PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برسی مدیا پلیر WD TV Live Hub

صفحه ها : [1] 2

baghbanzadeh
26-01-2011, 13:41
مدتی هست که میخوام این مدل HD player رو تهیه کنم اما متاسفانه پیدا نکردم . دستگاه بسیار خوبی هست با امکانات زیاد وبا هارد یک ترابایتی داخلی این HD player تمام فرمتهای تصویری و صوتی رایج رو ساپورت میکنه و با داشتن پورت Gigabit LAN میتونید شبکه کنید و به اینترنت هم وصل کنید.البته مزیت اصلی این پلیر داشتن هارد داخلی و خروجی HDMI 1.4 هست که از مدل قبلی پلیر WD TV Live متمایز میشه.

مشخصات این دستگاه

WD TV Live Hub 1 TB, Full-HD 1080p, network media center

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

File Formats Supported
Video - AVI (Xvid, AVC, MPEG1/2/4), MPG/MPEG, VOB, MKV (h.264, x.264, AVC, MPEG1/2/4, VC-1), TS/TP/M2T (MPEG1/2/4, AVC, VC-1), MP4/MOV (MPEG4, h.264), M2TS, WMV9
Photo - JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG
Audio - MP3, WAV/PCM/LPCM, WMA, AAC, FLAC, MKA, AIF/AIFF, OGG, Dolby Digital, DTS PLS, M3U,
Playlist - PLS, M3U, WPL Subtitle - SRT, ASS, SSA, SUB, SMI

Note

MPEG2 MP@HL up to 1920x1080p24, 1920x1080i30 or 1280x720p60 resolution.
MPEG4.2 ASP@L5 up to 1280x720p30 resolution and no support for global motion compensation.
WMV9/VC-1 MP@HL up to 1280x720p60 or 1920x1080p24 resolution. VC-1 AP@L3 up to 1920x1080i30, 1920x1080p24 or 1280x720p60 resolution.
H.264 BP@L3 up to 720x480p30 or 720x576p25 resolution.
H.264 MP@L4.1 and HP@4.1 up to 1920x1080p24, 1920x1080i30, or 1280x720p60 resolution.
An audio receiver is required for multi-channel surround sound digital output.
Compressed RGB JPEG formats only and progressive JPEG up to 2048x2048.
Single layer TIFF files only.
Uncompressed BMP only.
For details, please refer to the user manual.

File Formats Not Supported

Does not support protected premium content such as movies or music from the iTunes Store, Cinema Now, Movielink, Amazon Unbox, and Vongo

Physical Specifications
Capacity1 TB Interface Gigabit Ethernet, USB 2.0, HDMI, Composite A/V, Component video, Optical audio

baghbanzadeh
29-01-2011, 10:34
دوستان این مدل رو از کجا میشه تهیه کرد .

moslem-visual
29-01-2011, 23:32
منم خیلی طالب این مدل شدم اما متاسفانه هنوز وارد ایران نشده... دوست دارم اطلاعاتی که این مدت دستگیرم شده در اختیار شما بزارم.

شرکت سازگار ارقام نمایندگی رسمی وسترن دیجیتال در ایران هست که مدل معروف قبلی یعنی wdtv live hd رو هم وارد کرده اما هنوز روی این اقدامی نداشته - احتمالا استقبال خوبی از محصول قبلی در ایران نبوده چون متاسفانه شناخته شده نیستن این قبلی دستگاه ها... به شخصه اضافه شدن هارد داخلی برام جالب نبود چون اولا خیلی ها این محصول رو میگیرن تا با هارد یا شبکه ی فعلیشون ازش استفاده کنن ثانیا ظرفیتش کمه! بله...! اما ظاهر دستگاه شیکتر و کوچک تر شده...

رابط کاربری
تغییر شگرفی که این مدل نسبت به نسل دوم داشته رابط کاربریش هست... موتور گرافیکی اینترفیس به کلی عوش شده و بر اساس xml نوشته شده طوری که خیلی خیلی قابلیت تغییرات و دستکاری رو داره - حتی تم میخوره! چندتا عکس رو ازش ببینید، کاملا پیشرفت نسبت به نسخه ی قبلی معلومه - بسیار روان هم اجرا میشه... نکته ی مهم موجود بودن سرویسهایی مثل یوتیوب یا فیس بوک در این دستگاه کوچی که میتونه باعث بشه هر ساعت نریم پای کامپیوتر مثلا فیس بوک چک کنیم - افسوس که گمونم با این فیلترینگ قابلیتهای اینچنینی دستگاه کار نکنه... بنظرم رابط کاربری جدید مهمترین دلیل برای خریدن این دستگاه و ارجحیت اون بر مدل قبلی هست.

شبکه سازی!
این مدل یه مزیتی داره که البته مدل قبل هم داشت - اتصال به شبکه! شبکه تون هر شکلی باشه فرق نداره، میشه اینو به روتر وصل کرد، به کامپیوتر یا حتی به شبکه بیسیم! بله این آخریش هیجان انگیزه - یه آداپتور بیسیم (حدود 45 هزار تومان) میگیرید و به درگاه usb وصل میکنید بعد دستگاه خیلی راحت میشه جزو شبکه ی شما... البته فقط مدلهای خاصی از آداپتورها پشتیبانی میشه که دو مدلش در ایران هم هست. وقتی از هر طریق به شبکه وصلش کردید از طریق ip میتونید توی شبکه ببینیدش - میتونید توش فایل کپی کنید یا هر کار دیگه - حتی اگه مثلا یه فلش یا هارد اکسترنال بهش وصل کرده باشید به اونا هم دسترسی دارید... از اون طرف میتونید همه ی فولدرهای شیر شده روی شبکه رو از طریق این دستگاه ببینید، حالا روی لپ تاپیتون باشه، روی کامپیوتر - هارد شبکه و...

طرف دیگه ی قضیه وصل شده به اینترنت هست. متاسانه در این کشور عزیز لذت بخش ترین کاربری دستگاه عملا بی استفاده میشه... با این میشه مستقیما فیلمای جدید رو خرید - دانلود کرد یا مستقیم دید - میشه موسیقی انلاین گوش داد - یوتیوب رفت، فیس بوک، فلیکر و... اما کو؟! اینترنت پر سرعت؟! فیلترینگم که... چرا آخه...!

مدیریت فایل
با این کوچولو میشه فایلا رو از روی فلش مثلا کپی کرد روی هارد! نیاز نیست برید سراغ کامپیوترتون... میشه تغییر نام داد - حتی روی شبکه جابجا کرد و... اگه با دوربین دیجیتالتون چندتا عکس گرفتید کافیه وصلش کنید به این دستگاه و همه چیو کپی کنید.

کنترل همه جوره!
همراه دستگاه یه ریموت هستش که میشه بعضی دکمه هاش رو برنامه ریزی کرد که کار خاصی انجام بدن! یه چیز جالب... میشه از روی کامپیوتر این دستگاه رو کنترل کرد - در واقع از طریق رابط کاربری تحت وب - کافیه ip این رو وارد کنید بعدش کنترلش در اختیارتون هست - حالا اگه valid ip داشتید از هر جای دنیا میشه بهش دسترسی داشت... این یجورایی media server هم حساب میشه چون از DLNA/UPnP ساپورت میکنه بنابریان میشه باهاش روی هر دستگاهی با این قابلیت استریم کرد... یعنی مثلا یه فیلمی رو روی ps3 از طریق این پخش کنید که توی طبقه ی بالای خونتون هست... یا روی گوشی آیفون یا آیپدتون... خوبه نه؟!

پخش کردن همه چی!
از فرمتهای ویدئویی هر چی بگی روی این پخش میشه - فیلمای دایویکس رو بگیر و برو تا vob (از dvd) یا mkv و... بعدش فرمت صدا، انواع مختلف - ضمن اینکه میتونید همه ی عکساتون رو باهاش ببینید - فرض کن اقوام اومدن خونتون، اینو روشن میکنی و عکسای خانوادگی رو با کیفیت بالا بهشون نشون میدی - هر چند لذت آلبوم عکسای قدیمی رو نداره...!

سخت افزار قوی
با این سخت افزار، هر چی که هستش، همه چیز روان و خوب اجرا میشه... میتونید به این دستگاه حتی کیبورد usb وصل کنید! فیلمای فول اچ دی رو ببینید و از خروجی صداش روی سینمای خانگی استفاده کنید. خوبیش اینه که علاوه بر خروجی hdmi خروجی برای تلوزیونهای عادی هم داره (av/component)... داخلش یک مدار مجتمع سراسری هست + فن (که خیلی کم صداست) و هارد دیسک 1 ترابایت.

حرف آخر
من بشخصه منتظرم هر طور شده یکی از اینا رو گیر بیرام! قیمت در حدود 200 دلار هست که اگه اینطرف گاانتی بشه تا 250 راه داره اما میرزه...! من خیلی وقته به این مباحث شبکه سازی مالتی مدیا علاقه مند شدم و این یکی از اجزای اصلیش هست - حتی دیدم مدل قبلی رو بعضی ها مثلا 3 تا ازش خریدن م در جاهای مختلف خونه نصب کردن! حالا ما یکیشو میخواییم خب. مشخصه ی جالب دیگه ی این دستگاه و مدل قبلیش آپدیت شدن خیلی سادشه - فریمور دستگاه رو میریزید روی فلش - وصل میکنید به دستگاه و خودش اپدیت میشه.

---------- Post added at 11:32 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

راستی اینم سایت رسمی محصول هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه سری ویدئو هم داره که اگه ببینید بد نیست:

moslem-visual
30-01-2011, 00:27
لازمه یه رویوی بسیار خوب برای این دستگاه معرفی کنم، حتما صفحات مختلفش رو ببینید، من که مخصوصا با قسمت فیس بوکش قلبم به تپش در میاد!

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:21 AM ----------

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

میگم ولی خداییش یه هارد یک ترا و اینهمه امکانات با هم 200 دلار معرکه ست، نیست؟!

stb2xxx
30-01-2011, 09:05
لازمه یه رویوی بسیار خوب برای این دستگاه معرفی کنم، حتما صفحات مختلفش رو ببینید، من که مخصوصا با قسمت فیس بوکش قلبم به تپش در میاد!

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:21 AM ----------

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

دوست عزيز زياد حيجان زده نشو با توجه به دو دستگاه قبلي اين يكي قابل تحمل تره ولي هنوز كلي عيب داره و وسترن هنوز در فكر انحصار كردن بازار و فروش محصولات خودش در قالب دستگاه هاي پخش هستش .
بايد عرض كنم اين دستگاه هم فرق اساسي با wd live نداره و با توجه به ساپورت نكردن RM ,RMVB و FULL 7.1 AUDIO و سرعت كم اين چيپ در اجراي نرم افزار نبايد توقع زيادي از اين دستگاه در بخش نرم افزاري كاربري داشته باشيد و تازه اين دستگاه در ابتداي راه پر پيچ خم فريمور هاي وسترن ديجيتال هستش باقي رو خودتون حدس بزنيد...

به نظر من يك ايراني نبايد حتي يك محصول از شركتي بخره كه در هيچ كدام از دستگاه هاي خود براي ايراني و زبان فارسي هيچ احترامي قائل نبوده ......

baghbanzadeh
30-01-2011, 10:16
[=moslem-visual;5813981] منم خیلی طالب این مدل شدم اما متاسفانه هنوز وارد ایران نشده... دوست دارم اطلاعاتی که این مدت دستگیرم شده در اختیار شما بزارم.

.................................................. .................
.................................................. .................................................. ...
.................................................. .................................................. ...................

سلام دوست عزیز moslem-visual مطالب مفید و کاملی رو نوشتی دستت درد نکنه استفاده کردیم .:11:

NaughtyCat
30-01-2011, 11:51
دستگاه واقعا خوبیه و قیمتش هم مناسبه. فقط همونطور که خودتون گفتید جدا از هارد داخلی با همین مدل هایی که الان تو بازار هست (WDTV Live) فرق آنچنانی نداره. فقط user interface ش هست که فرق کرده و واقعا قشنگ تره از قبلیا.

کلا هرچی از سری WDTV بیاد خداست! :31: اینم یکیش.

moslem-visual
30-01-2011, 15:33
دوست عزيز زياد حيجان زده نشو با توجه به دو دستگاه قبلي اين يكي قابل تحمل تره ولي هنوز كلي عيب داره و وسترن هنوز در فكر انحصار كردن بازار و فروش محصولات خودش در قالب دستگاه هاي پخش هستش .
بايد عرض كنم اين دستگاه هم فرق اساسي با wd live نداره و با توجه به ساپورت نكردن RM ,RMVB و FULL 7.1 AUDIO و سرعت كم اين چيپ در اجراي نرم افزار نبايد توقع زيادي از اين دستگاه در بخش نرم افزاري كاربري داشته باشيد و تازه اين دستگاه در ابتداي راه پر پيچ خم فريمور هاي وسترن ديجيتال هستش باقي رو خودتون حدس بزنيد...

به نظر من يك ايراني نبايد حتي يك محصول از شركتي بخره كه در هيچ كدام از دستگاه هاي خود براي ايراني و زبان فارسي هيچ احترامي قائل نبوده ......

هیچان زده که نشدم :31: خیلی وقته دور و بر این جور وسائل میپلکم، این یکی بنظرم از همه بی نقص تر بوده. راستش منظورتون رو در جمله ی دوم متوجه نشدم، انحصاری کردن و فروش محصولات خودش؟ طبیعیه که WD به عنوان اولینها و بهترینهای این بازار به فکر نگه داشتن سهمش باشه.

فرمایش شما کاملا متین، این دستگاه از نظر فنی برتری چشمگیری نسبت به مدل قبل نداره - اما باید قبول کنید که بهترین ساپورت فرمت رو در بین رقبا داره! افرادی مثل من توانایی خرید HTPC ندارن، با قیمتی که این دستگاه داره آیا مورد بهتری سراغ دارید؟ حتی Apple TV جدید هم فقط 3 فرمت ویدئویی رو ساپورت میکنه - آخرین مدل سونی با گوگل تی وی پا رو فراتر از mp4 و mkv نگذاشته.

بنظرم Sigma 8654 برای همچین دستگاه هایی عالیه! نمیدونم چطوری میگید جوابگوی رابط کاربری دستگاه نیست؟ قبول دارم که در مورد فریمور همیشه باید مدتی بگذره تا همه چیز روبراه بشه اما این روندیه که اکثر محصولات طی میکنن.

و مورد آخر، ما ایرانی ها امروز کارمون از این حرفها گذشته، از احترام و دیده شدن که بگذریم مسائل مهمتری هست که ما توش جایگاهی نداریم و این اگرچه حق ما نیست ولی چیزیه که اتفاق استاده. اگر بنا رو بر این حرفها بزاریم مطمئنا باید قید خیلی چیزها رو بزنیم و این برای بقیه هیچ اهمیتی نداره :41:

کاش یه تولید کننده ی وطنی همین کیت رو استفاده میکرد و از اونجایی که میشه روش ماژول ----t هم نصب کرد یه ست تاپ باکس وطنی خوشگل ازش در میاوارد... فعلا طرفمون چینی ها شدن.

regedit021
30-01-2011, 22:12
.................................................. .....

moslem-visual
31-01-2011, 00:22
2تا سوال واسم پيش امده!
1.چرا شركت وسترن از هارد ideاستفاده كرده؟
فكر كنم رو دستشون باد كرده نمي دونستند چيكارشون كنند گفتند يه مديا پلير جديد بزنيم اين هارد هارو توشون جا كنيم!
2.چرا از سري بلو استفاده كرده!

