PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با سخت افزار

.: نابغه :.
21-01-2011, 16:58
سلام ،
من سیستم جدیدم رو شهریور امسال گرفتم .

قطعات :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشکل من این هست که گاهی وقتا سیستمم هنگ می کنه به طوری که موس ، کیبورد ، هدفون ( صدا ) ، پرینتر ، قلم و ... همه چیز از کار می کنه . فقط تصویر دارم . وقتی هم ریست می کنم برق داخل سیستم میاد ولی مانیتور روشن نمیشه . همچنین هیچ چیز کار نمی افته . باید سیستم رو خاموش کنم ، از برق بکشم و بعد دوباره روشن کنم .

چند وقت پیش اتفاقی کلی کار کرده بودم ، هنگ کرده بود از اعصاب خوردی یکی زدم تو سرش درست شد . از اون موقع تا حالا اینقدر این کارو کردم تا قلقش به دستم اومد . دیگه با یک ضربه خیلی آرووم مثل در زدن با انگشت خیلی آروم درست میشه .
من سیستمم رو خودم اسمبل کردم . می دونمم سی پی یوم افتضاحه (یعنی قدیمیه) ولی یه مشکل اینکه وقتی سی پی یو رو داشتم باز میکردم با تلفن صحبت می کردم از دستم افتاد روی موزاییک ( به طرف پشتش نه به طرف پین هاش ) چیزیش نشد ولی شاید هم از اون باشه .

موضوعات مختلف رو جا های مختلف سرچ کردم . تست کردم . این مشکل بعضی وقتا کم اتفاق می افته بعضی اوقات زیاد . با نرم افزار های بوت و توی ویندوز هم رم و قطعات رو تست کردم چیزی پیدا نمی کنه .

در ضمن من از Win 7 64-Bit استفاده می کنم . موقع نصب این ویندوز هم موقع شروع 5 دقیقه سیستم عکس پس زمینه ویندوز سون رو نشون میده . با پکیج های مختلف این کارو کردم بازم مشکل بود . البته با ویندوز های دیگه و Ubuntu و Debian مشکلی نداره .

با تشکر :31:

emram120
22-01-2011, 13:36
sisteme shoma etesali dare ke ba dast zadan dorost mishe
kis ro beede az no sembel konan barat
ya moshkel az harde
gosh kon bebin hard tegh tegh nemikone?

.: نابغه :.
22-01-2011, 18:41
مشکلم حل شد // از هیچکدوم نبود . رمم تکی بود من دوال زده بودم !! همه مشکلم رفع شد .

باتشکر :دی