PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy Ace S5830 | گوشي سامسونگ با پردازنده ي 800 مگاهرتزي و صفحه نمايش 3.5 اينچي

صفحه ها : 1 [2] 3

amaska
05-06-2011, 21:44
با عرض سلام.من می خواستم این گوشی رو بخرم.
فقط تنها چیزی که توی ذوقم زد این عدم پشتیبانی از فایل های فلش در مرورگر گوشی بود.آیا این حقیقت دارد؟
من توی gsmarena خوندم.گفته بود به علت پردازنده ی پایین گوشی این قابلیت رو نذاشتن.
راه حلی برای وجود دارد؟
ممنون.

pour-homme
06-06-2011, 13:24
ربطی به پردازنده نداره گوشی های دیگه با پردازنده پایین تر هستند که ساپورت فلش دارن اما ویدئو های مثل یوتیوب با یه برنامه که تو خود گوشی هست میتونی ببینی

shahabprince
06-06-2011, 16:17
من همیشه گفتم که سامسونگ باید بره جارو برقیش رو بسازه
ولی خوب مثل اینکه گوشیهای جدیدش خیلی خفنه
در مورد این گوشی هم باید بگم واقعا گوشیه مقرون به صرفه ای هست

amin1374
07-06-2011, 09:45
اطلاعیه
من دیروز ای نگوشی رو خریدم هرکس هر سوالی داره میتواند بپرسدآماده پاسخ گویی هستم

h_zaman06
07-06-2011, 09:52
اگه میشه یه توضیح کامل بده که چه طوره ... واینکه چند خریدی

malkemid
07-06-2011, 11:08
الان قیمت بدون گارانتی این گوشی چنده؟

---------- Post added at 10:25 AM ---------- Previous post was at 10:24 AM ----------

داداش مطمئنی 243؟:18:
احتمالا 100تومن اینور اونور گفتی:27:

:31: اشتباه لپی!! بود...343 بدون گارانتی...6 تومن هم کرایه خورد بهش شد 349

amin1374
07-06-2011, 11:16
:31: اشتباه لپی!! بود...343 بدون گارانتی...6 تومن هم کرایه خورد بهش شد 349

من این گوشی رو با گارانتی مایکروتل از نمایندگیش خریدم 367 تومان

malkemid
07-06-2011, 12:21
برای این گوشی رام های روت شده خوبی هست یا نه؟رامی که فارسی رو هم بدون دردسر ساپورت کنه...

روتش کنم بهتره یا همینطوری خوبه؟!

Royce
07-06-2011, 13:02
اونایی که خریدن یه توضیح کلی بدن دیگه

amin1374
07-06-2011, 14:19
همین طوریس خوبه نیاز به روت نداره

amin1374
08-06-2011, 09:26
بررسی گلکسی ایس بعد از خرید

1- کیفیت صدای عالی نسبت به 5800 قبلیم
2-کیفیت فیلم برداری وعکس خوب
3-تاچ خیلی عالی
4- جی پی اس قوی
5- باتری خوب تقریبا با استفاده معمو لی 2-4 روز شارژ نگه میداره
6-اجرای بدون مشکل بازی های جدید اچ دی
7-نصب تمامی نرم افزار ها بدون مشکل فقط بعضی بازی ها رو در حافظه داخلی نصب میکنه بقیه رو در کارت حافظه
8-

Royce
08-06-2011, 10:35
داداش میشه بگی جی پی اسش بدون اینترنت چقدر طول میکشه تا وصل بشه به ماهواره؟

amin1374
08-06-2011, 21:28
داداش میشه بگی جی پی اسش بدون اینترنت چقدر طول میکشه تا وصل بشه به ماهواره؟
یک تا 2 دقیقه بعدشم به 8 تا 12 ماهواره میتونه کانکت شه در اتاق هم میتونه کانکت شه
باتریش هم عالیه به معنی واقعی
در کل خیلی گوشی عالی ایه من که واقعا راضی ام

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

حالشو ببرین اینم بازیهای HD برای این گوشی
copy sddata to :sdcard/gameloft/games
Assasin's Creed 3.4.6 for HVGA + SD Card cache - Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Gangstar: Miami Vindication HD for HVGA + SD Card cache - Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Gangstar: West Coast Hustle 3.5.0 for HVGA + SD Card cache - Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

N.O.V.A. 3.5.0 for HVGA + SD Card cache - Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Tom Clancy's H.A.W.X. 3.4.3 for HVGA + SD Card cache - Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Modern Combat: Sandstorm 3.1.5 for HVGA + SD Card cache - Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Brothers In Arms® 2: Global Front HD 3.1.6 for HVGA + SD Card cache - Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Asphalt 5 3.4.1 for HVGA + SD Card cache - Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
این رو هم بگم لینک ها فیل شده پس از روش هایی که خودتون میدونید باید استفاده کنید تا دانلود شه

malkemid
08-06-2011, 22:44
[QUOTE=amin1374;6163006]
یک تا 2 دقیقه بعدشم به 8 تا 12 ماهواره میتونه کانکت شه در اتاق هم میتونه کانکت شه
باتریش هم عالیه به معنی واقعی
در کل خیلی گوشی عالی ایه من که واقعا راضی ام

این جی پی اس چجوری کار می کنه؟ از اینترنت سیمکارت استفاده می کنه؟

در ضمن من گوشیمو هم آپدیت کردم و بعدشم روت کردم ..خوبیش اینه که به راحتی آنروت هم میشه برای بعد ها!

Royce
09-06-2011, 00:39
کاش این گوشی خروجی تلویزیون هم داشت

PersiAndroid
14-06-2011, 17:45
نميدونم مايكروتل چرا همه ي تمركز تبليغاتيش رو گذاشته روي اين مدل؟
هر سايتي ميري هر مجله اي باز مي كني هر ... تا تبليغ اينو گذاشته؟

tehrani125
16-06-2011, 12:34
آیا محافظ ال سی دی لازم است ؟

hbm_7052
25-06-2011, 10:52
کاش این گوشی خروجی تلویزیون هم داشت

فعلا كه نداره
شايد در سري هاي جديدش بذارن

skyman53
25-06-2011, 10:57
سلام دوستان
منم میخوام این گوشی رو بگیر 1
1 با گارانتی و بدون گارانتی چه فرقی داره؟منو فارسی ؟
2- برا آپدیت جدید چکار باید بکنم؟بازم باید خرج کنم؟
3- گارانتی فقط مال سخت افزاره یا آپگرید و نرم افزار هم پوشش میده؟
4- ساخت کجاست؟زده چینی یا کره ای>؟(هم گارانتی دار هم بدون گارانتی )
موقع خرید چه چیزی رو چک کنم؟ خرید اینترنتی معقولانه هست؟

برا راه اندازی gps باید پول بدم؟
6- کیفیت فیلمبرداریش بعد از آپدیت چجوری میشه؟

کلا نسبت به قیمت این با صرفه تره یا galaxy fit?

98765430210
26-06-2011, 21:12
سلام
دوستان منوی این گوشی فارسی میشه؟لطفا جواب بدید

rshafiiy
27-06-2011, 11:47
سلام
دوستان منوی این گوشی فارسی میشه؟لطفا جواب بدید

بله فارسی میشه کیبورد فارسی هم داره اس ام اس فارسی هم راحت خونده میشه برنامه های فارسی هم روش نصب میشه کلا ساپورت کاملی از فارسی داره .

amin1374
29-06-2011, 13:41
سلام دوستان
منم میخوام این گوشی رو بگیر 1
1 با گارانتی و بدون گارانتی چه فرقی داره؟منو فارسی ؟
2- برا آپدیت جدید چکار باید بکنم؟بازم باید خرج کنم؟
3- گارانتی فقط مال سخت افزاره یا آپگرید و نرم افزار هم پوشش میده؟
4- ساخت کجاست؟زده چینی یا کره ای>؟(هم گارانتی دار هم بدون گارانتی )
موقع خرید چه چیزی رو چک کنم؟ خرید اینترنتی معقولانه هست؟

برا راه اندازی gps باید پول بدم؟
6- کیفیت فیلمبرداریش بعد از آپدیت چجوری میشه؟

کلا نسبت به قیمت این با صرفه تره یا galaxy fit?

1- میدونم تو ایران گارانتی اونم برای موبایل پول دو ریختن است ولی از یک نظر خیالت راحته یک باتریش اصله وعوض نشده 2- مموری اصله 3- شارژر اصله و.........
خوب به نظر من با گارانتی بخر خودمم با گارانتی خریدم وخیلی راضیم من از نمایندگیش 267000 تومان خریدم
-فارسی بودن بستگی به رام گوشی داره اگه خاورمیانه باشه آره ساپرت کامل فارسی داره !!
2-لازم نیست پول خرج کنی باید چیزی حدود 130 مگ با کامپیوتر دان کنی برای آموزش هم بچه های همین جا کمکت میکنن تا گوشی رو آپدیت کنی اغگر هم خودت نخاستی بکنی بده بیرون برات انجام بدن 4تومان هزینش بیشتر نیست
3- گارانتی ماله سخت افزاره فقط خود گوشی نه باتری نه شارژر فقط گوشی شامل گارانتی است نصب نرم افزار های غیر مجاز روت کردن و.......گارانتی رو از بین میبره
4-گوشی made by samsung
باتری ساخت ژاپن
5-اونم خیر لازم نیست
6- خیلی بهتر میشه ریویوشو تو یاتوب دیدم عالی میشه
7 صد درصد ایس بهتره سخت افزار قوی تر صفحه بزرگتر و..........

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:36 PM ----------

راستی یادم رفت بگم من بابارکد اسکنر بار کد روی جعبش رو اسکن کردم وگفت ساخت کره است
این بار کد اسکنرش 100 درصد درسته و ر است میگه
این رو هم بگم اگر گوشی رو با گارانتی خریدید فارس ی داره

malkemid
29-06-2011, 14:18
1- میدونم تو ایران گارانتی اونم برای موبایل پول دو ریختن است ولی از یک نظر خیالت راحته یک باتریش اصله وعوض نشده 2- مموری اصله 3- شارژر اصله و.........
خوب به نظر من با گارانتی بخر خودمم با گارانتی خریدم وخیلی راضیم من از نمایندگیش 267000 تومان خریدم
-فارسی بودن بستگی به رام گوشی داره اگه خاورمیانه باشه آره ساپرت کامل فارسی داره !!
2-لازم نیست پول خرج کنی باید چیزی حدود 130 مگ با کامپیوتر دان کنی برای آموزش هم بچه های همین جا کمکت میکنن تا گوشی رو آپدیت کنی اغگر هم خودت نخاستی بکنی بده بیرون برات انجام بدن 4تومان هزینش بیشتر نیست
3- گارانتی ماله سخت افزاره فقط خود گوشی نه باتری نه شارژر فقط گوشی شامل گارانتی است نصب نرم افزار های غیر مجاز روت کردن و.......گارانتی رو از بین میبره
4-گوشی made by samsung
باتری ساخت ژاپن
5-اونم خیر لازم نیست
6- خیلی بهتر میشه ریویوشو تو یاتوب دیدم عالی میشه
7 صد درصد ایس بهتره سخت افزار قوی تر صفحه بزرگتر و..........

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:36 PM ----------

راستی یادم رفت بگم من بابارکد اسکنر بار کد روی جعبش رو اسکن کردم وگفت ساخت کره است
این بار کد اسکنرش 100 درصد درسته و ر است میگه
این رو هم بگم اگر گوشی رو با گارانتی خریدید فارس ی داره

خط قرمز هیچ ربطی به گارانتی دار بودن نداره!

amin1374
29-06-2011, 19:54
خط قرمز هیچ ربطی به گارانتی دار بودن نداره!
خب گفتم جهت اطمینان خاطر است خیلی اتفاق افتاده که باتری هاشون و.... رو با نمونه تقلبی وجعلی عوض کردن

L.A.MESSI
30-06-2011, 22:36
بچه ها الان قیمت این گوشی چنده؟

hamed m2m
01-07-2011, 22:03
بالاخره مشخص شد بازي هاي سنگين رو اجراميكنه يانه؟
مولتي تاچش چطوره:3:

aliugd
04-07-2011, 10:13
سلام دوستان
یه هدفون با کیفیت عالی برای این گوشی سراغ دارین؟
چه مارکی خوبه؟

aliugd
04-07-2011, 10:27
علاوه بر این سوال قبلی لطفاً بگین
رم 16 گیگ کلاس 4 یا 6 چی خوبه واسش؟

Ghalenoy
05-07-2011, 08:12
سلام
میخواستم زنگ گوشی را تغییر دهم .. هر کاری میکنم یکسری اهنگهای از پیش تعیین شده برای انتخاب وجود دارد .. لطفا راهنمایی بفرمایید

amir 777
08-07-2011, 19:48
سلام دوستان من این گوشی را خریدم اما دیدم پک اروپا بهم داده و فارسی را پشتیبانی نمیکنه و این 2 تا cd را نداره حالا می خواستم ببینم کار این 2 تا cd چیه و از کجا میتونم دانلود کنم

Royce
10-07-2011, 18:55
این گوشی این همه طرفدار داره یه تاپیک درست و حسابی توی سایتای ایرانی وجود نداره که فعالانه توش بحث بشه :13:

prince_fable
11-07-2011, 15:18
سلام
برای این گوشی بهترین کاستوم رام که عملکرد گوشی رو تو بازی ها و برنامه های سنگین بالا ببره، در ضمن فارسی باشه چیه؟

اصلا براش کاستوم رام اومده؟
اگه میشه آموزش کاملش رو هم بذارین.
ممنون

hassan19
16-07-2011, 09:13
با سلام خدمت دوستان..
من یه Galaxy Ace S5830 دارم و برنامه kies رو سی دی را نصب کردم و میخوام از طریق samsung apps برنامه های اندروید رو براش از طریق pc دانلود و روی گوشی نصب کنم ولی مثل اینکه فقط برای گوشی های با Bada Os کار میکنه و اندروید گوشیم رو نمیشناسه،چاره چیه؟ خیلی ممنون.

prince_fable
16-07-2011, 09:41
با سلام خدمت دوستان..
من یه Galaxy Ace S5830 دارم و برنامه kies رو سی دی را نصب کردم و میخوام از طریق samsung apps برنامه های اندروید رو براش از طریق pc دانلود و روی گوشی نصب کنم ولی مثل اینکه فقط برای گوشی های با Bada Os کار میکنه و اندروید گوشیم رو نمیشناسه،چاره چیه؟ خیلی ممنون.
سلام

دقیقا منم همین مشکل رو دارم، باید چکار کنم؟

در ضمن نمیشه برنامه samsung app رو گوشی رو به یه کشور دیگه تغییر داد،آخه واسه ایران برنامه هاش کمه؟

ممنون

hassan19
16-07-2011, 11:56
با سلام خدمت دوستان..

چاره چیه دوستان،چطور میشه از طریق برنامه گوشی برنامه ها رو دانلود و نصب کرد؟!!:23::worried:

majidv
16-07-2011, 12:52
با سلام خدمت دوستان
پریروز یه گوشی Ace از پاساژ میدون ولیعصر گرفتم . با اینکه در طول روز تماس زیادی ندارم باطریش یه روزه تموم میشه . wifi و gps رو هم غیر فعال کردم ولی فایده نداشت آیا طبیعیه و بازده باطری به مرور بهتر میشه یا مشکل داره . ممنون میشم جواب بدین حالم گرفتس.

PersiAndroid
16-07-2011, 14:46
Samsung starts rolling our Gingerbread update for Ace

Although the Gingerbread ROM for the Samsung Ace leaked months back Samsung never got around to releasing it officially. Until now, that is.
SamFirmware is reporting that Samsung has started rolling out the Gingerbread update for the Ace through Kies. The update for now is available in limited countries, namely, Russia and Poland but will be available in other regions soon.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

As for the update, there is nothing much to report on it. It will update the Android version to 2.3.3 and bring the usual Gingerbread goodness to your Samsung Ace.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir 777
16-07-2011, 15:01
Samsung starts rolling our Gingerbread update for Ace

Although the Gingerbread ROM for the Samsung Ace leaked months back Samsung never got around to releasing it officially. Until now, that is.
SamFirmware is reporting that Samsung has started rolling out the Gingerbread update for the Ace through Kies. The update for now is available in limited countries, namely, Russia and Poland but will be available in other regions soon.

As for the update, there is nothing much to report on it. It will update the Android version to 2.3.3 and bring the usual Gingerbread goodness to your Samsung Ace.

دوست عزیز خلاصه ترجمه میکردین ببینیم چی گفته

pour-homme
16-07-2011, 15:04
چیزه خاصی نگفته گفته سامسونگ اپدیت دستگاه ها را تو چند کشور شروع کرده مثل روسیه لهستان و .. که به زودی برای کناصق دیگه هم میاد

NIMA.GNI
16-07-2011, 21:02
گول ظاهر فریبنده ی این گوشی رو نخورید این گوشی خوشکل شده ی جیو هستش

rahimism
16-07-2011, 21:59
نمیشه اسمش رو گذاشت گول خوردن. گالاکسی ایس واقعا قشنگ هست. زیبایی هم خودش یه معیار انتخاب هست. اینکه جیو دوربینش 3 مگاپیکسل هست و فلش نداره هم به کنار. حالا شاید بگید این موارد ارزش 100 تومن پول بیشتر دادن رو داره یا نه، ممکنه از نظر کسی ارزشش رو نداشته باشه، ولی از نظر یکی داشته باشه. خود من گوشی که فلش نداشته باشه رو کلا از لیست گزینه هام حذف کردم، چه جیو باشه، چه گالاکسی اس با اون مشخصات بالا!

hassan19
16-07-2011, 23:23
مال من هم یه جورایی باتری زود تموم میشه،یه برنامه باز میکنم،اخر سر دو سه تا برنامه دیگه رو هم میبندم ،ولی حس میکنم سریع شارژ میخوره..همه هم میگن باتری 1350 امپری باتری قوی هستش ولی موندم چرا اینطور میشه..
احتمالا پردازش های گوشی به باتری قوی تری نیاز داشته ولی اینو گذاشتن روش..واقعا موندم سامسونگ چه سیاستی داره که گوشی با این همه ظریف رو ازش کم گذاشته!!

azsabet
17-07-2011, 14:48
دوستان کسی گوشیش رو به نسخه 2.3 آپدیت کرده؟ میخواستم بدونم این نسخه فارسی هم ساپورت میکنه یا نه؟

momo8182
17-07-2011, 15:14
الان تفاوت این گوشی ها باهم نهایت 50 الی 60 تومان هست در ضمن دوربین ایس جز 5 مگا پیکسلی های خوب هست و یکی دیگه ام اینکه سایز صفحه نمایش ایس واقعا ایده آل چون نه کوچیه و خیلی بزرگ که واسه حمل و نقل اذیت کنه.

virus2009
18-07-2011, 01:39
دوستان کسی گوشیش رو به نسخه 2.3 آپدیت کرده؟ میخواستم بدونم این نسخه فارسی هم ساپورت میکنه یا نه؟

هنوز رام رسمی 2.3 نسخه خاورمیانه عرضه نشده
ولی میشه روی نسخه اروپا فارسی ساز نصب کرد منتها به خوبی رام اصلی نیست

NIMA.GNI
18-07-2011, 08:32
نمیشه اسمش رو گذاشت گول خوردن. گالاکسی ایس واقعا قشنگ هست. زیبایی هم خودش یه معیار انتخاب هست. اینکه جیو دوربینش 3 مگاپیکسل هست و فلش نداره هم به کنار. حالا شاید بگید این موارد ارزش 100 تومن پول بیشتر دادن رو داره یا نه، ممکنه از نظر کسی ارزشش رو نداشته باشه، ولی از نظر یکی داشته باشه. خود من گوشی که فلش نداشته باشه رو کلا از لیست گزینه هام حذف کردم، چه جیو باشه، چه گالاکسی اس با اون مشخصات بالا!

