PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هماهنگی برای مسابقه ی ذنجیره ای

Lord-Voldemort
21-01-2011, 16:51
یا حق
سلام همین طوری که میدونید من همیشه توی کار مسابقه هستم دی:
قبلا یه دوره داشتیم به نام speed modeling که خیلی ها راضی و خیلی ها ناراضی بودن ، الان من یه فکری به ذهنم رسید که مسابقات ذنجیره ای speed match راه بیندازیم یعنی چی اول مدلینگ ، بعد نورپردازی و رندر ، متریال و تکسچر
یعنی توی تمام رشته ها مسابقه برگذار میشه فکر کنم دقیق گرفته باشین منظورم چیه پس بجث میکنیم تا ببینیم نظر دوستان چی هست :11:

نظر سنجی هم اصافه شد
گزینه ی 3می یعنی وقت ندارم شرکت کنم ولی مسابقه ی خوب هست:18:

3d-meysam
21-01-2011, 17:12
بد موقع مسابقه گذاشتی. اگه یک ماه دیگه بود منم شرکت میکردم :8:

Lord-Voldemort
21-01-2011, 17:33
من که تاریخ نذاشتم گذاشتم برای نظر سنجی
تاریخ هم با نظر سنجی انتخاب میشه من دیدم دبیرستانی ها تمومند گفتم خوبه بزارم ....

PrimeP30Master
21-01-2011, 17:35
حتما مسابقه ی خوبی خواهد بود و منم سعی خودم رو میکنم تا بتونم شرکت کنم با احتمال 50-50؟!!!
موفق باشید دوستان%100%

SSS_HHH_OOO
21-01-2011, 21:10
فکر خیلی خوبیه
بچه ها بیان نظراشونو بگن ببینیم چطوری برگذار بشه :)

Borhan72
21-01-2011, 21:20
شهاب شركت كنه، منم هستم :31:

@pooy
21-01-2011, 23:19
من تو مدلینگش هستم
صرفا مدلینگ
:46:

pclord
21-01-2011, 23:35
خیلی خوبه
من فعلا مبهمم :21: تا ببینم چی میشه.

Lord-Voldemort
22-01-2011, 14:07
سلام ممنون دوستان ولی هیچ کس نظری نداده

-------
اول روی زمان بحث کنیم که کی شروع بشه خوبتره ....
من که خودم امتحاناتم تموم شده و دبیرستان ها همشون (فکر کنم) تموم شده فقط می مونه دانشگاهی که تاریخ مورد نظرتون رو بگین دوستان

Borhan72
22-01-2011, 14:08
اگه قراره صرفآ مدلينگ باشه كه نميشه :31:
منم چون قراره تو همه‌ی زمينه ها باشه ميخوام شركت كنم...
ولی خوبه اگه از مدلينگ شروع شه...
بعد همون مدلو تكسچر بديم... بعد متريال... بعد نور پردازی و رندر :46:

بعد از يه استراحت، دوباره بريم يه دوره ديگه... :7:

كيا با من موافقن؟

3d-meysam
22-01-2011, 14:48
کلاً منم با مدلینگ ، تکسچرینگ، انیمشن و رندر موافقم، موضع ها هم باید یکی باشه که تو انتخاب نفرات با مشکل مواجه نشیم. فکر کنم یک سالی این مسابقه طول بکشه :31:

.:PAR3A:.
22-01-2011, 15:31
منم به نوعی با نظر برهان موافقم...
ولی این عقیده رو دارم که باید در 5 ضمینه مختلف (به ترتیب :)
1-مدلسازی : یه جورایی مث همون اسپید مدلینگ قبلی ولی شخص نباید رندر و تکسچری از کارش ارائه کنه...
2-تکسچرینگ : مدل نفر اول مسابقه قبلی به دست تمام شرکت کننده ها میرسه و اونا باید تکسچرینگشو انجام بدن... (بدون رندر !!!)
3-انیمیشن : مدل و تکسچر برگزیده به دست شرکت کننده ها میرسه و با نهایت خلاقیت خودشون (این مرحلش به نظرم خیلی جالب میشه چون بستگی به خلاقیت داره) یه انیمیشن جالب ازش در میارن... (اینم بدون رندر :دی)
تا اینجاش به نظر خودم خوبه ولی روی 2 قسمت بعدی شک دارم یه کم :
4-رندر تک فریم : مدل و تکسچر برگزیده بدون انیمیشن به شرکت کننده ها داده میشه و به دلخواه خودشون رندر میگیرن
5-رندر انیمیشن : .//....... //...... //.... با..... //...... //... //..... //.. //.. //... //..... //... //..... //...... //.....//
مر شما 30 باشد انشاالله :دی

