PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین فلش هایی که گوشی N8 اونها رو ساپورت میکنه

P‌C
21-01-2011, 03:38
همونطور که میدونید گوشی N8 نوکیا جزء اولین(اگر اولین نباشه) گوشی هایی هست که از فلش(،موس،کیبورد و حتی هارد) یو اس بی پشتیبانی میکنه.
اگر تحقیقی در مورد بهترین فلشهایی که توسط این گوشی پرطرفدار ساپورت میشن انجام دادید بهتر هست که در این تاپیک قرار بدید.
تا اینجا متوجه شدم که این گوشی متاسفانه فلش پاتریوت ( Patriot Xporter ) رو ساپورت نمیکنه...

tooopoooli
21-01-2011, 12:46
همونطور که میدونید گوشی N8 نوکیا جزء اولین(اگر اولین نباشه) گوشی هایی هست که از فلش(،موس،کیبورد و حتی هارد) یو اس بی پشتیبانی میکنه.
اگر تحقیقی در مورد بهترین فلشهایی که توسط این گوشی پرطرفدار ساپورت میشن انجام دادید بهتر هست که در این تاپیک قرار بدید.
تا اینجا متوجه شدم که این گوشی متاسفانه فلش پاتریوت ( Patriot Xporter ) رو ساپورت نمیکنه...

با سلام خدمت دوستان عزیز
من به یک هارد اکسترنال احتیاج دارم و میخوام بخرم و میخوام این هارد به گوشیم هم بخوره و گوشی اونو ساپورت کنه
میخواستم بدونم که چه مدلی رو ان 8 میتونه ساپورت کنه ؟
اینم بگم که من چند مدل از هاردها از جمله
Western Digital Portable My Passport Essential 500G
Western Digital External My Book Essential 1TB
Seagate Portable Expansion 320GB
silicon-power - 2.5” Portable Hard Drive Armor A70
رو تست کردم و نخوند یعنی فهمید که یه چیز بهش وصله ولی نتونست بخونه
یکی از دوستان هم گفتند که یک مدل سیگیت و یک مدل وسترن وصل کردن ساپورت نشده
اگه کسی مدل خاصی رو امتحان کرده و ساپورت شده لطفا توضیحات مدل هارد رو میخواستم
با تشکر
در ضمن گوشی فلش مموری هایی که نیاز به نصب برنامه روی سیستم رو دارند هم ساپورت نمیکنه من یک مدل ترنسند رو که همینطوری بود رو وصل کردم رو گوشی نشناخت ولی یه مدل کینگ استون و و رم ریدر که یه رم 8 توش بود رو وقتی وصل کردم گوشی شناخت و ساپورت کرد
فرمت فایل سیستم هم حتما باید fat32 باشه وntfs هم توسط گوشی ساپورت نمیشه
دوستان اگه مدل های دیگه رو تست کردن و ساپورت نشده به این لیست سیاه اضافه کنن
اگر هم مدل خاصی رو استفاده کردند که ساپورت شده لطفا با مشخصات کامل بگن که سایر دوستان هم استفاده کنن

tooopoooli
21-01-2011, 12:49
رم هایی که روشون نوشته only windows رو ساپورت نمیکنه برای خرید به این نکته توجه بشه

tooopoooli
21-01-2011, 12:53
samsung 2.5 inch portable external hard drives 160 GB
این هم به لیست اضافه بشه
ولی یکی از دوستان گفتند که WD 1tra رو گوشیشون ساپورت شده و همچنین یه مدل از هارد آدابتوری توشیبا از مدل های قدیمیش