اوه نه لازم شد یه توضیح کوتاهی در مورد هارد دستگاه بدم. مدل 10TPVT در رده ی هاردهای لپ تاپ هست، این مدل فقط بصورت OEM عرضه میشه یعنی روی بورد دستگاه در کارخانه نصبش میکنن، بسختی توی بازار پیداش کنید. در زمان خودش به عنوان اولین درایو یک ترابایتی برای وسایل قابل حمل عرضه شد و از خصوصیات بارزش مصرف خیلی کم برق، ShockGuard و SecurePark برای جلوگیری از صدمه در هنگام تکان و ضربه و همینطور اصلاح الگوریتم Seeking هد هست که باعث شده Access time درایو پایین بیاد.

در مورد رابط هم IDE نیست و Serial ATA-300 هستش با سرعت اسمی 3Gb/s - در اصل اصلا این مدل برای همین منظور یعنی مدیا پلیرها و دستگاه های قابل حمل عرضه شده. با توجه به اینکه قطر درایو 2.5 اینچ هست روی تعداد کمی از لپ تاپ ها نصب میشه، مثلا روی مک بوک پرو... توی سرور هم ازش استفاده میکنن چون گرمای کمی تولید میکنه و همینطور مصرف انرژی کمی داره. قیمتش هم خیلی کم گیر بیاد 150 دلار هست با 3 سال گارانتی. خب البته بهترین هاردی نیست که بشه الان بعد از 2 سال پیدا کرد! معلومه که وسترن یجورایی به قول دوستمون داره محصولش رو همراه این دستگاه آب میکنه. در ذهنتون باشه که این هارد Portable هست - وگرنه الان درایوهای خیلی بهتر از این در بازار پیدا میشه.

[
IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG]

---------- Post added at 12:19 AM ---------- Previous post was at 12:18 AM ----------

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:19 AM ----------

البته باید اینو اذعان کرد که دلیل بزرگی برای ارجحیت این به مدل قبلی نیست، هنوز ایراداتی باقی هست ولی خب اگه قرار باشه دستگاه جدید خرید شاید این در مجموع مناسب تر باشه.

moslem-visual
31-01-2011, 08:55
اینم یه رویوی کامل و خوب دیگه، این یکی عکسای بهتری داره و توضیحات دقیق تری داده، ببینید:

یه چیزی که تازه فهمیدم اینه که رابط کاربری جدید Mochi از Flash lite هم پشتیبانی میکنه که اگر بدونید یکی از تکنولوژی های Adobe برای ساخت برنامه ها و رابط کاربری قابل حمل بر پایه ی Flash هست و اگه دقیقا و مستقیما بشه ازش در این دستگاه استفاده کرد یعنی در آینده میتونیم با دستکاری کارای زیادی انجام بدیم.

baghbanzadeh
31-01-2011, 12:08
آقای moslem-visual عزیز مطالبتون مفید بود ممنون یه سئوال همینطور که میدونید این HD player با خروجی HDMI 1.4 عرضه شده که این ورژن HDMI 1.4 در بلوری پلیر های سه بعدی دیده میشه که قابلیت پخش فیلمهای سه بعدی رو دارند بنظر شما با این دستگاه میشه فیلم سه بعدی دید تو مشخصاتش چیزی در این مورد ندیدم . سپاس

moslem-visual
31-01-2011, 13:35
خواهش میکنم.
نه این همون تراشه ی مدل wdtv live رو داره - قابلیت دیکود این فرمت رو نداره.

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

فعلا میرم تا وقتی که بتونم اینجا پیداش کنم،
یا شاید خودم اونطرف گرفتم!
سازگار ارقام قصد وارد کردنشو نداره.

Pnano
08-02-2011, 15:06
سلام دوستان این مدل خیلی جالبه امکاناتشم زیاده بلاخره از کجا میشه خرید منم یکیشو میخوام

stb2xxx
08-02-2011, 23:46
آقای moslem-visual عزیز مطالبتون مفید بود ممنون یه سئوال همینطور که میدونید این HD player با خروجی HDMI 1.4 عرضه شده که این ورژن HDMI 1.4 در بلوری پلیر های سه بعدی دیده میشه که قابلیت پخش فیلمهای سه بعدی رو دارند بنظر شما با این دستگاه میشه فیلم سه بعدی دید تو مشخصاتش چیزی در این مورد ندیدم . سپاس

عجیبه چیپ 8655 باhdmi 1.4 و شبکه گیگا هرتز این بزرگ نمایی و به تبدیل هستش چیپی که حداکثر 10و100 را ساپورت میکند با تبدیل لن 1000 را پشتیبانی می کند که البته حداکثر سرعت تبادل 100 خواهد بود....

maziarb
25-02-2011, 14:53
هنوز نیامده؟؟!

maziarb
25-02-2011, 18:19
دستگاه فوق العادیه! همانطور که دوستان فرمودند در این مدل شما میتونید تم هم بسازید و تغییرش بدهید!

baghbanzadeh
26-02-2011, 12:54
عجیبه چیپ 8655 باhdmi 1.4 و شبکه گیگا هرتز این بزرگ نمایی و به تبدیل هستش چیپی که حداکثر 10و100 را ساپورت میکند با تبدیل لن 1000 را پشتیبانی می کند که البته حداکثر سرعت تبادل 100 خواهد بود....

خب حتمآ برای گذاشتن LAN 1000 دلیل داشتن شاید تو سرعت شبکه تاثیر داشته باشه که حتما همینطوره

mohammad3103
06-03-2011, 09:55
اينطور كه بوش مياد زياد جالب نيست

vahid_vzc
19-03-2011, 13:34
با سلام

اگر كسي دستگاه wd tv live hub را توانسته بخرد لطفا اطلاع رساني كند

alipro
29-03-2011, 10:24
سلام به همگي.
مرسي از اطلاعات خوبتون. منم مشتاق شدم اينو بگيرم. آيا هنوز نيومده ايران؟ شما خبري ندارين؟ راستي از زيرنويس فارسي پشتيباني ميكنه؟

vaysong
30-03-2011, 19:41
بهترین دستگاه در حاظر A.C.RYAN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است البته از نظر من دوستان

امکان پخش انواع فایل های صوت و تصویری (MPEG, TS, VOB,AVI, WMA, MOV, MKV, Divx , Mpg, Avi, 3GP, Mp4 و... RM,RMVB
امکان پخش فایل های مولتی مدیا تا کیفیت 1080p
قابلیت پشتیبانی از زیر نویس ( Subtitle ) فارسی با كليه فرمت ها از جمله SRT تغيير رنگ و اندازه
امکان جلو و عقب بردن ونیز تکرار و نمایش سریع فیلم یا موسیقی
پشتیبانی از فرمتهای (SD & HD MPEG-2/4(H.264
امکان استفاده از خروجی HDMI
امکان نصب هارد داخلی SATA تا حجم 2 TB برای پخش فایل های صوت و تصویری
امکان استفاده از دو پورت USB 2.0 برای ضبط و پخش فایل های صوت و تصویری
امکان استفاده از پورت USB 2.0 نوع B برای اتصال به کامپیوتر
امکان استفاده از کارت های حافظه (SD Memory Card) پخش فایل های صوت و تصویری
ساپورت WIFI يو اس بي
منوي زيبا, كوچك و قابل حمل
قابليت خاموش نمودن هارد ديسك در حالت بلا استفاده
ساپورت هاب يو اس بي
ساپورت از درايو بلوري يا دي وي دي USB
کابل HDMI
کابل کامپوزیت
کابل اپتیکال
کنترل و باطری
آدابتور 12ولت 3آمپر
کارت گارانتی 2 ساله ACRYAN( نماینده رسمی پویش الکترونیک)

nemomovies
01-04-2011, 22:54
سلام
من میتونم به شما برای خرید WD کمک کنم

nemomovies
01-04-2011, 22:57
دوستان و اساتید محترم
من امکان آوردن 4 یا 5 عدد از این دستگاه WD را دارم
که قاعدتا یکی از اونها را برای خودم هم برمیدارم
ولی قبل از خرید اون برای خودم واحیانا شما چند سوال دارم
من یک آرشیو دار حرفه ای "بلوری" هستم که بالغ بر 600 عنوان Bluray دارم
من برای خودم قصد خرید یک Home Theatre داشتم که قیمت آن بالغ بر 1 میلیون تومان است
نکته جالب اینه که من این فیلم ها را روی HARD دارم و دستگاه WD میتونه انتخاب خوبی برای من باشه
به شرط جواب این سوالات :
1 - آیا بلوری را به صورت کامل (منو ، زیرنویس و کل هر آنچه در آن است) Play میکند؟
2 - آیا این دستگاه ISO یا همان "ایمیج" را مشناسد و Play میکند؟
3 - بلوری های 3D چطور؟ Play میکند؟
4 - من میخوام WD را با تلفیقی از باندهای 7.1 و آمپلی فایر استفاده کنم!! آیا امکان پذیر است؟ چون یکی از برتریهای Home Theatre ها صدای خیلی خوب علاوه بر زیبائی است!! که اگه بشه همین صدای خوب را WD بیرون کشید که حرف نداره!! بخصوص اینکه میشه با همان پول یک سینمای خانگی، باندهای و Config به مراتب بهتری را دور هم جمع کرد

لطفا نظرات خود و پاسخ های خودتون و برای این دوست جدیدتون بفرمائید ، تا بنده حقیر ضمن انتحاب درست بتونم شما را در خرید راحت و ارزان این دستگاه از خارج از کشور یاری دهم.
ممنون و پیشاپیش بابت جوابهای خوب و حرفه ایتون سپاسگذارم:40::40:

alipro
05-04-2011, 15:54
من جواب سوالهاي يك و سه رو ميدونم كه + هست. بقيه رو از بقيه بپرسين.

بگين چطوري مي خواين بيارين ازينا كه ما هم بخريم؟

دوستان و اساتید محترم
من امکان آوردن 4 یا 5 عدد از این دستگاه WD را دارم
که قاعدتا یکی از اونها را برای خودم هم برمیدارم
ولی قبل از خرید اون برای خودم واحیانا شما چند سوال دارم
من یک آرشیو دار حرفه ای "بلوری" هستم که بالغ بر 600 عنوان Bluray دارم
من برای خودم قصد خرید یک Home Theatre داشتم که قیمت آن بالغ بر 1 میلیون تومان است
نکته جالب اینه که من این فیلم ها را روی HARD دارم و دستگاه WD میتونه انتخاب خوبی برای من باشه
به شرط جواب این سوالات :
1 - آیا بلوری را به صورت کامل (منو ، زیرنویس و کل هر آنچه در آن است) Play میکند؟
2 - آیا این دستگاه ISO یا همان "ایمیج" را مشناسد و Play میکند؟
3 - بلوری های 3D چطور؟ Play میکند؟
4 - من میخوام WD را با تلفیقی از باندهای 7.1 و آمپلی فایر استفاده کنم!! آیا امکان پذیر است؟ چون یکی از برتریهای Home Theatre ها صدای خیلی خوب علاوه بر زیبائی است!! که اگه بشه همین صدای خوب را WD بیرون کشید که حرف نداره!! بخصوص اینکه میشه با همان پول یک سینمای خانگی، باندهای و Config به مراتب بهتری را دور هم جمع کرد

لطفا نظرات خود و پاسخ های خودتون و برای این دوست جدیدتون بفرمائید ، تا بنده حقیر ضمن انتحاب درست بتونم شما را در خرید راحت و ارزان این دستگاه از خارج از کشور یاری دهم.
ممنون و پیشاپیش بابت جوابهای خوب و حرفه ایتون سپاسگذارم:40::40:

Artam01
21-04-2011, 09:44
تو بازار نیومده است هنوز؟

alipro
23-04-2011, 12:35
سلام
من از دوبي يكي خريدم. يه چند روزي هست دارمش. خيلي محشره. ولي هنوز نرسيدم درست تستش كنم. كسي داشته تا ازش بپرسم چطور ميشه فابلها رو كه توش ميرزيم سازماندهي كرد؟ من فريمور رو هم آپديت كردم و خيلي سريع آپ گريد شد.

sms11
26-04-2011, 18:02
کسی از دوستان میتونه این دستگاه رو تهیه کنه؟

Pnano
30-04-2011, 12:18
سلام :
من هم یکی شو میخوام . هنوز نیومده بازار ؟؟ از دوستان کسی اطلاعی نداره کی وارد بازار میشه .
این خیلی بهتر از مدل لایو هستش من شدیدآ شیفتش شدم :8::31:

سلام
من از دوبي يكي خريدم. يه چند روزي هست دارمش. خيلي محشره. ولي هنوز نرسيدم درست تستش كنم. كسي داشته تا ازش بپرسم چطور ميشه فابلها رو كه توش ميرزيم سازماندهي كرد؟ من فريمور رو هم آپديت كردم و خيلي سريع آپ گريد شد.

دوست عزیز می شه بگی چند خریدید ؟

alipro
10-05-2011, 11:15
من اينو از دبي خريدم و 260 تومان برام تموم شد. از ويرجين مگا استور خريدم. شايد اگر درهم ارزونتر گيرم ميومد ؛ كمتر هم ميشد. به نظر من كه به قيمتش مي ارزه واقعا. حيف كه اينجا نيست هنوز.

kautuver
22-06-2011, 16:56
سلام دوستان ، فعلاً از اين دستگاه خبری نشده ؟

mps1347
08-08-2011, 20:30
خبری از این دستگاه نشد؟

kautuver
09-08-2011, 13:38
مثل اينکه بايد خودمون بريم از اونور بياريم

javadmoloudi
10-08-2011, 18:22
سلام دوستان من از یک وارد کننده لوازم صوتی و نصویری پرسیدم گفتش که انشا الله تا دو سه هفته آینده وارد بازار تهران میشه البته من فقط قیمت را نمی دونم که چند در میاد اگر زیر 300 تومن در بیاد که عالیه اخه .....

babi666
14-08-2011, 21:35
نگفتین اینو از کجا میشه خرید . از کدوم فروشگاه اینترنتی؟

---------- Post added at 11:35 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

سلام . نگفتین اینو از کجا میشه خرید . از کدوم فروشگاه اینترنتی؟

javadmoloudi
15-08-2011, 22:01
دوست عزیزم اینقدری که شما تو کفش هستی من بیشتر از شما تو کفشم من هر روز بازار تهران از کامپیوتر تا صوتی و تصویری را چک می کنم یک سریشون می گن ما خریدیم توی گمرکه یک سریشون خبر نداشتن که فلان دستگاه هست یا نه من بشون گفتم من اگر پای این دستگاه به تهران باز شد با پیام خصوصی همه را خبر دار می کنم فکر نکنم هیچ کس مثل من تو کف این دستگاه باشه

ye_nafar_dige
19-08-2011, 13:30
بنده هم قصد خرید این دستگاه رو دارم؛ لطفاً اگر به بازار اومد بنده رو هم در جریان بگذارید.

البته به کار بردن اصطلاح "پخش همه فرمت ها" اشتباست و برخی از فرمت ها ازجمله DAT که در ویدیو سی دی ها متداول هست رو نمی تونه پخش کنه.

اگر ممکنه دوستانی که آشنا هستند و با قابلیت WiFi کار کردند مبدل های قابل پشتیبانی موجود در بازار ایران رو به همراه قابلیت اصلی WiFi و طریقه نصب رو توضح بدن.
سپاسگزارم.

kelvinator
22-08-2011, 10:10
دیگه کسی DAT نگاه نمی کنه . این فرمت منسوخ شده .