شما که دوربین گوشی واستون اولویت داره پس بهتره سمت گوشی های برند سامسونگ نیاین چون این یه چیز اثبات شده هست که دوربیناش مخصوصا تو فیلمبرداری خیلی ضعیفه، خواهشا این موضوع رو رد نکنید منطقی باشین بهتره واقعیت گفته بشه بحث تعصب رو گوشیتون رو بزارید کنار

NIMA.GNI
18-07-2011, 08:40
الان تفاوت این گوشی ها باهم نهایت 50 الی 60 تومان هست در ضمن دوربین ایس جز 5 مگا پیکسلی های خوب هست و یکی دیگه ام اینکه سایز صفحه نمایش ایس واقعا ایده آل چون نه کوچیه و خیلی بزرگ که واسه حمل و نقل اذیت کنه.

بله دقیقا 80هزار تومن اختلاف قیمت وجود داره

سامسونگ کدوم دوربینش خوب بوده که این دومیش باشه؟

اما درباره ی صفحه نمایش نمیدونم چرا اما این گوشی 3.5 اینچی با 320*480 پیکسل!!! خوب بزرگ بودن صفحه نمایش قدرت پیکسل در حد و اندازه ی خودش می خواد فکر نمی کنید 320*480 برای 3.5 اینچ کیفیت رو میاره پایین؟؟؟
از طرفی جیو با 3.2 اینچ و 320*480 تونسته کیفیت بهتری رو ارائه بده

PersiAndroid
18-07-2011, 09:12
اولين آيفون هم صفحش دقيقا همچين مشخصاتي داشت ولي كيفيت تصويرش واقعا خيره كننده بود
كيفيت صفحه نمايش ايس هم خوبه گرچه در هر صورت اين حرفي كه شما ميگين تو صفحه نمايش هاي lcd اتفاق مي اقته
هر چه پيكسل ها بيشتر باشه و سايز كوچكتر باشه عمق تصوير بيشتر ميشه و بالعكس
در مورد دوربين هاي سامسونگ هم شايد در مورد بعضي گوشيها اينجور باشه به هر شكل همه ي گوشيهاي يك برند كه كيفيت دوربين همساني ندارند مثلا همين نوكيا فقط تعدادي از مدل هاش كيفيت دوربين خوب و لنزاي اختصاصي دارن
من خودم كار عكاسي انجام ميدم از دوربين گوشي سامسونگم (گالكسي اس ) استفاده مي كنم و كيفيتش عاليه
و اصلا به كسي نگفتم كه اين ها رو با موبايل گرفتم
خيلي از همين عكسهارو واسه يه جور نمايشگاه كوچيك چاپ كردم و حتي رو پرده پخش كردن و كيفيت عالي بود

NIMA.GNI
18-07-2011, 09:31
اولين آيفون هم صفحش دقيقا همچين مشخصاتي داشت ولي كيفيت تصويرش واقعا خيره كننده بود
كيفيت صفحه نمايش ايس هم خوبه گرچه در هر صورت اين حرفي كه شما ميگين تو صفحه نمايش هاي lcd اتفاق مي اقته
هر چه پيكسل ها بيشتر باشه و سايز كوچكتر باشه عمق تصوير بيشتر ميشه و بالعكس
در مورد دوربين هاي سامسونگ هم شايد در مورد بعضي گوشيها اينجور باشه به هر شكل همه ي گوشيهاي يك برند كه كيفيت دوربين همساني ندارند مثلا همين نوكيا فقط تعدادي از مدل هاش كيفيت دوربين خوب و لنزاي اختصاصي دارن
من خودم كار عكاسي انجام ميدم از دوربين گوشي سامسونگم (گالكسي اس ) استفاده مي كنم و كيفيتش عاليه
و اصلا به كسي نگفتم كه اين ها رو با موبايل گرفتم
خيلي از همين عكسهارو واسه يه جور نمايشگاه كوچيك چاپ كردم و حتي رو پرده پخش كردن و كيفيت عالي بود

ابعاد فیلم QVGA با سرعت فیلمبرداری 15 فریم بر ثانیه به نظر شما ضعف نیست تو یه گوشی 340 تومنی؟ الان دیگه سونی اریکسون x8 با 190 قیمت ابعاد VGA با سرعت 30 فریم بر ثانیه دوربینش رو دست ace رو زده!!!من نمیدونم چرا سامسونگ نمی خواد یه فکری به حال دوربیناش بکنه

hamed_korn
18-07-2011, 09:59
دوستان این کد مخصوص که میدیم وقتی میخواهیم گوشی بخریم ببینیم گوشی قبلا چند ساعت کار کرده چند دقیقه مکالمه باهاش داشتن ...........چی هست؟

PersiAndroid
18-07-2011, 10:06
حق با شماست من فك كنم تو پستاي اوليم تو همين تاپيك هم اينو گفتم
خيلي وقته ديگه سوني اريكسونم از فرمت غارنشيني qvga دست برداشته
نميدونم چرا حالا سامسونگ رو دوربين بعضي گوشي هاش اين فرمت رو گذاشته

pour-homme
18-07-2011, 11:30
کیفیت عکسبرداری این گوشی جزء بهترین 5 مگاپیکسلی ها هستش این غیر قابل انکار هست(کیفیت فیلم برداریش افتضاحه) دومین مزییتش سرعت خوب خود گوشی هست برای کسی مثل من که اهل بازی نیست وفقط استفاده روزمره داره مثل وب و چندتا برنامه کاربردی عالیه سوما طراحی زیبای گوشی هست .
کیفیت صفحه نمایشش هم راضی کنندست همه مردم که نیاز به گوشی خفن ندارن من نمیدونم چرا تو این انجمن با این گوشی انقدر بد هستن در صورتی که جزو گوشی های محبوب تو سطح جهان هست(میتونید نظر سنجی مثل GSMArena و ... را ببینید) من خیلی زیاد دیدم اخیرا دست خیلی از دوستانم گلکسی اس و GS II و دوهسته ای هایه دیگه هست در صورتی که استفاده خاصی هم از گوشیشون نمیکنند

NIMA.GNI
18-07-2011, 13:12
کیفیت عکسبرداری این گوشی جزء بهترین 5 مگاپیکسلی ها هستش این غیر قابل انکار هست(کیفیت فیلم برداریش افتضاحه) دومین مزییتش سرعت خوب خود گوشی هست برای کسی مثل من که اهل بازی نیست وفقط استفاده روزمره داره مثل وب و چندتا برنامه کاربردی عالیه سوما طراحی زیبای گوشی هست .
کیفیت صفحه نمایشش هم راضی کنندست همه مردم که نیاز به گوشی خفن ندارن من نمیدونم چرا تو این انجمن با این گوشی انقدر بد هستن در صورتی که جزو گوشی های محبوب تو سطح جهان هست(میتونید نظر سنجی مثل GSMArena و ... را ببینید) من خیلی زیاد دیدم اخیرا دست خیلی از دوستانم گلکسی اس و GS II و دوهسته ای هایه دیگه هست در صورتی که استفاده خاصی هم از گوشیشون نمیکنند

وقتی حرف از دوربین میشه درواقع هم کیفیت عکسبرداری و هم فیلمبرداری رو بررسی می کنیم!!! شاید تو عکس برداری کیفیتش خوب باشه اما تو فیلمبرداری در حد و اندازه های یه گوشی با این قیمت نیست!!!

rahimism
18-07-2011, 14:55
من میگم اون 3 مگاپیکسل هست و فلش نداره، و این 5 مگاپیکسل هست و فلش هم داره و از این جهت بهتره. خیلی ساده گفتم درکش براتون خیلی سخت هست؟ من تعصب دارم یا تو که خودت جیو داری و سنگ جیو رو به سینه میزنی؟! خیلی کارتون زشت هست که چون خودتون فلان گوشی رو دارید میخواید بقیه رو هم جذب گوشی خودتون کنید. نمیدونم بعضی ها پیش خودشون چی فکر میکنن و چه سودی از اینکارا میبرن.

شما که دوربین گوشی واستون اولویت داره پس بهتره سمت گوشی های برند سامسونگ نیاین چون این یه چیز اثبات شده هست که دوربیناش مخصوصا تو فیلمبرداری خیلی ضعیفه، خواهشا این موضوع رو رد نکنید منطقی باشین بهتره واقعیت گفته بشه بحث تعصب رو گوشیتون رو بزارید کنار

pour-homme
18-07-2011, 14:58
وقتی حرف از دوربین میشه درواقع هم کیفیت عکسبرداری و هم فیلمبرداری رو بررسی می کنیم!!! شاید تو عکس برداری کیفیتش خوب باشه اما تو فیلمبرداری در حد و اندازه های یه گوشی با این قیمت نیست!!!

یعنی چی؟ عکس برداری جداست فیلم برداری هم جداست تو هر سایتی هم که نگاه کنی هر گوشی را که رویو گداشته نیومد بگه دوربینش خوبه یا بد میگن فیلبردارییش فلان عکسبرداریش هم فلان شاید یکی فیلم برداری براش مهم نباشه اصلا دوربین این گوشی بد کلی چیزهایی دیگه هم داره که ادم بخواد بخاطرش این گوشی را بخره

NIMA.GNI
19-07-2011, 08:27
من میگم اون 3 مگاپیکسل هست و فلش نداره، و این 5 مگاپیکسل هست و فلش هم داره و از این جهت بهتره. خیلی ساده گفتم درکش براتون خیلی سخت هست؟ من تعصب دارم یا تو که خودت جیو داری و سنگ جیو رو به سینه میزنی؟! خیلی کارتون زشت هست که چون خودتون فلان گوشی رو دارید میخواید بقیه رو هم جذب گوشی خودتون کنید. نمیدونم بعضی ها پیش خودشون چی فکر میکنن و چه سودی از اینکارا میبرن.

سلام دوست من
آقا من دیگه تو این تاپیک نظر نمیدم مثل اینکه نظرات من باعث ناراحتی شما شده اما به قرآن من این گوشی رو ندارم گوشی من ایکس هشته سنگ هیچ گوشی رو هم تا بحال به سینه نزدم، آقا اصلا دوربینش توپه، من غلط کردم ما که با هم دعوا نداریم برادر من اومدیم یکم بحث کنیم مطمئنا اختلاف نظر پیش میاد دیگه... کل فروم رو نگاه کن ببین من نشده بچه هارو جذب گوشی خودم بکنم چون الان دیگه واقعا مزخرفه!!!

Royce
19-07-2011, 19:09
میشه بگید این گوشی بجز فلش با gio دیگه چه تفاوتهایی داره؟

pour-homme
19-07-2011, 20:41

Gorilla Glass display
3.5 inches display
Camera 5 MP
قیافه بهتر(که به سلیقه بستگی داره)

Royce
20-07-2011, 17:11
Gorilla Glass display

داستان این چیه؟

Milo.Metallboy
20-07-2011, 17:22
شیشه ی بسیار مقاوم در برابر ضربه

poonel
23-07-2011, 18:51
کسی می دونه GPS این گوشیا به شکل نقاشیه یا به شکل عکسه مثل گوگل ارث؟؟؟
برای GPS اینترنت میخواد؟

marshal2600
02-08-2011, 17:16
مشخصات فنی
طرح ظاهر دستگاه کلاسیک لمسی رنگ بندی مشکی سیستم نرم افزاری باند GSM و EDGE HSDPA 900 / 2100 / GSM 850 / 900 / 1800 / 190 باند 3G - GPRS بله سیستم عامل اندروید 2.2 Java بله اندازه وزن 113 گرم ابعاد ۱۱۲.۴ x ۵۹.۹ x ۱۱.۵ میلیمتر نمایشگر فناوری TFT صفحه لمسی ، 16 میلیون رنگ دقت تصویر ۳۲۰ x ۴۸۰ پیکسل اندازه 3.5 اینچ باتری ظرفیت Standard battery, Li-Ion 1350 mAh زمان مکالمه تا 11 ساعت آماده به کار تا 640 ساعت دوربین دقت تصویر دوربین 5 مگاپیکسل بزرگنمایی دیجیتالی/نوری بله فلاش LED ISO - موسیقی و صدا پخش کننده موسیقی بله آهنگ زنگ MP3 پلی فونیک ، WAV ، MP3 DRM - فن آوری صدای سه بعدی - بازی و سرگرمی بازی های داخلی JAVA - رادیو FM بله تجارت و محل کار مشاهده گر سند بله حالت آفلاین بله یادداشت صوتی و پست صوتی بله پیام رسانی SMS بله MMS بله ورودی متن پیشگوی T9 بله ایمیل بله قابلیت اتصال بلوتوث دارد با A2DP USB بله WAP بله SyncML(DS) بله SyncML(DM) بله WiFi Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA خروجی TV - برنامه همگام سازی با رایانه - حافظه حافظه کاربر 158 مگابایت مدیریت اطلاعات شخصی تقویم بله برنامه ریز بله ساعت بله ماشین حساب بله دفترچه یادداشت بله عملکردهای تماس تلفن بلندگو بله شناسه تماس گیرنده بله چندنفره بله

hasani2008
03-08-2011, 11:09
من ميخوام اين گوشي رو بخرم لطفا نتيجه نهايي رو بگيد ارزش خريد داره يا نه؟؟؟؟؟؟
از همه نظر اين گوشي رو OK مي دونم فقط عدم پخش دايويكس هست كه ميشه ازش گذشت ولي باطري ضعيف رو نه!
ممنون ميشم راهنمايي كنيد....

malkemid
03-08-2011, 12:10
من ميخوام اين گوشي رو بخرم لطفا نتيجه نهايي رو بگيد ارزش خريد داره يا نه؟؟؟؟؟؟
از همه نظر اين گوشي رو OK مي دونم فقط عدم پخش دايويكس هست كه ميشه ازش گذشت ولي باطري ضعيف رو نه!
ممنون ميشم راهنمايي كنيد....

باطریش ضعیف نیست به نظرم...ال سی دی به اون گندگی و سی پی یو 800 رو باید جواب بده خوب مصرفش طبیعتا کم نیست

hasani2008
04-08-2011, 08:38
ممنون از جواب ،‌يه سوال ديگه آيا اين گوشي پخش دايويكس با يرنامه داره ، در كل ارزش خريد داره؟؟؟؟؟.
بين اين گوشي و c6-01 نوكيا موندم كه كدوم رو انتخاب كنم؟؟؟؟؟؟؟

malkemid
04-08-2011, 09:42
ممنون از جواب ،‌يه سوال ديگه آيا اين گوشي پخش دايويكس با يرنامه داره ، در كل ارزش خريد داره؟؟؟؟؟.
بين اين گوشي و c6-01 نوكيا موندم كه كدوم رو انتخاب كنم؟؟؟؟؟؟؟

با moboplayer دایویکس هم پخش می کنه...

در مقایسه با اون گوشی نوکیا که این خیلی بهتره...دیگه این روزا کی نوکیا می خره؟:31:

Kolang
04-08-2011, 12:10
با moboplayer دایویکس هم پخش می کنه...

در مقایسه با اون گوشی نوکیا که این خیلی بهتره...دیگه این روزا کی نوکیا می خره؟:31:

منو قدیمی ها شاید بشناسن... از طرفدارهای نوکیا بودم...
اما از بعد اینکه 5800 خریدم و 4 ماه از 1 سال رو توی تعمیرگار بود... دیگه حالم از نویکا بهم میخوره...:31:
دیروز هم رفتم این گوشی رو خریدم... خدا وکیلی بعد از عادت به symbian... کار کردن با آندروید خیلی لذت بخشه...
تازه میفهمی چه بیخود بوده اون :دی

h_zaman06
04-08-2011, 18:34
اما از بعد اینکه 5800 خریدم و 4 ماه از 1 سال رو توی تعمیرگار بود... دیگه حالم از نویکا بهم میخوره...:31:
دیروز هم رفتم این گوشی رو خریدم... خدا وکیلی بعد از عادت به symbian... کار کردن با آندروید خیلی لذت بخشه...

از اصفهان گرفتی ؟
قیمت چه قدر بود ؟
با گارانتی ؟

cyber861
04-08-2011, 19:10

من دو سال 5800 داشتم.سری اول بود.خداییش خیلی گوشیه خوبی بود.نمیدونم ماله شما چرا اینجور بوده؟:41:

ولی خب نوکیا دوره اش گذشته.مخصوصا از وقتی که روی اون سیمبیان داره حیثیتی کار میکنه و به نتیجه نمیرسه.:27:

hasani2008
05-08-2011, 09:04
من ديروز واسه خريد اين گوشي به چندموبايلي رفتم و تعجب كردم چون گفتن كه قيمت گوشي بالا رفته و اين گوشي قيمتش 380 هست، آيا واقعا همينه . چون سايت گوشي شاپ زده 335!!!!!!!!!!

01110362
05-08-2011, 10:09
دوستان از بحث خارج نشید خواهشا:31: صحبت از نوکیا 5800 شد دیدم جا داره از 5800 خودم که دو سال پیش داشتم و60000 تومن پولlcd که به فنا رفته بود یادی بشه .
الان دور دور سامسونگ و آندروید هست.
یه زمانی اسم گوشی سامسونگ میاوردی حالت :2:
اما الان غولی شده که دیگه با اپل داره میجنگه حالا نوکیا دیگه جا خودشو داره.
موفق باشید[COLOR="Silver"]

من ديروز واسه خريد اين گوشي به چندموبايلي رفتم و تعجب كردم چون گفتن كه قيمت گوشي بالا رفته و اين گوشي قيمتش 380 هست، آيا واقعا همينه . چون سايت گوشي شاپ زده 335!!!!!!!!!!

دوست عزیز قیمت کجاست ؟
بهترین حالت استعلام از چند موبایل فروشی هست؟
گول حرف فروشنده ها رو نخور؟
موفق باشید

حمید جان
05-08-2011, 22:11
سلام

دوتا سوال دارم

1- چه طوری باید تم گوشیمو عوض کنم؟
2-چجوری GPS شو فعال کنم؟!

