PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LG GD330

Sayam
21-01-2011, 13:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میخام یکی از این گوشی ها بخرم.... اونایی که از همین گوشی دارند یا در موردش اطلاع دارند کمکم کنند و مشخصاتش رو بدند

Michael Ropy
21-01-2011, 16:33
میخام یکی از این گوشی ها بخرم.... اونایی که از همین گوشی دارند یا در موردش اطلاع دارند کمکم کنند و مشخصاتش رو بدند عزیز من تا جایی که بتونم در مورد این گوشی کمکت می کنم...این یه سری اطلاعات مورد نیاز:

- از سری Design الجی هستش پس بیشتر رو زیباییش کار شده
- نمایشگر 2.2 اینچ با ژرفای رنگ 256 هزار و رزولوشن 240 در 320 پیکسل با سنسور تنظیم نور صفحه
- دوربین 2 مگاپیکسل ساده با قابلیت فیلمبرداری
- رم خور (تا 8 گیگ)، مجهز به بلوتوث ورژن 2 و رادیو FM
- بسیار باریک و شیک (با توجه به کشویی بودن گوشی) و با ضخامت 11.9 میلیمتر
- باتری 800 میلی آمپر، تا 450 ساعت آماده به کار و 5 ساعت مکالمه
- پخش موسیقی و کلیپ هم داره

پورت شارژر و هدست و دیتاش یکی هستش و مخصوص الجی (یعنی microUSB نیست). دکمه هاش هم سبک Tactile الجی هستش. رو اکثر گوشی های الجی از این سبک استفاده میشه و بسیار راحته (مخصوصا برای اس ام اس).

قیمتش هم حدود 100 هستش با گارانتی. اطلاعات دیگه ای بخواید در خدمتم.

Sayam
21-01-2011, 16:54
اطلاعات دیگه ای بخواید در خدمتم.
همونطوری که گفتین دوربینش 2 اما دوستم میگه 2 اون به 5 نوکیا شرف داره!!! راست میگه؟؟؟؟؟؟ البته به نظر خودم حرفش منطقیه چون خودم 7310 دارم و پشت دوربینش نوشته 2Megapixel منتها دوربین گوشی من با دوربین گوشی دوستم ( GD330 ) اصلا قابل قیاس نیست و دوربین گوشی اون خیلی بهتره

Michael Ropy
21-01-2011, 18:36
راستش یه سری گوشی های الجی دوربینشون استثانییه.....مثلا شاین الجی لنز اشنایدر داشت (2 مگ) و از بهترین 2 مگ ها بود....در مورد دوربین این دقیقا اطلاعات ندارم، چون لنزش هم عادیه....حالا اینطور که شما میگید پس 2 خوبی داره....

ولی خوب اینکه به 5 نوکیا شرف داره دیگه یه مقدار اغراقه!! :دی مگر اینکه منظور 5 مگی های چرتش باشه....

معروف ترین کمرا فون های الجی اینها هستند: رنوار، سیکرت، خانواده ویوتی (ویوتی اسمارت، اسمایل، اسنپ و...)، سری C الجی مثله KC550 و این اواخر هم که سری Optimus مثله 2X و بلک و...

Sayam
24-01-2011, 22:06
راستش یه سری گوشی های الجی دوربینشون استثانییه.....مثلا شاین الجی لنز اشنایدر داشت (2 مگ) و از بهترین 2 مگ ها بود....در مورد دوربین این دقیقا اطلاعات ندارم، چون لنزش هم عادیه....حالا اینطور که شما میگید پس 2 خوبی داره....

ولی خوب اینکه به 5 نوکیا شرف داره دیگه یه مقدار اغراقه!! :دی مگر اینکه منظور 5 مگی های چرتش باشه....

معروف ترین کمرا فون های الجی اینها هستند: رنوار، سیکرت، خانواده ویوتی (ویوتی اسمارت، اسمایل، اسنپ و...)، سری C الجی مثله KC550 و این اواخر هم که سری Optimus مثله 2X و بلک و...
سلام دوباره به شما دوست عزیز، یک سوال دیگه برام پیش اومد: این گوشی الان مونتاژ چینه آیا نسبت به کارخانه اصلیش از نظر کیفیت خیلی فرق میکنه؟؟؟؟ یک سوال دیگه : از این گوشی کره ایش پیدا نمیشه؟؟؟؟؟

Michael Ropy
25-01-2011, 12:37
سلام دوباره به شما دوست عزیز، یک سوال دیگه برام پیش اومد: این گوشی الان مونتاژ چینه آیا نسبت به کارخانه اصلیش از نظر کیفیت خیلی فرق میکنه؟؟؟؟ یک سوال دیگه : از این گوشی کره ایش پیدا نمیشه؟؟؟؟؟

تا اونجایی که میدونم تمام گوشی های الجی موجود در بازار کره ای اصل هستن....نمی دونم شاید جدیدا اینجور شده ولی فکر نمی کنم فرق چندانی بکنه چون الان تقریبا همه ی برند های موحود در بازار مونتاژ چین هستن....

Sayam
25-01-2011, 14:17
تا اونجایی که میدونم تمام گوشی های الجی موجود در بازار کره ای اصل هستن....نمی دونم شاید جدیدا اینجور شده ولی فکر نمی کنم فرق چندانی بکنه چون الان تقریبا همه ی برند های موحود در بازار مونتاژ چین هستن....
تو مشهد همه گوشیها چینیه، شما کجایین؟؟؟ حالا گذشته از این حرفا مونتاژ چین با مونتاژ کره خیلی فرق داره؟؟؟

Michael Ropy
25-01-2011, 14:24
تو مشهد همه گوشیها چینیه، شما کجایین؟؟؟ حالا گذشته از این حرفا مونتاژ چین با مونتاژ کره خیلی فرق داره؟؟؟

من گوشی های موجود در تهران رو گفتم....همونطور که گفتم فکر نمی کنم فرقی بکنن چون الان برند های دیگه (مثل نوکیا و سونی و سامی) همه مونتاژ چین هستن.....مونتاژ چین (از نوع درجه 1) فقط کمک میکنه قیمت گوشی بیاد پایین، همین....بازم اگه دوست دارید از بقیه بپرسید....

mohamad h
25-01-2011, 15:46
سلام ببین اگه مشهدی هستی تو پروما لوازم الجی تخفیف خورده بود تو قسمت گوشی هاشم این گوشی بود حالا نمیدونم گوشی ها هم تخفیف خورده بود یا نه اگه خواستی یه سر برو پروما