Pnano
22-08-2011, 19:23
دیگه کسی DAT نگاه نمی کنه . این فرمت منسوخ شده .

DAT همون VCD هست کیفیتش خیلی پایینه /؟

javadmoloudi
23-08-2011, 00:53
بابا DAT چیه WD TV LIVE HUB را بچسب

ye_nafar_dige
23-08-2011, 01:21
DAT همون VCD هست کیفیتش خیلی پایینه /؟

خیر دوست عزیز، کیفیت فرمت DAT پایین نیست ولی همون VCD هستش که شما گفتین. هنوز هم از DVD فراگیرتره به طوری که بیش از 70 درصد فیلم های شرکتی موجود در بازار از همین فرمت هستش تا DVD.

kelvinator
25-08-2011, 10:01
70 درصد بازار ایران
DAT نسبت به حجمش کیفیتش خیلی پایینه . DVD هم همین طور .

دوستمون راست میگه DAT رو ول کن WD TV LIVE HUB کی میاد .

kelvinator
29-08-2011, 22:55
سلام اینجا چه قدر سوت و کوره . همه نا امیدن !!!!!!
امروز بازار بودم از دوتا مغازه آمار گرفتم , جفتشون گفتن تا 10 , 12 روز دیگه میاریم

pourya_bo2pmc
30-08-2011, 16:10
سلام اینجا چه قدر سوت و کوره . همه نا امیدن !!!!!!
امروز بازار بودم از دوتا مغازه آمار گرفتم , جفتشون گفتن تا 10 , 12 روز دیگه میاریم

حدود قیمت بهت ندادن ؟

kelvinator
01-09-2011, 09:00
یکی گفت 250 , 260 . یکی گفت 300 البته از اون گرون فروشا بود

kelvinator
06-09-2011, 15:31
با سلام 1شنبه بازار بودم همون نمایندگیه جلو خودم تو لیست سفارشاتش نوشت تا وارد کنن آخه بهم گفته بود 1شنبه میخوایم لیست سفارشاتو رد کنیم بیا یاداوری کن البته انقدر رفته بودم ازشون آمار گرفته بودم یادشون مونده بود . گفت تا 15 20 روز دیگه میاد.

یه چیزیم فهمیدم. این جور چیزا رو آواژنگ وارد نمیکنه . نمایندگیاش وارد میکنن میدن آواژنگ هم گارانتی میکنه هم قیمت گذاری مکنه

pourya_bo2pmc
06-09-2011, 17:21
با سلام 1شنبه بازار بودم همون نمایندگیه جلو خودم تو لیست سفارشاتش نوشت تا وارد کنن آخه بهم گفته بود 1شنبه میخوایم لیست سفارشاتو رد کنیم بیا یاداوری کن البته انقدر رفته بودم ازشون آمار گرفته بودم یادشون مونده بود . گفت تا 15 20 روز دیگه میاد.

یه چیزیم فهمیدم. این جور چیزا رو آواژنگ وارد نمیکنه . نمایندگیاش وارد میکنن میدن آواژنگ هم گارانتی میکنه هم قیمت گذاری مکنه

دوست عزیز دستت درد نکنه بابت اینکه به بچه های دوستدار این دستگاه خبرها رو میدی

دمت گرم :10:

amir255
24-09-2011, 20:20
آخرش کسی تو ایران پیدا کرد این مدل رو؟

You Were Mine
24-09-2011, 21:22
سلام چرا مدل Western Digital Elements Play را نمیگیرید ؟ مشخصاتشون ک تقریبا یکیه ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] N=1281351032291

دارای ظرفیت 1000 گیگابایت
قابلیت پخش بصورت Full HD 1080p
دارای پورت های : HDMI, Composite A/V, USB 2.0
قابلیت پخش تمامی فرمت های صوتی و تصویری

قیمت 205 هزار تومان با گارانتی 24 ماهه آواژنگ

این لینک سایت اصلی :

اینم لینک فروش سایت دیجی کالا :

hadi500
25-09-2011, 14:13
سلام چرا مدل Western Digital Elements Play را نمیگیرید ؟ مشخصاتشون ک تقریبا یکیه ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] N=1281351032291

دارای ظرفیت 1000 گیگابایت
قابلیت پخش بصورت Full HD 1080p
دارای پورت های : HDMI, Composite A/V, USB 2.0
قابلیت پخش تمامی فرمت های صوتی و تصویری

قیمت 205 هزار تومان با گارانتی 24 ماهه آواژنگ

این لینک سایت اصلی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم لینک فروش سایت دیجی کالا :

سلام
چون به اینترنت وصل نمیشه و از نظر برنامه ای هم ابدیت نمیشه.

amir tv
26-09-2011, 15:42
سلام
سه سوال بابت این دستگاه WD TV LIVE HUB از حضور عزیزان داشتم.

1- آیا زیرنویس های فارسی فایلهای divx با فرمت avi و mkv رانشان میدهد ؟
2- آیا زیرنویس های فارسی فایلهای dvd را هم نشان می دهد؟
3- فایل های iso را هم نشان میده ؟

لطفا" پاسخ دهید (با تشکر فراوان):11:

kelvinator
28-09-2011, 11:41
سلام بازار بودم ، همون مغازه داره گفت فردا میاد . قیمت حدود 280

ye_nafar_dige
29-09-2011, 00:15
به نظر میاد مشتاقان خرید این دستگاه در این تاپیک حداقل 10 نفر باشن. می خواستم نظر دوستان رو در مورد خرید گروهی بدونم؛ به این صورت که یک نفر مسئولیت خرید رو قبول کنه و ده دستگاه رو یکجا با قیمت پایینتری خریداری کنه و با هزینه ی سفارش دهنده ارسال کنه.

kelvinator
01-10-2011, 15:46
با سلام . بالاخره پیگیری ها جواب داد . WD TV LIVE HUB وارد بازار شد

قیمت 276000

kautuver
01-10-2011, 16:59
به سلامتی ، با گارانتی ؟ الان کجا و کدوم فروشگاه ميفروشن ؟

kelvinator
01-10-2011, 17:05
با 2 سال گارانتی داغ آواژنگ

kautuver
02-10-2011, 18:55
با 2 سال گارانتی داغ آواژنگ پاساژ ایران ط1 واحد 103

سلام ، از دوستان کسی اين مديا پلير رو خريداری کرده ؟ من شهرستان هستم شماره تلفن اين فروشگاه رو از کجا ميتونم بدوست بيارم ؟

kautuver
04-10-2011, 13:55
سلام ، اينجا چرا انقدر سوت و کور شده ؟ من اين دستگاه رو خريدم اگه کسی سؤالی داشت در خدمتم

stb2xxx
04-10-2011, 14:03
سلام ، اينجا چرا انقدر سوت و کور شده ؟ من اين دستگاه رو خريدم اگه کسی سؤالی داشت در خدمتم

درود :

این دستگاه دارای هارد داخلی 1 ترابایتی هستش ؟ میشه راجبع نوح دسترسی و کپی فایل به هارد داخلی اون توضیح بفرمایید USB2 هست یا USB3 ?

و این که فایل های ایزو بلوری و دی وی دی رو پخش میکنه و زیر نویس SRT فارسی رو پشتیبانی میکنه؟

ممنون

kautuver
04-10-2011, 14:20
چون تازه به دستم رسيده هنوز فايل امتحان نکردم ، هارد 1 تربايت و usb ورژن 2 از مشخصاتش هست
فايل با فرمت ايزو موجود ندارم اما بقيه فايل ها دارم که تا شب تست ميکنم و نتيجه رو به شما ميگم

kelvinator
04-10-2011, 17:06
سلام مبارکه . از همون مغازه خریدی ؟
1- ظاهر دستگاه چه طوره ، ابعادش نسبت به elements کوچکتر شده بد ریخت نشده ؟
2- سرعت دستگاه چه طوره ، هنگ نمیکنه ؟
3- منوی دستگاه چه طوره نرم و روونه ؟
4- فیلم های 1080p رو باهاش پخش میکنی ، تیک نمیندازه ؟
5- پورت LAN خوب کار میکنه ؟
6- زیرنویس فارسی ساپورت میکنه ؟
7- کلا این دستگاه اون چیزی هست که فکرشو میکردیم ؟

kautuver
04-10-2011, 21:56
سلام به همگی
بله به لطف شما از فروشگاهی که آدرس داده بودين ديروز سفارش دادم و امروز صبح به دستم رسيد
ظاهر دستگاه که شيک و باريک هست منکه از قيافش خوشم امد
از سرعتش من رازيم و تا الان هنگ نکرده منو هم همينطور
تقريباً هر فرمتی که داشتم تست کردم و به خوبی کار نشون داد
يک فيلم 3D با ظرفيت 8.24GB هم ديدم مشکلی نداشت
حتّا فرمتی که با گيرنده ديجيتال از تلوزيون رکورد کرده بودم و تو کامپيوتر صدا نداشت به راحتی بپخش کرد
پورت لن رو به لپ تاپ وصل نکردم اما فعلاً به مودم زدم برای آپديت که با وايرلس به لپ تاپ هم کانکت بودم که اون رو هم شناخت در قسمت شبکه
زير نويس فارسی رو بعضی کلمه ها رو کامل مياره اما بعضی رو بصورت حرف حرف
بعد از آپديت منو گيم نيز اضافه شد و منو داخلی دستگاه کمی تغيير کرد
متاسفانه به دليل نبود وی پی ان نشد به فيس بوک و يو تيوب کانکت بشم
اما اينم بگم که در قسمت راديو کليه کانال ها رو اورد با کيفيتی عالی
تا اينجا من از خريدم رازی هستم

kautuver
04-10-2011, 22:35
با آپديت مشکل زير نويس هم حل شد

mosifire
04-10-2011, 22:54
با آپديت مشکل زير نويس هم حل شد

مبارک باشه
یعنی زیرنویس فارسی مشکل گ چ پ ژ ندارد؟
فونت فارسیش خوبه؟

kautuver
04-10-2011, 23:29
تشکّر دوست عزيز
مثل اينکه اين مشکل زير نويس حل شده
من فعلاً اين فونت رو ديدم

ye_nafar_dige
04-10-2011, 23:58
اگه ممکنه آدرس و شماره تلفن فروشنده رو به نحوی بذارید تا ما هم سفارش بدیم:
شما قبل از ارسال 10 مطلب ( گفتگو) در انجمن ،امکان ارسال پیغام خصوصی را ندارید !!!!!

در مورد شبکه و آداپتورهایی که با این دستگاه سازگار هست هم اگه ممکنه توضیح بدید.
ممنون.

kelvinator
05-10-2011, 00:25
ممنون که به سوالا جواب دادی . حالا چند گرفتی ؟
زیرنویس SRT دیگه ؟
باخود دستگاه آپدیت کردی یا آفلاین ؟
کاشکی یه عکسم از کنترل و دستگاه با هم میگرفتی ؟

kautuver
05-10-2011, 03:43
سلام ، خواهش
280 تومن + 7
بله SRT بود فيلم (کازابلانکا)
در مورد آپديت اول کابل رو به دستگاه متصل کردم و دستگاه رو روشن کردم يک منو آپديت اضافه شده بود که روش اوکی کردم اول فايل رو دانلود کرد تقريبا نيم ساعت طول کشيد بعدش در 2 مرحله نصب شد

kelvinator
05-10-2011, 07:38
ممنون
الان فریمور دستگاهت شده Firmware - 2.07.17 ( 8/2011 ?

اينو ببین، ليست تغيرات فريمور ، از ورژن هاي قديمي تا آخرين آپديت

kelvinator
05-10-2011, 07:57
[
[/COLOR]
اگه ممکنه آدرس و شماره تلفن فروشنده رو به نحوی بذارید تا ما هم سفارش بدیم:
شما قبل از ارسال 10 مطلب ( گفتگو) در انجمن ،امکان ارسال پیغام خصوصی را ندارید !!!!!

در مورد شبکه و آداپتورهایی که با این دستگاه سازگار هست هم اگه ممکنه توضیح بدید.
ممنون.

--------------------------------------------------------------------------------

فرستادم برو بخر

stb2xxx
05-10-2011, 08:59
هارد 1 تربايت و usb ورژن 2 از مشخصاتش هست

پس با usb2 به pc وصل میشه ؟

Dark Sector
05-10-2011, 09:30
با توجه به عکسی که گذاشتید بنظر میاد فونتش خوب باشه.

ye_nafar_dige
05-10-2011, 10:46
فرستادم برو بخر
ممنون دوست عزیز، انگار واسه من دکمه تشکر هم وجود نداره!

قیمت 276000

قیمت: 280 تومن

من که تماس گرفتم گفتن 285 تومن. انگار که هر روز 5 تومن دارن میارن روش!

قصد دارم این دستگاه رو با یه آداپتور بی سیم شبکه تهیه کنم که اگه دوستان لطف کنن مدل سازگار با این دستگاه و موجود در ایران رو معرفی کنن ممنون می شم.

benyamin2002
05-10-2011, 11:13
سلام من مشهد هستم و مایلم این دستگاه را خریداری کنم . لطفا شماره فروشنده را بدهید تا من هم بتوانم سفارش دهم . ممنون

kautuver
05-10-2011, 15:14
ممنون
الان فریمور دستگاهت شده Firmware - 2.07.17 ( 8/2011 ?

اينو ببین، ليست تغيرات فريمور ، از ورژن هاي قديمي تا آخرين آپديت

سلام
بله از 2.02.19 به 2.07.17 آپديت شده
Supports 7.1 channel audio passthrough.
يعنی 7.1 رو ساپورت ميکنه ؟

kelvinator
05-10-2011, 15:33
سلام
حتما ساپورت میکنه که نوشته ، این pdf رو من از سایت WD گرفتم ، معتبره .
من همین الان بازار بودم ، یکی خریدم .
راستی من دفترچشو به صورت pdf دارم .خواستید بگذارم

kelvinator
05-10-2011, 15:40
ممنون دوست عزیز، انگار واسه من دکمه تشکر هم وجود نداره!

من که تماس گرفتم گفتن 285 تومن. انگار که هر روز 5 تومن دارن میارن روش!

قصد دارم این دستگاه رو با یه آداپتور بی سیم شبکه تهیه کنم که اگه دوستان لطف کنن مدل سازگار با این دستگاه و موجود در ایران رو معرفی کنن ممنون می شم.