ممنون

Kolang
06-08-2011, 12:22
از اصفهان گرفتی ؟
قیمت چه قدر بود ؟
با گارانتی ؟

احمد آباد كه اصلا منيدونن گارانتي چيه :31:
334 گرفتم...
227 هم بدون فارسي رو ميدادن
بدون گارانتي البته

من دو سال 5800 داشتم.سری اول بود.خداییش خیلی گوشیه خوبی بود.نمیدونم ماله شما چرا اینجور بوده؟:41:

ولی خب نوکیا دوره اش گذشته.مخصوصا از وقتی که روی اون سیمبیان داره حیثیتی کار میکنه و به نتیجه نمیرسه.:27:

آره... منم با 3 تا نوكياي قبليم مشكلي نداشتم... اما اين 5800 بلايي سرم آورد كه ديگه بدم مياد از نوكيا...
شانسم گفت گارانتي بود.. و الا خرج تعويض lcd و بردش بود كه فكر كنم قيمت خود گوشي پام در ميومد :46:

n.a.b.a.t
06-08-2011, 14:25

حمید جان
06-08-2011, 22:29
سلام

دوتا سوال دارم

1- چه طوری باید تم گوشیمو عوض کنم؟
2-چجوری GPS شو فعال کنم؟!

ممنون
بابا مگه سوالای من خار داره که کسی جواب نمیده؟:41:

Kolang
08-08-2011, 10:30
بعد از 4 روز كار كردن با گوشي... بايد بگم همه چيش عاليه... بجز باطري كه افتضاحه...
اگا شما تنها استفاده ات از گوشي تماس گرفتن باشه... به 2 روز ميكشه...
اما اگه اينترنت بخواي استفاده كني يا بازي كني يا gps... روزي بيشتر از 1 بار بايد شار‍ژ كني...
من ديروز فقط gprs اش رو فعال گزاشته بودم و 1 ساعت و نيم هم مكالمه داشتم... باطريش تو 8 9 ساعت تمام شد!!!

حمید جان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من هنوز فرصت نكردم gps اش رو اوكي كنم كامل... تا يكي دو روز ديگه اگه كسي جوابت رو نداد... من در خدمتم

Kolang
08-08-2011, 10:38
بابا مگه سوالای من خار داره که کسی جواب نمیده؟:41:

مثل اينكه ديروز پريروز سامسونگ ايران يه برنامه مسيرياب توپ به همراه نقشه ايران براي سامسونگ داده بيرون

بريد از samsung app دانلودش كنيد

به اسم
Ndrive
اطلاعات بيشتر خواستين به موبايلستان سر بزنيد

K.N.I.G.H.T
09-08-2011, 19:17
سلام
این گوشی رنگ سفید هم داره یا نه؟
قیمتش هم اگه لطف کنید ممنون میشم

shk021051
09-08-2011, 21:24
یه سوال :آیا فرق ace با gio واقعا 100 تومن هست؟
به نظر من که فرقی ندارن جز دوربین:46:

malkemid
09-08-2011, 21:55

ایس پردازنده گرافیکی داره که جیو نداره...در ضمن ال سی دی ش هم بزرگتره و گوریلا گلس هست که جیو نیست و امکان خش افتادنش بیشتره ...دوربینم که خودت گفتی...حالا شاید 100 تومن نیرزه اینا ولی 95 تومن می ارزه :31:

prince_fable
09-08-2011, 23:00
ایس پردازنده گرافیکی داره که جیو نداره...در ضمن ال سی دی ش هم بزرگتره و گوریلا گلس هست که جیو نیست و امکان خش افتادنش بیشتره ...دوربینم که خودت گفتی...حالا شاید 100 تومن نیرزه اینا ولی 95 تومن می ارزه :31:
سلام
سخت افزار gio دقیقا مثل ace هست و gio هم پردازنده ی گرافیکی داره
اختلاف قیمتشون هم 80 ت است
در ضمن ace دو تا قاب باتری داره؛ یکی مشکی و یکی سفید.
ممنون

malkemid
09-08-2011, 23:16
سلام
سخت افزار gio دقیقا مثل ace هست و gio هم پردازنده ی گرافیکی داره
اختلاف قیمتشون هم 80 ت است
در ضمن ace دو تا قاب باتری داره؛ یکی مشکی و یکی سفید.
ممنون

نه عزیز جیو پردازنده گرافیکی نداره...

Kolang
09-08-2011, 23:39

دوربین + فلش
سایز LCD
و کیفیت قاب که توی gio به مراتب پایین تره... چه lcd چه قاب پشت و چه اون لبه کناری که توی gio همش پلاستیکیه
اختلاف قیمت هم حدود 100 هست.. درسته

هردو از نظر سخت افزار کاملا یکsانن... gio هم پردازنده گرافیکی داره

800MHz ARM 11 processor,Adreno 200 GPU, Qualcomm MSM7227 chipset; 278MB of RAM available to the user

K.N.I.G.H.T
10-08-2011, 00:21
بی زحمت یکی هم جواب مار رو بده
این گوشی رنگ سفید هم داره ؟

malkemid
10-08-2011, 11:48
هردو از نظر سخت افزار کاملا یکsانن... gio هم پردازنده گرافیکی داره

800MHz ARM 11 processor,Adreno 200 GPU, Qualcomm MSM7227 chipset; 278MB of RAM available to the user

ولی تو این پیج چیزی از پردازنده گرافیکی نیست!! بالاخره کدومه؟

K.N.I.G.H.T
10-08-2011, 22:08
بی زحمت یکی هم جواب مار رو بده
این گوشی رنگ سفید هم داره ؟
ممنون که جواب دادید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P I R A N H A
10-08-2011, 22:44
اره داره قاب پشتش سفیده

Kolang
11-08-2011, 20:43
ولی تو این پیج چیزی از پردازنده گرافیکی نیست!! بالاخره کدومه؟

نمیدونم چرا update نکردن اطلاعاتش رو
اول کار... مشخص نبوده که پردازنده داره یا نه... review های ابتدایی این گوشی رو که ببینی (قبل از release) اینو نوشتن

اما تو revie خود gsmarena هم نوشته که پردازنده داره

jimmy666
13-08-2011, 08:20

تقريبا ميشه گفت هيچي.
دوربين 3 با 5 زياد فرقي نداره ، فيلمبرداريشون هم مثل همه ، فلاش كه ... صفحه ايس بزرگتره ولي رزوليشن يكيه در عوض راحتتره ولي باطري رو زودتر خالي ميكنه .
گالكسي ايس گرونتره ، سي پي يو و باطري مثل همديگه است .
البته من خودم گالكسي ايس دارم و خيلي راضيم از اون ور آب برام آوردن (هديه) ولي واقعيت اينه كه زياد فرقي با هم ندارن كاش حداقل فيلمبرداري ايس بهتر بود يا سي پي يو بالاتر بود يا حد اقل بجاي ال سي دي يه ال اي دي روش ميذاشتن از اين سه تا يكيش هم ميذاشتن كافي بود يه باطري بهتر از جيو هم بايد ميذاشتن روش كه نذاشتن :13:

paniranist
16-08-2011, 01:34
بدون گارانتيش چنده؟

jimmy666
21-08-2011, 11:06
باطریش ضعیف نیست به نظرم...ال سی دی به اون گندگی و سی پی یو 800 رو باید جواب بده خوب مصرفش طبیعتا کم نیست
100% درسته.
تازه وقتي باطري 15% شارژ داره پيغام اتصال شارژر ميده بعد از پيغام تازه يه نصف روز ديگه طول ميكشه تا باطري خالي شه.

يه سري تجربه شخصي راجع به گالكسي ايس:
واسه كاهش مصرف باطري:
· نور صفحه نمايش رو تا جايي كه ميشه كم كنيد
· از پس زمينه هاي زنده استفاده نكنيد
· صداهاي سيستم را تا آخر كم كنيد (هنگام لمس صفحه ديگه صدايي در نميآد)
· برنامه هاي اتو ران مثل لانچر ها يا كيلر ها رو غير فعال يا حذف كنيد
بهترين برنامه واسه پخش ام پي تري : power AMP

liverpooli
21-08-2011, 22:33
سلام.
این گوشی برای اینکه روش اپلیکشن بریزی باید کارخاصی انجام بدی یا اینکه فقط وصلش کنی به کامپیوتر و اپلیکیشن هایی که دانلود کردی رو بریزی رو گوشی؟
با سپاس.

prince_fable
22-08-2011, 16:29
سلام.
این گوشی برای اینکه روش اپلیکشن بریزی باید کارخاصی انجام بدی یا اینکه فقط وصلش کنی به کامپیوتر و اپلیکیشن هایی که دانلود کردی رو بریزی رو گوشی؟
با سپاس.
سلام
نه فقط تو sd بریز و با فایل منیجر گوشی اجرا و نصبش کن

ram1600
22-08-2011, 17:18
سلام دوستان به نظرتون ace بهتره یا wave 2
ممنون می شم یکم راهنمای کنید

liverpooli
22-08-2011, 20:49
سلام
نه فقط تو sd بریز و با فایل منیجر گوشی اجرا و نصبش کن

پس اینکه میگن گوشی باید روت بشه جریانش چیه /؟

prince_fable
23-08-2011, 08:48
پس اینکه میگن گوشی باید روت بشه جریانش چیه /؟
اون برای بعضی برنامه های خاصه که لازم دارن به فایلهای سیستمی دسترسی داشته باشن مثل:
Setcpu, root tools, absolute system, terminal emulator و غیره
ولی برنامه های کاربردی(غیر سیستمی) نیاز ندارن.

مگه چه برنامه ای میخوای نصب کنی؟

liverpooli
23-08-2011, 13:22
اون برای بعضی برنامه های خاصه که لازم دارن به فایلهای سیستمی دسترسی داشته باشن مثل:
Setcpu, root tools, absolute system, terminal emulator و غیره
ولی برنامه های کاربردی(غیر سیستمی) نیاز ندارن.

مگه چه برنامه ای میخوای نصب کنی؟

برنامه خاصی مد نظر نیست همین بازی ها و اپلیکیشن های معمولی . چون بعضی جا ها خونده بودم که برای شروع کار باید گوشی رو آپگرید کرد . روتش کرد . و ...
تو یکی از فوروم ها هم این مطلب رو نوشته بودن:

روش نصب بازی و برنامه روی سامسونگ

نخست شما باید برنامه های زیر را دریافت کنید ولی آنها را نصب نکنید :
Driver:
BitPim:
- درایور را از حالت فشرده خارج کنید.
- برنامه "Bitpim" را نصب کنید.

1) کد زیر را در گوشی وارد کنید :
(از چپ به راست : ستاره مربع صفر پنج دو سه مربع)#0523#*

2) دکمه های زیر را به ترتیب بفشارید :
[9]Common >بعد> [6] USB Configuration >بعد> [2] Qualcomm USB
حال عبارت زیر نمایش داده می شود :
Plz Reconnect the Cable.0

3) اکنون کابل را به گوشی و کامپیوتر وصل کنید.>> به کنترل پنل رفته و جستجوی سخت افزار جدید را انتخاب کنید (البته خود ویندوز قبل از شما این کار را شروع می کند)؛
در هنگام نصب تنظیم دستی (Manual) را انتخاب کنید و برای آن همان پوشه برنامه Qualcommdriver را انتخاب کنید

4) برنامه "Bitpim" را اجرا کنید و از منوی Edit گزینه ی Settings را برگزینید.
در اینجا Phone type را بر روی Other CDMA phone قرار دهید . و برای Com Port هم می توانید بر روی Browse (روبرویش) کلیک کنید و پورت مورد نظر را انتخاب کنید
مثلا برای من : Qualcomm Diagnostics Interface 3197 COM7
بر روی "OK" کلیک کنید.

5) حال به منوی "View" بروید و گزینه ی "View File System" را فعال کنید.

6) در سمت چپ برنامه بر روی Filesystem کلیک کنید. در سمت راست یک پوشه ی آبی رنگ دیده می شود. بر روی + در کنار این پوشه کلیک کنید.
عبارت … retrieving ظاهر می شود و پس از مدتی لیست پوشه ها (در قسمت میانی) و لیست فایل ها (درسمت راست) پدید می آید.

7) هم اکنون به Media و پس از آن به Games بروید و فایل های .jar و .jad را در این پوشه کپی کنید.
با dragdrop یا راست کلیک کردن روی قسمت راست و انتخاب new file

8) دیگر می توانید کابل را در بیاورید.

9) از منو خارج شوید و این کد را (در موبایل) وارد کنید :
#*6984125#* ( از چپ به راست : ستاره مربع شش نه هشت چهار یک دو پنج ستاره مربع )
- شما به قسمت "Admin Settings" وارد شده اید:
a. منوی 4 (Internals) را انتخاب کنید . برای Master Key هم این کد را وارد کنید:
#*9072641#* (از چپ به راست : ستاره مربع نه صفر هفت دو شش چهار یک ستاره مربع)
b. منوی شماره 7 (Storage settings) را انتخاب کنید .
c. شماره های 1 Update media databaseو شماره ی 2 Update Java DB و شماره ی 8 Create AX Dat File را بفشارید.

نکته: بازی ها و برنامه ها را ازطریق خود گوشی حذف نکنید و باید آن را از طریق Bitpim حذف کنید.

توجه : نگارش جدید bitpim

prince_fable
23-08-2011, 13:59
برنامه خاصی مد نظر نیست همین بازی ها و اپلیکیشن های معمولی . چون بعضی جا ها خونده بودم که برای شروع کار باید گوشی رو آپگرید کرد . روتش کرد . و ...
تو یکی از فوروم ها هم این مطلب رو نوشته بودن:

روش نصب بازی و برنامه روی سامسونگ

نخست شما باید برنامه های زیر را دریافت کنید ولی آنها را نصب نکنید :
Driver:
BitPim:
- درایور را از حالت فشرده خارج کنید.
- برنامه "Bitpim" را نصب کنید.

1) کد زیر را در گوشی وارد کنید :
(از چپ به راست : ستاره مربع صفر پنج دو سه مربع)#0523#*

2) دکمه های زیر را به ترتیب بفشارید :
[9]Common >بعد> [6] USB Configuration >بعد> [2] Qualcomm USB
حال عبارت زیر نمایش داده می شود :
Plz Reconnect the Cable.0

3) اکنون کابل را به گوشی و کامپیوتر وصل کنید.>> به کنترل پنل رفته و جستجوی سخت افزار جدید را انتخاب کنید (البته خود ویندوز قبل از شما این کار را شروع می کند)؛
در هنگام نصب تنظیم دستی (Manual) را انتخاب کنید و برای آن همان پوشه برنامه Qualcommdriver را انتخاب کنید

4) برنامه "Bitpim" را اجرا کنید و از منوی Edit گزینه ی Settings را برگزینید.
در اینجا Phone type را بر روی Other CDMA phone قرار دهید . و برای Com Port هم می توانید بر روی Browse (روبرویش) کلیک کنید و پورت مورد نظر را انتخاب کنید
مثلا برای من : Qualcomm Diagnostics Interface 3197 COM7
بر روی "OK" کلیک کنید.

5) حال به منوی "View" بروید و گزینه ی "View File System" را فعال کنید.

6) در سمت چپ برنامه بر روی Filesystem کلیک کنید. در سمت راست یک پوشه ی آبی رنگ دیده می شود. بر روی + در کنار این پوشه کلیک کنید.
عبارت … retrieving ظاهر می شود و پس از مدتی لیست پوشه ها (در قسمت میانی) و لیست فایل ها (درسمت راست) پدید می آید.

7) هم اکنون به Media و پس از آن به Games بروید و فایل های .jar و .jad را در این پوشه کپی کنید.
با dragdrop یا راست کلیک کردن روی قسمت راست و انتخاب new file

8) دیگر می توانید کابل را در بیاورید.

9) از منو خارج شوید و این کد را (در موبایل) وارد کنید :
#*6984125#* ( از چپ به راست : ستاره مربع شش نه هشت چهار یک دو پنج ستاره مربع )
- شما به قسمت "Admin Settings" وارد شده اید:
a. منوی 4 (Internals) را انتخاب کنید . برای Master Key هم این کد را وارد کنید:
#*9072641#* (از چپ به راست : ستاره مربع نه صفر هفت دو شش چهار یک ستاره مربع)
b. منوی شماره 7 (Storage settings) را انتخاب کنید .
c. شماره های 1 Update media databaseو شماره ی 2 Update Java DB و شماره ی 8 Create AX Dat File را بفشارید.

نکته: بازی ها و برنامه ها را ازطریق خود گوشی حذف نکنید و باید آن را از طریق Bitpim حذف کنید.

توجه : نگارش جدید bitpim

من همچین چیزی برای نصب بازی و برنامه های اندروید ندیدم...شاید برای نصب برنامه های جاوا رو گوشی باشه نمیدونم

به هر حال نرم افزار های اندروید(با پسوند apk) با همون روش که گفتم نصب میشن

liverpooli
24-08-2011, 10:48
من همچین چیزی برای نصب بازی و برنامه های اندروید ندیدم...شاید برای نصب برنامه های جاوا رو گوشی باشه نمیدونم

به هر حال نرم افزار های اندروید(با پسوند apk) با همون روش که گفتم نصب میشن

یعنی فقط موبایل رو با کابل به کامپیوتر وصل کنم و فایل های دانلود شده رو گوشی بریزم ونصب کنم؟
پس این مباحثی که توی تاپیک زیر مطرح شده برای چیه؟

prince_fable
24-08-2011, 12:32
یعنی فقط موبایل رو با کابل به کامپیوتر وصل کنم و فایل های دانلود شده رو گوشی بریزم ونصب کنم؟
پس این مباحثی که توی تاپیک زیر مطرح شده برای چیه؟

دقیقا...!

البته میتونی رمت رو با رم ریدر به کامپیوتر وصل کنی بعد فایل ها رو بریزی توش.
اگه هم کامپیوتر گوشیت رو نشناخت سی دی kies که تو جعبه گوشی هست رو نصب کن...!

