PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با تصویر 5742g

rain-man
26-01-2011, 09:21
سلام دوستان چند روزی میشه این دستگاهو خریدم دستگاه خوبیه فقط یه مشکلی که هست اینه که فیلم هارو یکم بصورت مربع ریز نشون میده یعنی یه جورایی ماته مثل شیشه حموم یا میتونم بگم به صورت پیکسلای ریز هست که با چشم دیده میشه با چنتا پلیر تست کردم با همشون همینطوره با هر دو تا گرافیکم تست کردم بازم همونطوره ممنون میشم راهنمایی کنین خیلی اعصابمو خورد کرده و یه سوال دیگه اگه بایوس این دستگاهو اپگرید کنم چه تاثیریرو تو چه چیز شاهدم؟؟
ممنونم

majid_3ma
27-01-2011, 03:32
سلام دوستان چند روزی میشه این دستگاهو خریدم دستگاه خوبیه فقط یه مشکلی که هست اینه که فیلم هارو یکم بصورت مربع ریز نشون میده یعنی یه جورایی ماته مثل شیشه حموم یا میتونم بگم به صورت پیکسلای ریز هست که با چشم دیده میشه با چنتا پلیر تست کردم با همشون همینطوره با هر دو تا گرافیکم تست کردم بازم همونطوره ممنون میشم راهنمایی کنین خیلی اعصابمو خورد کرده و یه سوال دیگه اگه بایوس این دستگاهو اپگرید کنم چه تاثیریرو تو چه چیز شاهدم؟؟
ممنونم
مشکل از کیفیت فیلم هاست وقتی با رزولوشن بالا می بی نید اینطوری میشه:31:

roteal2007
27-01-2011, 09:42
ممنونم

جواب اول رو که مجيد جان دادن.
آپديت کردن بايوس توصيه ميکنم چون باعث ميشه لپ تاپ از سخت افزار بهتر ساپرت بشه مثلا توى يه ورژن ساپورت cpu i7 640 اضافه شده .....تغييرات رو ميتونيد توى سايت سازنده بخونيد.

rain-man
27-01-2011, 10:34
جواب اول رو که مجيد جان دادن.
آپديت کردن بايوس توصيه ميکنم چون باعث ميشه لپ تاپ از سخت افزار بهتر ساپرت بشه مثلا توى يه ورژن ساپورت cpu i7 640 اضافه شده .....تغييرات رو ميتونيد توى سايت سازنده بخونيد.

ممنون از همه یه سوال دیگه اینکه ایا ورژن های بالاتر بایوس مثل 1.14 ویژگیهای ورژنهای پایینتر رو دارن؟؟؟

rain-man
27-01-2011, 15:41
مشکل از کیفیت فیلم هاست وقتی با رزولوشن بالا می بی نید اینطوری میشه:31:

دوست من هر فیلمی با هر رزلوشن که میزارم همونطوره مشکل داره دستگاه

ea2220
27-01-2011, 16:35
بله ورژن های بالاتر تمام عیب ها و امکانات ورژن های پایین تر رو پوشش می ده ولی دقت کن اگر مشکلی در فرایند آپدیت بایوست رخ بده 60000 تومن برات آب می خوره .

چون اگر بایوس بپره باید بدی با پروگرامر بایوست رو پروگرام کنند و دیگه خودت می دونی .....

rain-man
27-01-2011, 17:02
بله ورژن های بالاتر تمام عیب ها و امکانات ورژن های پایین تر رو پوشش می ده ولی دقت کن اگر مشکلی در فرایند آپدیت بایوست رخ بده 60000 تومن برات آب می خوره .

چون اگر بایوس بپره باید بدی با پروگرامر بایوست رو پروگرام کنند و دیگه خودت می دونی .....

ممنون دوست من من تعمیرکار موبایلم از این لحاظا حواسم جمعه ممنون از راهنماییت

rain-man
29-01-2011, 09:03

roteal2007
29-01-2011, 11:09

میشه عکس بزاری تا منم تست کنم؟

rain-man
29-01-2011, 12:29
میشه عکس بزاری تا منم تست کنم؟

باشه دوست من در اسرع وقت چنتا اسکرینشات میزارم یکی از دوستان میگه باید پلیری نصب کنی که 64 بیتو ساپورت کنه چنتا پلیر جدید گرفتم تست میکنم و اعلام میکنم

roteal2007
29-01-2011, 13:06
باشه دوست من در اسرع وقت چنتا اسکرینشات میزارم یکی از دوستان میگه باید پلیری نصب کنی که 64 بیتو ساپورت کنه چنتا پلیر جدید گرفتم تست میکنم و اعلام میکنم

من از kmplayer استفاده میکنم...مشکلی هم ندارم باهاش.

rain-man
29-01-2011, 15:43
من از kmplayer استفاده میکنم...مشکلی هم ندارم باهاش.

سلام دوستان km player و media player classic و dvd player آخرین ورژنهاشو نصب کردم km بهتر نشون میداد اما باز هم بصورت بلورهای خیلی ریز نشون میداد نه به افتضاحی ورژن پایینتر اما کیفیت نداشت dvd player بسیار عالی نشون میداد اما mkv ساپورت نکرد اما mpc با کیفیت خیلی عالیتر پخش کرد و همه فرمتهارو هم ساپورت میکنه. در نتیجه بهترین گزینه Mpc واسه من. در رابطه با فرمایش شما دوست خوبم من همه جور km تست کردم اما خوب نشون نمیده ویندوز هم seven x64 احتمالا Km با این ویندوز مشکل داره در ضمن اخرین ورژن nero show time هم مثل km سازگار نبود.