خواهش میکنم
چون تازه اومده قیمتو هرچی دوست دارن مگن ، 85 زیاد گفته. راحت میتونی تخفیف بگیری

kautuver
05-10-2011, 15:45
پس با usb2 به pc وصل میشه ؟

فکر نکنم چون کاتالوگ رو که ديدم فقط با پورت لن به کامپيوتر وصل شده بود
پورت usb برای لوازم جانبی و پخش هست

stb2xxx
05-10-2011, 16:11
فکر نکنم چون کاتالوگ رو که ديدم فقط با پورت لن به کامپيوتر وصل شده بود
پورت usb برای لوازم جانبی و پخش هست

پس به هارد داخلیش دسترسی ندارید اگر بخواهید فایلی داخلش بریزید چطور این کار می کنید با شبکه ؟ منطقیه؟ مثلا اگه بخوای بلوری AVATR که44 گیگ بریزم روی هارد این پلیر چقدر طول میکشه ؟ یا اصلا چند تا فایل MKV می دونید چقدر طول میکشه ؟

البته از وسترن دیجیتال هم بعید بود که مدیا پلیری بده که بشه بعنوان هارد اکسترنال هم استفاده کرد.

kautuver
05-10-2011, 16:25
وقتی که هارد يا فلش مموری رو با دستگاه وصل ميکنم يه گزينه مياد که فايل ها رو به هارد داخلی کپی کنه يا نه ، از منو تنظيمات هم ميتونم تنظيم کنم که فقط مديا کپی کنه يا هرچی که داخل مموری هست
اگه بخوايين سرعت انتقال فايل رو بدونين بايد تست کنم و بهتون بگم

kelvinator
05-10-2011, 17:04
من که از خریدم کاملا راضیم. همون چیزیه که می خواستم
چه ریموت قوی داره !!!!

kautuver
05-10-2011, 17:26
شمام آپديت کردين ؟ يه منو مربوط به موبايل اضافه شده مربوط به چی هست ؟

kelvinator
05-10-2011, 20:59
شمام آپديت کردين ؟ يه منو مربوط به موبايل اضافه شده مربوط به چی هست ؟

تو pdf تغیرات چیزی در موردش ننوشته ؟ دفترچشو می خوای بزارم ؟
هنوز وقت نکردم آپدیت کنم !!!! خریدم ، روشن کردم یه گشتی تو منوش زدم . لذت بردم . بعد خاموش کردم رفتم بیرون .
راستی؟ آپدیت کردی . دستگاه کند نشده؟ مشکلی پیدا نکرده ؟
منوش عوض شده ؟

kautuver
06-10-2011, 00:24
منظورتون فايلی هست که برای دانلود گزاشته بودين ؟
هيچ مشکلی نداشت کند هم نشده فقط مطمئن باش از سرعت اينترنت و اينکه قع نشه
منو اصلی که وقتی روشن هست مياد تغيير نکرده اما تو قسمت سرويس چندتا شرکت اضافه شده
وقتی که ميخوای کليپ ببينی وسطش يه منو کوچولو مياد مشخصات رو مياره که اونم رفته بالا سمت چپ
از هر کجا ميخوايين عکس بزارم ،
من يه w110 d-link usb wireless دارم ايکاش باهاش کار ميکرد برای شبکه تا ديگه يکی ديگه نگيرم

kelvinator
06-10-2011, 06:27
منظورتون فايلی هست که برای دانلود گزاشته بودين ؟

بله pdf تغییرات ورژن های آپدیت.
اینم دفترچش ، 196 صفحه ، که تو جعبش نیست

vvc
06-10-2011, 12:02
آیا امکان قفل یا تعقیر نام فایها وجود داره ؟

benyamin2002
06-10-2011, 19:18
سلام دوستانی که این دستگاه رو خریداری کردین !!!! شماره تلفن فروشنده رو به ما هم بدین !!! لطفا !!

kautuver
07-10-2011, 02:50
سلام دوستانی که این دستگاه رو خریداری کردین !!!! شماره تلفن فروشنده رو به ما هم بدین !!! لطفا !!

براتون pm شد

kautuver
07-10-2011, 03:36
سلام ،
ورژن 2.08.13 هم رسيد
Release 2.08.13 (10/6/11)

Supports Dailymotion.
Supports Spotify.
Supports YouTube Leanback.
Resolved device hangs when playing certain BD rip files.
Resolved firmware upgrade fails to download bi2 file by using 3rd party wireless USB dongle.
Resolved Flickr causes device to reboot.
Resolved Hulu Plus videos fail to play after pressing mute.
Resolved issues with built-in subtitles in MKV.
Resolved long term music playback over wireless by using 3rd party wireless USB dongle.
Resolved Picasa "People I'm Following" is cut off by overscan.
Resolved several Accuweather user interface issues.
Resolved Accuweather displays incorrect time at midnight.
Resolved several general user interface alignment issues.
Resolved several translation issues.
Resolved several TuneIn Radio user interface alignment issues.
Resolved several Deezer user interface alignment issues.
Resolved YouTube incorrect curser placement when selecting related video.
Resolved VCD files bad playback performance.
Resolved Gallery View gets stuck waiting for backdrops.
Resolved Pandora album art icon missing from now playing.

kautuver
07-10-2011, 15:12
آیا امکان قفل یا تعقیر نام فایها وجود داره ؟

قابليت قفل خود هارد رو داره
تغيير اسم فايل رو هنوز نديدم
شما بهتره فايل رو دانلود کنيد ببينيد

kelvinator
07-10-2011, 17:48
سلام
این آپدیت آخریه بیشتر رو شبکه کار شده.
راستی ؟ وقتی دستگاه خاموشه، فنش با دور خیلی پایین کار میکنه ، واسه شما هم اینجوریه ؟

moslem-visual
07-10-2011, 22:28
خب به سلامتی میبینم که توی ایران هم اومده :)
قبلا یادمه توی این محل دو تا دانگل سازگار باهاش پیدا کرده بودم:

همچنین اگه بررسی های کاربران رد این صفحه رو بخونید مسائل زیادی حل میشه:

kautuver
08-10-2011, 02:33
سلام
این آپدیت آخریه بیشتر رو شبکه کار شده.
راستی ؟ وقتی دستگاه خاموشه، فنش با دور خیلی پایین کار میکنه ، واسه شما هم اینجوریه ؟

سلام
هم فن کار ميکنه هم اگه هارد يا فلش روش باشه بازم فعال هست
من مشکل شبکه دارم کسی ميتونی راهنمايی کنه ؟

kautuver
08-10-2011, 03:05
از اين برنامه ميتونين برای راه اندازی شبکه استفاده کنين
خيلی محيط ساده اي داره و کار باهاش راحت هست

kelvinator
08-10-2011, 07:38
سلام
من مشکل شبکه دارم کسی ميتونی راهنمايی کنه ؟

سلام احتیاج به برنامه نداره ! هم به دستگاه هم کارت شبکه کامپیوترت، یک رنج ip میدی

mosifire
08-10-2011, 10:42
سلام بر دوستان عزیز
آیا شما با این دستگاه فیلم سه بعدی (مثل side by side ها) اجرا کردید؟ رزولوشن فیلم چند بوده؟
بعد نمایش سه بعدیشو رو با پلیرهای دیگه مثل بلوری پلیرها مقایسه کردید که بدونید عمق تصویر خوبه؟

kautuver
08-10-2011, 17:06
سلام احتیاج به برنامه نداره ! هم به دستگاه هم کارت شبکه کامپیوترت، یک رنج ip میدی

بله من با لپ تاپ ميتونم برم محتويات هارد دستگاه و هارد اکسترنال رو ببينم اما وقتی با دستگاه ميخوام وارد لپ تاپ بشم ازم یوزر پس ميخواد

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

سلام بر دوستان عزیز
آیا شما با این دستگاه فیلم سه بعدی (مثل side by side ها) اجرا کردید؟ رزولوشن فیلم چند بوده؟
بعد نمایش سه بعدیشو رو با پلیرهای دیگه مثل بلوری پلیرها مقایسه کردید که بدونید عمق تصویر خوبه؟

من فيلم سه بعدی دارم اما فعلاً امکان دسترسی به تلوزيون 3D نيست تا تست کنم
بقيه دوستان اگه امکاناتش رو دارن جواب بدن

ali_tadvin
09-10-2011, 00:30
از دوستانی که این دستگاه دارن چند تا سوال دارم:
چیپست و مموری این دستگاه چقدره؟
فیلمی که از هارد و یا فلش انتخاب میکنین برای دیدن سرعت لود و نمایشش چقدره؟ سریع نشونش میده؟

kelvinator
09-10-2011, 00:32
بله من با لپ تاپ ميتونم برم محتويات هارد دستگاه و هارد اکسترنال رو ببينم اما وقتی با دستگاه ميخوام وارد لپ تاپ بشم ازم یوزر پس ميخواد

یه یوزر ، پسورد به Administrator سیستم عامل لپ تاپت بده . بعد تو دستگاه ازش استفاده کن، Firewall آف کن

ye_nafar_dige
09-10-2011, 01:18
[QUOTE=kautuver;6532923]بله من با لپ تاپ ميتونم برم محتويات هارد دستگاه و هارد اکسترنال رو ببينم اما وقتی با دستگاه ميخوام وارد لپ تاپ بشم ازم یوزر پس ميخواد[COLOR="Silver"]

شما برای ارتباط از کابل شبکه استفاده می کنید و یا آداپتور بی سیم usb و یا روتر؟

kautuver
09-10-2011, 02:47
یه یوزر ، پسورد به Administrator سیستم عامل لپ تاپت بده . بعد تو دستگاه ازش استفاده کن، Firewall آف کن

انجم دادم اين کار رو نتيجه نداشت باز همينه
من يه لپ تاپ و پی سی ديگه هم دارم که اصلاً اونارو نميشناسه
چيکار بايد کرد ؟

kautuver
09-10-2011, 04:12
[QUOTE=kautuver;6532923]بله من با لپ تاپ ميتونم برم محتويات هارد دستگاه و هارد اکسترنال رو ببينم اما وقتی با دستگاه ميخوام وارد لپ تاپ بشم ازم یوزر پس ميخواد[COLOR="Silver"]

شما برای ارتباط از کابل شبکه استفاده می کنید و یا آداپتور بی سیم usb و یا روتر؟

هم با کابل لن و هم با مودم
لن مودم رو به مديا پلير زدم و لپ تاپ هم با وايرلس مودم کانکت هست
با لپ تاپ يا کامپيوتر ديگه اي که دارم ميتونم برم فايل های دستگاه و فلش و هارد رو ببينم اما بلعکس نميشه:41:

kautuver
09-10-2011, 12:49
اساتيد محترم لطفاً راهنمای کنيد...

kelvinator
09-10-2011, 13:03
اول باید به تمام سیستم ها تو یک رنج ip بدی تا باهم شبکه بشن و هم دیگه رو ببینن. بعد به همه user ها اجازه دسترسی بدی firewall همه رو هم off کن

kautuver
09-10-2011, 13:30
شما خودتون هيچ مشکلی ندارين ؟
اين کارا رو انجام دادم فرقی نکرد

kelvinator
09-10-2011, 14:49

اگه منظورت از پسورد خواستن این صفحس ،جای پسورد باید بنویسی : admin

kautuver
09-10-2011, 14:51

اگه منظورت از پسورد خواستن این صفحس ،جای پسورد باید بنویسی : admin

نه عزيز دل برادر
برای شبکه رو ميگم

kautuver
09-10-2011, 22:35
اينجا فقط من و آقای [kelvinator] عزيز اين مديا پلير رو گرفتيم ؟
ديگه کسی نگرفته ؟

ali_tadvin
09-10-2011, 22:38
از دوستانی که این دستگاه دارن چند تا سوال دارم:
چیپست و مموری این دستگاه چقدره؟
فیلمی که از هارد و یا فلش انتخاب میکنین برای دیدن سرعت لود و نمایشش چقدره؟ سریع نشونش میده؟

کسی جوابمو نمیده؟؟

kautuver
09-10-2011, 23:21
WD TV Live Hub

Released in fall 2010, this is the latest WD TV Live device and has an internal 1 TB storage disk. It uses the same Sigma Designs SMP8654 found in the WD TV Live Plus with four 64 MB Nanya NT5TU64M16GG DDR2 667/800 MHz modules (256 MB total), and a 2 GB Samsung K9F2G080UB flash chip.

Additional features over the SMP8654 include support for:

High-performance 3D graphics
Nagravision and NDS conditional access
MLC NAND flash
SPI NOR flash
10/100/1000 Ethernet

kelvinator
10-10-2011, 09:32
شما خودتون هيچ مشکلی ندارين ؟
اين کارا رو انجام دادم فرقی نکرد

سلام من مشکلي ندارم ، دو طرفو دارم !!
راستی ؟ تو دستگاه فقط پسوردو وارد میکنی ؟ اسم user رو هم باید وارد کنی.

kelvinator
10-10-2011, 09:49
اينجا فقط من و آقای [kelvinator] عزيز اين مديا پلير رو گرفتيم ؟
ديگه کسی نگرفته ؟

بازم معرفت خودت
همه آدرس گرفتن، خریدن ، رفتن ؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟!!؟
کار درستی نیست

kelvinator
10-10-2011, 09:57

بله سریع نشون میده
البته این دستگاه به دلیل داشتن هارد 1tb طوری طراحی شده که اگه 1tb پر بشه هم زود لود بشه.

ye_nafar_dige
10-10-2011, 09:59
همه آدرس گرفتن، خریدن ، رفتن ؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟!!؟
کار درستی نیست

بنده در حال تحقیق هستم که روتر و آداپتور usp مناسب رو پیدا کنم که پیدا هم کردم و هزینه ای تقریباً 200 تومن داره. حالا می خوام ببینم در آینده به طریقی نیاز پیدا می کنم یا نه، با همون کابل شبکه وصل کنم. از طرفی منتظرم فراگیرتر بشه و قیمتا بشکنه.

من هم به زودی این دستگاه رو خریداری می کنم.

amir tv
10-10-2011, 12:31
براتون pm شد

لطفا آدرس و شماره تماس فروشنده را به من هم بدید. ممنون

kelvinator
10-10-2011, 14:31
لطفا آدرس و شماره تماس فروشنده را به من هم بدید. ممنون

ارسال شد ..

kautuver
10-10-2011, 15:51
سلام من مشکلي ندارم ، دو طرفو دارم !!
راستی ؟ تو دستگاه فقط پسوردو وارد میکنی ؟ اسم user رو هم باید وارد کنی.

ديگه انقدرام ناشی نيستم:31:
امکانش هست يه عکس بزاری؟

kelvinator
10-10-2011, 16:27
یه نکته کوچولو رو رعایت نمیکنی !!
سیستم عاملت چیه ؟

kautuver
10-10-2011, 16:30
ويندوز XP*

kelvinator
10-10-2011, 17:31
ويندوز XP*

چی شد . درست شد ؟

kautuver
10-10-2011, 18:05
چی شد . درست شد ؟

نه جواب نداد
:41:

ye_nafar_dige
10-10-2011, 19:57
نه جواب نداد:41:

کابل شبکه رو از کامپیوتر مستقیم به WDLTV Hub وصل کنید و آی پی سیستمتون رو روی 192.168.0.1 با 255.255.255.0 submask قرار بدید و آی پی دستگاه پخش رو روی 192.168.0.2 و با 255.255.255.0 submask.

در این حالت ارتباط باید برقرار باشه.

bigman
11-10-2011, 20:36
ببينم اين مدل هاب با اين مدل فرق ميكنه ؟؟

ye_nafar_dige
12-10-2011, 00:25
ببينم اين مدل هاب با اين مدل فرق ميكنه ؟؟

اگر چند پست قبل رو ببینید جواب سوالتون رو پیدا می کنید.

molla2005b
12-10-2011, 13:38
سلام

این مدل نسبت به مدل hub چطوره ؟ تو این سایت بهترینش همین بود جای دیگه هم گیرم نیومدش

kelvinator
12-10-2011, 16:17
سلام

این مدل نسبت به مدل hub چطوره ؟ تو این سایت بهترینش همین بود جای دیگه هم گیرم نیومدش

اگر چند پست قبل رو ببینید جواب سوالتون رو پیدا می کنید.

molla2005b
12-10-2011, 16:47
آدرس فروشنده رو لطف کنید به من هم با پیام خصوصی بگین ، ترجیعأ فروش اینترنتی

ye_nafar_dige
13-10-2011, 01:06
سوالی برام پیش اومده و اون اینه که وسترن دیجیتال چند تا از تلویزیون هایی که با این دستگاه سازگار هستند رو لیست کرده:

البته نوشته که با اکثر تلویزیون ها سازگاره، اما به نظر شما ممکنه با برخی از مدل ها سازگار نباشه؟ مدل تلویزیون من پاناسونیک هستش.
ممنون.

kelvinator
13-10-2011, 09:02
سوالی برام پیش اومده و اون اینه که وسترن دیجیتال چند تا از تلویزیون هایی که با این دستگاه سازگار هستند رو لیست کرده:

البته نوشته که با اکثر تلویزیون ها سازگاره، اما به نظر شما ممکنه با برخی از مدل ها سازگار نباشه؟ مدل تلویزیون من پاناسونیک هستش.
ممنون.

