PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درايور دسته gametop

arash2006
20-05-2006, 19:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا درایور دسته فومونی عکس مقابل را برایم بگزارید در ویندوز xp :blush:

M E H D I
20-05-2006, 23:09
لطفا مدلش رو كامل بگين به صورت انگليسي :)

arash2006
21-05-2006, 10:45
سلام

اسمش که gametop است و پشتش هم نوشته power racing wheel همین

دسته من پورتش مال دسته سونی1و2 است و با تبدیل به با پورت usb به کیس وصل میشود در ویندوز 98 راحت شناسایی میشود ولی در xp نمی اید و بعد از اتصال پیغام

not work... میدهد و در device manager هم با علامت زرد رنگ نوشته usb human interface device

arash2006
21-05-2006, 18:06
روی جعبش دیدم نوشته gametop مدل gt3 turbo

---------------------------------------------

یک دسته قدیمی هم دارم که هیچ وقت درست ازش استفاده نکردم چون درایور نداشت و نصف دگمه هاش کار نمیکرد اگه میشه درایور برای ویندوز me را بدهید اسمش هم هست powerpad300

M E H D I
21-05-2006, 22:34
سلام

نمي دونم دقيقا مال اينه يا نه. مشخصاتش رو ببين همونه يا نه:

Model
power whell high perf. racing wheel

Manufacturer
Chinon

Device Type
Input

Operating Systems
Win98, Win98SE

File Name
Setup.EXE

File Size
401.5 kb

Uploader Notes
Driver for habilite vibrator resources, original diskette, support Windows 98/98se/me/2000/XP

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arash2006
22-05-2006, 02:19
دستت درد نكنه خيلي شبيهش است ولي بازم شناسايي نشد تو 98 مشكل نداره نميدونم چرا تو اكس پي ميخواد درايورش اپديت بشه

Prince_ of _Persia
22-05-2006, 07:30
منم يك جوی استیک داشتم پورتش usb بود نمیشناخت یعنی همون ارور شما رو می داد و به عنوان usb human interface می شناختش این مشکل با درایورش هم حل نمیشه چون این درایور فقط برای کار کردن شوکش هست. با کلی دردسر بلاخره فهمیدم مشکل از کجا بود. شما احتمالا mainboard ات گیگاست. ببین موقعی که درایور مادربورد هم نصب می کردی یه چیزی به عنوان enable s3 for usb device نصب شده این مشکل داره برو تو add /remove programs پاکش کن بعد دوباره دسته رو وصل کن ایندفعه دیگه باید بشناسدش اگه نشد ریستارت کن و دسته رو تو یکی دیگه از پورتهای usb وصل کن. بازهم اگه مشکل داشت بگو یک راه حل دیگه هم دارم کمی حرفه ای تره..

arash2006
22-05-2006, 11:15
منم يك جوی استیک داشتم پورتش usb بود نمیشناخت یعنی همون ارور شما رو می داد و به عنوان usb human interface می شناختش این مشکل با درایورش هم حل نمیشه چون این درایور فقط برای کار کردن شوکش هست. با کلی دردسر بلاخره فهمیدم مشکل از کجا بود. شما احتمالا mainboard ات گیگاست. ببین موقعی که درایور مادربورد هم نصب می کردی یه چیزی به عنوان enable s3 for usb device نصب شده این مشکل داره برو تو add /remove programs پاکش کن بعد دوباره دسته رو وصل کن ایندفعه دیگه باید بشناسدش اگه نشد ریستارت کن و دسته رو تو یکی دیگه از پورتهای usb وصل کن. بازهم اگه مشکل داشت بگو یک راه حل دیگه هم دارم کمی حرفه ای تره..

سلام
درست ميگي من enable s3 for usb device را پاكش كردم همه كارها را كرد م ولي بازم همون پيغام را ميده
اگه ميشه راه حل دوم را بگو :blush:

Prince_ of _Persia
23-05-2006, 06:54
مطمئني هنوز كار نمي كنه . دسته را از جاش در بيار دوباره وصلش كن. بعد برو تو game controllers ببین می شناسدش یا نه. اگه نه درایورت رو هم نصب کن البته اگه واقعا فایل درایوره داره inf نه فقط فایل exe تنها . راستی ممکنه از ویندوزت هم باشه ویندوز media center من داشتم باهاش مشکل داشت جاش ویندوز xp sp2 یا سرویس پک یک رو نصب کن. با تمام این تفاسیر اگه هنوز مشکل داره باید موقع روشن شدن سیستم با زدن دکمه del ست آپ بایوس رو بیاری بعد تو قسمتای مختلفش بگرد یه قسمتش چیزی در مورد usb داره اونو باید high کنی. ایشالا مشکلت حل می شه.

arash2006
23-05-2006, 16:44
سلام همه كار هايي كه گفتي كردم ولي كار نكرد توي بايوس هم گزينه اي به نام high جلوی usb نبود فقط en.. و di.. بود
درایورش هم که گیر نیاوردم
این نوشته هم روی جعبش بود لطفا یکی درایورش را برام پیدا کنه
compatible with PS-one/PS-2 with double force feed back)

hassantavakoli7373
12-06-2009, 11:21
لطفا درایور دسته ی گیم تاپ مدلGT-4 را برای من بذارید آخه اونیکه گذاشتید ----- شده. خیلی فوری لطفا سریعتر.

hassantavakoli7373
12-06-2009, 11:38
این سایت ----- شده حالا من چیکار کنم. لطفا کمکم کنید.(سریعتر)

سلام

نمي دونم دقيقا مال اينه يا نه. مشخصاتش رو ببين همونه يا نه:

Model
power whell high perf. racing wheel

Manufacturer
Chinon

Device Type
Input

Operating Systems
Win98, Win98SE

File Name
Setup.EXE

File Size
401.5 kb

Uploader Notes
Driver for habilite vibrator resources, original diskette, support Windows 98/98se/me/2000/XP

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید