PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ASUS K52J یکدفعه میره توی هنگ و کاملا قفل میکنه

amirgholi45
26-01-2011, 14:44
یک asus K52J دارم که یک دفعه میره توی هنگ و قفل میکنه اگه چیزی هم در حال پخش باشه گیر میکنه و صدایی ناهنجار تولید میشه و باید با نگه داشتن کلید پاور خاموش بشه وگرنه که همینجوری قفل کرده میمونه
توی 24 ساعت گذشته این اتفاق 6 بار افتاده و خاموشش کردم
دوباره که روشن میشه یکم خوبه ولی با یهو قفل میشه و هنگ کامل طوری که موس هم حرکت نمیکنه کیبوردم تعطیل میشه
میخواستم ببینم اگه کسی علت رو میدونه یا راه چاره رو کمکم کنه چون خیلی حالم به خاطر این قضیه گرفتس

با تشکر امیر
agh45i@live.com

biostar
26-01-2011, 23:46
اولین احتمال برای ویندور هست ، پس ویندوز رو عوض کنید ، برای ویندوز جدیدی که نصب میکنید دو نکته رو توجه کنید ، اول اینکه حتما آپدیت باشه و دوم اینکه حتما درایور ها رو نصب کرده باشید

اگر باز هم مشکل بود ، مشکل سخت افزاری خواهد بود که احتمالا از هارد یا رم هست

shahab314
27-01-2011, 11:44
یک asus K52J دارم که یک دفعه میره توی هنگ و قفل میکنه اگه چیزی هم در حال پخش باشه گیر میکنه و صدایی ناهنجار تولید میشه و باید با نگه داشتن کلید پاور خاموش بشه وگرنه که همینجوری قفل کرده میمونه
توی 24 ساعت گذشته این اتفاق 6 بار افتاده و خاموشش کردم
دوباره که روشن میشه یکم خوبه ولی با یهو قفل میشه و هنگ کامل طوری که موس هم حرکت نمیکنه کیبوردم تعطیل میشه
میخواستم ببینم اگه کسی علت رو میدونه یا راه چاره رو کمکم کنه چون خیلی حالم به خاطر این قضیه گرفتس

با تشکر امیر
agh45i@live.com

ویندوزتون رو عوض کنین و از ویندوزای دستکاری شده مثل mrt استفاده نکنین . از نرم افزارهای ورژن جدید استفاده کنین

اگر از نرم افزار مدیریت دانلود idm استفاده میکنین از ورژن جدید استفاده کینین چون ورپزن های قدیمیش با ویندوز 7 سازگار نیست و همین بلا رو سر لپتاپ میاره

ea2220
27-01-2011, 16:30
در ادامه فرائز دوستان باید اضافه کنم که اگر سیستم 64 بیتی هست از ویندوز7 ، 64 بیتی استفاده کن تا بتونی
از حداکثر ظرفیت رم استفاده کنی .

موفق باشی.