PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به راهنمایی تون نیاز فوری دارم

Sayam
20-01-2011, 21:36
سلام بر همه ی دوستان.....

اولین باری که گوشی خریدم یک سامسونگ D900 خریدم که حرف نداشت، ازش خیلی راضی بودم و سه سال داشتمش تا این که با یک آدم بی شرفی دعوام شد و اون زورش به خودم نرسید و از ناچاریش زد گوشیمو کوبوند به دیوار و شکست.... بعد از اینکه گوشی رو چند جا بردم و همه میگفتند درست نمیشه دو سال پیش یک نوکیا 7310 supernova خریدم و هنوز هم دارم که خیلی گوشی مزخرفیه و به خصوص دوربینش خیلی افتضاحه امشب دست یکی از دوستام یک LG GD330 دیدم که حرف نداشت منم یه هو به سرم زد گوشیمو عوض کنم و عین همون ال جیه بگیرم با این که به نظرم حیف پوله که آدم بده به گوشی اما چیکار کنم این گوشی که دارم اصلا به درد نمیخوره..... اما قبل از اینکه گوشی بخرم میخام یه اطلاعاتی به دست بیارم که ممنون میشم اگه راهنماییم کنین:

1 به غیر از GD330 و زیر 150 چه پیشنهادی دارین؟؟؟

2 در هنگام خرید گوشی باید به چه نکاتی توجه کنم؟؟؟ ( بعضیا هستن یه رمزایی می زنند یه سری اطلاعات به دست میارند، چه جوری این کار رو میکنند )

3 نسبت به کلمه چین حساسیت دارم، نوکیا که همش چینی شده.... همین lg رو هم پرسیدم میگن مونتاژ چینه.... یعنی تو ایران غیر از مونتاژ چین گیر نمیاد؟؟؟؟ اگه گیر بیاد کجایه؟؟؟ ( خواهش میکنم در این رابطه هر کی اطلاع داره بگه چون خیلی برام مهمه )

aRThaS_08
20-01-2011, 21:41
سامسونگ کره ای و htc تایوانیه.

شما اولویت هاتونو بگید برای گوشی!

دوربین چند باشه صدا چجوری باشه ال سی دی چند اینچ باشه فیلمبرداری چجوری باشه اینا!

کشویی باشو معمولی باشه کیبرد qwerty تاشو حتی!

هیچی نگفتید اینطوری که نمیشه :دی

Sayam
20-01-2011, 21:57
سامسونگ کره ای و htc تایوانیه.

شما اولویت هاتونو بگید برای گوشی!

دوربین چند باشه صدا چجوری باشه ال سی دی چند اینچ باشه فیلمبرداری چجوری باشه اینا!

کشویی باشو معمولی باشه کیبرد qwerty تاشو حتی!

هیچی نگفتید اینطوری که نمیشه :دی
کیفیت دوربین برام خیلی مهمه، همون D900 که گفتم 3 مگا پیکسل بود و نسبتا خوب بود.... کیفیت صدا و ظاهر گوشی هم برام مهمه.... ال سی دیش هر چی بزرگتر باشه بهتر در مورد تاشو بودن یا نبودن برام مهم نیست.... راستی این کیبرد qwerty که گفتی اصلا چی هست برام توضیح بده من سر در نمیارم.......

aRThaS_08
20-01-2011, 22:19
Samsung S5550 Shark 2
Sony Ericsson ELM / K970
اینا دوربینشون 5

Samsung S5200
Sony Ericsson C510
اینا هم 3

Atropates
21-01-2011, 05:17
کیفیت دوربین برام خیلی مهمه، همون D900 که گفتم 3 مگا پیکسل بود و نسبتا خوب بود.... کیفیت صدا و ظاهر گوشی هم برام مهمه.... ال سی دیش هر چی بزرگتر باشه بهتر در مورد تاشو بودن یا نبودن برام مهم نیست

با 150 تومن بودجه , اگه دوربین مهمتر از صفحه نمایشه براتون : Sony Ericsson ELM , اگه صفحه نمایش مهمتر از دوربینه براتون : Samsung Wave 2

من با توجه به چیزایی که گفتید Elm رو پیشنهاد میکنم بخرید , چون گویا نسبت به دوربین گوشی حساسیت دارید

پ.ن :

راستی این کیبرد qwerty که گفتی اصلا چی هست برام توضیح بده من سر در نمیارم

کیبورد qwerty یعنی کیبورد اینجوری:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sayam
21-01-2011, 13:05
چرا هیشکی نظرشو در مورد LG GD330 نمیگه؟؟؟ من گزینه ی اصلیم همونه....

aRThaS_08
21-01-2011, 14:15
آخه اصلن درحد این گوشیها نیست : دی

Sayam
21-01-2011, 16:20
آخه اصلن درحد این گوشیها نیست : دی

منظورت چیه؟؟؟؟ یهنیGD330 به درد نمیخوره..... اگه با دلیل میگی گوشی بدیه منو قانع کن که نخرمش.... مبادا بخرم و بعد پشیمون شم!

new_solid
21-01-2011, 17:29
نه گوشی خوبیه ولی به اونای که معرفی کردن نمیرسه کلا گوشی تاچ بگیری بهتره به نظر من
سونی اریکسون zylo هم بد نیست

aRThaS_08
21-01-2011, 19:19
نه من نگفتم بدرد نمیخوره! اما بهترین نیست!

اصلن درحد اون 4تایی که گفتم نیست!

از همه بهترم ELM

Sayam
24-01-2011, 22:00
دوستان یک سوال: lg کره ای گیر نمیاد؟؟؟؟ راستی یه سوال دیگه: lg مونتاژ چین نسبت به کارخانه اصلیش چقدر تفاوت داره؟؟؟؟؟؟