PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودم HSDPA 3G USB

mohsenmsi
27-01-2011, 13:18
مودم HSDPA 3G USB MODEM
ممکنه یک روز برید و این مدل مودم رو بخرین به نظر من که استفاده از این مدم فعلا با سیستم ایران فایده نداره مگه سیستم شبکه موبایل ما 3 جیه؟
به هر حال اگه یک روز همچین چیزی که به صورت AUTORUN برنامه و درایور خودش رو نصب میکنه خریدین ، و بعد از ویندوز عوض کردن یا نصب آنتی ویروسی که جلوی نصب برنامه رو میگیره با مشکل برخورد کردین، اگر آنتی ویروس رو هم غیر فعال کردین باز نشد باید برین توی کنترل پنل ، ADD REMOVE PROGRAM برنامه ای که توی اسمش کلمه USB اومده رو حذف کنید کارت یو اس بی رو بکشید و دوباره به یو اس بی وصل کنید، که اوتوران برنامه و درایوراش رو نصب کنه.

compac
28-01-2011, 14:35
دوست عزيز سلام
بنده يك عدد مودم USB خريد كردم و از سيم كارت ايرانسل كه بسته افزايشي GPRS يك ماهه رو فعال كردم موقع كانكت شدن ( اولا هنگام تعريف پروفايل مودم اسمي از ايرانسل و حتي كشور ايران نيست كه بايد دستي بسازيم و ... ) سرعت من بسيار بسيار پايين هست در صورتي كه بعضي از دوستان استفاده مي كنند راضي بودند !!!
آيا تنظيمات خاصي را بايد انجام بدم ؟؟

jomong666
28-01-2011, 15:33
من هم یه دونه از این مودم ها دارم .
میخوام بفروشمش .

50 میدم . هر کی خواست پی ام بده

mrmostafa
11-02-2011, 19:43
دوستان برادر من سی تی زن کانادا هستش و از اونجا به مودم اینترنت همراه HSDPA با قابلیت ساپورت 3G
7.2mbps 3G USB Wireless Modem خریده که اونجا بابتش اکانت ماهیانه پرداخت میکنه حالا این رو هر جا که هستیم وصل میکنه وصل میشه به اینترنت من فکر کردم که ماهواره ای هست و دیگه فیلترینگ نداره و سرعتش واقعا روی 7 مگابایت هستش در صورتی که الان ایرانسل تو ایران بهش به سرور داده و الان برنامه اس ام اس رایگان تا دلت میخواد میفرسته به هر موبایلی و برای طرف یه شماره ایرانسل میفته که به همون اس ام اس بدی برنامه اس ام اس رو میگیره. نمیدونم این شماره موبایل چیه؟؟؟؟ در ضمن پس داستان اینکه از کانادا میگیره دیگه چیه؟؟ الان اینترنت ماهواره ای بزاریم یه کارت سند میخواد من فکر کردم که این همونجوری هست با سرعت بالا بدون ف ی ل ترینگ ولی اینجوری نست. این مودم فقط usb هست وصل میشه به کامپیوتر با اون مودم هایی که سیم کارن میخوره چه فرقی داره؟؟؟؟ قیمت این مودم اونجا 200 هزار تومان هست.
در ضمن من الان این رو روی کامپیوتر خانگی بزارم چطوری میتونم لپتاپ و گوشی رو به صورت وایرلس وصل کنم؟؟؟ چون من الان اینترنت مخابرات دارم و مودم وایرلس که مستقیما لپ تاپ و گوشی وصل میشن بهش. حالا راهنمایی کنید ممنون میشم

وین رونی
08-03-2011, 14:11
من می خوام برای 50 تا کاربر که دسترسی به اینترنت ندارن از این مودما بخرم.اکثراً تو حاشیه شهر تهران هستن که شاید(شاید)آنتن دهی کمی هم داشته باشه.
نظر شما چیه؟
راستی قیمت هم به من 75000 گفته

123zxcc
21-03-2011, 17:10
من يكي از اين مودم هاي
hsdpa wireless modem 7.2mbps
دارم كه edge ‎‏ و gprs ‎‏ هم پشتيباني ميكنه اما هر كاري مي كنم نه با ايرانسل نه با همراه اول به اينترنت وصل نميشه يكي كمك كنه
من يكي از اين مودم هاي
hsdpa wireless modem 7.2mbps
دارم كه edge ‎‏ و gprs ‎‏ هم پشتيباني ميكنه اما هر كاري مي كنم نه با ايرانسل نه با همراه اول به اينترنت وصل نميشه يكي كمك كنه

heydari.ar
30-04-2011, 17:19
با سلام دوستان من هم یکی از این مودمهای hspa 7.2 mbps خریدم ، ویندوزم هم ۷ است ولی یه مشکلی دارم. همین مودم روی کامپیوتر دیگه با وینوز ۷ درست کار کرد و کانکت هم شد ولی رو لپتاپ من تا کانکت میشه بلافاصله قطع میشه و کلا باید usb رو در بیارم ودوباره جا بزنم این در صورتیه که امکانات دیگه مثل تماس گرفتن کاملا کار میکنه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

messi666
29-08-2011, 11:51
من يكي از اين مودم هاي hsdpa gprsپشتيباني ميكنه اما هر كاري مي كنم نه با ايرانسل نه با همراه اول به اينترنت وصل نميشه يكي كمك كنه

toro khoda khili moheme komakam konid

mrmostafa
30-08-2011, 08:51
دوستان من شنيدم كه مودم مارك شاتل از همشون بهتره . حالا باز هم نميدونم چون مدل هاي زيادي اومده و بيشتر متفرقه هستن ولي همه تبليغاتي كه كردن بهترين هست. حالا من يه مودم 3جي بگيرم بهتره يا برم وايمكس بگيرم. موندم خودم.