خیالت راحت!!:46:

این برنامه هم برای گوشی هایی هست که فایل منیجر ندارن...ولی خدا شکر سامسونگا فایل منیجر داره و نیاز به اون برنامه نیست
البته کارایی های دیگه هم داره که تو همون تاپیک اشاره شده

موفق باشید:11:

hsein
24-08-2011, 13:09
دوربین ace چطوره؟ من یه سامسونگ جت داشتم واقعا دوربینش فوق العاده بود در حدی که لذت عکاسیش با دوربین اس ال آر نیکونم میتونست رقابت کنه
اونم 5 بود این چطوره؟
فقط منظورم کیفیت نیستا ، تشخیص رنگ ها ، فوکوس ، و از همه مهم تر اینکه وقتی یه جا نور کمه سیاه بندازه نه اینکه نویز داشته باشه

a.ali@
26-08-2011, 14:25
کیفیت دوربینش خوبه ولی در اندازه ای نیست که ازش لذت ببری تا حالا از بقیه گوشی هایی که داشتم بهتر بوده

a.ali@
26-08-2011, 15:56
دوربین ace چطوره؟ من یه سامسونگ جت داشتم واقعا دوربینش فوق العاده بود در حدی که لذت عکاسیش با دوربین اس ال آر نیکونم میتونست رقابت کنه
اونم 5 بود این چطوره؟
فقط منظورم کیفیت نیستا ، تشخیص رنگ ها ، فوکوس ، و از همه مهم تر اینکه وقتی یه جا نور کمه سیاه بندازه نه اینکه نویز داشته باشه
دوربینش خوبه تصاویرو واضح نشون میده خودشم یکم عکسی که گرفتی رو پردازش میکنه ولی توشب ضعیفه چون 5هست

a.ali@
26-08-2011, 16:00
سلام دوستان به نظرتون ace بهتره یا wave 2
ممنون می شم یکم راهنمای کنید
من aceدارم ازش راضی ام بد نیست خوبه کارامو انجام میده دوستمwaveداره وقتی از گوشیش استفاده میکنم احساس میکنم گوشی من بهتره

hsein
26-08-2011, 17:39
دوربینش خوبه تصاویرو واضح نشون میده خودشم یکم عکسی که گرفتی رو پردازش میکنه ولی توشب ضعیفه چون 5هست

آخه اون جت هم که 5 بود مثلا وقتی می خواستم از یه جای کم نور عکس بگیرم که یه سوژه با نور کافی داشت توش اون سوژه میوفتاد اما اطرافش سیاه (بدون نویز) می شد که این خیلی عالیه و برای گوشی فوق العاده است مثلا این عکس رو ببینید

نظرتون چیه؟

این عکس بدون هیچ ادیتی با گوشی سامسونگ جت گرفته شده

a.ali@
27-08-2011, 16:04
گوشی من فقط برنامه هایی رو اجرا میکنه که فرمتش apkباشه برنامه ای هست که فرمت های دیگه رو به apkتبدیل کنه من چند تا برنامه برا گوشیم گرفتم که به خاطر فرمتشون نمیتونم نصبشون کنم:41:

a.ali@
27-08-2011, 16:11
منم تا حالا چند بار اینکارو کردم تصویر خیلی قشنگ میشه بدونه اینکه با فتو شاپ خودتو به زحمت بندازی یه تصویر قشنگ بهت میده

hsein
27-08-2011, 23:08
منم تا حالا چند بار اینکارو کردم تصویر خیلی قشنگ میشه بدونه اینکه با فتو شاپ خودتو به زحمت بندازی یه تصویر قشنگ بهت میده

یعنی در حد این هست؟

ram1600
28-08-2011, 14:55
من aceدارم ازش راضی ام بد نیست خوبه کارامو انجام میده دوستمwaveداره وقتی از گوشیش استفاده میکنم احساس میکنم گوشی من بهتره

ممنون
از چه لحاظی میگید بهتره ؟:10:

prince_fable
28-08-2011, 16:07
گوشی من فقط برنامه هایی رو اجرا میکنه که فرمتش apkباشه برنامه ای هست که فرمت های دیگه رو به apkتبدیل کنه من چند تا برنامه برا گوشیم گرفتم که به خاطر فرمتشون نمیتونم نصبشون کنم:41:
کلا اندروید برنامه هاش پسوندشون apk هست مگر فایلهایی که دانلود میکنی zip باشند که یا باید rename به apk کنید یا اینکه apk توشونه و باید extract بشن .
در ضمن برنامه های java هم باید تبدیل شن.

prince_fable
29-08-2011, 09:50
سلام

مواد لازم:

- گوشی اندروید رووت شده................................ 1 عدد
- رم حداقل 2 گیگ حداقل کلاس 4 ........................ 1 عدد
(توصیه میشه از 4 گیگ به بالا و از کلاس 6 به بالا باشه)
- برنامه Link2SD (از لینک زیر بگیرید)...................... 1 عدد
- کامپیوتر با سیستم ویندوز................................1 عدد

HTML کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید- صبر و حوصله ............................................. به مقدار لازم

توضیحات:

در ضمن من مسئولیتی در رابطه با خرابی و مشکلات گوشی و رمتون عهده نمیگیریم
اما امیدوارم که مشکلی نباشه

1.ابتدا با این لینکی که دادم رمتون رو پارتیشن بندی کنید. (فقط قبلش از رمتون بکاپ بگیرین)
البته با clockworkmode recovery هم میشه پارتیشن بندی کرد که اگه رو گوشی نصبه با همون پارتیشن بندی کنید و نیازی به لینک زیر نیست.

HTML کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط پارتیشن بندی کنید به بقیه توضیحات کاری نداشته باشید.

در اصل رمتون به 2 تا پارتیشن تبدیل میشه که یکی با فرمت FAT هست که فایلهای خودتونه و کامپیوتر میشناسه و اون یکی فرمتش ext هست که برای برنامه هاست و کامپیوتر نمیشناسه.

(اگه اهل برنامه های کم حجم هستید توصیه میشه حجم ext رو 256mb بزارید و اگه اهل بازی و برنامه حجم بالا هستید از 512 به بالا که خودم 512 گذاشتم و بیشتر تست نکردم ببینم میشه یانه)

2.حالا قبل از اینکه بکاپ رو تو رمتون بریزین، رم رو تو گوشیتون بذارین و برنامه link2sd رو نصب و اجرا کنید و سوپریوزر رو allow کنید و بعد ext2 رو انتخاب کنید.

اگه پارتیشن دوم رو شناخت که میگه گوشی رو ریبوت و برنامه رو دوباره اجرا کنید که شما قبل از اینکار بکاپ رو تو رم میریزید و بعد اینکار رو میکنید.

اگه پارتیشن دوم رو نشناخت که باید حجم پارتیشن دوم رو تغییر بدبن تا بشناسه.

3.برنامه رو که اجرا کردید، لیست همه ی برنامه ها میاد.

همه رو multi-select کنید و creat link رو بزنید و 3 تا گزینه میاد که تیک 3تاشون رو بزنید و بعد ok کنید و صبر.

با اینکار هرچی برنامه دارید با دیتاهاشون کلهم میره تو ext2 که محلش تو گوشی اینجا میشه:
کد:
:/data/sd-ext/
4.برای اینکه اوتوماتیک بعد از نصب برنامه ها به sd-ext برن، تو تنظیمات برنامه تیک auto link رو بزنین.

خوب همین تموم شد سوالی بود اگه بلد بودم در خدمتم

prince_fable
29-08-2011, 09:51
سلام

مواد لازم:

- گوشی اندروید رووت شده................................ 1 عدد
- رم حداقل 2 گیگ حداقل کلاس 4 ........................ 1 عدد
(توصیه میشه از 4 گیگ به بالا و از کلاس 6 به بالا باشه)
- برنامه Link2SD (از لینک زیر بگیرید)...................... 1 عدد
- کامپیوتر با سیستم ویندوز................................1 عدد

HTML کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید- صبر و حوصله ............................................. به مقدار لازم

توضیحات:

1.ابتدا با این لینکی که دادم رمتون رو پارتیشن بندی کنید. (فقط قبلش از رمتون بکاپ بگیرین)
البته با clockworkmode recovery هم میشه پارتیشن بندی کرد که اگه رو گوشی نصبه با همون پارتیشن بندی کنید و نیازی به لینک زیر نیست.

HTML کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط پارتیشن بندی کنید به بقیه توضیحات کاری نداشته باشید.

در اصل رمتون به 2 تا پارتیشن تبدیل میشه که یکی با فرمت FAT هست که فایلهای خودتونه و کامپیوتر میشناسه و اون یکی فرمتش ext هست که برای برنامه هاست و کامپیوتر نمیشناسه.

(اگه اهل برنامه های کم حجم هستید توصیه میشه حجم ext رو 256mb بزارید و اگه اهل بازی و برنامه حجم بالا هستید از 512 به بالا که خودم 512 گذاشتم و بیشتر تست نکردم ببینم میشه یانه)

2.حالا قبل از اینکه بکاپ رو تو رمتون بریزین، رم رو تو گوشیتون بذارین و برنامه link2sd رو نصب و اجرا کنید و سوپریوزر رو allow کنید و بعد ext2 رو انتخاب کنید.

اگه پارتیشن دوم رو شناخت که میگه گوشی رو ریبوت و برنامه رو دوباره اجرا کنید که شما قبل از اینکار بکاپ رو تو رم میریزید و بعد اینکار رو میکنید.

اگه پارتیشن دوم رو نشناخت که باید حجم پارتیشن دوم رو تغییر بدبن تا بشناسه.

3.برنامه رو که اجرا کردید، لیست همه ی برنامه ها میاد.

همه رو multi-select کنید و creat link رو بزنید و 3 تا گزینه میاد که تیک 3تاشون رو بزنید و بعد ok کنید و صبر.

با اینکار هرچی برنامه دارید با دیتاهاشون کلهم میره تو ext2 که محلش تو گوشی اینجا میشه:
کد:
:/data/sd-ext/
4.برای اینکه اوتوماتیک بعد از نصب برنامه ها به sd-ext برن، تو تنظیمات برنامه تیک auto link رو بزنین.

خوب همین تموم شد سوالی بود اگه بلد بودم در خدمتم

malkemid
29-08-2011, 12:04
مرسی...این کار به چه درد می خوره؟

prince_fable
29-08-2011, 13:08
خوب معلومه دیگه
دیگه حافظه ی گوشی اشغال نمیشه و پیغام memory getting low نمیاد و برنامه و بازی بیشتر نصب میکنی

hamidb4
29-08-2011, 15:13
با سلام خدمت همه طی 24 گذشته ابدیت 2.3.3 خاورمیانه با ساپرت کامل فارسی برای سامسونگ galaxy Ace اماده شده شما میتونین از طریق odin یا kies اپدیت رو انجام بدید موفق باشین

malkemid
29-08-2011, 15:36
با سلام خدمت همه طی 24 گذشته ابدیت 2.3.3 خاورمیانه با ساپرت کامل فارسی برای سامسونگ galaxy Ace اماده شده شما میتونین از طریق odin یا kies اپدیت رو انجام بدید موفق باشین

برای نصب رام رسمی گوشی باید آنروت بشه حتما؟

hamidb4
29-08-2011, 22:23
برای نصب رام رسمی گوشی باید آنروت بشه حتما؟
بله شما اگر گوشیتون رو روت کرده باشین اول انروت کنین بعد فکتوری ریست هم کنین

prince_fable
30-08-2011, 09:16
بله شما اگر گوشیتون رو روت کرده باشین اول انروت کنین بعد فکتوری ریست هم کنین
سلام
من گوشی رو آنروت کردم factory reset هم کردم و رفتم تو downloading mode و با odin شروع کردم به آپدیت تا بهم pass داد
ولی حالا اصلا گوشی روشن نمیشه هیچی نمیاد حتی clockworkmode recovery به شارژ هم میزنم عکس باتری هم نمیاد
ولی تو odin چراغ دومی زرد میشه
حالا باس چکار کنم

hamidb4
30-08-2011, 11:27
سلام
من گوشی رو آنروت کردم factory reset هم کردم و رفتم تو downloading mode و با odin شروع کردم به آپدیت تا بهم pass داد
ولی حالا اصلا گوشی روشن نمیشه هیچی نمیاد حتی clockworkmode recovery به شارژ هم میزنم عکس باتری هم نمیاد
ولی تو odin چراغ دومی زرد میشه
حالا باس چکار کنم
خب این رام سه فایلی نمیدونم چرا سامسونگ به صورت سه فایلی عرضه کرده ولی نباید از 2.2.1 به 2.3.3 به صورت مسثقیم رفت شما باید اول یک رام 2.3.3 یا 2.3.4 فلش کنین بعد به این رام برگردین حالا نگران نباش شما باتری گوشیرو در بیار دکمه های که به حالت دانلودینگ میره رو 30 ثانیه نگه دار بد همون حالت از کسی بخواه که باطری رو بزاره سر جاش حالا گوشی به دانلودینگ میره بعد یک رام 2.3.3 فلش کن بعد این رام رو بریز

prince_fable
30-08-2011, 11:37
ممنون درست شد
حالا میشه FLASH و Firefox رو نصب کرد دیگه...؟
کسی از این رام بنچمارک نگرفته؟

amintnt
30-08-2011, 12:20
راجع به این گوشی...

به لحاظ باتری نسبتا ضعیف هست(قبلا گفته بودم معمولیه؛ اما خب یه مقدار کمتر از معمولیه.)

سی پی یوش armv6 هست و تعدادی بازی بوده که نصب کردم و چون سی پی یوی armv7 نداشته نتونسته بازیها رو اجرا کنه.

بازیهای HD روش اجرا نمیشن.

گهگاهی قفل میکنه و مجبورم دکمه‌ی Home رو نگه‌دارم و Clear Memory کنم.(البته فک کنم فکتوری ریست کنم مشکل حل بشه اما خب فعلا نمیتونم.)

با نگهداشتن دکمه‌ی کم و زیاد صدا نمی‌شه رفت آهنگ قبل یا بعد و متاسفانه هیچ Appای وجود نداره که حتی وقتی گوشی صفحه‌ش خاموشه بتونه این کارو انجام بده. بهتر بگم، اگه گوشی تو جیبتون باشه و بخواین برین ترک بعد، باید درش بیارین و گوشی رو باز کنید و بعد برید آهنگ بعد، فاجعه‌س، نه؟

متاسفانه به جز یک Custom Rom ضعیف گزینه ی دیگه‌ای برای Ace وجود نداره.

اپ MoboPlayer که برای اجرای ویدئوها بدون کانورت کردن هست رو نصب کردم اما روی بعضی فرمتا سی پی یو کم میاره و در کل مقداری هم لگ داره(گاهی تصویر با صدا سینک نیست.)

کلا اندروید شبکه‌های بیسیم Ad-Hoc رو پیدا نمیکنه که جای ناامیدی داره(البته با نصب نرم افزاری مثل Connectify میشه مشکل رو تا حدودی حل کرد؛ یا حتی تغییراتی در خود سیستم اندروید که البته همیشه جواب نمیده.)

رم داخلی خیلی کمی داره که نصب نرم‌افزارا رو بسیار محدود می‌کنه. مگه اینکه به Move2SD enabler رو بیارین.

کلا نظر بنده این هست اگه میتونید مبلغ بیشتری هزینه کنید، یه سامسونگ گلکسی اس I9003 تهیه کنید(یا مواردی مشابه.)

کلا Ace گوشی بدی نیست.

malkemid
30-08-2011, 12:49
خب این رام سه فایلی نمیدونم چرا سامسونگ به صورت سه فایلی عرضه کرده ولی نباید از 2.2.1 به 2.3.3 به صورت مسثقیم رفت شما باید اول یک رام 2.3.3 یا 2.3.4 فلش کنین بعد به این رام برگردین حالا نگران نباش شما باتری گوشیرو در بیار دکمه های که به حالت دانلودینگ میره رو 30 ثانیه نگه دار بد همون حالت از کسی بخواه که باطری رو بزاره سر جاش حالا گوشی به دانلودینگ میره بعد یک رام 2.3.3 فلش کن بعد این رام رو بریز

میشه بیشتر توضیح بدید؟ من الان رام رسمی 2.2.1 عربی دارم...روت هم کردم...آنروت کنم اول...بعد چی؟

hamidb4
30-08-2011, 13:06
میشه بیشتر توضیح بدید؟ من الان رام رسمی 2.2.1 عربی دارم...روت هم کردم...آنروت کنم اول...بعد چی؟
اول انروت کنین بعد یک رام رسمی 2.3.3 یا 2.3.4 فلش کنین فرقی نداره مال کدوم کشور باشه فقط این جدیده نباشه بعد این رام جدید خاورمیانه رو فلش کنین برای اطلاعات بیشتر به سایت ---------.ir برید

malkemid
30-08-2011, 15:53
اول انروت کنین بعد یک رام رسمی 2.3.3 یا 2.3.4 فلش کنین فرقی نداره مال کدوم کشور باشه فقط این جدیده نباشه بعد این رام جدید خاورمیانه رو فلش کنین برای اطلاعات بیشتر به سایت ---------.ir برید

کاملا جواب داد...مرسی واقعا اطلاعاتت دست اول بود :دی

hsein
30-08-2011, 16:32
کاملا جواب داد...مرسی واقعا اطلاعاتت دست اول بود :دی

چطوره 2.3 ??? یکم تعریف کنید

hamidb4
30-08-2011, 16:43
الان دارم این رامو تست میکنم تو مصرف باتری بهینه هست پنچمارکشهم بین 1240 تا 1300 بود نکته جدیدی دیدم حتما اعلام میکنم

malkemid
30-08-2011, 18:38
چطوره 2.3 ??? یکم تعریف کنید

والا به نظرم یکم روونتر شده...شکل آیکون باتری و آنتن عوض شده :دی...مصرفش واقعا بهینه شده...یه مارکت مال خود سامسونگ اضافه شده...
فعلا زیاد کار نکردم باهاش...تغییرات بجز باطری زیاد برام محسوس نبود...

prince_fable
30-08-2011, 20:25
توی lock screen کنده که شنیدم همه ی 2.3 های رسمی این باگ رو دارن
در ضمن فلش و فایر فاکش هم نصب شدن:10:
زودتر میاد بالا ولی احساس میکنم بعضی وقت ها کنده

والا به نظرم یکم روونتر شده...شکل آیکون باتری و آنتن عوض شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مصرفش واقعا بهینه شده...یه مارکت مال خود سامسونگ اضافه شده...
فعلا زیاد کار نکردم باهاش...تغییرات بجز باطری زیاد برام محسوس نبود...
چه مارکتی؟ من چیزی ندیدم جز sam4.0 و samsung apps و market که قبلا هم بود!!

malkemid
30-08-2011, 23:11

اون مارکت که آیکونش شبیه M هست و بالاش سر روبات آندروید هست... قبلا واسه من نبود... کند بودن تو lock screen رو منم حس کردم...

hamidb4
31-08-2011, 00:08

بله باید بگم این رام خیلی کند هست و این کندی واقعا عذاب اوره فکر کنم من به همون رام 2.2.1 برگردم چون تحمل این کندی رو ندارم این رام چیزه زیاد خواصی نداشت اگر کسی خواست به رام قبلی برگرده اطلاع بده تا راهنماییش کنم

---------- Post added at 01:08 AM ---------- Previous post was at 01:05 AM ----------

[QUOTE=malkemid;6418892]اون مارکت که آیکونش شبیه M هست و بالاش سر روبات آندروید هست... قبلا واسه من نبود...
خب برای کسایی که تا حالا گوشیشون رو ریست نکردن طبیعی هست اگر گوشی رو ریست کنین البته با رام 2.2.1 اندروید مارکت پاک میشه به جاش این میاد

hsein
31-08-2011, 00:12

يعني توي نت از فلش پشتيباني مي كنه؟؟
فايرفاكس از قبل نصب شده! ايول!!