منم پاناسونیک دارم .مدل LX700 هیچ مشکلیم ندارم

molla2005b
13-10-2011, 12:48
آدرس فروشنده رو لطف کنید به من هم با پیام خصوصی بگین ، ترجیعأ فروش اینترنتی

کسی نیست جواب مارو بده؟:37:

ye_nafar_dige
13-10-2011, 13:01
کسی نیست جواب مارو بده؟:37:

با پیام خصوصی ارسال شد.

amir tv
14-10-2011, 20:50
سوال مهم:
من این دستگاه رو تازه خریدم آپدیتشم کردم، اما متاسفانه فایلهای WMV را نشان نمی ده در صورتی که تو لیست فایلهایی که پشتیبانی میکنه وجود داره. اینم لیست فایلهای ویدئویی قابل پشتیبانی این دستگاه

AVI (Xvid, AVC, MPEG1/2/4), MPG/MPEG, VOB, MKV (h.264, x.264, AVC, MPEG1/2/4, VC-1), TS/TP/M2T (MPEG1/2/4, AVC, VC-1), MP4/MOV (MPEG4, h.264), M2TS, WMV9, FLV (h.264)

آیا میشه این مشکل رو حل کرد؟ یا سایتش خالی بسته !

ye_nafar_dige
14-10-2011, 22:39
دقت داشته باشید: WMV9

احتمالاً فایل شما کدینگ ورژن های پایین تر رو داشته. با نرم افزارهای تبدیل کننده فایل رو به WMV9 و یا فرمت های دیگه تبدیل کنید.

hamid_hmmh
15-10-2011, 09:40
سلام
اگر ممکنه شماره فروشنده رو برای من هم بفرستید
با تشکر

ye_nafar_dige
15-10-2011, 10:18
سلام
اگر ممکنه شماره فروشنده رو برای من هم بفرستید
با تشکر
برای شما هم ارسال شد.

ye_nafar_dige
15-10-2011, 12:34
من هم امروز این دستگاه رو خریدم، منتها با ضمانت 1 ساله فیوچر!

kautuver
15-10-2011, 15:37
من هم امروز این دستگاه رو خریدم، منتها با ضمانت 1 ساله فیوچر!

از کجا گرفتين ؟ و چه قيمتی ؟:18:

ye_nafar_dige
15-10-2011, 18:15
از همین آدرسی که اینجا رد و بدل شد. 290 می گفت امروز! 285 حساب کرد.

hamid_hmmh
16-10-2011, 09:34
اگر ممکنه دوستان یه مقایسه با
Western Digital Multimedia Drives Elements Play 1TB
انجام بدن
ممنون

ye_nafar_dige
16-10-2011, 11:33
به دوستان توصیه می کنم کمی صبر کنن تا فراگیر تر بشه و ارزون تر که 100% می شه. در حال حاضر آدرس فروشگاهی که به دوستان معرفی شد تنها گارانتی 1 ساله فیوچر و با قیمت 290 تومن موجود داره، در صورتی که یک هفته پیش قیمت 280 بود و با گارانتی 2 ساله سازگار و این افزایش قیمت و گارانتی پایینتر به دلیل تقاضا هستش.

kautuver
16-10-2011, 21:46
مثل اينکه اينجا فقط برای مشاوره خريد بود ، همه خريدن و رفتن ؟

alirezaganji
17-10-2011, 05:27
به دوستان توصیه می کنم کمی صبر کنن تا فراگیر تر بشه و ارزون تر که 100% می شه. در حال حاضر آدرس فروشگاهی که به دوستان معرفی شد تنها گارانتی 1 ساله فیوچر و با قیمت 290 تومن موجود داره، در صورتی که یک هفته پیش قیمت 280 بود و با گارانتی 2 ساله سازگار و این افزایش قیمت و گارانتی پایینتر به دلیل تقاضا هستش.

سلام
دوست عزیز لطف میکنی آدرس سایتی شمارهای به من بدی واسه خرید

kautuver
17-10-2011, 07:12
سلام
دوست عزیز لطف میکنی آدرس سایتی شمارهای به من بدی واسه خرید

براتون pm شد :11:

kelvinator
17-10-2011, 07:39
سلام . تو نت می چرخیدم به این عکس رسیدم. منظور از این عکس چیه ؟

ye_nafar_dige
17-10-2011, 10:35
لوگوهای امکانات سرویس های آنلاین هستش که تو این دستگاه تعبیه شده که من بالشخصه استفاده ی آنچنانی ازشون ندارم. اون خط قرمز هم داره روی اون امکانات تاکید می کنه که چیز جالبیه و...

kautuver
17-10-2011, 20:56
سلام
دوستانی که مدیا پلیر WD TV Live Hub رو تهيه کردن آيا ايميج بلو ری رو تست کردن که کامل پخش ميکنه يا نه ؟
منو کامل مياد ؟

molla2005b
17-10-2011, 22:13
به نظر من قیمت 290 تومن بالا میده ، اگه نگاهی به قیمت سایت های خارجی بندازید متوجه می شید.البته قیمتاشون متفاوته از قیمت 150 دلار هست تا 190 دلار که اگه دست نگه داریم پایین تر هم می آد.

ali_tadvin
18-10-2011, 20:43
چرا کسانی که گرفتن چیزی از این دستگاه نمیگن؟!
دوستانی که این مدیا پلیر گرفتن آیا ازش راضی هستن؟
همون مدیا پلیری هست که مدنظرشون بوده یا نه؟

ye_nafar_dige
18-10-2011, 23:12
چه چیزی مد نظر شماست؟ قطعاً ما تحقیق کردیم و کلاً در موردش اطلاعات داشتیم که اقدام به خرید کردیم و حتماً راضی هستیم. شما اگر سوالی دارید بفرمایید تا دوستان اگر مایل بودند جواب بدن.

تنها چیزی که به ذهنم می رسه و برام جالب بود [عکس اطلاعاتی که در وب هست] مستقیماً به کامپیوتر وصل کردم و از هر دو طرف به اطلاعات دسترسی دارم؛ البته به سادگی نشد و کلی کلنجار رفتم.

kautuver
18-10-2011, 23:15
نميدونم چرا خبری نيست
من که رازی هستم اما هنوز دارم بقيه تشکيلات رو جمع ميکنم تا ازش لذت ببرم
چون بدون سينما و يک تلوزيون خوب کاره خاصی نميشه انجام داد
فقط بايد نگاش کرد
اگه سؤالی دارين ميتونين بپرسين

ali_tadvin
19-10-2011, 03:31
واقعا فول hd هست؟
تو پخش همه فرمتهای تصویری لنگ نمیزنه ؟
زیرنویس فارسی srt - sub/idx بخوبی نشون میده؟
کیفیت تصویری که میده چجوریه؟
سرعت پخش فیلما چجوریه؟
سرعت انتقال فایل از pc به هارد مدیا پلیر چجوریه؟
ایمیج بلوری با منو پخش میکنه؟
وصل شدن به اینترنت مشکلی نداره؟ اذیت نداره؟
..
فیلمهاییکه روی dvd رایت شدن رو میشه با این دستگاه دید؟

kelvinator
19-10-2011, 10:12
واقعا فول hd هست؟
تو پخش همه فرمتهای تصویری لنگ نمیزنه ؟
زیرنویس فارسی srt - sub/idx بخوبی نشون میده؟
کیفیت تصویری که میده چجوریه؟
سرعت پخش فیلما چجوریه؟
سرعت انتقال فایل از pc به هارد مدیا پلیر چجوریه؟
ایمیج بلوری با منو پخش میکنه؟
وصل شدن به اینترنت مشکلی نداره؟ اذیت نداره؟
..
فیلمهاییکه روی dvd رایت شدن رو میشه با این دستگاه دید؟

1- بله دستگاه واقعا FULL HD هست
2- تقریبا یا بهتر بگم همه فرمت ها رو پخش میکنه
3- دستگاه رو آپدیت کنی زیرنویس فارسی رو بدون هیچ مشکلی نشون می ده
4- کیفیت تصویری که دستگاه میده عالیه. دیگه بستگی به TV داره
5- سرعت پخش فیلم ، روی یه فیلم سنگین ok میکنی تقریبا 2 ثانیه طول می کشه تا فیلمو پخش کنه و این عالیه
6- سرعت انتقال فایل از pc به هارد مدیا پلیر بالای 13mb/s
7- ایمیج بلوری ندارم. دوستانی که دارن لطف کنن جواب بدن
8- تا کابلو میزنی به دستگاه اینترنت داری. اذیت نمیکنه
9- میشه
در کل اگه قصد خرید داری شک نکن. WD TV LIVE HUB عالیه.

ye_nafar_dige
19-10-2011, 11:54
در مورد WMV چون 95% فرمت های موجود نسخه ی 8 به پایین هست به احتمال 95% نیاز به تبدیل دارن که با نرم افزار Aiseesoft Total Media Converter به راحتی انجام پذیره.

تا جایی که به ذهنم میاد تنها فرمت های 3gp - dat - rm رو پخش نمی کنه.

ali_tadvin
19-10-2011, 16:23
آدرس یا شماره فروشنده ؟

ali_tadvin
20-10-2011, 15:44
آدرس یا شماره فروشنده ؟
از دوستان کسی نمیخواد آدرس فروشنده رو بده؟

kautuver
21-10-2011, 06:30
از دوستان کسی نمیخواد آدرس فروشنده رو بده؟

براتون pm شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

xdvbxkaomx
22-10-2011, 16:18
سلام از دوستان خواهش میکنم بگن این زیرنویس فارسی با فونت زرد رنگ با حاشیه سیاه رو میشه توش تنظیم کرد چون بهترین حالت زیرنویس اینه و چشم تو تشخیصش راحتتره ضمنا چند نوع فونت فارسی داره فونت از چه اندازه تا چه اندازه ای بزرگ و کوچیک میشه اینا برام خیلی مهمه خواهشا اگه امکانش هست چند تا عکس از زیرنویس اندازه و رنگش بزارین واقعا از کسایی که جواب میدن ممنونم

kautuver
24-10-2011, 21:28
سلام دوستان
من الان فيلم اوريجينال بلو ری آواتار و3 transformers رو با فرمت ايميج رو دستگاه تست کردم بدونه هيچ مشکلی پخش کرد

nimastany
25-10-2011, 00:14
براتون pm شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت و ادرس فروشنده رو پخ کنید
ممنون

nemomovies
25-10-2011, 11:33
دوستان سلام
یکی از دوستان برام این دستگاه را هفته پیش از دبی آورد : (با قیمت 1200 درهم)

این دستگاه مزیت هائی خوبی داره :
مثل wifi
هارد 1ter
USB.3
ساپورت کننده فیلمهای 3 بعدی
فونت فارسی : به راحتی و اکتیو
و مهمتر از همه : "نشان دادن بلوری با کیفیت 1080 همراه با منوی اصلی فیلم"

تا بحال 3 فیلم با آن دیدم. (راضی باشید)

همان دوست هفته آینده از آلمان این یکی دستگاه را قرار است برام بیاره : (با قیمت 160 یورو)

چون ندیدم ، هیچ اظهار نظری در موردش ندارم !!!
فقط خودتون این اینک را ببینید تا بدونید عجب دستگاه محشری است

به محض رسیدن این دستگاه دومی ، قاعدتا یکیش برام اضافی است....
هر کسی خواست (بدون اینکه بخواد چونه بزنه) سریعا PM بده تا انشالله خدمتی کرده باشم

هر دوی آنها از نظر قیمتی و کیفیت با نسبت دستگاههای ضعیف و افتضاهی که در ایران هستند ، اصلا قابل مقایسه نیستند!!!
اصلا به همین دلایل بود که تصمیم گرفتم که بجای خرید از ایران ، بگم برام از خارج با کلی التماس و درخواست بیارند...

لطفا اگه سوالی داشتید ، حتما PM بدید چون فرصت سر زدن به فروم را آنچنان ندارم....

ye_nafar_dige
25-10-2011, 15:26
دوست عزیز nemomovies؛ این صحبت شما چه ربطی به این تاپیک و بحث ما داره؟! لطفاً این مباحث رو در تاپیک مربوطه درج کنید و یا تاپیک متناسب ایجاد کنید.

Arash.sabet
25-10-2011, 22:23
با تشكر از دوستاني كه راهنمايي ميكنند ميخاستم دوستاني كه خبر دارند به طور دقيق بفرمايند كه ايا زيرنويس فارسي اس ار تي و ساب رو با كيفيت و اندازه مناسب پخش ميكند. ( ايا قابليت تغير رنگ و سايز مناسب دارد) . و اخرين قيمت و ادرس رو هم بفرماييد. سوال ديگر اينكه تو بازار ايران و جهان , مديا پليري با دو ترابايت هارد همراه وجود دارد يا نه ? اگر دارد با چه قيمتي? منتظر جواب ميمانم. بازم ممنون

Arash.sabet
26-10-2011, 01:32
در ضمن يك سوال مهم ديگه اينكه دي جي كالا الان مديا پلير
رو با قيمت دويست و پنج هزار تومان داره عرضه ميكنه كه امكاناتش خيلي شبيه اين دستگاه هست. كسي ميدونه كه فرق اين دوتا دستگاه چيه كه تقريبن هشتاد هزار تومان فرق تو قيمت دارند. ايا كسي ميدونه كه مديا پليري كه دي جي كالا عرضه ميكنه شرايط پخش زيرنويس فارسيش چه جوري هست? با تشكر خواهش ميكنم دوستاني كه اطلاعاتي در اين مورد دارند من رو محروم نكنند.

molla2005b
26-10-2011, 08:52
در ضمن يك سوال مهم ديگه اينكه دي جي كالا الان مديا پلير
رو با قيمت دويست و پنج هزار تومان داره عرضه ميكنه كه امكاناتش خيلي شبيه اين دستگاه هست. كسي ميدونه كه فرق اين دوتا دستگاه چيه كه تقريبن هشتاد هزار تومان فرق تو قيمت دارند. ايا كسي ميدونه كه مديا پليري كه دي جي كالا عرضه ميكنه شرايط پخش زيرنويس فارسيش چه جوري هست? با تشكر خواهش ميكنم دوستاني كه اطلاعاتي در اين مورد دارند من رو محروم نكنند.

تا اونجایی که من می دونم تنها تفاوتش همین hub نبودنشه ؛ یعنی قابلیت دسترسی به اینترنت و یوتیوب رو نداره و باقی امکانات پخش رو داره ، البته دوستانی که دستگاه فوق رو دارن توضیحات بیشتر رو بدن بهتره بخصوص در مورد زیر نویس فارسی.

Arash.sabet
26-10-2011, 09:23
تا اونجایی که من می دونم تنها تفاوتش همین hub نبودنشه ؛ یعنی قابلیت دسترسی به اینترنت و یوتیوب رو نداره و باقی امکانات پخش رو داره ، البته دوستانی که دستگاه فوق رو دارن توضیحات بیشتر رو بدن بهتره بخصوص در مورد زیر نویس فارسی.

