PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بیماری قلبی

part gah
21-01-2011, 19:35
من توی خانوادم سابقه بیماری قلبی هست...میخواستم بدونم منم ممکن ارثی دچار بیماری قلبی بشم...یا همش مربوط به اعصاب و بدن خودم میشه...علایم ناراحتی قلب من ایناست....توی طول روز بدون اینکه ناراحتی یا اعصاب ناراحت داشته باشم سینم تیر میکشه درد زیادی داره تا حدی که از درد زیاد حالم میخواد بهم بخوره...تند تند نفس میکشم اصلام نمیتونم آروم بشم...این حالت تا کمتر از 3 دقیقه هست....چند دقیقه قبل این حالتم دستام مخصوصا دست چپم شدیدا درد میگیره به حدی که نمیتونم چیزی روتوی دستام نگه دارم...مخصوصا با نوک انگشتام....حتی با دست راستمم امتحان کردم انگاری روشون نمیتونم تمرکز کنم....به نظرتون مشکل قلبم یا از اعصاب؟:41:

AliSub
21-01-2011, 20:11
احتمالش زیاده برای اعصاب باشه.
منم تو خانوادمون همه از سکته قلبی مردن!
اگه استرس زیاد داری ورزش فراموش نکن.
یه دکتر حتما برو / من به خودم شک کردم و یکم تیر کشیدن قلب داشتم رفتم دکتر گفت مشکل قلبی داری! بهترین راشم گفت در مورد من ورزشه.

کلام آخر:
حتما یه دکتر قلب برو برای چکاب/.

nikaien
21-01-2011, 20:19
شما چند سالتونه؟ چرا بايد از اعصاب باشه. گيرم كه اعصاب هم باشه ايا اعصاب مهم نيست؟
همين اعصاب هستند كه ضربان قلب رو باعث ميشن!
من شك دارم كه فرصت بكني اين جواب منو بخوني با نشونه هايي كه دادي!
سريع برو اورژانس بنده خدا سهل انگاري تا چه حد؟!

part gah
22-01-2011, 11:13
شما چند سالتونه؟
21
این چند مدته خیلی اعصاب داغونی داشتم....ممنون از جواب هاتون.

part gah
28-07-2012, 13:26
ســــلام

قرص پروپرانولول که برای تپش قلب و کاهش استرس تجویز شده باعث وابستگی بیمار به این قرص میشه؟
اسپری Ipratropium Bormide Inhaler 20 dose مصرف طولانی مدتش عوارض جانبی داره یا نه؟من که آلرژی شدید فصلی دارم و توی کل سال درگیرشم این اسپری و باید دائم استفاده کنم؟

morsadr
29-07-2012, 11:28
ســــلام

قرص پروپرانولول که برای تپش قلب و کاهش استرس تجویز شده باعث وابستگی بیمار به این قرص میشه؟
اسپری Ipratropium Bormide Inhaler 20 dose مصرف طولانی مدتش عوارض جانبی داره یا نه؟من که آلرژی شدید فصلی دارم و توی کل سال درگیرشم این اسپری و باید دائم استفاده کنم؟

خیر این قرص وابستگی ندارد
در نظر داشته باشید که اسپری ها کمترین عوارض را دارند و قطعا عارضه دارو به تاثیرات مثبت آن ارجحیت ندارد

part gah
29-07-2012, 13:04
قطعا عارضه دارو به تاثیرات مثبت آن ارجحیت ندارد
خوب این عارضه رو بیششر منظورم وابستگی دارویی و مقاوت بدنم مقابل این دارو.مثلا من قبلا با یه انتی هیستامین حالم خوب میشد

اما الان کلی اسپری بینی و دهان و قرص و آمپول باید مصرف کنم.اگه این اسپری هم حالم و مقطعی خوب کنه و بعدش درجه مقاومت بدنم
بالا بره ترجیح میدم بازم داروهامو استفاده نکنم.:41:

morsadr
30-07-2012, 17:39
خوب این عارضه رو بیششر منظورم وابستگی دارویی و مقاوت بدنم مقابل این دارو.مثلا من قبلا با یه انتی هیستامین حالم خوب میشد

اما الان کلی اسپری بینی و دهان و قرص و آمپول باید مصرف کنم.اگه این اسپری هم حالم و مقطعی خوب کنه و بعدش درجه مقاومت بدنم
بالا بره ترجیح میدم بازم داروهامو استفاده نکنم.:41:

خیر به اون صورت که شما فکر کنید ایجاد وابستگی و مقاومت نمی کند