چرا كنده؟ يعني تو كدوم قسمتا؟؟!
خيلي اذيت مي كنه؟
كلا فرويو بهتره يا اين!!؟؟‌(ازون سوالا)

راستي قيافه اش عوض شده؟

h_zaman06
31-08-2011, 02:36
با سلام ...
من امروز گوشی را گرفتم ... می خواستم ببینم میشه راهنمایی بفرمایید یکمی دستم راه بیوفته ... اگه مقاله ای چیزی هم هست ممنون میشم لینک بدین .

بعد اینکه الان ورژنش 2.2.1 هست ... بهترین پیشنهاد چیه ؟ باید آپدیت کنم ؟ نحوه آپدیت چه جوریه ؟

در مورد گوشی هم سئوال داشتم اونم اینکه توی جعبش چیا باید باشه ؟

با تشکر

prince_fable
31-08-2011, 11:49
يعني توي نت از فلش پشتيباني مي كنه؟؟
فايرفاكس از قبل نصب شده! ايول!!

چرا كنده؟ يعني تو كدوم قسمتا؟؟!
خيلي اذيت مي كنه؟
كلا فرويو بهتره يا اين!!؟؟‌(ازون سوالا)

راستي قيافه اش عوض شده؟
نصب شد پس حتما پشتیبانی میکنه دیگه
جاهای دیگه هم خومده بودم که پشتیبانی میکنه

نه تو فرویو نصب نمی شد که تو این نصب شد
کلا فکر کنم برنامه ای نباشه نصب نشه:31:

مثلا تو صفحه قفل دیر صفحه میاد و بعضی موقع ها تو منوی برنامه ها یکم تیک تیک میکنه
نه ولی می ارزه

معلوه جینجر یا گینگر یا جینگر یا گینجر یا جگر:5:
تو quardant بین 1200 تا 1300 گرفته یعنی بیش از 2 برابر قبلی

نوار استاتوس بار به جز رنگش آیکوناش عوض شده و بقیه ی جاهاش نه زیاد

liverpooli
02-09-2011, 15:32
برنامه هایی که میریزیم رو گوشی میریزیم توی کارت مموری کپی میشن یا رم اصلی گوشی؟ برای اینکه توی مموری ذخیره بشن باید چکار کرد؟

prince_fable
04-09-2011, 20:18
بعضی برنامه ها روی مموری کارت اس دی ذخیره نمیشن و روی حافظه ی گوشی نصب میشن و بعضی ها هم با برنامه app2sd به رم منتقل میشن.
البته برنامه های دیگه هم هستن که میتونن همه ی برنامه ها به غیر ویجت و کیبورد و لانچر به رم منتقل کنن که به روت نیاز دارن
البته با پارتیشن بندی هم میتونین همه رو به رم منتقل کنین که چند صفحه قبل آموزش داره:

K.N.I.G.H.T
06-09-2011, 23:14
آموزش آپدیت فریمور این گوشی رو بی زحمت قرار بدید

prince_fable
07-09-2011, 11:17
آموزش آپدیت فریمور این گوشی رو بی زحمت قرار بدید
سلام
کلا 2 را وجود داره یکی با kies آپدیت کنی و یکی با odin:

(قبل از آپدیت از sms و دفتر تلفن و غیره بکاپ بگیر و گوشیت آنروت باشه و یه factory reset کن)

که با kies باید به اینترنت وصل باشی و طول میکشه و خطر قطع اینترنت و غیره داره و توصیه نمیشه.

و دومی اودین:

این رو به نقل از سایت ---------.ir میگم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(برای آپدیت از 2.2.1 به 2.3.3 فارسی)

اول باید فایل آپدیت رو از سایت samfirmware.com دانلود کنید که 3 تا فایله و فایل 4 رو کم داره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد حالا فایل modem رو که فایل 4 امه باس دان کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا برنامه ی odin رو و همچنین فایل cooper گلکسی ایس رو لازم داری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنحوه کار با odin:
البته اینجا انگلیسی توضیح داده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید1.برنامه رو اجراکن
2.در قسمت ops فایل Cooper_v1.0.ops رو قرار بده

3.فایل های زیر رو به ترتیب در قسمت های مشخص شده قرار بده:

APBOOT_S5830JPKP9_CL457554_REV03_user_low_true.tar .md5 برای قسمت BOOT
MODEM_S5830XWKP7_CL407346_REV03.tar.md5 برای قسمت PHONE
CODE_S5830JPKP9_CL457554_REV03_user_low_true.tar.m d5 برای قسمت PDA
و GT-S5830-MULTI-CSC-OJPKP3.tar.md5 برای قسمت CSC

4.حالا گوشی رو به حالت دانلودینگ باید ببری؛ گوشی رو خاموش کن، دکمه های ولوم پایین + پاور + هوم رو نگه دار تا تو صفحه بنویسه دانلودینگ بعد ول کن
5.بعد گوشی رو با کابل به کامپیوتر نصب کن تا تو ادیندر قسمت COM port mapping چراغ زرد روشن شه.
6.خوب اینجا حساسه اگه فایل ها رو اشتباه گذاشته باشی یا خراب باشن باعث بریک گوشی میشه. پس مواظب باش حالا استارت رو بزن.
7. صبر کن تا اون چراغه آبی بشه بعد کابل رو بکش.

همین از gingerbread لذت ببرید.
ممنون

K.N.I.G.H.T
07-09-2011, 16:59
ممنون
دانلود فایل اولی خیلی طول میکشه، تو سرور دیگه ای موجود نیست،مثلا مدیافایر ؟

K.N.I.G.H.T
07-09-2011, 20:04
ببخشید لینک فایل کوپر درسته یا نه؟
به نظر میرسه درایور USB باشه

prince_fable
07-09-2011, 20:20
ممنون
دانلود فایل اولی خیلی طول میکشه، تو سرور دیگه ای موجود نیست،مثلا مدیافایر ؟

ببخشید لینک فایل کوپر درسته یا نه؟
به نظر میرسه درایور USB باشه
آره درسته اکسترکت کنید توش هست.

prince_fable
08-09-2011, 21:43
سلام

چند روز پیش این بازی رو دانلود کردم خیلی جالبه!

شما یه نینجا هستید که با یه تاچ باید بپرید رو سقف یا رو زمین و موانع رو رد کنید و نیفتید همین!!
اولش بازی آرومه ولی یه ذره جلوتر که میرید و به سرعت میرسید حتی نمیتونید سرتون رو بخارونید اونقدر تند میره!!!
بعضی مواقع هم 2 تا تیغ دنبالتون میکنه!

عکس های بازی:

لینک دانلود بازی:

prince_fable
08-09-2011, 21:43
سلام

چند روز پیش این بازی رو دانلود کردم خیلی جالبه!

شما یه نینجا هستید که با یه تاچ باید بپرید رو سقف یا رو زمین و موانع رو رد کنید و نیفتید همین!!
اولش بازی آرومه ولی یه ذره جلوتر که میرید و به سرعت میرسید حتی نمیتونید سرتون رو بخارونید اونقدر تند میره!!!
بعضی مواقع هم 2 تا تیغ دنبالتون میکنه!
عکس های بازی:

لینک دانلود بازی:

judamech
11-09-2011, 12:58
دوستان قیمت این گوشی الان چنده؟

judamech
11-09-2011, 12:58
راستی اگه بی گارانتی بخرم خطری که نیست؟

rahimism
11-09-2011, 18:32
سلام دوستان

چطوری میشه با استفاده از بلوتوث یا وای فای گوشی رو به لپتاپ متصل کرد و از اینترنت گوشی روی لپتاپ استفاده کرد؟

ممنون

prince_fable
11-09-2011, 19:13
سلام دوستان

چطوری میشه با استفاده از بلوتوث یا وای فای گوشی رو به لپتاپ متصل کرد و از اینترنت گوشی روی لپتاپ استفاده کرد؟

ممنون
سلام
با وای فای و usb میشه، برو به:
تنظیمات>>بی سیم و شبکه ها>>اتصال و نقاط قابل حمل

در ضمن اینترنت سیمکارتت هم باید فعال باشه

با بلوتوث هم فک نکنم بشه

kamran2082
12-09-2011, 12:24
ببخشید ... من مشکلی داشتم که حل شد ولی نمی تونم پست را پاک کنم :( !

prince_fable
12-09-2011, 13:47
دوستان قیمت این گوشی الان چنده؟
340 تا 380 تومان

Viren
12-09-2011, 16:21
این گوشی مشکل باتری داره؟ خیلی ها ناراضی هستند

با شارژ کامل چند ساعت موزیک پخش می کنه؟

h_zaman06
12-09-2011, 20:08
باطریش خیلی قوی نیست ... ضعیف هم نیست

من خودم هر شب شارژ می کنم . با استفاده 30 دقیقه بازی - 15 دقیقه gps - 30 دقیقه وای فای - یکمی هم ور رفتن و اس ام اس زدن و مکالمه در حد 20 - 30 دقیقه ... آخرش شب دیگه باید بزارم تو شارژ

Punisher_2008
15-09-2011, 19:47
سلام..
امروز دلم باز هوای اندروید کرد.. رفتم c6-01 رو فروختم یک galaxy ace خریدم..
اخرین گوشی اندرویدی gio بود که زیاد نظرمو جلب نکرد.. ساپورتش خوب نبود...
اینو الان خریدم تا فردا یک ریو قرار میدم. اگه مثل gio باشه فردا ردش میکنم

prince_fable
15-09-2011, 20:08
سلام..
امروز دلم باز هوای اندروید کرد.. رفتم c6-01 رو فروختم یک galaxy ace خریدم..
اخرین گوشی اندرویدی gio بود که زیاد نظرمو جلب نکرد.. ساپورتش خوب نبود...
اینو الان خریدم تا فردا یک ریو قرار میدم. اگه مثل gio باشه فردا ردش میکنم
سخت افزارش مثل gio هست ولی صفحش بزرگتر دوربینش بهتره و ضد خشه و فلش داره

Punisher_2008
16-09-2011, 12:47
سلام..
خب از دیشب تا الان کلی با گوشی ور رفتم..
بزارید یک نقد از خودم بزارم در همین حین نقد با گوشی قبلیم C6-01 هم این گوشیو رو ماقیسه میکنم.

ال سی دی:
خب ال سی دی این گوشی خشوبختانه سایزش 3.5 اینچ هست که باعث میشه وبگردی و چت باهاش راحت باشه
به خصوص تایپ کردن..
رزولیشن گوشی HVGA یا 320 480 هست این رزولیشن یکمی برای 3.5 اینچ کوچیک هست . ولی تا 16 میلیون رنگ رو نشون میده..
هامنطور که گفتم HVGA یکمی برای 3.5 اینچ کوچیک هست . کیفیت ال سی دیش خیلی خوبه ولی عالی نیست.. میتونست بهتر باشه. ولی در کل رضایت بخش هست و مشکلی ایجاد نمیکنه. زیر نور خورشید هم در حد متوسط هست.
شیشه روی ال سی دی هم ضد خش هست.
قابلیت مولتی تاچ هم داره.
تاچ گوشی حساسیست خیلی بالایی داره..

نسبت به گوشی قبلیم که C6-01 بود و ال سی دی AMOLED با سایز 3.2 اینچ داشت و رزولیشن 640 360 داشت این گوشی کیفیت کمتری داره... کیفیت ال سی دی C6-01 واقعا عالی بود!!!! البته سایز کوچک ال سی دی C6-01 هم کوچیکتر بود و باعث تراکم پیکسل بیشتری میشد و از نظر رزولیشن هم بالاتر بود.
کیفیت ال سی دی ACE به C7 نزدیک هست ولی بازم به C7 نمیرسه چون AMOLED هست و رزولیشن بیشتری رو داره ولی خیلی به C7 نزدیک بود..
در کل از لحاظ ال سی دی مشکلی پیدا نمیکنید..
-------------------------------------------------------------------------------------------
موزیک و ویدیو

صدای این گوشی کیفیت خیلی خوبی داره ولی خیلی بلند نیست. بلندیش متوسط هست.
در هندسفری صداش بلند هست.
در کل از لحاظ صدای میشه نمره خوبی رو بهش داد. خیلی موقع گوش دادن به موزیک یا ویدیو
احساس کمی صدا نمیکنید..
ولی C6-01 صدای بلندتری و با کیفیتری نسبت به این گوشی داشت. البته کاملا واضح هست چون اسپیکر C6-01 هم بزرگتر هست..

از لحاظ ویدیوی این گوشی فرمت های رایج رو میخونه مثل MP4.3GP و برای دیگر فرمت ها باید از برنامه های کمک گرفت .
مثلا برای اجرا DVIX با نصب یک ROCK PLAYER به راحتی یک کیلیپ رو با فرمت DVIX پشتیبانی میکنه..
در اندروید 2.2 به دلیل داشت وضوح و فرم پایین فیلم برداری کمی با کیلیپ های بیشتر از رزولیشن گوشی مشکل داشت.
ولی با اپدیت به 2.3 و تبدیل فیلم برداری از وضوح QVGA 240 320 و با سرعت 15فرم به وضوح VGA , و 30 فرم خیلی از لحاظ ویدیو قدرت گوشی بهتر شد. ویدیو های بیشتر از زرولیشن گوشی رو الان راحت پخش میکنه..

ولی C6-01 چون خودش فیلم برداریش HD بود قدرت خیلی زیادی در پخش ویدیو ها داشت...
فرمت های DIVX .MKV رو به طور پیشفرض پخش میکرد حتی با پخش فیلم ها با کیفیت HD , حجم بالا هم مشکلی نداشت..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوربین:
دوربین این گوشی واقعا کیفیت بالای داره..
دوربین ACE یک دوربین 5 مگاپیکسلی با فوکوس خودکار. تشخیص چهره و لبخند و فلش LED هست.
کیفیت عکساش واقعا خیلی خوبه و جز بهترین 5 مگاپیکسلی ها هست.. فلی LED در فاصله نزدیک کاراریی خوبی داره.
و نور نسبتا زیادی رو رو تولید میکنه.

فیلم برداری این گوشی در اندروید 2.2 واقعا خیلی ضعیف بود.. فیلم برداری در وضوح QVGA یعنی 240 320 و با 15 فرم در ثانیه.
واقعا نا امید کننده بود. در 2.2 به دلیل فیلم برداری ضعیف باعث ضعیف عمل کردن در پخش ویدیو ها هم شده بود.
در 2.3 فیلم برداری به VGA تغیر کرد و سرعت فرم رو به 30 فرم بر ثانیه افزایش دادند که واقعا بروز رسانی خیلی خوبی بود..
هرچند بازم به فیلم برداری C6-01 که 720P یا HD هست نمیرسه ولی کیفیت خوبی رو ارائه میکنه به خصوص که 30 فرم شده..
در ضمن پخش ویدیو ها خیلی بهتر شده به خصوص در پخش ویدیو ها با فرم بالا و بیشتر از رزولیشن خود گوشی در 2.2 واقعا مشکل داشت در 2.3 خیلی خوب شده..

ولی هانطور که گفتم فیلم برداری C6-01 با 720P و با 25 فرم بر ثانیه انجام میشد. و کیفیت فوق العاده ای داشت....
در ضمن وضوح دوربین هم 8 مگاپیکسل بود..
ولی فاقد فوکوس خودکار بود عکساش در فواصل معملی واقعا عالی بود.. ولی در فاصله نزدیک به دلیل نداشتن فوکوس ضعیف عمل میکرد.

----------------------------------------------------------
باطری

از لحاظ باطری این گوشی باطری خوبی داره. البته با داشتن اندروید نباید زیاد از باطری انتظار داشت..
دشب شارژ فول کردم خیلی زیاد باهاش کار کردم تا الان حدود 40% شارژ داره..
به نظر من از لحاظ باطری مثل c6-01 هست
----------------------------------------------------------
سخت افزار و سرعت
سرعت کلی گوشی بالاست چون از سی پی یو 800mhz استفاده میکنه...
مقدار رم 278mb هم کمک زیادی به این گوشی میکنه.
خوده سیستم عامل اندروید هم سرعت زیادی داره..
ولی در باز کردم گالری و مرور بر عکس ها بهنظر من c6-01 کمی سرعت بیشتری داشت.
البته گالری ace 3 بعدی هست و c6-01 کاملا ساده...
البته بعد از اپدیت Ace به 2.3 سرعت گالریش خیلی بهبود پیدا کرد و مثل c6-01 شد...

سرعت گردش در منو و.. تفاوت خاصی نداره به c6-01 شاید .
از لحاظ فرکانس سی پی یو . سی پی یو ace با فرکانس 800mhz هست و c6-01 با سی پی یو 668mhz .
از این سخت افزار بهره میگیره:
800MHz ARM 11 processor, Adreno 200 GPU, Qualcomm MSM7227 chipset

C6-01 از این سخت افزار:
680MHz ARM 11 processor, Broadcom BCM2727 GPU

میزان رم هم برای ace حدود 278mb هست و برای c6-01 حدود 256 mb . ولی وقتی روشن میکنید همین حدود 140 150 یا گاهی بیشتر برای کاربر است.. ( ace تا 180 و گاهی 200 برای کاربر قرار میده)
البته نرم افزار های سیمبین کلا زیاد رم رو اشغال نمیکنند..
در اندروید فضای رم خیلی الکی اشغال میشه و شما باید با تسک منیجر کلر کنید.

هر دو گوشی چیپ گرافیکی دارند.
در اجرا بازی ها به نظر من c6-01 بهتر عمل میکنه..
در مقایسه بازی angry birds کلا در سیمبین سرعت این بازی بیشتر هست و روانتر اجرا میشه..
بازی hero of sperta مثل هم بود فرقی نداشتند ولی به دلیل کفیت بیشتر ال سی دی c6-01 وضوح بهتری داشت.
اسفالت 6 در c6-01 اجرا میشه ولی در Ace اصلا اجرا نمیشه.
اسفالت 5 در ace روانتر از c6-01 اجرا شد.
بازی avatar در هر دو گوشی مثل هم اجرا شد.
gtc racing هم در هر دو گوشی مثل هم اجرا شد.( به دلیل کیفیت بیشتر ال سی دی c6-01 کمی شفافیت بیشتری داشت)

در بازی چیپ گرافیکی خیلی تاثیر داره و حرف اول رو میزنه چیپ گرافیکی این دو گوشی متفاوت هست

------------------------------------------------
کیفیت ساخت
ace کیفیت ساخت خیلی خوبی داره به خصوص پشت گوشی خوشگل ساخته شده .
گوشی خیلی سبک هست..

ولی c6-01 پشتش از استیل هست و ورزن زیادی رو داشت و نسبتبه ace کوچیکتر بود ولی خیلی کلفتر بود..