با تشكر از شما اتفاقن چون من دسترسي به اينترنت پرسرعت ندارم واسه من اين موضوع كاربردي نداره. من متاسفانه در اينجور موضوعات بسيار اماتور هستم و از دوستاني كه اطلاعاتي در مورد مقايسه اين دو مدل دارند خواهش ميكنم كه دريغ نفرمايند. لطفن كوچكترين تفاوتها هم ذكر شود مثلن در مورد قدرت دستگاه در پخش فيلمهاي اچ دي يا فرمتهاي ديگه و به خصوص نحوه پخش زيرنويس فارسي كه واسه من از همه مهمتره. در ضمن به اين دو دستگاه ايا ميشه علاوه بر هاردي كه دارند هارد اكسترنال هم وصل كرد? چه نوع هارد اكسترنالي و تا چه ظرفيتي?

ye_nafar_dige
26-10-2011, 12:56
فقط امکانات سرویس های اینترنتی نیستش دوست من. اگر شما امکانات شبکه ندارید واقعاً به دردتون نمی خوره. فرض کنید با شبکه سازی از هر جای خونه و هر طبقه ای که هستید و حتی خونه ی همسایه می تونید فیلم ها رو روی پخش کنید و حتی فیلم های روی کامپیوتر رو از هر جا که هستید (lمحدوده شبکه بی سیم) پخش کنید و کاملاً مدیریت داشته باشید. توی این محدوده با این دستگاه به شبکه اجتماعی facebook وصل هستید و فیلم ها رو از سرویس دهندگان آنلاین تماشا می کنید، همینطور از طریق شبکه قابلیت بازی کردن دارید.

به هر حال این جدیدترین دستگاه موجود از خانواده WD هستش که وصله های جدید به اون اضافه می شه و امکانات دستگاه رو بیشتر می کنه. از لحاظ رابط کابری باز این دستگاه بهتر و خوش دست تره. از لحاظ زیر نویس و پخش فایل ها تفاوت خاصی ندارن.

در مورد قدرت (فکر می کنم) تفاوت خاصی ندارن، اما چون این محصول جدیده حتماً پیشرفت های بیشتری داشته و اشکالات قبلی رفع شده.
در مورد هارد هم (بهتر بود بدون هارد باشه) از یک ترابایت بیشتر نیست. شما هر هارد خارجی و با هر ظرفیتی به این دستگاه می تونید اضافه کنید، بهتره هارد ها از شرکت های معروف و معتبرباشن.

من چون اون یکی دستگاه رو ندیدم نمی تونم در موردش نظر بدم. به زودی چند تا عکس از زیرنویس تهیه می کنم و می ذارم اینجا.

پیشنهاد می کنم در مورد اون دستگاه ارزونتر تاپیکی باز کنید و با دارندگان اون دستگاه تبادل اطلاعات کنید.

---------------------------------------------------

اینو هم اضافه کنم که من خودم هنوز امکانات شبکه ندارم، اما دستگاه رو با کابل شبکه به کامپیوتر وصل کردم و هر دو تا به هم ارتباط دارن و از روی دستگاه فیلم های روی کامپیوتر رو پخش می کنم و از کامپیوتر روی پوشه بندی و کپی و... فایل ها مدیریت دارم. همینطور تنظیمات کلی دستگاه از کامپیوتر انجام پذیره، از اینجا play می کنم و اونجا پخش می شه.

Arash.sabet
26-10-2011, 13:25
با تشكر از راهنمايي خوب شما , ببخشيد شايد نيازي نباشد ولي فقط براي اطمينان بيشتر ميپرسم كه پس انواع هاردهاي اكسترنال سه و نيم اينچي و دو نيم اينچي اداباپتور دار يا بدون اداپتور و تا حجم دو ترابايت رو ميشه بهش وصل كرد? در مورد زيرنويس فارسي اس ار تي و ساب هم ايا مشكل خاصي وجود نداره و ايا قابليت تغيير سايز و رنگ رو داره?

ye_nafar_dige
26-10-2011, 13:37
این لیست رو ببینید:

زیرش نوشته: با این وجود اغلب فلش ها و هاردهای خارجی با این دستگاه سازگارند، این لیست رو با هارد های شرکت خودمون تست کردیم و جواب داده(جنبه تبلیغاتی) در نتیجه نمی تونیم تضمین کنیم هارد های همه شرکت ها با این دستگاه سازگار هستند.

قبل از آپگرید بعضی از فونت ها با فاصله نشون داده می شد، اما الان مشکل حل شده و فونت زیبا تری هم پیدا کرده. فقط چپ به راسته، یعنی اگه آخر خط نقطه باشه، نقطه رو قبل متن نشون می ده.

بله قالیت سایز و رنگ داخلی و حاشیه و موقعیت زیر نویس داره، از سایز 56 به بالا دیگه فارسی خراب می شه. 56 خیلی بزرگه.
3 تا عکس گرفتم، منتها رم ریدرم خرابه انگار نمی تونم وصل کنم.

Arash.sabet
26-10-2011, 14:35
با تشكر مجدد. ميشه فيلمها روي از فلش به هارد و برعكس يعني از هارد دستگاه به روي فلش ( بدون دخالت كامپيوتر) ريخت? _ از فلش به هارد كه حتما ميشه ولي ميخواستم بدانم كه محتويات هارد مدياپلير رو هم ميشه بدون دخالت كامپيوتر و از طريق خود دستگاه , به فلش انتقال داد?

anaconda
26-10-2011, 14:48
ببخشید دوستان این دستگاه فرمت flv هم ساپورت میکنه؟ اگه نمیکنه چه دستگاه مشابهی در بازار هست که بکنه؟

ye_nafar_dige
26-10-2011, 14:56
اندازه خط از 24 تا 68 قابل تنظیمه که بزرگترین حالت فارسی 56 هستش.

اندازه 24 با حاشیه مشکی و رنگ داخل زرد و موقعیت پایین:

اندازه 56 با حاشیه مشکی و رنگ داخل زرد و موقعیت پایین:

اندازه 56 با حاشیه مشکی و رنگ داخل سفید و موقعیتی بالاتر از قبلی:

ye_nafar_dige
26-10-2011, 15:06
با تشكر مجدد. ميشه فيلمها روي از فلش به هارد و برعكس يعني از هارد دستگاه به روي فلش ( بدون دخالت كامپيوتر) ريخت? _ از فلش به هارد كه حتما ميشه ولي ميخواستم بدانم كه محتويات هارد مدياپلير رو هم ميشه بدون دخالت كامپيوتر و از طريق خود دستگاه , به فلش انتقال داد?

بله، امکان کپی، حذف، انتقال از همه نظر وجود داره. صفحه 40 راهنمای دستگاه رو مطالعه کنید:

ببخشید دوستان این دستگاه فرمت flv هم ساپورت میکنه؟ اگه نمیکنه چه دستگاه مشابهی در بازار هست که بکنه؟
بله پخش می کنه.

xdvbxkaomx
26-10-2011, 18:27
دوست عزیز ye_nafar_dige واقعا از لطفی که کردی و عکسها رو گذاشتی ممنونم یه سئوال دیگه از شما و یا کسایی که اطلاعاتی در این زمینه دارن با توجه به نوع برنامه نویسی خاصی که این دستگاه ازش سود میبره آیا ما خودمون میتونیم فونت مورد نظرمون رو داخل بریزیم و ازش استفاده کنیم چون شاید یکی از فونت آریال خوشش بیاد و یکی دیگه تاهوما و . . . میخوام ببینم آیا امکان تغییر فونت فارسی به دلخواه رو داریم اگه اینطوری باشه واقعا دیگه میشه گفت کاملترین دستگاهیه که تا حالا برای پخش مدیا درست شده .
بازهم از دوستایی که جواب میدن تشکر میکنم

ye_nafar_dige
26-10-2011, 19:22
خواهش می شه دوست من.

متاسفانه این قابلیت در این دستگاه وجود نداره و با این وجود باز هم نمی شه گفت «کامل ترین دستگاه». به جز این مسایل چند مساله در مورد این دستگاه به نظرم اومد که جهت اطلاع دوستان می نویسم:

1- دستگاه به محض وصل شدن به برق روشن می شه. بهتر بود با توجه به قابلیت دستگاه امکان اختیاری روشن شدن دستگاه رو تعبیه می کردن.
2- ریموت دستگاه قابلیت کنترل شدت صدا نداره. بهتر بود دکمه ی + و - برای کنترل صدا وجود می داشت.
3- دستگاه خیلی داغ می کنه، به طوری که اگه حافظه جانبی به دستگاه وصل باشه و اون رو در بیارید، قسمت فلزی کانکتور حافظه به شدت داغه. فن این دستگاه بی صدا کار می کنه و انگار خیلی قدرتمند نیست.
4- گاهی بعد از ریختن فایل های دید از طریق شبکه مدتی طول می کشه و یا دستگاه باید خاموش روشن شه تا فایل های جدید قابل مشاهده بشه.

البته این مسائل جنبه ی سلیقه ای داره و شاید برای بقیه مهم نباشه.

در مورد زیر نویس هم اگه مسئاله شما موردی هست بهتره زمان ایجاد فایل تصویری، زیرنویس رو به همراه فایل با فونت دلخواهتون ترکیب کنید. این موردی نرم افزاری هستش، شاید در آینده با آپگریدهای جدید رفع بشه. اما از نظر خودم فونت قشنگیه، تاهوما و یا اریال نیست.

اون دو نقطه زیر ی به خود زیر نویس ربط داره، با Notepad قابل ویرایش هستش.

molla2005b
26-10-2011, 21:43
متاسفانه این قابلیت در این دستگاه وجود نداره و با این وجود باز هم نمی شه گفت «کامل ترین دستگاه». به جز این مسایل چند مساله در مورد این دستگاه به نظرم اومد که جهت اطلاع دوستان می نویسم:

1- دستگاه به محض وصل شدن به برق روشن می شه. بهتر بود با توجه به قابلیت دستگاه امکان اختیاری روشن شدن دستگاه رو تعبیه می کردن.
2- ریموت دستگاه قابلیت کنترل شدت صدا نداره. بهتر بود دکمه ی + و - برای کنترل صدا وجود می داشت.
3- دستگاه خیلی داغ می کنه، به طوری که اگه حافظه جانبی به دستگاه وصل باشه و اون رو در بیارید، قسمت فلزی کانکتور حافظه به شدت داغه. فن این دستگاه بی صدا کار می کنه و انگار خیلی قدرتمند نیست.
4- گاهی بعد از ریختن فایل های دید از طریق شبکه مدتی طول می کشه و یا دستگاه باید خاموش روشن شه تا فایل های جدید قابل مشاهده بشه.

البته این مسائل جنبه ی سلیقه ای داره و شاید برای بقیه مهم نباشه.
.

ممنون دوست عزیز که عیب های اساسی را ذکر کردید ، بنظر من جنبه سلیقه ای نداره و ضعف های اساسی داره روشن شدن خود بخود با وصل برق اصلن قابل گذشت نیست و خیلی باید کمپانی ناشیانه طراحی کرده باشه چون اصولن باید در حالت استندبای قرار بگیره... اگه قابلیت ریموت ولوم رو هم نداشته باشه هم خیلی ناشیانه عمل کرده چون من یک اچ دی پلیر imatioion 500 گیگ تایوانی رو دارم ولی با وجود اینکه فرمت mkv رو ساپورت نمیکنه ولی ریموت ولوم صدا رو داره و خیلی هم کاربردیه چون نمیشه هم کنترل تلویزیون رو بچسبیم هم این رو ... به نظر من که با این تفاصیل چندان مالی هم نیست چون نکات ضعف اساسی داره.

ye_nafar_dige
26-10-2011, 22:34
اینکه تا به برق وصل می شه روشن می شه؛ همونطور که عرض کردم چون این دستگاه قابلیت شبکه داره شاید زیاد نیاز به خاموش روشن کردن نداشته باشه و البته با ریموت این قابلیت هست. همینطور قابلیت Standby. اما خوب بود که قابل تنظیم بود که با اتصال برق روشن نشه. متاسفانه این بخش سخت افزاریه و با آپگیرد حل نمی شه.

در مورد ولوم هم شاید برای بعضی ها کنترل از تلویزیون کفایت کنه، اما مشکل اونجایی پیش میاد که شدت صدای تلویزیون و این دستگاه تفاوت فاحشی دارند و با تعویض پخش صدا بلند/ضعیف می شه.

با اینکه شما گفتید "چندان مالی هم نیست" به شدت مخالفم؛ چون این امکانات چند درصد انگشت شمار رو شامل می شه و اصلاً قابلیت های منحصر به فرد این دستگاه رو نمی تونه محو کنه.

اما چیزی که برای من سخته داغ شدن دستگاه هست، نمی دونم آیا برای دوستان هم این مشکل وجود داره یا نه؟
همینطور توی راهنما بخش Game به طور پیشفرض موجوده و با آپگرید کردن 1 بازی اضافه شده. کلاً می خوام بدونم آیا ممکنه این دستگاه ها با هم تفاوت داشته باشن؟ مال من گارانتی 1 ساله فیوچر هستش.

kautuver
27-10-2011, 02:32
سلام
شدت گرم شدن دستگاه من عادی هست ، فکر نکنم تفاوتی باهم داشته باشن
منم وقتی آپديت کردم منو game اضافه شد اما آنلاين بازی ها کار ميکنه

kelvinator
27-10-2011, 07:32
اما چیزی که برای من سخته داغ شدن دستگاه هست، نمی دونم آیا برای دوستان هم این مشکل وجود داره یا نه؟

سلام
گرمای دستگاه منم عادی هست

ye_nafar_dige
27-10-2011, 11:38
منظور شما از «عادی» بعد از چند ساعت روشن موندنه؟ یعنی بعد از 5 ساعت همچنان عادی هست؟ و فلشی که از جلو تو مدت 2 ساعت تو دستگاه مونده داغ نمی شه؟ آیا فن شما هم آروم و بی صداست؟

molla2005b
27-10-2011, 13:01
قابل توجه دوستانی که با پخش فرمت DAT در پلیرهای شان مشکل دارند ، باید عرض کنم که نیاز به تبدیل فرمت ندارند، فقط کافیه که پسوند فایل DAT را در کامپیوتر به MPG تغییر نام دهند .

benyamin2002
31-10-2011, 11:44
سلام به همه دوستان
آیا این دستگاه فرمت iso را هم پخش میکنه ؟

kautuver
31-10-2011, 12:14
درود بر شما
بله هم dvd iso و هم blu ray iso رو پخش ميکنه

mosifire
31-10-2011, 14:28
با سلام
1- هنگام پخش یک ویدیو کیفیت پخش تا چه حدی به پلیر و تا چه حدی به تلویزیون بستگی دارد؟این دستگاه از نظر روان بودن تصویر چگونه است؟
2- آیا این دستگاه full HD رو کاملا با صفحه تلویزیون fit میکند یا نه؟ آخه وقتی لپ تاپ رو با HDMI به led وصل میکنم یا حاشیه سیاه داره یا تصویر میزنه بیرون از کادر
3- دوستان از چه نوع کابل HDMI ای استفاده میکنند؟ آیا نوع کابل روی روانی (Motionflow) تصویر تاثیر میگذارد؟
با تشکر

kautuver
31-10-2011, 17:37
با سلام
1- هنگام پخش یک ویدیو کیفیت پخش تا چه حدی به پلیر و تا چه حدی به تلویزیون بستگی دارد؟این دستگاه از نظر روان بودن تصویر چگونه است؟
2- آیا این دستگاه full HD رو کاملا با صفحه تلویزیون fit میکند یا نه؟ آخه وقتی لپ تاپ رو با HDMI به led وصل میکنم یا حاشیه سیاه داره یا تصویر میزنه بیرون از کادر
3- دوستان از چه نوع کابل HDMI ای استفاده میکنند؟ آیا نوع کابل روی روانی (Motionflow) تصویر تاثیر میگذارد؟
با تشکر