PrimeP30Master
22-01-2011, 15:48
اگه قراره صرفآ مدلينگ باشه كه نميشه :31:
منم چون قراره تو همه‌ی زمينه ها باشه ميخوام شركت كنم...
ولی خوبه اگه از مدلينگ شروع شه...
بعد همون مدلو تكسچر بديم... بعد متريال... بعد نور پردازی و رندر :46:

بعد از يه استراحت، دوباره بريم يه دوره ديگه... :7:

كيا با من موافقن؟

اینو خوب اومدی برهان جان،منم موافقم،به ترتیب باشه و جلو بره خیلی خوبه؟!!:8::27:
دوستان من دارم سعی میکنم که برای پروسه های کاریم طوری برنامه ریزی کنم که بتونم تو این مسابقه شرکت کنم؟!!:46::21::27:.
انشاءالله همگی موفق و موید باشید دوستان عزیز%100%:46::10::11:.

Borhan72
22-01-2011, 16:43
من با انيميشنش موافق نيستم...
چون مدلی كه واسه مسابقه ميزنيم، بدون شك مدل سنگين و پيچيده ايه و كسایی كه عين من سيستماشون پايينه، نميتونن انيميت كنن مدل رو...
در ضمن، انيميت، بستی به مدل داره...
مثلآ اگه مدل اول يه خودكار يا مداد باشه، ميخوايد كجاشو انيميت كنيد؟ :31:

22-01-2011, 17:06
خو دیگه هنرش همین جاش میشه دیگه :دی
مثلا میتونیم از تشخیص تو کارمون استفاده کنیم و به عبارتی خوکارو انسانش کنیم...
خیلی چیزای جالبی ازش میشه در بیاد...
البته حالا میبینم خودم هم موافق نیستم با انیمیشنش :دی
اعصاب پولادین و سیستم میلیاردین خواهد انیمیشن :دی

3d-meysam
22-01-2011, 17:47
تو این فروم تنها کاری که زیاد انجام نمیشه انیمشنه. پس اگه با این سیستم ها انیمشن نسازیم، پس کی باید ساخت؟ نیت ما اینه که یه چیزی در کنار هم بسازیم. انیمشن خوب از آن دربیاد یا بد مهم نیست. مهم اینه سعی خودمون رو کردیم :27:

Lord-Voldemort
22-01-2011, 18:08
خدا خیرتون بده که بالا اخره نظر دادین دی:

بنده هم همین موضوعات رو در پست اول گفتم که اقای par3a قشنگ توضیح دادن و گفتن و صرفا روی مدلینگ توجه نداریم و می خوایم همه چیز باشه

اگه قراره همه چیز باشه باید انیمیشن هم باشه که به قول دوستان چیزی بسیار مشکل و بسی زیباست و این هم میشه یکی از مراحل اصلی کار

متریال دهی و تکسچرینگ باشه بعد از نور پردازی و رندر چون اگه قبل از اون باشه که نمیشه قشنگ دیدش و اینجوری بهتره

پس:
1-مدلینگ
2-نورپردازی و رندرینگ با متریال خام
3- متریال و تکسچر
4- انیمیشن
5 -برنده

22-01-2011, 18:36
من منظورم این نبود...
منظورم این بود که این مسابقات جدا جدا برگزار بشه ولی به نوعی به هم مربوط بشه...
یعنی هر مسابقه برنده خودشو داشته باشه...

Borhan72
22-01-2011, 19:29
آره به نظر منم جدا جدا برنده های هر بخش اعلام شه بهتره...