کلا از لحاظ کیفیت هردو کیفیت بالایی دارند. از ظاهری هم سلیقه ای هست.

-----------------------------

momo8182
16-09-2011, 13:09
جدا کیفیت فیلمبرداریه جیو بالا رفته؟؟ خوبه سام فهمیده که واقعا با این سخت افزار فیلمبرداریه این گوشی بیشتر به یه جوک شباهت داشت.گرچه به نظرم راحت می تونست این کیفیت رو تاwvga بالا بیاره.

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

ببخشید سوتی دادم ace منظورم بود:D

Punisher_2008
16-09-2011, 13:13
یکچیزی رو فراموش کردم....
قبلا GIO داشتم..
کلی نرم افزار و بازی دانلود کردبه بودم یا کار نمیکرد یا نصب نمیشد یا با مشکل اجرا میشد..
حتی به 2.3 هم اپدیت کردم فقط بعضی هاشون کار کرد..
اون نرم افزار رو پاک نکرده بودم و داخل هارد نگه داشته بودم.
خوشبختانه همشون به راحتی روی ACE کار کرد..
خیلی میترسیدم ACE هم همینطور بشه..
ولی اخر دلمو زدم به دریا وخوشبختانه همشون روی ACE کار کرد
حالا میفهمم که چرا اینقدر این گوشی از GIO قیمتش بیشتر هست..

momo8182
16-09-2011, 13:29
راستی چند خریدی؟ فک می کنم الان بدون گارنتی تو علائدین بشه 310 اینا گرفت
آره؟؟

Punisher_2008
16-09-2011, 13:55
راستی چند خریدی؟ فک می کنم الان بدون گارنتی تو علائدین بشه 310 اینا گرفت
آره؟؟
سلام.
من 330 خریدم.
الان گوشی بالا رفته.. هرجا رفتی از این ارزونتر گیرم نه امد..
ولی 1ماه پیش 320 بود..

---------- Post added at 02:55 PM ---------- Previous post was at 02:53 PM ----------

سلام.
این یک رام کاستون 2.3.4 هست .
ساپورت فارسی نداره ولی نمره بنچمارکش بالا هست.
به خصوص نمره گرافیکش از 600 رد کرده!!
میشه یکی اینو یکجا اپلود کنه که قابلیت resume داشته باشه و سرعتشم خوب باشه..
من سرعتم خیلی کمه..

prince_fable
16-09-2011, 18:35
مبارک باشه:11:

یکچیزی رو فراموش کردم....
قبلا GIO داشتم..
کلی نرم افزار و بازی دانلود کردبه بودم یا کار نمیکرد یا نصب نمیشد یا با مشکل اجرا میشد..
حتی به 2.3 هم اپدیت کردم فقط بعضی هاشون کار کرد..
اون نرم افزار رو پاک نکرده بودم و داخل هارد نگه داشته بودم.
خوشبختانه همشون به راحتی روی ACE کار کرد..
خیلی میترسیدم ACE هم همینطور بشه..
ولی اخر دلمو زدم به دریا وخوشبختانه همشون روی ACE کار کرد
حالا میفهمم که چرا اینقدر این گوشی از GIO قیمتش بیشتر هست..
مگه میشه رو جیو نصب نشه بعد رو ایس نصب شه!!!!!!!!!!
فکر کنم به این دلیل نصب نمیشد که رمت رو با گوشی فرمت نکردی
وگرنه امکان نداره برنامه ای باشه که رو ace نصب شه و رو gio نصب نشه (مگر مربوط به فلش ایس باشه)
آخه سخت افزاراشون یکیه

سلام.
این یک رام کاستون 2.3.4 هست .
ساپورت فارسی نداره ولی نمره بنچمارکش بالا هست.
به خصوص نمره گرافیکش از 600 رد کرده!!
میشه یکی اینو یکجا اپلود کنه که قابلیت resume داشته باشه و سرعتشم خوب باشه..
من سرعتم خیلی کمه..
کد:

بفرمایید

فقط با idm دانلود کن

Punisher_2008
17-09-2011, 12:41
مبارک باشه:11:

مگه میشه رو جیو نصب نشه بعد رو ایس نصب شه!!!!!!!!!!
فکر کنم به این دلیل نصب نمیشد که رمت رو با گوشی فرمت نکردی
وگرنه امکان نداره برنامه ای باشه که رو ace نصب شه و رو gio نصب نشه (مگر مربوط به فلش ایس باشه)
آخه سخت افزاراشون یکیه

بفرمایید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط با idm دانلود کن

سلام..
فکر میکنم به خاطر رامش بود...
اخه اون موقع رام 2.3 تازه تازه عرضه شده بود..
مثلا بازی NINJA RUSH اصلا نه روی 2.2 نصب شد و نه روی 2.3!
این بازی به راحتی روی x8 بازی میکردم.. روی ace هم نصب شد..
برنامه VPLAYER وقتی روی یک کیلیپ میرفتم هنگ میکرد.. در ACE به راحتی کار میکنه.( هامون برنامه)
خیلی از گوشی ها سخت افزارشون مثل هم هست ولی تو عمل مثل هم کار نمیکنند...
خیلی از گوشی ها سی پی یو م رومش برابر هست ولی تو عمل یکی بهتر و یکی ضعیفتر عمل میکنه..
مثل اینکه دوتا دوربین 5 مگاپیسلی رو مقایسه کنید هردو 5 هست.. مثل هم ولی کیفتشون فرق میکنه.
یکی دیگه از مشکلاتی که اواخر که GIO داشتم ظاهر شده بود این بود که خود به خود تاچ کار میکرد مثلا یک هو خودش یک چیزی رو باز میکرد ..
البته مطمئنن به خاطر ورژن اول اندروید 2.3 بود همیشه ورژن های اول باگهای زیادی رو به همراه داشت..
دوستم الان GIO داره خیلی نسبت به اون موقع که بنده داشتم بهتر شده بود.
سری GIO خیلی تو ذوقم خورد بعدش دیگه رفتم سراغ بادا سیمبین و....
گوشی قبلیم نوکیا C6-01 بود که خیلی ازش راضی بودم .
ولی اخر باز دلم هوای اندروید رو کرد و داخل موبایلستان مشاوره گرفتم و با کلی تحقیق اخر به این نتیجه رسیدم داخل این رنج بهترین همین ACE هست. این گوشی رو خریدم و خوشبختانه تا الان هیچ مشکلی هم نداشته... واقعا حالا میفهم چرا ACE قیمتش اینقدر بیشتر از GIO هست..
بگذریم.

این رام رو من نصب کردم..
رام 2.3.4 هست از فارسی پشتیبانی نمیکنه.
ولی سرعت بالایی داره
بنچمارکش هم 1100 تا 1300 بود نمره گرافیک در این رام از 600 هم رد میکنه..
باطریش هم خیلی بهتر شده.
فیلم برداری با وضوح VGA یعنی 640 480 و با سرعت 25 فرم در ثانیه صورت میگیره. بلاخره ساسونگ فهمید یک برای یک گوشی 320 تومانی فیلم برداری با QVGA خیلی کمه..

prince_fable
18-09-2011, 11:53
کی دیگه از مشکلاتی که اواخر که GIO داشتم ظاهر شده بود این بود که خود به خود تاچ کار میکرد مثلا یک هو خودش یک چیزی رو باز میکرد ..اون مشکل تاچ gio رو تقریبا همه مخصوصا سفیداش داشتن البته تو سری های اول عرضش که با یه کد حل میشد

این رام رو من نصب کردم..
رام 2.3.4 هست از فارسی پشتیبانی نمیکنه.
ولی سرعت بالایی داره
بنچمارکش هم 1100 تا 1300 بود نمره گرافیک در این رام از 600 هم رد میکنه..
باطریش هم خیلی بهتر شده.
فیلم برداری با وضوح VGA یعنی 640 480 و با سرعت 25 فرم در ثانیه صورت میگیره. بلاخره ساسونگ فهمید یک برای یک گوشی 320 تومانی فیلم برداری با QVGA خیلی کمه.. الان رام 2.3.3 فارسی هم اومده میتونی نصب کنی ولی نمیدونم چرا کنده!!!بنچمارکش هم همون قدره
راستی این 2.3.4 که نصب کردی کند نیست تو منو ها و lockscreen من 2.3.3 خاورمیانه ریختم کنده و مجبور شدم کاستوم بریزم

Punisher_2008
18-09-2011, 12:01
اون مشکل تاچ gio رو تقریبا همه مخصوصا سفیداش داشتن البته تو سری های اول عرضش که با یه کد حل میشد
الان رام 2.3.3 فارسی هم اومده میتونی نصب کنی ولی نمیدونم چرا کنده!!!بنچمارکش هم همون قدره
راستی این 2.3.4 که نصب کردی کند نیست تو منو ها و lockscreen من 2.3.3 خاورمیانه ریختم کنده و مجبور شدم کاستوم بریزم

سلام.

2.3.4 هم فارسی امده..
بله منو lock screen وقتی میزنی یک 1 تا 2ثانیه ای تاخیر داره..

rahimism
19-09-2011, 13:01
سلام دوستان

اینترنت موبایلم دیگه وصل نمیشه، تا چند دقیقه پیش وصل بود و آیکون edge هم بالای صفحه بود ولی الان اون آیکون رفته (آیکون G هم نیست) و نمیتونم وصل بشم. گوشی رو خاموش/روشن هم کردم ولی درست نشد. چیکار کنم؟ :41:

Punisher_2008
19-09-2011, 13:17
سلام دوستان

اینترنت موبایلم دیگه وصل نمیشه، تا چند دقیقه پیش وصل بود و آیکون edge هم بالای صفحه بود ولی الان اون آیکون رفته (آیکون G هم نیست) و نمیتونم وصل بشم. گوشی رو خاموش/روشن هم کردم ولی درست نشد. چیکار کنم؟ :41:
سلام..
دکمه پاور رو نگه دار بعد یک صفحه میاد.
ببین گزینه دومش باید اکتیو باشه...
اگه بازم نشد از اول تنظیمات gprs رو وارد کن...

Dark-Solaris
21-09-2011, 15:52
سلام به همه ی Ace دارها
اول از دوست عزیز prince_fable تشکر کنم بابت بازی قشنگی که معرفی کرد
دوم هم بگم من 2 هفته هست گالکسی ایسم رو خریدم و راضیم ازش البته اول از باطریش ناراضی بودم ولی از وقتی به 2.3.3 اپگرید کردم مصرف باطریش خیلی بهتر شده و بازی ها روان تر و بهتر اجرا میشن و سرعت گوشی هم بالاتر رفته . توصیه میکنم شما هم آپگرید کنید

گوشی بسیار شیک و با کلاسی هست. به همتون تبریک میگم

qwertyuz
21-09-2011, 21:08

سلام .ببخشید این سوال را از شما می پرسم.اما هیچ جایی بلد نبودن.گوشی من I9003 هست اشتباهی با رام i9000 با اودین فلش کردم. خاموش شده دیگه روشن نمیشه.روی حالت ریکاوری و دانلودینگ هم نمیره .کسی میدونه چی کارش کنم درست بشه.ممنون

prince_fable
21-09-2011, 21:16
سلام .ببخشید این سوال را از شما می پرسم.اما هیچ جایی بلد نبودن.گوشی من I9003 هست اشتباهی با رام i9000 با اودین فلش کردم. خاموش شده دیگه روشن نمیشه.روی حالت ریکاوری و دانلودینگ هم نمیره .کسی میدونه چی کارش کنم درست بشه.ممنون
باتری رو دربیار و 1 دقیقه بعد دکمه هایی که گوشی رو میبره حالت دانلودینگ(فکر کنم ولوم پایین + پاور + هوم)رو نگه دار بعد به یکی بگو باتری رو بذاره تو گوشی.
احتمال زیاد میره تو دانلودینگ.
حالا با اودین رام رسمی مخصوص خودت رو فلش کن(اون رام هایی که 4 تا فایله)

qwertyuz
21-09-2011, 22:04
باتری رو دربیار و 1 دقیقه بعد دکمه هایی که گوشی رو میبره حالت دانلودینگ(فکر کنم ولوم پایین + پاور + هوم)رو نگه دار بعد به یکی بگو باتری رو بذاره تو گوشی.
احتمال زیاد میره تو دانلودینگ.
حالا با اودین رام رسمی مخصوص خودت رو فلش کن(اون رام هایی که 4 تا فایله)

به حالت دانلودینگ نمیره.وقتی که فلش کردم همه مراحل را اوکی داد بعد ریست نشد منم از کامپیوتر در آوردم دیگه روشن نمیشه.لطفا کمکم کنین من گوشی را یک ماهه خریدم .430000 تومان پول دادم بیچاره شدم .راه دیگه وجود داره بره به حالت دانلودینگ

prince_fable
21-09-2011, 22:13
به حالت دانلودینگ نمیره.وقتی که فلش کردم همه مراحل را اوکی داد بعد ریست نشد منم از کامپیوتر در آوردم دیگه روشن نمیشه.لطفا کمکم کنین من گوشی را یک ماهه خریدم .430000 تومان پول دادم بیچاره شدم .راه دیگه وجود داره بره به حالت دانلودینگ
گوشی شما بریک شده که یا باید با اون کاری که گفتم بره دانلودینگ که میگین نمیره یا باید بدین گارانتی یا بیرون که با jtag آنبریک کنن.
احیانا یه بار دیگه اون کارو کنین این دفعه ولوم بالا + پاور رو نگه دارین و بعد باتری رو بذارین بعد دکمه ها رو ول کنین.

mehrshadmmm
29-09-2011, 00:12
سلام
من فردا میخوام ace بگیرم . کسی میدونه با گارانتیش توی تهران پیدا میشه یا نه؟
اگه ممکنه راهنمایی کنین
ممنون

effat64
29-09-2011, 15:47
سلام
من گالاسی ایس رو امدم روش چند تا برنامه بریزم هنگ کرد و دبگه خاموش نشد منم باتری رو دراوردم و حالا که روشنش میکنم دیگه وارد منو اندرویید نمیشه و روی همون صفحه ورودی سامسونگ گیر کرده
حالا چی کار کنم؟
دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید
با تشکر***

prince_fable
29-09-2011, 19:45
سلام
من گالاسی ایس رو امدم روش چند تا برنامه بریزم هنگ کرد و دبگه خاموش نشد منم باتری رو دراوردم و حالا که روشنش میکنم دیگه وارد منو اندرویید نمیشه و روی همون صفحه ورودی سامسونگ گیر کرده
حالا چی کار کنم؟
دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید
با تشکر***
دکمه های پاور + هوم رو نگه دار 10 20 ثانیه تا وارد ریکاوری بشی و بعد رها کن
حالا از منو ها fullwipe/factory reset رو انتخاب کن تا گوشی کلا ریست شه
اینجوری همه چیزت میپره و میشه مثل روز اول

effat64
29-09-2011, 22:12
دکمه های پاور + هوم رو نگه دار 10 20 ثانیه تا وارد ریکاوری بشی و بعد رها کن
حالا از منو ها fullwipe/factory reset رو انتخاب کن تا گوشی کلا ریست شه
اینجوری همه چیزت میپره و میشه مثل روز اول

ممنون دوست عزیز :11::11:
لطف کردی مشکلم حل شد خیلی سپاس گزارم:46:

mehrshadmmm
11-10-2011, 14:17
سلام
2تا سوال دارم. یکی این که من این گوشی رو با کابلش به کامپیوتر وصل کردم ولی نمیشناستش. باید چیکار کنم
دوم این که برتامه های jar رو میشه با این گوشی باز کرد؟
ace, 2.2.1
ممنون

prince_fable
11-10-2011, 14:43
سلام
1.باید سی دی کیز رو نصب کنید تا درایور گوشیتون نصب شه.
2.نیاز به برنامه ی تبدیل یا شبیه ساز داره و خود به خود اجرا نمیشه.

amir--khan
11-10-2011, 19:55
سلام. من میخام این گوشی رو بخرم! انتخاب خوبیه؟
تو این رنج قیمت چیز دیگه ای هست؟

prince_fable
11-10-2011, 22:05
به نظرم تو این رنج قیمت بهترین هست.
اندروید های دیگه هم هست
مثل wildfire s که پردازنده اش ضعیف تره و تو بنچمارک امتیاز کمتری گرفته(2.3)
xperia mini که پردازندش قوی تره و صفحش کوچیک تره(3 اینچ) و مناسب بازی نیست

mehrshadmmm
11-10-2011, 23:44
میشه بیشتر در مورد سی دی کیز توضیح بدین و راهنمایی کنین؟
ممنون

prince_fable
12-10-2011, 14:03
میشه بیشتر در مورد سی دی کیز توضیح بدین و راهنمایی کنین؟
ممنون
همون مینی سی دی که تو جعبه ه گوشیه (مشکیه) اون رو تو ویندوز نصب کنید

(برنامه ایه برای آپدیت گوشی و دانلود برنامه و غیره)
(البته برای آپدیت بهتره با اودین عمل کنین)

حالا با کابل usb خود گوشی، گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید
بعد تو گوشی اون نوار بالایی (notification bar) رو بکشین پایین و کپی فایل ها و بعد اتصال رو بزنید

:5::20:

mehrshadmmm
12-10-2011, 17:01
ْممنون. توی جعبه من نه سی دی داره و نه ند ست . هرجایی هم که پرسیدم می گفتن توش نداره.حالا اگه ممکنه راهنمایی کنین که چطوری می تونم ای سی دی رو دانلود کنم که حد اقل فایلش رو داشته باشم
ممنون

---------- Post added at 05:01 PM ---------- Previous post was at 05:00 PM ----------

ْممنون. توی جعبه من نه سی دی داره و نه ند ست . هرجایی هم که پرسیدم می گفتن توش نداره.حالا اگه ممکنه راهنمایی کنین که چطوری می تونم ای سی دی رو دانلود کنم که حد اقل فایلش رو داشته باشم
ممنون

98765430210
12-10-2011, 18:11
از لینک زیر می تونی دانلود کنی

amir--khan
14-10-2011, 11:21
منم دو روز پیش این گوشیو خریدم.
وقتی video player بهش نصب و اجرا میکنم میگه video codec is not installed.
حالا چیکار کنم؟

amir--khan
14-10-2011, 13:35
الان گوشی رو خاموش کردم دیگه روشن نمیشه!
فقط مینویسه samsung

prince_fable
14-10-2011, 14:22
منم دو روز پیش این گوشیو خریدم.
وقتی video player بهش نصب و اجرا میکنم میگه video codec is not installed.
حالا چیکار کنم؟
باید codec های مخصوص اون ویدئو پلیر رو نصب کنی.گوگل کن پیدا میکنی.