من فعلاً تلوزيون HDMI دار نگرفتم و با CRT ميبينم لطفاً بقيه دوستان جواب بدن
:11:

sms11
31-10-2011, 18:03
دوستان الان قیمت این دستگاه چنده و از کجا میشه تهیه کرد؟

kautuver
31-10-2011, 19:40
دوستان الان قیمت این دستگاه چنده و از کجا میشه تهیه کرد؟

براتون ارسال شد

kia.Tahamtan
31-10-2011, 19:57
سيستم صوتي و تصويري
1. توانايي اتصال به آمپلي فاير پايونير با پورت خروجي SPDIF(اپتيكال نوري)
2. پورت خروجي به TV و Ampli Fire با پورت HDMI 1.4/1.3 و Component و Composit
3. پورت ورودي HDMI1.4/1.3 و ‍‍‍Composit براي اتصال Reciever
4. حداقل 2 پورت USB2 براي هارد اكسترنال 2tera (عدم هنگ) ، فلش مموري و دوربين ديجيتال
5. پورت Lan براي اتصال به اينترنت و آپديت كردن برا فرمت ها و frimwire
6. ايجاد شبكه Wi Fi و اتصال به Laptop/smart phone و Ready كردن فايل هاي صوتي وعكس (dlna)
7. درگاه هارد داخلي تا 2tera
8. 1.5 , 1.7 كاناله
9. تيونير ديجيتال ----T
10. قابليت ضبط برنامه هاي رسيور روي هارد خارجي و داخلي گيرنده
11. Shift time
12. قابليت ضبط 1كانال و ديدن كانال ديگر (فريز نشدن)
13. توانايي خواندن زيرنويس فارسي srt , vob , sub
14. قابليت پخش فرمت هاي تصويري و صوتي
.avi(divx 6 , xvid , h264/h261) .dat .mkv .vob .flv .AVCHD .mpeg(1,2,4) .mp3 .mp4 .aac .wma .wmv .ts .mts .flac .jpeg .gif
15. توانايي خواندن فايل هاي صوتي با بيت ريت هاي 128kb/s , 192kb/s , 320kb/s
16. توانايي پخش Full HD 1080p و xv Colour و Progressive scan
17. دكودر داخلي dts HD و Dolby digital و Dolby prologic plus
18. درايو نوري يا Dvd
Blu-ray player(philips ?/JVC ?/Pioneer ?) - با قابليت ها بالا بخرم يا گيرنده ديجيتال با قابليت ها بالا(كدام برند و مدل؟) و يا Digital HD player(كدام برند و مدل؟) ؟
- رسيورهاي Full HD لينوكسي قابليت هاي 1 تا 17 بالا را دارد؟ كدام برند و مدل ؟
- چرا laptop با كابل HDMI به TV متصل مي كنم فقط تصوير دارم و صدا ندارم؟

file:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.png

file:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.png

file:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image003.png

file:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.pngfile:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image005.png
file:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image006.png

ye_nafar_dige
31-10-2011, 20:44
با سلام
با تشکر

1- کیفیت دستگاه پخش کننده که کامل هست، شما می بایست فکری برای تلویزیون کنید. سرعت پخش متوسط پس از فشار دادن دکمه پخش، 3 تا 6 ثانیه (بسته به حجم و فرمت فیلم). منظورتون رو از نظر روان بودن متوجه نشدم، اما اگه منظورتون اینه که وسطای فیلم یک فریم ثابت بمونه، خیر. چندین ساله که حتی دستگاه های ویدیو سی دی هم هچین مشکلی ندارند چه رسد به اینها.

2- قابل تنظیمه. 4 به 3 و همچنین 16 به 9.

3- خیر تاثیر نمی ذاره، اما بهتره از کابل های مرغوب استفاده کنید.

sms11
31-10-2011, 22:30
دوستان جای دیگه ایی واسه خرید سراغ ندارن؟

kautuver
31-10-2011, 23:26
دوستان جای دیگه ایی واسه خرید سراغ ندارن؟

نه شرمنده من خودم شهرستان هستم
ولی به نظرم با 10 تومن چيزی نميشه اگه واقعاً ميخوايين برين بگيرين

Arash.sabet
01-11-2011, 02:43
اخرين قيمت و ادرس?

kautuver
01-11-2011, 03:53
بازار رضا
290 تومن

kia.Tahamtan
01-11-2011, 22:25
سلام دوستان.
بین دستگاههای wd live و novatron و patriot کدام رو توصیه می کنید؟
با کر دلیلتون؟
از کجا تهیه کنم و با چه قیمتی؟

ye_nafar_dige
01-11-2011, 22:46
دوست عزیز، kia.Tahamtan شما این پست رو در چندین تاپیک گذاشتید، چه خبره مگه؟! این تاپیک به دستگاه WDTV Live Hub مربوطه، نه چیز دیگه.

kia.Tahamtan
02-11-2011, 18:28
سلام دوستان این دو مدل wd live و wd live hub از کجا میتونم تهیه کنم؟
قیمتش چنده الان؟
خود سازگار ارقام فعلا هیچ کدوم نداره.

adi1358
03-11-2011, 02:41
لطفا شماره تماس فروشگاه را برام ارسال كنيد ..متشكرم

pluschild
04-11-2011, 22:04
[
[/COLOR]

--------------------------------------------------------------------------------

فرستادم برو بخر

می شه برای من هم آدرس و شماره فروشنده رو بگید !!! من به هرجا زنگ می زنم می گن هنوز وارد ایران نشده . من شهرستانم اگه امکان خرید اینترتی باشه واقعا عالی میشه .

kelvinator
05-11-2011, 16:54
می شه برای من هم آدرس و شماره فروشنده رو بگید !!! من به هرجا زنگ می زنم می گن هنوز وارد ایران نشده . من شهرستانم اگه امکان خرید اینترتی باشه واقعا عالی میشه .

آدرسو برات فرستادم

kia.Tahamtan
05-11-2011, 20:01
آدرسو برات فرستادم

سلام دوست عزیز میشه به من هم ادرس یا شماره تماس فروشنده بدید

pluschild
05-11-2011, 22:48
آدرسو برات فرستادم
لطف کردی عزیزم . اونجا که گفتی موجود داره دیگه ؟
با گارانتی بهتر نیست ؟

kelvinator
06-11-2011, 09:38

آدرسو برای شما هم فرستادم

---------- Post added at 09:38 AM ---------- Previous post was at 09:37 AM ----------

لطف کردی عزیزم . اونجا که گفتی موجود داره دیگه ؟
با گارانتی بهتر نیست ؟

من دیروز بازار بودم فقط تو این مغازه دیدم

yami
10-11-2011, 07:53
آقا این مارک ایران فروش داره؟ تقریبا میتونم بگم که خفن ترین مدیا پلیر دنیا هست.

abbasnabizadeh
10-11-2011, 11:12
سلام به همگی
بله به لطف شما از فروشگاهی که آدرس داده بودين ديروز سفارش دادم و امروز صبح به دستم رسيد
ظاهر دستگاه که شيک و باريک هست منکه از قيافش خوشم امد
از سرعتش من رازيم و تا الان هنگ نکرده منو هم همينطور
تقريباً هر فرمتی که داشتم تست کردم و به خوبی کار نشون داد
يک فيلم 3D با ظرفيت 8.24GB هم ديدم مشکلی نداشت
حتّا فرمتی که با گيرنده ديجيتال از تلوزيون رکورد کرده بودم و تو کامپيوتر صدا نداشت به راحتی بپخش کرد
پورت لن رو به لپ تاپ وصل نکردم اما فعلاً به مودم زدم برای آپديت که با وايرلس به لپ تاپ هم کانکت بودم که اون رو هم شناخت در قسمت شبکه
زير نويس فارسی رو بعضی کلمه ها رو کامل مياره اما بعضی رو بصورت حرف حرف
بعد از آپديت منو گيم نيز اضافه شد و منو داخلی دستگاه کمی تغيير کرد
متاسفانه به دليل نبود وی پی ان نشد به فيس بوک و يو تيوب کانکت بشم
اما اينم بگم که در قسمت راديو کليه کانال ها رو اورد با کيفيتی عالی
تا اينجا من از خريدم رازی هستم

سلام آیا این دستگاه DVD-T هم داره ؟

kelvinator
10-11-2011, 15:52
سلام آیا این دستگاه DVD-T هم داره ؟

سلام
نه . این دستگاه ----T نداره.

ye_nafar_dige
10-11-2011, 19:01
دوستان عزیز kelvinator و kautuver دستگاه من یک موردی داره که اگه ممکنه سر فرصت تست کنید که ببینیم آیا این مشکل کلی هست یا فقط مال من. مشکل اینجاست که از طریق Files وقتی وارد پوشه ای می شیم، آخرین فایل رو پخش نمی کنه. به عبارت دیگه اگه یک پوشه شامل دو فایل (و بیشتر) با شه (DVD1 و DVD2) فایل DVD2 رو cannot found می زنه. آیا برای شما هم همینطوره؟

همینطور وقتی روی پوشه ای که توش فیلم هست Play می کنیم خطای فایل صوتی تصویری موجود نیست می ده.
ممنون از توجهتون.

kautuver
10-11-2011, 20:13
سلام
دستگاه من همچين مشکلی نداره
ورژن دستگاه شما چند هست ؟
ريست کردين ؟
فرقی نداره که از رو hdd خود دستگاه بخونين يا از طريق يو اس بی ؟

ye_nafar_dige
10-11-2011, 22:36
همون موقع آپگرید کردم (2.08.13)

ریست بله اما فرمت نه. فیلم ها روی هارد داخلی کپی شدن و با حافظه خارجی تست نکردم.

همیشه این مشکل برای آخرین فایل داخل پوشه پیش میاد.

ye_nafar_dige
17-11-2011, 11:34
این مشکل با غیر فعال کردن Media Library حل شد! سرعت مرور فایل ها و پوشه ها هم به طرز چشمگیری زیاد شد... این Media Library برای من واقعاً یه امکان بی مصرفه.

kautuver
17-11-2011, 12:00
ولی اين گزينه تو دستگاه من فعال بود و اين مشکل رو نداشت
به هر حال خوشحالم که کارتون به گارانتی نرسيد

ye_nafar_dige
17-11-2011, 16:48
یادم میاد زمانی که دستگاه رو تست کردم روی فایل های پیشفرض مشکلی نبود، این داستان بعد از آپگرید به وجود اومد. البته من دیر آپگرید کردم. به دوستان توصیه می کنم بعد از خرید دستگاه حتماً قبل از همه چیز سیستم رو آپگرید کنن.

benyamin2002
18-11-2011, 17:37
سلام دوستان ورژن جدید دستگاه ۳.۰۰.۲۸ اومده من دستگاهم رو آبگرید کردم .

akbar1
18-11-2011, 22:41
من يك دستگاه wd tv live داشتم باهاش براهتي زير نويس srt -sub در اندازه هاي مختلف ورنگهاي مختلف ميديدم رفتم wd elements play خريدم 2tb سرعت عالي تر از tv live ولي زير نويسهاي sub را فقط يك اندازه و زيرشو سياه خود نوشته رو سفيد نشون ميده

نوشته هاي srt مثل قبل به هم نچسبيده است فقط يك مزيت در wd elements play هست كه زير نو يس هاي fly را نشان ميدهد

ye_nafar_dige
19-11-2011, 10:35
خوشبختانه امروز تست کردم که فایل های با فرمت DAT رو بدون مشکل پخش می کنه! شاید بعد از این فرمت متداول ترین فرمت 3GP باشه که نمی تونه پخش کنه.

در مورد تبدیل فایل ها نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate رو پیشنهاد می کنم که خیلی سریع هست و قابلیت تبدیل اکثر فرمت ها در اون موجود + امکان ویرایش (حذف - برش - چسباندن)

kelvinator
19-11-2011, 15:51
من يك دستگاه wd tv live داشتم باهاش براهتي زير نويس srt -sub در اندازه هاي مختلف ورنگهاي مختلف ميديدم رفتم wd elements play خريدم 2tb سرعت عالي تر از tv live ولي زير نويسهاي sub را فقط يك اندازه و زيرشو سياه خود نوشته رو سفيد نشون ميده

نوشته هاي srt مثل قبل به هم نچسبيده است فقط يك مزيت در wd elements play هست كه زير نو يس هاي fly را نشان ميدهد

سلام
دستگاهتو آپدیت کن مشکل زیرنویست حل میشه

akbar1
19-11-2011, 18:32
نرم افزارشو از كجا بگيرم توي سايتش نداره ورژن قديم شو داره

kautuver
19-11-2011, 20:21
بفرمايين :

[[/WD Product Update ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arash.sabet
20-11-2011, 01:52
من دنبال يك مدياپلير خوب بودم كه دو ترا بايت هارد همراه داشته باشه و علاوه بر ‏پخش فرمت هاي مختلف , انواع زيرنويس فارسي رو با قابليت تغيير رنگ و سايز زيرنويس به شكل كاملا مناسبي پخش كنه. ديدم تو سايت امازون اين دستگاه رو با هارد دوترا همراه زده صدونودونه دلار
WD Elements Play 2TB Multimedia Drive
حالا ميخواستم از دوستان خواهش كنم كه منو راهنمايي كنند كه ايا دستگاه مناسبي هست? با اپگريد ميتونه همه زيرنويسهاي فارسي رو به خوبي پخش كنه? از همه مهمتر اينكه ايا قبلا تو بازار ايران بوده و با چه قيمتي? الان از كجا ميشه تهيه ش كرد و با چه قيمتي? هر يك از دوستان اگه اطلاعاتي در مورد اين دستگاه يا دستگاه هاي مشابه دو ترابايتي دارند خواهش ميكنم مرا راهنمايي كنند. اگه حتي اطلاعات اندكي هم داريد باز جاي تشكر داره كه منو محروم نفرماييد. با تشكر به شدت منتظرم.

kelvinator
20-11-2011, 09:19
نرم افزارشو از كجا بگيرم توي سايتش نداره ورژن قديم شو داره

سلام اینم لینک آپدیت WD Elements Play

akbar1
20-11-2011, 09:38
با تشكر از شما kautuver اين نرم افزار كه گذاشتين براي كدوم دستگاه است
WD Elements Play 2TB Multimedia Drive اين دستگاه ياWD TV Live اين دستگاه

در مورد سوال دوستمون ARASH.SABETمن اين دستگاه رو ذارم فقط گفتم توي پست بالا كه زير نويسو به هم نميچسبونه مشكلي كه قبلا توي دستگاه WD TV Live بود وحل شد دوم اينكه زير نويس sub رو هر اندازه ورنگ كنيم به يك اندازه مي كنه
زير ش سياه نوشته رو سفيد ميكنه من با برنامهSubtitleCreator اين كارها رو كردم باز بگم كه من دو تا دستگاه دارم يكي WD Elements Play 2TB Multimedia Drive يكي WD TV Live قيمتشم 2500000 ازپاساژ ايرانيان طبقه هم كف گرفتم 4 روز پيش

با تشكر از KELVINATOR اين لينك كه كذاشتين يه فايل 8 MB تي ميده بصورت IMG كه دستگاه نميشناسه و خود دستكاه ورژنش از تو سايتش بيشتره توي سايت 10010ولي دستگاه 10112است

kelvinator
20-11-2011, 09:51
با تشكر از شما kautuver اين نرم افزار كه گذاشتين براي كدوم دستگاه است
WD Elements Play 2TB Multimedia Drive اين دستگاه ياWD TV Live اين دستگاه

در مورد سوال دوستمون ARASH.SABETمن اين دستگاه رو ذارم فقط گفتم توي پست بالا كه زير نويسو به هم نميچسبونه مشكلي كه قبلا توي دستگاه WD TV Live بود وحل شد دوم اينكه زير نويس sub رو هر اندازه ورنگ كنيم به يك اندازه مي كنه
زير ش سياه نوشته رو سفيد ميكنه من با برنامهSubtitleCreator اين كارها رو كردم باز بگم كه من دو تا دستگاه دارم يكي WD Elements Play 2TB Multimedia Drive يكي WD TV Live قيمتشم 2500000 ازپاساژ ايرانيان طبقه هم كف گرفتم 4 روز پيش

لینکشو بالا گذاشتم
من WD TV Live Hub دارم. قبل از آپدیت زیر نویسش مشکل داشت زير نويسو به هم نميچسبوند . که الان زیرنویسو بدون هیچ مشکلی نشون میده.

akbar1
20-11-2011, 10:02
يه سوال داشتم از متخصصين اين فايل بدرد چي ميخوره چيكار ميكونه تو دستگاه
WD_Elements_Play_GPL_image_release.v1.00.09.zip

kelvinator
20-11-2011, 10:09
با تشكر از KELVINATOR اين لينك كه كذاشتين يه فايل 8 MB تي ميده بصورت IMG كه دستگاه نميشناسه و خود دستكاه ورژنش از تو سايتش بيشتره توي سايت 10010ولي دستگاه 10112است
[/B]

راستش من با LAN آپدیت کردم که حجمشم بالای 100MB بود

يه سوال داشتم از متخصصين اين فايل بدرد چي ميخوره چيكار ميكونه تو دستگاه
WD_Elements_Play_GPL_image_release.v1.00.09.zip

اون سیستم عاملشه .