Lord-Voldemort
22-01-2011, 20:14
اره دیگه از اسمش هم معلومه
تمامی مسابقات جداگونه انجام میشه و کار نفر اول که برنده ی اونه میره برای مسابقه ی بعدی
مثلا توی مدلینگ هر کی که برنده میشه کارش رو می ذاره برای رندر و همین جوری ادامه میدیم

Lord-Voldemort
23-01-2011, 21:50
دوستان میشه زمان رو تایین کنید

3d-meysam
23-01-2011, 22:06
من که میگم از یکم ماه آینده، تا وقتمون رو کاملاً تنظیم کنیم، مثلاً من الان چند روزه سروقت ماشینم (Lotus Elise) نرفتم. چه برسه بخوام تو مسابقه شرکت کنم.
ببینیم بروبچ نظرشون چیه :19:

PrimeP30Master
24-01-2011, 00:15
من که میگم از یکم ماه آینده، تا وقتمون رو کاملاً تنظیم کنیم، مثلاً من الان چند روزه سروقت ماشینم (Lotus Elise) نرفتم. چه برسه بخوام تو مسابقه شرکت کنم.
ببینیم بروبچ نظرشون چیه :19:

اينو خوب اومدي رفيق،آخه از عمده ترين دلايل من كه احتمال 50/50 بودنم رو دادم ، همين زيغ وقت هستش چونكه واقعا سرم شلوغه و درگير چندتايي پروسه هستم؟!!:27:
البته هرجور دوستان صلاح بدونند!!:46:

Warden
24-01-2011, 12:02
من یه نظری دارم
بنظرم چنین کاری که شما میکنید ینی
همش درجا زدن
فایده نداره !!

وارد بحثای حرفه ای تر شید
بنظرم سری قبلیه مسابقه های پی سی هم جذاب تر بود هم حرفه ای تر
البته بماند که بعضیا از وسط مسابقه جا میزدن !! :دی

ولی خو .... نمدونم
مسابقه خوبه .... بچه ها دور هم چیز یاد میگیرن اما !!
اموزش شخصی دیدن فایدش بیشتره :دی

مسابقه اینجوری فقط وقت گیره !!
مخصوصا اینکه بچه ها مجبور میشن به همه چیز سر بزنن
اطلاعات در مورد همه چیز خوبه
ولی تخصصی رو یه مورد کار کنید !!

خیلی بچه های گل پی سی رو دوس دارم :×
و فقط یه نیت داشتم اونم اینکه ..... بچه ها ارزش وقتتونو بدونید

24-01-2011, 15:57
آره خو کلا منم بیشتر با مسابقه های تخصصی مث این قبلیا حال میکنم...
ولی خو اینم یه جورشه :دی

Lord-Voldemort
24-01-2011, 16:56
------
اینجوری می تونیم همه چیز رو یاد بگیریم میدونم هر کسی باید تخصصی یاد بگیره ولی یه موس یا کیس ساختن زیاد وقت نمی گیره و رندر و ادامه ...
مسابقات قبلی هم خیلی خوب بود ولی دیگه ادامه پیدا نکرد من هم می خوام دوستانی که توی هر زمینه هنر دارن خودشون رو نشون بدن مثلا من کلا روی مدلینگ کار می کنم ولی رندر بلد نیستم و نور پردازی و می تونم با شرکت در این مسابقات یاد بگیرم و خودم رو ازمایش کنم .این مسابقات به طوری اشتیاق میاره که بیشتر تمرین کنیم مثلا بنده وقتی کار های حامدtbh رو می بینم به فکر می افتم و می رم یه چیزی می سازم و با مکس کار می کنم !!!

