دست نزدم،الان که روشن کردم دیجیتال تلویزیون از کار افتاده و فقط آنالوگ داره توروخدا کمک کنید:n03::n03::n03::n03::n03::V14::V14::V14:
الان هرچی همون منو مخفیو که میزنم برگرده نمیاد

توروخدا اگه کسی چیزی یاد داره بگه دیجیتالو برگردونمش.

ممنون

matinpour
29-12-2015, 16:04
کمک

کمک

کمک

کمک

سلام .تلویزیون من LED SAMSUNG مدلUA40F6350AM هست 40 اینچ
رفتم تو منوی تنظیمات مخفی
info-menu-mute-power که ساعت سیستمو درست کنم پیدا نکردم و تلویزیونو خاموش کردم البته تو یه تنظیمات دیگش رفتم که دست نزدم،الان که روشن کردم دیجیتال تلویزیون از کار افتاده و فقط آنالوگ داره توروخدا کمک کنید:n03::n03::n03::n03::n03::V14::V14::V14:
الان هرچی همون منو مخفیو که میزنم برگرده نمیاد

توروخدا اگه کسی چیزی یاد داره بگه دیجیتالو برگردونمش.

ممنون

دوست عزیزدر مورد مشگلتان ببینید راه حل پایین جواب می دهد یا نه
اگر تلویزیون بر روی آرم گیر کرده و نمیتوانید وارد شوید به منوی خدمات ... این ممکن است کمک تان کند>>>
[Info] سپس [Menu] سپس[Mute] سپس[Power] لحظه ای منتظر باشید و سپس [Enter] سپس [Down] سپس [Down] سپس[Enter] ----- سپس [Left] سپس [Return] ----- سپس [power button] را فشار دهید.
و وقتی که دوباره کد ورود به منوی مخفی را وارد کنید دیگر موفق خواهید شد.
و از این تایپیک هم می توانید استفاده کنید.
تنظیم ساعت و تاریخ و تیونر دیجیتال تلویزیون سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza1811
17-01-2016, 22:06
سلام مدل tv من ue46eh6030w هست
سرچ ک میکنی چیزی بالا نمیاد باید چه چیزی سرچ کنم
میخوام منوشو فارسی کنم
زیرنویس وارونه مینویسه ایا با فارسی کردن منو مشکل حل میشه.درضمن زبان عربی هم ندارد

mahmoodabedini
19-04-2016, 10:24
سلام
مدل ال ای دی من هم سامسونگ
UA46ES8880MSHDاست وخیلی باهاش مشکل دارم لطفا یک فایل آپگرید نیز به من معرفی کنید
ممنون

matinpour
19-04-2016, 10:59
سلام
مدل ال ای دی من هم سامسونگ
UA46ES8880MSHDاست وخیلی باهاش مشکل دارم لطفا یک فایل آپگرید نیز به من معرفی کنید
ممنون
دوست عزیز
نام گذاری ایران برای تلویزیون شما
UA46ES8880 و نام گذاری اصلی آن UA46ES8000 است و فریمورتان را از این سایت دانلود کنید.

alien115
28-10-2017, 04:04
سلام تلویزیون من سامسونگ ال سی دی ۳۲ هستش رفتم تو تنظیمات مخفیش یه چیزایی رو تغیر دادم الان تلویزیونم هنگ کرده حتی با کنترول هم خاموش نمیشه برنامه هم بالا نمیاد ملش LA32D455E2Mهستش یه روشی بهم بگید که برگرده به تنظیمات قبلی یا اپدیتشو برام بفرستید شاید درست شد باتشکر

mohsenahmadian64
20-01-2018, 22:00
سلام فایل آپ دیت تلویزیون سامسونگ la32d455 رو کسی داره

matinpour
21-01-2018, 14:49
سلام فایل آپ دیت تلویزیون سامسونگ la32d455 رو کسی داره
دوست عزیز
مدلهای قدیمی دیگر آبدیت ندارند

mahmoodgood2
03-02-2018, 23:10
سلام میخواستم ببینم تلویزیون رو که آپدیت میکنیم فرمت های جدید فیلمها رو پخش میکنه یا فیلم همراه زیرنویس یا همین فرمتmkv x265 720
اگر داره آپدیت جدید تیوی منو بزارین ممنونua40d5000pr

matinpour
04-02-2018, 00:30
سلام میخواستم ببینم تلویزیون رو که آپدیت میکنیم فرمت های جدید فیلمها رو پخش میکنه یا فیلم همراه زیرنویس یا همین فرمتmkv x265 720
اگر داره آپدیت جدید تیوی منو بزارین ممنونua40d5000pr
دوست عزیز
مدلهای قدیمی دیگر آبدیت ندارد.

iman7890
09-07-2018, 13:06
سلام من lcdسامسونگ مدلLA37C575F1Rدارم برای آپدیتش چیزی پیدا نکردم اگه آپدیتشو دارید لطفا برام بفرستید
ایمیل:Abedi6652@gmail.com

matinpour
09-07-2018, 17:51
سلام من lcdسامسونگ مدلLA37C575F1Rدارم برای آپدیتش چیزی پیدا نکردم اگه آپدیتشو دارید لطفا برام بفرستید
ایمیل:Abedi6652@gmail.com

دوست عزیز
مدلهای قدیمی دیگر آبدیت ندارد.