PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا میشه از یک مودم با دو کانکشن وصل شد؟

saied2009
24-01-2011, 04:24
سلام بر همه دوستان متخصص:

من و دوستم هر دو از یک شرکت adsl گرفتیم و وقتی که ایشون با خطش کاری نداره من می تونم با یوزر و پسورد اون برم بالا و استفاده کنم

حالا سوال من این هست که:

ایا من میتونم دو تا کانکشن بسازم و هم با یوزر خودم و هم باش یوزر دوستم برم بالا و استفاده کنم

اگه راهی هست ممنون میشم

مدل مودم من tp_link td 8811

و هم usb داره.هم lan
دست گلتون درد نکنه

BZ7
24-01-2011, 22:14
خیر یه مودم نمیتونه هم زمان به 2 جا کانکت بشه ! بعدش . شما نیازی نداری . هروقت دوستت نیس با اکانت اون بالا بیا . البته ازش اجازه هم بگیر !!

joe_satriani
25-01-2011, 10:52
با سلام
شما براي اينكار نياز به دو خط مجزا و دو مودم هستيد
تا بتونيد با هر دو اكانت توي كامپيوتر خودتون وصل بشيد
كه تازه اين هم يه روشي سخت هست

موفق با شيد.

saied2009
25-01-2011, 18:36
خیر یه مودم نمیتونه هم زمان به 2 جا کانکت بشه ! بعدش . شما نیازی نداری . هروقت دوستت نیس با اکانت اون بالا بیا . البته ازش اجازه هم بگیر !!

ممنون بابت جوابت
ولی منظور منو نفهمیدی

فرقی نداره با اکانت خودم یا دوستم هر دو سرعت ها یک اندازه هست (من میخواستم سرعت بیشتر بشه)

بازم ممنون

BZ7
25-01-2011, 23:57
ممنون بابت جوابت
ولی منظور منو نفهمیدی

فرقی نداره با اکانت خودم یا دوستم هر دو سرعت ها یک اندازه هست (من میخواستم سرعت بیشتر بشه)

بازم ممنون

همچین کاری امکان پذیر نیست مگر راهی باشه که 2 تا connection داشته باشی و بشه به صورت موازی از اونا استفاده کرد ! که فکر نکنم اصلا امکان داشته باشه ( واسه dial up که همچین چیزی بود ) ولی نیاز به یه خط دیگه و یه مودم دیگه داری و 2 تا کارت شبکه ! که بازم یه مشکل دیگه هست . سیستم عامل ویندوز برای اینترنت فقط به یه جا کانکت میشه .فرض هم که به 2 تا بشه . شما درخواست دانلود یه فایل رو میدی . بالاخره فقط از یه کانکشن استفاده میشه . در کل انجام همچین کاری ممکن نیست ممکن هم باشه فعلا راهش نا معلومه و احتمالش هم خیلی کمه
امیدوارم تونسته باشم منظور رو برسونم . موفق باشی

behrooz.shie
28-01-2011, 03:49
ممکنه :31: نپیچونین
تنها راهی که به ذهن من میرسه دوتا سیستمه یک رو بزن به usb یکی lan :31:
البته باید dslam ساپورت کنه
در ضمن باید مودم و بزاری رو brige
:46:
ولی نهایت سرعت به dowsteram برمیگرده