-----
نظرتون چیه این مسابقات جایزه هم داشته باشه مثلا ما توی مسابقات تبلیغش رو می کنیم و ایشون باید به برنده جایزه بده ؟
اگه رو این هم بحث کنیم خوبه

----
دوستانی که می خوان شرکت کنند و وقت ندارند یه تاریخی بدن تا بدونیم کی بزاریم

24-01-2011, 17:50
من از الان تا خرداد آزادم :دی

3d-meysam
25-01-2011, 19:42
آقایون چی شد؟ نبود حریف؟ :31: مدلسازی ، تکسچر، نورپردازی ، رندر، انیمشن ...... حریف میخوام؟؟؟؟؟؟ :33:
کسی جو گیر نشد بیاد مسابقه؟ :44:
فکر کنم زمان خوبی نیست واسه مسابقه. خیلی از بروبچ نیستن :23:

Lord-Voldemort
25-01-2011, 20:49
خب داریم روی تاریخ بحث می کنیم

حاجی حسین
26-01-2011, 13:41
از حاجی به بچه های 3d:19:
من می شرکتم:27:
تازه امتحانات تمام شده:27:
ولی تو این هنر تازه کارم و میخوامبطور حرفه ای شروع کنم:2:
تا همیشه هم وقت دارم:5:

Lord-Voldemort
28-01-2011, 18:20
حالا من چیکار کنم
تاریخ کی باشه دو هفته دیگه خوبه
مسابقه همین طوری که دوستان گفتم بزگذار بشه ؟یا نه؟

SevenART
03-02-2011, 03:33
میگما فرهاد راست میگه

مسابقه اینجوری وقت گیره

حالا تا رندرینگ شاید خوب باشه ولی دیگه انیمیشن !!!!

اگه هم پایه این یکی بشینه یه برنامه بزاره شروع کنیم...!

anti-military
03-02-2011, 07:03
منم اگه مسابقه برپا بشه شرکت میکنم اما مسابقه بدون جایزه مثل خوابیدن بدون شامه . به نفر برنده باید یه چیزی مثل اکانت 3 ماهه وی پی ان داد که کلا 5-6 تومن بیشتر نمیشه ! من خودم الان چند روزه وی پی انم تموم شده نتونستم برم فیس بوک ! به نظر من در مورد مسابقه هم وقتی یه موضوعی انتخاب میشه مثل طراحی ماشین یه مدل ماشین نباشه که همه همون رو طراحی کنن ! هرکس با خلاقیت خودش بره یه ماشین انتخاب کنه و طراحی کنه و ... اینطوری بهتره .

PrimeP30Master
03-02-2011, 10:07
منم اگه مسابقه برپا بشه شرکت میکنم اما مسابقه بدون جایزه مثل خوابیدن بدون شامه . به نفر برنده باید یه چیزی مثل اکانت 3 ماهه وی پی ان داد که کلا 5-6 تومن بیشتر نمیشه ! من خودم الان چند روزه وی پی انم تموم شده نتونستم برم فیس بوک ! به نظر من در مورد مسابقه هم وقتی یه موضوعی انتخاب میشه مثل طراحی ماشین یه مدل ماشین نباشه که همه همون رو طراحی کنن ! هرکس با خلاقیت خودش بره یه ماشین انتخاب کنه و طراحی کنه و ... اینطوری بهتره .
با جایزه موافقم ، اینجوری هم انگیزه بچه ها واسه شرکت در مسابقه بیشتر میشه و هم حس رقابت بالا میره؟!!:27:
جایزه هم اگه چیز با ارزشی باشه خوبه مثلا در حد یه آی پاد ، آی پام ، آی پاش و...(شوخی کردم)!!:21:
از جایی که اینجور مسابقات اسپانسر قوی میخواد و متاسفانه ما همه اینجا وضعمون از هم بدتره پس همون جوایز کوچیک هم واسه ایجاد انگیزه کافیه والبته برای نفرات اول تا سوم در نظر گرفته بشه بهتره؟!!:5:
در مورد مدل هم اگه یکی باشه بهتره و داوری رو هم راحتتر میکنه چون ممکنه مثلا من برم یه پیکان مدل کنم و بعد شما بری یه لامبورگینی و یا...و اگه اونوقت مدل من اول بشه به شما ظلم شده چون مدل شما پیچیدگیش بیشتر بوده و احتمال خطاش هم بیشتر ولی مال من ساده و بی دردسر؟!!حالا نظرتون چیه دوستان یکی باشه بهتره یا گوناگون و متفاوت؟!!:13:
در ضمن اگه بخواد مسابقه بدین صورت برگذار بشه که هر کس با خلاقیت خودش بره مثلا یه ماشین طراحی کنه ، میشه مثل مسابقات Sci-Fi که اون اصلا مقوله ای جداگانست و بحثش جداست؟!!:31::46:!