Arash.sabet
20-11-2011, 12:08
يك سوال ساده و مشخص . ايا دستگاه زير با اپديت شدن ميتونه زيرنويس ساب و اس ار تي رو به شكل كاملا مناسب پخش كنه.
دوستاني كه ميدونند دقيق راهنمايي كنند چون اگه بگيرمش بعد مشكل زيرنويس داشته باشه خيلي بد ميشه.

akbar1
20-11-2011, 15:26
خيلي ممنون از راهنماي كه كردي آقاي kelvinator

akbar1
20-11-2011, 15:40
گفتم اين دستگاهWD Elements Play 2TB Multimedia Drive رو من چهار روزه كه خريدم

srtرو به هم كلماتشو نميچسبونه و در sub زمينرو مشكي و نوشترو سفيد نشون ميده مشكل ديكه نداره يه مزيت هم داره fly رو بازير

نويس نشون ميده توي WD TV LIVE زير نويس fly رو نشون نميده شايد برنامه هاي جديدش بياد اين مسله حل بشه مشكل ديگه

كه داره اصلا lan نداره كه وصل به اينترنت بكني آپ توديتش كني يا به يو تيوپ وصل بشي

ye_nafar_dige
20-11-2011, 17:38
گفتم اين دستگاهWD Elements Play 2TB Multimedia Drive رو من چهار روزه كه خريدم

يك سوال ساده و مشخص . ايا دستگاه زير با اپديت شدن ميتونه زيرنويس ساب و اس ار تي رو به شكل كاملا مناسب پخش كنه.

دوستان عزیز، این تاپیک به دستگاه WDTV Live HUB مربوط می شه ولاغیر. دوستانی که تو این تاپیک فعالیت می کنند همگی این دستگاه رو دارند. از شما خواهش می کنم به عنوان تاپیک « برسی مدیا پلیر WD TV Live Hub» عنایت داشته باشید و سوالات و مشکلاتتون رو در تاپیک مربوط به دستگاه مورد نظر پیگیری کنید:

معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD :

پیشنهاد خرید بهترین HD Media Player :

درخواست خرید media player

ممنون.

gunman
21-11-2011, 17:33
سلام
شبکه های دیجیتالی رو هم میگیره و نشون میده؟

kautuver
21-11-2011, 18:02
سلام
شبکه های دیجیتالی رو هم میگیره و نشون میده؟

اين برند خير ،
کارش فقط پخش و اشتراک فايل هست

Arash.sabet
22-11-2011, 13:03
همانطور كه شما راهنمايي كرده بوديد اين سوال رو در هر سه جايي كه شما فرموده بوديد مطرح كردم اما كسي جوابي نداد. ببخشيد ولي مجبورم انرا دوباره همينجا مطرح كنم. ايا واقعا كسي اطلاعاتي درباره اين دستگاه مظلوم نداره.
يك سوال ساده و مشخص . ايا دستگاه زير با اپديت شدن ميتونه زيرنويس‎ ‎فارسي ساب و اس ار تي رو به شكل كاملا مناسب و با امكان تغيير رنگ و سايز زيرنويس پخش كنه (اگر اري لينك دانلود)
ايا كسي قبلا تجربه كاركردن با اين دستگاه رو داشته? من نيازي به شبكه يا اينترنت ندارم ايا به نظرتون اين دستگاه ميتونه نيازهاي منو به طور كامل واسه ذخيره و ديدن فيلمهاي اچ دي و دايويكس و ام كا وي با زيرنويس فارسي تامين كنه.( با بلوري سروكاري ندارم) در كل ايا به اين دستگاه به جز نداشتن امكانات شبكه چه انتقاد ديگري ميشود وارد كرد.

kautuver
22-11-2011, 15:34
دوست عزيز
به نظرم جز شما که دنبالش هستين اينجا کسی از نوع پلير نداره
بهتر نيست دنبال دستگاهی باشين که امتحانش رو پس داده باشه ؟
ولی به نظر من احتمال اينکه زير نويس فارسی رو ساپورت کنه زياده
چون 2 مدل پايين و بالاتر از اين مدل پخش ميکنن

stb2xxx
22-11-2011, 15:54
همانطور كه شما راهنمايي كرده بوديد اين سوال رو در هر سه جايي كه شما فرموده بوديد مطرح كردم اما كسي جوابي نداد. ببخشيد ولي مجبورم انرا دوباره همينجا مطرح كنم. ايا واقعا كسي اطلاعاتي درباره اين دستگاه مظلوم نداره.
يك سوال ساده و مشخص . ايا دستگاه زير با اپديت شدن ميتونه زيرنويس‎ ‎فارسي ساب و اس ار تي رو به شكل كاملا مناسب و با امكان تغيير رنگ و سايز زيرنويس پخش كنه (اگر اري لينك دانلود)
ايا كسي قبلا تجربه كاركردن با اين دستگاه رو داشته? من نيازي به شبكه يا اينترنت ندارم ايا به نظرتون اين دستگاه ميتونه نيازهاي منو به طور كامل واسه ذخيره و ديدن فيلمهاي اچ دي و دايويكس و ام كا وي با زيرنويس فارسي تامين كنه.( با بلوري سروكاري ندارم) در كل ايا به اين دستگاه به جز نداشتن امكانات شبكه چه انتقاد ديگري ميشود وارد كرد.

WD Elements دارای چیپ ست Amlogic 8626H 2009 هستش که کلا با SIGMA فرق می کنه و دارای SDK مربوط به خودش هست و فریموری متفاوت با LIVE , LIVE HUB داره پس حتما زیر نویس فارسی SRT ساپورت نخواهد کرد ولی با SUB,IDX مشکلی نخواهد داشت .

اشکلات :

چیپ ست ضعیف و خارج رده
عدم گسترش نرمافزاری و سخت افزاری
عدم پشتیبانی از صداهای HD

benyamin2002
23-11-2011, 20:34
سلام به همه دوستان و اساتید
من امروز یک هارد اکسترنال وسترن 3T به مدیا پلیرم (WD Hub) وصل کردم فیلم های روی هارد ایمج بلوری ( iso ) بود . بعضی ها رو خوب نشون میداد ولی بعضی هارو بعد از یکی دو دقیقه شروع به تیک زدن می کرد و بعضی دیگه رو اصلا نشون نمی داد . لطفا دوستان راهنمایی کنند.

ye_nafar_dige
24-11-2011, 12:53
راهنمایی خاصی نمی شه کرد؛ جز اینکه دو احتمال داد:

1- مشکل از فیلم های شما هستند که به خودی خود کدینگ استاندارد ندارند
2- حجم فایل شما بسیار بالاست که دستگاه قدرت خوندن نداره

یکی از فایل ها رو به هارد داخلی دستگاه انتقال بدید و امتحان کنید که آیا باز هم مشکل پا برجاست؟

benyamin2002
24-11-2011, 23:27
راهنمایی خاصی نمی شه کرد؛ جز اینکه دو احتمال داد:

1- مشکل از فیلم های شما هستند که به خودی خود کدینگ استاندارد ندارند
2- حجم فایل شما بسیار بالاست که دستگاه قدرت خوندن نداره

یکی از فایل ها رو به هارد داخلی دستگاه انتقال بدید و امتحان کنید که آیا باز هم مشکل پا برجاست؟

بعضی فیلم ها رو که مدیا پلیر نشان نداد روی کامپیوتر مشکلی نداشت . به نظر شما مدیا پلیر ضعیفه ؟

ye_nafar_dige
25-11-2011, 18:05
خیر؛ کدینگ فیلم مورد نظر شما با فرمت های قابل پخش دستگاه همخوانی نداره.

mrmostafa
09-12-2011, 16:03
بین دستگاه های زیر کدوم از همه بهتر هستند؟؟؟ آیا امکان وای فای دارن که بشه از طرسق کامپیوتر وایرلس دار یا لپ تاپ یا گوشی فایل پخش کرد و از روی LCD TV digital خونه پخش بشه؟؟؟؟ یا یه دستگاه فرستنده بی سیم مانند NetGear Push2TV PTV1000 به قیمت 79000 تومان بخرم بهتره ؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Free Agent GoFlex Tv
Live WD HD Media player
WD TV Live Hub 1 TB, Full-HD 1080p

mrmostafa
10-12-2011, 16:57
قیمت کردم 250 هزار تومان

verz
11-12-2011, 14:32

با تشکر

verz
11-12-2011, 14:41

با تشکر

verz
11-12-2011, 15:20

Arash.sabet
17-12-2011, 08:31
اخرين قيمت و ادرس فروشنده wd tv hub ‎‏ ‏ رو مي خواستم. با تشكر

emadnavy
19-12-2011, 15:14
سلام دوستان
کسی قیمت و محل خرید برای WD TV HUB میشناسه به من بگه ؟

benyamin2002
19-12-2011, 22:22
سلام دوستان
سایت چاره داره به قیمت ۲۹۰۰۰۰ تومان با دو سال گارانتی .

kautuver
21-12-2011, 14:03
آپديت جديد نيز اضافه شد :
Release 3.01.19 (12/20/11)

Supports adding network share folders into "My Media Library" (Use options button).
Supports "WD TV Remote" control application for iDevices (Download Application from iTunes).
Supports Vudu movie service (US only).
Supports SnagFilms indie movies service.
Supports Flixster video movie review and trailer service.
Supports Yota Music streaming service (Russia only).
Supports XOS Digital college sports service.
Supports SEC Digital Network college sports service for Southeastern Conference.
Supports Watch Mojo pop culture and infotainment video streaming service.
Supports ComedyTime stand-up comedians and funny videos streaming service.
Resolved content playback issues with MPEG2 and MPEG4 BluRay ISO, M2TS and .TS.
Resolved issues in Flingo where videos do not fling using Safari web browser.
Resolved AAC audio lag when playing from network share.
Resolved audio lip sync issue if media is paused several times.
Resolved user interface issue of subtitle and audio info not displaying when buttons are pressed on remote.
Resolved issue with Blockbuster and CinemaNow does not reconnect to network share upon reboot.
Resolved issue with user added Meta-Source does not clear after factory reset.
Resolved Auto Play issues.
Resolved NFS issue where it would take 10 seconds to see the IP address.
Resolved issue with resuming music file longer than 15 minutes once file is stopped.
Resolved issue of not being able to select subtitles through options.
Resolved Spotify issue where albums do not play in order.
Resolved Spotify issue where full artist biography does not display.

لينک دانلود :

pluschild
24-12-2011, 13:50
دوستان NTSC و PAL این پلیر با هم تفاوت کیفیت خروجی دارند ؟ PAL اش رو پیدا کردم ، بخرم ؟

pluschild
29-12-2011, 14:25
من منتظرم دوستان . مال اونهایی که دارن و راضی هستند PAL هست یا NTSC ؟
من این رو پیدا کردم
WD TV Live Hub Media Player PAL 1TB

خود سایت WDC هم عنوان کرده که دو نمونه ی PAL و NTSC داره . لطفاً بگید تا اون فروشگاه تموم نکرده !!!!!!!!!!!

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

WDBABZ0010BBK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Gigabit Ethernet, USB 2.0, HDMI, Composite A/V, Component video, Optical audio1 TBNTSC[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
WDBACA0010BBK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Gigabit Ethernet, USB 2.0, HDMI, Composite A/V, Component video, Optical audio1 TBPAL[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

stb2xxx
29-12-2011, 21:37
سلام دوستان

مي تونيد از اينجا خريد كنيد :

kelvinator
30-12-2011, 19:22
دوستان NTSC و PAL این پلیر با هم تفاوت کیفیت خروجی دارند ؟ PAL اش رو پیدا کردم ، بخرم ؟

من منتظرم دوستان . مال اونهایی که دارن و راضی هستند PAL هست یا NTSC ؟
من این رو پیدا کردم
WD TV Live Hub Media Player PAL 1TB

خود سایت WDC هم عنوان کرده که دو نمونه ی PAL و NTSC داره . لطفاً بگید تا اون فروشگاه تموم نکرده !!!!!!!!!!!

WDBABZ0010BBK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Gigabit Ethernet, USB 2.0, HDMI, Composite A/V, Component video, Optical audio1 TBNTSC[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
WDBACA0010BBK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Gigabit Ethernet, USB 2.0, HDMI, Composite A/V, Component video, Optical audio1 TBPAL[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
PAL بگیر. NTSC تو ایران نمیاد. سیستم های ایران PAL هست . آمریکا NTSC
برای منم PAL هست Model: WDBACA0010BBK هیچ فرقیم نداره.

pluschild
30-12-2011, 22:49
سلام
PAL بگیر. NTSC تو ایران نمیاد. سیستم های ایران PAL هست . آمریکا NTSC
برای منم PAL هست Model: WDBACA0010BBK هیچ فرقیم نداره.

خیلی لطف کردی ، ممنونم .

pluschild
31-12-2011, 21:41
من هم سفارش دادم تا 7-8 روز دیگه احتمالاً دستمه . دوستان اینکه می گن اگه یه فایل ویدیویی داشته باشی که سایزش از 1080p کوچکتر باشه این پلیر فول اسکرین نشونش نمی ده و یه قسمت از تصویر رو می گیره (به اندازه ی سایز خو فایل ویدیویی) و وسط تصویر نشونش می ده ، درسته ؟ اینجوری باشه که خیلی تخیلی می شه !!!! یا هر فایلی با هر سایزی رو فول اسکرین می کنه ؟