PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برداشتن پسورد هارد

farhad_vbs
25-01-2011, 19:07
با سلام
خلاصه و مفید می پرسم
راهی برای برداشتن پسورد هارد(بایوس) وجود داره؟اگه هست هزینش چقدره؟
رو هارد لپ تاپ از طریق Setup پسورد گذاشتم الان یادم رفته!!

ea2220
25-01-2011, 22:27
متاسفانه امکان نداره .

اگه روی بایوس میزاشتی به دو روش اول با نرم افزار و اگه نمیشد بایوس رو با پروگرام برنامه ریزی می کردن و پسورد می پرید .
ولی روی هارد پسورد روی بردی که زیر هارد هست داخل یک چیپ امنیتی به اسم TPM ذخیره می شه و قابلیت بازگردانی نداره .
یک زنگی به شرکت بزن ببین اونا چه چیزی رو پیشنهاد میکنند .

موفق باشی

majid_3ma
27-01-2011, 03:40
با سلام
خلاصه و مفید می پرسم
به نظر من
اگه اطلاعات ارزش داره باید بدی متخصصین هارد که با دستگاه برات انجام بدن و معمولا هزینه اش هم باید زیاد باشه

vicky2007
08-02-2011, 17:57
لپ تاب شما مدلش چیه

IPC111
11-09-2011, 19:22
با سلام
خلاصه و مفید می پرسم

با این شماره ها تماس بگیرید. پسورد بایوس و هارد لپ تاپ را برمی دارد.
88942935 - 88942956

AFSORDEH
12-09-2011, 04:07
يادم مياد هنرستان كه بوديم يه معلم رايانه كار داشتيم كه وقتي روي هر كدوم از سيستم ها پسورد ميگذاشتيم يكي دو تا رمز با سرعت تايپ مي كرد و اينتر مي زد و سپس پسورد حذف مي شد!

البته من نمي دونم اين پسوردي كه بعضي بچه ها روي اين سيستم ها ميگذاشتن از چه نوعي بود ولي مطمئنم كه توي setup پسورد رو ميگذاشتن و همون اول كه سيستم روشن ميشد پسورد رو مي خواست .... كه با چيزهايي كه وارد مي كرد پسوردها رو حذف مي كرد.

الته نمي دونم شايدم داشته فيلم بازي مي كرده!/ ولي يادم مياد يه روزي كه يكي از بچه ها به اون يكي گفت من روي اين سيستم پسورد ميگذارم اون يارو گفت پسورد رو با دو تا كد ميشه حذف كرد.:13:

موفق باشيد :20:

موجود متناهی
28-12-2016, 23:17
من تازه به این سایت وارد شدم .هارد دیسکم خود به خود رمز دار شده همه میگن باید لب تاب باز بشه راهی هست ک بدون باز کردن لب تاب بشه رمز هارد دیسک برداشت؟

houman_2h
30-12-2016, 01:05
هیچ راهی وجود ندارد حتما باید هارد شما از لپ تاپ خارج شود تا پسورد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تعمیر-هارد-دیسک-تعمیرات-اکسترنال/بازیابی-اطلاعات-ریکاوری-اینترنال/تبدیل-اینترنال-باکس-مبدل-کابل/باز-کردن-قفل-پسورد) آن برداشته شود .

Public Enemy
28-03-2017, 00:27
لطفا تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید. برای مشکلات خودتون تاپیک جداگانه بزنید.

پست های تبلیغاتی حذف شدند.

با تشکر