الان گوشی رو خاموش کردم دیگه روشن نمیشه!
فقط مینویسه samsung
برو تو ریکاوری(دکمه های هوم + پاور رو نگه تا بیاد بعد رها من) و بعد از اونجا wipe data/factory reset رو بزن که همه اطلاعاتت میپره.
چیکار کردی اینجوری شد؟

Hamid Hamid
14-10-2011, 15:04
سلام دوستان ...

من بين خريد اين گوشي Samsung Ace و مدل Samsung Wave II شك دارم كه كدوم رو بخرم.

قدرت پردازش گوشي برام مهمه چون دوست دارم فايل هاي DivX رو راحت تماشا كنم و مشكلي نداشته باشم. و ديگه اينكه نرم افزار خيلي خاصي هم لازم ندارم فقط يه Browser براي اينترنت و يك برنامه ي مناسب براي ديدن فيال هاي DivX و گوش دادن به موسيقي.

بازي هم در حد معمولي داشته باشه بدك نيست.

حالا با اين توصيفات مي خواستم نظر شما رو بدونم كه كدوم يكي از اين 2 مدل رو بگيرم. واقعا شك دارم و ممنون ميشم كمكم كنيد. البته اين سوال رو در تاپيك اون يكي گوشي هم ميپرسم تا نظرات 2 طرفه رو بشنوم.

ممنون

prince_fable
14-10-2011, 16:02
سلام دوستان ...

من بين خريد اين گوشي Samsung Ace و مدل Samsung Wave II شك دارم كه كدوم رو بخرم.

قدرت پردازش گوشي برام مهمه چون دوست دارم فايل هاي DivX رو راحت تماشا كنم و مشكلي نداشته باشم. و ديگه اينكه نرم افزار خيلي خاصي هم لازم ندارم فقط يه Browser براي اينترنت و يك برنامه ي مناسب براي ديدن فيال هاي DivX و گوش دادن به موسيقي.

بازي هم در حد معمولي داشته باشه بدك نيست.

حالا با اين توصيفات مي خواستم نظر شما رو بدونم كه كدوم يكي از اين 2 مدل رو بگيرم. واقعا شك دارم و ممنون ميشم كمكم كنيد. البته اين سوال رو در تاپيك اون يكي گوشي هم ميپرسم تا نظرات 2 طرفه رو بشنوم.

ممنون
سلام

از نظر سخت افزاری خوب مسلما wave 2 قوی تره و رزولوشیونش هم بیشتره ولی خوب بادا هست و برنامه هاش نسبتا کمه

اما ace چون اندرویده برنامه هاش مخصوصا ویدئو پلیر زیاد داره اما پردازندش نسبتا ضعیف تره همچنین به طور پیش فرض divx پخش نمیکنه و باید برنامش رو بگیری که ازین نظر مشکل نیست

درضمن wave II صفحش 0.2 اینچ از ace بزرگ تره

به نظر من با توجه به نیازات Wave II بگیر

اما اندروید یه چیز دیگس:5:

amir--khan
14-10-2011, 18:05
چطوری برم تو ریکاوری؟
وقتی روشن میکنم مینویسه samsung و دیگر هیچ!
هیچکاری نکردم فقط نرم افزار روش نصب نمیشد که خاموش کردمو دیگه روشن نشد!

prince_fable
14-10-2011, 18:16
بالا گفتم:

(دکمه های هوم + پاور رو نگه تا بیاد بعد رها من)
باید 10 تا 20 ثانیه نگه داری
دکمه وسطی با دکمه خاموش/روشن رو

amir--khan
14-10-2011, 19:07
خیلی ممنون درست شد.

pmbpmb
20-10-2011, 15:29
میشه بگین این گوشی بهتره یا wave ii ?

من تو انتخابشون موندم

prince_fable
20-10-2011, 19:49

من تو انتخابشون موندم
بستگی به انتظاراتتون از گوشی داره وگرنه جفتشون خوبن.
شما بگین چه نیاز هایی دارین تا دوستان راحتتر راهنماییتون کنند.

mardin1368
22-10-2011, 21:44
سلام دوستان لطفا راهنمایم کنید
این کیفیت صحفه نمایش خیلی با گالکسی اس فرق دراه
زود شارش خالی می کنه

POROMA2008
23-10-2011, 00:54

من تو انتخابشون موندم

بهترین انتخاب ممکن
wave ii

شما یک گشتی بزن و به من خبر بده کدوم گوشس زیر 300 با این سایز صفحه + cpu یک گیگاهرتز + چیپ گرافیکی جدا مدل پاور 540 که در ایفون 4 یک مدل پایین تر استفاده شده
اخر ماه بادا 2 میاد و دیگر هیچ.........

mehrshadmmm
26-10-2011, 23:48
سلام
من با اپلیکیشن youtube و facebook که دانلود کردم نمی تونم کار کنم یعنی چیزی نمیارن. کسی میدونه که بدون مرورگر میشه اینارو باز کرد
در ضمن فلش پلیر هم ریختم ولی اثری ازش نمیبینم
ممنون

prince_fable
27-10-2011, 19:37
سلام
من با اپلیکیشن youtube و facebook که دانلود کردم نمی تونم کار کنم یعنی چیزی نمیارن. کسی میدونه که بدون مرورگر میشه اینارو باز کرد
در ضمن فلش پلیر هم ریختم ولی اثری ازش نمیبینم
ممنون
سلام
youtube و facebook فیل تره و نیاز به فیل تر شکن یا VirtualPN دارند.

vahidsport
28-10-2011, 00:23
سلام
این گوشی رو می خوام برای کسی بخرم نظرتون چیه؟
من رو Galaxy Mini بازی NFS shift رو نصب کردم خیلی خیلی نرم اجرا می کرد ولی 2زار گرافیک نداشت "اس" هم این طوریه؟
نطرتون درباره ویندوز فون 7 چیه رو گوشی HTC Tropy ؟
کلا تا 300 تومن چی میخرین اگه دوباره به خواهین یه گوشی دیگه بخرین حالا سیستم عامل فرق نمیکنه اگه به خواهید تا 300 اندروید بگیرید چی میگیرید

jb.NY
30-10-2011, 09:24
دوستان سلام، یه چند تا سوال داشتم
کیفیت صفحه اش چطوره؟ پیکسلاش دیده میشه؟
برای نصب نرم افزار مشکل ندارید؟ نرم افزار خیلی مهمه برام
مشکلی چیزی نداره این گوشی؟
مرسی

prince_fable
30-10-2011, 13:40
دوستان سلام، یه چند تا سوال داشتم
کیفیت صفحه اش چطوره؟ پیکسلاش دیده میشه؟
برای نصب نرم افزار مشکل ندارید؟ نرم افزار خیلی مهمه برام
مشکلی چیزی نداره این گوشی؟
مرسی
سلام
کیفیت صفحش خوبه و مثل fit یا wildfire پیکسل هاش دیده نمیشه
اگه به ورژن 2.3 ارتقا بدی تقریبا همه نرم افزار ها نصب میشن.
مثل تمام گوشی های اندروید تنها مشکلش مصرف باتری هست.
در ضمن میشه گفت تقریبا حافظش هم کمه ولی میتونید از برنامه های انتقال به رم که نیاز به روته استفاده کنید.

jb.NY
30-10-2011, 14:09
سلام
کیفیت صفحش خوبه و مثل fit یا wildfire پیکسل هاش دیده نمیشه
اگه به ورژن 2.3 ارتقا بدی تقریبا همه نرم افزار ها نصب میشن.
مثل تمام گوشی های اندروید تنها مشکلش مصرف باتری هست.
در ضمن میشه گفت تقریبا حافظش هم کمه ولی میتونید از برنامه های انتقال به رم که نیاز به روته استفاده کنید.

ممنون مرسی، اگه به 2.3 آپ بشه sms فارسی رو ساپورت میکنه؟ منو اینا مهم نیست
رام غیر رسمی که فارسی رو ساپورت کنه وجود داره؟ و یه سوال دیگه اینکه اصلا از تاچ ویز خوشم نمیاد، خیلی ابتداییه
راهی برای عوض کردنش هست؟ مثلا با تعویض رام؟
prince_fable
30-10-2011, 14:23
ممنون مرسی، اگه به 2.3 آپ بشه sms فارسی رو ساپورت میکنه؟ منو اینا مهم نیست
شما میتونی رام 2.3.3 خاور میانه رو نصب کنی که کلا فارسیه

رام غیر رسمی که فارسی رو ساپورت کنه وجود داره؟
رام زیاده:

و یه سوال دیگه اینکه اصلا از تاچ ویز خوشم نمیاد، خیلی ابتداییه
راهی برای عوض کردنش هست؟ مثلا با تعویض رام؟
اگه منظور از لانچرشه که میتونید از لانچرهای دیگه مثل go ، adw و غیره استفاده کنید ولی اگه کل ظاهر گوشیه، با تعویض رام میشه

jb.NY
30-10-2011, 15:02
شما میتونی رام 2.3.3 خاور میانه رو نصب کنی که کلا فارسیه

رام زیاده:

اگه منظور از لانچرشه که میتونید از لانچرهای دیگه مثل go ، adw و غیره استفاده کنید ولی اگه کل ظاهر گوشیه، با تعویض رام میشه

ممنون که جواب دادید
حالا به عنوان آخرین سوال، نکات منفی این گوشی از دید شما چیه؟ مثلا هنگ یا مشکلات دیگه، البته عدم پشتیبانی فلش و اینجور چیزا مهم نیست
بازم تشکر

prince_fable
30-10-2011, 15:13
ممنون که جواب دادید
حالا به عنوان آخرین سوال، نکات منفی این گوشی از دید شما چیه؟ مثلا هنگ یا مشکلات دیگه، البته عدم پشتیبانی فلش و اینجور چیزا مهم نیست
بازم تشکر
تقریبا همونایی که گفتمه.هنگ هم مربوطه با حافظه ی داخلی و رم خود گوشی میشه که پر باشه طبیعتا گوشی کند میشه ولی من تاحالا با رام رسمی ازش هنگ ندیدم ولی کاستوم رام ها بعضی موقع ها کم چرا.
تو آفتاب هم باید نور صفحش رو زیاد کنی تا صفحش دیده شه.
خواهش میکنم

warmaster
01-11-2011, 01:54
سلام
من چند جایی خوندم که اگه این گوشی از 2.2 به 2.3 آپگرید کنی کیفیت فیلبرداریش بیشتر میشه
می خواستم بدونم قضیه صحت داره و اینکه چقدر تغییر می کنه؟

prince_fable
01-11-2011, 13:46
سلام
من چند جایی خوندم که اگه این گوشی از 2.2 به 2.3 آپگرید کنی کیفیت فیلبرداریش بیشتر میشه
می خواستم بدونم قضیه صحت داره و اینکه چقدر تغییر می کنه؟
سلام بله درست شنیدین.
توی 2.2 کیفیت فیلمبرداری 320 در 480 بود ولی 2.3 شده 640 در 480.
یعنی از qvga با 15fps میپره به vga با 25 یا 30 fps.

MASYA
02-11-2011, 12:31
دوستان چه جوری از gps گوشی استفاده کنم؟

SAEEDSAMSUNG
02-11-2011, 16:10
دوستان چه جوری از gps گوشی استفاده کنم؟

این قسمت رو کامل بخون. همون NAVITEL میتونه مشکلت رو حل کنه

farhad moradi
04-11-2011, 21:59
دوستان من بین این مدل و Sony Ericsson Live with Walkman سخت گیر کردم. نظر دوستان چیه؟؟

E.G_band
05-11-2011, 15:05
قيمت روزش چنده؟آيا تايپيكي مخصوص سامسونگ گلكسي نكسوس هست؟

prince_fable
06-11-2011, 14:22
از 300 تا 350 تومان بی گارانتی و با گارانتی

4rooos
07-11-2011, 12:28
سونی اشغاله
یا اچ تی سی بگیر یا سامسونگ

mehrshadmmm
09-11-2011, 11:27
سلام
من گیج شدم .یکی لطفا کمک کنه . برای آپدیت گوشی از2.1 دقیقا چیکار باید کرد.کدوم ورژنش رو باید انتخاب کرد. هرجایی میرم هزار تا روش ممیگن. روت و آنروت چین و چجورین . رام هایی که هستن چه فرقی با هم دارن و کدومشون رو باید انتخاب کرد.
ببخشید که زیاد سوال پرسیدم
ممنون

jb.NY
09-11-2011, 13:31
دوستان من امروز چندجا سرزدم، همه گفتن فقط ویتنامی و چینیش موجوده
سایت آل دیجیتال هم ویتنام بای سامسونگ رو داره
یعنی کره ایش دیگه تو بازار نیست؟ از نظر کیفیتی ، ویتنامیش با کره ای خیلی فرق داره؟

prince_fable
09-11-2011, 18:03
سلام
من گیج شدم .یکی لطفا کمک کنه . برای آپدیت گوشی از2.1 دقیقا چیکار باید کرد.کدوم ورژنش رو باید انتخاب کرد. هرجایی میرم هزار تا روش ممیگن. روت و آنروت چین و چجورین . رام هایی که هستن چه فرقی با هم دارن و کدومشون رو باید انتخاب کرد.
ببخشید که زیاد سوال پرسیدم
ممنون
دوست عزیز شما به اینجا برید انشالله مشکلتون حل میشه:

روت یعنی دسترسی به فایل های سیستمی که برای فلش رام رسمی یا همون به قول شما آپدیت نیازی نیست و آنروت هم بر عکس روته.

بعضی ها کاستوم هستن و بعضی ها رسمی که رام های رسمی بدون باگ هستند و کاستوم رام بعضا باگ دارن ولی performance بهتری دارن و روان تر اند.

به نظرم فعلا شما 2.3.3 خاورمیانه رو نصب کنید.

خواهش میکنم

jb.NY
12-11-2011, 19:53
دوستان خسته نباشید
چرا گزینه انتقال نرم افزار ها به مموری کارت غیر فعاله ؟ چجوری باید نرم افزار ها رو انتقال داد ؟

prince_fable
12-11-2011, 20:52
دوستان خسته نباشید
چرا گزینه انتقال نرم افزار ها به مموری کارت غیر فعاله ؟ چجوری باید نرم افزار ها رو انتقال داد ؟
سلام
بعضی برنامه ها قابلیت انتقال به مموری رو ندارن به خاطر همینم غیر فعاله.
برای انتقال همه ی برنامه ها نیاز به روت و برنامه های app 2 sd هست.

jb.NY
12-11-2011, 21:13
سلام
بعضی برنامه ها قابلیت انتقال به مموری رو ندارن به خاطر همینم غیر فعاله.
برای انتقال همه ی برنامه ها نیاز به روت و برنامه های app 2 sd هست.

تشکر میکنم که فعال و پاسخگوی این تاپیک هستین
چند تا سوال دیگه، هم روت و هم برنامه های جانبی مثل app2sd، ... یا یکی از این دوتا؟
و با این کار میشه کل نرم افزارا رو به مموری انتقلا داد؟
احتمالا باید مرحله جدا سازی پارتیشن و اینجور چیزا هم باید انجام بشه دیگه، درسته؟
و در مورد وای فای، اصلا هیچ کانکشنی رو گوشیم نمیشناسه، مشکل از چیه؟
ممنون

malkemid
12-11-2011, 22:28
چند تا سوال دیگه، هم روت و هم برنامه های جانبی مثل app2sd، ... یا یکی از این دوتا؟
احتمالا باید مرحله جدا سازی پارتیشن و اینجور چیزا هم باید انجام بشه دیگه، درسته؟
ممنون

برای انتقال به کارت حافظه علاوه بر app2sd باید برنامه root tools (اگه اشتباه نکنم ) رو نصب کنید...

همه نرم افزارها هم قابلیت انتقال به مموری رو ندارن...خود app2sd مشخص می کنه کدومشون شدنیه.

نیازی به جداسازی پارتیشن هم نیست.

در مورد وای فای...روشنش که کردی باید بری تو تنظیمات وای فای و شبکه ای رو که پیدا کرده انتخاب کنی و اگه پسورد داشت پسوردشم باید بزنی...1 بار که این مرحله رو بری دیگه از دفعات بعد خودش میشناسه شبکه رو.

jb.NY
12-11-2011, 23:04
برای انتقال به کارت حافظه علاوه بر app2sd باید برنامه root tools (اگه اشتباه نکنم ) رو نصب کنید...

همه نرم افزارها هم قابلیت انتقال به مموری رو ندارن...خود app2sd مشخص می کنه کدومشون شدنیه.

نیازی به جداسازی پارتیشن هم نیست.

در مورد وای فای...روشنش که کردی باید بری تو تنظیمات وای فای و شبکه ای رو که پیدا کرده انتخاب کنی و اگه پسورد داشت پسوردشم باید بزنی...1 بار که این مرحله رو بری دیگه از دفعات بعد خودش میشناسه شبکه رو.

ممنون، اصلا هیچ کانکشنی رو نمیتونه پیدا کنه، وقتی وای فای رو روشن میکنم یه لحظه کوتاه اسکن میکنه ولی چیزی پیدا نمیکنه
الانم که اصلا روشن نمیشه! خود گوشی رو میگم، خیلی سنگین شد، منم ریستش کردم (خاموش روشن)
ولی دیگه بالا نمیاد، چند بار باتری رو در آوردم گذاشتم سر جاش ولی هنوز رو نوشته سامسونگ میمونه
سر جمع 10 ساعت نشده گوشی رو خریدم:31::45:

prince_fable
13-11-2011, 12:57
ممنون، اصلا هیچ کانکشنی رو نمیتونه پیدا کنه، وقتی وای فای رو روشن میکنم یه لحظه کوتاه اسکن میکنه ولی چیزی پیدا نمیکنه
الانم که اصلا روشن نمیشه! خود گوشی رو میگم، خیلی سنگین شد، منم ریستش کردم (خاموش روشن)
ولی دیگه بالا نمیاد، چند بار باتری رو در آوردم گذاشتم سر جاش ولی هنوز رو نوشته سامسونگ میمونه
سر جمع 10 ساعت نشده گوشی رو خریدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید فکتوری ریست کنید که همه چیز میپره.
دکمه های پاور + هوم رو 10 20 ثانیه نگه دارید تا منوی ریکاوری بیاد
بعد از اونجا wipe data/factory reset رو بزنید

ممنون
خواهش میکنم

روت یعنی دسترسی به فایل های سیستمی که برای برنامه های مثل بعضی از app 2 sd ها نیاز دارن.(نیاز به پارتیشن دوم نیست)

بله حجم بیشترشون به مموری میره و قسمت کمشون تو حافظه ی داخلی ولی ویجت ها،کیبورد ها و ... رو نباید انتقال داد وگرنه کار نمیکنن

جدا سازی پارتیشن هم مربوط میشه به انتقال (یا به اصطلاح لینک کردن) همه ی برنامه ها به صورت کامل به مموری هست که با برنامه link2sd انجام میشه.