SSS_HHH_OOO
03-02-2011, 19:31
آها بعد جایزه رو کی میخواد بده؟؟؟؟؟؟؟؟

anti-military
03-02-2011, 20:04
آها بعد جایزه رو کی میخواد بده؟؟؟؟؟؟؟؟

نفر آخر :31:
جایزه رو خوب اجرا کننده مسابقه بده ( همون 3 ماه اکانت وی پی ان خیلی خوبه به نظرم )

03-02-2011, 20:25
نمیشه...
هیچ اجرا کننده ای اون قد سخاوتمند نیس در راه رضای خدا واس مسابقه از جیب خودش مایه بزاره...
اگه بشه (که نمیشه :دی) که برنده یه بن خرید رایگان دریافت کنه و در ازای 5 تا بن بتونه 15 هزار تومن رایگان از فروشگاه همین سایت یه چی بخره بره حال کنه :دی

3d-meysam
04-02-2011, 11:29
من نفهمیدم اومدید یه پولی به جیب بزنید یا مسابقه بدید؟؟ :31:
آخه دیگه یه اکانت چیه که بخوایم واسش انگیزه پیدا کنیم.:31: همون مسابقه رو دوستانه بدیم بهتره :10:

04-02-2011, 12:11
خو آره خیلی بهتره ولی مطمان باش میشه مث اون سری اسپید مدلینگ که دیگه هیشکی حس وخ گذاشتن نداش و مسابقه به دیار باقی شتافت :دی

SSS_HHH_OOO
04-02-2011, 13:27
اگه تو فکر اینید که سایت براتون جایزه بذاره بگم که بیخود دلتونو خوش نکنید امکانش صفره

به هر حال فکر مسابقه پولی رو از سر بیرون کنید چون فعلا کسی پیدا نمیشه بخواد برای ما پول خرج کنه : ))

حاجی حسین
06-02-2011, 15:05
میگم حالا چرا پول ؟
چرا جایزه؟
مسابقه جنبه های دیگه ای هم داره .به اونها فکر کنید.

Lord-Voldemort
07-02-2011, 14:32
سلام من دوباره اومدم
من نظری دارم اگه مدیر بذاره اینطوری جلو بره ، سایت که واسه ما کاری نمیکنه
مثلا یه نفر یه سایت داره می خواد تبلیغ کنه یه جایزه بزاره واسه نفر اول بعد وقتی مسابقات شروع میشه زیر اولین پست تاپیک لینک سایت با توضیحات خودش میذاریم به عنوان تبــلیغ

(:

Mahdi/s
07-02-2011, 14:40
سلام......راستش من اصلا نمیخوام تو مسابقه شرکت کنم..
هماهنگی برای مسابقه ی ذنجیره ای .فقط میخواستم بگم که زنجیره ای درسته...:31:..ببخشید اسپم شد..

حاجی حسین
09-02-2011, 15:30
حالا کی شروع می شه ما غافل نشیم ازش ماروهم خبر کنید:20:

Lord-Voldemort
09-02-2011, 17:10
من هم نفهمیدم کی شروع بشه اگه مدیر نظرش رو بگه بهتره

SevenART
10-02-2011, 11:11
شروع کنید دیگه دست دست نکنید !

pclord
10-02-2011, 16:22
من همون طور که بعضی از بچه ها میدونن یه فروشگاه با یکی از دوستام راه اندازی کردم ، هر چند اولشه و مجبور شدین مقداری قرض کنیم اما من میتونم یه جایزه حداکثر تا 10000 تومن (از محصولات فروشگاه) به نفر اول بدم، تو هر زمینه ای که خواست. دفه بعد اگه هزینه ها جبران شده بود جایزه بیشتر خواهم داد.

مثلا میتونم آموزش زیر رو براش بفرستم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و یا هر چیزی دیگه که خودش خواست.

حالا که دیگه مشکلی نیست پس مسابقه رو شروع کنید.

موفق باشید.

