PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالی از vaio eb36 بود در خدمتم

saeed.rg
24-01-2011, 19:31
من دیروز یک لپتاپ sony vaio eb36 خریدم دارم تستش میکنم بزودی یک review ازش می نویسم
اگر هم سوالی بود در خدمتم راستش این تاپیک رو زدم چون زمانیکه خودم داشتم تحقیق میکردم کسی اینجا راجع به این لپ تالپ راهنمایی درست وحسابی نکرد . گفتم شاید بدرد کسی بخوره

kavian123
31-01-2011, 02:57
من دیروز یک لپتاپ sony vaio eb36 خریدم دارم تستش میکنم بزودی یک review ازش می نویسم

اگر هم سوالی بود در خدمتم راستش این تاپیک رو زدم چون زمانیکه خودم داشتم تحقیق میکردم کسی اینجا راجع به این لپ تالپ راهنمایی درست وحسابی نکرد . گفتم شاید بدرد کسی بخوره

من امروز این خریدم فعلا که دارم حال میکن مشکلی چیزی نداره من که فعلا فقط کیفیتش رو دیدم

saeed.rg
07-02-2011, 20:34
چون استقبال نشد خیلی مختصر مینوسم
فعلا که مشکل خاصی نداره
1. زیبایی 10/10
2. کیبرد 10/10
3. تاچ پد 8/10 مخصوصا رایت کلیک خیلی صدا میکنه
4. صفحه نمایش 10/9 تقریبا از هیچ لپتاپی کم نداره مشکل رنگ مشکی کمی بچشم میاد که با تنظیم تا حدودی بهتر میشه زاویه دید کاملا قابل قبوله زیر نور خورشید (نه آفتاب شدید) کاملا قابل استفاده است
full HD بودن یه بدی هایی هم داره مصرف باتری یکم بالا میره, فیلمهای بی کیفیت مثل یوتوب خوب نمایش داده نمیشه و از قدرت VGA در اجرای بازی کم میکنه
5 . کارت گرافیک بنظرم برای اکثر بازیها حداقل با جزییات متوسط جواب میده البته اهل بازی نیستم فقط بازیه need for speed persuit 2010 رو تست کردم که راحت اجرا میشه
6.صدای فن در حالت معمول شنیده نمیشه ولی در لود صدایش در میاد که طبیعیه
7. مشکل گرمایی نداره
8.وزن 2.7 کیلوگرم که با شارژر وکیف اشنتیون حدود 3.6 میشه که برای اغلب افراد وزن زیادی نیست
اما معایب
9. بزرگترین عیب اسپیکرها هستند که اصلا صدای باس ندارند و تریبل خیلی ضعیفه و انگار داری رادیو ستریو گوش میکنی موقع پخش موسیقی واقعا حال آدمو میگیره 10/4 ولی در پخش فیلم اوضاع خیلی بهتره 10/7
10. مشکل نسبی بعدی عمر کم باتریه
در حالت کار معمول مثل وب گردی حدودا 2:30 در حالت پخش یک فیلم فول اچ دی حدود 1:30 دوام داره که در مقایسه با یه لپ تاپ لنوو تقریبا مشابه که البته فول اچ دی نبود کمتره بترتیب 2:50 و1:45 که بنظرم این اختلاف چندان مهم وتعیین کننده نیست باتری=10/7

فعلا همینا یادم بود باز سوالی بود در خدمتم

amir_snake
08-02-2011, 14:51
سلام ای لپ تاپ رو منم چشممو گرفت ....واسه بازی میخوام تا 1.500 هر چی گشتم چیز مالی ندیدم تا به این رسیدم.....سوال من اینه واسه بازی (WOW...starcraft....civilization....) چه جوره؟ چیز دیگه ای پیشناهد نمی کنی؟؟

saeed.rg
10-02-2011, 23:25
راستش اهل بازی نیستم ولی مطمئنم این بازی ها رو حداقل با پایین آوردن بعضی از مشخصات (در حد متوسط)
راحت اجرا میکنه

mehraboun1985
15-03-2011, 00:52
این لپتاپه حیلی چشم من رو گرفته.قیمتی که الان بهم دادن 1،210،000 هست.ارزشش رو داره؟ (شما چه قیمتی خریدید؟)
یا میشه با این قیمت چیز بهتری گرفت؟
توی چندتا سایت خارجی هم خوندم که با این قیمت میشه Core i7 خرید و این مدل با وجود i3 بودن، به خاطر Full HD بودن گرون هست.
میشه یه کمکی کنید که من ظرف چندروز آینده بالاخره کار را تمام کنم.

بعد اگر همین مدل رو پیشنهاد میدید،همراه خود لپتاپ چه چیزهایی گرفتید.یعنی موس و کیف و ..... و همینطور چه برنامه هایی روش نصب هست.

راستی این وضع اسپیکرها چطوریه؟یعنی خیلی بده؟فرض اگه صدا رو تا آخر زیاد کنیم و یه آهنگ 190bitrate بذاریم،چقدر کیفیت داره؟
دیگه اینکه باطری که سر 2 ساعت تموم میشه،میشه باطری رو عوض کرد و یه نوع قویتر گرفت؟

مرسی از همفکریتون