احتمالا با فکتوری ریست مشکل وای فای حل شه

jb.NY
13-11-2011, 14:44
باید فکتوری ریست کنید که همه چیز میپره.
دکمه های پاور + هوم رو 10 20 ثانیه نگه دارید تا منوی ریکاوری بیاد
بعد از اونجا wipe data/factory reset رو بزنید

خواهش میکنم

روت یعنی دسترسی به فایل های سیستمی که برای برنامه های مثل بعضی از app 2 sd ها نیاز دارن.(نیاز به پارتیشن دوم نیست)

بله حجم بیشترشون به مموری میره و قسمت کمشون تو حافظه ی داخلی ولی ویجت ها،کیبورد ها و ... رو نباید انتقال داد وگرنه کار نمیکنن

جدا سازی پارتیشن هم مربوط میشه به انتقال (یا به اصطلاح لینک کردن) همه ی برنامه ها به صورت کامل به مموری هست که با برنامه link2sd انجام میشه.

احتمالا با فکتوری ریست مشکل وای فای حل شه

ممنون، با فکتوری ریست درست شد، عجب ضد حالی بود این اول کاری:tongue:
ولی همچنان اد هاک رو نمیشناسه، یه سرچی زدم، مثل اینکه این مشکل واسه خود اندرویده:

طرف گفته باید گوشی روت بشه و یه سری فایل ادیت بشن تا درست بشه :blink:
یه سوال دیگه هم واسم پیش اومده، کیبرد که نصب میکنم چجوری باید انتخابش کنم؟
میرم به setting->language n keyboard و تیک کیبورد جدید رو میذارم اما نمیدونم مرحل بعد چیه تا کیبورد جدید کار کنه
بازم ممنون

prince_fable
13-11-2011, 14:58
یه سوال دیگه هم واسم پیش اومده، کیبرد که نصب میکنم چجوری باید انتخابش کنم؟
میرم به setting->language n keyboard و تیک کیبورد جدید رو میذارم اما نمیدونم مرحل بعد چیه تا کیبورد جدید کار کنه
بازم ممنون تو قسمتی که میخوای بنویسی (مثلا قسمت متن مسیج) انگشت رو نگه دار بعد input method رو بزن و کیبورد رو انتخاب کن

ولی همچنان اد هاک رو نمیشناسه، یه سرچی زدم، مثل اینکه این مشکل واسه خود اندرویده:
کد:
طرف گفته باید گوشی روت بشه و یه سری فایل ادیت بشن تا درست بشه :blink:نمیدونم ولی شاید با تغییر رام از 2.2 به 2.3 درست شه شایدم نه!

mehrshadmmm
14-11-2011, 20:34
سلام
ممنون از راهنمایی تون . به 2.3 مهاجرت کردم .
همه چی در مورد روت گفتین ولی نگفتین چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد اگه دستگاه روت بشه( به جز گارانتی )
ممنون

malkemid
14-11-2011, 21:27
سلام
ممنون از راهنمایی تون . به 2.3 مهاجرت کردم .
همه چی در مورد روت گفتین ولی نگفتین چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد اگه دستگاه روت بشه( به جز گارانتی )
ممنون

هیچ مشکلی پیش نمیاد.

rezabargh
16-11-2011, 16:13
سلام دوستان
من تو خوابگاه زياد آهنگ گوش ميدم مي خواستم بدونم
1.كيفيت صداش تو هدفون چه جورياس؟
2.باتري چقدر نگه ميداره؟

malkemid
16-11-2011, 16:46
سلام دوستان
من تو خوابگاه زياد آهنگ گوش ميدم مي خواستم بدونم
1.كيفيت صداش تو هدفون چه جورياس؟
2.باتري چقدر نگه ميداره؟

معمولی رو به خوب...

باطری هم فکر کنم10 ساعت نگه داره (دقیق نیست)

rezabargh
16-11-2011, 20:25
معمولی رو به خوب...

باطری هم فکر کنم10 ساعت نگه داره (دقیق نیست)

من بين اين گوشي و wave ll موندم شنيدم برنامه هاي بادا كمه ولي من در نهايت يه كانورتر فرمت ميخوام و برنامه هاي ديكشنري و .... يعني بادا نداره اينارو؟
از طرفي از اين ace هم خوشم اومده البته با اندرويد كار نكردم
اندرويد وبادا ديگه چه فرقايي دارن ؟ نصب برنامه هاش فرق داره با هم؟ هر دوتا سيستم عامل فارسي دارن؟

10 ساعت نگه داشتن باتري ace يك كم كم نيست ! :38:

ببخشيد سوالام زياد شد

ممنون

PersiAndroid
19-11-2011, 15:25
Samsung releases the Galaxy Ace Hugo Boss edition

After the successful collaboration with Giorgio Armani on the special edition of Galaxy S, Samsung is now friends again with Hugo Boss as back in the days of Samsung F480. The fruit of the their new cooperation is the Galaxy Ace Hugo Boss edition.

After taking a look at it you can clearly see why Samsung and Hugo Boss dub this device as being specially tailored to the lifestyle of the fashion brand's customers. The smartphone has a matte black finish abd the back cover has been given special treatment from the designers over at Hugo Boss.
But the modifications don't stop on the outside. The Ace Hugo Boss also features special wallpapers to make your Hugo Boss stand out from the crowd of Samsung Aces even further.

Samsung Ace Hugo Boss official photos

Unfortunately, that's about the changes the special collaboration between the two companes brings to the table. Hardware-wise, the Ace Hugo Boss has not changed a bit from the original. The smartphone still features a 3.5-inch 320x480 pixels screen, 800MHz single-core processor, 5MP autofocus camera and the usual Wi-Fi, Bluetooth and microSD slot found on most Android smartphones.
Happily though, the Samsung Ace Hugo Boss runs Android 2.3.3 Gingerbread and will be available pretty soon at selected Hugo Boss stores as well as on their website. There's no official pricing but we spotted a store that has it for about 280 euros taxes included. If you can afford Hugo Boss costumes, that sort of cash should be pocket money to you.

NINTENDO_DS
19-11-2011, 15:33
من دوتا رو داشتم و دارم

صد در صد لایو بهتره هم سی پی یو بهتر داره هم هندزفریهای بهتر

دوتا اسپیکر استریو

در کل واسه منی که هر دو رو باهاشون کار کردم لایو خیلی سرتره

تازه به آندروید ورژن 4 هم آپدیت خواهد شد

Hadi King
21-11-2011, 16:09
بعد از همکاری موفق با Giorgio Armani در طراحی نسخه ویژه Samsung Galaxy S ،
حالا سامسونگ با Hugo Boss متحد شده تا بازهم به روزهای خوش F480 بازگرده .
نتیجه همکاری با این شرکت تولید کننده عطر Galaxy Ace Hugo Boss edition نام داره .

این گوشی طراحی خاصی داره که بیشتر توجه طرفداران مد رو جلب میکنه . رنگ کلی مشکی مات این گوشی و
طراحی قسمت پشتی این گوشی دست پخت طراحان Hugo Boss هست . به جز طراحی بدنه در درون گوشی
هم Wallpaper هایی مربوط به Hugo Boss قرار گرفته .

متاسفانه تغییرات در همین حد باقی مونده و تمام مشخصات Galaxy Ace Hugo Boss edition دقیقا همون
مشخصات Galaxy Ace هستند : صحفحه نمایش 3.5 اینچی با وضوح 480 در 320 ، پردازنده تک هسته ای
800MHz ، دوربین 5MP با فوکوس خودکار به همراه Wifi ، Bluetooth و اسلات Micro SD که این روزهای در همه
گوشیهای اندرویدی پیدا میشن .

خبر خوب وجود نسخه 2.3.3 Gingerbread بر روی این گوشی است .
این نسخه خاص به زودی در فروشگاههای Hugo Boss و همچنین وب سایت این شرکت در دسترس قرار میگیره .

موفق باشید!:40:

amirfiri
21-11-2011, 23:14
خبر خوب وجود نسخه 2.3.3 Gingerbread بر روی این گوشی است .
چقدر فوق العاده و شگفت اوره واقعا!

hsh56
23-11-2011, 12:22
سلام دوستان من تازه گالکسی ace خریدم. چطور بفهمم که فیلمبرداریش چند فریم بر ثانیه است؟
کلا چطور میشه تعداد فریم یک فیلم را فهمید؟
ممنون

damino
24-11-2011, 09:48
سلام
يه vpn برا اين گوشي مخواستم كه باهاش به wifi دانشگاه وصل شم ( vpn يا كانكشن )
وقتي بخواي با لبتاپ وصل شي مي ري از مسئول شبكه vpn مي گيري بعد رمز مي زني وارد مي شي ولي باري گوشي نداره
با تشكر

mister-blue
04-12-2011, 15:38
سلام کسی ویدیو بررسی گوشی Galaxy Ace رو نداره واسه دانلود؟

jb.NY
04-12-2011, 16:12
سلام کسی ویدیو بررسی گوشی Galaxy Ace رو نداره واسه دانلود؟

بفرمایید
فقط اینکه لینکش یه روزست و حجمشم 150 مگه

moonth
05-12-2011, 16:56
برو تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زده قیمت با گارانتی متفرقه 315 با گارانتی اصلی 340

jb.NY
05-12-2011, 22:10
من بين اين گوشي و wave ll موندم شنيدم برنامه هاي بادا كمه ولي من در نهايت يه كانورتر فرمت ميخوام و برنامه هاي ديكشنري و .... يعني بادا نداره اينارو؟
از طرفي از اين ace هم خوشم اومده البته با اندرويد كار نكردم
اندرويد وبادا ديگه چه فرقايي دارن ؟ نصب برنامه هاش فرق داره با هم؟ هر دوتا سيستم عامل فارسي دارن؟

10 ساعت نگه داشتن باتري ace يك كم كم نيست ! :38:

ببخشيد سوالام زياد شد

ممنون

درسته که الان یه کانورتر میخوای با دیکشنری، ولی بعدا میبینی که یه دوتا سرگرمی تو گوشی داشته باشی هم بد نیست
بادا، سیستم عاملیه واسه کسایی که انتظار زیادی از سیستم عامل ندارن ولی دوست دارن شیک باشن
در عوض اندروید هم شیکه، هم نرم افزار فراوان داره، من بهت ایس رو پیشنهاد میدم
اینم بگم که خودمم فقط دیکشنری لازم داشتم و الانم از خریدم راضیم
درضمن، من واسه بادا دیکشنری ندیدم

warmaster
07-12-2011, 11:19
سلام دوستان من تازه گالکسی ace خریدم. چطور بفهمم که فیلمبرداریش چند فریم بر ثانیه است؟
کلا چطور میشه تعداد فریم یک فیلم را فهمید؟
ممنون

از این قسمت:
Setting - > about
اگر نسخه ی فریم ویر شما 2.2.1 زده بود یعنی دوربین با کیفیت qvga 15 فریم فیلم میگیره
ولی اگه 2.3.3 یا 2.3.4 بود با کیفیت VGA 30 فریم فیلم می گیره

---------- Post added at 11:17 AM ---------- Previous post was at 11:13 AM ----------

دوستان من بین این مدل و Sony Ericsson Live with Walkman سخت گیر کردم. نظر دوستان چیه؟؟
دوست عزیز سونی اریکسون از سال 2012 (یعنی چند روز دیگه) دیگه وجود نداره
شرکت سونی سهام اریکسون رو خریده نیازی هم نیست من الان منبع این حرفی رو که میزنم ذکر کنم چون خبرش تو اینترنت ترکوند
از سال 2012 اسمه گوشی ها میشه فقط SONY
شما دوست داری یک برندی رو داشته باشی که اسمش عوض شده باشه؟

---------- Post added at 11:19 AM ---------- Previous post was at 11:17 AM ----------

سلام
يه vpn برا اين گوشي مخواستم كه باهاش به wifi دانشگاه وصل شم ( vpn يا كانكشن )
وقتي بخواي با لبتاپ وصل شي مي ري از مسئول شبكه vpn مي گيري بعد رمز مي زني وارد مي شي ولي باري گوشي نداره
با تشكر
این vpn ای که از مسئول شبکه می گیری(استغفرالله مسئول شبکه چیز پی ان میده!):دی
کانکشنیه؟
تنظیمات چیز پی ان ساده است
کافیه بری:
setting -> wireless and network -> VPN

mister-blue
07-12-2011, 12:48
به نظرتون کیفیت صفحه نمایشش خوبه؟ راضی کننده هست؟

jb.NY
07-12-2011, 13:01
به نظرتون کیفیت صفحه نمایشش خوبه؟ راضی کننده هست؟
والا منم اولش تو شک بودم که رزولوشن صفحش ممکنه بزنه تو ذوقم، اما دیدم نه با اینکه 480 در 320 ـه بازم کیفیتش واقعا خوبه
شاید باورتون نشه، من از اولی که گوشی رو گرفتم تا الان همش نور صفحه رو از نصف هم کمتر گذاشتم، چون تصاویر به راحتی در نور روز قابل تشخیصه، اگه روشنایی صفحه رو زیاد کنید بهتون قول میدم زیر تابش آفتاب هم بازم میتونید تشخیص بدید چی به چیه:10:
درکل اگه به عقب برگردم بازم حاضرم دوباره این گوشی رو بخرم

warmaster
07-12-2011, 17:31
من دوتا رو داشتم و دارم

صد در صد لایو بهتره هم سی پی یو بهتر داره هم هندزفریهای بهتر

دوتا اسپیکر استریو

در کل واسه منی که هر دو رو باهاشون کار کردم لایو خیلی سرتره

تازه به آندروید ورژن 4 هم آپدیت خواهد شد

آندروید 4 به احتمال خیلی زیاد برای ایس هم به صورت رسمی از طرف سامسونگ ارائه میشه:

Maman Sepehr&Sohei
10-12-2011, 00:17
با سلام
مدل گوشیم galaxi s5830 است.
وقتی دارم نقشه ها رو با اینترنت روی GPS بررسی میکنم، یدفه نت GPS قطع میشه و بعد از اون هرچی GPS را باز میکنم آنلاین نمیشه. این در حالی استکه Wi Fi گوشی وصله و آوردن صفحات وب مشکلی نداره! :wac:

کسی میدونه مشکل از کجاست؟!؟!

hamed m2m
13-12-2011, 18:09
[QUOTE=warmaster;6683368]SONY
شما دوست داری یک برندی رو داشته باشی که اسمش عوض شده باشه؟[COLOR="Silver"]

برادر من اين چه حرفيه آدم بايد به كيفيت موبايلش دقت كنه يا به عوض شدن اسم برندش؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
منLive with Walkmanدارم ازشم راضيم
مطمئن باشيد ازGalaxy Aceقوي تره
ميدونم اينجا تاپيكش هست ولي چون اون دوستمون بين اين دوگوشي مونده بايد بگمLive with Walkmanسرتره
وگرنه اگه ازGalaxy Aceخوشتون اومده,بازم گوشيه خوبيه
البتهLive with Walkmanسي پي يو قوي تري داره ودوربين ثانويه داره كهGalaxy Aceنداره و صدايLive with Walkmanبلند وباكيفيته,مطمئنن ازGalaxy Aceصداش بهتره
منم اول ميخواستمAceبگيرم وليLive Walkman گرفتم
بازم انتخاب باخودتونه:46:

reza2pars
16-12-2011, 11:49
کلاس gprs این گوشیه چنده؟؟

h!tman
16-12-2011, 11:53
درسته که الان یه کانورتر میخوای با دیکشنری، ولی بعدا میبینی که یه دوتا سرگرمی تو گوشی داشته باشی هم بد نیست
بادا، سیستم عاملیه واسه کسایی که انتظار زیادی از سیستم عامل ندارن ولی دوست دارن شیک باشن
در عوض اندروید هم شیکه، هم نرم افزار فراوان داره، من بهت ایس رو پیشنهاد میدم
اینم بگم که خودمم فقط دیکشنری لازم داشتم و الانم از خریدم راضیم
درضمن، من واسه بادا دیکشنری ندیدم
تا این حد هم بادا افتضاح نیستا!
تقریبا هم پای وین فون برنامه داره و روز به روز داره زیاد میشه
در ضمن تنها مارکتیه که برای کاربرای ایرانی ارزش قائل شده و بسته نیست
اگر میخوان آندروید بگیرن Live With Walkman بهتره تا ACe!

---------- Post added at 11:53 AM ---------- Previous post was at 11:51 AM ----------

کلاس gprs این گوشیه چنده؟؟
12

با سلام
مدل گوشیم galaxi s5830 است.
وقتی دارم نقشه ها رو با اینترنت روی GPS بررسی میکنم، یدفه نت GPS قطع میشه و بعد از اون هرچی GPS را باز میکنم آنلاین نمیشه. این در حالی استکه Wi Fi گوشی وصله و آوردن صفحات وب مشکلی نداره! :wac:

کسی میدونه مشکل از کجاست؟!؟!
سرعت پایین Gprs
بهتره از GPs های نرم افزاری استفاده کنید
:)

reza2pars
16-12-2011, 12:03
سرعت کار کردن با اینترنتش چه جوریه ؟ با گوشیهایی که gprs کلاس 32 دارن _مثل N82_ خیلی فرق میکنه؟؟؟

h!tman
16-12-2011, 16:48
سرعت GPRS آشغاله وگرنه سرعت کاربری این توپه
فرقی متاسفانه حس نمیکنید به دلیل آشغال بودن نت ایران

malkemid
16-12-2011, 17:43
سرعت کار کردن با اینترنتش چه جوریه ؟ با گوشیهایی که gprs کلاس 32 دارن _مثل N82_ خیلی فرق میکنه؟؟؟

سرعت نت تو ایران انقدر کمه که معمولا از همه ظرفیت گوشی ها استفاده نمیشه...gprs که اصلا به حساب نمیاد با اون سرعتش!

reza2pars
16-12-2011, 18:57
سرعت دانلود در gprs کلاس 32 تا 30 کیلو بر ثانیه هم میرسه من با گوشی N82 این سرعت رو تجربه کردم میخوام بدونم کسی با این گوشی سرعت دانلود رو تست کرده؟؟

prince_fable
16-12-2011, 19:17
سرعت دانلود در gprs کلاس 32 تا 30 کیلو بر ثانیه هم میرسه من با گوشی N82 این سرعت رو تجربه کردم میخوام بدونم کسی با این گوشی سرعت دانلود رو تست کرده؟؟
من که با ucbrowser تست کردم تا 16 کیلوبایت بر ثانیه رسید ولی خیلی نوسان داره.

jb.NY
16-12-2011, 20:42
من که با ucbrowser تست کردم تا 16 کیلوبایت بر ثانیه رسید ولی خیلی نوسان داره.
مگه اج نداره؟ با اج باید تا 30 کیلو بیت جواب بده (با ایرانسل البته)
عجیبه

reza2pars
17-12-2011, 10:39
اصلا فرق gprs ‎‏ کلاس 32 و 12 چیه ؟ چقدر تو سرعت اینترنت و دانلود تاثیر داره؟