Lord-Voldemort
10-02-2011, 17:15
ممنون از سجاد ، دوستان همه چیز ردیف شد پس باید بریم سراغ مسابقه:
از نظر من بهتره همین هفته شروع بشه یعنی شنبه ای که می اد 11.23
خب اولین قسمت مسابقه مدلینگ بود باید یکی موضوع انتخاب بشه برای مدلینگ چوون اسپانسر هم پیدا کردیم موضوع رو می گم ایشون یعنی سجاد انتخاب کنه پس برین گرم کنید تا شنبه موضوع دقیقا شب جمعه اعلام میشه تا اون موقع خودتون رو اماده کنید

keyvan20000
14-02-2011, 00:51
سلام دوستان ببخشید داش ممد جان من منظورتون رو نفهمیدم در تاپیک مسابقه
یعنی باید بدون متریال رندر بگیریم یا اصلا رندر نگیریم؟ درضمن کیوسک تلفن مدل های مختلفی داره کدوم رو بسازیم؟
باید مثل واقعی بسازیم یا خلاقیت در مدلینگ و مدل های تخیلی و ایده ای هم نمره داره؟ ممنون می شم پاسخ بدید آخه اگه خدا بخواد می خوام شرکت کنم ممنون

Lord-Voldemort
14-02-2011, 16:53
بله بدون متریال و بدون رندر اگه خواستی می تونی رندر بگیری ولی بدون جزییات و 1 امتیاز از شما کم میشه

فرقی نمی کنه هرچی می خوای بساز بله خلاقیت مهمهتره

Borhan72
14-02-2011, 17:55
راستی منم سوال دارم...
اگه رندر نگيريم، چطوری عكس مدلو با سايز 800*600 بذاريم؟؟؟

Lord-Voldemort
15-02-2011, 16:25
این هم سوال مهمی هست شما باید عکستون از این اندازه کوچیکتر نباشه

hadi665
17-02-2011, 18:29
چیزه
من الآن تاپیک مسابقه رو دیدم
طبق تاریخ پایان ، امشب باید تاپیک باز شه تا کاره بچه ها توش قرار بگیره
درست میگم ؟

Lord-Voldemort
17-02-2011, 21:54
بله عزیز
ممنون میشم این کار رو بکنید
امید وارم همه شرکت کنند

Lord-Voldemort
19-02-2011, 17:32
واقعا که من رو بیکار گیر اوردین من اینهمه مسابقه بریزم وقتم رو بزارم روش بعد شما ها بیان شرکت نکنید خوبه خودتون گفتین توی همین تاپیک که شرکت می کنید

3d-meysam
20-02-2011, 13:51
واقعا که من رو بیکار گیر اوردین من اینهمه مسابقه بریزم وقتم رو بزارم روش بعد شما ها بیان شرکت نکنید خوبه خودتون گفتین توی همین تاپیک که شرکت می کنید
باید اول از بچه ها یه اوکی میگرفتی، اصلاً میدونسیتی چند نفر شرکت میکنن که مسابقه گذاشتی :31:
باید زور مدیر انجمن بالا سرمون باشه :27:

Lord-Voldemort
20-02-2011, 18:32
مگه بیشترشون گفتن شرکت می کنند خودت هم دیدی می تونید صفحه های قبل رو یه بار دیگه بخونی

20-02-2011, 18:41
گفتن شرکت میکنن ولی نه این طور هول هولکی :دی
الان خیلی ها درگیر درسن و نمیتونن بیان...

Lord-Voldemort
20-02-2011, 18:43
من گفتم که این هفته شروع می کنیم ، کسی چیز نگفت من هم گفتم مشکلی نداره

