PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 25 تا شخصیت و 10 منظره طراحی کنید.

ahmadoffline
21-05-2006, 06:48
سلام به همه
شايد اين فوروم مال اين بحث نباشد و من در ابتدا از همگي مغذرت ميخواهم ولي شما که لطف کرديد تا اينجا اومديد
پس يا کمک کنيد ويا راهنمايي .
..........................................
قضيه اينه که من انيميشن سه بعدي مي سازم و دست تنها هستم . آخر سال هم جشنواره بين المللي انيميشن تهران است
ومن دارم براي اونجا برنامه ريزي مي کنم . براي همين يک فيلمنامه پيدا کردم و مي خواهم روش کار کنم . وبه تعدادي
گرافيست و طراح شخصيت احتياج دارم . گفتم بيام اينجا تا کمکم کنيد.
اين داستان تقريبا 25 تا شخصيت داره و ده تا منظره
حالا هر کي پايه هست بگه تا ذاستان را براش بفرستم من هم اسم شما وهر کي کمک کنه را در پايان انيميشن به عنوان گرافيست و طراح شخصيت
براي جشنواره مي فرستم.
اگر هم طراحي شخصيت بلد نيستيد مي تونيد از عکسهاي آماده استفاده کنيد ولي حتما يه تغيير اساسي توش بدهيد تا نگويند شخصيت سرقتي است.
پس بهتر است طرح از خودتون باشه ولي منظره ها اگه تکراري باشه طوري نيست .
...........................................
همينقر يگم داستان درباره سرزمين جن ها و سرزمين پري هاست
پس در ابتدا به يک شخصيت جن و يک پري احتياج داريم
داستان خيلي باحاله و کار سرکار خانم ميوند است.
...........................................
شما که تا اينجا اين مطالب را خونديد حتما يا کمک کنيد يا راهنمايي
هرچند موقع امتحانها است و خودم هم درگير هستم و شايد دو روز يکبار جواب بدهم
با تشکر
ahmadoffline

abtin_khosravi
21-05-2006, 06:58
خوب عزيز انيميتور ميخواي؟چكاره ميخواي؟!!
من فتوشاپ كار مي كنم البته به سينما 4 دي هم كمي آشنايي دارم اما تخصصم نرم افزارهاي گرافيك دو بُعدي هستش.حالا اگه فكر مي كني كمكي ازم بر مياد در خدمتم.در ضمن من امتحاناتم تموم شده يعني نيم ساعت ديگه ميرم آخريشو ميدم
:laughing:
موفق باشي

آبتين

ahmadoffline
21-05-2006, 07:10
بابا دمت گرم ( دمت داغ )
امیدوارم نیم ساعت دیگه موفق باشی ( ما رو گرفتی ؟ نیم ساعت دیگه امتحان داری و تو اینترنتی? بابا خونسرد )
فقط شما اعلام آمادگی کنید و بگویید تا آخرش هستید تا من داستان را برای شما بفرستم تا محیط کار و فضا دستتون بیاد و سپس طراحی شخصیت کنید . و بگویید در طراحی شخصیت تبحر دارید یا طراحی محیط و یا ترکیب بندی صحنه و رنگ
با تشکر
ahmadoffline

abtin_khosravi
22-05-2006, 04:01
سلام دوست عزيز
مرسي دستت درد نكنه .آخه من هميشه اونقدر ميخونم كه فقط نيافتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]امتحانم رو هم خوب دادم مرسي
والله من بيشتر طراحي شخصيت مي تونم بكنم.اما فقط شخصيت رو ميخواي يا اينكه اونو در فتوشاپ بايد طراحي كنم؟
من فردا چند نمونه از كارهام رو پيوست مي كنم اگه خوشت اومد در خدمتم

موفق باشي

آبتين

ahmadoffline
22-05-2006, 07:02
فکر نمی کردم کسی استقبال کنه . از شما دوست عزیز متشکرم.
راستش منظره ها را می توانیم از عکسهای موجود و آماده استفاده کنیم ولی شخصیتها را باید خودمون طراحی کنیم که تکراری نباشه.
پس در مرحله اول یه سرزمین عجیب می خواهیم تاریک و زشت برای سرزمین جنی ها و یک سرزمین زیبا و پر نور برای سرزمین پری ها. اگه چیزی دارید آپلود کنید من هم یکی دارم بعدا آپلود می کنم شما نظر بدهید .
اگر هم خواستید شخصیت طرلحی کنید بگویید تا جزییات طرف را بگویم

hadi.masoudi
22-05-2006, 12:50
آخه اول فیلمنامه رو بده ببینیم چیه بعدش.در ضمن من موندم فایدش چیه که از عکسهای آماده استفاده کنین.

تک خوری؟

Shahin King
22-05-2006, 13:40
انتقال از زیر مجموعه فتوشاپ به صفحه اصلي انجمن گرافیک و مالتی مدیا

Shahin King

abtin_khosravi
23-05-2006, 04:50
هادي هرجا ميري بايد نق بزني؟بابا فیلمانه رو برا همه بذاره که دیگه قضیه اش کامل لو میره

عزیز من گفتم اصلا برا صحنه و منظره شوتم.جزییات طرف را بفرمایید تا شروع کنیم تا اگر از کارم راضی نبودی وقت برا همکار جدید کم نیاری
منتظرم
موفق باشی
آبتین

ahmadoffline
23-05-2006, 05:47
این شاهین چی میگه اینجا ؟؟؟؟

abtin_khosravi
23-05-2006, 06:04
ههههههههه بابا مربوط به انجمن فتوشاپ نبود بنده خدا ورداشت تاپيك رو آورد اينجا.جزييات رو بگو ديگه

ahmadoffline
23-05-2006, 07:06
گفتم دیگه. بیشتر از این خودم هم نمی دونم.
لطفا دست به کار شو.

ahmadoffline
04-06-2006, 06:24
اين تاپيک فعال است
اين تاپيک فعال است
من و آبتين بصورت جدي داريم با هم همکاري مي کنيم البته با پيغام خصوصي . چند تا شخصیت برای من طراحی کرده اند.
هر کس پايه است بياد تو
PM