PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل عجیب.جسمی یا روحی ؟

pooria-ir
24-01-2011, 00:11
سلام
خوب یکم عجیبه این مشکل
نمیدونم از کجا شروع کنم
از بچگی همراهم بوده
وقتی ضربه شدید به صورتم میخورد سریعا ناخودآگاه اشک تو چشام جمع میشد،(یش خودم فکر میکردم شاید به خاطر درد و ترس شدید ناشی از اونه،بعدها فهمیدم اگه ضربه ی شدید تو بدنم هم بخوره همین حالت پیش میاد
الان حدود 3 ماهی میشه دارم ورزش رزمی کار میکنم (کیوکوشین)که سنگین ترین سبک کاراتس و خیلی شدید کار میکنیم رو از بین رفتن اعصاب سطح پوست،الان بدنم جوری شده که هرجور ضربه ای هم بخوره اصلا دردی حس نمیکنم،یعنی حتی اگه ضربه جوری باشه که پرت هم بشم واقعا دردی حس نمیکنم،از طرفی کاملا هم ترسم از ضربه زدن و ضربه خوردن ریخته،یعنی وقتی دست یا پا میاد طرف بدنم اصلا نمیترسم
اما کماکان مشکل آب جمع شدن توی چشم هام هست

حالا بیابید پرتغال فروش را :دی
هرچی فکر میکنم نمیتونم بفهمم این مشکل چیه و اینکه باید پیش چه دکتری برم ؟ اصلا پیش روانشناس روان پزشک یا دکتر عمومی :دی یا دکتر چشم ؟ ؟ !!!

ممنون میشم راهماییم کنین :10::40::11:

Gilb3rt
24-01-2011, 18:00
آستانه تحمل شما نسبت به درد بالا رفته ولي اين دليل نميشه پيام از طريق اعصاب منتقل نشه
شما درد رو حس نميكنيد چون عادت كرديد به اين آستانه
بنظر من اصلا اين مشكل حساب نميشه كه بخاطرش به جايي مراجعه كنين. جمع شدن اشك چشماتون عادت بدن شماست و عكس العمليه كه هميشه نسبت به اين موضوع نشون ميداده چه دردي وجود داشته باشه و چه نه.

pooria-ir
24-01-2011, 21:37
آستانه تحمل شما نسبت به درد بالا رفته ولي اين دليل نميشه پيام از طريق اعصاب منتقل نشه
شما درد رو حس نميكنيد چون عادت كرديد به اين آستانه
بنظر من اصلا اين مشكل حساب نميشه كه بخاطرش به جايي مراجعه كنين. جمع شدن اشك چشماتون عادت بدن شماست و عكس العمليه كه هميشه نسبت به اين موضوع نشون ميداده چه دردي وجود داشته باشه و چه نه.

آخه این عکس العمل غیر طبیعیه و بسیار ضایع :دی
معلومم نیست دلیلش چیه