N O V A L I S
20-02-2011, 20:46
جای این بحث ها میشه برای مسابقه ی بعدی برنامه ریزی کرد..
من یه پیشنهادی دارم :
بیان برای ایام عید (چند روز زودتر) تا مثلا اوایل اردیبهشت یه مسابقه چند جانبه و تو بخش های مختلف بذاریم. مثلا از مدلسازی شروع کنیم، یه مدل پیشنهاد کنیم که بشه ریگش کرد و باهاش انیمیشن ساخت و هر کس خواست تو مسابقه ی مدلینگش شرکت کنه.. تو مرحله ی بعد دوباره هر کس خواست شرکت کنه و مدل رو ریگ و انیمیت کنه.. مرحله ی آخر هم می تونه متریال دهی و نورپردازی و رندر باشه (باز هر کس خواست!).. این جور یه انیمیشن کامل ساختیم و همه هم تو ساختش شرکت کردن.
تو مرحله ی ریگ و انیمیشن هر کس می تونه ایده های مختلفی بده و سناریوی متفاوتی داشته باشه.. حالا اینکه کدوم مدل یا کدوم ریگ به مرحله ی بعد بره چیزیه که میشه روش بحث کرد.. میشه انتخابش رو آزاد گذاشت یا اینکه محدود به طرح های برگزیده هر مرحله کرد..

pcforlife
20-02-2011, 23:40
سه مورد هست که من فکر می کنم اگه بهش توجه بشه مسابقات انجمن 3d خیلی پربارتر برگزار خواهد شد.:20:
1- توجه به علاقه مندان یادگیریه نرم افزارهایی مثل مکس یا مایا یا...
2- توجه به سطوح مختلف تواناییه کاربران آشنا به نرم افزار های گرافیکیه سه بعدی
3- توجه به زمان تمامی کاربران + و انتخاب واحد و البته کلی یک موضوع

توضیح راجع به مورد اول:

الان خیلی از کاربرا هستند که خیلی کم با مکس یا... کارکردن یا دنبال علاقه و انگیزه هستند که مکس رو با استفاده از تجارب دوستان یاد بگیرن... و خیلی سریع تو اون پله های ترقی رو پیشرفت کنن...
بابت همین میان از مسابقات بازدید میکنن که بلکه چیزی یاد بگیرن! اما همش رندر های دوستان + تعریف های سایر دوستان رو میبینن و میخونن! هیچی هم یاد نمیگیرن!
من فکر میکنم اگه هر شرکت کننده ای بیاد یه توضیح آموزشی کلی یا جزئی از نحوه ساخت مدل یا تکستچرینگ یا نورپردازی یا رندرینگ مدلش بده و البته این مضوع مثل قرار دادن وایر الزامی باشه، مسابقات بعدی پربارتر میشه و خود شرکت کنندگاه هم علاقه مند میشن که ببینن رفیقای رقیبشون!:31: از چه روش هایی در خلق مدل ها یا سین ها یا .... استفاده می کنند!:21:

توضیح راجع به مورد دوم:

به نظرم نمیشه که بیایم واسه تمامی کاربرا با هر سطح توانایی یک مسابقه واحد گذاشت... به نظر من باید مسابقات باید حداقل در دو سطح مبتدی و حرفه ای برگذار بشه که.... رک بگم! همه یه جورایی راضی باشن و اون حس رقابت به وجود بیاد.

توضیح راجع به مورد سوم:

به نظر من وقت خیلی موضوع مهمی! الان من ده دوازده ساعت روزم سر کار هستم و به غیر از روزای تعطیل نمیتونم واسه مسابقه بزارم... رو این حساب به نظر من کسانی که اعلام آمادگی میکنن، بهتره بیان بگن که آقا طبق شرایطی که من دارم، من میتونم مدل مسابقم رو فلان روز تحویل بدم... طبیعتا یه سری روز به دست میاد... با یه دو دوتا چهارتا کردن ساده میشه زمان اتمام مسابقه رو معلوم کرد!
بعد من فکر میکنم اگه ما بیایم یه موضوع واحد اما کلی رو برای مسابقه انتخاب کنیم، خیلی خوب میشه! مثلا! به جایی که بگیم همه برن ماشین بسازن یا برن طراحی داخلی رو انجام بدن یا.... بیایم بگیم موضوع برای مثال شهره! اون موقع یکی میره اتومبیل از یه شهر رو میسازه، یکی میره خونه میسازه! یکی میره پارک طراحی میکنه و....

ببخشید اگه پرحرفی کردم و خستتون کردم...:11:
قربون همتون:40:
یاعلی:11: